NTZS

May Bočko
pic
Podatki o igralcu
Id 4012
Št. tekmovalne izkaznice 047/19/20
Starost 14 let (letnik 2010)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 03.03.2024 9 9 3090 3090
mladinci 04.02.2024 41 37 450 450
člani 18.02.2024 118 119 80 80
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 2:1 6:4
pic Tai Bač 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 0:1 2:3
pic Marko Brajkovič 1:2 4:6
pic Robert Brajkovič 0:1 1:3
pic Aljaž Brezovnik 1:2 6:6
pic Bor Brodnjak 0:1 0:3
pic Luka Čačić Blažek 0:4 3:12
pic Uroš Cerar 0:4 5:12
pic Tibor Chambers 2:0 6:0
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Lan Demšar 3:0 9:2
pic Nikola Dolenc 3:0 9:0
pic Urban Ekar 1:0 3:0
pic Til Erhatič 0:2 1:6
pic Mitja Erzetič 1:2 4:6
pic Miha Fatur 0:1 1:3
pic Tristan Franko 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 0:2 1:6
pic Urban Glavič 1:0 3:0
pic Jakob Matej Godec 2:0 6:0
pic Klemen Godnič 3:0 9:2
pic Maj Golob Frank 1:0 3:0
pic Nejc Golob Rituper 1:0 3:1
pic Boris Govednik 0:1 2:3
pic Rok Grasselli 0:1 1:3
pic Rene Hedl 0:2 3:6
pic Domen Hohnjec 0:2 1:6
pic Miha Homan 1:1 3:5
pic Mateo Ilić 0:2 2:6
pic Aleksander Ivić Višnikar 1:0 3:0
pic Urban Jamnik 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 0:2 0:6
pic Erazem Janc 1:0 3:0
pic Urban Janc 0:5 2:15
pic Primož Jazbič 0:2 2:6
pic Janez Jedlovčnik 0:2 0:6
pic Jože Jeraj 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 0:1 1:3
pic Đorđe Jerković 0:1 0:3
pic Jošt Jevšnikar 1:1 4:3
pic Matic Kaiser 0:1 0:3
pic Jaka Kanc 1:0 3:2
pic Lapo Karbič 1:0 3:0
pic Ji Kejun 2:1 8:6
pic Anže Kelhar 1:0 3:0
pic Matevž Kelhar 2:0 6:0
pic Vid Matija Klančar 0:1 1:3
pic Bor Klešnik 1:0 3:0
pic Tilen Kočar 1:0 3:0
pic Lan Koglot 1:1 4:5
pic Erik Koprivnikar 1:0 3:0
pic Aleks Koren 0:2 0:6
pic Hugo Korošec 1:0 3:0
pic Rok Košir 1:0 3:1
pic Aleks Koželj 0:2 1:6
pic Jaka Krajnc 2:0 6:1
pic Jan Krč 0:1 0:3
pic Lovro Križnič 3:0 9:3
pic Lan Krmelj 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 0:2 0:6
pic Rok Likar 1:0 3:1
pic Rui Qi Lin 1:0 3:0
pic Jan Loboda 1:0 3:0
pic Nejc Lukan 2:0 6:1
pic Žan Lukančič 1:0 3:0
pic Dominik Maček 0:1 1:3
pic Maks Maček 2:0 6:2
pic Patrik Macele 2:0 6:0
pic Beno Majhenič 1:0 3:0
pic Tijan Malić 1:0 3:1
pic Aljaž Marčeta 0:1 2:3
pic David Marčeta 2:0 6:0
pic Filip Margon 2:0 6:0
pic Vid Marinšek 2:0 6:0
pic Smiljan Mekicar 0:2 1:6
pic Tomaž Mihelj 0:2 0:6
pic Aleksandar Miščević 1:6 9:19
pic Filip Miščević 0:4 3:12
pic Srđan Miščević 0:1 0:3
pic Lan Može 1:0 3:0
pic Maj Murn 0:1 0:3
pic Filip Mušić 0:1 0:3
pic Jakob Narobe 1:0 3:0
pic Gašper Nemanič 3:0 9:0
pic David Novak 2:0 6:2
pic Urh Novak 1:0 3:0
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:3 1:9
pic Saša Obradović 2:0 6:0
pic Tibor Ožanič 1:0 3:2
pic Blaž Pandev 0:1 0:3
pic Mihajlo Pauković 2:1 6:6
pic Brin Peperko 1:1 5:4
pic Tjaš Petrovčič 1:2 4:7
pic Jure Pintar 2:0 6:0
pic Vitan Plajnšek 3:2 12:10
pic Miha Podobnik 0:2 0:6
pic Miha Potrbin 0:1 1:3
pic Gašper Pšeničnik 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 0:2 3:6
pic Tai Puhan 1:0 3:0
pic Amadej Rešetič 0:1 1:3
pic Anže Rogelj 1:0 3:0
pic Ažbe Rogelj 1:0 3:0
pic Bor Rostohar 1:0 3:1
pic Jernej Rotar 1:0 3:0
pic Tim Rus 2:0 6:1
pic Jaka Rutar 3:0 9:0
pic Aid Ružnić 1:0 3:0
pic Anže Saksida 2:0 6:0
pic Nejc Šalamon 2:0 6:0
pic Luka Šantavec 1:0 3:1
pic Žan Šarc 1:0 3:0
pic Nel Savšek Pintarič 0:2 2:6
pic Jaka Sedej 1:0 3:1
pic Vid Semprimožnik 2:3 7:10
pic Zal Šesek 1:0 3:2
pic Filip Šinko 2:0 6:1
pic Lovro Šinkovec 0:1 2:3
pic Jan Širec 1:0 3:1
pic Tai Širec 1:0 3:0
pic Matic Skubic 1:0 3:0
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 0:3
pic Tim Stajnko 1:2 5:8
pic Aleks Stepančič 0:3 3:9
pic Žiga Štifter 1:0 3:0
pic Tine Tement 1:0 3:0
pic Nejc Titan 2:0 6:2
pic Maks Tomšič 0:1 2:3
pic Drago Torkar 0:3 5:9
pic Urh Trtnik 1:0 3:0
pic Tiber Turnšek Kovač 2:0 6:0
pic Timo Urbas 2:0 6:1
pic Aleks Ušaj 0:2 2:6
pic Žan Valantič 2:0 6:1
pic Nik Velikonja 0:1 0:3
pic Matic Vertuš 2:2 7:7
pic Jaka Vetter 1:0 3:0
pic Žan Vidmar 0:1 0:3
pic Žiga Vidmar 0:4 2:12
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 0:3
