NTZS

Urban Ekar
pic
Podatki o igralcu
Id 4194
Št. tekmovalne izkaznice 034/20/21
Starost 14 let (letnik 2009)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 07.04.2024 23 26 1260 1260
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Žiga Abraham 1:0 3:1
pic Domen Adam 1:0 3:0
pic Lovro Ažman 0:2 3:6
pic Tai Bač 1:0 3:2
pic Luka Belina 1:0 3:0
pic May Bočko 0:1 0:3
pic Aljaž Brezovnik 0:2 1:6
pic Lan Brodar 1:0 3:1
pic Bor Brodnjak 0:1 1:3
pic Luka Čačić Blažek 0:1 0:3
pic Nikola Dolenc 1:0 3:0
pic Adam Dujmenovič 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 0:1 0:3
pic Miha Fatur 0:2 1:6
pic Aljaž Ferenčič 0:1 0:3
pic Tristan Franko 1:1 3:3
pic Jaka Gačnik Zupanc 0:1 0:3
pic Jakob Matej Godec 1:0 3:0
pic Klemen Godnič 0:1 1:3
pic Maj Golob Frank 1:0 3:0
pic Anej Guštin 0:1 0:3
pic Tian Hajšek 1:0 3:2
pic Aleksander Nelson Hujs 1:0 3:0
pic Urban Jamnik 1:0 3:0
pic Urban Janc 0:1 0:3
pic Urban Janša 0:1 0:3
pic Benjamin Jekovec 0:1 0:3
pic Đorđe Jerković 0:1 0:3
pic David Jezernik 0:1 0:3
pic Luka Jokič 0:1 0:3
pic Erik Jurčič 1:0 3:1
pic Svit Kadunc 0:2 2:6
pic Dane Kljun 2:0 6:2
pic Roni Komel 1:0 3:0
pic Svit Kontelj 1:0 3:1
pic Aleks Koren 0:3 1:9
pic Hugo Korošec 1:0 3:0
pic Rok Košir 1:0 3:1
pic Aleks Koželj 0:3 2:9
pic Jaka Krajnc 0:3 0:9
pic Lovro Križnič 0:1 0:3
pic Rui Qi Lin 1:0 3:0
pic Jan Lipič 0:1 0:3
pic Nejc Lukan 2:0 6:1
pic Maks Maček 1:1 3:3
pic Patrik Macele 1:0 3:0
pic Beno Majhenič 1:0 3:1
pic Tijan Malić 0:2 4:6
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:2
pic Filip Margon 0:3 2:9
pic Miha Mihelčič 0:1 2:3
pic Borut Miklič 1:0 3:1
pic Filip Miščević 0:2 1:6
pic Maj Murn 0:1 0:3
pic Filip Mušić 0:1 0:3
pic David Novak 2:1 8:5
pic Urh Novak 2:0 6:2
pic Saša Obradović 1:0 3:0
pic Voranc Ogris 1:0 3:0
pic Brin Peperko 0:1 0:3
pic Tomaž Pertovt 0:1 1:3
pic Jakob Plajnšek 0:1 0:3
pic Vitan Plajnšek 0:2 0:6
pic Lovro Polajnar 0:1 1:3
pic Marko Potrbin 0:1 2:3
pic Luka Pšenič 0:1 2:3
pic Tai Puhan 0:2 0:6
pic Amadej Rešetič 0:1 1:3
pic Anže Rogelj 3:0 9:3
pic Tine Rosenstein 0:1 1:3
pic Jaka Rutar 1:1 5:3
pic Aid Ružnić 2:0 6:3
pic Nejc Šalamon 2:1 8:5
pic Žan Šarc 0:1 0:3
pic Blaž Šarlah 0:1 0:3
pic Vid Semprimožnik 1:3 5:9
pic Zal Šesek 0:1 0:3
pic Filip Šinko 0:1 1:3
pic Matic Skubic 0:1 2:3
pic Tim Stajnko 0:1 1:3
pic Žiga Štifter 0:1 1:3
pic Tiber Turnšek Kovač 0:1 1:3
pic Timo Urbas 2:2 8:9
pic Matic Vertuš 0:1 0:3
pic Žan Vidmar 0:1 0:3
pic Žiga Vidmar 0:1 0:3
pic Nejc Zavasnik 0:1 0:3
pic Urban Zavasnik 0:1 0:3
pic Rok Žlogar 2:0 6:1
Skupaj: 47:78 186:266
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK B2 center kadeti
2022/2023 NTK B2 center kadeti
2021/2022 NTK B2 center mlajši kadeti
2020/2021 NTK B2 center mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic May Bočko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
17. - 31. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Kaja Drljača X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
33. - 47. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Jakob Križaj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 23.04.2022 - 24.04.2022 pic May Bočko M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
33. - 45. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic May Bočko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 51. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic May Bočko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic May Bočko M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
Skupaj: 7 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
06.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koželj Žal -3,-6,-3 0:3 12:33
Finalni del, 2. krog pic Jaka Rutar Men 7,6,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Timo Urbas PPR 8,-6,-4,6,7 3:2 43:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksander Nelson Hujs Sob 6,6,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Lukan Log 8,4,6 3:0 33:18
09.03.2024 4. SNTL 2023/2024, 7. krog - B2 II : Savinja Žalec I
6. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I -4,-7,7,-14 1:3 36:45
2. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja Žalec I -6,-3,-9 0:3 18:33
09.03.2024 4. SNTL 2023/2024, 7. krog - B2 II : Savinja Žalec II
9. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja Žalec II 6,6,15 3:0 39:27
7. tekma pic Jaka Krajnc Savinja Žalec II -3,-7,-7 0:3 17:33
4. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec II 4,-9,-9,-10 1:3 39:38
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Ažman K-S -6,11,-7,10,-6 2:3 44:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Urh Novak Cir 8,5,-11,-4,6 3:2 48:43
Kvalifikacije, 1. krog pic David Novak Žal 5,-6,-7,5,-7 2:3 42:43
