NTZS

Matic Vertuš
pic
Podatki o igralcu
Id 3625
Št. tekmovalne izkaznice 096/17/18
Starost 17 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 17.03.2024 32 31 830 830
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:1 0:3
pic Lovro Ažman 1:0 3:0
pic Janez Balanč 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 2:0 6:0
pic May Bočko 1:1 4:3
pic Aljaž Božič 0:1 1:3
pic Anej Bradač Vranc 0:1 0:3
pic Marko Brajkovič 0:1 0:3
pic Luka Breznik 0:1 0:3
pic Bor Brodnjak 0:2 4:6
pic David Bubulj 1:0 3:0
pic Luka Čačić Blažek 0:3 3:9
pic Uroš Cerar 0:3 2:9
pic Kristian Čerin 1:0 3:1
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Lan Demšar 3:0 9:0
pic Mark Dimnik 2:2 7:7
pic Urban Ekar 1:0 3:0
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 0:3 1:9
pic Viktor Fajmut 1:0 3:0
pic Miha Fatur 2:4 9:14
pic Aljaž Fortuna 0:2 1:6
pic Ivo Frank 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:1 5:4
pic Mark Gazvoda 0:2 0:6
pic Timi Gider 2:0 6:3
pic Aljaž Godec 0:2 0:6
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 0:3 0:9
pic Žan Luka Gorjup 1:0 3:0
pic Matija Gorup 1:0 3:1
pic Boris Govednik 1:0 3:1
pic David Grad 1:1 4:3
pic Rok Grasselli 0:2 2:6
pic Domen Grčar 0:2 0:6
pic Maj Grošelj 1:0 3:2
pic Teodor Tar Gumilar 1:0 3:0
pic Rene Hedl 0:1 0:3
pic Domen Hohnjec 0:5 7:15
pic Miha Homan 0:2 1:6
pic Gašper Hrovat 2:0 6:0
pic Mateo Ilić 4:1 12:5
pic Tine Ivančič 0:1 2:3
pic Erazem Janc 0:1 0:3
pic Urban Janc 2:0 6:0
pic Primož Jazbič 0:3 2:9
pic Janez Jedlovčnik 1:1 3:3
pic Benjamin Jekovec 2:0 6:1
pic Timotej Jerina 0:2 1:6
pic Đorđe Jerković 0:1 1:3
pic Jošt Jevšnikar 3:1 11:4
pic Luka Jokič 0:3 0:9
pic Matic Kaiser 1:1 5:5
pic Jaka Kalan 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 0:2 0:6
pic Slavko Keršič 2:0 6:1
pic Bor Klešnik 0:1 1:3
pic Roj Klopčič 2:0 6:3
pic David Kne 2:2 8:7
pic Mihael Kocjančič 0:2 0:6
pic Lan Koglot 1:1 4:4
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Aleks Koren 1:0 3:2
pic Maj Koršič 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 1:2 5:6
pic Jure Kraker 0:1 0:3
pic Andraž Kramžar 0:2 3:6
pic Boštjan Kraser 0:1 0:3
pic Jan Krč 0:1 0:3
pic Jan Kromar 0:1 1:3
pic Tine Krpan 0:1 0:3
pic Brin Kunstelj 2:5 8:15
pic Blaž Lapajne 0:2 1:6
pic Schon Leban Weitzer 0:1 2:3
pic Alin Lesnik 1:2 3:8
pic Jaka Lesnik 1:0 3:1
pic Lovro Lešnik 1:0 3:0
pic Rok Likar 2:0 6:2
pic Andraž Maček 1:1 4:5
pic Smiljan Mekicar 0:2 1:6
pic Gaj Memedović 1:0 3:0
pic Tomaž Mihelj 0:3 1:9
pic Aleksandar Miščević 1:4 5:13
pic Filip Miščević 2:0 6:2
pic Maj Murn 0:5 6:15
pic Filip Mušić 0:2 0:6
pic Vid Nared 1:0 3:1
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:2 0:6
pic Igor Novel 0:1 2:3
pic Žiga Oblak 2:0 6:0
pic Žan Okorn 2:0 6:2
pic Jožko Omerzel 0:1 0:3
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 0:3 2:9
pic Mihajlo Pauković 1:2 3:8
pic Brin Peperko 0:1 1:3
pic Tomaž Pertovt 2:3 8:11
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:2
pic Danilo Piljak 0:1 0:3
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:3 1:9
pic Sven Pucihar 1:2 5:6
pic Adam Rakun 2:2 6:10
pic Bine Rakušček 0:2 2:6
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Anže Ržek 1:0 3:0
pic Teo Šalamon 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 0:2 3:6
pic Nel Savšek Pintarič 1:1 5:5
pic Nino Šegula 0:1 1:3
pic Zal Šesek 0:1 1:3
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 0:2 0:6
pic Tine Smole Justin 0:3 1:9
pic Jan Šobar 0:1 2:3
pic Rok Špendov 0:2 1:6
pic Gašper Srebočan Čebela 1:3 6:9
pic Tim Stajnko 0:1 0:3
pic Aleks Stepančič 1:2 5:7
pic Jan Stepančič 0:1 0:3
pic Sergej Stiković 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 0:1 0:3
pic Žan Šuligoj 0:1 2:3
pic Drago Torkar 0:2 0:6
pic Tiber Turnšek Kovač 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 0:4 3:12
pic Nik Velikonja 0:1 1:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:2 0:6
pic Gregor Zafoštnik 0:1 0:3
pic Tim Zajec 0:2 0:6
pic Nejc Zavasnik 1:1 4:4
pic Mitja Zavec 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 0:6
pic Gašper Žirovnik Remenih 2:0 6:1
pic Bine Žličar 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 0:2 0:6
pic Andraž Zupančič 0:4 2:12
pic Domen Zupančič 0:1 1:3
pic Tej Zupanec 3:0 9:3
Skupaj: 97:176 395:585
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Krka mladinci
2022/2023 NTK Krka mladinci
2021/2022 NTK Krka mladinci
2020/2021 NTK Krka kadeti
2019/2020 NTK Krka kadeti
2018/2019 NTK Krka mlajši kadeti
2017/2018 NTK Krka mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
23. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
24. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
24. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
39. - 76. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 32. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 40. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
