NTZS

Miha Fatur
pic
Podatki o igralcu
Id 3683
Št. tekmovalne izkaznice 153/17/18
Starost 17 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 8 6 3150 3150
člani do 21 let 10.03.2024 14 30 870 850
člani 24.03.2024 60 73 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jaka Antić 1:0 3:0
pic Lovro Ažman 1:0 3:0
pic Uroš Bečan 0:1 0:3
pic Alen Bećirević 1:0 3:2
pic Benjamin Bećirević 3:4 13:13
pic Miha Belak 1:0 3:0
pic Patrik Blažević 3:0 9:0
pic May Bočko 1:0 3:1
pic Robert Boldin 0:1 0:3
pic Marko Brajkovič 2:1 6:3
pic Robert Brajkovič 1:0 3:1
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:1
pic Bor Brodnjak 1:4 6:14
pic Lenart Antonij Brus 1:0 3:1
pic Luka Čačić Blažek 3:2 13:9
pic Jure Čampa 1:1 4:4
pic Uroš Cerar 0:2 0:6
pic Matic Čopar 1:5 5:15
pic Taj Črnčec 1:0 3:0
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 1:4 9:13
pic Darko Drčić 1:0 3:2
pic Miodrag Drljača 2:1 6:6
pic Urban Ekar 2:0 6:1
pic Luka Eržen 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 3:2 12:9
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Timotej Fink 2:0 6:1
pic Aljaž Fortuna 0:3 3:9
pic Ivo Frank 1:0 3:0
pic Simon Frank 0:1 0:3
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:2
pic Mark Gazvoda 0:6 3:18
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 0:5 0:16
pic Matija Gorup 0:1 0:3
pic Boris Govednik 2:0 6:1
pic David Grad 2:2 8:7
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Domen Grčar 0:1 0:3
pic Maj Grošelj 0:1 1:3
pic Tian Hajšek 1:0 3:2
pic Domen Hohnjec 0:5 5:15
pic Miha Homan 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 4:1 14:5
pic Anže Jakovac 1:0 3:0
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Erazem Janc 2:0 6:4
pic Urban Janc 2:0 6:1
pic Aljaž Janžekovič 2:0 6:0
pic Primož Jazbič 1:1 4:5
pic Janez Jedlovčnik 2:5 17:18
pic Benjamin Jekovec 1:0 3:0
pic Tim Jelnikar 2:0 6:0
pic Timotej Jerina 9:4 32:23
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:1
pic Luka Jokič 0:7 4:21
pic Dejan Jovanović 0:3 4:9
pic Gabriel Juratović 1:0 3:0
pic Oskar Kacin 1:0 3:1
pic Matic Kaiser 0:2 0:6
pic Jaka Kanc 0:1 1:3
pic Slavko Keršič 1:1 4:3
pic Bor Klešnik 0:1 0:3
pic Roj Klopčič 2:1 8:5
pic David Kne 1:0 3:0
pic Primož Koban 0:2 2:6
pic Vid Kočar 2:0 6:1
pic Mihael Kocjančič 0:4 2:12
pic Leonard Kodek 1:0 3:0
pic Lan Koglot 4:0 12:4
pic Bor Kontelj 2:0 6:0
pic Aleks Koren 3:4 9:14
pic Jure Kraker 1:1 4:4
pic Urban Kralj 2:0 6:0
pic Andraž Kramžar 1:0 3:1
pic Boštjan Kraser 0:2 2:6
pic Jan Krč 2:2 6:8
pic Jakob Križaj 2:0 6:0
pic Jan Kromar 1:1 4:5
pic Tine Krpan 0:1 1:3
pic Luka Krušič 0:5 4:15
pic Brin Kunstelj 1:1 4:5
pic Borut Kutin 1:0 3:0
pic Maks Lah 2:0 6:1
pic Blaž Lapajne 1:3 5:9
pic Robert Lapajne 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 1:0 3:0
pic Jaka Lesnik 2:1 8:4
pic Rok Likar 2:0 6:3
pic Jan Lipič 1:3 5:10
pic Kristian Ludvik 0:1 2:3
pic Andraž Maček 2:2 6:6
pic Žiga Matekovič 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 0:2 3:6
pic Gaj Memedović 1:0 3:0
pic Tomaž Mihelj 0:2 2:6
pic Aleksandar Miščević 7:2 23:14
pic Filip Miščević 6:0 18:5
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:0
pic Maj Murn 6:1 20:10
pic Filip Mušić 4:0 12:4
pic Nel Muster Domadenik 1:0 3:0
pic Vid Nared 1:0 3:2
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Luka Norčič 0:1 0:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:2 2:6
pic Matija Novel 0:2 1:6
pic Žiga Oblak 2:0 6:2
pic Žan Okorn 2:0 6:3
pic Miha Omahen 1:0 3:2
pic Rok Osmanaj 1:0 3:0
pic Oleksandr Palchikovskiy 1:1 4:3
pic Blaž Pandev 6:0 18:3
pic Mihajlo Pauković 2:0 6:2
pic Erik Paulin 0:1 1:3
pic Brin Peperko 3:0 9:0
pic Tomaž Pertovt 1:1 3:4
pic Matevž Peterka 3:0 9:3
pic Tjaš Petrovčič 6:0 18:7
pic Denis Pintar 0:1 1:3
pic Lovro Plahanc 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:8 1:24
pic Andrej Potrbin 0:1 0:3
pic Marko Potrbin 2:0 6:0
pic Miha Potrbin 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 1:0 3:1
pic Sven Pucihar 1:1 5:4
pic Tomi Pugliese Štuva 0:1 2:3
pic Tai Puhan 1:0 3:0
pic Adam Rakun 1:1 3:5
pic Bine Rakušček 0:1 0:3
pic Nace Ravnikar 1:0 3:1
pic Oskar Rosc 1:1 3:5
pic Luka Šantavec 2:2 7:8
pic Nel Savšek Pintarič 1:0 3:2
pic Jaka Sedej 2:0 6:0
pic Marsel Šegula 0:3 2:9
pic Nino Šegula 0:7 6:21
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Zal Šesek 2:2 9:7
pic Žan Simončič 1:0 3:0
pic Jan Širec 1:0 3:1
pic Tit Slobodjanac 1:0 3:0
pic Matic Slodej 0:2 1:6
pic Aljaž Šmaljcelj 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 2:3 6:12
pic Tine Smole Justin 0:1 1:3
pic Jan Šobar 2:0 6:2
pic Rok Špendov 2:1 6:5
pic Gašper Srebočan Čebela 2:2 7:7
pic Tim Stajnko 3:0 9:1
pic Aleks Stepančič 2:2 6:8
pic Luka Stražišar 1:1 3:5
pic Žan Šuligoj 1:1 3:3
pic Tine Tement 1:0 3:0
pic Nejc Titan 1:0 4:2
pic Drago Torkar 2:3 8:12
pic Žiga Urbanc 0:3 5:9
pic Aleks Ušaj 2:4 10:14
pic Nik Velikonja 1:0 3:0
pic Matic Vertuš 4:2 14:9
pic Žiga Vidmar 1:0 3:1
pic Ivo Vitez 2:0 6:0
pic Brin Vovk Petrovski 0:3 0:9
pic Gregor Zafoštnik 0:1 0:3
pic Gašper Žagar 1:0 3:0
pic Lovro Zajc Hace 2:0 6:2
pic Nejc Zavasnik 3:0 9:5
pic Uroš Žavbi 1:0 3:2
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Jaka Zelko 1:0 3:1
pic Gašper Žirovnik Remenih 2:1 7:5
pic Miha Zoubek 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 0:2 1:6
pic Blaž Zupančič 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 0:1 0:3
Skupaj: 235:193 846:756
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Savinja Luče mladinci
2022/2023 NTK Savinja Luče mladinci
2021/2022 NTK Savinja Luče kadeti
2020/2021 NTK Savinja Luče kadeti
2019/2020 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2018/2019 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2017/2018 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