pic Luka Vujasin 0:1 2:3
pic Nejc Zavasnik 0:5 6:15
pic Urban Zavasnik 7:0 21:4
pic Bine Žličar 4:0 12:2
pic Tej Zupanec 0:2 2:6
Skupaj: 142:128 522:445
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK B2 center kadeti
2022/2023 NTK B2 center mlajši kadeti
2021/2022 NTK B2 center mlajši kadeti
2020/2021 NTK B2 center mlajši kadeti
2019/2020 NTK B2 center mlajši kadeti
2018/2019 NTK B2 center mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete, Luče
9. 17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
5. - 8. 12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
4. 04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
18. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 06.05.2023 - 07.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
17. - 32. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
43. - 77. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 32. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. 28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 23.04.2022 - 24.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
33. - 46. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
53. - 107. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
39. - 74. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
41. - 80. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
33. - 65. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 25 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Urban Janc Ljub 9,-7,-5,9,-9 2:3 43:51
Finalni del, 2. krog pic Tim Rus Krka -5,4,13,6 3:1 42:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 8,3,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Saša Obradović Mb - ZM 7,7,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic David Marčeta Žal 7,10,6 3:0 34:23
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Škofja Loka : B2 I Bendl
10. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka -9,5,7,6 3:1 42:29
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 7,8,-6,-7,9 3:2 46:46
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -7,-7,13,-6 1:3 35:46
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - B2 I : Vesna
8. tekma pic Zal Šesek Vesna 12,-9,-10,9,9 3:2 55:53
6. tekma pic Bor Klešnik Vesna 9,10,6 3:0 34:25
3. tekma pic Tim Stajnko Vesna 10,-4,-7,10,6 3:2 46:48
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec I : B2 I
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -3,-6,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja Žalec I 2,4,9 3:0 33:15
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Mengeš : B2 I
5. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš -5,-8,-7 0:3 20:33
3. tekma pic Timotej Jerina Mengeš 11,-5,-7,-8 1:3 33:44
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - B2 I : Škofja Loka
4. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 4,4,-12,8 3:1 45:30
2. tekma pic Jure Pintar Škofja Loka 7,5,10 3:0 34:22
21.01.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Šentjošt : B2
5. tekma pic Maks Maček Šentjošt -7,6,-9,1,7 3:2 49:36
3. tekma pic Vid Matija Klančar Šentjošt 9,-9,-4,-6 1:3 30:42
21.01.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : B2
7. tekma pic Jaka Krajnc Savinja Žalec II 3,9,7 3:0 33:19
5. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja Žalec II 8,7,4 3:0 33:19
3. tekma pic David Novak Savinja Žalec II 7,7,5 3:0 33:19
20.01.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Savinja Žalec ZIT : B2
5. tekma pic Urban Zavasnik Savinja Žalec ZIT 8,-8,9,11 3:1 43:39
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec ZIT -15,-7,10,5,-10 2:3 55:55
20.01.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Cirkovce I : B2
5. tekma pic Tai Širec Cirkovce I 5,9,8 3:0 33:22
3. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce I 6,9,-11,-10,-6 2:3 49:51
20.01.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Mengeš I : B2
7. tekma pic Lovro Križnič Mengeš I -5,7,-5,9,8 3:2 43:46
5. tekma pic Jaka Rutar Mengeš I 7,11,8 3:0 35:26
3. tekma pic Žan Šarc Mengeš I 8,5,9 3:0 33:22
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Vesna II : B2
