NTZS

Vid Semprimožnik
pic
Podatki o igralcu
Id 3950
Št. tekmovalne izkaznice 225/18/19
Starost 14 let (letnik 2010)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 07.04.2024 18 20 1490 1490
mladinci 17.03.2024 63 68 150 150
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 2:1 7:4
pic Miha Belak 0:2 1:6
pic May Bočko 3:3 10:10
pic Luka Bohak 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 0:1 0:3
pic Bor Brodnjak 0:1 0:3
pic Luka Čačić Blažek 0:5 3:15
pic Matej Čušin 1:0 3:1
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 0:1 0:3
pic Nace Drusany 1:0 3:0
pic Urban Ekar 3:1 9:5
pic Gašper Ekart 0:2 1:6
pic Til Erhatič 0:1 0:3
pic Mitja Erzetič 0:2 1:6
pic Viktor Fajmut 2:0 6:1
pic Miha Fatur 0:1 0:3
pic Aljaž Ferenčič 0:1 0:3
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:2 6:7
pic Mark Gazvoda 0:1 0:3
pic Martin Gerkšič 0:2 2:6
pic Nejc Golob Rituper 1:0 3:0
pic Boris Govednik 0:1 0:3
pic Martin Grubar 1:0 3:0
pic Roman Hlyudzyk 1:0 3:0
pic Miha Homan 0:3 2:9
pic Oskar Horvat 0:1 1:3
pic Aleksander Nelson Hujs 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 1:1 4:4
pic Miha Jamšek 0:1 1:3
pic Urban Janc 0:1 0:3
pic Urban Janša 1:0 3:1
pic Tilen Jarc 1:0 3:1
pic Primož Jazbič 0:3 0:9
pic Janez Jedlovčnik 0:1 0:3
pic Luka Jokič 0:1 1:3
pic Gabriel Juratović 1:0 3:1
pic Erik Jurčič 1:0 3:0
pic Svit Kadunc 1:0 3:2
pic Jaka Kanc 0:2 1:6
pic Lapo Karbič 1:0 3:0
pic Edo Kazić 1:0 3:0
pic Ji Kejun 1:1 3:4
pic Vid Matija Klančar 2:0 6:2
pic Bor Klešnik 0:1 2:3
pic David Kne 1:1 3:5
pic Vid Kočar 1:0 3:0
pic Nejc Kokoravec 2:0 6:2
pic Roni Komel 1:0 3:1
pic Bor Kontelj 1:0 3:1
pic Svit Kontelj 1:0 3:0
pic Žiga Korelc 1:0 3:0
pic Aleks Koren 0:4 0:12
pic Rok Košir 1:0 3:2
pic Aleks Koželj 0:3 2:9
pic Jaka Krajnc 0:1 0:3
pic Jure Kraker 0:1 0:3
pic Andraž Kramžar 0:1 2:3
pic Lovro Križnič 1:1 5:4
pic Jaka Krpič Vodnik 2:0 6:4
pic Maks Lah 1:0 3:2
pic Blaž Lapajne 0:2 1:6
pic Jaka Lesnik 0:1 0:3
pic Lovro Lešnik 0:1 0:3
pic Črt Likozar 1:1 5:4
pic Vitan Likozar 1:0 3:1
pic Rui Qi Lin 1:0 3:0
pic Nejc Lukan 2:0 6:0
pic Dominik Maček 0:2 2:6
pic Maks Maček 1:0 3:2
pic Tijan Malić 4:1 14:5
pic Filip Margon 0:2 4:6
pic Vid Marinšek 1:0 3:1
pic Erazem Marn 1:0 3:1
pic Miha Mihelčič 0:1 1:3
pic Aleksandar Miščević 1:1 4:5
pic Filip Miščević 1:4 6:13
pic Adrian Morina 1:0 3:0
pic Filip Mušić 0:1 0:3
pic Vid Nared 0:1 0:3
pic Jakob Narobe 1:0 3:0
pic Žan Okorn 0:1 1:3
pic Blaž Pandev 0:1 0:3
pic Brin Peperko 0:1 0:3
pic Tomaž Petrin 1:0 3:0
pic Anže Pišlar 1:0 3:0
pic Jakob Plajnšek 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 0:4 4:12
pic Vito Pleša 1:0 3:0
pic Miha Potrbin 1:0 3:1
pic Matic Požek 1:0 3:0
pic Aleks Primožič 1:0 3:0
pic Adam Rakun 0:1 0:3
pic Dominik Rebič 1:0 3:2
pic Anže Rogelj 1:0 3:0
pic Bor Rostohar 1:0 3:0
pic Jaka Rutar 0:1 2:3
pic Anže Saksida 1:0 3:1
pic Nejc Šalamon 0:1 2:3
pic Luka Šantavec 0:1 2:3
pic Žan Šarc 2:0 6:1
pic Blaž Šarlah 1:0 3:2
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:0
pic Brin Širaj 1:0 3:0
pic Jan Širec 0:1 2:3
pic Tim Stajnko 0:2 2:6
pic Amadej Strgar 1:0 3:0
pic Tim Tepej 1:0 3:0
pic Lovro Tiran 1:0 3:0
pic Urh Trtnik 0:2 2:6
pic Timo Urbas 2:0 6:2
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Žan Valantič 1:0 3:0
pic Daniel Vasilenko 1:0 3:0
pic Žan Vidmar 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 0:3
pic Mark Zagode 1:0 3:0
pic Urban Zavasnik 1:0 3:1
pic Tej Zupanec 1:0 3:0
Skupaj: 87:94 322:334
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Žalec kadeti
2022/2023 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2021/2022 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2020/2021 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2019/2020 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2018/2019 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 06.04.2024 - 07.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
39. - 75. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
17. - 32. 03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete, Luče
21. 17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete, Logatec
43. - 81. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
17. - 32. 12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete, Puconci
