NTZS

Jaka Sedej
pic
Podatki o igralcu
Id 3936
Št. tekmovalne izkaznice 211/18/19
Starost 17 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 63 63 120 120
člani do 21 let 29.10.2023 34 20 20
člani 18.02.2024 175 175 0 0
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 0:1 2:3
pic Klemen Belehar 0:1 0:3
pic May Bočko 0:1 1:3
pic Robert Boldin 0:1 1:3
pic Marko Brajkovič 0:1 0:3
pic Robert Brajkovič 1:0 3:2
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:1
pic Luka Čačić Blažek 0:2 1:6
pic Miha Češnovar 1:0 3:0
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Darko Drčić 0:1 0:3
pic Miha Fatur 0:2 0:6
pic Timotej Fink 0:1 0:3
pic Aljaž Fortuna 0:1 0:3
pic Simon Frank 0:1 0:3
pic Mark Gazvoda 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic Maj Grošelj 0:1 1:3
pic Tian Hajšek 2:0 6:1
pic Rene Hedl 0:2 1:6
pic Miha Homan 0:1 0:3
pic Mateo Ilić 0:2 1:6
pic Anže Jakovac 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 0:2 0:6
pic Erazem Janc 0:1 0:3
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:1
pic Janez Jedlovčnik 0:1 1:3
pic Timotej Jerina 0:1 0:3
pic Jošt Jevšnikar 0:1 2:3
pic Luka Jokič 0:1 0:3
pic Matic Kaiser 0:1 0:3
pic Jaka Kanc 0:1 0:3
pic Luka Jure Kislinger 1:0 3:1
pic Roj Klopčič 0:2 0:6
pic Vid Kočar 1:0 3:1
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Aleks Koželj 0:1 0:3
pic Jure Kraker 0:1 0:3
pic Luka Krušič 0:1 0:3
pic Blaž Lapajne 0:1 0:3
pic Alin Lesnik 0:1 0:3
pic Rok Likar 0:1 1:3
pic Andraž Maček 0:1 0:3
pic Dino Mahmutović 1:0 3:1
pic Smiljan Mekicar 0:1 1:3
pic Tomaž Mihelj 0:2 0:6
pic Aleksandar Miščević 0:1 0:3
pic Filip Miščević 1:2 5:8
pic Filip Mušić 0:1 0:3
pic Timotej Oberžan 1:0 3:0
pic Žiga Oblak 1:0 3:2
pic Blaž Pandev 0:1 0:3
pic Mihajlo Pauković 0:2 2:6
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Brin Peperko 0:1 1:3
pic Tomaž Pertovt 0:2 0:6
pic Luka Pšenič 0:1 0:3
pic Tai Puhan 1:0 3:1
pic Adam Rakun 0:1 0:3
pic Bojan Ropoša 0:2 0:6
pic Luka Šantavec 1:3 6:10
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Vid Semprimožnik 0:1 0:3
pic Zal Šesek 0:1 0:3
pic Rok Špendov 0:2 2:6
pic Tim Stajnko 0:2 0:6
pic Aleks Stepančič 0:3 1:9
pic Nejc Titan 0:2 0:6
pic Žiga Urbanc 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 0:2 0:6
pic Blaž Vodlan 0:1 0:3
pic Gregor Zafoštnik 0:1 0:3
pic Gašper Žagar 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 0:2 0:6
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Jaka Zelko 1:0 3:2
pic Gašper Žirovnik Remenih 0:1 0:3
pic Tej Zupanec 0:2 0:6
Skupaj: 18:84 78:268
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Logatec mladinci
2022/2023 NTK Logatec mladinci
2021/2022 NTK Logatec mladinci
2020/2021 NTK Logatec kadeti
2019/2020 NTK Logatec kadeti
2018/2019 NTK Logatec mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
33. - 40. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Tjaš Petrovčič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Tjaš Petrovčič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Tjaš Petrovčič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Tjaš Petrovčič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
33. - 39. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Ivo Frank M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 5 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Logatec : Gorica
10. tekma pic Rok Likar Gorica -8,-10,6,-4 1:3 33:40
6. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -5,-6,-4 0:3 15:33
2. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -9,-4,-7 0:3 20:33
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Inter Diskont II : Logatec
7. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -10,-6,-5 0:3 21:34
3. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -1,-2,-4 0:3 7:33
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Mura Sobota II : Logatec
7. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II -3,-8,-7 0:3 18:33
3. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -6,-6,4,-7 1:3 30:37
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Logatec : Melamin
6. tekma pic Gašper Žagar Melamin 2,4,5 3:0 33:11
2. tekma pic Žiga Oblak Melamin 10,-10,-5,6,6 3:2 49:45
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Logatec : Vrhnika
8. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -5,-4,4,-11 1:3 31:39
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Logatec : Arrigoni II
6. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -6,-2,-8 0:3 16:33
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -3,-9,-5 0:3 17:33
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob -10,13,-3,-8 1:3 36:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav -8,-7,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Jerina Men -6,-10,-6 0:3 22:34
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Logatec
10. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -7,8,9,-7,7 3:2 47:46
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -3,-9,-4 0:3 16:33
3. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -6,-5,-7 0:3 18:33
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Oberžan K-S 10,4,9 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves -8,-6,-10 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Pšenič Žal -8,-5,-1 0:3 14:33
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Logatec : Inter Diskont II
10. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 9,-9,4,-6,-9 2:3 46:46
6. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -3,-7,-9 0:3 19:33
2. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -9,-8,-7 0:3 24:33
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Logatec : Mura Sobota II
6. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II -6,-12,-11 0:3 29:38
2. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 9,-8,-9,-6 1:3 34:42
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Sobota I : Logatec
7. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -1,-6,-3 0:3 10:33
2. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -5,-6,-1 0:3 12:33
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin -8,7,4,8 3:1 41:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -6,-2,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koželj Sav -9,-5,-2 0:3 16:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Ažman K-S 7,8,-5,-7,-1 2:3 35:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 9,-7,-8,-4 1:3 30:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -2,-6,-6 0:3 14:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Logatec : Savinja IV
5. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja IV 7,7,-7,10 3:1 41:35
1. tekma pic Rene Hedl Savinja IV 10,-5,-6,-7 1:3 30:43
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Logatec
9. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni -3,-10,4,7,-5 2:3 40:45
6. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni -6,5,-4,-10 1:3 31:39
2. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -8,6,-5,-5 1:3 29:39
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Letrika : Logatec
5. tekma pic Filip Miščević Letrika -8,-8,7,-10 1:3 37:41
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -5,-4,-7 0:3 16:33
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Logatec : Arrigoni I
5. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -0,-5,-3 0:3 8:33
1. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -2,-4,-2 0:3 8:33
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Logatec : Rakek
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -2,-6,-3 0:3 11:33
1. tekma pic Blaž Vodlan Rakek -1,-3,-3 0:3 7:33
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Logatec : Sobota I
1. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -5,-5,-6 0:3 16:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Demšar Škl 6,8,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,-5,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tej Zupanec Sav -8,-4,-6 0:3 18:33
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Logatec : Ilirija
1. tekma pic Robert Boldin Ilirija -3,-4,8,-5 1:3 23:41
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Ptuj : Logatec
6. tekma pic Darko Drčić Ptuj -4,-10,-3 0:3 17:34
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -5,-5,-6 0:3 16:33
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Xiom Muta : Logatec
6. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta -8,-7,-9 0:3 24:33
2. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -7,-5,-9 0:3 21:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 6,-8,10,-5,6 3:2 47:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Men -14,-4,-4 0:3 22:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Stajnko Ves -5,-9,-6 0:3 20:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Jakovac K-S 5,8,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav -10,-6,-7 0:3 23:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men -7,-12,-10 0:3 29:37
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Logatec : Škofja Loka
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -3,-5,-5 0:3 13:33
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Gorica : Logatec
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -1,9,-7,-3 1:3 22:42
2. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -2,-3,-3 0:3 8:33
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Letrika : Logatec
6. tekma pic Filip Miščević Letrika -7,8,-6,-3 1:3 27:41
2. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -9,-7,-7 0:3 23:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 BENDL : Logatec
9. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL -7,-11,-6 0:3 24:35
6. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -8,-7,9,7,-2 2:3 39:49
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 II : Logatec
2. tekma pic May Bočko B2 II -1,-9,7,-10 1:3 31:41
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Logatec : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -2,-3,-6 0:3 11:33
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -10,8,-6,12,9 3:2 52:52
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja IV : Logatec
6. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV -10,-11,-4 0:3 25:36
2. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV -7,-5,-11 0:3 23:35
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Logatec : Gorica
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -8,-5,-10 0:3 23:34
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Fink ŠD SU -4,-4,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav -1,-5,-9 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR -4,-7,-5 0:3 16:33
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Logatec : B2 BENDL
1. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -5,-7,-5 0:3 17:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Tian Hajšek Cir 9,6,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -11,-3,-2 0:3 16:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav -9,-8,-6 0:3 23:33
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Logatec : SU II
1. tekma pic Mark Gazvoda SU II -12,-10,-3 0:3 25:37
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Logatec : Vrhnika
5. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -3,-6,-7 0:3 16:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves -4,-7,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Kočar Men 9,-8,4,4 3:1 41:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Semprimožnik Sav -10,-11,-12 0:3 33:39
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - B2 I : Logatec
2. tekma pic Dino Mahmutović B2 I -6,1,6,9 3:1 39:27
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Logatec
4. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja II -5,-7,-11 0:3 23:35
2. tekma pic Rene Hedl Savinja II -3,-9,-9 0:3 21:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Logatec : Cirkovce II
3. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce II 6,1,-9,5 3:1 42:23
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -7,-6,-11 0:3 24:35
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Logatec : Sobota
2. tekma pic Luka Šantavec Sobota 9,9,-2,8 3:1 35:37
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -1,-5,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR -7,-8,-7 0:3 22:33
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 9,10,-8,4 3:1 42:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR -7,-9,-5 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Maček Men -8,-3,-7 0:3 18:33
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jure Kislinger Mb - ZM 8,-11,13,14 3:1 53:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Grošelj Men -6,-9,5,-5 1:3 31:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Erazem Janc Ljub -5,-3,-7 0:3 15:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Češnovar Sav 6,1,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Peperko K-S 7,-4,-4,-4 1:3 23:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta -8,-5,-5 0:3 18:33
Skupaj: 17,65 % 18:84 78:268 2516:3550
Preskoči na orodno vrstico