NTZS

Janez Jedlovčnik
pic
Podatki o igralcu
Id 3626
Št. tekmovalne izkaznice 097/17/18
Starost 15 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 05.06.2022 3 3 5600 5300
mladinci 12.06.2022 29 29 1220 1220
člani do 21 let 24.04.2022 28 50 50
člani 08.05.2022 86 86 190 190
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Janez Balanč 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 0:1 1:3
pic Amel Beganović 1:0 3:0
pic Miha Belak 1:0 3:2
pic May Bočko 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 0:1 0:3
pic Robert Brajkovič 1:0 3:0
pic Aljaž Brezovnik 2:0 6:2
pic Bor Brodnjak 2:3 10:12
pic Luka Čačić Blažek 1:0 3:0
pic Jure Čampa 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:4 0:12
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 4:3 15:13
pic Mitja Erzetič 0:1 2:3
pic Viktor Fajmut 1:0 3:0
pic Miha Fatur 4:1 14:12
pic Aljaž Fortuna 0:1 0:3
pic An Julian Fujs 1:0 3:1
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:1 4:4
pic Mark Gazvoda 1:1 4:3
pic Martin Gerkšič 1:1 4:3
pic Matija Gorup 1:0 3:2
pic David Grad 0:1 1:3
pic Rok Grasselli 1:0 3:1
pic Aljoša Grčar 2:0 6:0
pic Tian Hajšek 2:0 6:1
pic Rene Hedl 2:0 6:2
pic Domen Hohnjec 1:1 5:4
pic Miha Homan 2:0 6:0
pic Jan Hovnik Šipek 0:1 0:3
pic Mateo Ilić 1:1 4:3
pic Dominik Janc 0:1 0:3
pic Erazem Janc 1:3 5:10
pic Urban Janc 0:1 2:3
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Primož Jazbič 0:2 2:6
pic Timotej Jerina 0:4 4:12
pic David Jezernik 1:0 3:0
pic Luka Jokič 1:5 7:18
pic Dejan Jovanović 0:3 0:9
pic Matic Kaiser 0:2 1:6
pic Jaka Kanc 1:2 4:6
pic Bor Klešnik 1:1 5:3
pic Roj Klopčič 1:0 3:0
pic Vid Kočar 1:0 3:0
pic Lan Koglot 1:2 6:8
pic Bor Kontelj 1:0 3:0
pic Aleks Koren 1:1 3:4
pic Aleks Koželj 4:0 12:2
pic Jure Kraker 1:3 5:10
pic Boštjan Kraser 0:1 0:3
pic Jan Krč 0:1 1:3
pic Jakob Križaj 1:0 3:1
pic Brin Kunstelj 2:1 7:6
pic Blaž Lapajne 0:2 2:6
pic Jaka Lesnik 1:1 4:3
pic Lovro Lešnik 1:0 3:2
pic Nejc Lukan 1:0 3:0
pic Andraž Maček 0:2 2:6
pic Patrik Macele 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Aleks Mastikosa 1:0 3:1
pic Tomaž Mihelj 0:1 1:3
pic Aleksandar Miščević 3:1 9:8
pic Filip Miščević 1:0 3:0
pic Maj Murn 3:4 13:17
pic Vid Nared 3:0 9:5
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:1 1:3
pic Žan Okorn 0:1 0:3
pic Miha Omahen 0:1 1:3
pic Rok Osmanaj 1:0 3:0
pic Tim Pangos 0:1 2:3
pic Mihajlo Pauković 1:0 3:0
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Tomaž Pertovt 4:0 12:4
pic Tjaš Petrovčič 1:2 5:7
pic Anže Podberšič 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:3 0:9
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 1:1 4:3
pic Adam Rakun 0:1 1:3
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Tarik Šaćirović 0:1 1:3
pic Teo Šalamon 2:0 6:1
pic Luka Šantavec 1:0 3:2
pic Žan Šarc 1:0 3:0
pic Nel Savšek Pintarič 1:1 4:4
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Zal Šesek 1:0 3:1
pic Gašper Simonič 1:0 3:0
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:0
pic Jan Širec 2:0 6:1
pic Aljaž Škufca 1:1 5:4
pic Tine Smole Justin 2:0 6:3
pic Jan Šobar 1:0 3:2
pic Rok Špendov 0:1 2:3
pic Gašper Srebočan Čebela 1:3 4:11
pic Tim Stajnko 1:0 3:1
pic Tijan Stanjko 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 0:3 2:9
pic Luka Stražišar 0:2 1:6
pic Žan Šuligoj 1:0 3:2
pic Aljaž Sušnik 1:0 3:0
pic Nejc Titan 1:0 3:0
pic Urh Trtnik 2:0 6:0
pic Aleks Ušaj 0:3 2:9
pic Nik Velikonja 0:1 2:3
pic Matic Vertuš 0:1 0:3
pic Žan Vidmar 1:0 3:0
pic Ivo Vitez 0:1 2:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:2 0:6
pic Nejc Zavasnik 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 1:0 3:0
pic Jaka Zelko 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 2:0 6:2
pic Bine Žličar 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 0:2 1:6
Skupaj: 114:103 421:394
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2022/2023 NTK Krka mladinci
2021/2022 NTK Krka kadeti
2020/2021 NTK Krka kadeti
2019/2020 NTK Krka mlajši kadeti
2018/2019 NTK Krka mlajši kadeti
2017/2018 NTK Krka mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
6. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
1. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 40. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
22. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
2. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
33. - 46. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
23. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 30. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
21. - 40. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
Skupaj: 22 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Krka : Letrika
4. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 7,-9,3,-9,6 3:2 51:38
