NTZS

Benjamin Bečirevič
pic
Podatki o igralcu
Id 3623
Št. tekmovalne izkaznice 094/17/18
Starost 14 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 16.02.2020 13 14 2150 2150
mladinci 23.02.2020 87 81 0 0
člani 13.06.2020 134 0 0
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2020/2021 NTK Krka kadeti
2019/2020 NTK Krka kadeti
2018/2019 NTK Krka mlajši kadeti
2017/2018 NTK Krka mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
5. - 8. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
9. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
5. - 8. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
31. - 58. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 8 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Žiga Vidmar M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 28. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Vid Murn M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 2 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
22.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 6. krog - Xiom Muta : Krka
2. tekma pic Bojan Pavič Xiom Muta -8,-9,-3 0:3 20:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav 6,-9,-4,-10 1:3 34:40
Finalni del, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 2,3,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S 4,4,12 3:0 36:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Pandev Int 10,4,6 3:0 34:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Zelko Kema 4,1,5 3:0 33:10
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -7,9,8,-6,4 3:2 46:43
4. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 4,6,4 3:0 33:14
2. tekma pic Kristian Čerin Kajuh-Slovan 1,2,9 3:0 33:12
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
7. tekma pic Andraž Maček Mengeš I 5,-9,-7,8,9 3:2 49:44
4. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -10,9,-10,6,11 3:2 55:50
2. tekma pic Luka Jokić Mengeš I -6,-7,-2 0:3 15:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Muta
7. tekma pic Blaž Lapajne Muta -4,-4,-5 0:3 13:33
4. tekma pic Jure Kraker Muta 5,-4,-7,-2 1:3 24:38
2. tekma pic Alin Lesnik Muta 13,-4,9,-10,9 3:2 51:54
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Logatec : Krka
5. tekma pic Žan Okorn Logatec 6,7,6 3:0 33:19
3. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -8,-10,-8 0:3 26:34
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Vesna
4. tekma pic Bor Klešnik Vesna 4,13,-6,-9,7 3:2 52:46
2. tekma pic Zal Šesek Vesna 9,11,4 3:0 35:24
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja : Krka
1. tekma pic Dejan Jovanović Savinja 2,-10,-5,-4 1:3 30:36
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - SU : Krka
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -5,-8,-3 0:3 16:33
1. tekma pic Maj Murn SU 9,7,3 3:0 33:19
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Mengeš II : Krka
7. tekma pic Jan Šobar Mengeš II 6,8,8 3:0 33:22
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II 3,7,-9,-8,-10 2:3 49:44
3. tekma pic Andraž Maček Mengeš II -4,-8,8,-7 1:3 30:41
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Krka : Vesna
6. tekma pic Edonis Kabashi Vesna 8,7,-5,5 3:1 38:31
3. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna -11,-0,-4 0:3 15:35
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Savinja II
4. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja II 3,6,-4,-9,5 3:2 46:36
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 6,-9,5,7 3:1 42:29
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Škofja Loka : Krka
7. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 5,3,7 3:0 33:15
5. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 3,5,10 3:0 34:18
3. tekma pic Jaka Kalan Škofja Loka 5,1,6 3:0 33:12
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
7. tekma pic David Grad Mengeš I 10,-9,-11,7,-7 2:3 50:52
4. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -3,-11,4,4,9 3:2 47:41
2. tekma pic Luka Jokić Mengeš I 7,7,-9,-5,8 3:2 47:44
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Sven Pucihar Škl 7,9,4 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Maj Murn ŠD SU 8,9,7 3:0 33:24
Top, 5. krog pic Luka Šantavec Sob -6,8,9,9 3:1 39:37
Top, 4. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 3,-7,6,6 3:1 40:26
Top, 3. krog pic Andraž Maček Men 11,7,7 3:0 35:25
Top, 2. krog pic Timotej Jerina Men -6,8,-7,5,8 3:2 46:43
Top, 1. krog pic Miha Fatur Sav 6,8,8 3:0 33:22
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Jure Kraker Muta -9,-9,-3 0:3 21:33
Finalni del, osmina finala pic Timotej Jerina Men -7,5,-8,5,8 3:2 48:40
Finalni del, 2. krog pic Tine Smole Justin Log 6,10,4 3:0 34:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -10,-7,-4 0:3 21:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 3,6,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 6,5,5 3:0 33:16
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Matic Čopar Sav -1,-6,-4 0:3 11:33
Finalni del, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 5,10,5 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-8,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Kramžar Men 7,9,6 3:0 33:22
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Jure Zlodej Ves 10,10,6 3:0 35:26
Top, 6. krog pic Zal Šesek Ves 2,6,-9,3 3:1 42:22
Top, 5. krog pic Tim Stajnko Ves 2,7,3 3:0 33:12
Top, 4. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 13,9,9 3:0 37:31
Top, 3. krog pic Timi Gider Sob 5,4,-4,11 3:1 39:31
Top, 2. krog pic Andraž Kramžar Men 8,8,4 3:0 33:20
Top, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 6,4,7 3:0 33:17
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Jure Kraker Muta -6,-7,-5 0:3 18:33
Finalni del, 2. krog pic Mark Dimnik Ves -12,7,8,7 3:1 45:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Jošt Jevšnikar Int 3,9,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Jošt Čulk Sav 1,4,2 3:0 33:7
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -4,-5,-8 0:3 17:33
Finalni del, osmina finala pic Andraž Kramžar Men -9,-10,10,10,14 3:2 59:57
Finalni del, 1. krog pic Vid Nared K-S 8,-3,8,10 3:1 37:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Drejc Omejc Škl 2,1,6 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 5,2,-7,11 3:1 42:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Čampa PPR -10,-6,7,7,8 3:2 49:45
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Krka : Logatec
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-0,-2 0:3 8:33
2. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -7,-2,-4 0:3 13:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Savinja II : Krka
6. tekma pic Miha Fatur Savinja II 9,6,9 3:0 33:24
2. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja II -10,-8,-2 0:3 20:34
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš II : Krka
5. tekma pic Jan Kromar Mengeš II -10,-3,-7 0:3 20:34
3. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II 5,9,-13,-7,-12 2:3 54:54
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš II : Krka
4. tekma pic Dejan Jokić Mengeš II -3,-1,-4 0:3 8:33
1. tekma pic David Grad Mengeš II -9,6,-7,7,-6 2:3 44:46
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Čampa PPR -6,-7,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor 9,-8,7,-8,-6 2:3 44:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Stajnko Ves -5,-7,-5 0:3 17:33
Skupaj: 65,00 % 52:28 170:117 2678:2419
Preskoči na orodno vrstico