35. - 68. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
3. - 4. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. - 4. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
7. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
15. - 27. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
9. - 16. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
3. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 30. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
16. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
17. - 32. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
21. - 33. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
17. - 32. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
23. - 37. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
12. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
23. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
10. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 32. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
22. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
9. - 16. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
33. - 40. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
33. - 42. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 64. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
33. - 63. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
27. - 49. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
31. - 58. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 45 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Gašper Srebočan Čebela M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Ana Gergek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Roj Klopčič M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 14. 07.05.2023 pic Domen Hohnjec M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Živa Dogar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Aleks Koželj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 20. 24.04.2022 pic Domen Hohnjec M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Živa Dogar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Brin Kunstelj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Brin Kunstelj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
2. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Živa Dogar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Brin Kunstelj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
3. - 4. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Brin Kunstelj M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
5. - 8. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Brin Kunstelj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Brin Kunstelj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
33. - 38. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Jaka Gačnik Zupanc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Jurij Kralj M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 18 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koren Cir -8,-4,-9 0:3 21:33
Finalni del, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 9,7,10 3:0 34:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Pšenič Žal 6,3,-9,9 3:1 42:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Tian Hajšek Cir -8,4,9,-9,7 3:2 50:42
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Ilirija : Savinja III
5. tekma pic Tim Jelnikar Ilirija 6,9,3 3:0 33:18
2. tekma pic Lovro Zajc Hace Ilirija 8,2,-7,6 3:1 40:27
1. tekma pic Tim Jelnikar Ilirija 3,6,4 3:0 33:13
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Vesna : Savinja III
5. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna 9,-8,-7,-6 1:3 32:42
2. tekma pic Matevž Peterka Vesna -7,13,5,7 3:1 44:36
1. tekma pic Matevž Peterka Vesna 8,3,10 3:0 34:21
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Savinja III : Kema Murexin II
6. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -8,-12,-9 0:3 29:36
2. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II -6,9,9,3 3:1 39:32
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 12,12,-6,9 3:1 45:44
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Savinja III : Xiom Muta
10. tekma pic Robert Lapajne Xiom Muta 4,3,5 3:0 33:12
6. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -3,-9,-4 0:3 16:33
2. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -10,8,-2,-14 1:3 37:47
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -5,6,-8,8,-8 2:3 43:47
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Andrej Potrbin PPR -6,-10,-6 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Darko Jamšek Int -8,-5,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -8,-10,-8 0:3 26:34
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Domen Hohnjec Sav 6,-5,-13,-5 1:3 34:43
Finalni del, četrtfinale pic Timotej Jerina Men 9,12,10 3:0 37:31
Finalni del, osmina finala pic Luka Šantavec Sob -8,9,6,8 3:1 41:34
Finalni del, 2. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 20,9,-12,11 3:1 58:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 13,-8,9,9 3:1 45:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Tement Mb - ZM 7,5,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Zajc Hace Ili 8,-9,7,2 3:1 42:28
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Aljaž Goltnik Men -8,-8,-8,-11 0:4 35:46
Finalni del, četrtfinale pic Nejc Titan Sob 10,-5,9,-8,5,11 4:2 60:57
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,5,-8,-10,5 3:2 51:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Lah K-S 7,7,-8,3 3:1 41:28
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Arrigoni I : Savinja III
6. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 3,-5,7,-8,-7 2:3 42:43
