NTZS

Nejc Šalamon
pic
Podatki o igralcu
Id 4211
Št. tekmovalne izkaznice 048/20/21
Starost 13 let (letnik 2010)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 07.04.2024 22 22 1280 1280
mladinci 17.03.2024 128 125 0 0
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Žiga Abraham 1:1 5:5
pic Domen Adam 1:0 3:2
pic Maj Antić 1:0 3:1
pic Lovro Ažman 0:1 0:3
pic Klemen Belehar 0:1 0:3
pic Patrik Blažević 1:0 3:1
pic May Bočko 0:2 0:6
pic Luka Bohak 1:0 3:2
pic Marko Brajkovič 0:1 0:3
pic Bor Brodnjak 0:2 0:6
pic Žiga Čuden 1:0 3:0
pic Adam Dujmenovič 1:0 3:0
pic Urban Ekar 1:2 5:8
pic Mitja Erzetič 0:1 0:3
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:1
pic Tristan Franko 1:1 4:3
pic Jaka Gačnik Zupanc 0:1 1:3
pic Timothee Gayet 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 0:1 0:3
pic Nejc Golob Rituper 1:0 3:1
pic Tilen Grahek 1:0 3:0
pic Tian Hajšek 0:2 1:6
pic Tine Homan 1:0 3:0
pic Urban Janc 0:3 0:9
pic Žiga Jevšnikar 1:0 3:0
pic Maks Judež 1:0 3:1
pic Gabriel Juratović 1:0 3:0
pic Erik Jurčič 1:0 3:1
pic Svit Kadunc 0:1 0:3
pic Anže Kelhar 3:0 9:4
pic Matevž Kelhar 1:0 3:0
pic Vid Matija Klančar 0:1 0:3
pic Nejc Kokoravec 2:0 6:3
pic Aleks Koren 0:3 0:9
pic Lukas Košir 1:0 3:1
pic Rok Košir 1:0 3:0
pic Tajan Kozmik Ilić 1:0 3:0
pic Jaka Krajnc 1:0 3:1
pic Jakob Križaj 4:0 12:5
pic Lovro Križnič 0:3 3:9
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:1
pic Črt Likozar 1:0 3:2
pic Vitan Likozar 1:0 3:2
pic Maks Maček 0:1 1:3
pic Nejc Malenšek 1:0 3:0
pic Tijan Malić 1:1 3:4
pic David Marčeta 1:0 3:0
pic Filip Margon 0:3 3:9
pic Žiga Matekovič 1:0 3:2
pic Filip Miščević 0:1 0:3
pic Filip Mušić 0:1 0:3
pic Vid Nared 0:1 0:3
pic Brin Peperko 0:1 0:3
pic Vitan Plajnšek 1:5 4:17
pic Lovro Polajnar 1:0 3:1
pic Matic Požek 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 1:0 3:2
pic Vito Rezar 1:0 3:0
pic Anej Ribič 1:0 3:0
pic Ažbe Rogelj 1:0 3:0
pic Tim Rus 1:1 5:5
pic Jaka Rutar 0:1 1:3
pic Aid Ružnić 1:0 3:0
pic Anže Safošnik 1:0 3:0
pic Anže Saksida 1:0 3:1
pic Vasja Samec 1:0 3:0
pic Žan Šarc 0:1 2:3
pic Žan Šarkezi 1:0 3:0
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:2
pic Zal Šesek 0:1 0:3
pic Brin Širaj 1:0 3:1
pic Jan Širec 1:1 4:4
pic Tai Širec 1:0 3:1
pic Žiga Štifter 1:0 3:0
pic Amadej Strgar 1:0 3:0
pic Tibor Tutta 1:0 3:0
pic Timo Urbas 2:0 6:0
pic Lovro Zajc Hace 1:0 3:2
pic David Zrnić 0:1 1:3
Skupaj: 62:47 208:192
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Žalec kadeti
2022/2023 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2021/2022 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2020/2021 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic David Novak M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
5. - 8. 06.05.2023 - 07.05.2023 pic Tiber Turnšek Kovač M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
17. - 32. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Jaka Krajnc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 23.04.2022 - 24.04.2022 pic Tine Rosenstein M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 4 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 4. SNTL 2023/2024, 8. krog - Savinja Žalec II : Savinja Žalec I
8. tekma pic David Marčeta Savinja Žalec I 8,6,2 3:0 33:16
5. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja Žalec I -5,7,-10,-10 1:3 36:42
3. tekma pic Luka Pšenič Savinja Žalec I -2,-7,4,6,1 3:2 42:33
06.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir -5,-8,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Kelhar Men -9,8,7,9 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Jevšnikar K-S 6,2,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Grahek PPR 5,4,9 3:0 33:18
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Vid Matija Klančar ŠNT -5,-8,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Kelhar Men 7,-7,6,7 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic David Zrnić B2 -5,-9,10,-10 1:3 36:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Safošnik Cir 5,3,5 3:0 33:13
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja Žalec II : Metlika