43. - 83. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
6. 04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
5. - 8. 06.05.2023 - 07.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
33. - 50. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
3. - 4. 19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 32. 22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Logatec
33. - 48. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 32. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 23.04.2022 - 24.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 46. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Luče
33. - 48. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
37. - 70. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
33. - 52. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
41. - 80. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
33. - 65. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
43. - 82. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 27 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
06.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic May Bočko B2 -7,-3,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Bohak Men 5,9,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Narobe Škl 7,5,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Tiran Krka 7,1,9 3:0 33:17
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Jarc Ves -11,2,6,3 3:1 44:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -11,-6,8,-9 1:3 37:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Miščević Vrt -2,8,-3,-7 1:3 23:41
09.03.2024 4. SNTL 2023/2024, 7. krog - B2 II : Savinja Žalec II
9. tekma pic Urban Ekar B2 II -6,-6,-15 0:3 27:39
5. tekma pic Andraž Kramžar B2 II -10,-7,8,8,-6 2:3 45:50
2. tekma pic David Kne B2 II -2,-5,11,5,7 3:2 42:45
1. tekma pic David Kne B2 II -10,-9,-6 0:3 25:34
09.03.2024 4. SNTL 2023/2024, 7. krog - B2 III : Savinja Žalec II
3. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III 2,-1,12,-10,3 3:2 47:40
1. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III 12,5,-7,-7,4 3:2 50:43
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir -2,-10,-9 0:3 21:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Košir ŠNT 8,5,-6,-5,13 3:2 48:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Roni Komel Vrt -8,5,5,9 3:1 41:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Edo Kazić Jes 3,4,4 3:0 33:11
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Arrigoni : Savinja Žalec III
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 4,8,-4,-5,-6 2:3 37:45
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 9,7,-2,7 3:1 35:34
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja ZIT I : Savinja Žalec III
8. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT I -9,-6,-4 0:3 19:33
4. tekma pic Lovro Šinkovec Savinja ZIT I 6,8,7 3:0 33:21
1. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT I -7,-8,-4 0:3 19:33
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec III : Vrtojba
3. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -3,-8,-9 0:3 20:33
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Savinja Žalec ZIT
6. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -8,-4,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -6,-4,-7 0:3 17:33
20.01.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Savinja Žalec ZIT : B2
1. tekma pic Urban Ekar B2 -8,11,7,4 3:1 43:33
14.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Šentjernej : Savinja Žalec ZIT
2. tekma pic Martin Grubar Šentjernej 7,4,8 3:0 33:19
14.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec ZIT : Škofja Loka
6. tekma pic Erik Jurčič Škofja Loka 3,6,6 3:0 33:15
3. tekma pic Dominik Rebič Škofja Loka -9,-12,6,5,7 3:2 54:43
14.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec ZIT : Gorica
4. tekma pic Matej Čušin Gorica -9,5,5,3 3:1 42:24
14.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Savinja Žalec ZIT : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Lovro Ažman Kajuh-Slovan -6,9,8,9 3:1 39:37
14.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec ZIT : Šentjošt
1. tekma pic Vid Matija Klančar Šentjošt -10,7,6,5 3:1 43:30
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Timo Urbas PPR 7,12,7 3:0 36:26
