NTZS

Aleksandar Miščević
pic
Podatki o igralcu
Id 3755
Št. tekmovalne izkaznice 037/18/19
Starost 13 let (letnik 2010)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 07.04.2024 3 4 4830 4830
mladinci 17.03.2024 29 33 920 920
člani do 21 let 10.03.2024 22 400 400
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Žiga Abraham 2:0 6:0
pic Tilen Adam 1:0 3:0
pic Jaka Antić 1:0 3:0
pic Lovro Ažman 1:0 3:1
pic Tai Bač 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 0:1 2:3
pic Gal Bitežnik 1:0 3:1
pic Patrik Blažević 1:0 3:1
pic May Bočko 7:1 22:10
pic Luka Bohak 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 1:2 5:7
pic Robert Brajkovič 1:1 3:3
pic Aljaž Brezovnik 7:1 24:8
pic Lan Brodar 2:0 6:0
pic Bor Brodnjak 0:8 1:24
pic Luka Čačić Blažek 8:8 32:34
pic Žan Caf 3:0 9:0
pic Uroš Cerar 3:5 13:18
pic Tim Čevriz 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Mark Dimnik 1:2 4:8
pic Nace Drusany 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 5:2 18:9
pic Miha Fatur 2:7 14:23
pic Ivo Frank 1:0 3:0
pic Tristan Franko 2:0 6:0
pic Mark Furlan 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 0:2 0:6
pic Urban Glavič 3:0 9:0
pic Nejc Golob Rituper 2:0 6:0
pic Aljaž Goltnik 0:1 2:4
pic Boris Govednik 0:1 1:3
pic Jure Gruden 0:1 0:3
pic Anej Guštin 1:0 3:1
pic Rene Hedl 2:0 6:2
pic Domen Hohnjec 0:3 3:9
pic Miha Homan 1:1 4:4
pic Oskar Horvat 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 5:1 16:6
pic Urban Jamnik 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 0:2 1:6
pic Erazem Janc 0:1 1:3
pic Urban Janc 6:3 18:16
pic Tilen Jarc 1:0 3:0
pic Primož Jazbič 3:1 10:5
pic Janez Jedlovčnik 1:5 9:15
pic Timotej Jerina 2:1 6:4
pic Đorđe Jerković 1:0 3:1
pic Jošt Jevšnikar 2:1 7:4
pic Žiga Jevšnikar 1:0 3:0
pic Luka Jokič 0:5 2:15
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Gabriel Juratović 1:0 3:0
pic Svit Kadunc 2:0 6:0
pic Matic Kaiser 0:1 0:3
pic Jaka Kanc 2:3 9:10
pic Gal Kardoš 1:0 3:0
pic Ji Kejun 6:1 18:10
pic Matevž Kelhar 1:0 3:0
pic Dane Kljun 2:0 6:0
pic Tilen Kočar 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Lan Koglot 5:0 15:3
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:1
pic Bor Kontelj 1:0 3:2
pic Svit Kontelj 1:0 3:0
pic Aleks Koren 0:16 10:50
pic Hugo Korošec 2:0 6:0
pic Maj Koršič 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 4:6 22:25
pic Jaka Krajnc 1:0 3:0
pic Jurij Kralj 0:1 0:3
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Jan Krč 0:4 3:12
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Lovro Križnič 2:0 6:0
pic Brin Kunstelj 0:4 1:12
pic Marko Lesar 1:0 3:0
pic Lovro Lešnik 1:0 3:0
pic Rok Likar 3:0 9:2
pic Črt Likozar 1:0 3:0
pic Jan Loboda 1:0 3:1
pic Nejc Lukan 1:0 3:0
pic Maks Maček 3:0 9:0
pic Patrik Macele 2:0 6:0
pic Tijan Malić 5:0 15:2
pic David Marčeta 1:0 3:0
pic Filip Margon 5:0 15:3
pic Vid Marinšek 2:0 6:0
pic Smiljan Mekicar 3:0 9:3
pic Gaj Memedović 1:0 3:0
pic Tomaž Mihelj 1:4 3:14
pic Filip Miščević 5:3 17:13
pic Lan Može 1:0 3:0
pic Maj Murn 1:2 3:7
pic Filip Mušić 1:1 4:4
pic Vid Nared 1:1 3:3
pic Gašper Nemanič 2:0 6:0
pic Nejc Novak Zakeršnik 3:2 10:9
pic Žiga Oblak 1:0 3:0
pic Saša Obradović 2:0 6:0
pic Tibor Ožanič 2:0 6:2
pic Blaž Pandev 2:5 11:16
pic Mihajlo Pauković 6:0 18:6
pic Maks Penca 1:0 3:0
pic Brin Peperko 0:1 2:3
pic Tomaž Pertovt 2:0 6:0
pic Tjaš Petrovčič 4:0 12:2
pic Anže Pišlar 2:0 6:0
pic Jakob Plajnšek 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 3:0 9:1
pic Oskar Poberaj 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:1 0:3
pic Miha Potrbin 1:0 3:1
pic Matic Požek 1:0 3:1
pic Luka Pšenič 3:0 9:1
pic Sven Pucihar 4:0 12:2
pic Tai Puhan 3:0 9:0
pic Dominik Rebič 1:0 3:0
pic Amadej Rešetič 2:0 6:0
pic Anže Rogelj 2:0 6:0
pic Ažbe Rogelj 1:0 3:0
pic Bor Rostohar 1:0 3:0
pic Jernej Rotar 2:0 6:0
pic Tim Rus 1:0 3:0
pic Jaka Rutar 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 1:3 7:9
pic Žan Šarc 1:0 3:1
pic Nel Savšek Pintarič 1:0 3:1
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Vid Semprimožnik 1:1 5:4
pic Zal Šesek 2:3 11:10
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Jan Širec 4:0 12:2
pic Tai Širec 2:0 6:0
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:0
pic Matic Skubic 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 1:2 3:8
pic Luka Smej 1:0 3:0
pic Rok Špendov 2:0 6:1
pic Gašper Srebočan Čebela 4:2 13:12
pic Tim Stajnko 2:0 6:1
pic Aleks Stepančič 4:3 14:15
pic Žan Šuligoj 0:1 0:3
pic Julian Tanze 1:0 3:0
pic Tine Tement 4:0 12:1
pic Nejc Titan 1:0 3:0
pic Viktor Tkalec 1:0 3:1
pic Drago Torkar 1:2 5:7
pic Tiber Turnšek Kovač 1:0 3:0
pic Timo Urbas 2:0 6:0
pic Matic Vertuš 4:1 13:5
pic Žiga Vidmar 4:1 12:7
pic Luka Vujasin 0:1 2:3
pic Lovro Zajc Hace 1:0 3:0
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:0
pic Lenart Zalokar Obadič 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 2:2 8:10
pic Urban Zavasnik 1:0 3:0
pic Bine Žličar 0:1 1:3
pic Žak Žličar 1:0 3:0
pic David Zrnić 1:0 3:0
pic Andraž Zupančič 0:1 2:3
Skupaj: 278:150 949:603
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Vrtojba kadeti
2022/2023 NTK Vrtojba mlajši kadeti
2021/2022 NTK Vrtojba mlajši kadeti
2020/2021 NTK Vrtojba mlajši kadeti
2019/2020 NTK Vrtojba mlajši kadeti
2018/2019 NTK Vrtojba mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
2. 06.04.2024 - 07.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
17. - 32. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
9. - 14. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
