NTZS

Lana Slatinšek
pic
Podatki o igralki
Id 3596
Št. tekmovalne izkaznice 069/17/18
Starost 16 let (letnik 2008)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 21.04.2024 3 3 5240 5240
članice do 21 let 10.03.2024 8 9 700 700
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maruša Arnež 5:0 15:1
pic Manca Bartolovič 5:0 15:0
pic Pika Bavdek 4:0 12:1
pic Maja Belaj 4:1 12:7
pic Anamarija Bizjan 4:0 12:0
pic Ana Blatnik 2:0 6:3
pic Tina Cafuta 0:2 1:6
pic Ana Oksana Čehulić 1:0 3:0
pic Eva Cerkvenič 0:3 1:9
pic Ema Crnkovič 10:7 40:29
pic Nataša Čušin 1:0 3:0
pic Živa Dervarič 1:0 3:0
pic Živa Dogar 6:2 20:8
pic Eva Dominik 4:0 12:2
pic Kaja Drljača 2:0 6:0
pic Vita Ekart 2:0 6:0
pic Lana Erhatič 1:0 3:0
pic Sara Erhatič 6:0 18:0
pic Petra Pia Fornazarič 5:0 15:1
pic Neja Gazvoda 6:0 15:3
pic Neža Gazvoda 5:1 18:7
pic Ana Gergek 11:0 34:4
pic Pika Gorenc 2:0 6:0
pic Dajana Gošnjak Stojko 0:1 0:3
pic Lucija Grad 1:0 3:0
pic Blažka Harkai 1:3 3:11
pic Eva Horvat 0:3 4:9
pic Neža Horvat 7:0 21:2
pic Polona Horvat 0:13 6:39
pic Veronika Husak 1:0 3:0
pic Barbara Jančič 4:4 15:14
pic Barbara Jedlovčnik 3:0 9:0
pic Lea Kadiš 0:2 3:6
pic Nuša Kadiš 1:1 4:4
pic Neja Kalan 2:0 6:0
pic Kim Kastelic 5:5 19:16
pic Tija Kastelic 7:0 21:3
pic Tereza Kavčič 1:0 3:1
pic Vita Kocjančič 17:2 54:10
pic Martina Komovec 4:0 12:1
pic Zala Kontelj 10:0 30:4
pic Ana Kovačec 0:1 2:3
pic Katja Krajnc 0:4 2:12
pic Kim Krajnc Grižon 1:0 3:1
pic Tina Križnič 7:0 21:1
pic Milana Krmelj 3:0 9:1
pic Janja Lebarič 3:1 9:4
pic Živa Leben 3:0 9:2
pic Kristina Lesar 3:0 9:3
pic Ana Leskošek 7:2 22:11
pic Katarina Lešnjak 11:4 37:20
pic Viktorija Letnar 1:0 3:0
pic Mirjana Liović 1:0 3:0
pic Aleksandra Livnjak 1:0 3:0
pic Nina Mačič 4:0 13:0
pic Brina Markič 4:1 12:3
pic Živa Markič 4:2 16:8
pic Lana Maučec 3:0 9:1
pic Sanja Mihajlovska 8:0 24:0
pic Valentina Mišigoj 5:0 15:1
pic Enya Moltara 1:7 5:23
pic Adriana Mrazić 2:0 6:2
pic Zala Nared 2:0 6:0
pic Tanja Nišavić 2:0 6:1
pic Tjaša Novak 0:3 1:10
pic Lina Obranovič Kovšca 1:0 3:0
pic Rosana Pajer 0:1 2:3
pic Nika Pandev 7:2 23:9
pic Lea Paulin 0:1 0:3
pic Tamara Pavčnik 0:1 0:3
pic Neža Pogačar Žun 2:5 10:16
pic Karin Praček 1:0 3:0
pic Klara Rahotin Pavič 4:0 12:0
pic Kristina Rahotin Pavič 0:2 0:6
pic Laura Rahotin Pavič 3:0 9:0
pic Izabel Roner 2:0 6:0
pic Urša Rozman 5:0 15:5
pic Hana Rožmanec 1:0 3:1
pic Tia Rudolf 4:0 12:2
pic Lara Šedivi 1:0 3:0
pic Kiara Šegula 0:1 0:3
pic Anina Selak 1:2 5:6
pic Mojca Smolej 4:0 12:1
pic Špela Smolej Milat 1:0 3:0
pic Simona Soldat 1:1 3:4
pic Sofija Štefan 1:0 3:0
pic Mihaela Stoilkovska 9:0 27:1
pic Pia Stojaković 1:0 3:0
pic Tjaša Supanič 2:1 8:3
pic Sara Tanšek 3:1 11:3
pic Sara Tokić 0:7 6:22
pic Špela Trelec 0:1 2:3
pic Eva Triller 1:0 3:0
pic Layla Turk 14:0 42:2
pic Erin Ukovič 10:0 31:4
pic Ina Unger 1:1 5:5
pic Nika Uršič 1:0 3:0
pic Julija Valenčič 1:0 3:0
pic Tjaša Večko 2:0 6:0
pic Urša Večko 2:1 6:3
pic Maruša Vrhovnik 8:0 24:4
pic Iza Weiss 2:0 6:3
pic Kaja Zadravec 3:0 9:0
pic Ida Žagar 1:0 3:0
pic Ivana Zera 0:2 1:6
pic Zoja Žolek 6:1 20:6
pic Tjaša Zorc 2:0 6:1
pic Nina Zupančič 0:1 0:3
pic Sofija Žužek 1:0 3:0
Skupaj: 336:107 1092:442
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 ŠD SU mladinci
2022/2023 ŠD SU kadeti
2021/2022 ŠD SU kadeti
2020/2021 ŠD SU mlajši kadeti
2019/2020 ŠD SU mlajši kadeti
2018/2019 ŠD SU mlajši kadeti
2017/2018 ŠD SU mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
3. - 4. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
2. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
3. - 4. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
5. - 8. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
4. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
1. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 10. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
1. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
19. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
1. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
10. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
1. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
5. - 8. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
1. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
9. - 16. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
1. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
7. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
3. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
23. - 40. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
1. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 10. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
11. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
9. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
1. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
15. - 22. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
2. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
1. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
3. - 4. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
23. - 45. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
2. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
19. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
3. - 4. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 42. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
4. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
27. - 52. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
23. - 43. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
5. - 8. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
3. - 4. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
10. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 56 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
2. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Katarina Lešnjak Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Luka Jokič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 07.05.2023 pic Ema Crnkovič Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
3. - 4. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Ema Crnkovič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Luka Jokič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
2. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Luka Jokič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
1. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Ana Leskošek Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Ema Crnkovič Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Uroš Slatinšek X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Mitja Omerzel X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Ema Crnkovič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
2. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Ema Crnkovič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
1. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Luka Jokič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Ema Crnkovič Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Uroš Slatinšek X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Uroš Slatinšek X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Vita Kocjančič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
2. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Mark Gazvoda X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
1. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Tija Kastelic Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Tereza Kavčič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Mitja Omerzel X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Neža Pogačar Žun Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
5. - 8. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Eva Horvat Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Mark Gazvoda X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Nika Pandev Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Neža Pogačar Žun Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Neža Pogačar Žun Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Andraž Zupančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Neža Pogačar Žun Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 29 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Sara Tokić Vrt 9,-5,-5,-5,-5 1:4 31:53
Finalni del, četrtfinale pic Neža Gazvoda ŠD SU 4,-7,7,6,10 4:1 52:38
Finalni del, osmina finala pic Neja Gazvoda ŠD SU 4,10,-8,7 3:1 42:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Maruša Vrhovnik Men 5,-7,3,1 3:1 40:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Bartolovič Pres 11,7,7 3:0 35:25
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, finale pic Polona Horvat Int -10,12,-8,-5 1:3 37:46
Finalni del, polfinale pic Kim Kastelic Krka 7,7,5 3:0 33:19
Finalni del, četrtfinale pic Neja Gazvoda ŠD SU 8,6,-7,-8,9 3:2 48:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Layla Turk Arr 3,7,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 2,5,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Arnež B2 5,6,-6,10 3:1 40:32
