NTZS

Brin Peperko
pic
Podatki o igralcu
Id 3736
Št. tekmovalne izkaznice 019/18/19
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 39 38 500 500
člani do 21 let 10.03.2024 39 34 40 40
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alex Aritonović 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 0:1 1:3
pic Patrik Blažević 1:0 3:1
pic May Bočko 1:1 4:5
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:2
pic Bor Brodnjak 0:1 0:3
pic Luka Čačić Blažek 0:2 2:6
pic Miha Češnovar 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Matevž Črepnjak 0:1 0:3
pic Mark Dimnik 0:2 0:6
pic Urban Ekar 1:0 3:0
pic Gašper Ekart 0:1 1:3
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 0:4 2:12
pic Miha Fatur 0:3 0:9
pic Aljaž Fortuna 0:1 0:3
pic Ivo Frank 1:0 3:1
pic Tristan Franko 1:0 3:2
pic Mark Gazvoda 0:2 1:6
pic Urban Glavič 1:0 3:0
pic Žan Luka Gorjup 1:0 3:0
pic David Grad 0:1 2:3
pic Tian Hajšek 1:0 3:0
pic Rene Hedl 1:4 8:12
pic Miha Homan 0:2 3:6
pic Gašper Ipavec Lakner 0:1 0:3
pic Tine Ivančič 0:2 1:6
pic Erazem Janc 0:3 0:9
pic Urban Janc 1:1 3:5
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Jože Jeraj 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 0:1 2:3
pic Dejan Jokič 0:1 0:3
pic Luka Jokič 0:1 0:3
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Svit Kadunc 1:0 3:0
pic Rok Kapun 0:1 1:3
pic Ji Kejun 0:1 1:3
pic Bor Klešnik 0:2 3:6
pic Tilen Kočar 1:0 3:0
pic Nejc Kokoravec 2:0 6:3
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Bor Kontelj 1:0 3:0
pic Aleks Koren 0:3 0:9
pic Aleks Koželj 1:2 5:7
pic Jure Kraker 0:1 0:3
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Lovro Križnič 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 0:3 0:9
pic Rok Kurent 1:0 1:0
pic Blaž Lapajne 0:1 0:3
pic Jaka Lesnik 1:0 3:1
pic Lovro Lešnik 1:0 3:0
pic Črt Likozar 1:0 3:0
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Andraž Maček 0:1 0:3
pic Dino Mahmutović 1:0 3:0
pic Tijan Malić 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Erazem Marn 2:0 6:0
pic Aleks Mastikosa 1:0 3:1
pic Marko Matjašec 1:0 3:1
pic Tit Matzele 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 1:0 3:2
pic Filip Miščević 1:3 5:9
pic Maj Murn 0:2 0:6
pic Filip Mušić 1:1 3:3
pic David Novak 1:0 3:0
pic Žan Okorn 2:1 6:4
pic Blaž Pandev 0:3 1:9
pic Mihajlo Pauković 0:1 2:3
pic Tomaž Pelcar 0:1 0:3
pic Tjaš Petrovčič 0:3 3:9
pic Vitan Plajnšek 2:0 6:1
pic Miha Podobnik 0:1 0:3
pic Lovro Polajnar 1:0 3:0
pic Gašper Pšeničnik 1:0 3:0
pic Tai Puhan 1:0 3:1
pic Amadej Rešetič 1:0 3:0
pic Tomaž Roudi 0:2 0:6
pic Aid Ružnić 1:0 3:0
pic Anže Saksida 1:0 3:0
pic Nejc Šalamon 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 0:1 0:3
pic Nel Savšek Pintarič 1:1 4:5
pic Jaka Sedej 2:0 6:1
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 1:2 5:7
pic Jure Smodiš 0:1 0:3
pic Gašper Sofrić 1:0 3:2
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 0:3
pic Tim Stajnko 1:1 4:5
pic Sergej Stiković 1:0 3:0
pic Anej Svržnjak 0:1 0:3
pic Nejc Titan 0:2 0:6
pic Žan Valantič 2:0 6:0
pic Matic Vertuš 1:0 3:1
pic Brin Vovk Petrovski 0:4 0:12
pic Luka Vujasin 1:0 3:1
pic Nejc Zavasnik 2:1 6:4
pic Urban Zavasnik 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Jure Zlodej 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
pic Tej Zupanec 0:1 2:3
Skupaj: 69:92 247:309
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2022/2023 NTD Kajuh-Slovan kadeti
2021/2022 NTD Kajuh-Slovan kadeti
2020/2021 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2019/2020 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2018/2019 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
15. - 26. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
17. - 32. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
15. - 27. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
33. - 42. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
15. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
45. - 87. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
43. - 77. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
14. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
33. - 38. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 32. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
45. - 86. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 46. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
22. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
37. - 69. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
33. - 36. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
35. - 67. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 28. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
41. - 80. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
33. - 42. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
27. - 49. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 33 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt 9,-3,-5,-4 1:3 23:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 10,-8,4,-7,7 3:2 49:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Kokoravec B2 9,-8,6,7 3:1 41:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Sedej Log 7,8,8 3:0 33:23
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves 3,-2,5,-7,-10 2:3 41:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -2,-9,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob -8,-6,-5 0:3 19:33
09.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 15. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
3. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -2,-1,-4 0:3 7:33
02.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 14. krog - SU : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Mark Gazvoda SU -0,-8,-6 0:3 14:33
10.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 12. krog - Kajuh-Slovan : Maribor
3. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -1,-4,-4 0:3 9:33
1. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -7,-8,-2 0:3 17:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja ZIT I : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT I -6,-5,-5 0:3 16:33
2. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT I -2,-8,-4 0:3 14:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav -7,-6,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koren Cir -4,-3,-5 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Zavasnik Žal 17,5,5 3:0 41:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Kralj B2 4,5,10 3:0 34:19
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koželj Žal -6,8,9,-6,-7 2:3 41:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log 7,-6,4,-11,-5 2:3 44:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-8,-5 0:3 21:33
28.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin I : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -5,-3,-5 0:3 13:33
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 15,-9,-9,5,-6 2:3 52:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 7,-5,-7,-3 1:3 26:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 10,8,7 3:0 34:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin -5,6,6,2 3:1 38:25
21.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 3. krog - Maribor : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -3,-2,-2 0:3 7:33
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -8,-7,-4 0:3 19:33
Top, 6. krog pic Aljaž Škufca Men 4,-10,-9,-9 1:3 39:38
Top, 5. krog pic Filip Miščević Vrt -8,-5,-7 0:3 20:33
Top, 4. krog pic Tim Stajnko Ves 2,-9,10,-9,8 3:2 52:42
Top, 3. krog pic Miha Homan Int -4,10,-9,-8 1:3 33:43
Top, 2. krog pic Rene Hedl Sav 10,-9,10,-10,-3 2:3 46:54
Top, 1. krog pic Filip Mušić K-S -4,-4,-11 0:3 19:35
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta 12,-10,2,5 3:1 46:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -2,-7,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr 4,-8,-7,5,-6 2:3 43:42
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koren Cir -9,-4,-8 0:3 21:33
Finalni del, 2. krog pic Patrik Blažević ŠD SU -1,6,6,9 3:1 34:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Šalamon Sav 2,8,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Kokoravec B2 -8,1,8,-6,4 3:2 47:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Saksida Men 6,5,3 3:0 33:14
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -3,-3,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt -4,-7,-3 0:3 14:33
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Rene Hedl Sav -6,3,-2,-2 1:3 21:36
Finalni del, 1. krog pic Vitan Plajnšek Cir 7,3,-3,2 3:1 36:23
Kvalifikacije, 3. krog pic May Bočko B2 5,-11,-4,-4 1:3 30:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Valantič Arr 0,3,3 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Pšeničnik ŠD SU 4,9,1 3:0 33:14
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Šentjošt II : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Svit Kadunc Šentjošt II 6,7,2 3:0 33:15
1. tekma pic Lovro Polajnar Šentjošt II 6,2,5 3:0 33:13
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja III : Kajuh-Slovan
2. tekma pic David Novak Savinja III 4,4,4 3:0 33:12
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Kajuh-Slovan : B2 I
5. tekma pic May Bočko B2 I -8,-11,5,9,8 3:2 52:46
1. tekma pic Črt Likozar B2 I 10,5,11 3:0 36:26
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Jan Širec Cirkovce 9,4,6 3:0 33:19
2. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -5,-7,-9 0:3 21:33
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Miha Homan Int -7,-2,3,9,-6 2:3 37:45
Top, 6. krog pic Aleks Koželj Sav -5,-8,-6 0:3 19:33
Top, 5. krog pic Filip Miščević Vrt 3,5,6 3:0 33:14
Top, 4. krog pic Urban Janc Ljub -7,-4,-8 0:3 19:33
Top, 3. krog pic Rene Hedl Sav -5,9,7,-10,-9 2:3 46:50
Top, 2. krog pic Aljaž Škufca Men -8,-7,6,-5 1:3 31:39
Top, 1. krog pic Filip Mušić K-S 9,6,9 3:0 33:24
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -7,-9,10,-7 1:3 35:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Sergej Stiković Ili 4,2,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -6,-4,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Vertuš Krka 9,5,-9,4 3:1 42:29
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Ji Kejun Arr 10,-4,-8,-8 1:3 32:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Kontelj Ves 9,7,10 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Valantič Arr 4,3,13 3:0 37:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jože Jeraj Vrh 4,2,1 3:0 33:7
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -6,-9,-14 0:3 29:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt 8,-9,-11,-6 1:3 37:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 6,2,6 3:0 33:14
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Bor Brodnjak K-S -4,-9,-8 0:3 21:33
Finalni del, osmina finala pic Aleksandar Miščević Vrt -8,-5,8,6,7 3:2 46:43
Finalni del, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir 9,5,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub 7,-7,-5,9,9 3:2 45:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Tit Matzele Men 3,4,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tristan Franko Log -9,5,-7,11,4 3:2 51:42
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : SU
3. tekma pic Maj Murn SU -6,-9,-1 0:3 16:33
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Sobota : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Nejc Titan Sobota -11,-6,-6 0:3 23:35
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Cirkovce : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Lovro Lešnik Cirkovce 8,6,7 3:0 33:21
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Alex Aritonović Tem 1,2,3 3:0 33:6