5. - 8. 03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete, Luče
5. 17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
3. - 4. 12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete, Puconci
43. - 83. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
3. - 4. 08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
5. 04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
7. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
3. - 4. 06.05.2023 - 07.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
45. - 87. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
2. 19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
5. - 8. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
2. 22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Logatec
6. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
5. - 8. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
9. - 16. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
2. 28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
10. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
3. - 4. 23.04.2022 - 24.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
3. - 4. 13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
1. 30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
12. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
3. - 4. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
53. - 107. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
41. - 80. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
33. - 65. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
43. - 82. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 34 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
2. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Filip Miščević M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
2. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Neža Gazvoda X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
2. 06.05.2023 - 07.05.2023 pic Filip Miščević M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Filip Miščević M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Filip Miščević M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Neža Gazvoda X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
3. - 4. 23.04.2022 - 24.04.2022 pic Filip Miščević M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Filip Miščević M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Valentina Mišigoj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Filip Miščević M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Filip Miščević M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
5. - 8. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Filip Miščević M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Filip Miščević M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 13 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
06.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2023/2024
Finalni del, finale pic Aleks Koren Cir -6,-4,9,-9,7,-8 2:4 49:60
Finalni del, polfinale pic Aleks Koželj Žal -9,-9,7,5,6,5 4:2 62:45
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Brezovnik Žal 5,3,9,8 4:0 44:25
Finalni del, osmina finala pic Žiga Abraham Int 1,9,3 3:0 33:13
Finalni del, 2. krog pic Nejc Golob Rituper Men 4,4,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Tement Mb - ZM 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Jamnik K-S 8,1,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Zalokar Obadič B2 3,4,4 3:0 33:11
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - B2 I Bendl : Vrtojba
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -8,-11,12,-7 1:3 40:47
6. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 7,7,7 3:0 33:21
4. tekma pic May Bočko B2 I Bendl -3,7,8,4 3:1 36:30
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -1,-9,9,-9 1:3 30:42
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Škofja Loka : Vrtojba
8. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 5,10,-12,4 3:1 46:33
6. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 9,5,5 3:0 33:19
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 8,3,10 3:0 34:21
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -8,9,-13,-12 1:3 44:49
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men -8,-4,-9 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Lovro Križnič Men 5,1,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -13,8,-9,-9 1:3 42:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Zajc Hace Ili 4,3,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Tement Mb - ZM 8,4,6 3:0 33:18
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 9,10,-7,-5,-6,-5 2:4 46:63
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Jarc Ves 5,1,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -16,-10,-9 0:3 35:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Jerina Men 4,-9,6,8 3:1 42:29
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Vrtojba : Vrhnika
7. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 8,8,9 3:0 33:25
4. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 10,4,-7,2 3:1 41:27
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,3,-8,-8 1:3 34:36
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Filip Miščević Vrt 7,-8,-8,-8 1:3 35:40
Finalni del, osmina finala pic Tine Tement Mb - ZM -9,4,7,7 3:1 42:29
