NTZS

Filip Mušić
pic
Podatki o igralcu
Id 3993
Št. tekmovalne izkaznice 028/19/20
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 29 23 950 950
člani do 21 let 10.03.2024 41 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:1 0:3
pic Tai Bač 1:0 3:0
pic May Bočko 1:0 3:0
pic Aljaž Brezovnik 3:0 9:1
pic Bor Brodnjak 1:0 3:2
pic Luka Čačić Blažek 3:1 11:5
pic Bono Ćehajić 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:2 1:6
pic Mark Dimnik 1:1 3:5
pic Mark Drevenšek 1:0 3:1
pic Urban Ekar 1:0 3:0
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 2:4 12:14
pic Viktor Fajmut 1:0 3:0
pic Miha Fatur 0:4 4:12
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:2
pic Mark Gazvoda 0:4 2:12
pic Aljaž Goltnik 0:1 1:3
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic David Grad 1:0 3:1
pic Anej Guštin 2:0 6:1
pic Tian Hajšek 3:0 9:0
pic Rene Hedl 3:2 10:7
pic Domen Hohnjec 0:2 0:6
pic Miha Homan 2:4 11:14
pic Mateo Ilić 0:1 2:3
pic Erazem Janc 0:1 1:3
pic Urban Janc 1:2 5:8
pic Benjamin Jekovec 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 2:0 6:1
pic Luka Jokič 0:7 1:22
pic Andraž Klemen Pintar 1:0 3:0
pic Vid Kočar 2:0 6:2
pic Nejc Konjiček 1:0 3:1
pic Aleks Koren 0:4 1:12
pic Rok Košir 2:0 6:0
pic Aleks Koželj 0:4 4:12
pic Andraž Kramžar 2:0 6:3
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 0:4 1:12
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 0:1 1:3
pic Lovro Lešnik 1:0 3:0
pic Jakob Likovič 1:0 3:0
pic Črt Likozar 3:0 9:1
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 0:2 1:6
pic Jan Loboda 1:0 3:0
pic Andraž Maček 0:1 2:3
pic Dino Mahmutović 1:0 3:0
pic Beno Majhenič 2:0 6:1
pic Matej Mamut 0:1 0:3
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic David Marčeta 1:0 3:0
pic Filip Margon 2:0 6:0
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 1:1 4:4
pic Filip Miščević 7:0 21:4
pic Maj Murn 0:3 1:9
pic Voranc Ogris 1:0 3:0
pic Žan Okorn 1:1 3:3
pic Blaž Pandev 2:5 10:18
pic Mihajlo Pauković 2:1 8:3
pic Tomaž Pelcar 0:1 0:3
pic Brin Peperko 1:1 3:3
pic Aljaž Peršič 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 3:1 9:9
pic Denis Pintar 0:2 1:6
pic Anže Pišlar 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:0
pic Anže Podberšič 1:0 3:0
pic Miha Potrbin 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 1:0 3:1
pic Adam Rakun 1:0 3:1
pic Bojan Ropoša 0:1 0:3
pic Tomaž Roudi 0:1 0:3
pic Tim Rus 1:0 3:1
pic Aid Ružnić 1:0 3:0
pic Nejc Šalamon 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 0:1 1:3
pic Nel Savšek Pintarič 0:1 1:3
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:2 1:6
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Zal Šesek 1:3 5:10
pic Jan Širec 2:0 6:0
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:1
pic Aljaž Škufca 3:1 10:7
pic Aljaž Šmaljcelj 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 0:1 0:3
pic Gašper Srebočan Čebela 0:5 1:15
pic Tim Stajnko 6:0 18:4
pic Žan Šuligoj 1:0 3:2
pic Urh Trtnik 2:0 6:1
pic Timo Urbas 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Matic Vertuš 2:0 6:0
pic Žiga Vidmar 0:1 0:3
pic Ivo Vitez 0:1 1:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:2 0:6
pic Luka Vujasin 1:0 3:1
pic Nejc Zavasnik 1:1 3:4
pic Urban Zavasnik 1:0 3:2
pic Bine Žličar 2:0 6:1
pic Andraž Zupančič 0:1 1:3
pic Tej Zupanec 2:1 6:5
Skupaj: 116:95 404:351
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2022/2023 NTD Kajuh-Slovan kadeti
2021/2022 NTD Kajuh-Slovan kadeti
2020/2021 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2019/2020 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
47. - 94. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
15. - 26. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
18. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 32. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
22. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
11. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
33. - 44. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
15. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
39. - 76. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
33. - 44. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
13. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
33. - 48. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
14. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
3. - 4. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
29. - 58. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 28 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt -9,-3,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Vitez Ili -8,10,-12,-5 1:3 37:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Gorup Arr 0,0,0 3:0 33:0
13.04.2024 1. SNTL 2023/2024, 18. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš -4,-4,-3 0:3 11:33
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -5,-10,-7 0:3 22:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -11,-7,-8 0:3 26:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Likovič K-S 8,3,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Škufca Men 3,7,-11,8 3:1 44:31
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koren Cir -4,-6,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj -5,-8,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -2,-3,-5 0:3 10:33
10.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 12. krog - Kajuh-Slovan : Maribor
4. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -4,-7,-9 0:3 20:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Savinja ZIT II : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja ZIT II -6,-9,-6 0:3 21:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš 11,-7,-10,-4 1:3 34:45
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš -5,-4,-9 0:3 18:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -5,5,10,7 3:1 39:33
2. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 9,-7,-9,9,-9 2:3 47:51
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec I : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I 7,-5,-7,3,14 3:2 50:46
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Kajuh-Slovan : B2 II
3. tekma pic Jakob Križaj B2 II 8,4,7 3:0 33:19
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Kajuh-Slovan : Savinja Žalec II
3. tekma pic Rene Hedl Savinja Žalec II 8,-10,8,4 3:1 43:32
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce
8. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce 4,6,2 3:0 33:12
6. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce 5,2,4 3:0 33:11
3. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -9,-8,-10 0:3 27:34
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Kajuh-Slovan : SU
5. tekma pic Mark Gazvoda SU -9,-7,-7 0:3 23:33
1. tekma pic Jaka Škofljanc SU -8,9,6,7 3:1 41:33
27.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 11. krog - Krka : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Matej Mamut Krka -4,-6,-5 0:3 15:33
4. tekma pic Denis Pintar Krka -5,9,-4,-6 1:3 26:42
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Blaž Pandev Int -12,10,3,7 3:1 46:34
Top, 6. krog pic Aleks Koželj Žal -7,9,-9,-4 1:3 31:42
Top, 5. krog pic Tomaž Pertovt Žal 9,8,-7,-8,11 3:2 50:50
Top, 4. krog pic Mihajlo Pauković Arr 7,9,4 3:0 33:20
Top, 3. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Žal 2,6,-9,-6,5 3:2 48:35
Top, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -9,5,5,-11,12 3:2 56:46
Top, 1. krog pic Matic Vertuš Krka 6,4,8 3:0 33:18
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Matic Čopar Sav -4,-4,6,-6 1:3 25:39
Finalni del, 1. krog pic Andraž Kramžar B2 11,9,-12,4 3:1 47:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves 11,-8,-13,-8 1:3 42:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Marinšek Log 5,8,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Tian Hajšek Cir 5,3,3 3:0 33:11
09.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 8. krog - Mura Sobota I : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Bojan Ropoša Mura Sobota I -9,-8,-9 0:3 26:33
28.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin I : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -4,-6,-7 0:3 17:33
14.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 2. krog - Kajuh-Slovan : Krka
7. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka -9,-4,-2 0:3 15:33
3. tekma pic Denis Pintar Krka -8,-2,-5 0:3 15:33
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Tej Zupanec Sav -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 6. krog pic Tomaž Pertovt Sav -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 5. krog pic Rene Hedl Sav -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 4. krog pic Matic Vertuš Krka 6,4,7 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Mihajlo Pauković Arr 4,7,10 3:0 34:21