21.01.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Šentjošt : B2
4. tekma pic Svit Kadunc Šentjošt 11,-8,-9,-6 1:3 36:44
1. tekma pic Maks Maček Šentjošt -5,-6,-11 0:3 22:35
21.01.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : B2
8. tekma pic David Novak Savinja Žalec II 5,8,-8,-5,4 3:2 46:39
4. tekma pic Jaka Krajnc Savinja Žalec II -11,-3,-7 0:3 21:35
1. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja Žalec II -1,-8,7,-8 1:3 28:40
20.01.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Savinja Žalec ZIT : B2
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec ZIT -3,7,-0,10,-1 2:3 27:50
1. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja Žalec ZIT 8,-11,-7,-4 1:3 33:43
20.01.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Cirkovce I : B2
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -4,-4,-6 0:3 14:33
1. tekma pic Jakob Plajnšek Cirkovce I -7,-15,-5 0:3 27:39
20.01.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Mengeš I : B2
6. tekma pic Žan Šarc Mengeš I -7,-2,-10 0:3 19:34
2. tekma pic Lovro Križnič Mengeš I -10,-8,-7 0:3 25:34
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Vesna II : B2
4. tekma pic Svit Kontelj Vesna II 2,5,-8,1 3:1 41:19
1. tekma pic Jakob Matej Godec Vesna II 1,3,3 3:0 33:7
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Preserje : B2
4. tekma pic Anže Rogelj Preserje -6,8,7,6 3:1 39:32
1. tekma pic Hugo Korošec Preserje 5,7,5 3:0 33:17
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Rakek : B2
4. tekma pic Timo Urbas Rakek -4,6,6,-8,-9 2:3 43:45
1. tekma pic Nikola Dolenc Rakek 3,5,9 3:0 33:17
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Vrhnika : B2
4. tekma pic Matic Skubic Vrhnika -9,-3,8,12,-11 2:3 48:55
1. tekma pic Maj Golob Frank Vrhnika 9,6,4 3:0 33:19
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Vrtojba : B2
2. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -6,-8,-5 0:3 19:33
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Tijan Malić Log 2,6,-10,-7,-4 2:3 43:42
Top, 6. krog pic Vid Semprimožnik Žal -8,-5,9,-9 1:3 33:42
Top, 5. krog pic Jaka Krajnc Žal -2,-4,-6 0:3 12:33
Top, 4. krog pic Svit Kadunc ŠNT -6,8,-7,-7 1:3 31:41
Top, 3. krog pic Nejc Šalamon Žal 7,6,-7,-9,-6 2:3 44:46
Top, 2. krog pic Jaka Rutar Men 4,-8,-6,4,-6 2:3 42:41
Top, 1. krog pic Timo Urbas PPR -4,-6,-7 0:3 17:33
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Urban Zavasnik Žal -2,-7,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Semprimožnik Žal -6,-7,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rui Qi Lin PPR 5,6,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Lukan Log 8,-8,8,7 3:1 41:34
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Filip Margon Arr -9,-8,7,-5 1:3 33:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Šalamon Žal 8,9,9 3:0 33:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Adam Ljub 6,6,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Jurčič Škl -4,5,6,7 3:1 37:29
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - B2 II : Ljubljana
10. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -4,-8,-4 0:3 16:33
6. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana 11,-8,9,-8,-8 2:3 48:53
2. tekma pic Borut Miklič Ljubljana 7,8,-6,10 3:1 40:36
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - B2 II : Metlika
3. tekma pic Rok Žlogar Metlika 3,8,3 3:0 33:14
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin -5,-7,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koželj Sav -3,-3,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Jamnik K-S 6,3,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Belina Mb - ZM 4,8,6 3:0 33:18
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Pšenič Sav 9,10,-9,-13,-8 2:3 53:56
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves -9,-5,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -6,-6,-4 0:3 16:33
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Tim Stajnko Ves -6,7,-5,-2 1:3 24:40
Finalni del, 1. krog pic Tian Hajšek Cir 2,6,-3,-3,2 3:2 39:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koren Cir -4,-1,-4 0:3 9:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Roni Komel Gor 2,1,3 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Rogelj Pres 8,4,7 3:0 33:19
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja III : B2 I
4. tekma pic Nejc Šalamon Savinja III -4,-6,7,9,7 3:2 43:45
1. tekma pic David Novak Savinja III 4,7,8 3:0 33:19
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Cirkovce : B2 I
6. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce -7,-7,-2 0:3 16:33
2. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -3,10,-2,-5 1:3 22:43
