NTZS

Jakob Križaj
pic
Podatki o igralcu
Id 3787
Št. tekmovalne izkaznice 075/18/19
Starost 16 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 17.03.2024 63 59 150 150
člani do 21 let 10.03.2024 41 34 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 0:2 1:6
pic Klemen Belehar 0:1 1:3
pic Luka Benčina 1:0 3:1
pic Patrik Blažević 0:2 0:6
pic Marko Brajkovič 0:2 1:6
pic Aljaž Brezovnik 0:2 3:6
pic Bor Brodnjak 0:1 0:3
pic Luka Čačić Blažek 0:2 0:3
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Žiga Čuden 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 0:4 0:12
pic Viktor Fajmut 1:0 3:0
pic Miha Fatur 0:2 0:6
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:2
pic Ivo Frank 1:0 3:2
pic Jaka Gačnik Zupanc 0:1 0:3
pic Boris Govednik 0:3 2:9
pic Tian Hajšek 1:1 5:5
pic Rene Hedl 0:2 0:6
pic Gašper Hrovat 1:0 3:2
pic Mateo Ilić 0:2 2:6
pic Urban Janc 0:1 0:3
pic Urban Janša 0:2 1:6
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Janez Jedlovčnik 0:1 1:3
pic Timotej Jerina 0:1 0:3
pic Luka Jokič 0:3 0:9
pic Ji Kejun 0:1 0:3
pic Matevž Kelhar 1:0 3:2
pic Vid Matija Klančar 0:1 2:3
pic Andraž Klemen Pintar 0:1 1:3
pic Bor Klešnik 0:1 0:3
pic Lan Koglot 0:1 0:3
pic Aleks Koren 0:1 0:3
pic Aleks Koželj 0:1 1:3
pic Andraž Kramžar 0:1 1:3
pic Brin Kunstelj 0:1 0:3
pic Rok Likar 0:1 2:3
pic Vitan Likozar 1:0 3:1
pic Nejc Lukan 0:1 1:3
pic Aljaž Marčeta 0:1 2:3
pic Filip Margon 1:0 3:1
pic Žiga Matekovič 1:0 3:1
pic Miha Mihelčič 0:2 2:6
pic Borut Miklič 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 0:1 0:3
pic Filip Miščević 1:2 3:8
pic Filip Mušić 0:1 0:3
pic Vid Nared 0:1 1:3
pic Voranc Ogris 2:0 6:2
pic Žan Okorn 0:1 0:3
pic Mihajlo Pauković 0:2 1:6
pic Aljaž Peršič 1:0 3:2
pic Tomaž Pertovt 0:2 0:6
pic Vitan Plajnšek 0:3 2:9
pic Vito Pleša 1:0 3:0
pic Miha Potrbin 1:0 3:2
pic Amadej Rešetič 0:1 0:3
pic Nejc Šalamon 0:3 4:9
pic Blaž Šarlah 0:3 0:9
pic Zal Šesek 0:1 0:3
pic Jan Širec 3:0 9:5
pic Jaka Škofljanc 0:1 0:3
pic Aljaž Škufca 0:1 1:3
pic Jure Smodiš 0:1 0:3
pic Rok Špendov 0:1 0:3
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 0:3
pic Aleks Stepančič 0:1 0:3
pic Žiga Štifter 1:0 3:2
pic Nejc Titan 0:1 1:3
pic Aleks Ušaj 0:2 0:6
pic Žan Valantič 0:1 2:3
pic Gregor Vidmar 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 0:3
pic Tim Zajec 0:1 0:3
pic Nejc Zavasnik 0:1 0:3
pic Urban Zavasnik 0:1 1:3
pic Jaka Zelko 0:1 1:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 0:1 0:3
pic Bine Žličar 0:3 2:9
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
pic Blaž Zupančič 0:1 0:3
Skupaj: 23:93 111:305
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK B2 center mladinci
2022/2023 NTK B2 center kadeti
2021/2022 NTK B2 center kadeti
2020/2021 NTK B2 center mlajši kadeti
2019/2020 NTK B2 center mlajši kadeti
2018/2019 NTK B2 center mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
33. - 47. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Urban Ekar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Vitan Likozar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 36. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Neja Kalan X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 51. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Janez Balanč M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Jan Šmon M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
Skupaj: 5 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-1,-7 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr -11,-6,7,-8 1:3 36:42
09.03.2024 4. SNTL 2023/2024, 7. krog - B2 III : Savinja Žalec I
4. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I -5,-7,-6 0:3 18:33
09.03.2024 4. SNTL 2023/2024, 7. krog - B2 III : Savinja Žalec II
4. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec II 7,-8,-7,8,-5 2:3 42:48
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Kajuh-Slovan : B2 II
5. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -6,-8,9,-10 1:3 35:43
3. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -8,-4,-7 0:3 19:33
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - B2 II : SU
4. tekma pic Jaka Škofljanc SU -3,-5,-7 0:3 15:33
2. tekma pic Patrik Blažević SU -4,-4,-8 0:3 16:33
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Savinja Žalec II : B2 II
5. tekma pic Nejc Šalamon Savinja Žalec II -7,5,-7,-8 1:3 33:38
3. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec II -8,7,-0,-9 1:3 28:40
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Cirkovce : B2 II
8. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce -9,7,-10,10,9 3:2 53:49
4. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce 11,-9,-8,11,-6 2:3 49:55
1. tekma pic Jan Širec Cirkovce -7,3,-9,11,6 3:2 51:42
13.01.2024 4. SNTL 2023/2024, 5. krog - Ljubljana : B2 III
7. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana -6,8,8,-5,-9 2:3 42:49
3. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -8,-11,-6 0:3 25:35
13.01.2024 4. SNTL 2023/2024, 5. krog - Metlika : B2 III
8. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -4,-9,-8 0:3 21:33
6. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 5,-9,7,9 3:1 42:32
4. tekma pic Boris Govednik Metlika -7,-9,7,-7 1:3 34:40
16.12.2023 4. SNTL 2023/2024, 4. krog - B2 II : B2 III
8. tekma pic Klemen Belehar B2 II -6,-10,7,-5 1:3 32:41
6. tekma pic Vitan Likozar B2 II 11,-7,7,7 3:1 42:36
4. tekma pic Andraž Kramžar B2 II -5,-1,9,-7 1:3 24:42
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : B2 III
3. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -10,-10,9,-9 1:3 40:44
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I -9,-7,-4 0:3 20:33
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : B2 III
6. tekma pic Nejc Šalamon Savinja Žalec II -8,-4,5,10,-7 2:3 42:48
4. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec II 6,-11,-5,-2 1:3 29:41
1. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec II -9,-8,10,-8 1:3 37:43
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Titan Sob -4,14,-3,-7 1:3 30:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -3,-4,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -8,-8,-6 0:3 22:33
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - B2 III : Cirkovce II
10. tekma pic Jan Širec Cirkovce II 9,10,-5,8 3:1 39:38
6. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II -7,11,-6,-6 1:3 32:44
2. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce II -6,-9,6,7,8 3:2 48:43
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr - 0:0 :
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 4,7,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav -6,-11,-12 0:3 29:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Ivo Frank Log -8,4,8,-8,9 3:2 49:43
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - B2 III : Ljubljana
10. tekma pic Borut Miklič Ljubljana 0,0,0 3:0 33:0
6. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana -7,-9,-5 0:3 21:33
2. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -8,-7,-12 0:3 27:36
1. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -7,-8,-2 0:3 17:33
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - B2 III : Metlika
6. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,6,-1,-7 1:3 25:39
2. tekma pic Boris Govednik Metlika -4,9,-4,-6 1:3 25:42
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -7,-10,-12 0:3 29:37
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - B2 II : Arrigoni II
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -5,9,-4,10,-8 2:3 40:52
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -8,-8,-8 0:3 24:33
3. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -9,-10,-6 0:3 25:34
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Vitan Plajnšek Cir -2,-3,-7 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Ažman K-S -13,-10,-4 0:3 27:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Štifter Men 5,9,-7,-5,7 3:2 45:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Voranc Ogris Int -7,9,4,7 3:1 40:31
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Gorica : B2 II
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,-11,-6 0:3 24:35
5. tekma pic Rok Likar Gorica -7,8,-5,9,-7 2:3 41:50
3. tekma pic Lan Koglot Gorica -3,-7,-9 0:3 19:33
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Vrtojba : B2 II
8. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -7,-7,-7 0:3 21:33
7. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -4,-4,-7 0:3 15:33
5. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 7,-3,-7,9,7 3:2 43:45
3. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -6,-3,-3 0:3 12:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Hrovat K-S -9,-6,7,6,8 3:2 48:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav -5,-9,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Jerina Men -6,-7,-8 0:3 21:33
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Urban Janša ŠNT -2,-2,-5 0:3 9:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav -2,-3,-8 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vito Pleša PPR 1,3,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Voranc Ogris Int 12,-8,1,7 3:1 44:31
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - B2 II : Savinja III
6. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -6,-7,-4 0:3 17:33
