NTZS

Matej Prezelj
pic
Podatki o igralcu
Id 444
Št. tekmovalne izkaznice 034/10/11
Starost 17 let (letnik 2000)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 03.06.2018 19 19 1910 1910
člani do 21 let 18.03.2018 34 40 40 40
člani 03.06.2018 83 83 200 200
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Andolšek Peklaj 1:0 3:0
pic Jure Avberšek 0:2 1:6
pic Marko Avberšek 0:2 0:6
pic Alen Bajrič 0:1 0:3
pic Klemen Belehar 1:0 3:1
pic Lan Bitežnik 1:0 3:1
pic Grega Bratina 1:0 3:0
pic Luka Breznik 0:2 0:6
pic Oskar Cergolj 1:0 3:0
pic Luka Čiča 1:0 3:0
pic Gašper Cvetič 0:1 0:3
pic Janez Erjavec 1:0 3:1
pic David Filipovič 0:1 0:3
pic Aljaž Fortuna 0:1 0:3
pic Aljaž Frelih 0:1 0:3
pic Matej Germek 0:1 0:3
pic Aljaž Godec 1:5 7:17
pic Andrej Godec 0:1 2:3
pic Simon Godec 1:0 3:0
pic Boris Govednik 1:0 3:0
pic Miha Grampovčnik 0:1 0:3
pic Peter Hribar 0:2 0:6
pic Lovro Jemec 0:2 0:6
pic Jan Jevšnik 0:4 4:12
pic Jaka Kanc 2:0 6:0
pic Emanuel Kocjančič 1:0 3:1
pic Martin Kocjančič 2:1 6:6
pic Mihael Kocjančič 1:1 4:5
pic Jan Kohn 2:0 6:0
pic Filip Kolle 0:2 4:6
pic Žan Korelec 0:1 1:3
pic Boštjan Kraser 0:2 0:6
pic Jan Krč 0:1 1:3
pic Tilen Križanec 1:0 3:0
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Tomaž Kurent 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 1:6 5:19
pic Luka Likar 2:0 6:1
pic Rok Likar 2:0 6:1
pic Sašo Malovič 1:0 3:1
pic Samo Mandič 1:0 3:1
pic Bojan Maselj 1:0 3:1
pic Tim Mori 2:4 9:12
pic Luka Norčič 0:3 0:9
pic Nejc Novak 1:0 3:2
pic Matija Novel 0:4 2:12
pic Anže Ogrič 0:3 5:9
pic Jožko Omerzel 2:5 11:18
pic Mitja Omerzel 1:2 3:8
pic Timon Oštir Mičič 2:0 6:0
pic Tim Pavli 0:1 0:3
pic Denis Pintar 0:1 3:4
pic Matjaž Pinter 0:3 5:9
pic Jakob Podlesek 1:0 3:0
pic Ožbej Poročnik 1:0 3:0
pic Aleksander Poropat 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 1:0 3:0
pic Patrik Reberšak Ježovnik 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 2:0 6:4
pic Bor Rutar 0:2 2:6
pic Tilen Šalja 1:0 3:1
pic Marsel Šegula 1:2 4:7
pic Rok Smodiš 3:0 9:1
pic Aleks Stepančič 1:0 3:1
pic Jan Stepančič 1:0 3:2
pic Luka Stražišar 3:0 9:3
pic Jaka Strohsack 0:4 1:12
pic Gašper Šuligoj 1:0 3:1
pic Luka Trtnik 1:0 3:0
pic Rok Trtnik 0:2 1:6
pic Jože Urh 1:2 4:7
pic Anton Vastl 1:0 3:1
pic Nik Velikonja 2:0 6:1
pic Aljan Vermiglio Vremec 1:2 7:8
pic Patrik Videc 2:3 9:11
pic Michele Vigini 0:1 0:3
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 1:3 3:11
pic Alojzij Zore 1:0 3:1
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 0:3
pic Domen Zupančič 4:0 12:4
Skupaj: 71:90 269:323
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTS Mengeš mladinci
2016/2017 NTS Mengeš mladinci
2015/2016 NTS Mengeš mladinci
2014/2015 NTS Mengeš kadeti
2013/2014 NTS Mengeš kadeti
2012/2013 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
16. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 30. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
21. - 39. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
25. - 44. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 30. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
18. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
17. - 26. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 28. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
17. - 26. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
31. - 61. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 28. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
19. - 34. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
31. - 58. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
25. - 47. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
37. - 68. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
27. - 51. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
31. - 58. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
35. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
20. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
21. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
27. - 51. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
29. - 57. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
17. - 24. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