Finalni del, 2. krog pic Žiga Abraham Int 3,8,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Pišlar Arr 7,5,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Adam Ljub 7,5,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Smej Ves 2,6,6 3:0 33:14
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Arrigoni II : Vrtojba
9. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 7,-8,7,-7,10 3:2 49:46
5. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -10,8,-7,-7 1:3 35:42
2. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -8,10,5,8 3:1 42:34
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 8,-8,-3,9,-9 2:3 42:50
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Logatec : Vrtojba
8. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -8,5,10,-9,7 3:2 51:44
6. tekma pic Vid Marinšek Logatec 2,12,5 3:0 36:19
4. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,5,2 3:0 33:15
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 7,8,-9,8 3:1 42:34
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Savinja ZIT II
2. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja ZIT II -3,-6,-3 0:3 12:33
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Vrtojba
7. tekma pic Luka Jokič Mengeš -6,9,-2,-9 1:3 28:42
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš 9,11,7 3:0 35:27
3. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš 8,-10,12,9 3:1 46:41
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - SU : Vrtojba
7. tekma pic Mark Gazvoda SU -3,-7,-12 0:3 22:36
5. tekma pic Maj Murn SU 7,-10,5,3 3:1 43:27
3. tekma pic Jaka Škofljanc SU 10,9,5 3:0 34:24
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Vrtojba
6. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -11,12,-6,-10 1:3 41:48
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : Vrtojba
7. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I 4,6,-7,6 3:1 40:27
5. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja Žalec I 10,4,8 3:0 34:22
3. tekma pic Luka Pšenič Savinja Žalec I -9,7,4,3 3:1 42:25
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : Vrtojba
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 8,-9,-9,-6 1:3 35:41
1. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 11,8,6 3:0 35:25
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Savinja ZIT I : Vrtojba
4. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT I -9,10,-3,-8 1:3 32:43
1. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT I -6,-8,-6 0:3 20:33
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec III : Vrtojba
4. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec III 7,5,-5,2 3:1 38:25
1. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja Žalec III 6,1,10 3:0 34:17
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Savinja Žalec ZIT
5. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec ZIT -5,3,4,-3,-7 2:3 37:40
1. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec ZIT 3,-11,-10,4,9 3:2 54:41
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Vrtojba : Cirkovce I
7. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -9,-6,-8 0:3 23:33
4. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce I 8,5,12 3:0 36:25
2. tekma pic Jakob Plajnšek Cirkovce I 5,8,5 3:0 33:18
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Šentjošt
3. tekma pic Svit Kadunc Šentjošt 8,5,8 3:0 33:21
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Savinja Žalec II
5. tekma pic Jaka Krajnc Savinja Žalec II 3,8,6 3:0 33:17
1. tekma pic David Marčeta Savinja Žalec II 5,2,4 3:0 33:11
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Vrtojba : Arrigoni
9. tekma pic Filip Margon Arrigoni 2,6,5 3:0 33:13
5. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -3,-5,8,-5 1:3 24:41
1. tekma pic Ji Kejun Arrigoni 8,-10,3,7 3:1 43:30
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Vrhnika
5. tekma pic Matic Skubic Vrhnika 5,3,7 3:0 33:15
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Vrtojba : Preserje
5. tekma pic Hugo Korošec Preserje 3,5,4 3:0 33:12
1. tekma pic Anže Rogelj Preserje 4,5,3 3:0 33:12
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Rakek : Vrtojba
2. tekma pic Timo Urbas Rakek 5,2,5 3:0 33:12
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Vrtojba : B2
3. tekma pic David Zrnić B2 8,1,8 3:0 33:17
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Gorica : Vrtojba
9. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -9,-9,-12 0:3 30:36
5. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -9,6,-6,7,7 3:2 48:42
2. tekma pic Rok Likar Gorica 4,5,8 3:0 33:17
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 5,-6,7,-8,-5 2:3 41:45
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Urban Janc Ljub -8,-3,-10 0:3 21:34
Top, 6. krog pic Mitja Erzetič Vrt 10,10,8 3:0 35:28
Top, 5. krog pic Aljaž Brezovnik Žal 6,5,-9,6 3:1 42:28
Top, 4. krog pic Aleks Koren Cir -7,-4,-5 0:3 16:33
Top, 3. krog pic Aleks Koželj Žal 7,-4,-6,9,9 3:2 43:47
Top, 2. krog pic Filip Miščević Vrt 6,-7,11,7 3:1 42:35
Top, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -5,-7,7,-5 1:3 28:40
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Inter Diskont II : Vrtojba
6. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -11,-5,-8 0:3 24:35
4. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -11,-4,-7 0:3 22:35
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -11,-6,6,-9 1:3 37:41
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Mura Sobota II : Vrtojba
8. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 5,9,8 3:0 33:22
6. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 8,5,8 3:0 33:21