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -6,-6,8,11,-8 2:3 44:52
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Krka : Savinja II
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja II 5,11,9 3:0 35:25
1. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja II -11,7,-6,6,7 3:2 50:44
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Krka : Vesna
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna -9,-7,9,-9 1:3 36:42
05.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Cirkovce : Krka
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -6,-5,-7 0:3 18:33
2. tekma pic Jan Širec Cirkovce 1,-6,5,7 3:1 39:24
05.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Mengeš : Krka
4. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš 13,-4,-8,9,-7 2:3 45:55
2. tekma pic Martin Gerkšič Mengeš 3,4,1 3:0 33:8
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Krka : Savinja III
1. tekma pic Rene Hedl Savinja III 12,-7,9,7 3:1 43:39
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Krka : Kema Murexin
1. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin 5,8,6 3:0 33:19
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Krka : Mengeš
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš -2,-0,10,-11 1:3 25:45
1. tekma pic Urh Trtnik Mengeš 5,9,6 3:0 33:20
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Mark Dimnik Ves 4,7,-9,-2,9 3:2 44:42
Top, 6. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,4,1 3:0 33:13
Top, 5. krog pic Jure Kraker Muta 8,10,-12,8 3:1 46:40
Top, 4. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 10,10,-8,6 3:1 43:37
Top, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 9,-9,-7,11,7 3:2 51:49
Top, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav -6,-9,6,5,2 3:2 48:35
Top, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -10,8,18,-6,4 3:2 58:53
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Luka Jokič Men -7,-5,8,-11 1:3 34:43
Top, 6. krog pic Aleks Koren Cir -7,7,7,8 3:1 40:33
Top, 5. krog pic Bor Brodnjak K-S 7,-5,-5,-6 1:3 27:40
Top, 4. krog pic Mark Dimnik Ves -9,-10,-18 0:3 37:43
Top, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 5,13,-4,-9,-4 2:3 43:51
Top, 2. krog pic Vid Nared K-S -7,3,5,-11,3 3:2 51:35
Top, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 11,-2,-0,-12 1:3 27:47
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -10,-8,-7 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 4,10,-9,9 3:1 43:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -5,6,-7,-9 1:3 32:39
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -3,-9,-6 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 8,8,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -5,9,-2,-3 1:3 21:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Tian Hajšek Cir 8,6,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob 6,6,5 3:0 33:17
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, finale pic Bor Brodnjak K-S -6,9,-8,7,-11,7,10 4:3 70:68
Finalni del, polfinale pic Luka Jokič Men -1,11,-12,8,-6,4,8 4:3 65:67
Finalni del, četrtfinale pic Miha Fatur Sav 6,8,-8,7,-2,-4,9 4:3 58:63
Finalni del, osmina finala pic Žan Vidmar Krka 7,3,5 3:0 33:15
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koželj Sav 4,6,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int 7,6,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Kočar Men 3,3,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tijan Stanjko B2 3,5,6 3:0 33:14
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Krka II : Metlika
7. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 8,7,10 3:0 34:25
4. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 1,1,5 3:0 33:7
2. tekma pic Patrik Macele Metlika 4,6,2 3:0 33:12
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 5,-10,-1,-7 1:3 29:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -6,-6,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tian Hajšek Cir -9,4,5,7 3:1 42:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljoša Grčar Sob 7,2,8 3:0 33:17
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Tjaš Petrovčič Log 11,-12,-4,7,-8 2:3 48:54
Finalni del, 2. krog pic Urh Trtnik Men 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Teo Šalamon PPR 4,6,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Marinšek Log 9,6,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Šarc Men 4,5,2 3:0 33:11
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja III : Krka II
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 8,-7,7,-1,9 3:2 41:46
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III -11,-7,8,5,8 3:2 51:45
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja IV : Krka II
8. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 11,6,-5,10 3:1 41:38
4. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV -8,-7,6,-10 1:3 36:40
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 8,7,8 3:0 33:23
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka II : Gorica
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,8,-2,-7 1:3 27:41
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 10,-8,-4,2,-8 2:3 43:45
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka II : Letrika
7. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -7,5,-8,10,-7 2:3 45:48
4. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -7,3,6,13 3:1 44:33
2. tekma pic Filip Miščević Letrika 6,4,9 3:0 33:19
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Logatec : Krka II
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -3,7,-2,-6 1:3 22:40
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-6,-4 0:3 16:33
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Škofja Loka : Krka II
7. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 9,9,-11,-2,-4 2:3 39:53
5. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 12,4,8 3:0 36:24
3. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 9,9,8 3:0 33:26
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Metlika : Krka II
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -5,-7,-7 0:3 19:33
1. tekma pic Gašper Simonič Metlika 6,3,4 3:0 33:13
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Timotej Jerina Men 4,-4,-6,12,-5 2:3 40:49
Top, 6. krog pic Aleks Ušaj Let -5,-11,-9 0:3 25:35
Top, 5. krog pic Mark Dimnik Ves 7,9,-8,11 3:1 43:38
Top, 4. krog pic Miha Fatur Sav -7,-9,8,4,9 3:2 49:43
Top, 3. krog pic Erazem Janc Ljub -9,-4,9,-4 1:3 28:42
Top, 2. krog pic Jure Kraker Muta -1,-10,-2 0:3 13:34
Top, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 12,9,10 3:0 37:31
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - SU II : Krka II
5. tekma pic Maj Murn SU II -8,10,9,8 3:1 42:38
3. tekma pic Mark Gazvoda SU II -8,-8,5,-9 1:3 36:38
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Vrhnika : Krka II
6. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -3,-10,-9 0:3 22:34
2. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 9,5,-10,10 3:1 44:36
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Brin Kunstelj Sav -11,6,3,6 3:1 44:28
Top, 6. krog pic Bor Brodnjak K-S -7,-3,-8 0:3 18:33
Top, 5. krog pic Tim Stajnko Ves 4,-5,8,11 3:1 40:34
Top, 4. krog pic Luka Jokič Men -6,-8,9,-4 1:3 29:42
Top, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 8,4,10 3:0 34:22
Top, 2. krog pic Vid Nared K-S 8,-9,-6,11,5 3:2 50:46
Top, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -5,7,6,-3,5 3:2 41:40
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Krka II : Savinja III
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -7,9,6,-5,-6 2:3 40:48
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Krka II : Savinja IV
6. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV -8,-5,-9 0:3 22:33
3. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV 13,8,8 3:0 37:29
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Gorica : Krka II
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -2,8,-2,-7 1:3 22:41
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,-5,-6 0:3 17:33
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Letrika : Krka II
6. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -8,9,-4,10,9 3:2 46:50
2. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -11,-5,-3 0:3 19:35
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav -7,-7,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljoša Grčar Sob 8,4,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men 5,-5,-5,-8 1:3 29:38
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Krka II : Logatec
6. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -8,-2,-4 0:3 14:33
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-6,-5 0:3 14:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Krka II : Škofja Loka
9. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 2,9,10 3:0 34:21
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -6,-7,-4 0:3 17:33
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 8,-8,-9,-5 1:3 33:41
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Krka II : B2 BENDL
5. tekma pic Jan Krč B2 BENDL 9,-7,-8,-14 1:3 40:47
1. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -6,11,8,-5,-6 2:3 41:52
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Krka II : B2 II
5. tekma pic May Bočko B2 II 8,10,4 3:0 34:22
1. tekma pic Janez Balanč B2 II 1,1,7 3:0 33:9
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandar Miščević Let -9,-8,-8 0:3 25:33
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Brezovnik Sav 6,8,8 3:0 33:22