39. - 73. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 34. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
31. - 60. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 29 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,-8,3,6,8 3:2 50:39
Top, 6. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -3,-4,7,-3 1:3 21:40
Top, 5. krog pic Filip Kolle Ves -9,-7,8,4,-5 2:3 43:45
Top, 4. krog pic Tim Pavli Men -7,-10,-5 0:3 22:34
Top, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem 11,-9,-8,11,-8 2:3 51:55
Top, 2. krog pic Patrik Videc Tem -4,11,-10,3,5 3:2 49:42
Top, 1. krog pic Bor Rutar Men -6,4,-7,6,-7 2:3 42:43
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 8,-12,-9,-4 1:3 36:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta -8,10,7,-3,-10 2:3 44:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stepančič Gor 6,-10,5,-10,5 3:2 53:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 6,6,9 3:0 33:21
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 -12,4,-7,-9 1:3 39:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Grampovčnik Sav -9,-5,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -8,-6,-4 0:3 18:33
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU 9,-7,9,-5,-15 2:3 49:57
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,-9,-11 0:3 27:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Rakušček Log 3,7,6 3:0 33:16
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Vesna
6. tekma pic Jože Urh Vesna 12,9,-12,7 3:1 48:42
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna -12,-2,-4 0:3 18:36
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Tempo : Mengeš II
8. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -9,-7,10,-9 1:3 37:43
4. tekma pic Patrik Videc Tempo -3,-8,4,-5 1:3 27:37
1. tekma pic Patrik Reberšak Ježovnik Tempo 4,1,2 3:0 33:7
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -5,-3,-8 0:3 16:33
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -9,-9,-6 0:3 24:33
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - SU : Mengeš II
4. tekma pic Jožko Omerzel SU 9,-6,-7,-9 1:3 33:42
1. tekma pic Domen Zupančič SU 3,-6,3,8 3:1 39:25
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš II
6. tekma pic Nejc Novak Logatec 6,-9,13,-8,5 3:2 54:46
2. tekma pic Lovro Jemec Logatec -7,-6,-5 0:3 18:33
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-7,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,3,-6,-9 1:3 35:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav 9,5,-8,-12,7 3:2 53:46
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Gorica
7. tekma pic Luka Likar Gorica 7,10,7 3:0 34:24
4. tekma pic Rok Likar Gorica 9,9,7 3:0 33:25
2. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 7,10,-7,9 3:1 41:37
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : Mengeš II
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni -7,-7,8,-8 1:3 33:41
3. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 2,-3,7,3 3:1 36:23
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr -11,3,-10,-8 1:3 40:39
Top, 6. krog pic Rok Smodiš Kema 8,-5,10,11 3:1 41:40
Top, 5. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -4,-5,4,10,4 3:2 43:40
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR 11,6,6 3:0 35:23
Top, 3. krog pic Patrik Videc Tem 5,7,8 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Martin Kocjančič Arr -6,14,-8,4,5 3:2 52:45
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Sav 6,-5,7,-9,7 3:2 47:42
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -9,-5,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -5,-1,-9 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -6,5,4,7 3:1 39:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 3,7,9 3:0 33:19
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Mengeš III : Muta
7. tekma pic Andrej Godec Muta -3,8,-10,9,-0 2:3 35:51
4. tekma pic Boštjan Kraser Muta -11,-5,-9 0:3 25:35
2. tekma pic Blaž Lapajne Muta 3,3,6 3:0 33:12
16.10.2017 Pokal RS 2017/2018, 1. krog - Mengeš III : Prebold
8. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 8,5,8 3:0 33:21
6. tekma pic Alojzij Zore Prebold -10,6,2,9 3:1 43:29
3. tekma pic Bojan Maselj Prebold 1,-8,5,4 3:1 41:21