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - SU : Rakek
3. tekma pic Simona Soldat Rakek -6,-10,-4 0:3 20:34
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - SU : Vrhnika
5. tekma pic Kristina Lesar Vrhnika 4,7,5 3:0 33:16
3. tekma pic Tanja Nišavić Vrhnika 0,0,0 3:0 33:0
1. tekma pic Kristina Lesar Vrhnika -4,4,9,-9,14 3:2 51:49
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - B2 : SU
6. tekma pic Kaja Drljača B2 9,4,3 3:0 33:16
4. tekma pic Neja Kalan B2 4,6,8 3:0 33:18
1. tekma pic Maruša Arnež B2 3,6,10 3:0 34:19
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Jesenice : SU
8. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 4,-8,-4,-3 1:3 26:37
6. tekma pic Milana Krmelj Jesenice 7,9,7 3:0 33:23
4. tekma pic Mojca Smolej Jesenice 8,3,2 3:0 33:13
1. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -9,4,2,6 3:1 42:23
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - SU : Kema Murexin
7. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin 8,-6,5,4 3:1 39:28
4. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin 9,4,6 3:0 33:19
2. tekma pic Lana Maučec Kema Murexin 3,6,5 3:0 33:14
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : SU
7. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -3,10,-5,-9 1:3 29:43
5. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont 2,5,7 3:0 33:14
3. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont 5,5,5 3:0 33:15
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - SU : Cirkovce
4. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 7,2,9 3:0 33:18
2. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 5,4,7 3:0 33:16
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - SU : Vesna
4. tekma pic Anamarija Bizjan Vesna 3,3,3 3:0 33:9
2. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna 4,3,2 3:0 33:9
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Zala Kontelj Kajuh-Slovan -10,5,6,10 3:1 44:33
2. tekma pic Julija Valenčič Kajuh-Slovan 6,2,3 3:0 33:11
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - SU : Cirkovce
8. tekma pic Ina Unger Cirkovce -6,8,6,-8,-1 2:3 37:47
5. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce 2,10,-3,-5,-12 2:3 43:48
3. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 7,7,5 3:0 33:19
1. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -1,-4,-9 0:3 14:33
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Nika Pandev Int 4,8,8 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Sara Tokić Vrt -4,-6,-3 0:3 13:33
Top, 5. krog pic Polona Horvat Int -10,8,-3,7,-5 2:3 40:49
Top, 4. krog pic Kim Kastelic Krka -7,9,10,7 3:1 41:37
Top, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 7,2,8 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 9,9,6 3:0 33:24
Top, 1. krog pic Katarina Lešnjak K-S 5,8,8 3:0 33:21
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vesna : SU
8. tekma pic Anina Selak Vesna -8,6,4,-8,-7 2:3 45:43
6. tekma pic Tjaša Supanič Vesna 7,4,6 3:0 33:17
4. tekma pic Ivana Zera Vesna -8,-10,6,-5 1:3 34:40
1. tekma pic Ivana Zera Vesna -4,-5,-2 0:3 11:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Kim Kastelic Krka -14,12,-8,-11 1:3 47:52
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Lešnjak K-S 5,4,7 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Neja Gazvoda ŠD SU 7,5,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Nina Mačič Int 7,11,7 3:0 35:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 6,8,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 3,7,7 3:0 33:17
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Rakek : SU
6. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 6,2,7 3:0 33:15
4. tekma pic Mirjana Liović Rakek 2,4,6 3:0 33:12
1. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 6,3,3 3:0 33:12
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : SU
6. tekma pic Lucija Grad Vrhnika 8,5,12 3:0 36:25
4. tekma pic Kristina Lesar Vrhnika 8,9,-9,9 3:1 42:37
1. tekma pic Tanja Nišavić Vrhnika 9,-3,6,11 3:1 38:37
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - SU : B2
7. tekma pic Kaja Drljača B2 2,5,9 3:0 33:16
4. tekma pic Neja Kalan B2 4,9,3 3:0 33:16
1. tekma pic Maruša Arnež B2 6,6,10 3:0 34:22
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - SU : Jesenice
8. tekma pic Mojca Smolej Jesenice 8,9,5 3:0 33:22
5. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 6,7,-10,5 3:1 43:30
3. tekma pic Špela Smolej Milat Jesenice 7,9,1 3:0 33:17
1. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 6,5,6 3:0 33:17
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -3,9,-5,-7 1:3 26:42