4. tekma pic Viktor Tkalec Mura Sobota II -3,9,6,8 3:1 36:34
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -7,-6,5,-7 1:3 31:38
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav 4,-7,-5,10,-7 2:3 42:47
Finalni del, 1. krog pic Svit Kadunc ŠNT 6,6,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Jernej Rotar K-S 4,3,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -7,-9,6,-8 1:3 35:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pertovt Žal 7,4,8 3:0 33:19
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vrtojba : B2 I Bendl
9. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 5,-9,2,6 3:1 42:24
7. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 3,3,6 3:0 33:12
4. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -7,-6,-6 0:3 19:33
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -9,-4,9,-3 1:3 27:42
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vrtojba : Škofja Loka
9. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 9,8,-10,7 3:1 43:36
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -6,5,4,-3,-4 2:3 35:42
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 6,7,-11,7 3:1 44:33
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -10,8,7,9 3:1 43:36
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Aleks Koren Cir -6,-8,-7 0:3 21:33
Finalni del, četrtfinale pic Luka Čačić Blažek Arr -12,8,10,12 3:1 49:44
Finalni del, osmina finala pic Vitan Plajnšek Cir -10,5,1,6 3:1 43:24
Finalni del, 2. krog pic Urban Glavič Gor 3,3,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Maček ŠNT 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Saša Obradović Mb - ZM 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rostohar Krka 4,3,6 3:0 33:13
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Melamin : Vrtojba
7. tekma pic Žiga Oblak Melamin 6,8,5 3:0 33:19
3. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -8,-7,4,6,5 3:2 48:37
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 8,7,6 3:0 33:21
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : Vrtojba
9. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 5,8,-5,9 3:1 38:33
5. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -0,9,9,9 3:1 33:38
2. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 9,-5,7,17 3:1 46:44
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -4,11,-7,-8 1:3 32:44
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Arrigoni II
7. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -6,-5,-6 0:3 17:33
4. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 9,5,12 3:0 36:26
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 8,6,-7,7 3:1 40:32
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Logatec
9. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 6,2,11 3:0 35:19
7. tekma pic Jaka Sedej Logatec 3,9,4 3:0 33:16
4. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,8,10 3:0 34:26
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,-7,10,-12 1:3 36:46
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Črt Likozar B2 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Jerina Men -8,-7,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Žal 8,-9,3,-4,-4 2:3 39:44
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Aleks Koren Cir -1,-7,-6 0:3 14:33
Finalni del, četrtfinale pic Urban Janc Ljub -11,6,6,10 3:1 45:35
Finalni del, osmina finala pic Ji Kejun Arr -8,12,4,-8,9 3:2 52:47
Finalni del, 2. krog pic Matevž Kelhar Men 6,7,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Dane Kljun Arr 2,4,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Caf K-S 7,8,3 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Antić Krka 1,6,2 3:0 33:9
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Gorica
9. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 14,-9,-5,10,10 3:2 54:56
7. tekma pic Lan Koglot Gorica 7,9,9 3:0 33:25
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 3,9,-7,7 3:1 40:30
1. tekma pic Rok Likar Gorica 9,5,-9,-9,7 3:2 51:43
04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Aleks Koren Cir -9,-3,-3 0:3 15:33
Top, 6. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 8,-5,-10,8,-8 2:3 45:50
Top, 5. krog pic Urban Zavasnik Sav 3,9,8 3:0 33:20
Top, 4. krog pic Tijan Malić Log 9,3,6 3:0 33:18
Top, 3. krog pic May Bočko B2 -8,3,12,-13,4 3:2 57:45
Top, 2. krog pic Vid Semprimožnik Sav 12,8,-4,-7,-9 2:3 45:53
Top, 1. krog pic Filip Miščević Vrt -7,-9,-7 0:3 23:33
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Urban Janc Ljub 9,-7,8,8 3:1 40:36
Top, 6. krog pic Blaž Pandev Int -4,7,-6,9,-8 2:3 40:49
Top, 5. krog pic Aleks Koren Cir -2,-4,9,-8 1:3 25:42
Top, 4. krog pic Aleks Koželj Sav 8,-9,-7,5,-9 2:3 47:46
Top, 3. krog pic Luka Jokič Men -5,-7,-4 0:3 16:33
Top, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -11,-10,-8 0:3 29:36
Top, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt -9,6,8,-9,-5 2:3 45:47
06.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Filip Miščević Vrt 9,-7,-1,-4 1:3 23:42
Finalni del, četrtfinale pic Filip Margon Arr -5,9,2,-8,10 3:2 47:43
Finalni del, osmina finala pic Timo Urbas PPR 5,5,6 3:0 33:16
Finalni del, 2. krog pic Maks Maček ŠNT 7,5,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Rebič Škl 3,4,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Može ŠD SU 9,2,4 3:0 33:15
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Škufca Men 6,8,-8,-9,7 3:2 50:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 8,-6,-5,-7 1:3 29:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -6,-2,-9 0:3 17:33