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta 11,-11,-7,-9 1:3 40:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -6,-8,-10 0:3 24:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 2,8,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 4,5,4 3:0 33:13
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Denis Pintar K-S -4,-4,13,9,-3,6,-7 3:4 55:72
Kvalifikacije, 3. krog pic Ožbej Poročnik Int 6,7,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Boštjan Kraser Muta -3,-8,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bojan Ropoša Kema 00,0 3:0 33:0
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -11,-11,-9 0:3 31:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR -3,-5,-9 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic David Filipovič Oli -5,-7,-5 0:3 17:33
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -8,-4,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -8,10,9,7 3:1 42:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -6,-4,-4 0:3 14:33
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Muta : Mengeš II
4. tekma pic Matjaž Pinter Muta 9,-9,8,-3,-9 2:3 43:50
1. tekma pic Jan Kohn Muta 6,13,2 3:0 37:21
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Mengeš II
2. tekma pic Rok Trtnik Vesna -10,-4,-9 0:3 23:34
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Trtnik Men 5,8,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka -5,-2,-2 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Korelec Ves -7,-10,7,-3 1:3 31:41
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Metlika
1. tekma pic Boris Govednik Metlika 7,8,5 3:0 33:20
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 7,-8,5,9 3:1 41:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -7,-15,-11 0:3 33:41
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta -9,5,8,-6,-12 2:3 49:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -6,5,-15,-8 1:3 40:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 9,8,-9,-9,6 3:2 51:45
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -6,-7,3,-11 1:3 35:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Alen Bajrič Tujina -4,-6,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Timon Oštir Mičič K-S 7,7,7 3:0 33:21
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor 6,-6,5,8 3:1 39:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR -10,9,-8,-5 1:3 34:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -10,-5,-5 0:3 20:34
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš II : Vesna
7. tekma pic Rok Trtnik Vesna 12,-5,-6,-7 1:3 32:45
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna -4,5,8,11 3:1 39:35
2. tekma pic Jože Urh Vesna -6,-9,-7 0:3 22:33
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - kema : Mengeš II
7. tekma pic Damjan Zelko kema -5,-5,-7 0:3 17:33
5. tekma pic Rok Smodiš kema 10,5,4 3:0 34:19
3. tekma pic Luka Norčič kema -9,-4,-15 0:3 28:39
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš II : Gorica
6. tekma pic Nik Velikonja Gorica 8,5,4 3:0 33:17
3. tekma pic Aljan Vermiglio Vremec Gorica 3,-9,8,-8,-8 2:3 47:44
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Germek Arr -6,-10,-3 0:3 19:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -9,8,-10,4,-8 2:3 49:46
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Mali finale, finale pic Aljan Vermiglio Vremec Gor -9,5,9,-13,8 3:2 55:48
Mali finale, polfinale pic Rok Likar Gor -4,6,7,6 3:1 37:30
Mali finale, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -2,-3,-5 0:3 10:33
Mali finale, osmina finala pic Nik Velikonja Gor -6,6,7,2 3:1 39:26
Mali finale, 1. krog pic Klemen Belehar Škl 7,-7,7,8 3:1 40:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljan Vermiglio Vremec Gor 9,-11,11,-4,-7 2:3 46:55
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR -4,-5,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Jemec Log -5,-7,-6 0:3 18:33
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Tim Mori Muta 3,9,7 3:0 33:19
Top, 6. krog pic Aljaž Godec Int 6,7,-6,-8,10 3:2 48:45
Top, 5. krog pic Sašo Malovič Ptuj 4,-8,8,5 3:1 41:28
Top, 4. krog pic Patrik Videc Tem -1,-9,6,-6 1:3 27:39
Top, 3. krog pic Tilen Šalja Men -13,8,9,7 3:1 46:39