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Šentjošt II : B2 I
6. tekma pic Lovro Polajnar Šentjošt II -5,7,-9,-7 1:3 32:40
2. tekma pic Rok Košir Šentjošt II 8,-5,9,9 3:1 38:37
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Miščević Vrt 11,-5,-6,-2 1:3 26:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janša ŠNT -5,-4,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dane Kljun Arr -8,10,-5,11,4 3:2 49:47
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - B2 II : Krka II
5. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -5,-8,-4 0:3 17:33
1. tekma pic Matic Vertuš Krka II -5,-6,-5 0:3 16:33
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - B2 II : Metlika
5. tekma pic Rok Žlogar Metlika -10,8,8,9 3:1 43:37
1. tekma pic Patrik Macele Metlika 9,5,10 3:0 34:24
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Mušić K-S -4,-3,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Voranc Ogris Int 8,7,13 3:0 37:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Margon Arr -8,-9,-10 0:3 27:34
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja ZIT : B2
1. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT -9,-7,-3 0:3 19:33
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - B2 : Letrika
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -2,-10,-5 0:3 17:34
28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Beno Majhenič Men -7,7,5,6 3:1 40:29
Top, 6. krog pic Amadej Rešetič Krka 10,-8,-1,-5 1:3 26:43
Top, 5. krog pic Timo Urbas PPR -9,4,8,11 3:1 44:34
Top, 4. krog pic Maks Maček ŠNT 5,8,7 3:0 33:20
Top, 3. krog pic Tai Bač Int 6,8,-7,-5,7 3:2 45:43
Top, 2. krog pic Žiga Štifter Men -7,-9,5,-9 1:3 36:38
Top, 1. krog pic May Bočko B2 -9,-5,-10 0:3 24:34
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -6,-8,-9 0:3 23:33
Finalni del, 1. krog pic Lan Brodar ŠD SU 7,7,-8,9 3:1 41:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Vitan Plajnšek Cir -7,-8,-5 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Dujmenovič PPR 3,1,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Saša Obradović Mb - ZM 7,4,7 3:0 33:18
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aid Ružnić Men 10,-6,-5,8,9 3:2 45:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav -3,-6,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S -7,-5,-8 0:3 20:33
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Mali finale, 2. krog pic Tristan Franko Log -7,-4,-11 0:3 22:35
Mali finale, 1. krog pic Dane Kljun Arr 3,6,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Margon Arr -9,-2,11,-5 1:3 29:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Vidmar Krka -6,-8,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Rosenstein Sav -7,2,-5,-6 1:3 29:35
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aid Ružnić Men 10,-7,6,6 3:1 41:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -7,-6,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Ažman K-S 9,-8,-8,-4 1:3 31:42
30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Urban Janc Ljub -4,-4,-2 0:3 10:33
Finalni del, 2. krog pic Tristan Franko Log 10,8,6 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Tijan Malić Log 9,-7,9,-4,-9 2:3 42:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Abraham Int -5,9,10,7 3:1 39:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Urh Novak Cir 9,5,4 3:0 33:18
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Benjamin Jekovec Ljub -3,-8,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav -9,8,-6,-2 1:3 28:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin -6,-6,-5 0:3 17:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin -9,-11,8,-7 1:3 38:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -6,-1,-1 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir -2,-2,-3 0:3 7:33
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - SU : B2 II
3. tekma pic Maj Murn SU -4,-4,-6 0:3 14:33
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja IV : B2 II
2. tekma pic David Jezernik Savinja IV -3,-6,-6 0:3 15:33
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Gorica : B2 II
5. tekma pic Klemen Godnič Gorica -5,-12,5,-4 1:3 32:41
1. tekma pic Đorđe Jerković Gorica -8,-7,-7 0:3 22:33
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Rakek : B2 II
3. tekma pic Marko Potrbin Rakek 9,-9,7,-3,-6 2:3 40:49
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Anej Guštin Tem -8,-6,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -9,9,-4,-7 1:3 31:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Rogelj Pres 11,10,-8,-11,13 3:2 59:58
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Marčeta Sav 9,-5,4,-5,10 3:2 44:45
Skupaj: 37,60 % 47:78 186:266 3741:4235
Preskoči na orodno vrstico