4. tekma pic Matija Novel Arrigoni I -2,-6,-5 0:3 13:33
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Rakek : Savinja III
9. tekma pic Luka Stražišar Rakek -9,-6,-9 0:3 24:33
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -9,-9,8,9,-8 2:3 48:50
2. tekma pic Roj Klopčič Rakek -7,6,8,14 3:1 45:39
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -2,9,-2,6,-6 2:3 32:48
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Savinja III : Savinja KPM II
7. tekma pic Oskar Rosc Savinja KPM II -5,-8,-9 0:3 22:33
4. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II -6,-5,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II 8,-7,14,-11,-4 2:3 49:57
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Savinja ZIT I
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš 12,-11,9,16 3:1 54:50
3. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš 6,-8,-10,4,11 3:2 53:44
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Savinja ZIT II : Savinja ZIT I
6. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT II -8,-4,-8 0:3 20:33
2. tekma pic Miha Podobnik Savinja ZIT II -5,-7,-3 0:3 15:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Savinja ZIT I : Savinja Žalec I
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I 4,-4,10,7 3:1 38:32
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja ZIT I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 6,-11,-4,-9 1:3 35:41
2. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan 2,8,4 3:0 33:14
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja ZIT I : Savinja Žalec III
5. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec III -3,7,6,3 3:1 36:27
1. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja Žalec III 7,8,4 3:0 33:19
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Savinja ZIT I : Vrtojba
4. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 9,-10,3,8 3:1 43:32
2. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -10,9,3,6 3:1 43:30
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Arrigoni : Savinja ZIT I
5. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 16,7,9 3:0 40:32
3. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 8,8,8 3:0 33:24
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja III : Cirkovce I
10. tekma pic Primož Koban Cirkovce I -11,-7,-9 0:3 27:35
6. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -3,-10,-8 0:3 21:34
2. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -9,8,-5,-8 1:3 33:41
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja III : Ptuj
10. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -4,-9,-4 0:3 17:33
6. tekma pic Luka Krušič Ptuj -5,6,-6,-1 1:3 23:39
2. tekma pic Nino Šegula Ptuj -11,7,-7,-14 1:3 43:47
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Luka Jokič Men -3,12,-5,-4 1:3 26:45
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Sav -7,-10,-7 0:3 24:34
Top, 5. krog pic Bor Brodnjak K-S -3,9,-8,-10 1:3 32:43
Top, 4. krog pic Matic Čopar Sav 0,0,0 3:0 33:0
Top, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -10,-2,-6 0:3 18:34
Top, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,-7,3,-7 1:3 32:36
Top, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -9,-11,-11 0:3 31:37
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja III : Ilirija
6. tekma pic Robert Boldin Ilirija -10,-8,-6 0:3 24:34
2. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 8,5,10 3:0 34:23
1. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 5,4,9 3:0 33:18
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja III : Vesna
7. tekma pic Matevž Peterka Vesna 9,-7,-9,9,8 3:2 49:48
4. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna 8,12,7 3:0 36:27
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Sav -7,-8,-4 0:3 19:33
Finalni del, 2. krog pic Brin Peperko K-S 7,6,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 7,5,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl 8,9,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Simončič ŠD SU 7,5,6 3:0 33:18
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin II : Savinja III
7. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II -7,-4,-5 0:3 16:33
3. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -2,-7,-3 0:3 12:33
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja III : Arrigoni I
6. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -2,-3,10,-6 1:3 23:43
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni I 9,-4,-8,-5 1:3 28:42
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -8,-4,-7 0:3 19:33
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja III : Rakek
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -11,9,-5,-8 1:3 35:44
2. tekma pic Luka Stražišar Rakek 8,8,-9,-8,5 3:2 50:43
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pertovt Žal -9,-9,-6 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -8,9,6,-6,6 3:2 47:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 10,-9,-8,10,-7 2:3 48:53
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Savinja KPM II : Savinja III
8. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II -4,-5,-8 0:3 17:33
6. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II 6,-9,-2,6,-12 2:3 45:48
4. tekma pic Oskar Rosc Savinja KPM II -6,7,4,-9,8 3:2 48:41
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -3,-5,-9 0:3 17:33
Finalni del, 2. krog pic Blaž Pandev Int 12,9,-8,9 3:1 44:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Ivo Frank Log 5,7,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Križaj B2 6,11,12 3:0 38:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 5,8,2 3:0 33:15
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Ptuj : Savinja III