Top, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -3,-5,-10 0:3 18:34
Top, 1. krog pic Bor Rutar Men -6,-8,-6 0:3 20:33
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, 2. krog pic Anže Ogrič Pres -7,-7,9,-8 1:3 33:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Ogrič Pres 8,3,-7,-8,-6 2:3 43:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Andolšek Peklaj Ili 8,7,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 9,2,-6,7 3:1 39:29
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Mengeš : Muta
4. tekma pic Tim Mori Muta 6,8,6 3:0 33:20
2. tekma pic Jan Kohn Muta 3,4,1 3:0 33:8
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
1. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -4,-10,-8 0:3 22:34
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men -2,-8,-6 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Janez Erjavec Hra 7,-7,8,10 3:1 41:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka 13,-8,-6,5,6 3:2 51:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Križanec Cir 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Šuligoj Let -8,9,8,9 3:1 41:37
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Ilirija
4. tekma pic Simon Godec Ilirija 4,1,9 3:0 33:14
2. tekma pic Luka Čiča Ilirija 1,1,7 3:0 33:9
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Sobota : Mengeš
1. tekma pic Jakob Podlesek Sobota 2,3,5 3:0 33:10
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 4. krog - Mengeš : Logatec
4. tekma pic Oskar Cergolj Logatec 9,7,5 3:0 33:21
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Anže Ogrič Pres 7,-6,8,-2,-9 2:3 39:48
Top, 6. krog pic Mitja Omerzel Krka -6,-9,4,8,6 3:2 48:40
Top, 5. krog pic Jan Jevšnik Tem -8,-7,-9 0:3 24:33
Top, 4. krog pic Samo Mandič B2 7,-7,5,2 3:1 40:25
Top, 3. krog pic Tim Mori Muta -6,-9,-8 0:3 23:33
Top, 2. krog pic Grega Bratina Pres 10,9,2 3:0 34:21
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int -8,-9,9,-9 1:3 37:42
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Jože Urh Ves -3,7,-4,-7 1:3 25:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -6,-5,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem -7,10,-6,-7 1:3 32:43
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -6,-5,-10 0:3 21:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -6,-2,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -9,-8,-9 0:3 26:33
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Muta -7,5,-9,-9 1:3 36:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -8,6,-6,-7 1:3 32:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Bitežnik Gor 8,-8,3,3 3:1 41:25
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Marko Avberšek Tem -7,-7,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 6,4,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -9,10,-8,7,-9 2:3 49:50
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -10,-1,8,-5 1:3 27:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Avberšek Tem -10,-6,-4 0:3 20:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Anton Vastl Škl 6,-9,10,8 3:1 43:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 8,2,9 3:0 33:19
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 1. krog - Mengeš II : Arrigoni
2. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni -6,-4,-10 0:3 20:34
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 2. krog - Tempo : Mengeš II
5. tekma pic Marko Avberšek Tempo -8,-6,-10 0:3 24:34
3. tekma pic Jure Avberšek Tempo 9,-1,-4,-7 1:3 23:42
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 3. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -9,-8,5,-8 1:3 36:38
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -6,10,-9,9,7 3:2 49:48
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Rad -3,-5,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema -5,-7,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -7,-5,-9 0:3 21:33
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Timon Oštir Mičič Ili 9,11,4 3:0 35:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR -2,-7,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka 12,-3,16,5 3:1 46:44
Skupaj: 44,10 % 71:90 269:323 5268:5425
Preskoči na orodno vrstico