NTZS

Tian Hajšek
pic
Podatki o igralcu
Id 4260
Št. tekmovalne izkaznice 097/20/21
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 17.03.2024 74 68 100 100
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 1:0 3:0
pic Tai Bač 0:1 1:3
pic Klemen Belehar 2:2 7:9
pic Luka Belina 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 0:2 2:6
pic Robert Brajkovič 0:1 1:3
pic Aljaž Brezovnik 1:1 3:5
pic Bor Brodnjak 0:1 0:3
pic Luka Čačić Blažek 0:1 0:3
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Urban Ekar 0:1 2:3
pic Mitja Erzetič 0:2 1:6
pic Jaka Gačnik Zupanc 0:2 2:6
pic Timi Gider 0:1 0:3
pic Boris Govednik 0:2 1:6
pic Aljoša Grčar 0:1 1:3
pic Rene Hedl 0:3 1:9
pic Domen Hohnjec 0:1 0:3
pic Miha Homan 0:1 1:3
pic Oskar Horvat 0:1 1:3
pic Urban Janc 0:1 0:3
pic Martin Janežič 0:1 0:3
pic Janez Jedlovčnik 0:2 1:6
pic Luka Jokič 0:2 0:6
pic Gabriel Juratović 1:0 3:0
pic Svit Kadunc 1:0 3:0
pic Ji Kejun 0:1 2:3
pic Anže Kelhar 1:0 3:0
pic Slavko Keršič 1:0 3:2
pic Bor Klešnik 0:1 2:3
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:1
pic Rok Košir 1:0 3:2
pic Aleks Koželj 0:3 0:9
pic Andraž Kramžar 0:1 1:3
pic Dejan Kremžar 2:0 6:0
pic Jakob Križaj 1:1 5:5
pic Jaka Krpič Vodnik 0:4 4:12
pic Brin Kunstelj 0:2 0:6
pic Blaž Lapajne 0:1 0:3
pic Črt Likozar 1:1 4:3
pic Vitan Likozar 2:0 6:2
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:1
pic Filip Margon 0:1 2:3
pic Vid Marinšek 2:0 6:2
pic Žiga Matekovič 2:0 6:0
pic Miha Mihelčič 0:2 1:6
pic Filip Miščević 0:4 3:12
pic Filip Mušić 0:3 0:9
pic Blaž Pandev 0:1 0:3
pic Brin Peperko 0:1 0:3
pic Tomaž Pertovt 0:1 0:3
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Anže Pišlar 1:0 3:0
pic Lovro Plahanc 1:0 3:0
pic Anže Podberšič 0:1 0:3
pic Tai Puhan 0:1 0:3
pic Nejc Šalamon 2:0 6:1
pic Blaž Šarlah 0:4 4:12
pic Jaka Sedej 0:2 1:6
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Zal Šesek 0:1 2:3
pic Brin Širaj 1:0 3:0
pic Jaka Škofljanc 0:1 2:3
pic Aljaž Škufca 0:2 1:6
pic Nejc Titan 0:1 1:3
pic Tiber Turnšek Kovač 0:1 0:3
pic Jože Urh 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Alan Velušček 1:0 3:1
pic Žiga Vidmar 0:1 0:3
pic Nejc Zavasnik 0:1 0:3
pic Urban Zavasnik 0:1 1:3
pic Bine Žličar 1:3 4:11
pic Tej Zupanec 0:3 2:9
Skupaj: 30:86 139:279
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Cirkovce mladinci
2022/2023 NTK Cirkovce kadeti
2021/2022 NTK Cirkovce kadeti
2020/2021 NTK Cirkovce mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Jan Širec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 46. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Jan Širec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Jaka Zelko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 51. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Lan Sicherl M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Filip Križanec M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
Skupaj: 5 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
09.03.2024 4. SNTL 2023/2024, 7. krog - Ljubljana : Cirkovce II
9. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana -6,-7,12,-7 1:3 34:45
5. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -8,-4,-5 0:3 17:33
2. tekma pic Dejan Kremžar Ljubljana 2,8,6 3:0 33:16
1. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -6,8,-2,-5 1:3 24:41
09.03.2024 4. SNTL 2023/2024, 7. krog - Metlika : Cirkovce II
9. tekma pic Gabriel Juratović Metlika 5,2,8 3:0 33:15
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -5,-5,4,-10 1:3 31:38
2. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 10,5,7 3:0 34:22
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 9,-9,-8,-5 1:3 33:42
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Cirkovce II : B2 II
9. tekma pic Klemen Belehar B2 II -7,-7,8,-5 1:3 30:41
7. tekma pic Vitan Likozar B2 II -7,9,-6,5,4 3:2 46:40
4. tekma pic Andraž Kramžar B2 II -5,-7,8,-8 1:3 31:41
1. tekma pic Klemen Belehar B2 II -9,11,-4,7,13 3:2 52:53
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Cirkovce II : B2 III
6. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III 8,-8,5,-2,-3 2:3 35:46
2. tekma pic Slavko Keršič B2 III 9,-6,-10,8,3 3:2 49:43
1. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III -7,-6,-8 0:3 21:33
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Cirkovce : Savinja Žalec II
5. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec II -4,-7,-10 0:3 21:34