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -2,-1,-8 0:3 11:33
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Melamin : B2 II
4. tekma pic Tim Zajec Melamin -1,-5,-2 0:3 8:33
1. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -4,-7,-6 0:3 17:33
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja II : B2 II
5. tekma pic Bine Žličar Savinja II -10,-10,-11 0:3 31:37
3. tekma pic Urban Zavasnik Savinja II 9,-8,-4,-7 1:3 30:42
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : B2 II
5. tekma pic Žan Valantič Arrigoni 7,9,-9,-9,-9 2:3 49:49
3. tekma pic Ji Kejun Arrigoni -3,-1,-8 0:3 12:33
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - B2 II : Mengeš I
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -10,-3,-4 0:3 17:34
2. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I 9,-9,-6,-6 1:3 32:42
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - B2 II : Šentjošt I
5. tekma pic Urban Janša Šentjošt I 8,-6,-3,-8 1:3 28:41
1. tekma pic Vid Matija Klančar Šentjošt I -5,7,9,-7,-10 2:3 44:50
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - B2 II : Vrtojba
6. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -5,-9,-7 0:3 21:33
3. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -7,-6,-6 0:3 19:33
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub -3,-1,-5 0:3 9:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Čuden K-S 9,8,2 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Šalamon Sav 8,-6,-8,-8 1:3 33:41
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Benčina Ili 4,-5,4,6 3:1 38:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -3,-2,-3 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -6,-8,-7 0:3 21:33
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Viktor Fajmut Int 6,8,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Rene Hedl Sav -3,-2,-4 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Ažman K-S -3,5,-4,-4 1:3 22:38
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - B2 II : B2 BENDL
1. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -4,-7,-6 0:3 17:33
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Kelhar Men -6,-8,6,4,4 3:2 47:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves -4,-6,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Okorn Log -1,-5,-5 0:3 11:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Blažević ŠD SU -5,-9,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -1,-5,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir -3,-2,-4 0:3 9:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Lukan Log -7,7,-10,-5 1:3 33:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -5,-8,11,-3 1:3 29:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Rene Hedl Sav -6,-8,-6 0:3 20:33
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - SU : B2 II
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -4,-3,-1 0:3 8:33
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja IV : B2 II
3. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja IV 7,-9,-10,9,-8 2:3 49:50
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Gorica : B2 II
3. tekma pic Aljaž Peršič Gorica -9,6,-7,5,6 3:2 49:39
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Rakek : B2 II
1. tekma pic Gašper Žirovnik Remenih Rakek -4,-3,-3 0:3 10:33
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Filip Miščević Vrt -5,-8,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Amadej Rešetič Krka -2,-4,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Margon Arr 1,9,-7,5 3:1 40:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Potrbin PPR -8,-5,8,8,9 3:2 46:47
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, osmina finala pic Andraž Klemen Pintar PPR -9,9,-8,-6 1:3 34:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -1,-6,-2 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Plajnšek Cir 5,-4,-4,-3 1:3 22:38
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, 1. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 6,-9,-8,-8 1:3 36:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Širec Cir 1,-6,-9,7,12 3:2 51:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -6,-3,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Fatur Sav -7,-7,-8 0:3 22:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -0,-2,-7 0:3 9:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Zupančič Mb - ZM -9,-1,-10 0:3 20:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -2,-3,-0 0:3 5:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves -6,-4,-1 0:3 11:33
Skupaj: 19,83 % 23:93 111:305 3106:4175
Preskoči na orodno vrstico