Top, 6. krog pic Urban Ekar B2 8,5,-9,9 3:1 42:33
Top, 5. krog pic Svit Kadunc ŠNT 6,5,-8,-6,7 3:2 47:40
Top, 4. krog pic Jaka Rutar Men -2,7,-6,12,-8 2:3 41:52
Top, 3. krog pic Tijan Malić Log -9,13,8,-9,-8 2:3 52:54
Top, 2. krog pic Jaka Krajnc Žal -9,-10,-2 0:3 21:34
Top, 1. krog pic Nejc Šalamon Žal -7,10,-9,9,-8 2:3 47:52
16.12.2023 4. SNTL 2023/2024, 4. krog - Savinja Žalec I : Savinja Žalec II
1. tekma pic Tej Zupanec Savinja Žalec I 7,8,1 3:0 33:16
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Primožič Arr 3,6,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -3,-9,7,-5 1:3 28:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 9,-9,-9,-11 1:3 40:44
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Lovro Križnič Men 10,-3,-7,9,-9 2:3 42:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Ekar B2 6,7,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Lukan Log 7,1,9 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Rui Qi Lin PPR 5,3,4 3:0 33:12
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - Ljubljana : Savinja Žalec II
3. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana -10,10,-6,-8 1:3 36:44
1. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana 4,-8,5,-8,3 3:2 49:34
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - Metlika : Savinja Žalec II
10. tekma pic Boris Govednik Metlika -4,-10,-7 0:3 21:34
7. tekma pic Gabriel Juratović Metlika 2,-7,5,9 3:1 40:27
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,-5,-9 0:3 20:33
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Križnič Men 3,6,-11,11 3:1 46:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 6,-8,-10,-5 1:3 34:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -6,-3,-5 0:3 14:33
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koželj Žal 10,9,-5,-5,-7 2:3 40:52
Finalni del, 2. krog pic Lovro Ažman K-S 11,8,10 3:0 36:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 6,6,11 3:0 35:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Tepej Tem 2,5,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Zagode K-S 2,4,3 3:0 33:9
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce II : Savinja Žalec II
2. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II -11,8,-8,9,-5 2:3 46:52
1. tekma pic Jan Širec Cirkovce II -3,-13,8,2,-8 2:3 46:47
04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Tijan Malić Log -10,4,-8,3,3 3:2 51:33
Top, 6. krog pic May Bočko B2 -3,-5,-5 0:3 13:33
Top, 5. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -12,10,-8,-6 1:3 38:46
Top, 4. krog pic Filip Miščević Vrt -5,-7,9,-8 1:3 31:42
Top, 3. krog pic Aleks Koren Cir -7,-6,-6 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -12,-8,4,7,9 3:2 53:45
Top, 1. krog pic Urban Zavasnik Sav 9,6,-10,3 3:1 43:30
06.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koren Cir -4,-6,-4 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Tijan Malić Log 7,9,6 3:0 33:22
Finalni del, 2. krog pic Nejc Golob Rituper Men 3,3,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Svit Kontelj Ves 2,1,2 3:0 33:5
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Pišlar Arr 6,10,8 3:0 34:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Adrian Morina Sob 4,1,4 3:0 33:9
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Urh Trtnik Men -4,8,-4,-7 1:3 26:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -4,-9,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Šarc Men 9,5,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Roman Hlyudzyk K-S 8,9,8 3:0 33:25
19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Aleks Koren Cir -4,-10,-2 0:3 16:34
Finalni del, četrtfinale pic Tijan Malić Log 4,8,9 3:0 33:21
Finalni del, osmina finala pic Filip Miščević Vrt -7,6,7,9 3:1 40:33
Finalni del, 2. krog pic Žan Šarc Men 3,2,-9,2 3:1 42:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Lapo Karbič Arr 4,3,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Rostohar Krka 6,2,12 3:0 36:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksander Nelson Hujs Sob 4,2,5 3:0 33:11
18.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 8. krog - Savinja V : Savinja IV
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 9,10,-9,5 3:1 43:35