7. tekma pic Nino Šegula Ptuj -3,-6,-7 0:3 16:33
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj -2,-3,-6 0:3 11:33
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Blaž Lapajne Muta 10,7,5 3:0 34:22
Top, 6. krog pic Nejc Zavasnik Sav 12,-7,4,-10,8 3:2 53:47
Top, 5. krog pic Bor Brodnjak K-S -10,-5,8,-9 1:3 35:42
Top, 4. krog pic Timotej Jerina Men -13,8,-13,8,10 3:2 60:56
Top, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -7,-5,-5 0:3 17:33
Top, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 6,-6,-5,-6 1:3 28:39
Top, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 8,9,5 3:0 33:22
17.05.2023 Kv. za 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Ptuj : Savinja III
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj -6,12,-8,-7 1:3 35:45
6. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 6,-9,-7,-12 1:3 39:42
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -3,4,9,-8,-4 2:3 37:46
17.05.2023 Kv. za 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Ptuj
8. tekma pic Luka Krušič Ptuj -10,-3,-3 0:3 16:34
4. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -5,-4,8,-9 1:3 29:41
2. tekma pic Darko Drčić Ptuj 10,-7,4,-9,5 3:2 50:41
10.05.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Savinja III
2. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -2,-9,-7 0:3 18:33
10.05.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 2. krog - Savinja III : Cirkovce
6. tekma pic Primož Koban Cirkovce 12,-8,-8,13,-5 2:3 50:58
3. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -4,-8,-8 0:3 20:33
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor -9,8,1,-6,7 3:2 48:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -7,-5,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-2,7,-7 1:3 28:40
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - B2 I Bendl : Savinja III
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 5,-8,10,5 3:1 42:31
5. tekma pic Miodrag Drljača B2 I Bendl 6,-6,-4,6,8 3:2 43:42
3. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -5,-7,-16 0:3 28:40
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Savinja III : B2 I Bendl
9. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -3,-6,9,6,8 3:2 42:45
6. tekma pic Miodrag Drljača B2 I Bendl 12,11,-8,9 3:1 46:43
3. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -10,11,11,9 3:1 47:43
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema - Murexin -14,7,-9,9,-8 2:3 53:54
Finalni del, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 7,-7,8,9 3:1 40:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Pandev Int 8,3,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Kočar Men 8,7,6 3:0 33:21
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Savinja III : Krka II
9. tekma pic Matic Vertuš Krka II 12,9,8 3:0 36:29
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II 8,7,-8,-7,5 3:2 48:42
6. tekma pic Jaka Antić Krka II 9,8,8 3:0 33:25
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -8,6,7,-3,-2 2:3 35:46
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Savinja III : Metlika
9. tekma pic Boris Govednik Metlika 4,8,5 3:0 33:17
7. tekma pic Boris Govednik Metlika -5,5,2,7 3:1 38:25
6. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 4,7,4 3:0 33:15
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 10,8,10 3:0 35:28
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -2,-11,-6 0:3 19:35
Finalni del, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 5,7,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Šobar Men -12,9,-8,7,8 3:2 53:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -13,7,-10,-8 1:3 42:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Tit Slobodjanac B2 3,7,7 3:0 33:17
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - B2 II : Savinja III
4. tekma pic May Bočko B2 II 9,-8,9,6 3:1 41:35
1. tekma pic Urban Kralj B2 II 3,11,5 3:0 35:19
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Melamin : Savinja III
6. tekma pic Gašper Žagar Melamin 1,0,4 3:0 33:5
2. tekma pic Žiga Oblak Melamin 4,3,9 3:0 33:16
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Savinja ZIT
1. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT -9,8,-4,-9 1:3 33:41
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Savinja II
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -8,-8,-4 0:3 20:33
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -6,5,-13,9,6 3:2 52:46
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja II
8. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -6,-7,-10 0:3 23:34
4. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -7,5,-9,7,-5 2:3 43:45
1. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -3,-12,8,5,3 3:2 48:41
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja II : Mengeš II
3. tekma pic David Grad Mengeš II 7,9,6 3:0 33:22
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Savinja III : Vrhnika
8. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -9,-7,-6 0:3 22:33
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 9,5,-8,9 3:1 41:34
2. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 7,-7,-8,6,-8 2:3 45:46
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 4,2,-9,8 3:1 42:25
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Krka : Savinja II
2. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -7,10,9,7 3:1 41:37
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja II : Mengeš I
5. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -6,-2,9,10,-8 2:3 39:52
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -9,-5,-8 0:3 22:33
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Gorica : Savinja III
9. tekma pic Rok Likar Gorica -9,8,5,8 3:1 42:32
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 7,-3,9,-6,-5 2:3 36:49
