NTZS

Vitan Likozar
pic
Podatki o igralcu
Id 3720
Št. tekmovalne izkaznice 003/18/19
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 80 80 70 70
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK B2 center mladinci
2022/2023 NTK B2 center kadeti
2021/2022 NTK B2 center kadeti
2020/2021 NTK B2 center mlajši kadeti
2019/2020 NTK B2 center mlajši kadeti
2018/2019 NTK B2 center mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Nejc Kokoravec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 35. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Kaja Drljača X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Jakob Križaj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 51. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Dino Mahmutović M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Črt Likozar M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Črt Likozar M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 6 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Cirkovce II : B2 II
10. tekma pic Lovro Lozinšek Cirkovce II 8,-11,8,-5,-4 2:3 42:51
7. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce II 7,-9,6,-5,-4 2:3 40:46
3. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II -6,-6,-5 0:3 17:33
16.12.2023 4. SNTL 2023/2024, 4. krog - B2 II : B2 III
6. tekma pic Jakob Križaj B2 III -11,7,-7,-7 1:3 36:42
2. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III -10,-6,-8 0:3 24:34
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : B2 II
7. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I -4,-5,-9 0:3 18:33
3. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -7,-4,-9 0:3 20:33
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - B2 II : Cirkovce II
9. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce II 3,9,12 3:0 36:24
7. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce II -6,-9,-6 0:3 21:33
4. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II -3,6,8,-6,-3 2:3 34:47
1. tekma pic Jan Širec Cirkovce II -7,-5,2,-8 1:3 31:35
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Jakob Likovič K-S -8,4,2,-9,12 3:2 53:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -4,-4,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koželj Žal -4,-4,-2 0:3 10:33
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Filip Margon Arr -4,9,2,-8,-3 2:3 37:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub -6,-2,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Hugo Korošec Pres 9,6,3 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Nace Drusany Gor 4,8,8 3:0 33:20
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Rene Hedl Sav -8,5,-6,-7 1:3 32:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Pandev Int -6,-4,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -4,-5,-2 0:3 11:33
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Marčeta Sav -8,4,-4,3,-6 2:3 40:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Rus Krka 11,-5,4,3 3:1 40:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves -4,-5,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Širec Cir 9,5,13 3:0 37:27
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja II : B2 II
4. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja II 7,-14,-7,-6 1:3 38:45
1. tekma pic Jaka Krajnc Savinja II 6,10,-7,5 3:1 41:32
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : B2 II
2. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -5,-9,-5 0:3 19:33
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - B2 II : Mengeš I
5. tekma pic Urh Trtnik Mengeš I 9,10,-6,-4,-10 2:3 43:53
1. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -1,-1,-1 0:3 3:33
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - B2 II : Šentjošt I
6. tekma pic Maks Maček Šentjošt I 10,8,9 3:0 34:27
3. tekma pic Urban Janša Šentjošt I 6,7,8 3:0 33:21
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Ažbe Rogelj Pres 0,0,0 3:0 33:0
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -5,-4,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jernej Rotar K-S -4,-7,8,-5 1:3 27:41
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Šalamon Sav 10,-9,-9,10,-8 2:3 50:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -2,-6,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Križnič Men -4,-4,-3 0:3 11:33
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Lah K-S -7,9,9,-3,-11 2:3 43:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -6,-3,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Lešnik Cir -5,-5,-4 0:3 14:33
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 II : Gorica
8. tekma pic Lan Koglot Gorica -2,-6,-4 0:3 12:33
6. tekma pic Nik Velikonja Gorica -7,-5,-2 0:3 14:33
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Rene Hedl Sav -7,-6,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Urh Trtnik Men -1,-4,-6 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Blažević ŠD SU -8,15,8,-11,-3 2:3 50:58
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Lešnik Cir -5,-3,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Ažman K-S -4,-5,-1 0:3 10:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Pšenič Sav 10,-15,3,-5,7 3:2 54:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR -4,-4,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Lah K-S -6,-7,7,-7 1:3 31:40
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - B2 I : Logatec
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec -2,-3,-0 0:3 5:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - B2 I : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -6,-2,-2 0:3 10:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja II : B2 I
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja II -11,-3,-5 0:3 19:35
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Sobota : B2 I
3. tekma pic Nejc Titan Sobota -3,-4,-5 0:3 12:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - B2 I : Cirkovce II
2. tekma pic Jan Širec Cirkovce II -6,-5,-6 0:3 17:33
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -5,-3,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vital Deu Ili -10,7,-4,-11 1:3 36:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Horvat Sob -7,-4,9,-6 1:3 28:42
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -1,-3,-2 0:3 6:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Gorup Arr -6,-9,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin -8,9,-10,6,8 3:2 51:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob 8,6,5 3:0 33:19
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Žličar Sav 9,6,-2,-12,14 3:2 52:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -3,-1,-1 0:3 5:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Čampa PPR -15,-5,-2 0:3 22:39
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, osmina finala pic Nel Muster Domadenik Mb - ZM -1,-4,7,-7 1:3 23:40
Mali finale, 1. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres wo 1:0 0:0
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr -9,-10,-7 0:3 26:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Mastikosa Hra -5,-5,9,-7 1:3 28:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta -3,-2,-1 0:3 6:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : B2
2. tekma pic Matic Čopar Savinja I -3,-1,-3 0:3 7:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Kajuh-Slovan : B2
6. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan -10,-7,-10 0:3 27:35
Skupaj: 20,55 % 15:58 71:184 1801:2557
Preskoči na orodno vrstico