5. tekma pic Jakob Matej Godec Vesna II 4,3,2 3:0 33:9
3. tekma pic Tibor Chambers Vesna II 2,1,1 3:0 33:4
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Preserje : B2
5. tekma pic Hugo Korošec Preserje 1,1,2 3:0 33:4
3. tekma pic Ažbe Rogelj Preserje 1,7,7 3:0 33:15
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Rakek : B2
7. tekma pic Timo Urbas Rakek 7,2,9 3:0 33:18
5. tekma pic Nikola Dolenc Rakek 1,5,5 3:0 33:11
3. tekma pic Rui Qi Lin Rakek 6,5,3 3:0 33:14
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Vrhnika : B2
7. tekma pic Matic Skubic Vrhnika 7,6,3 3:0 33:16
5. tekma pic Maj Golob Frank Vrhnika 3,5,6 3:0 33:14
3. tekma pic Jože Jeraj Vrhnika 3,9,7 3:0 33:19
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - B2 I Bendl : Vrhnika
10. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -7,6,-10,-4 1:3 32:40
6. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 9,-7,-8,6,-3 2:3 40:48
2. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -7,-6,5,-4 1:3 28:38
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Bine Žličar Žal 8,5,-9,5 3:1 42:29
Top, 6. krog pic Lovro Ažman K-S 7,5,7 3:0 33:19
Top, 5. krog pic Ji Kejun Arr 6,10,-7,10 3:1 42:37
Top, 4. krog pic Filip Margon Arr 9,9,7 3:0 33:25
Top, 3. krog pic Vitan Plajnšek Cir 7,9,-4,5 3:1 37:32
Top, 2. krog pic Urban Zavasnik Žal 8,7,-15,7 3:1 48:39
Top, 1. krog pic Lovro Križnič Men 7,7,7 3:0 33:21
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - B2 I Bendl : Arrigoni II
5. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -8,-9,6,8,9 3:2 50:45
3. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 12,-5,-15,5,-9 2:3 54:56
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -9,9,-8,-11 1:3 39:44
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - B2 I Bendl : Logatec
8. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 10,-2,-4,-8 1:3 26:43
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -4,5,12,6 3:1 40:34
3. tekma pic Vid Marinšek Logatec 6,7,8 3:0 33:21
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -8,-7,-8 0:3 23:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -7,-8,-2 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Lan Demšar Škl 6,9,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,-5,7,-5 1:3 28:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Pintar Škl 8,8,9 3:0 33:25
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Gorica : B2 I Bendl
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 10,-5,-9,-9 1:3 35:43
3. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -5,-7,-7 0:3 19:33
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vrtojba : B2 I Bendl
10. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 7,-10,-7,-7 1:3 35:41
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -3,-3,-6 0:3 12:33
3. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 8,-3,8,-9,-6 2:3 40:49
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Urban Janc Ljub -4,-5,-2 0:3 11:33
Finalni del, osmina finala pic Mitja Erzetič Vrt 7,7,3 3:0 33:17
Finalni del, 2. krog pic Jaka Krajnc Žal 5,-9,5,6 3:1 42:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Valantič Arr 6,3,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Golob Rituper Men 3,-9,3,8 3:1 42:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Narobe Škl 5,5,8 3:0 33:18
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - B2 I Bendl : Inter Diskont II
9. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -9,8,8,-4,10 3:2 47:48
7. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 10,8,8 3:0 34:26
4. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -4,-6,-8 0:3 18:33
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -7,-7,-5 0:3 19:33
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - B2 I Bendl : Mura Sobota II
9. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -12,4,5,6 3:1 45:29
7. tekma pic Dominik Maček Mura Sobota II -6,-9,4,-4 1:3 30:37
4. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 8,3,10 3:0 34:21
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - B2 I Bendl : Škofja Loka
6. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -12,8,-5,-8 1:3 36:44