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Janc Ljub -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav -13,-9,-5 0:3 27:37
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Blaž Pandev Int -6,-8,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav 5,-7,7,8 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Aid Ružnić Men 3,4,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Ekar B2 7,5,8 3:0 33:20
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -4,-8,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 6,-7,-7,-11 1:3 36:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav 5,7,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -6,-9,-8 0:3 23:33
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Rene Hedl Sav -9,-8,-9 0:3 26:33
Top, 6. krog pic Filip Miščević Vrt -6,-10,8,9,-6 2:3 44:51
Top, 5. krog pic Aleks Koželj Sav 5,-7,9,8 3:1 40:33
Top, 4. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 3,-10,-9,8,6 3:2 52:40
Top, 3. krog pic Aljaž Marčeta Sav 4,9,1 3:0 33:14
Top, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 11,-3,-3,-9 1:3 28:44
Top, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log -5,6,-8,-9 1:3 33:39
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Ivo Frank Log 4,-10,4,4 3:1 43:24
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men 10,9,-8,-11,-5 2:3 47:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -7,-6,-4 0:3 17:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log -8,-9,-3 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka -5,-5,9,-5 1:3 26:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Fatur Sav -7,-8,-5 0:3 20:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Tej Zupanec Sav -4,9,7,-7,-8 2:3 41:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Miščević Vrt -7,-5,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tian Hajšek Cir 5,9,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Škufca Men -8,7,5,8 3:1 41:31
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Mark Dimnik Ves -6,-6,-4 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Rene Hedl Sav 6,6,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub -9,-6,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Kočar PPR 6,1,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Tijan Malić Log 1,2,1 3:0 33:4
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Blaž Pandev Int -4,12,-8,-10 1:3 36:46
Finalni del, 1. krog pic Dino Mahmutović B2 3,4,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Glavič Gor 7,0,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Marn Ljub 4,2,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -8,9,10,-6,-7 2:3 44:52
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Anej Svržnjak Sav -4,-3,-7 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Okorn Log 7,4,-10,2 3:1 43:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Marn Ljub 8,4,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Semprimožnik Sav 4,5,8 3:0 33:17
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Til Erhatič Cir 6,2,11 3:0 35:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -5,-8,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Erazem Janc Ljub -7,-5,-8 0:3 20:33
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 8,-6,-5,-5 1:3 27:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav -7,-9,-8 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Vujasin ŠD SU -9,6,5,7 3:1 42:29
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Andraž Maček Mengeš I -5,-5,-4 0:3 14:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav -8,-8,-4 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -5,-3,-8 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Amadej Rešetič Krka 9,4,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Križnič B2 8,4,7 3:0 33:19
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Luka Gorjup B2 3,6,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -10,-7,-5 0:3 22:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr -4,-6,-5 0:3 15:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -3,-9,-3 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -5,-3,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Sedej Log -7,4,4,4 3:1 40:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Češnovar Sav 1,0,2 3:0 33:3
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Okorn Log -7,-8,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kapun Sob -10,9,-2,-4 1:3 27:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -1,-5,-4 0:3 10:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Tine Ivančič Arr -6,-5,9,-5 1:3 27:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Sofrić Ljub 8,-6,-8,7,3 3:2 47:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves -6,-1,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Okorn Log 6,9,9 3:0 33:24
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
5. tekma pic Matic Čopar Savinja I -2,-8,-3 0:3 13:33
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -4,-5,-6 0:3 15:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
2. tekma pic Dejan Jokič Mengeš I -2,-1,-2 0:3 5:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Kajuh-Slovan : B2
8. tekma pic Gašper Ipavec Lakner B2 -8,-4,-7 0:3 19:33
6. tekma pic Vitan Likozar B2 10,7,10 3:0 35:27
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kajuh-Slovan : Vesna II
5. tekma pic Jure Zlodej Vesna II -1,-5,-4 0:3 10:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, četrtfinale pic Blaž Pandev Int -9,-7,-4 0:3 20:33
Mali finale, osmina finala pic Rok Kurent Hra wo 1:0 0:0
Mali finale, 1. krog pic Marko Matjašec Sob -8,2,9,3 3:1 41:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt -6,-9,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Mastikosa Hra 8,4,-9,8 3:1 42:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-5,-1 0:3 12:33
Skupaj: 42,86 % 69:92 247:309 4658:4902
Preskoči na orodno vrstico