9. tekma pic Gabriel Juratović Metlika 5,8,10 3:0 34:23
7. tekma pic Žiga Matekovič Metlika -8,4,9,-8,8 3:2 49:43
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -8,-6,-4 0:3 18:33
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Cirkovce : Savinja Žalec II
6. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce -5,-3,-3 0:3 11:33
2. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -5,-9,-3 0:3 17:33
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Kajuh-Slovan : Savinja Žalec II
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -5,-6,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -9,-9,-6 0:3 24:33
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : SU
5. tekma pic Mark Gazvoda SU -2,-5,-9 0:3 16:33
1. tekma pic Patrik Blažević SU -9,7,7,11 3:1 44:36
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Savinja Žalec II : B2 II
5. tekma pic Jakob Križaj B2 II 7,-5,7,8 3:1 38:33
1. tekma pic Nejc Kokoravec B2 II 7,-8,12,8 3:1 44:38
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja Žalec II
7. tekma pic Žiga Abraham Fužinar Inter Diskont -9,-6,8,9,-5 2:3 42:50
5. tekma pic Vito Rezar Fužinar Inter Diskont 1,2,2 3:0 33:5
3. tekma pic Tine Homan Fužinar Inter Diskont 1,4,3 3:0 33:8
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : Mengeš II
8. tekma pic Nejc Golob Rituper Mengeš II 11,6,-6,9 3:1 41:37
6. tekma pic Luka Bohak Mengeš II -9,8,7,-4,4 3:2 46:41
3. tekma pic Matic Požek Mengeš II 9,7,8 3:0 33:24
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Mura Sobota : Savinja Žalec II
5. tekma pic Vasja Samec Mura Sobota 6,4,2 3:0 33:12
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Cirkovce I : Savinja Žalec II
7. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -3,-9,-5 0:3 17:33
5. tekma pic Tai Širec Cirkovce I 7,-9,6,5 3:1 42:29
3. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce I -6,-7,6,9,5 3:2 46:42
13.01.2024 4. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec II : Cirkovce II
8. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II -10,-7,-7 0:3 24:34
5. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce II 9,-7,9,9 3:1 40:38
3. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce II -10,-9,7,-3 1:3 33:41
1. tekma pic Jan Širec Cirkovce II 6,-5,7,14 3:1 43:38
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Svit Kadunc ŠNT -4,-2,-6 0:3 12:33
Top, 6. krog pic Jaka Rutar Men -5,-10,5,-6 1:3 32:39
Top, 5. krog pic Tijan Malić Log 8,-11,7,2 3:1 44:30
Top, 4. krog pic Jaka Krajnc Žal 7,-8,9,6 3:1 41:33
Top, 3. krog pic Urban Ekar B2 -7,-6,7,9,6 3:2 46:44
Top, 2. krog pic Timo Urbas PPR 5,5,12 3:0 36:22
Top, 1. krog pic Vid Semprimožnik Žal 7,-10,9,-9,8 3:2 52:47
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Filip Margon Arr -7,10,-8,-5 1:3 32:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Kelhar Men -9,10,-6,7,1 3:2 49:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Zajc Hace Ili 8,-9,-9,8,7 3:2 51:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Šarkezi PPR 3,3,10 3:0 34:16
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : B2 II
6. tekma pic Klemen Belehar B2 II -10,-6,-14 0:3 30:39
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : B2 III
6. tekma pic Jakob Križaj B2 III 8,4,-5,-10,7 3:2 48:42
2. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III 10,5,-7,8 3:1 41:34
1. tekma pic Jakob Križaj B2 III 9,8,-10,8 3:1 43:37
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -6,-9,-9 0:3 24:33
Finalni del, 1. krog pic Ažbe Rogelj Pres 6,8,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Ekar B2 -8,-9,-9 0:3 26:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Jurčič Škl 8,5,-7,7 3:1 40:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Adam Ljub 5,-7,-10,6,3 3:2 50:37
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce II : Savinja Žalec II
9. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce II -6,-2,-10 0:3 18:34
5. tekma pic Jan Širec Cirkovce II 9,-5,-6,-9 1:3 31:42
04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Timo Urbas PPR 11,9,8 3:0 35:28