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -9,8,7,-9,-9 2:3 49:48
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -4,-4,-9 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Vitan Plajnšek Cir 6,11,-2,7 3:1 37:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Zavasnik Žal 5,7,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -1,-10,8,6,-9 2:3 42:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Erazem Janc Ljub 11,7,2 3:0 35:20
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Urban Janc Ljub -7,-5,-5 0:3 17:33
Finalni del, 2. krog pic Anže Saksida Men 3,8,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Kelhar Men 5,8,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Jamnik K-S 2,2,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Krmelj Škl 5,2,5 3:0 33:12
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Melamin : B2 I Bendl
3. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -8,9,-3,10,10 3:2 46:51
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrhnika : B2 I Bendl
7. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -10,-7,10,5,-4 2:3 44:49
3. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,-5,11,8,-7 2:3 43:52
04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -9,8,-12,-8 1:3 40:44
Top, 6. krog pic Vid Semprimožnik Sav 3,5,5 3:0 33:13
Top, 5. krog pic Filip Miščević Vrt -3,-4,-3 0:3 10:33
Top, 4. krog pic Aleks Koren Cir -11,-3,-5 0:3 19:35
Top, 3. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 8,-3,-12,13,-4 2:3 45:57
Top, 2. krog pic Urban Zavasnik Sav 7,5,9 3:0 33:21
Top, 1. krog pic Tijan Malić Log 8,3,-9,5 3:1 42:27
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Filip Margon Arr 6,6,13 3:0 37:25
Top, 6. krog pic Lovro Križnič Men 8,-11,4,8 3:1 44:33
Top, 5. krog pic Ji Kejun Arr 6,-10,-7,10,2 3:2 51:41
Top, 4. krog pic Urh Trtnik Men 9,7,7 3:0 33:23
Top, 3. krog pic Bine Žličar Sav 7,-7,13,4 3:1 44:35
Top, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 7,-8,-11,-5 1:3 35:42
Top, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int -7,-9,4,-8 1:3 35:37
06.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Filip Miščević Vrt -12,-8,9,-6 1:3 37:45
Finalni del, osmina finala pic Tristan Franko Log 6,6,5 3:0 33:17
Finalni del, 2. krog pic Anže Saksida Men 2,5,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Nikola Dolenc PPR 5,3,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksander Ivić Višnikar K-S 8,4,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Koprivnikar Mb - ZM 1,5,4 3:0 33:10
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - B2 II : Arrigoni II
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 10,-9,-13,-10 1:3 44:48
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -8,10,7,10 3:1 43:38
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - B2 II : Vrhnika
4. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -7,-11,-4 0:3 22:35
2. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -4,9,-4,-5 1:3 24:42
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 13,-7,-2,4,-5 2:3 40:50
Finalni del, 1. krog pic Urban Zavasnik Sav 7,9,-11,5 3:1 44:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 4,8,-11,5 3:1 44:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Lukan Log 3,-7,4,2 3:1 40:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Kelhar Men 6,6,7 3:0 33:19
19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandar Miščević Vrt 10,-8,8,-1,-9 2:3 41:51
Finalni del, osmina finala pic Nejc Šalamon Sav 7,7,7 3:0 33:21
Finalni del, 2. krog pic Bor Rostohar Krka 10,-4,6,4 3:1 38:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Nikola Dolenc PPR 3,2,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Matej Godec Ves 2,5,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Lukančič Log 5,3,9 3:0 33:17
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Titan Sob 3,-11,-6,2,3 3:2 50:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub -10,-2,-6 0:3 18:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -4,-3,-3 0:3 10:33
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koren Cir -4,-4,-8 0:3 16:33