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 4,-2,9,9 3:1 35:33
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Vrtojba : Savinja III
9. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -8,-9,9,-7 1:3 35:42
4. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 10,2,6 3:0 34:18
1. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 5,7,11 3:0 35:23
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 7,7,-5,-12,-1 2:3 40:50
Top, 6. krog pic Luka Jokič Men -1,-7,-4 0:3 12:33
Top, 5. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,-4,-8 0:3 16:33
Top, 4. krog pic Blaž Lapajne Muta -3,-9,-6 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 8,-7,-10,-1 1:3 29:42
Top, 2. krog pic Timotej Jerina Men -9,10,9,-8,-7 2:3 47:52
Top, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -6,6,3,9 3:1 39:29
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Jan Kromar Men -10,10,-3,-8 1:3 33:44
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men 2,-7,7,5 3:1 40:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Lenart Antonij Brus K-S -12,3,4,8 3:1 45:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Črnčec Mb - ZM 2,4,4 3:0 33:10
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Krka II : Savinja III
6. tekma pic Matic Vertuš Krka II 7,-8,7,7 3:1 41:32
2. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 10,11,-9,9 3:1 45:41
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Metlika : Savinja III
6. tekma pic Gabriel Juratović Metlika 1,3,4 3:0 33:8
2. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 6,2,5 3:0 33:13
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Gregor Zafoštnik Sob -6,-1,-7 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -5,-7,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Denis Pintar Krka -4,-8,9,-9 1:3 32:42
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Savinja III : Melamin
6. tekma pic Žiga Oblak Melamin -11,-7,5,2,9 3:2 51:40
3. tekma pic Gaj Memedović Melamin 1,1,2 3:0 33:4
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Arrigoni II : Savinja III
9. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -9,4,1,-7,13 3:2 53:40
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 8,13,-9,9 3:1 46:41
1. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 8,-7,5,-9,14 3:2 54:49
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Vrhnika : Savinja III
1. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -8,6,-7,-10 1:3 36:40
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -7,-9,8,-8 1:3 35:41
Finalni del, 1. krog pic Timotej Jerina Men 6,-10,9,7 3:1 43:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves 7,-11,10,-9,-7 2:3 50:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 12,-7,-4,10,-10 2:3 47:56
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 5,6,4 3:0 33:15
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Drago Torkar Vrh 5,-4,8,-7,9 3:2 44:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 7,11,-4,-3,-6 2:3 37:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -6,-6,-7 0:3 19:33
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Gorica
10. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -10,-4,-6 0:3 20:34
5. tekma pic Rok Likar Gorica 8,-9,-8,4,11 3:2 52:45
1. tekma pic Lan Koglot Gorica 6,4,8 3:0 33:18
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Vrtojba
9. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -2,-8,11,9,8 3:2 45:50
6. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 11,8,9 3:0 35:28
3. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 9,8,-5,9 3:1 38:37
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Logatec : Savinja II
3. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 4,-9,4,10 3:1 43:29
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - SU : Savinja II
3. tekma pic Mark Gazvoda SU -6,-8,-10 0:3 24:34
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja II : Xiom Muta
3. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta 6,3,4 3:0 33:13
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Mengeš I : Savinja II
2. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I 10,-7,12,-6,-6 2:3 45:55
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja II : Arrigoni
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 4,7,-9,-7,-8 2:3 46:44
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -11,9,-5,8,5 3:2 49:46
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Letrika
3. tekma pic Filip Miščević Letrika -13,-10,9,6,7 3:2 56:49
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Vesna
4. tekma pic Zal Šesek Vesna -7,7,9,8 3:1 40:35
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna 9,-9,-9,10,-9 2:3 50:52
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Mengeš : Savinja ZIT
3. tekma pic Vid Kočar Mengeš 7,-7,4,2 3:1 40:24
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Cirkovce : Savinja ZIT
1. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -8,-3,-6 0:3 17:33
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 10,-11,1,6 3:1 45:30
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja ZIT : B2
1. tekma pic Urban Ekar B2 9,7,3 3:0 33:19
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Arrigoni
2. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -9,6,9,-8,-5 2:3 44:48
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Letrika : Savinja ZIT
3. tekma pic Filip Miščević Letrika 7,-9,9,8 3:1 42:35
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Aleks Ušaj Vrt -9,3,7,7 3:1 42:28
Top, 6. krog pic Aljaž Fortuna Ves 2,-6,-6,7,-9 2:3 43:42
Top, 5. krog pic Timotej Jerina Men -7,7,7,-7,6 3:2 47:42
Top, 4. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,-7,-9 0:3 24:33
