NTZS

Tai Puhan
pic
Podatki o igralcu
Id 4029
Št. tekmovalne izkaznice 064/19/20
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 17.03.2024 51 63 320 320
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 0:1 1:3
pic May Bočko 0:1 0:3
pic Luka Bohak 1:0 3:0
pic Robert Boldin 0:1 0:3
pic Bor Brodnjak 0:1 0:3
pic Luka Čačić Blažek 1:1 4:3
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Krištof Cukjati 1:0 3:0
pic Urban Ekar 2:0 6:0
pic Gašper Ekart 0:2 4:6
pic Miha Fatur 0:1 0:3
pic Aljaž Ferenčič 0:1 0:3
pic Simon Frank 0:2 0:6
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:1
pic Mark Gazvoda 0:1 0:3
pic Tian Hajšek 1:0 3:0
pic Rene Hedl 0:1 1:3
pic Domen Hohnjec 0:1 0:3
pic Oskar Horvat 1:0 3:1
pic Urban Janc 0:3 0:9
pic Benjamin Jekovec 2:0 6:3
pic Jošt Jevšnikar 0:1 0:3
pic Luka Jokič 0:2 0:6
pic Dejan Jovanović 0:2 1:6
pic Ji Kejun 1:0 3:1
pic Andraž Klemen Pintar 0:1 1:3
pic Bor Klešnik 1:0 3:1
pic Vid Kočar 1:0 3:2
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Aleks Koren 0:1 0:3
pic Aleks Koželj 0:2 0:6
pic Tajan Kozmik Ilić 1:0 3:2
pic Luka Krušič 0:1 0:3
pic Blaž Lapajne 0:1 1:3
pic Kristian Ludvik 0:1 0:3
pic Mitja Lukner 0:2 0:6
pic Patrik Macele 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 0:1 0:3
pic Tit Matzele 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 0:3 0:9
pic Zak Murko Koblar 0:1 1:3
pic Vid Nared 0:1 0:3
pic Saša Obradović 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 0:2 0:6
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Brin Peperko 0:1 1:3
pic Tomaž Pertovt 0:1 2:3
pic Anže Pišlar 1:0 3:0
pic Anže Podberšič 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:1 0:3
pic Marko Potrbin 1:0 3:1
pic Luka Pšenič 1:0 3:2
pic Amadej Rešetič 0:1 2:3
pic Anže Rogelj 1:0 3:1
pic Oskar Rosc 0:2 1:6
pic Patrik Rosc 0:1 0:3
pic Jernej Rotar 2:0 6:0
pic Jaka Sedej 0:1 1:3
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Brin Širaj 1:0 3:1
pic Aljaž Škufca 0:2 1:6
pic Matic Slodej 0:1 0:3
pic Sergej Stiković 0:1 0:3
pic Urh Trtnik 0:1 1:3
pic Žiga Urbanc 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Alan Velušček 1:0 3:0
pic Žiga Vidmar 0:1 0:3
pic Darijan Vizjak 0:1 0:3
pic Nejc Zavasnik 0:1 1:3
Skupaj: 27:60 102:196
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Kema - Murexin Puconci mladinci
2022/2023 NTK Kema - Murexin Puconci kadeti
2021/2022 NTK Kema - Murexin Puconci kadeti
2020/2021 NTK Kema - Murexin Puconci mlajši kadeti
2019/2020 NTK Kema - Murexin Puconci mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Filip Šinko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Filip Šinko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Filip Šinko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Filip Šinko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Filip Šinko M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
Skupaj: 5 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Kema Murexin II : Arrigoni I
6. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -5,-6,-10 0:3 21:34
2. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I -4,-5,-10 0:3 19:34
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Savinja KPM II : Kema Murexin II
10. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II -9,9,-8,-9 1:3 37:42
7. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II -6,-2,-3 0:3 11:33
3. tekma pic Oskar Rosc Savinja KPM II -8,-7,-5 0:3 20:33
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Matic Čopar Sav -7,-4,-7 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 8,-6,2,5 3:1 39:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Jernej Rotar K-S 7,7,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -9,-7,-4 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Žal 6,3,-9,8 3:1 42:28
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Kema Murexin II : Cirkovce I
6. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -6,-5,-3 0:3 14:33
2. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -4,-3,-2 0:3 9:33
28.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema Murexin
5. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -5,-4,-8 0:3 17:33
3. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont -6,-4,-9 0:3 19:33
28.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Kema Murexin : Savinja ZIT II
4. tekma pic Miha Podobnik Savinja ZIT II -7,-8,-8 0:3 23:33
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT II -6,-8,-1 0:3 15:33
28.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin : Maribor
5. tekma pic Saša Obradović Maribor 5,7,11 3:0 35:23
1. tekma pic Gašper Ekart Maribor -10,4,9,-8,-6 2:3 46:47
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Kema Murexin II : Xiom Muta
2. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta -3,-4,-2 0:3 9:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Benjamin Jekovec Ljub 7,-10,-8,7,4 3:2 51:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koželj Žal -6,-10,-3 0:3 19:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -10,5,-11,-7 1:3 39:41
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin II : Savinja KPM II
6. tekma pic Oskar Rosc Savinja KPM II 15,-7,-6,-6 1:3 36:48
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II -5,-4,-5 0:3 14:33
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Ptuj : Kema Murexin II
7. tekma pic Nino Šegula Ptuj -7,-4,-3 0:3 14:33
