NTZS

Jaka Krajnc
pic
Podatki o igralcu
Id 4438
Št. tekmovalne izkaznice 139/21/22
Starost 14 let (letnik 2009)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 07.04.2024 20 18 1450 1450
mladinci 17.03.2024 52 68 300 300
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Žiga Abraham 0:1 2:3
pic Maj Antić 1:0 3:0
pic Tai Bač 1:0 3:1
pic Maks Bagari 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 0:1 1:3
pic Patrik Blažević 0:1 0:3
pic May Bočko 0:2 1:6
pic Luka Bohak 1:0 3:1
pic Bor Brodnjak 0:2 0:6
pic Luka Čačić Blažek 0:2 2:6
pic Tilen Cimperman 1:0 3:0
pic Urban Ekar 3:0 9:0
pic Mitja Erzetič 0:3 0:9
pic Jon Gasparič 1:0 3:1
pic Nejc Golob Rituper 1:0 3:1
pic Anej Guštin 0:2 1:6
pic Urban Janc 0:1 1:3
pic Urban Janša 0:1 2:3
pic Timotej Jerina 0:1 0:3
pic Jošt Jevšnikar 1:1 3:5
pic Luka Jokič 0:2 0:6
pic Svit Kadunc 1:2 3:7
pic Ji Kejun 1:0 3:1
pic Matevž Kelhar 1:0 3:1
pic Vid Matija Klančar 0:2 4:6
pic Bor Klešnik 0:1 0:3
pic Dane Kljun 1:0 3:0
pic David Kne 0:1 2:3
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:2
pic Aleks Koren 0:3 0:9
pic Hugo Korošec 1:0 3:0
pic Lukas Košir 1:0 3:2
pic Tajan Kozmik Ilić 0:1 2:3
pic Andraž Kramžar 0:2 0:6
pic Dejan Kremžar 1:0 3:1
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:1
pic Vitan Likozar 0:1 1:3
pic Maks Maček 2:1 6:5
pic Tijan Malić 0:1 2:3
pic Filip Margon 0:2 3:6
pic Jaša Mihajl 1:0 3:0
pic Miha Mihelčič 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 0:1 0:3
pic Filip Miščević 0:1 0:3
pic Maj Murn 0:1 0:3
pic Jan Pančur 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 0:1 0:3
pic Anže Pišlar 1:0 3:1
pic Vitan Plajnšek 0:1 0:3
pic Matic Požek 1:1 5:4
pic Amadej Rešetič 0:1 1:3
pic Ažbe Rogelj 1:0 3:2
pic Jernej Rotar 1:0 3:1
pic Jaka Rutar 2:1 8:5
pic Aid Ružnić 1:0 3:0
pic Nejc Šalamon 0:1 1:3
pic Žan Šarc 0:1 2:3
pic Blaž Šarlah 0:1 1:3
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Filip Šinko 1:0 3:1
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 0:1 0:3
pic Maj Stanjko 1:0 3:0
pic Samo Štrancar 1:0 3:0
pic Amadej Strgar 1:0 3:0
pic Simon Švegelj 1:0 3:0
pic Tine Tement 1:0 3:1
pic Urh Trtnik 0:3 1:9
pic Tibor Tutta 1:0 3:0
pic Timo Urbas 2:0 6:1
pic Ažbe Vokal 1:0 3:0
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 0:3
pic Tej Zupanec 1:0 3:0
Skupaj: 45:53 169:186
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Žalec kadeti
2022/2023 NTK Savinja Luče kadeti
2021/2022 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Vid Semprimožnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
17. - 32. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Nejc Šalamon M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 23.04.2022 - 24.04.2022 pic David Novak M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 3 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
06.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -6,-7,-9 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Tine Tement Mb - ZM 9,-6,7,5 3:1 39:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Abraham Int 7,-6,-8,10,-6 2:3 43:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Ažbe Rogelj Pres -9,-8,3,4,5 3:2 50:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cimperman Ili 4,4,5 3:0 33:13
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -3,-5,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Širec Cir 6,5,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Jerina Men -6,-12,-7 0:3 25:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int -7,-9,9,7,4 3:2 49:42
09.03.2024 4. SNTL 2023/2024, 7. krog - B2 II : Savinja Žalec II
10. tekma pic David Kne B2 II -6,11,-7,9,-7 2:3 44:53
7. tekma pic Urban Ekar B2 II 3,7,7 3:0 33:17
3. tekma pic Andraž Kramžar B2 II -9,-8,-9 0:3 26:33
09.03.2024 4. SNTL 2023/2024, 7. krog - B2 III : Savinja Žalec II
5. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III -8,3,7,3 3:1 41:24
2. tekma pic Nejc Kokoravec B2 III -8,-3,4,8,8 3:2 44:42
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Svit Kadunc ŠNT -2,-4,-8 0:3 14:33
Finalni del, 1. krog pic Matic Požek Men 7,5,-9,8 3:1 42:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Dane Kljun Arr 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Lukas Košir ŠD SU 9,9,-10,-1,9 3:2 44:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Samo Štrancar Tem 1,5,3 3:0 33:9
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja Žalec II : Ljubljana
8. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -9,3,-9,-10 1:3 39:37
5. tekma pic Dejan Kremžar Ljubljana -12,5,8,0 3:1 45:27
3. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana 5,7,8 3:0 33:20
21.01.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec II : Mengeš I
4. tekma pic Jaka Rutar Mengeš I -9,3,5,7 3:1 42:26
2. tekma pic Žan Šarc Mengeš I 9,8,-4,-6,-5 2:3 37:50
21.01.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : B2
7. tekma pic May Bočko B2 -3,-9,-7 0:3 19:33
4. tekma pic Urban Ekar B2 11,3,7 3:0 35:21
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Arrigoni : Savinja Žalec II
5. tekma pic Filip Margon Arrigoni -6,8,-9,-6 1:3 32:41
3. tekma pic Ji Kejun Arrigoni -7,8,3,9 3:1 40:31
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Savinja Žalec II
5. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -3,-8,-6 0:3 17:33
3. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -10,-6,-5 0:3 21:34
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Šentjošt : Savinja Žalec II
7. tekma pic Svit Kadunc Šentjošt 8,-9,6,9 3:1 42:34
5. tekma pic Maks Maček Šentjošt 5,-11,-7,5,6 3:2 51:40