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Krka II : Vrtojba
10. tekma pic Matic Vertuš Krka II 2,8,8 3:0 33:18
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II 7,-10,7,5 3:1 43:31
6. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 11,4,7 3:0 35:22
2. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -8,9,-9,-12 1:3 40:45
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Metlika : Vrtojba
5. tekma pic Gabriel Juratović Metlika 4,4,4 3:0 33:12
3. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 5,1,4 3:0 33:10
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koren Cir -5,-8,-3,-7 0:4 23:44
Finalni del, osmina finala pic Tai Puhan Kema - Murexin 8,7,6 3:0 33:21
Finalni del, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int -9,8,8,5 3:1 42:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Širec Cir 6,5,10 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Glavič Gor 4,9,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Požek Men 2,5,-4,2 3:1 37:20
19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Aleks Koren Cir -3,-10,-8 0:3 21:34
Finalni del, polfinale pic Luka Čačić Blažek Arr -6,5,7,-5,9 3:2 44:43
Finalni del, četrtfinale pic May Bočko B2 -10,8,-8,1,9 3:2 51:41
Finalni del, osmina finala pic Ji Kejun Arr -11,-8,8,13,4 3:2 56:49
Finalni del, 2. krog pic Luka Bohak Men 5,7,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Ažbe Rogelj Pres 4,10,10 3:0 35:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Golob Rituper Men 5,4,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Gal Kardoš Sob 2,2,5 3:0 33:9
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Bor Brodnjak K-S -5,-2,-2 0:3 9:33
Finalni del, osmina finala pic Rene Hedl Sav -5,2,-4,6,2 3:2 42:32
Finalni del, 2. krog pic Filip Margon Arr 9,2,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 5,9,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tristan Franko Log 6,3,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Julian Tanze PPR 2,2,5 3:0 33:9
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Arrigoni II : Vrtojba
9. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 8,-12,10,-9,4 3:2 55:47
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 6,10,1 3:0 34:17
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -6,-9,6,13,4 3:2 52:45
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -10,6,-6,-8 1:3 35:40
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Vrhnika : Vrtojba
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -9,-6,-8 0:3 23:33
4. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 10,-11,-4,9,8 3:2 49:51
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 10,-6,-5,-6 1:3 29:43
12.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Letrika : Mengeš II
5. tekma pic Jaka Rutar Mengeš II 7,4,7 3:0 33:18
1. tekma pic Jan Loboda Mengeš II 7,-7,10,7 3:1 41:35
12.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Letrika : Arrigoni
7. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -7,-7,-8 0:3 22:33
4. tekma pic Ji Kejun Arrigoni 4,9,-7,7 3:1 40:31
2. tekma pic Filip Margon Arrigoni 6,5,-8,8 3:1 41:30
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja I ZIT : Letrika
7. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I ZIT -8,5,-4,-4 1:3 27:38
5. tekma pic Rene Hedl Savinja I ZIT 4,3,5 3:0 33:12
3. tekma pic Aleks Koželj Savinja I ZIT -10,-3,-3 0:3 16:34
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Letrika : Mengeš I
7. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I -5,-10,-8 0:3 23:34
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -7,-4,-6 0:3 17:33
2. tekma pic Lovro Križnič Mengeš I 9,10,7 3:0 34:26
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Letrika : Cirkovce
7. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 8,6,-8,-5,-4 2:3 39:47
4. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 4,7,3 3:0 33:14
2. tekma pic Jan Širec Cirkovce -14,6,4,9 3:1 47:35
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Gorica : Vrtojba
8. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -8,-4,-11 0:3 23:35
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 8,7,-3,-10,7 3:2 46:45
5. tekma pic Lan Koglot Gorica 8,-7,8,3 3:1 40:30
3. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -3,-8,-7 0:3 18:33
22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Aleks Koren Cir -9,-7,7,9,-11 2:3 49:51
Finalni del, polfinale pic Filip Miščević Vrt -5,8,9,8 3:1 38:36
Finalni del, četrtfinale pic Žan Šarc Men -11,8,9,7 3:1 44:37
Finalni del, osmina finala pic Ji Kejun Arr 4,2,7 3:0 33:13
Finalni del, 2. krog pic Tai Bač Int 1,3,7 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Dane Kljun Arr 4,2,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Žak Žličar Sav 5,6,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Jevšnikar K-S 5,7,3 3:0 33:15
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Letrika : Arrigoni
7. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 5,7,7 3:0 33:19
4. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni -9,11,9,8 3:1 44:39
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni -5,5,8,6 3:1 38:30
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -4,-7,-2 0:3 13:33
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -17,-8,-7 0:3 32:41
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Letrika : Logatec
4. tekma pic Ivo Frank Logatec 3,6,9 3:0 33:18
2. tekma pic Tijan Malić Logatec 10,4,-9,7 3:1 43:32