1. tekma pic Rene Hedl Savinja Žalec II -5,-4,-6 0:3 15:33
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce
8. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -4,-6,-2 0:3 12:33
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Cirkovce : B2 II
7. tekma pic Nejc Kokoravec B2 II 8,-8,4,7 3:1 41:30
4. tekma pic Jakob Križaj B2 II -11,9,8,-11,6 3:2 55:49
2. tekma pic Črt Likozar B2 II 5,6,6 3:0 33:17
13.01.2024 4. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec I : Cirkovce II
2. tekma pic Tej Zupanec Savinja Žalec I -8,-8,-8 0:3 24:33
1. tekma pic Tej Zupanec Savinja Žalec I 11,-9,-7,-2 1:3 31:44
13.01.2024 4. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec II : Cirkovce II
7. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec II -9,-7,-8 0:3 24:33
3. tekma pic Nejc Šalamon Savinja Žalec II 10,9,-7,3 3:1 41:33
1. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec II -6,5,-7,-14 1:3 38:43
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Marinšek Log -9,0,5,-2,9 3:2 44:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 8,9,-8,-8,-6 2:3 44:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Mušić K-S -5,-3,-3 0:3 11:33
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Cirkovce II : Ljubljana
8. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana -6,-7,-9 0:3 22:33
5. tekma pic Dejan Kremžar Ljubljana 6,9,3 3:0 33:18
3. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -6,-11,6,-8 1:3 36:41
1. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana 13,-6,-7,11,-9 2:3 50:57
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Cirkovce II : Metlika
8. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,9,-5,-8 1:3 30:42
5. tekma pic Boris Govednik Metlika -6,3,-5,-6 1:3 28:36
3. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 6,4,4 3:0 33:14
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -6,-12,-3 0:3 21:36
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - B2 II : Cirkovce II
10. tekma pic Črt Likozar B2 II -8,-5,5,-7 1:3 31:38
7. tekma pic Vitan Likozar B2 II 6,9,6 3:0 33:21
3. tekma pic Klemen Belehar B2 II -10,-12,-5 0:3 27:37
1. tekma pic Klemen Belehar B2 II 7,5,-2,8 3:1 35:31
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - B2 III : Cirkovce II
5. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III -5,-6,10,-9 1:3 32:43
2. tekma pic Jakob Križaj B2 III 6,9,-6,-7,-8 2:3 43:48
1. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III -8,6,-8,-5 1:3 32:39
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Pintar Škl 4,7,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -10,6,-6,-1 1:3 28:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav -9,-5,-9 0:3 23:33
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce II : Savinja Žalec I
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja Žalec I -9,-5,-6 0:3 20:33
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -6,-5,-5 0:3 16:33
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja Žalec I 10,-6,-7,5,-5 2:3 41:48
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce II : Savinja Žalec II
9. tekma pic Nejc Šalamon Savinja Žalec II 6,2,10 3:0 34:18
7. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec II -9,-7,-4 0:3 20:33
4. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec II -7,8,9,-5,8 3:2 45:47
1. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec II 3,13,-8,-2,8 3:2 47:46
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Pandev Int -5,-6,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Alan Velušček Vrt 8,1,-11,8 3:1 44:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Škofljanc ŠD SU -5,8,9,-1,-3 2:3 31:50
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Urban Ekar B2 -2,-6,3,3,-2 2:3 32:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Miščević Vrt -6,-7,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Belina Mb - ZM 5,3,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Širaj PPR 3,8,7 3:0 33:18
12.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Arrigoni
8. tekma pic Ji Kejun Arrigoni 10,-9,-7,5,-5 2:3 44:48
6. tekma pic Filip Margon Arrigoni 7,-5,-9,8,-1 2:3 37:48
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -8,-10,-8 0:3 26:34
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš I : Cirkovce
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -1,-0,-9 0:3 10:33
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja I ZIT : Cirkovce
6. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I ZIT -2,-4,-4 0:3 10:33
2. tekma pic Rene Hedl Savinja I ZIT 9,-7,-6,-5 1:3 29:42
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Letrika : Cirkovce
8. tekma pic Filip Miščević Letrika 9,-8,-7,-9 1:3 35:42
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Vesna II : Cirkovce
6. tekma pic Martin Janežič Vesna II -1,-8,-7 0:3 16:33
2. tekma pic Jože Urh Vesna II -6,-8,-1 0:3 15:33
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Cirkovce : Šentjošt II
5. tekma pic Rok Košir Šentjošt II 9,-9,-8,9,8 3:2 50:48
1. tekma pic Svit Kadunc Šentjošt II 3,8,7 3:0 33:18
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja III : Cirkovce
2. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja III -7,-10,-8 0:3 25:34
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -5,-7,-7 0:3 19:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves -6,-7,6,7,-9 2:3 44:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub -4,-5,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav -0,-4,-5 0:3 9:33
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koželj Sav -2,-7,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Ažman K-S 9,9,12 3:0 36:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Tai Bač Int 8,-9,-11,-7 1:3 38:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Plahanc Pres 5,4,9 3:0 33:18
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Cirkovce : Savinja ZIT
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja ZIT -5,-1,-3 0:3 9:33
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Cirkovce : Mengeš
5. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš -5,-8,-8 0:3 21:33
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš -5,-1,-5 0:3 11:33
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Cirkovce : Savinja IV
3. tekma pic Urban Zavasnik Savinja IV -7,-8,11,-6 1:3 34:44
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Titan Sob -9,7,-6,-8 1:3 34:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -8,-6,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -9,-8,-8 0:3 25:33
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Aleks Koželj Sav -3,-1,-0 0:3 4:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Marinšek Log 12,8,4 3:0 36:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Miščević Vrt -5,-6,9,-6 1:3 28:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Marčeta Sav 6,-8,9,4 3:1 41:30
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljoša Grčar Sob -9,7,-4,-9 1:3 33:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 9,-4,-5,-7 1:3 27:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -4,-3,-1 0:3 8:33
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Kelhar Men 4,9,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -5,-9,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Vidmar Krka -3,-1,-6 0:3 10:33
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Tej Zupanec Sav 8,-4,-5,-3 1:3 23:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Homan Int -9,6,-5,-6 1:3 31:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -3,-2,-0 0:3 5:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Sedej Log -9,-6,-5 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav -8,-4,-2 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -4,-1,-4 0:3 9:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Škufca Men 10,-3,-8,-3 1:3 26:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Peperko K-S -5,-9,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Miščević Vrt 8,-2,-2,-2 1:3 17:41
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin -5,-6,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -1,-1,-2 0:3 4:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Horvat Sob -11,-9,8,-16 1:3 47:50
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Cirkovce II : Sobota
3. tekma pic Timi Gider Sobota -7,-6,-5 0:3 18:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Logatec : Cirkovce II
3. tekma pic Jaka Sedej Logatec -6,-1,9,-5 1:3 23:42
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Cirkovce II : Savinja II
3. tekma pic Rene Hedl Savinja II -11,-6,-6 0:3 23:35
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Podberšič Vrt -8,-10,-2 0:3 20:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Mušić K-S -7,-5,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Pišlar Arr 3,3,6 3:0 33:12
Skupaj: 25,86 % 30:86 139:279 3238:4073
Preskoči na orodno vrstico