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Marčeta Sav 10,8,7 3:0 34:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Žličar Sav 6,2,12 3:0 36:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Teo Šalamon PPR 8,-10,5,9 3:1 43:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Amel Beganović Men 9,7,3 3:0 33:19
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Krka : Savinja I
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I -7,-2,-7 0:3 16:33
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Maribor : Krka
3. tekma pic Rok Osmanaj Maribor 5,4,10 3:0 34:19
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Benjamin Bećirević Krka -9,-9,8,-4 1:3 33:41
Finalni del, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 8,8,7 3:0 33:23
Finalni del, 1. krog pic Vid Semprimožnik Sav 11,6,6 3:0 35:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Rene Hedl Sav -11,8,6,8 3:1 44:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Križaj B2 5,8,-11,3 3:1 44:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Lukan Log 6,6,2 3:0 33:14
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Krka I : SU
3. tekma pic Maj Murn SU -7,-7,-18 0:3 32:42
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Krka I
3. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja I -9,13,-7,6,8 3:2 53:49
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Krka I : Logatec
3. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -9,10,5,5 3:1 43:31
30.05.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - Krka I : Cirkovce I
3. tekma pic Lovro Lešnik Cirkovce I 14,-6,-9,8,9 3:2 53:53
30.05.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Savinja IV : Krka I
3. tekma pic David Jezernik Savinja IV 5,7,3 3:0 33:15
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Krka II : Savinja II
3. tekma pic Matic Čopar Savinja II -6,-6,-5 0:3 17:33
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja III : Krka I
3. tekma pic Aleks Koželj Savinja III 4,-12,9,5 3:1 45:32
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka I
3. tekma pic Viktor Fajmut Fužinar Inter Diskont 3,6,4 3:0 33:13
22.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 3. krog - Krka II : SU II
3. tekma pic Andraž Zupančič SU II -8,-5,-8 0:3 21:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihajlo Pauković Arr 8,6,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta 9,-10,-3,-6 1:3 30:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor 6,-2,-7,-5 1:3 25:39
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Gorica : Krka II
9. tekma pic Nik Velikonja Gorica 5,-9,-6,8,-9 2:3 46:46
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,9,-3,-9 1:3 29:42
2. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 12,-10,4,-3,6 3:2 49:45
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Škofja Loka : Krka II
6. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -8,-7,-7 0:3 22:33
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Vrhnika : Krka II
8. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -9,8,-2,-9 1:3 31:41
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,11,-9,-5 1:3 35:44
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Škufca Men -9,11,4,8 3:1 44:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Gerkšič Men 7,-8,-8,-8 1:3 35:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Širec Cir 6,3,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Podberšič Let 6,2,2 3:0 33:10
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -6,-5,7,-6 1:3 28:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -9,7,11,8 3:1 44:37
Kvalifikacije, 2. krog pic An Julian Fujs Sob 8,-10,6,9 3:1 43:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr -10,-10,11,-6 1:3 39:46
22.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 6. krog - Xiom Muta : Krka
4. tekma pic Bojan Pavič Xiom Muta -3,-4,-1 0:3 8:33
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -3,-7,-2 0:3 12:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -5,-7,-5 0:3 17:33
Finalni del, 2. krog pic Tine Smole Justin Log -7,6,12,8 3:1 43:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Maček Men -9,-9,10,10,-8 2:3 50:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 7,2,11 3:0 35:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 2,7,9 3:0 33:18
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Bor Klešnik Ves 5,12,-10,-9,-10 2:3 54:52
Finalni del, osmina finala pic Miha Homan Int 6,9,8 3:0 33:23
Finalni del, 1. krog pic Miha Belak Ljut -6,-6,5,8,6 3:2 45:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav 6,-3,-9,-9 1:3 32:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Potrbin PPR 1,1,1 3:0 33:3
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 11,10,6 3:0 36:27