Top, 2. krog pic Aleks Koželj Sav -7,6,-6,7,-7 2:3 42:46
Top, 1. krog pic Blaž Pandev Int -9,-11,-5 0:3 25:35
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Rene Hedl Sav -5,-9,10,-11 1:3 37:45
Top, 6. krog pic Miha Homan Int 7,-11,7,6 3:1 44:33
Top, 5. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 9,-4,-10,9,-8 2:3 44:52
Top, 4. krog pic Aljaž Škufca Men 7,8,-7,8 3:1 40:34
Top, 3. krog pic Filip Miščević Vrt 7,6,-10,-9,7 3:2 52:43
Top, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 5,7,8 3:0 33:20
Top, 1. krog pic Brin Peperko K-S 4,4,11 3:0 35:19
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt -9,-9,-8 0:3 26:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,-4,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Timo Urbas PPR 5,9,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Pšenič Sav 4,9,-9,7 3:1 42:31
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Luka Jokič Men -7,-2,-3,-5 0:4 17:44
Finalni del, osmina finala pic Tim Stajnko Ves 5,-9,6,9 3:1 42:31
Finalni del, 2. krog pic Bine Žličar Sav 6,5,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Guštin Tem 11,-6,8,4 3:1 41:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Beno Majhenič Men 6,6,-10,8 3:1 43:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Rus Krka -11,4,5,3 3:1 44:25
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -12,-5,4,-4 1:3 32:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pertovt Sav -9,9,5,-7,9 3:2 49:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 00,0 3:0 33:0
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Luka Jokič Men -4,2,-7,-3 1:3 25:35
Finalni del, osmina finala pic Tim Stajnko Ves 4,-7,-6,2,7 3:2 46:35
Finalni del, 2. krog pic Urh Trtnik Men 2,-3,5,2 3:1 36:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Črt Likozar B2 7,-9,5,3 3:1 42:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Guštin Tem 8,6,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Košir ŠNT 1,1,5 3:0 33:7
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja II
9. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja II -6,-7,-7 0:3 20:33
5. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -1,-8,-9 0:3 18:33
1. tekma pic Miha Fatur Savinja II 3,12,-8,-5,-3 2:3 41:48
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš II
5. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 5,-8,8,6 3:1 41:30
1. tekma pic David Grad Mengeš II -12,10,3,6 3:1 46:33
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -8,9,-7,-7 1:3 33:42
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -8,-9,-7 0:3 24:33
1. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin -7,-2,-4 0:3 13:33
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 9,-8,6,-10,-6 2:3 46:49
2. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 9,10,4 3:0 34:23
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Maj Murn SU -8,-6,9,-7 1:3 32:42
2. tekma pic Mark Gazvoda SU -4,8,-4,-13 1:3 32:45
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Savinja I ZIT : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja I ZIT 5,8,8 3:0 33:21
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I ZIT -3,-9,-10 0:3 22:34
1. tekma pic Aleks Koželj Savinja I ZIT 10,-8,-10,-9 1:3 39:44
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I -5,7,-9,7,11 3:2 49:47
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -5,-5,-7 0:3 17:33
1. tekma pic Urh Trtnik Mengeš I 5,11,7 3:0 35:23
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš II
6. tekma pic Aid Ružnić Mengeš II 4,6,4 3:0 33:14
3. tekma pic Beno Majhenič Mengeš II 4,8,5 3:0 33:17
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
6. tekma pic Filip Margon Arrigoni 3,4,6 3:0 33:13
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 5,-6,14,4 3:1 44:34
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -6,9,8,-3,-8 2:3 39:50
4. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -13,-7,9,-5 1:3 36:46
1. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 7,4,-3,5 3:1 36:27
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -6,8,7,3 3:1 39:29
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Filip Miščević Letrika 9,1,6 3:0 33:16
2. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 8,-7,4,-7,-6 2:3 42:45
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Šentjošt II : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Rok Košir Šentjošt II 7,1,5 3:0 33:13
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja III : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Nejc Šalamon Savinja III 7,6,5 3:0 33:18
1. tekma pic David Marčeta Savinja III 1,6,2 3:0 33:9
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Kajuh-Slovan : B2 I
3. tekma pic May Bočko B2 I 2,12,5 3:0 36:19
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Jan Širec Cirkovce 8,6,9 3:0 33:23
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -5,7,-2,-4 1:3 22:40
1. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 9,5,9 3:0 33:23
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Aleks Koželj Sav -7,-7,-9 0:3 23:33
Top, 6. krog pic Urban Janc Ljub -7,-3,10,9,-4 2:3 37:52
Top, 5. krog pic Aljaž Škufca Men -8,-7,10,-7 1:3 34:43
Top, 4. krog pic Miha Homan Int -8,-8,-9 0:3 25:33
Top, 3. krog pic Filip Miščević Vrt -5,11,4,5 3:1 40:31
Top, 2. krog pic Rene Hedl Sav 10,10,10 3:0 36:30
Top, 1. krog pic Brin Peperko K-S -9,-6,-9 0:3 24:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Kočar Men 9,-5,14,1 3:1 43:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -8,-6,9,-10 1:3 35:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav -7,-6,-9 0:3 22:33
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Brin Kunstelj Sav -6,-7,-5 0:3 18:33
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 6,-11,8,7 3:1 44:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Loboda Men 4,10,4 3:0 34:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Tai Bač Int 8,5,6 3:0 33:19
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Miha Homan Int -6,9,-8,-11 1:3 36:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-4,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Peršič Gor 8,9,9 3:0 33:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Kramžar Men -7,8,9,-9,7 3:2 49:46
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Mitja Erzetič Vrt 6,8,-9,-4,-10 2:3 45:48
Finalni del, 2. krog pic Urban Zavasnik Sav 4,-8,11,-9,8 3:2 52:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Ekar B2 4,3,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Margon Arr 6,6,1 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Voranc Ogris Int 5,8,4 3:0 33:17
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Tim Stajnko Vesna -9,4,9,7 3:1 42:31
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
3. tekma pic Filip Miščević Letrika 8,10,-9,6 3:1 43:35
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš
3. tekma pic Vid Kočar Mengeš 3,-10,6,9 3:1 43:30
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT -10,11,-1,-6 1:3 30:45
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Bine Žličar Savinja II -8,12,8,8 3:1 44:39
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 8,5,8 3:0 33:21
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Filip Miščević Vrt 9,8,9 3:0 33:26
Top, 6. krog pic Miha Fatur Sav -6,-9,-7 0:3 22:33
Top, 5. krog pic Mitja Erzetič Vrt 8,-7,-10,4,-6 2:3 45:46
Top, 4. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 9,-6,-7,-2 1:3 26:42
Top, 3. krog pic Zal Šesek Ves -11,-7,-7 0:3 25:35
Top, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 7,9,11 3:0 35:27
Top, 1. krog pic Blaž Pandev Int 11,-5,10,-9,5 3:2 50:48
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -9,-6,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -3,-7,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 7,6,9 3:0 33:22
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -4,-9,-6 0:3 19:33
Finalni del, 2. krog pic Tej Zupanec Sav 9,10,-3,8 3:1 37:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Okorn Log 12,6,3 3:0 36:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Dino Mahmutović B2 4,3,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Jekovec Ljub 3,6,6 3:0 33:15
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM -7,9,5,6 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -7,-10,-10 0:3 27:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,-9,7,-8 1:3 31:40
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Blaž Pandev Int -12,-9,-6 0:3 27:36