33. - 42. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
47. - 94. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
35. - 67. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
33. - 40. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
18. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 64. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 26. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
31. - 58. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
21. - 40. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
Skupaj: 25 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
16.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 16. krog - Mengeš : Krka
6. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš -6,-6,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš -9,-5,-2 0:3 16:33
09.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 15. krog - Krka : Mura Sobota I
3. tekma pic Gregor Zafoštnik Mura Sobota I -5,-7,-7 0:3 19:33
10.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 12. krog - SU : Krka
4. tekma pic Jožko Omerzel SU -2,-3,-6 0:3 11:33
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Aleks Koželj Žal -4,-7,-7 0:3 18:33
Top, 6. krog pic Mihajlo Pauković Arr -10,-11,8,9,8 3:2 54:50
Top, 5. krog pic Mitja Erzetič Vrt -7,-6,-3 0:3 16:33
Top, 4. krog pic Blaž Pandev Int -6,-5,-4 0:3 15:33
Top, 3. krog pic Tomaž Pertovt Žal -5,-6,-11 0:3 22:35
Top, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Žal 7,6,-6,-9,-6 2:3 43:46
Top, 1. krog pic Filip Mušić K-S -6,-4,-8 0:3 18:33
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Mihajlo Pauković Arr -7,-10,-9 0:3 26:34
Top, 6. krog pic Aleks Koželj Sav 7,-7,-7,6,-3 2:3 39:46
Top, 5. krog pic Blaž Pandev Int -9,-10,-7 0:3 26:34
Top, 4. krog pic Filip Mušić K-S -6,-4,-7 0:3 17:33
Top, 3. krog pic Tomaž Pertovt Sav 10,6,-7,-7,-9 2:3 46:49
Top, 2. krog pic Rene Hedl Sav -8,-11,-8 0:3 27:35
Top, 1. krog pic Tej Zupanec Sav -6,7,7,-8,6 3:2 47:42
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -9,-8,-7 0:3 24:33
Finalni del, 1. krog pic Adam Rakun Men 8,5,-8,-6,6 3:2 47:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -2,9,-2,-5 1:3 20:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Pintar Škl 2,9,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Hrovat K-S 5,6,8 3:0 33:19
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Krka II : Gorica
10. tekma pic Rok Likar Gorica 9,8,4 3:0 33:21
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 5,-7,5,-8,-2 2:3 39:43
5. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 7,11,-4,15 3:1 45:44
1. tekma pic Lan Koglot Gorica 10,-10,-4,-9 1:3 35:44
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Krka II : Vrtojba
10. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -2,-8,-8 0:3 18:33
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -7,10,-7,-5 1:3 31:43
5. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -10,-8,7,8,-5 2:3 45:49
1. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -3,-6,-6 0:3 15:33
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Savinja III : Krka II
9. tekma pic Miha Fatur Savinja III -12,-9,-8 0:3 29:36
7. tekma pic Miha Fatur Savinja III -8,-7,8,7,-5 2:3 42:48
4. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 9,-7,-9,-7 1:3 34:42
1. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja III 6,5,6 3:0 33:17
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Krka II : B2 II
7. tekma pic David Kne B2 II -13,-10,-6 0:3 29:38
5. tekma pic May Bočko B2 II -7,10,-8,-8 1:3 35:43
1. tekma pic Slavko Keršič B2 II 4,-8,3,9 3:1 41:27
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Krka II : Melamin
5. tekma pic Žiga Oblak Melamin 10,7,4 3:0 34:21
1. tekma pic Gaj Memedović Melamin 1,2,5 3:0 33:8
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
8. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -8,-7,10,-10 1:3 37:44
4. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 7,8,-8,-10,-8 2:3 48:49
1. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont -7,6,12,-10,-6 2:3 48:52
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Krka : Savinja II
3. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -7,-6,7,-5 1:3 29:40
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš I : Krka
6. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,-2,-2 0:3 9:33
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -4,-4,-6 0:3 14:33
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Arrigoni II : Krka II
9. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -12,-7,-10 0:3 29:37
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 9,9,10 3:0 34:28
4. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 9,-9,9,5 3:1 42:34
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -8,-11,-11 0:3 30:37
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Vrhnika : Krka II
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -14,6,4,-7,-6 2:3 49:48