Top, 6. krog pic Žan Šarc Men -9,9,9,-7,-8 2:3 46:51
Top, 5. krog pic Žiga Abraham Int 7,8,-9,-9,7 3:2 51:44
Top, 4. krog pic Maks Maček ŠNT -3,6,-4,-11 1:3 29:41
Top, 3. krog pic Filip Margon Arr 8,-7,-4,-10 1:3 32:42
Top, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir 9,-5,-10,-7 1:3 33:43
Top, 1. krog pic Tristan Franko Log 4,-5,-7,-5 1:3 28:37
06.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Filip Margon Arr -8,-8,5,-10 1:3 37:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Lukas Košir ŠD SU 5,6,-7,8 3:1 40:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Dujmenovič PPR 2,3,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Ribič Mb - ZM 4,6,1 3:0 33:11
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Urban Janc Ljub -5,-7,-3 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Aid Ružnić Men 3,5,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S -2,-8,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Saksida Men 7,-7,8,5 3:1 40:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Kokoravec B2 -13,-14,7,9,11 3:2 62:58
19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic May Bočko B2 -7,-7,-7 0:3 21:33
Finalni del, 2. krog pic Tim Rus Krka 6,-12,-9,9,5 3:2 54:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Antić Krka -9,8,8,8 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Malenšek B2 5,5,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Timothee Gayet Ves 2,4,5 3:0 33:11
22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Filip Miščević Vrt -2,-5,-4 0:3 11:33
Finalni del, 2. krog pic Žiga Štifter Men 7,7,7 3:0 33:21
Finalni del, 1. krog pic Matevž Kelhar Men 4,7,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Širaj PPR -7,5,12,3 3:1 43:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Tibor Tutta Ves 11,2,3 3:0 35:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Amadej Strgar Tem 3,6,7 3:0 33:16
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja III : B2 I
7. tekma pic May Bočko B2 I -9,-8,-10 0:3 27:34
4. tekma pic Urban Ekar B2 I 4,6,-7,-9,-7 2:3 45:43
2. tekma pic Črt Likozar B2 I -9,-9,9,10,9 3:2 52:50
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja III : Cirkovce
6. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce -4,-5,-7 0:3 16:33
3. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -4,-3,-3 0:3 10:33
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja III : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -7,-6,-5 0:3 18:33
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Šentjošt II : Savinja III
6. tekma pic Lovro Polajnar Šentjošt II 5,7,-5,8 3:1 38:31
2. tekma pic Rok Košir Šentjošt II 7,6,13 3:0 37:26
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Lovro Križnič Men -6,-6,5,-5 1:3 28:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Čuden K-S 6,3,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub -4,-6,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Križaj B2 -8,6,8,8 3:1 41:33
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Vitan Likozar B2 -10,9,9,-10,8 3:2 53:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Križnič Men 9,-6,8,-8,-6 2:3 42:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -2,-0,-2 0:3 4:33
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Vesna : Savinja IV
1. tekma pic Zal Šesek Vesna -3,-3,-5 0:3 11:33
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja IV : Logatec
3. tekma pic Tijan Malić Logatec -5,-7,-7 0:3 19:33
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Lovro Križnič Men -12,-7,-12 0:3 31:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub -2,-7,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tajan Kozmik Ilić K-S 8,7,5 3:0 33:20
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Tim Rus Krka 5,-6,-9,6,-9 2:3 46:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Judež ŠD SU 1,4,-8,4 3:1 41:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Tristan Franko Log 7,10,17 3:0 42:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Ažman K-S -9,-7,-7 0:3 23:33
Skupaj: 56,88 % 62:47 208:192 3656:3538
Preskoči na orodno vrstico