Top, 6. krog pic Urban Janc Ljub -8,-6,-10 0:3 24:34
Top, 5. krog pic Mitja Erzetič Vrt 4,9,7 3:0 33:20
Top, 4. krog pic Miha Fatur Sav 12,-2,-10,-7 1:3 33:46
Top, 3. krog pic Aleks Koren Cir -12,-8,-10 0:3 30:37
Top, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 9,-6,10,5 3:1 40:35
Top, 1. krog pic Zal Šesek Ves 8,-9,7,9 3:1 42:35
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Maček Men 6,-4,8,-4,-6 2:3 36:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 10,-8,-7,-8 1:3 35:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor 7,9,-7,-12,7 3:2 52:48
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Mark Dimnik Ves -5,-6,-6 0:3 17:33
Finalni del, 2. krog pic Rene Hedl Sav 8,6,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Semprimožnik Sav 4,9,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Likozar B2 2,3,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Potrbin PPR 11,5,4 3:0 35:20
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Kema : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Jan Lipič Kema 12,-7,-2,-8 1:3 31:45
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -10,10,-8,-9 1:3 39:44
Finalni del, 1. krog pic Filip Miščević Vrt 5,5,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav -11,-4,4,-9 1:3 35:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Bono Ćehajić Ves 04,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Likozar B2 3,4,6 3:0 33:13
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - SU : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Andraž Zupančič SU -8,5,-7,-9 1:3 35:38
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -5,-3,-6 0:3 14:33
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja IV : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja IV 4,9,2 3:0 33:15
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce I
3. tekma pic Lovro Lešnik Cirkovce I 7,9,11 3:0 35:27
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna 4,5,-7,-9,9 3:2 49:40
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Cirkovce II : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Jan Širec Cirkovce II 5,3,10 3:0 34:18
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - B2 I : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Vitan Likozar B2 I 6,2,2 3:0 33:10
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Sobota : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Luka Šantavec Sobota -5,-5,8,-6 1:3 27:41
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Jaka Sedej Logatec 7,6,11 3:0 35:24
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Tej Zupanec Savinja II -10,3,8,6 3:1 43:29
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, polfinale pic Luka Jokič Men -2,-8,-6 0:3 16:33
Finalni del, četrtfinale pic Urban Janc Ljub -7,-5,7,8,9 3:2 45:46
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S 9,-7,-15,8,2 3:2 55:47
Finalni del, 2. krog pic Luka Vujasin ŠD SU 9,-8,9,2 3:1 41:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Pišlar Arr 4,0,1 3:0 33:5
Kvalifikacije, 2. krog pic Tian Hajšek Cir 7,5,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Podberšič Vrt 5,7,7 3:0 33:19
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Blaž Pandev Int -13,8,-6,-8 1:3 38:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -6,-9,-5 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Viktor Fajmut Int 3,2,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Miščević Vrt 4,6,8 3:0 33:18
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Miha Homan Int 4,-6,11,-8,-6 2:3 44:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 7,8,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Klemen Pintar PPR 4,2,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Zal Šesek Ves -6,-4,9,-10 1:3 31:43
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, polfinale pic Žan Okorn Log -7,-4,-5 0:3 16:33
Mali finale, četrtfinale pic Nejc Zavasnik Sav 7,7,-4,7 3:1 37:32
Mali finale, osmina finala pic Maks Lah K-S 8,7,3 3:0 33:18
Mali finale, 1. krog pic Mark Drevenšek Mb - ZM 11,9,-9,6 3:1 44:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Vidmar Krka -9,-9,-6 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 14,9,-7,-11,-6 2:3 51:58
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -7,-8,-10 0:3 25:34
Skupaj: 54,98 % 116:95 404:351 6946:6586
Preskoči na orodno vrstico