NTZS

Črt Likozar
pic
Podatki o igralcu
Id 3719
Št. tekmovalne izkaznice 004/18/19
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 98 99 20 20
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK B2 center mladinci
2022/2023 NTK B2 center kadeti
2021/2022 NTK B2 center kadeti
2020/2021 NTK B2 center mlajši kadeti
2019/2020 NTK B2 center mlajši kadeti
2018/2019 NTK B2 center mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
43. - 83. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
33. - 50. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 44. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
33. - 48. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
33. - 38. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
47. - 91. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
49. - 88. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
33. - 36. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
53. - 107. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 28. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 42. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
33. - 63. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 13 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
33. - 47. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Filip Pokrivač M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 45. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Nejc Kokoravec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Grega Maček M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Vitan Likozar M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Vitan Likozar M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 5 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Kajuh-Slovan : B2 II
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -3,-5,-5 0:3 13:33
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - B2 II : SU
3. tekma pic Mark Gazvoda SU -6,-5,-4 0:3 15:33
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Savinja Žalec II : B2 II
2. tekma pic Rene Hedl Savinja Žalec II -10,-4,-7 0:3 21:34
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Cirkovce : B2 II
6. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce -7,7,8,2 3:1 40:28
2. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce -5,-6,-6 0:3 17:33
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : B2 II
7. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec II 11,-9,-7,-4 1:3 33:44
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec II -9,9,9,-6,-6 2:3 43:51
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - B2 II : Cirkovce II
10. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce II 8,5,-5,7 3:1 38:31
6. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II -9,-8,-9 0:3 26:33
2. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce II 4,2,-14,3 3:1 47:25
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -4,-5,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Žal -10,-7,-7 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Jerina Men -9,-5,6,-4 1:3 29:39
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - B2 II : Ljubljana
5. tekma pic Borut Miklič Ljubljana 0,0,0 3:0 33:0
3. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -7,-6,11,-7 1:3 33:44
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - B2 II : Metlika
8. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -5,-7,-4 0:3 16:33
5. tekma pic Boris Govednik Metlika -6,-8,-3 0:3 17:33
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Jaka Rutar Men -4,11,-7,-7 1:3 31:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Vitan Plajnšek Cir -4,10,5,-1,-6 2:3 34:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Caf K-S 7,-8,-8,8,-9 2:3 47:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Jože Jeraj Vrh 7,4,-9,5 3:1 42:27
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Ji Kejun Arr -5,-4,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Mušić K-S -7,9,-5,-3 1:3 26:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Košir ŠNT 6,6,-10,6 3:1 43:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Guštin Tem 8,-3,3,8 3:1 36:30
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja III : B2 I
6. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja III 9,-4,-10,-9 1:3 34:43
2. tekma pic Nejc Šalamon Savinja III 9,9,-9,-10,-9 2:3 50:52
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Kajuh-Slovan : B2 I
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -7,-6,-3 0:3 16:33
1. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan -10,-5,-11 0:3 26:36
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Šentjošt II : B2 I
8. tekma pic Lovro Polajnar Šentjošt II -6,-8,-5 0:3 19:33
4. tekma pic Rok Košir Šentjošt II 5,-4,-10,5,8 3:2 47:41
1. tekma pic Svit Kadunc Šentjošt II -5,8,-6,7,-6 2:3 39:48
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Patrik Blažević ŠD SU -9,6,-9,-5 1:3 34:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int 8,-9,-4,-4 1:3 28:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Belina Mb - ZM 7,7,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Pugliese Štuva Arr 1,4,6 3:0 33:11
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Urh Trtnik Men 9,-6,-3,-2 1:3 22:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int -9,10,-9,-8 1:3 38:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Pišlar Arr 3,7,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Rogelj Pres 8,9,8 3:0 33:25
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Vito Pleša PPR 2,4,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub -3,-5,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Semprimožnik Sav -1,3,-8,-9 1:3 29:36
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - B2 II : B2 BENDL
5. tekma pic Jan Krč B2 BENDL 9,-4,-1,-1 1:3 17:42
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 II : Gorica
3. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -5,-9,-9 0:3 23:33
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 II : Letrika
3. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -9,-4,-10 0:3 23:34
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav -0,-4,-4 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Škufca Men -7,-5,7,-5 1:3 28:40
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Žan Okorn Log -8,-7,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Potrbin PPR 5,6,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Mušić K-S -2,-3,-6 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Semprimožnik Sav 8,-12,-10,5,4 3:2 55:43
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Bono Ćehajić Ves 5,3,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -3,-5,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Mušić K-S -3,-4,-6 0:3 13:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - B2 I : Logatec
3. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -3,-4,-5 0:3 12:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - B2 I : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -4,-2,-8 0:3 14:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja II : B2 I
3. tekma pic Rene Hedl Savinja II -10,-3,-7 0:3 20:34
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Sobota : B2 I
2. tekma pic Timi Gider Sobota -8,-4,-7 0:3 19:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - B2 I : Cirkovce II
3. tekma pic Filip Križanec Cirkovce II -6,-8,10,-11 1:3 37:45
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Jaka Lesnik Muta -4,-7,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav -6,-8,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stergar Ili 6,7,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Drevenšek Mb - ZM 3,6,3 3:0 33:12
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub -6,-8,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta -8,-6,-2 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Naj Sinanovič Ves 7,8,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Tin Firm Sav 9,3,2 3:0 33:14
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 11,-2,-4,-4 1:3 23:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Triller K-S 2,-9,5,13 3:1 46:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr -8,-8,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Eržen Škl -10,9,8,6 3:1 43:35
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, 1. krog pic Drejc Omejc Škl 7,-5,-4,-9 1:3 29:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -1,-1,-2 0:3 4:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub -9,-10,-2 0:3 21:34
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - B2 : Vesna II
1. tekma pic Bor Klešnik Vesna II -5,-2,-3 0:3 10:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš I : B2
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -4,-4,-3 0:3 11:33
Skupaj: 28,57 % 22:55 92:177 2081:2541
Preskoči na orodno vrstico