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -6,-7,-3 0:3 16:33
1. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -7,-9,-5 0:3 21:33
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -8,11,-10,8,9 3:2 53:51
Top, 6. krog pic Adam Rakun Men -6,-4,-5 0:3 15:33
Top, 5. krog pic Tomaž Pertovt Sav -6,-8,-9 0:3 23:33
Top, 4. krog pic Zal Šesek Ves -11,-7,11,-7 1:3 38:46
Top, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -5,9,-7,10,-8 2:3 43:52
Top, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 10,-5,-8,4,-7 2:3 43:47
Top, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -2,-9,-2 0:3 13:33
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Gorica : Krka II
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 9,-8,-10,-5 1:3 34:43
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -3,-6,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Rok Likar Gorica -8,9,9,-9,7 3:2 50:47
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrtojba : Krka II
9. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -11,9,-3,-2 1:3 27:44
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,-4,-7 0:3 19:33
4. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -4,-7,5,-8 1:3 30:38
1. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 9,-6,9,-9,4 3:2 48:44
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav 10,-10,-8,-7 1:3 37:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Sergej Stiković Ili 7,6,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S -9,-5,9,-4 1:3 29:42
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Krka II : Savinja III
6. tekma pic Miha Fatur Savinja III -7,8,-7,-7 1:3 32:41
3. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -1,-11,-7 0:3 19:35
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - B2 II : Krka II
7. tekma pic David Kne B2 II -7,9,6,9 3:1 40:35
4. tekma pic David Kne B2 II -7,9,6,-9,-10 2:3 48:49
1. tekma pic Urban Ekar B2 II 5,6,5 3:0 33:16
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Melamin : Krka II
7. tekma pic Tim Zajec Melamin -8,-8,-7 0:3 23:33
4. tekma pic Tim Zajec Melamin -7,-12,-8 0:3 27:36
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 8,3,7 3:0 33:18
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-3,-4 0:3 11:33
Finalni del, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav -10,10,10,11 3:1 47:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,-3,-9 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Jekovec Ljub 7,11,5 3:0 35:23
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Krka II : Arrigoni II
8. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -9,9,-9,-8 1:3 37:42
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -9,-10,-7 0:3 26:34
4. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 11,9,9 3:0 35:29
2. tekma pic Igor Novel Arrigoni II 6,3,-5,-9,-5 2:3 41:42
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Krka II : Vrhnika
4. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -6,-5,-11 0:3 22:35
2. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -7,-8,12,-9 1:3 38:45
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-5,-8 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 3,3,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič K-S -8,-4,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Jekovec Ljub -10,9,3,9 3:1 43:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 7,12,-7,7 3:1 43:37
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Krka II : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -9,-7,-8 0:3 24:33
1. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 2,3,3 3:0 33:8
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Krka II : SU II
5. tekma pic Mark Gazvoda SU II -6,-6,-9 0:3 21:33
1. tekma pic Aljaž Božič SU II 12,-7,-8,-8 1:3 37:45
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Krka II : Vrhnika
5. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika -14,-4,9,-7 1:3 36:47
1. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 4,7,-1,-11,-9 2:3 43:46
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -8,5,-10,8,-10 2:3 50:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,6,-5,-12 1:3 35:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 9,-9,10,6 3:1 43:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S 5,6,-7,6 3:1 40:28
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja III : Krka II
6. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -6,10,-9,-12 1:3 39:46
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -9,-6,-7 0:3 22:33
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja IV : Krka II
9. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV -9,6,-5,8,6 3:2 47:42
6. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 6,7,8 3:0 33:21
2. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV -7,14,-8,-9 1:3 40:47
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka II : Gorica
3. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,-5,-6 0:3 17:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka II : Letrika
8. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 8,-5,7,8 3:1 38:34
6. tekma pic Filip Miščević Letrika 7,4,7 3:0 33:18
3. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -9,9,-11,-6 1:3 37:44
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Logatec : Krka II
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -6,6,8,-8,7 3:2 47:43
3. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -12,-4,-3 0:3 19:36
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Škofja Loka : Krka II
8. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -4,-5,-6 0:3 15:33
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -6,-5,11,-6 1:3 30:44
1. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 14,1,12 3:0 41:27
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - B2 BENDL : Krka II
8. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -3,-8,-3 0:3 14:33
4. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -4,-5,-8 0:3 17:33
1. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL 8,6,9 3:0 33:23
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - B2 II : Krka II
4. tekma pic May Bočko B2 II 7,6,5 3:0 33:18
1. tekma pic David Kne B2 II 8,8,5 3:0 33:21
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Metlika : Krka II
6. tekma pic Boris Govednik Metlika -8,6,6,9 3:1 41:32
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - SU II : Krka II
4. tekma pic Andraž Zupančič SU II -8,-4,8,-7 1:3 30:41
1. tekma pic Maj Murn SU II -7,9,2,-3,-4 2:3 36:44
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Vrhnika : Krka II
4. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 2,-7,-7,-4 1:3 29:35
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -3,-4,-5 0:3 12:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Krka II : Savinja IV
5. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV -9,-8,9,-7 1:3 35:42
1. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV 4,-9,6,10 3:1 43:31
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -5,-3,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -6,-9,10,-0 1:3 27:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Đorđe Jerković Gor -5,-6,9,-7 1:3 29:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 7,7,11 3:0 35:25
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Miha Homan Int -6,-9,-5 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 10,-8,12,3 3:1 45:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 6,-10,-9,-10 1:3 40:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Luka Gorjup B2 4,6,5 3:0 33:15
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Krka II : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -1,-2,5,-1 1:3 15:38
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,-3,-5 0:3 13:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Krka II : Škofja Loka
8. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -6,-9,-6 0:3 21:33
6. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 4,2,6 3:0 33:12
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -8,-5,-7 0:3 20:33
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Krka II : B2 BENDL
4. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -9,-5,7,-8 1:3 33:40
2. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL 4,10,6 3:0 34:20
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Krka II : B2 II
4. tekma pic Janez Balanč B2 II 2,2,4 3:0 33:8
2. tekma pic Slavko Keršič B2 II 12,10,10 3:0 38:32
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Rakek : Krka
3. tekma pic Roj Klopčič Rakek -4,4,7,-10,5 3:2 47:39
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Krka : Savinja I
2. tekma pic Matic Čopar Savinja I -3,-5,-2 0:3 10:33
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Maribor : Krka
1. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor -7,-7,-7 0:3 21:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Jure Kraker Muta -5,-4,-7 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 10,3,6 3:0 34:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Ažman K-S 6,7,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Viktor Fajmut Int 2,2,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Teo Šalamon PPR 8,8,6 3:0 33:22
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Krka I : SU
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -9,-8,8,-10 1:3 38:42
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Krka I
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -7,-3,-2 0:3 12:33
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Krka I : Logatec
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-3,-4 0:3 10:33
1. tekma pic Žan Okorn Logatec 4,-8,7,9 3:1 41:31
30.05.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - Krka I : Cirkovce I
2. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I 8,10,-8,-6,6 3:2 48:46
30.05.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Savinja IV : Krka I