Finalni del, 2. krog pic Bine Žličar Sav 5,2,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S -5,11,4,4 3:1 40:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Pšeničnik ŠD SU 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Valantič Arr -11,2,10,6 3:1 45:31
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - B2 II : Savinja III
4. tekma pic Miha Fatur Savinja III -9,8,-9,-6 1:3 35:41
2. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 11,-9,-3,-7 1:3 32:44
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Krka II : B2 II
8. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -10,-6,-9 0:3 25:34
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II 13,10,6 3:0 38:29
5. tekma pic Matic Vertuš Krka II 7,-10,8,8 3:1 43:35
3. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -2,-9,-6 0:3 17:33
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Metlika : B2 II
8. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 7,-8,-5,-9 1:3 33:40
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 10,9,10 3:0 35:29
5. tekma pic Patrik Macele Metlika 8,3,9 3:0 33:20
3. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 6,8,4 3:0 33:18
22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Filip Miščević Vrt 3,-4,-7,-3 1:3 25:36
Finalni del, osmina finala pic Urban Zavasnik Sav 9,10,-8,8 3:1 42:38
Finalni del, 2. krog pic Tim Rus Krka 8,10,10 3:0 35:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Saša Obradović Mb - ZM 6,6,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic David Marčeta Sav 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Može ŠD SU 7,6,6 3:0 33:19
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja III : B2 I
7. tekma pic Nejc Šalamon Savinja III 9,8,10 3:0 34:27
5. tekma pic David Novak Savinja III -11,7,7,-9,3 3:2 53:41
3. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja III 7,3,3 3:0 33:13
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Cirkovce : B2 I
5. tekma pic Jan Širec Cirkovce 5,-9,7,4 3:1 42:27
3. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 10,-3,-7,-8 1:3 30:43
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Kajuh-Slovan : B2 I
5. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan 8,11,-5,-9,-8 2:3 46:52
3. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -2,-12,-5 0:3 19:36
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Šentjošt II : B2 I
7. tekma pic Rok Košir Šentjošt II 4,-8,4,8 3:1 41:27
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Arrigoni II : B2 II
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -4,-11,-9 0:3 24:35
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -6,-5,-9 0:3 20:33
1. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -8,-6,-6 0:3 20:33
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrhnika : B2 II
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -7,-9,5,4,-11 2:3 49:44
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -11,-9,-5 0:3 25:35
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - B2 II : Gorica
8. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -5,-6,8,-9 1:3 31:41
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 11,-7,-7,-3 1:3 30:44
4. tekma pic Lan Koglot Gorica -9,8,-8,-7 1:3 35:41
2. tekma pic Rok Likar Gorica 7,-6,6,8 3:1 39:32
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - B2 II : Vrtojba
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -6,-4,-7 0:3 17:33
4. tekma pic Srđan Miščević Vrtojba -8,-8,-7 0:3 23:33
2. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 8,-6,9,9 3:1 39:37
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Urban Janc Ljub -9,-7,-7 0:3 23:33
Finalni del, 1. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 9,11,3 3:0 35:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Ažman K-S 4,8,-8,9 3:1 41:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Tibor Chambers Ves 5,7,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Glavič Gor 3,8,8 3:0 33:19
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Savinja III : B2 II
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -3,-10,-7 0:3 20:34
6. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -8,9,13,-9,-8 2:3 51:55