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja IV : Letrika
5. tekma pic Luka Pšenič Savinja IV 9,3,8 3:0 33:20
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja IV 7,-8,7,5 3:1 41:30
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Vrtojba : Savinja III
8. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -6,9,-9,14,11 3:2 55:56
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -11,6,-11,9,-9 2:3 53:52
4. tekma pic Miha Fatur Savinja III -10,-2,-6 0:3 18:34
2. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 9,-8,-7,6,8 3:2 48:45
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Letrika : Gorica
4. tekma pic Urban Glavič Gorica 6,4,5 3:0 33:15
2. tekma pic Nace Drusany Gorica 5,4,5 3:0 33:14
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Letrika : Maribor
5. tekma pic Tine Tement Maribor 5,6,7 3:0 33:18
1. tekma pic Saša Obradović Maribor 5,5,6 3:0 33:16
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Preserje : Letrika
4. tekma pic Hugo Korošec Preserje 7,4,8 3:0 33:19
1. tekma pic Anže Rogelj Preserje 9,2,4 3:0 33:15
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Letrika : Logatec
4. tekma pic Tristan Franko Logatec 6,3,5 3:0 33:14
2. tekma pic Tijan Malić Logatec 3,5,-8,11 3:1 43:30
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
7. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 7,5,-8,-10,-8 2:3 48:46
5. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 1,7,7 3:0 33:15
3. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 6,10,-8,5 3:1 42:32
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrtojba : Krka II
8. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -7,-6,-6 0:3 19:33
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II 8,4,7 3:0 33:19
4. tekma pic Matic Vertuš Krka II 4,7,-5,8 3:1 38:30
2. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 15,-6,3,6 3:1 45:35
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrtojba : Metlika
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 10,-10,5,5 3:1 44:32
4. tekma pic Patrik Macele Metlika 2,2,2 3:0 33:6
2. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 4,7,5 3:0 33:16
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Tim Stajnko Ves 11,11,5 3:0 37:27
Top, 6. krog pic Luka Jokič Men -4,8,-8,-6 1:3 29:41
Top, 5. krog pic Bor Brodnjak K-S -12,-5,-6 0:3 23:36
Top, 4. krog pic Blaž Pandev Int 6,6,9 3:0 33:21
Top, 3. krog pic Aleks Koren Cir -7,-10,5,6,-8 2:3 47:45
Top, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -5,-7,-10 0:3 22:34
Top, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt -5,-7,10,-6 1:3 30:43
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - B2 II : Vrtojba
7. tekma pic May Bočko B2 II 6,4,7 3:0 33:17
6. tekma pic Jakob Križaj B2 II 5,9,7 3:0 33:21
2. tekma pic May Bočko B2 II -8,6,-9,-9 1:3 37:39
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Melamin : Vrtojba
6. tekma pic Gaj Memedović Melamin 5,1,4 3:0 33:10
2. tekma pic Marko Lesar Melamin 9,3,4 3:0 33:16
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koren Cir -9,-7,-7 0:3 23:33
Finalni del, osmina finala pic Urban Janc Ljub 9,-11,-6,8,6 3:2 50:47
Finalni del, 2. krog pic Patrik Blažević ŠD SU -10,4,5,4 3:1 43:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Marinšek Log 4,10,3 3:0 34:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Širec Cir 4,7,-8,3 3:1 41:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Caf K-S 5,3,5 3:0 33:13
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Vrtojba : Arrigoni II
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 9,-9,8,3 3:1 42:31
3. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 6,2,4 3:0 33:12
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Vrtojba : Vrhnika
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 5,-10,8,4 3:1 43:29
6. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -8,9,-9,-7 1:3 35:42
3. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -8,-8,11,-4 1:3 33:44
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Vrtojba : Gorica
9. tekma pic Lan Koglot Gorica 8,9,3 3:0 33:20
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -9,7,6,6 3:1 42:30
6. tekma pic Rok Likar Gorica 3,2,7 3:0 33:12
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,-10,-6 0:3 22:34
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Vrtojba
8. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 6,-9,-4,12,7 3:2 49:47
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -8,-9,-7 0:3 24:33
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 7,9,9 3:0 33:25
3. tekma pic Miha Fatur Savinja III -9,-8,5,-9 1:3 37:38
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Brin Peperko K-S 8,5,-8,-6,-7 2:3 43:46
Finalni del, 2. krog pic Vid Semprimožnik Sav -9,8,8,5 3:1 42:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Kontelj Ves 4,5,-10,-7,6 3:2 50:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Potrbin PPR -9,2,11,3 3:1 44:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Gal Bitežnik B2 -8,5,5,1 3:1 41:22
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Letrika
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja ZIT -8,-9,-7 0:3 24:33
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -7,-9,-5 0:3 21:33
2. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 5,5,5 3:0 33:15
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Krka : Letrika
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -7,9,-3,9,-6 2:3 38:51
2. tekma pic Žiga Vidmar Krka -5,-6,-9 0:3 20:33
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Vesna : Letrika