2. tekma pic Lovro Šinkovec Savinja IV 7,7,3 3:0 33:17
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Krka II : Savinja III
8. tekma pic Miha Fatur Savinja III -7,-3,-7 0:3 17:33
6. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja III 6,-10,4,4 3:1 43:26
3. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -7,-4,-7 0:3 18:33
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja III : Krka I
1. tekma pic Bine Žličar Savinja III 8,7,5 3:0 33:20
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka I
1. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 6,7,8 3:0 33:21
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Krka I : Vesna
2. tekma pic Mark Dimnik Vesna -9,-7,-9 0:3 25:33
22.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 3. krog - Krka II : SU II
4. tekma pic Mark Gazvoda SU II -4,-1,-7 0:3 12:33
2. tekma pic Maj Murn SU II 5,-10,-9,-8 1:3 38:39
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -9,-1,-9 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Lan Koglot Gor -8,8,11,8 3:1 43:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Tej Zupanec Sav 6,6,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -9,-10,-7 0:3 26:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Timi Gider Sob 6,-6,7,9 3:1 39:33
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Gorica : Krka II
8. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -8,-10,-8 0:3 26:34
4. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 10,-8,8,-9,-6 2:3 46:51
1. tekma pic Nik Velikonja Gorica 8,-4,-7,-6 1:3 28:41
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Škofja Loka : Krka II
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 10,-3,-9,-7 1:3 31:43
1. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -9,-8,10,-11 1:3 40:45
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Vrhnika : Krka II
6. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 9,11,-4,-9,9 3:2 48:51
2. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -12,-6,-8 0:3 26:36
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -8,-3,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Teodor Tar Gumilar Ili 9,12,7 3:0 36:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Schon Leban Weitzer Vrt 10,-8,-5,6,-5 2:3 41:49
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Demšar Škl 3,2,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -8,8,-6,-9 1:3 34:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Zavec Men -9,-5,-6 0:3 20:33
22.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 6. krog - Xiom Muta : Krka
5. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -8,-6,-3 0:3 17:33
3. tekma pic Danilo Piljak Xiom Muta -3,-4,-8 0:3 15:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Smole Justin Log -8,-4,5,-6 1:3 29:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Lešnik Cir 8,7,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 8,-7,-4,9,-10 2:3 43:51
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Kristian Čerin Kajuh-Slovan 11,-7,7,2 3:1 42:31
3. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 10,-3,-8,8,-7 2:3 41:51
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
5. tekma pic Andraž Maček Mengeš I 11,-7,-9,0,0 3:2 51:33
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -8,-9,-4 0:3 21:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Muta
6. tekma pic Alin Lesnik Muta 8,-3,-9,7,8 3:2 45:45
3. tekma pic Blaž Lapajne Muta -4,-7,-6 0:3 17:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Logatec : Krka
8. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -6,-9,-5 0:3 20:33
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -2,-5,-4 0:3 11:33
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,8,4 3:0 33:20
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Vesna
3. tekma pic Mark Dimnik Vesna 8,9,16 3:0 40:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja : Krka
2. tekma pic Oskar Rosc Savinja -3,-7,-2 0:3 12:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - SU : Krka
6. tekma pic Domen Zupančič SU 7,-3,-10,-5 1:3 29:41
2. tekma pic Mitja Omerzel SU -6,-6,-5 0:3 17:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Mengeš II : Krka
6. tekma pic Andraž Maček Mengeš II 7,-10,-7,-5 1:3 33:41
2. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 7,9,-5,-9,11 3:2 49:49
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Krka : Vesna
5. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna -2,-8,9,-6 1:3 27:42
1. tekma pic Peter Zlodej Vesna -5,-5,-9 0:3 19:33
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Savinja II
6. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 7,7,9 3:0 33:23
3. tekma pic Miha Fatur Savinja II 6,-4,8,10 3:1 38:35
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Škofja Loka : Krka
8. tekma pic Jaka Kalan Škofja Loka 4,2,15 3:0 39:21
4. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 9,-9,-8,-10 1:3 38:43
1. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 9,4,6 3:0 33:19
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
8. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -5,9,-9,-5 1:3 30:42
6. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -9,-7,-3 0:3 19:33
3. tekma pic David Grad Mengeš I 9,2,9 3:0 33:20
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -7,-7,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav 8,8,-7,-4,-7 2:3 40:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Koršič Gor 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Til Erhatič Cir 6,7,9 3:0 33:22
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -8,-8,8,6,-7 2:3 45:47
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub 5,10,9 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Hrovat K-S 3,2,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men 10,-8,-2,-9 1:3 31:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Timi Gider Sob 8,-7,-9,7,8 3:2 49:45
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Mark Dimnik Ves 3,-6,9,14 3:1 44:37
Top, 6. krog pic Luka Šantavec Sob 6,-9,11,-8,-6 2:3 47:50
Top, 5. krog pic Žan Okorn Log -10,8,7,2 3:1 43:29
Top, 4. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 6,-7,8,4 3:1 40:29
Top, 3. krog pic Urban Janc Ljub 6,6,8 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -10,-9,3,-9 1:3 39:37
Top, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 8,9,5 3:0 33:22
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Erazem Janc Ljub -6,-2,-4 0:3 12:33
Finalni del, 2. krog pic Jaka Lesnik Muta 7,-8,4,1 3:1 41:23
Finalni del, 1. krog pic Matija Gorup Arr 9,8,-11,7 3:1 44:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -8,-5,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav 3,5,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Ivo Frank Log 7,2,7 3:0 33:16
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Godnič Gor 8,5,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 6,-5,-5,-6 1:3 27:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Smole Justin Log -7,-6,-9 0:3 22:33
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Krpan PPR -5,-12,-5 0:3 22:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta -9,-12,-8 0:3 29:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Rakušček Log -3,-5,-4 0:3 12:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Bor Klešnik Ves -7,11,-5,-10 1:3 35:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Kramžar Men 8,3,-16,-8,-5 2:3 51:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Ržek Škl 4,5,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic David Bubulj B2 2,6,3 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Vesna I : Krka
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I -3,-4,-9 0:3 16:33
1. tekma pic Domen Grčar Vesna I -8,-9,-5 0:3 22:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Krka : Logatec
3. tekma pic Bine Rakušček Logatec 3,-4,-6,5,-4 2:3 36:41
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Savinja II : Krka
5. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja II 4,5,3 3:0 33:12
3. tekma pic Miha Fatur Savinja II 8,9,-13,8 3:1 46:40
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš II : Krka
2. tekma pic Jan Šobar Mengeš II 5,-9,8,-8,-6 2:3 45:46
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,-2,-3 0:3 9:33
2. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -5,-3,-3 0:3 11:33
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Vesna : Krka
5. tekma pic Peter Zlodej Vesna -4,-3,-3 0:3 10:33
3. tekma pic Domen Grčar Vesna -9,-1,-7 0:3 17:33
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš II : Krka
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -6,-9,-9 0:3 24:33
3. tekma pic Adam Rakun Mengeš II -7,-7,-11 0:3 25:35
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Tim Stajnko Ves -7,-6,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt -7,-6,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 4,5,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Grošelj Ves -5,-8,2,7,7 3:2 46:38
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -4,-3,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kromar Men 10,-9,-11,-6 1:3 38:45
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, osmina finala pic Andraž Kramžar Men -5,-6,10,-13 1:3 36:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr -1,8,8,-5,-7 2:3 35:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 12,-8,-4,-9 1:3 35:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -5,-2,-3 0:3 10:33
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Rakek : Krka
2. tekma pic Luka Stražišar Rakek -2,-3,-3 0:3 8:33
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -3,-3,-4 0:3 10:33
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Gorica : Krka
7. tekma pic Jan Stepančič Gorica -4,-3,-5 0:3 12:33
Skupaj: 35,53 % 97:176 395:585 8349:9312
Preskoči na orodno vrstico