Top, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 12,-7,-10,-8 1:3 39:46
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -3,7,-9,-6 1:3 29:40
Top, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 8,-9,-9,4,9 3:2 51:43
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 6,5,-6,-8,7 3:2 47:40
Top, 6. krog pic Filip Mušić K-S 6,9,7 3:0 33:22
Top, 5. krog pic Tim Stajnko Ves -5,4,15,9 3:1 44:39
Top, 4. krog pic Blaž Pandev Int 7,2,6 3:0 33:15
Top, 3. krog pic Filip Miščević Vrt 10,-9,8,3 3:1 43:32
Top, 2. krog pic Zal Šesek Ves 5,10,12 3:0 37:27
Top, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt 9,7,-9,8 3:1 42:35
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 9,-10,-12,-5 1:3 38:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Jerina Men -8,-9,9,10,15 3:2 57:56
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -5,-5,-8 0:3 18:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-6,-3 0:3 14:33
Finalni del, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt 7,10,-5,7 3:1 39:35
Finalni del, 1. krog pic Benjamin Bećirević Krka 6,9,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men 10,7,-4,-8,7 3:2 46:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Sedej Log 10,6,7 3:0 34:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Jakovac K-S 7,3,6 3:0 33:16
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Janez Jedlovčnik Krka -6,-8,8,-7,2,4,-9 3:4 63:58
Finalni del, osmina finala pic Maj Murn ŠD SU -8,-9,5,9,11 3:2 52:47
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir 5,-5,5,-6,8 3:2 44:40
Finalni del, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -8,-4,2,8,3 3:2 45:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr 5,6,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 9,8,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Marko Potrbin PPR 7,6,1 3:0 33:14
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Savinja IV : Savinja III
5. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV 11,-7,7,11 3:1 44:40
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV 7,-9,-5,-8 1:3 33:40
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Logatec : Savinja III
9. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 13,-9,9,-12,4 3:2 58:51
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,-9,7,4,-8 2:3 44:44
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-4,-4 0:3 12:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav 9,-13,-5,2,-8 2:3 48:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 7,7,-10,9 3:1 43:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub -3,3,5,8 3:1 36:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Potrbin PPR 9,3,4 3:0 33:16
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Mark Dimnik Ves -11,7,-15,-9 1:3 46:48
Finalni del, 2. krog pic Blaž Pandev Int 17,6,7 3:0 41:30
Finalni del, 1. krog pic Bor Kontelj Ves 4,6,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Vitan Plajnšek Cir 10,7,5 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Homan Int 7,5,10 3:0 34:22
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja III : Krka II
5. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 7,5,12 3:0 36:24
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 11,7,-8,-5,-8 2:3 45:51
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja III : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -8,-8,-9 0:3 25:33
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -6,5,6,9 3:1 39:31
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - SU II : Savinja III
6. tekma pic Patrik Blažević SU II 9,4,7 3:0 33:20
2. tekma pic Mark Gazvoda SU II -8,-7,-8 0:3 23:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Vrhnika : Savinja III
9. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -5,-6,-4 0:3 15:33
6. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -10,9,4,-3,-6 2:3 41:47
2. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -7,-8,-5 0:3 20:33
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja III : B2 BENDL
5. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -7,-7,-9 0:3 23:33
1. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL 7,11,6 3:0 35:24
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja III : B2 II
5. tekma pic Slavko Keršič B2 II 6,3,8 3:0 33:17
1. tekma pic Urban Kralj B2 II 7,8,9 3:0 33:24
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja III : Gorica
8. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -11,-7,-5 0:3 23:35
6. tekma pic Lan Koglot Gorica 7,8,8 3:0 33:23
3. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,-5,-2 0:3 15:33
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja III : Letrika
5. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -6,7,-8,9,-6 2:3 42:49
1. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -9,9,9,9 3:1 42:38
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Savinja III : Savinja IV
5. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 6,-9,-9,9,8 3:2 51:45
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV 10,-10,-8,3,7 3:2 52:43
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Erazem Janc Ljub 5,-2,-8,5,6 3:2 43:38
Top, 6. krog pic Uroš Žavbi Arr -8,-4,1,10,10 3:2 47:43
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Vrt 10,-7,3,-10,-3 2:3 43:47
Top, 4. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 7,9,-8,-4,-9 2:3 43:49
Top, 3. krog pic Jure Kraker Muta -9,-12,10,-10 1:3 43:47
Top, 2. krog pic Timotej Jerina Men 5,-9,-13,-6 1:3 39:42
Top, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 2,3,-6,12 3:1 42:28
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja III : Logatec
8. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -8,-1,-5 0:3 14:33
6. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,12,8 3:0 36:28