4. tekma pic Mark Dimnik Vesna 5,2,-10,-5,9 3:2 48:39
2. tekma pic Zal Šesek Vesna 8,7,-9,9 3:1 42:35
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Letrika : Savinja II
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja II 6,-13,-7,9,7 3:2 53:48
1. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja II 3,8,6 3:0 33:17
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Letrika
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 6,8,-5,-10,6 3:2 48:43
2. tekma pic Ji Kejun Arrigoni -10,10,6,4 3:1 44:32
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - B2 : Letrika
2. tekma pic Urban Kralj B2 3,5,6 3:0 33:14
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Letrika : Savinja ZIT
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja ZIT -6,-6,-5 0:3 17:33
28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 7,14,12 3:0 41:33
Top, 6. krog pic Aleks Koželj Sav -8,9,-9,-9 1:3 37:42
Top, 5. krog pic Aleks Koren Cir -8,-5,-5 0:3 18:33
Top, 4. krog pic Urban Janc Ljub 6,8,9 3:0 33:23
Top, 3. krog pic Filip Miščević Vrt 8,10,6 3:0 34:24
Top, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 6,9,2 3:0 33:17
Top, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt -11,4,9,-8,8 3:2 52:45
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Miha Fatur Sav -6,-5,6,8,-7 2:3 40:47
Top, 6. krog pic Mitja Erzetič Vrt 12,5,8 3:0 36:25
Top, 5. krog pic Zal Šesek Ves -12,8,-9,10,-9 2:3 53:54
Top, 4. krog pic Filip Mušić K-S -9,6,7,2 3:1 42:26
Top, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 4,8,-8,11 3:1 43:34
Top, 2. krog pic Blaž Pandev Int 7,6,-9,11 3:1 44:35
Top, 1. krog pic Filip Miščević Vrt 5,7,-5,5 3:1 38:28
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Urban Janc Ljub -4,-9,-6 0:3 19:33
Finalni del, četrtfinale pic Luka Čačić Blažek Arr 7,7,-6,-9,9 3:2 48:45
Finalni del, osmina finala pic Tijan Malić Log 5,5,10 3:0 34:20
Finalni del, 2. krog pic Maks Maček ŠNT 4,5,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Caf K-S 5,2,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Tai Širec Cir 1,11,6 3:0 35:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Penca Ves 2,0,4 3:0 33:6
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Miha Homan Int -9,-4,8,-12 1:3 36:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 4,6,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Amadej Rešetič Krka 7,5,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Macele Met 5,6,4 3:0 33:15
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Letrika : Gorica
8. tekma pic Lan Koglot Gorica -7,9,7,7 3:1 40:34
6. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 4,-7,3,7 3:1 40:25
3. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,-6,-7 0:3 19:33
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Aleks Koželj Sav -5,4,-3,5,-5 2:3 35:42
Finalni del, četrtfinale pic Filip Miščević Vrt 8,5,-8,6 3:1 41:30
Finalni del, osmina finala pic Tijan Malić Log 3,2,2 3:0 33:7
Finalni del, 2. krog pic Tim Rus Krka 1,2,5 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Brodar ŠD SU 2,6,1 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Furlan Pres 2,3,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Čevriz B2 1,1,1 3:0 33:3
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 BENDL : Letrika
1. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL -6,5,7,-11,-6 2:3 45:47
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 II : Letrika
4. tekma pic May Bočko B2 II -9,-10,6,9,3 3:2 52:41
1. tekma pic Nejc Kokoravec B2 II -8,3,9,3 3:1 41:26
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir -7,12,-12,-12 1:3 45:51
Finalni del, 1. krog pic Lovro Lešnik Cir 10,7,5 3:0 34:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 4,6,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Jernej Rotar K-S 7,5,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Ji Kejun Arr -11,-8,-10 0:3 29:36
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Letrika : Logatec
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -2,-10,-3 0:3 15:34
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Letrika : Škofja Loka
8. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 9,10,2 3:0 34:21
6. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -12,8,9,7 3:1 45:38
3. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -5,-6,-6 0:3 17:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka II : Letrika
8. tekma pic Matic Vertuš Krka II -8,5,-7,-8 1:3 34:38
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 7,-3,-6,-13 1:3 33:44
1. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -7,-8,5,3,9 3:2 48:39
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Metlika : Letrika
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -9,-4,-7 0:3 20:33
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -6,-4,-5 0:3 15:33
30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Urban Janc Ljub -10,6,10,3 3:1 44:31
Finalni del, polfinale pic Mitja Erzetič Vrt 11,4,8 3:0 35:23
Finalni del, četrtfinale pic Luka Čačić Blažek Arr -4,13,6,5 3:1 41:35
Finalni del, osmina finala pic Amadej Rešetič Krka 7,9,6 3:0 33:22
Finalni del, 2. krog pic Filip Margon Arr 1,6,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Pišlar Arr 2,3,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Brodar ŠD SU 6,1,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Tai Širec Cir 0,2,1 3:0 33:3
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Letrika : SU II
6. tekma pic Jure Gruden SU II -6,-7,-9 0:3 22:33