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -8,-7,7,6,-9 2:3 46:46
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 6,-7,7,9 3:1 40:33
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
8. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -6,-7,-1 0:3 14:33
6. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -7,-5,-3 0:3 15:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Muta
5. tekma pic Blaž Lapajne Muta -5,-9,5,-4 1:3 29:38
1. tekma pic Jure Kraker Muta 10,-5,-6,-4 1:3 27:43
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Logatec : Krka
6. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -2,8,-9,5,9 3:2 44:44
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -2,-2,-4 0:3 8:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Vesna
5. tekma pic Mark Dimnik Vesna 7,3,-8,3 3:1 41:24
1. tekma pic Bor Klešnik Vesna 7,9,9 3:0 33:25
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja : Krka
4. tekma pic Oskar Rosc Savinja -6,-8,-4 0:3 18:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Mengeš II : Krka
8. tekma pic Andraž Maček Mengeš II -5,-9,-6 0:3 20:33
4. tekma pic Jan Šobar Mengeš II -9,11,3,-9,19 3:2 63:55
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II -8,8,-7,10,-12 2:3 50:54
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Savinja II
5. tekma pic Miha Fatur Savinja II 6,-9,9,-9,6 3:2 51:43
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja II -6,-5,9,-6 1:3 28:42
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Škofja Loka : Krka
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -4,9,-7,-4 1:3 26:42
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
5. tekma pic David Grad Mengeš I -5,8,-5,-8 1:3 29:41
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -7,-7,-11 0:3 25:35
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 6,5,-7,-9,3 3:2 49:36
Top, 6. krog pic Mark Dimnik Ves 8,-8,10,-8,-11 2:3 50:53
Top, 5. krog pic Urban Janc Ljub 8,-11,10,-9,-12 2:3 55:56
Top, 4. krog pic Luka Šantavec Sob -12,9,-8,11,9 3:2 55:54
Top, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,6,-3,-9 1:3 29:39
Top, 2. krog pic Žan Okorn Log -8,-9,-5 0:3 22:33
Top, 1. krog pic Matic Vertuš Krka -8,-9,-5 0:3 22:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 12,-12,-5,-5 1:3 36:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S 7,8,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 8,4,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Šinkovec Sav 8,5,7 3:0 33:20
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Vesna I : Krka
5. tekma pic Miha Omahen Vesna I 11,-8,-3,-12 1:3 36:47
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna I -6,-5,-1 0:3 12:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Savinja II : Krka
4. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja II -10,13,7,7 3:1 47:39
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja II 5,5,6 3:0 33:16
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont -5,-8,-2 0:3 15:33
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -1,-1,-5 0:3 7:33
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Vesna : Krka
2. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna -7,-8,-3 0:3 18:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-4,-9 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Zal Šesek Ves -2,9,11,2 3:1 37:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub -7,-8,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Kontelj Ves 6,4,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Čampa PPR 7,8,5 3:0 33:20
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-7,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -5,-5,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Gorup Arr 6,4,-8,-7,8 3:2 48:40
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, osmina finala pic Jaka Lesnik Muta -8,8,-9,-7 1:3 35:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Mastikosa Hra 8,-8,4,3 3:1 41:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Tarik Šaćirović Gor -8,-11,9,-9 1:3 39:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -4,-1,-1 0:3 6:33
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Rakek : Krka
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek -3,-4,-1 0:3 8:33
1. tekma pic Dominik Janc Rakek -4,-5,-2 0:3 11:33
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Krka : Olimpija
5. tekma pic Aljaž Sušnik Olimpija 1,4,12 3:0 36:17
1. tekma pic Ivo Vitez Olimpija -10,7,8,-13,-9 2:3 54:53
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Gorica : Krka
5. tekma pic Tim Pangos Gorica 6,-10,-10,8,-8 2:3 50:49
3. tekma pic Lan Koglot Gorica -7,6,8,-10,7 3:2 50:44
Skupaj: 52,53 % 114:103 421:394 7418:7400
Preskoči na orodno vrstico