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-5,9,-4 1:3 27:42
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja III : Škofja Loka
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -10,-7,9,10,7 3:2 51:49
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -6,5,-7,-7 1:3 31:38
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -3,5,17,-7,-5 2:3 45:55
Top, 6. krog pic Zal Šesek Ves 6,-8,-7,-11 1:3 37:41
Top, 5. krog pic Blaž Pandev Int -10,9,4,12 3:1 46:37
Top, 4. krog pic Filip Mušić K-S -12,2,10,7 3:1 46:33
Top, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt 8,4,4 3:0 33:16
Top, 2. krog pic Urban Janc Ljub 5,6,12 3:0 36:23
Top, 1. krog pic Aleks Koren Cir 6,5,9 3:0 33:20
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Krka II : Savinja III
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 11,-10,4,8 3:1 45:35
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Metlika : Savinja III
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 8,8,7 3:0 33:23
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves 5,-4,-4,-5 1:3 24:38
Finalni del, 2. krog pic Jure Kraker Muta -9,4,8,7 3:1 42:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 8,8,-14,7 3:1 47:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Sedej Log 1,5,9 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Fink ŠD SU 7,10,6 3:0 34:23
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja III : SU II
5. tekma pic Andraž Zupančič SU II -9,5,-8,-9 1:3 37:38
1. tekma pic Maj Murn SU II 9,5,-9,4 3:1 42:29
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja III : Vrhnika
5. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -9,-6,-7 0:3 22:33
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -5,-8,-7 0:3 20:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-5,-4 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Jan Kromar Men 8,9,-7,-10,12 3:2 53:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Benjamin Bećirević Krka 7,-11,6,-12,-5 2:3 50:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log 9,8,-5,-7,4 3:2 45:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S 7,8,5 3:0 33:20
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 BENDL : Savinja III
6. tekma pic Miodrag Drljača B2 BENDL -2,-3,-7 0:3 12:33
2. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -6,-5,-4 0:3 15:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 II : Savinja III
4. tekma pic Slavko Keršič B2 II -7,7,-11,-11 1:3 40:44
1. tekma pic David Kne B2 II 7,9,8 3:0 33:24
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Gorica : Savinja III
2. tekma pic Nik Velikonja Gorica 9,6,5 3:0 33:20
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Letrika : Savinja III
6. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 2,-9,-10,4,4 3:2 52:33
2. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -9,-9,-8 0:3 26:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -7,-8,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 4,2,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Ekar B2 9,-8,6,2 3:1 41:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Jekovec Ljub 8,7,3 3:0 33:18
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Krka II : Savinja III
8. tekma pic Matic Vertuš Krka II 7,3,7 3:0 33:17
4. tekma pic Alen Bećirević Krka II -8,-8,9,9,6 3:2 49:46
1. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 11,8,-9,-8,-10 2:3 51:53
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - SU II : Savinja III
4. tekma pic Maj Murn SU II 4,6,-5,9 3:1 38:30
1. tekma pic Mark Gazvoda SU II -8,-8,-7 0:3 23:33
22.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 3. krog - Savinja III : Savinja II
4. tekma pic Matic Čopar Savinja II -3,-3,-5 0:3 11:33
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 9,-5,-7,-11 1:3 34:44
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -3,-7,-5 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Alain Zboržil Arr 8,6,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Krpan PPR -8,13,-7,-3 1:3 33:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Osmanaj Mb - ZM 6,2,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Godnič Gor 5,4,3 3:0 33:12
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Škofja Loka
6. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 5,-9,-7,7,-10 2:3 48:46
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -8,-8,7,-11 1:3 38:42
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Vrhnika
3. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -11,-8,-8 0:3 27:35
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Savinja III : Gorica
8. tekma pic Žan Šuligoj Gorica -9,-5,-8 0:3 22:33
6. tekma pic Lan Koglot Gorica -10,6,7,-6,5 3:2 49:41
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 8,-3,10,9 3:1 37:38
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -5,-3,-6 0:3 14:33
Finalni del, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log 7,5,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Belak Ljut 5,7,17 3:0 41:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Kontelj Ves 3,8,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Borut Kutin Ili 6,4,2 3:0 33:12
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -7,-6,-2 0:3 15:33
Finalni del, 2. krog pic Andraž Maček Men 4,3,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Kramžar Men 8,6,-7,8 3:1 40:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Lesnik Muta 6,4,-8,5 3:1 41:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Lah K-S 9,11,5 3:0 35:25