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -3,-5,-5 0:3 13:33
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - B2 II : Krka II
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II 7,-9,-6,-9 1:3 35:40
6. tekma pic Žan Vidmar Krka II -7,-15,-8 0:3 30:39
3. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 7,-5,-7,-5 1:3 28:40
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - B2 II : Metlika
4. tekma pic Patrik Macele Metlika 4,4,1 3:0 33:9
2. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 2,8,2 3:0 33:12
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Tim Stajnko Ves -3,-4,-4 0:3 11:33
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 6,8,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koželj Sav 4,-4,-11,-10 1:3 36:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Vetter Int 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Jernej Rotar K-S 4,6,6 3:0 33:16
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja ZIT : B2
3. tekma pic Tej Zupanec Savinja ZIT 9,-9,-4,-5 1:3 29:42
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - B2 : Arrigoni
1. tekma pic Ji Kejun Arrigoni -6,8,10,-4,-5 2:3 38:51
28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Amadej Rešetič Krka -8,-13,4,-8 1:3 40:41
Top, 6. krog pic Maks Maček ŠNT 9,6,4 3:0 33:19
Top, 5. krog pic Žiga Štifter Men 6,4,8 3:0 33:18
Top, 4. krog pic Beno Majhenič Men 4,10,4 3:0 34:18
Top, 3. krog pic Timo Urbas PPR 7,7,-7,8 3:1 40:33
Top, 2. krog pic Tai Bač Int 4,6,7 3:0 33:17
Top, 1. krog pic Urban Ekar B2 9,5,10 3:0 34:24
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Vid Semprimožnik Sav -6,-9,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Lukan Log 10,4,9 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Tement Mb - ZM 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Kelhar Men 3,1,8 3:0 33:12
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav 9,-6,6,-9,-9 2:3 46:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Loboda Men 10,5,10 3:0 35:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir 5,-8,-8,6,10 3:2 50:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,-6,-4 0:3 16:33
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Vid Semprimožnik Sav -9,-7,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Rutar Men 10,11,4 3:0 36:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Urh Novak Cir 8,3,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Kočar PPR 4,4,1 3:0 33:9
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 II : Gorica
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -1,-7,-7 0:3 15:33
4. tekma pic Lan Koglot Gorica 10,6,-2,-4,11 3:2 42:49
2. tekma pic Klemen Godnič Gorica 6,-7,5,10 3:1 41:32
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 II : Letrika
4. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 9,10,-6,-9,-3 2:3 41:52
2. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -9,-4,-8 0:3 21:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 II : Logatec
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -0,-5,-6 0:3 11:33
4. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,-2,-5 0:3 12:33
2. tekma pic Jaka Sedej Logatec 1,9,-7,10 3:1 41:31
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 II : Škofja Loka
6. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 8,-6,-8,-9 1:3 34:41
30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Filip Miščević Vrt -5,-11,4,-4 1:3 31:39
Finalni del, 2. krog pic Aid Ružnić Men 5,9,1 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Žličar Sav 10,7,11 3:0 36:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Lapo Karbič Arr 1,3,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Rutar Men 12,6,9 3:0 36:27
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja III : B2 II
6. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -3,-5,-3 0:3 11:33
2. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja III 9,11,-5,8 3:1 40:39
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja IV : B2 II
7. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV -9,-7,5,-7 1:3 34:38
5. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja IV 8,-8,-6,8,-10 2:3 46:50
3. tekma pic Urban Zavasnik Savinja IV 10,5,3 3:0 34:18
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - B2 II : Krka II
4. tekma pic Matic Vertuš Krka II -7,-6,-5 0:3 18:33
2. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -3,-6,10,-4 1:3 25:43
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - B2 II : Metlika
4. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -11,-5,13,-9 1:3 40:48
2. tekma pic Boris Govednik Metlika -10,8,7,-8,-5 2:3 45:49
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - B2 BENDL : B2 II
5. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL 10,-8,12,-11,-9 2:3 54:57
3. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -6,-8,-2 0:3 16:33
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Gorica : B2 II
5. tekma pic Klemen Godnič Gorica 7,9,-8,9 3:1 41:36
3. tekma pic Nik Velikonja Gorica -5,-5,-7 0:3 17:33
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Letrika : B2 II
5. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -9,-9,-1 0:3 19:33
3. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -5,-5,-2 0:3 12:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 II : SU II
2. tekma pic Mark Gazvoda SU II 10,-9,-3,-2 1:3 26:43
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 II : Vrhnika
5. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 9,-4,-7,-9 1:3 31:42
1. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -5,-4,-4 0:3 13:33
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Logatec : B2 II
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -2,-8,-2 0:3 12:33
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 9,-5,-6,-3 1:3 25:42
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Škofja Loka : B2 II
5. tekma pic Maks Tomšič Škofja Loka -12,11,11,-8,-7 2:3 53:58
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 II : Savinja IV
4. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV -2,-9,10,-8 1:3 31:43
2. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV -4,-7,-9 0:3 20:33
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Krka II : B2 II
5. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -8,-10,-4 0:3 22:34
3. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -6,-4,-9 0:3 19:33
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Metlika : B2 II
6. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 5,5,7 3:0 33:17
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -4,-7,-5 0:3 16:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Rogelj Pres 4,7,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-6,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Til Erhatič Cir -10,10,-4,-6 1:3 32:44
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - SU : B2 II
1. tekma pic Mark Gazvoda SU -3,-5,-3 0:3 11:33
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja IV : B2 II
1. tekma pic Lovro Šinkovec Savinja IV 8,-6,7,-4,-7 2:3 39:48
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Gorica : B2 II
4. tekma pic Đorđe Jerković Gorica -6,-5,-4 0:3 15:33
2. tekma pic Klemen Godnič Gorica 11,4,8 3:0 35:23
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Rakek : B2 II
2. tekma pic Miha Potrbin Rakek 5,-5,-9,-8 1:3 33:38
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Semprimožnik Sav 2,-4,-6,-5 1:3 26:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Til Erhatič Cir -5,-8,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Marinšek Log 11,8,6 3:0 35:25
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Rene Hedl Sav -9,-7,8,-9 1:3 36:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log -4,-2,-2 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Pandev Int -6,-4,-5 0:3 15:33
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, 1. krog pic Luka Vujasin ŠD SU -6,11,-8,7,-12 2:3 50:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Rene Hedl Sav 11,-3,9,-9,-8 2:3 44:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Ažman K-S -7,-3,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Homan Int -9,-9,-5 0:3 23:33
Skupaj: 52,59 % 142:128 522:445 8849:8485
Preskoči na orodno vrstico