Finalni del, osmina finala pic Erin Ukovič Arr 7,5,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Layla Turk Arr 6,8,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Tia Rudolf Cir 6,6,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Horvat Int 6,3,8 3:0 33:17
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce : SU
8. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -8,-5,-10 0:3 23:34
6. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 5,8,4 3:0 33:17
4. tekma pic Ina Unger Cirkovce -9,-9,4,9,7 3:2 51:42
1. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -4,-5,-4 0:3 13:33
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Mura Sobota : SU
8. tekma pic Martina Komovec Mura Sobota 9,16,-8,5 3:1 48:41
6. tekma pic Sara Tanšek Mura Sobota 6,10,6 3:0 34:22
4. tekma pic Janja Lebarič Mura Sobota 9,9,9 3:0 33:27
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Nika Pandev Int 8,8,5 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Polona Horvat Int -5,-9,-9 0:3 23:33
Top, 5. krog pic Kim Kastelic Krka 8,5,8 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Katarina Lešnjak K-S -9,-8,8,7,2 3:2 50:39
Top, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -5,-6,-7 0:3 18:33
Top, 2. krog pic Enya Moltara K-S -8,-0,-6 0:3 14:33
Top, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -9,7,6,4 3:1 42:28
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Vita Kocjančič Arr 4,6,3 3:0 33:13
Top, 6. krog pic Tija Kastelic Krka 7,5,6 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 9,6,13 3:0 37:28
Top, 4. krog pic Ana Leskošek Sav -3,9,9,-12,6 3:2 48:49
Top, 3. krog pic Erin Ukovič Arr 9,11,6 3:0 35:26
Top, 2. krog pic Layla Turk Arr 6,5,3 3:0 33:14
Top, 1. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -5,2,6,-3,11 3:2 43:41
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Polona Horvat Int -9,-8,-7 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Kontelj K-S 9,7,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Kastelic Krka 10,11,11 3:0 38:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Paulin Arr -5,-4,-7 0:3 16:33
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Enya Moltara K-S -10,-6,5,-4,-9 1:4 40:50
Finalni del, osmina finala pic Erin Ukovič Arr 10,10,10 3:0 36:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr 2,9,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 3,5,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 4,4,-8,3 3:1 41:22
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, finale pic Vita Kocjančič Arr 13,6,8,13 4:0 52:40
Finalni del, polfinale pic Erin Ukovič Arr -13,2,5,8,6 4:1 57:36
Finalni del, četrtfinale pic Nina Mačič Int 9,3,8,2 4:0 44:22
Finalni del, osmina finala pic Viktorija Letnar Pres 2,7,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 2,5,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Ekart Mb - ZM 5,7,4 3:0 33:16
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Martina Komovec Sob 3,9,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -10,-5,-10 0:3 25:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak K-S -9,-5,-4 0:3 18:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Enya Moltara K-S -6,-10,-6 0:3 22:34
Finalni del, osmina finala pic Layla Turk Arr 7,5,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Markič Men 7,9,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Leskošek Sav 8,7,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Tija Kastelic Krka 5,8,12 3:0 36:25
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Ana Leskošek Sav 8,3,7 3:0 33:18
Finalni del, polfinale pic Neja Gazvoda ŠD SU 0:0 :
Finalni del, četrtfinale pic Layla Turk Arr 5,3,6 3:0 33:14
Finalni del, osmina finala pic Klara Rahotin Pavič Ves 5,5,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Bartolovič Pres 5,8,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Arnež B2 12,4,5 3:0 36:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Krajnc Grižon Arr -10,4,3,7 3:1 43:26
25.02.2023 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - SU : Jesenice
8. tekma pic Mojca Smolej Jesenice 9,9,8 3:0 33:26
7. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -10,-4,-3 0:3 17:34
4. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 5,8,6 3:0 33:19
2. tekma pic Milana Krmelj Jesenice 1,-4,6,3 3:1 37:21
25.02.2023 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - SU : Vesna
6. tekma pic Tamara Pavčnik Vesna -0,-0,-0 0:3 0:33
3. tekma pic Anina Selak Vesna -0,-0,-0 0:3 0:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan -6,-9,-6 0:3 21:33