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -8,-7,-6 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Timotej Jerina Men -7,9,8,7 3:1 40:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -5,-10,9,8,9 3:2 48:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 9,5,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -1,-8,-8 0:3 17:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Mark Dimnik Ves -8,4,-8,7,-5 2:3 43:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 3,8,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 7,4,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljoša Grčar Sob 5,7,6 3:0 33:18
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -6,-9,-8 0:3 23:33
Finalni del, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 5,6,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -6,3,9,9 3:1 39:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 6,4,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Marko Potrbin PPR 1,3,1 3:0 33:5
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Savinja II
5. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -6,9,-9,9,-6 2:3 43:51
3. tekma pic Matic Vertuš Krka -6,4,-8,-10 1:3 35:38
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja II : Mengeš I
5. tekma pic David Grad Mengeš I -8,-6,-9 0:3 23:33
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Timotej Jerina Men -7,-5,-9 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Andraž Maček Men -6,-5,-6 0:3 17:33
Top, 5. krog pic Sven Pucihar Škl 7,-6,8,7 3:1 39:33
Top, 4. krog pic Maj Murn ŠD SU 10,-4,-7,8,-6 2:3 40:51
Top, 3. krog pic Luka Šantavec Sob -6,-3,-10 0:3 19:34
Top, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR -7,-10,8,8,6 3:2 50:45
Top, 1. krog pic Benjamin Bećirević Krka -6,-8,-8 0:3 22:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -3,-7,10,-5 1:3 27:43
Finalni del, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 10,-1,-15,5,9 3:2 50:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt 5,9,-6,-4,-9 2:3 41:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Širec Cir 1,-10,6,7 3:1 43:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Križaj B2 7,7,8 3:0 33:22
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic David Grad Men -9,8,9,-7,-6 2:3 44:50
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub -12,7,-9,9,8 3:2 54:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men 6,6,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Kacin K-S 9,-7,4,7 3:1 40:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Leonard Kodek B2 5,5,8 3:0 33:18
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Andraž Maček Men -6,-7,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -4,10,-5,8,-8 2:3 40:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Fink ŠD SU 10,4,-9,10 3:1 44:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 5,5,4 3:0 33:14
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Jure Čampa PPR 2,-7,-7,-8 1:3 33:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 7,-10,-8,-9 1:3 38:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Plahanc Pres 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Ažman K-S 4,8,7 3:0 33:19
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav 11,-9,-8,-8 1:3 38:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Maček Men 6,4,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Omahen Ves 9,-5,9,-7,9 3:2 45:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU 5,9,8 3:0 33:22
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Eržen Škl 9,6,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -4,-8,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -9,-6,-10 0:3 25:34
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, finale pic Jošt Jevšnikar Int 7,-5,8,5 3:1 38:31
Mali finale, polfinale pic Žan Okorn Log -5,14,6,-6,4 3:2 49:46
Mali finale, četrtfinale pic Nel Muster Domadenik Mb - ZM 5,8,7 3:0 33:20
Mali finale, osmina finala pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 5,8,3 3:0 33:16
Mali finale, 1. krog pic Aleks Koren Cir 3,2,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt -6,-2,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nace Ravnikar Škl 6,8,-8,9 3:1 41:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Grošelj Ves -6,-9,10,-9 1:3 36:43
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Savinja II : Mengeš II
4. tekma pic Adam Rakun Mengeš II -6,-6,-4 0:3 16:33
2. tekma pic Jan Šobar Mengeš II 3,9,13 3:0 37:25
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja II : Vesna I
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I -5,-5,-5 0:3 15:33
2. tekma pic Domen Grčar Vesna I -8,-10,-3 0:3 21:34
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja II : Logatec
4. tekma pic Bine Rakušček Logatec -7,-6,-0 0:3 13:33
2. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -8,-7,8,-7 1:3 33:41
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Savinja II : Krka
6. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -9,-6,-9 0:3 24:33
3. tekma pic Matic Vertuš Krka -8,-9,13,-8 1:3 40:46
06.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 1. krog - Optiprint : Savinja II
4. tekma pic Miha Zoubek Optiprint -2,-3,-7 0:3 12:33
1. tekma pic Uroš Bečan Optiprint -8,-9,-5 0:3 22:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, polfinale pic Jaka Lesnik Muta 5,8,-10,-3,-2 2:3 37:47
Mali finale, četrtfinale pic Jure Čampa PPR 5,-10,5,5 3:1 43:27
Mali finale, osmina finala pic Blaž Zupančič Mb - ZM 7,3,1 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -3,-5,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Gorup Arr -9,-11,-9 0:3 29:35
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Okorn Log -4,11,8,9 3:1 39:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -5,-1,-8 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -9,-8,-2 0:3 19:33
Skupaj: 54,91 % 235:193 846:756 14924:14462
Preskoči na orodno vrstico