3. tekma pic Vid Matija Klančar Šentjošt -2,6,-8,5,-2 2:3 34:44
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Savinja Žalec II : Tempo
3. tekma pic Amadej Strgar Tempo 7,4,4 3:0 33:15
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : Mengeš II
7. tekma pic Matic Požek Mengeš II -8,-8,8,12,-11 2:3 52:55
4. tekma pic Nejc Golob Rituper Mengeš II 8,-5,7,4 3:1 38:30
2. tekma pic Matevž Kelhar Mengeš II -7,6,7,3 3:1 40:27
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Mura Sobota : Savinja Žalec II
3. tekma pic Maks Bagari Mura Sobota 4,6,2 3:0 33:12
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Cirkovce I : Savinja Žalec II
6. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce I -5,-8,-9 0:3 22:33
2. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -5,-4,-3 0:3 12:33
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Jaka Rutar Men 5,6,-13,12 3:1 49:38
Top, 6. krog pic Tijan Malić Log 4,-9,-8,4,-9 2:3 48:41
Top, 5. krog pic Urban Ekar B2 2,4,6 3:0 33:12
Top, 4. krog pic Nejc Šalamon Žal -7,8,-9,-6 1:3 33:41
Top, 3. krog pic Timo Urbas PPR -8,5,2,4 3:1 41:22
Top, 2. krog pic Vid Semprimožnik Žal 9,10,2 3:0 34:21
Top, 1. krog pic Svit Kadunc ŠNT -8,-4,-8 0:3 20:33
16.12.2023 4. SNTL 2023/2024, 4. krog - Savinja Žalec I : Savinja Žalec II
1. tekma pic Tej Zupanec Savinja Žalec I 7,8,1 3:0 33:16
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Maček ŠNT 10,7,6 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -10,-7,-4 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Blažević ŠD SU -8,-9,-3 0:3 20:33
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic May Bočko B2 -5,9,-5,-6 1:3 27:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 8,-10,7,-10,-4 2:3 46:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Bohak Men 6,2,-8,3 3:1 41:22
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : B2 II
2. tekma pic Andraž Kramžar B2 II -6,-7,-7 0:3 20:33
1. tekma pic Klemen Belehar B2 II 3,-7,-9,-7 1:3 34:36
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Timo Urbas PPR 9,6,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub 6,-5,-3,-3 1:3 22:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -9,-5,-10 0:3 24:34
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir -8,-4,-3 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 3,3,-3,2 3:1 36:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Rutar Men -8,12,-7,8,-2 2:3 42:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaša Mihajl B2 00,2 3:0 33:2
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Pančur Ves 1,10,5 3:0 34:16
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int -9,-6,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Urh Trtnik Men -6,-5,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Antić Krka 9,9,7 3:0 33:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Tai Bač Int 4,1,-9,8 3:1 42:24
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Filip Margon Arr -5,-3,2,2,-8 2:3 38:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Pišlar Arr 7,10,-8,7 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -6,-7,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jernej Rotar K-S 11,8,-8,3 3:1 43:33
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja II : B2 II
1. tekma pic Vitan Likozar B2 II -6,-10,7,-5 1:3 32:41
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš I : Savinja II
4. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I -8,-8,-5 0:3 21:33
1. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -5,-5,-7 0:3 17:33
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Šentjošt I : Savinja II
7. tekma pic Urban Janša Šentjošt I -6,-10,7,5,-7 2:3 45:46
5. tekma pic Vid Matija Klančar Šentjošt I 10,-6,8,-7,-4 2:3 40:51
3. tekma pic Maks Maček Šentjošt I -4,-8,-6 0:3 18:33
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Urh Trtnik Men 7,-4,-5,-9 1:3 29:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -6,-11,-0 0:3 17:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Aid Ružnić Men 5,14,4 3:0 38:23
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Pandev Int -1,-8,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urh Trtnik Men -9,-4,-3 0:3 16:33
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Vesna : Savinja IV
3. tekma pic Bor Klešnik Vesna -6,-5,-8 0:3 19:33
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Cirkovce : Savinja IV
1. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -3,-9,-1 0:3 13:33
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Anej Guštin Tem -9,-6,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Amadej Rešetič Krka -2,-5,10,-5 1:3 24:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tibor Tutta Ves 3,3,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jon Gasparič ŠNT 9,12,-8,4 3:1 44:36
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Mali finale, osmina finala pic Anej Guštin Tem -10,7,-5,-10 1:3 36:42
Mali finale, 2. krog pic Ažbe Vokal Ves 3,4,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt -3,-3,-7 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Simon Švegelj Pres 6,2,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Tajan Kozmik Ilić K-S 5,-9,6,-9,-10 2:3 50:45
30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Filip Miščević Vrt -4,-1,-3 0:3 8:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Hugo Korošec Pres 6,7,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Stanjko B2 2,6,11 3:0 35:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -6,-2,-7 0:3 15:33
Skupaj: 45,92 % 45:53 169:186 3108:3078
Preskoči na orodno vrstico