2. tekma pic Zala Kontelj Kajuh-Slovan 2,8,9 3:0 33:19
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : SU
5. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 10,3,7 3:0 34:20
3. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -3,-7,-4 0:3 14:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - SU : Krka
7. tekma pic Kim Kastelic Krka -10,-8,-8 0:3 26:34
4. tekma pic Tija Kastelic Krka 4,5,5 3:0 33:14
2. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 3,6,2 3:0 33:11
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - SU : Arrigoni
7. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 14,9,11 3:0 40:34
4. tekma pic Layla Turk Arrigoni 3,7,-9,4 3:1 42:25
2. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni -8,3,-9,4,9 3:2 50:38
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Mengeš I
7. tekma pic Tina Križnič Mengeš I 5,13,3 3:0 37:21
4. tekma pic Urša Rozman Mengeš I -10,4,9,2 3:1 43:27
2. tekma pic Živa Markič Mengeš I 4,7,7 3:0 33:18
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - SU : Mengeš
4. tekma pic Pika Gorenc Mengeš 6,6,6 3:0 33:18
2. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš 2,4,3 3:0 33:9
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Arrigoni
7. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 8,-8,3,5 3:1 41:27
4. tekma pic Layla Turk Arrigoni 3,9,6 3:0 33:18
2. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 4,7,4 3:0 33:15
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Logatec
4. tekma pic Izabel Roner Logatec 4,7,7 3:0 33:18
2. tekma pic Aleksandra Livnjak Logatec 5,2,5 3:0 33:12
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - SU : Vesna
4. tekma pic Anamarija Bizjan Vesna 6,5,8 3:0 33:19
2. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna 4,5,3 3:0 33:12
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : SU
2. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont 3,-7,-10,7,8 3:2 50:41
21.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Mengeš : SU
8. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 14,6,7 3:0 38:27
7. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 8,-6,2,-5,8 3:2 44:40
5. tekma pic Pika Gorenc Mengeš 9,7,6 3:0 33:22
3. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš 10,2,5 3:0 34:17
21.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Sobota : SU
8. tekma pic Martina Komovec Sobota 7,6,7 3:0 33:20
7. tekma pic Sara Tanšek Sobota 9,-8,-9,2,-3 2:3 42:44
5. tekma pic Janja Lebarič Sobota 5,-8,8,5 3:1 41:29
3. tekma pic Sara Tanšek Sobota 4,6,5 3:0 33:15
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Mengeš I
7. tekma pic Tina Križnič Mengeš I 5,3,3 3:0 33:11
4. tekma pic Brina Markič Mengeš I 8,6,4 3:0 33:18
2. tekma pic Živa Markič Mengeš I 8,7,5 3:0 33:20
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : SU
4. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -6,-6,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin 6,6,10 3:0 34:22
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 4,-4,-5,-4 1:3 24:37
2. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -5,13,7,4 3:1 42:35
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Cirkovce : SU
5. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 13,5,10 3:0 38:28
3. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce 2,6,9 3:0 33:17
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - SU : Vesna
4. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna 9,6,7 3:0 33:22
2. tekma pic Anamarija Bizjan Vesna 2,5,4 3:0 33:11
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Krka : SU
5. tekma pic Tija Kastelic Krka 3,10,9 3:0 34:22
3. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 2,6,3 3:0 33:11
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Mengeš : SU
5. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 4,5,6 3:0 33:15
3. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš 7,3,3 3:0 33:13
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Nika Pandev Int -6,4,5,-9,-3 2:3 40:42
Top, 6. krog pic Katarina Lešnjak K-S 8,-2,-7,6,-12 2:3 43:50
Top, 5. krog pic Vita Kocjančič Arr 3,8,8 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Urša Rozman Men 6,7,8 3:0 33:21
Top, 3. krog pic Zala Kontelj K-S 6,4,-8,6 3:1 41:27
Top, 2. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -9,10,6,4 3:1 43:31
Top, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 7,8,8 3:0 33:23
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Vita Kocjančič Arr 5,9,10 3:0 34:24