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -7,10,-10,-5 1:3 34:44
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koželj Sav -5,-8,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ji Kejun Arr 9,-5,9,8 3:1 38:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Amadej Strgar Tem 4,6,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Kokoravec B2 13,7,-7,6 3:1 44:37
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Sobota II : Savinja V
7. tekma pic Dominik Maček Sobota II -7,7,-7,-9 1:3 34:40
6. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 10,-6,-2,8,-6 2:3 37:51
2. tekma pic Dominik Maček Sobota II -8,8,-8,-13 1:3 40:45
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja V : Škofja Loka
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -6,6,-7,-5 1:3 29:39
6. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 8,11,6 3:0 35:25
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -8,-10,-7 0:3 25:34
22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir 10,-7,-8,-4 1:3 31:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Saksida Men 9,-9,3,7 3:1 42:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Valantič Arr 5,4,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Daniel Vasilenko B2 2,2,3 3:0 33:7
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Inter Diskont II : Savinja V
6. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -3,-5,-10 0:3 18:34
2. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -5,-7,-8 0:3 20:33
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja II : B2 II
4. tekma pic Vitan Likozar B2 II -7,14,7,6 3:1 45:38
2. tekma pic Nejc Kokoravec B2 II -5,4,3,3 3:1 38:21
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Savinja II
7. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -9,-7,-5 0:3 21:33
5. tekma pic Filip Margon Arrigoni 5,9,-5,-8,-9 2:3 44:47
3. tekma pic Ji Kejun Arrigoni -3,-6,-10 0:3 19:34
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš I : Savinja II
8. tekma pic Urh Trtnik Mengeš I -6,-7,10,-4 1:3 29:43
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Šentjošt I : Savinja II
9. tekma pic Vid Matija Klančar Šentjošt I 10,-10,8,10 3:1 45:40
6. tekma pic Maks Maček Šentjošt I 10,-5,-3,6,6 3:2 42:44
2. tekma pic Urban Janša Šentjošt I -9,7,4,8 3:1 42:30
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - Savinja IV : Savinja V
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -5,5,-6,9,-6 2:3 39:47
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Žan Vidmar Krka -9,-8,-9 0:3 26:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Gerkšič Men -6,9,6,-7,-8 2:3 43:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Nace Drusany Gor 5,4,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Širaj PPR 7,10,8 3:0 34:25
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja V : Cirkovce
4. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce -10,-14,6,-6 1:3 41:45
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Savinja V
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -3,-6,-5 0:3 14:33
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -5,-7,-7 0:3 19:33
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja V : Inter Diskont II
6. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -6,-9,12,-7 1:3 36:45
3. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -8,6,-1,-6 1:3 26:39
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 9,-8,-8,-5 1:3 32:42
Finalni del, 1. krog pic Tijan Malić Log 4,8,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt -8,-6,10,-5 1:3 31:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Lukan Log 4,8,9 3:0 33:21
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Xiom Muta : Savinja V
1. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -7,-5,-6 0:3 18:33
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja V : Kema Murexin
2. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -4,-5,-3 0:3 12:33
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Savinja V : Mengeš II
2. tekma pic Adam Rakun Mengeš II -7,-5,-6 0:3 18:33
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Vesna : Savinja II
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna -4,-8,-6 0:3 18:33
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Letrika : Savinja II