3. tekma pic Andraž Zupančič SU II -3,-8,11,9,-2 2:3 37:53
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja III : Letrika
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -6,-6,6,-7 1:3 30:39
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja IV : Letrika
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV -10,-7,7,2,-7 2:3 46:43
1. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV 1,3,-6,-4,9 3:2 43:35
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Gorica : Letrika
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -7,-9,-9 0:3 25:33
1. tekma pic Lan Koglot Gorica 9,8,-4,11 3:1 39:39
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Letrika : B2 II
5. tekma pic May Bočko B2 II 9,9,1 3:0 33:19
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Miha Fatur Sav 3,-5,-17,7,5 3:2 55:45
Top, 6. krog pic Aleks Koren Cir -7,-14,-6 0:3 27:38
Top, 5. krog pic Urban Janc Ljub 6,-4,-8,9,7 3:2 45:44
Top, 4. krog pic Zal Šesek Ves 6,11,5 3:0 35:22
Top, 3. krog pic Blaž Pandev Int -8,-3,-6 0:3 17:33
Top, 2. krog pic Filip Mušić K-S -9,6,-10,-5 1:3 35:40
Top, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt -7,11,8,4 3:1 42:34
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Logatec : Letrika
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -5,9,-7,9,5 3:2 45:45
3. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -3,-5,-3 0:3 11:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Škofja Loka : Letrika
5. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 8,3,6 3:0 33:17
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 9,-7,-8,-6 1:3 32:42
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Letrika : Krka II
8. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -6,1,7,3 3:1 39:22
6. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 8,-9,4,-10,-9 2:3 50:46
3. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 5,8,5 3:0 33:18
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Letrika : Metlika
8. tekma pic Boris Govednik Metlika -5,8,-3,-7 1:3 26:41
6. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 9,3,2 3:0 33:14
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -5,9,-11,8,-9 2:3 47:52
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - SU II : Letrika
5. tekma pic Maj Murn SU II -8,-4,-6 0:3 18:33
3. tekma pic Mark Gazvoda SU II -7,-5,-1 0:3 13:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Vrhnika : Letrika
5. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -3,8,-6,-8 1:3 28:41
3. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -10,-8,-9 0:3 27:34
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Letrika : Savinja III
6. tekma pic Miha Fatur Savinja III -2,9,10,-4,-4 2:3 33:52
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -3,-5,-2 0:3 10:33
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Letrika : Savinja IV
6. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 7,9,7 3:0 33:23
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV -8,-5,2,7,7 3:2 46:38
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Mark Dimnik Ves -9,-5,14,-5 1:3 35:47
Finalni del, četrtfinale pic Janez Jedlovčnik Krka 9,8,8 3:0 33:25
Finalni del, osmina finala pic Tjaš Petrovčič Log 7,7,6 3:0 33:20
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav 7,8,9 3:0 33:24
Finalni del, 1. krog pic Lovro Ažman K-S 4,2,-9,5 3:1 42:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Kočar PPR 2,1,2 3:0 33:5
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves -9,6,-5,-10 1:3 35:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Pšenič Sav 4,4,4 3:0 33:12
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -8,8,-6,-8 1:3 33:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Širec Cir 5,1,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -8,7,9,-11,-5 2:3 46:51
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 6,-12,-9,-3 1:3 35:42
Finalni del, 1. krog pic Oskar Horvat Sob 1,5,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Jošt Jevšnikar Int -9,-9,7,-11 1:3 40:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Svit Kontelj Ves 3,3,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Poberaj Gor 1,3,9 3:0 33:13
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Lukan Log 0,3,4 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves -6,-10,5,8,-2 2:3 40:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Škufca Men -9,-4,-8 0:3 21:33
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, osmina finala pic Luka Vujasin ŠD SU 10,-10,-5,10,-6 2:3 45:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Žličar Sav -8,11,-12,-5 1:3 38:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Guštin Tem 8,8,-7,5 3:1 40:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -4,-7,-3 0:3 14:33
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Preserje : Letrika
2. tekma pic Lenart Zalar Schroers Preserje 6,5,4 3:0 33:15
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -3,-4,-4 0:3 11:33
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -6,-4,-9 0:3 19:33
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Letrika : Gorica
6. tekma pic Maj Koršič Gorica 10,4,2 3:0 34:16
3. tekma pic Žan Šuligoj Gorica -8,-7,-6 0:3 21:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jurij Kralj Sav -3,-1,-6 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub -0,-8,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Dimnik Ves -2,-1,-5 0:3 8:33
Skupaj: 64,95 % 278:150 949:603 14911:12689
Preskoči na orodno vrstico