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj -0,-4,-0 0:3 4:33
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Kema Murexin II : Ilirija
6. tekma pic Robert Boldin Ilirija -4,-6,-3 0:3 13:33
2. tekma pic Sergej Stiković Ilirija -9,-5,-7 0:3 21:33
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 14,3,4 3:0 38:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -9,-7,-4 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S 5,-6,-6,-2 1:3 25:38
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Xiom Muta : Kema Murexin II
10. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -5,11,-8,-5 1:3 31:44
7. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta -6,-3,-3 0:3 12:33
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Sedej Log 8,-7,-4,-8 1:3 30:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koželj Sav -5,-5,-1 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Jokič Men -7,-10,-4 0:3 21:34
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aleksandar Miščević Vrt -8,-7,-6 0:3 21:33
Finalni del, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 12,6,4 3:0 36:22
Finalni del, 1. krog pic Urban Ekar B2 5,7,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Rene Hedl Sav 6,-9,-10,-9 1:3 39:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Bohak Men 5,7,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Širaj PPR -11,4,3,2 3:1 44:22
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Lovro Ažman K-S -3,2,-2,-5 1:3 21:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub -7,-6,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Alan Velušček Vrt 7,1,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Tit Matzele Men 4,8,6 3:0 33:18
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Kema Murexin : Savinja III
4. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja III -11,7,-6,7,-7 2:3 46:49
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Kema Murexin : Mengeš II
3. tekma pic Vid Kočar Mengeš II 6,-8,-8,6,6 3:2 49:40
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic May Bočko B2 -9,-11,-3 0:3 23:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Škufca Men -8,4,-5,-3 1:3 27:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Krištof Cukjati Vrh 5,4,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Pišlar Arr 6,5,3 3:0 33:14
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Marčeta Sav -7,-17,-6 0:3 30:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Škufca Men -2,-10,-2 0:3 14:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tajan Kozmik Ilić K-S -9,12,-10,2,0 3:2 55:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Marko Potrbin PPR 7,4,-10,7 3:1 43:30
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Kema Murexin : Mengeš
3. tekma pic Urh Trtnik Mengeš -8,6,-6,-8 1:3 33:39
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Krka : Kema Murexin
2. tekma pic Žiga Vidmar Krka -8,-9,-7 0:3 24:33
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Savinja III
3. tekma pic Luka Pšenič Savinja III 6,-5,9,-6,8 3:2 44:45
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -4,-6,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Macele Met 04,7 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Amadej Rešetič Krka 4,-8,5,-9,-10 2:3 49:43
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -4,-6,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ji Kejun Arr -8,11,7,10 3:1 44:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Jernej Rotar K-S 7,7,6 3:0 33:20
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Kema Puconci II
6. tekma pic Simon Frank Arrigoni -1,-3,-6 0:3 10:33
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -5,-1,-0 0:3 6:33
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Rakek : Kema Puconci II
6. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -3,-3,-3 0:3 9:33
2. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -1,-3,-4 0:3 8:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Vid Nared K-S -7,-8,-3 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -4,-2,-7 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Jekovec Ljub 5,-5,7,8 3:1 38:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Ekar B2 6,6,5 3:0 33:17
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Blaž Pandev Int -3,-8,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tian Hajšek Cir 5,6,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Horvat Sob 6,-7,9,7 3:1 40:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -1,-1,-2 0:3 4:33
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Ferenčič Cir -9,-6,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM -8,4,-8,5,-9 2:3 47:42
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub -6,-5,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Rogelj Pres 12,-10,3,4 3:1 46:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -3,-4,-2 0:3 9:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, osmina finala pic Nejc Zavasnik Sav -6,8,-3,-6 1:3 26:41
Mali finale, 1. krog pic Anže Podberšič Vrt 3,8,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Klemen Pintar PPR 9,-6,-3,-5 1:3 25:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM -9,8,-9,-7 1:3 36:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub -5,-6,-3 0:3 14:33
Skupaj: 31,03 % 27:60 102:196 2314:2809
Preskoči na orodno vrstico