3. tekma pic Filip Miščević Letrika -9,9,-5,-6 1:3 31:42
05.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Mengeš : Savinja II
3. tekma pic Martin Gerkšič Mengeš -3,-8,-13 0:3 24:37
05.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Cirkovce : Savinja II
1. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -3,-2,-3 0:3 8:33
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -4,-5,-6 0:3 15:33
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Luka Čačić Blažek Arr -10,-5,-4 0:3 19:34
Finalni del, 2. krog pic May Bočko B2 6,9,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Rogelj Pres 9,7,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Korelc Ves 7,11,4 3:0 35:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Petrin K-S 5,3,3 3:0 33:11
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves -6,-6,10,6,-9 2:3 44:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Homan Int -9,-9,8,-5 1:3 34:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta -9,-4,-6 0:3 19:33
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Lovro Ažman K-S -13,-9,8,-14 1:3 47:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub -4,-6,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vito Pleša PPR 3,7,1 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Likozar B2 1,-3,8,9 3:1 36:29
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koželj Sav -8,-6,-7 0:3 21:33
Finalni del, 2. krog pic May Bočko B2 9,7,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Timo Urbas PPR -9,-9,5,8,8 3:2 51:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Plajnšek Cir 3,2,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Požek Men 4,3,6 3:0 33:13
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Škofja Loka : Savinja III
2. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -3,-2,-4 0:3 9:33
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM -2,-10,-9 0:3 21:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Lešnik Cir -10,-7,-1 0:3 18:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Margon Arr 3,6,-10,-6,-10 2:3 48:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Lah K-S -4,4,5,-5,9 3:2 42:40
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja III : B2 II
2. tekma pic May Bočko B2 II -9,-11,5,-8 1:3 39:40
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Mušić K-S -4,-9,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Potrbin PPR 5,5,-8,5 3:1 41:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Likozar B2 -8,12,10,-5,-4 2:3 43:55
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -11,-6,-6 0:3 23:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Kočar Men 9,4,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves -3,5,-10,8,-5 2:3 40:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Sedej Log 10,11,12 3:0 39:33
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Vesna
3. tekma pic Tim Stajnko Vesna -2,-9,-2 0:3 13:33
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja III : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Viktor Fajmut Fužinar Inter Diskont 5,5,-9,6 3:1 42:27
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Ferenčič Cir -6,-2,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic May Bočko B2 -2,4,6,5 3:1 35:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Marinšek Log 7,-7,9,9 3:1 40:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Til Erhatič Cir -6,-3,-6 0:3 15:33
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Marn Ljub 7,11,-9,7 3:1 44:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Okorn Log 5,-6,-3,-3 1:3 23:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S -4,-5,-8 0:3 17:33
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, 1. krog pic Oskar Horvat Sob 9,-8,-9,-8 1:3 36:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Viktor Fajmut Int 5,11,9 3:0 35:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Belak Ljut -4,9,-14,-4 1:3 33:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta -4,-10,-9 0:3 23:34
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Kontelj Ves 9,7,-8,3 3:1 41:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Belak Ljut -4,-4,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -2,-5,-7 0:3 14:33
Skupaj: 48,07 % 87:94 322:334 5853:5865
Preskoči na orodno vrstico