Top, 6. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 6,2,5 3:0 33:13
Top, 5. krog pic Ana Leskošek Sav 8,7,8 3:0 33:23
Top, 4. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 7,6,8 3:0 33:21
Top, 3. krog pic Layla Turk Arr 2,6,10 3:0 34:18
Top, 2. krog pic Erin Ukovič Arr 3,6,7 3:0 33:16
Top, 1. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -6,4,4,3 3:1 39:22
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Polona Horvat Int 7,-2,-7,-5 1:3 25:40
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin -12,-8,8,9,7 3:2 53:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Markič Men 6,9,3 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Tia Rudolf Cir -8,-9,8,5,5 3:2 50:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Bartolovič Pres 4,2,5 3:0 33:11
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - SU : Rakek
7. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 2,8,4 3:0 33:14
4. tekma pic Kaja Zadravec Rakek 12,5,7 3:0 36:24
2. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 2,4,4 3:0 33:10
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Ana Leskošek Sav -8,8,4,7 3:1 41:30
Finalni del, polfinale pic Layla Turk Arr -11,8,9,9 3:1 44:39
Finalni del, četrtfinale pic Maruša Vrhovnik Men 5,4,7 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Mihaela Stoilkovska Men 7,5,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Izabel Roner Log 3,4,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Barbara Jedlovčnik Krka 1,2,9 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Nataša Čušin Gor 4,2,1 3:0 33:7
29.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Jesenice : SU
8. tekma pic Mojca Smolej Jesenice 7,-9,6,4 3:1 42:28
7. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -7,-3,9,-8 1:3 29:42
5. tekma pic Milana Krmelj Jesenice 12,6,6 3:0 36:24
3. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -9,-10,7,-9 1:3 39:41
29.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Vesna : SU
7. tekma pic Kristina Rahotin Pavič Vesna -1,-9,-3 0:3 13:33
5. tekma pic Kristina Rahotin Pavič Vesna -3,-5,-8 0:3 16:33
3. tekma pic Tjaša Supanič Vesna 6,8,7 3:0 33:21
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Eva Cerkvenič Vrt -11,-7,-11 0:3 29:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Rozman Men 7,6,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Pika Bavdek K-S 8,9,10 3:0 34:27
15.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - SU : Mengeš
7. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 6,11,4 3:0 35:21
4. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 3,-7,1,5 3:1 40:20
2. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš 10,2,2 3:0 34:14
15.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - SU : Sobota
8. tekma pic Martina Komovec Sobota 8,9,7 3:0 33:24
7. tekma pic Janja Lebarič Sobota -8,-5,-7 0:3 20:33
4. tekma pic Janja Lebarič Sobota 6,9,4 3:0 33:19
2. tekma pic Sara Tanšek Sobota 4,4,2 3:0 33:10
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Vita Kocjančič Arr 3,6,6 3:0 33:15
Finalni del, polfinale pic Erin Ukovič Arr 7,6,9 3:0 33:22
Finalni del, četrtfinale pic Ana Leskošek Sav 4,6,10 3:0 34:20
Finalni del, osmina finala pic Sara Erhatič Cir 9,5,12 3:0 36:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 3,6,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Bartolovič Pres 5,5,9 3:0 33:19
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - SU : Arrigoni
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 5,4,11 3:0 35:20
1. tekma pic Layla Turk Arrigoni 7,8,3 3:0 33:18
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : SU
4. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin 7,9,-7,10 3:1 41:37
2. tekma pic Živa Dogar Kema Murexin -6,11,4,3 3:1 41:29
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Letrika : SU
4. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 7,7,5 3:0 33:19
2. tekma pic Ida Žagar Letrika 4,3,2 3:0 33:9
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Mengeš : SU
4. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš 7,6,9 3:0 33:22
2. tekma pic Tina Križnič Mengeš 8,3,6 3:0 33:17
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 2,4,5 3:0 33:11
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - SU : Logatec
2. tekma pic Pia Stojaković Logatec 4,2,3 3:0 33:9
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Mengeš : SU
2. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš 7,-8,3,1 3:1 41:22
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Vesna : SU
4. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna -8,5,7,5 3:1 41:28
2. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna 4,5,3 3:0 33:12
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - SU : Arrigoni
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -3,-4,-8 0:3 15:33
1. tekma pic Layla Turk Arrigoni 7,8,10 3:0 34:25
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -6,-2,-1 0:3 9:33
Top, 6. krog pic Nuša Kadiš Int -9,7,8,9 3:1 42:35
Top, 5. krog pic Polona Horvat Int -7,-8,-8 0:3 23:33
Top, 4. krog pic Kim Kastelic Krka 5,5,8 3:0 33:18
Top, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -6,9,-7,-9 1:3 33:42
Top, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -8,7,6,-5,-7 2:3 42:46
Top, 1. krog pic Enya Moltara K-S -5,-7,-5 0:3 17:33
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 5,5,6 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Katarina Lešnjak Ves -4,-7,5,-6 1:3 28:38
Top, 5. krog pic Vita Kocjančič Arr 8,7,8 3:0 33:23
Top, 4. krog pic Erin Ukovič Arr 7,9,-7,4 3:1 40:31
Top, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 10,8,7 3:0 34:25
Top, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 9,-6,-13,6,-3 2:3 44:52
Top, 1. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -4,-9,7,7,-7 2:3 42:47
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka 6,-8,-8,6,-5 2:3 43:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 7,9,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 4,8,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Karin Praček Gor 1,2,4 3:0 33:7
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Vita Kocjančič Arr -8,5,3,-8,-10,-3 2:4 51:53
Finalni del, četrtfinale pic Ana Gergek Kema - Murexin 8,9,4,4 4:0 44:25
Finalni del, osmina finala pic Tija Kastelic Krka 7,-10,8,8 3:1 43:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Horvat Int 8,8,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Križnič Men 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Ekart Mb - ZM 3,5,2 3:0 33:10
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Kadiš Int 8,9,-10,-8,-7 2:3 47:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Zupančič Log -4,-6,-1 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Zadravec PPR 8,4,3 3:0 33:15
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 6,-5,8,-5,-6 2:3 38:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr 8,7,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Tereza Kavčič Log 4,7,-9,6 3:1 42:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Anamarija Bizjan Ves 3,2,3 3:0 33:8
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Vita Kocjančič Arr 3,8,-6,4 3:1 39:26
Finalni del, polfinale pic Živa Dogar Kema - Murexin 3,6,8 3:0 33:17
Finalni del, četrtfinale pic Pika Bavdek K-S 4,12,4 3:0 36:20
Finalni del, osmina finala pic Katarina Lešnjak Ves 5,-12,6,-8,9 3:2 53:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr 5,5,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 2,-7,6,1 3:1 40:20
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Živa Markič Men 8,2,-10,-7,-8,10,-6 3:4 65:65
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Kontelj Ves 5,8,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Brina Markič Men 10,8,8 3:0 34:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Tokić Vrt -4,-4,7,-6 1:3 25:40
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Katarina Lešnjak Ves 6,7,5 3:0 33:18
Top, 6. krog pic Lea Kadiš Int 10,-9,-4,-4 1:3 29:43
Top, 5. krog pic Anina Selak Ves 6,5,7 3:0 33:18
Top, 4. krog pic Nika Pandev Int 6,7,11 3:0 35:24
Top, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -8,-3,-8 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -8,-8,8,10,9 3:2 50:49
Top, 1. krog pic Zala Kontelj Ves -9,9,3,7 3:1 42:30
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Vita Kocjančič Arr 6,5,8 3:0 33:19
Top, 6. krog pic Katarina Lešnjak Ves 6,-10,8,8 3:1 43:34
Top, 5. krog pic Urša Rozman Men 7,-7,-6,5,5 3:2 46:39
Top, 4. krog pic Ana Blatnik Krka -9,7,6,6 3:1 42:30
Top, 3. krog pic Brina Markič Men 5,11,9 3:0 35:25
Top, 2. krog pic Živa Markič Men 4,9,-6,5 3:1 39:29
Top, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 8,6,5 3:0 33:19
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 10,-9,7,9 3:1 43:37
Top, 6. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 9,8,-9,7 3:1 42:35
Top, 5. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 6,5,6 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 8,8,-16,-6,5 3:2 55:50
Top, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves 5,10,7 3:0 34:22
Top, 2. krog pic Zoja Žolek Cir -13,7,8,-7,8 3:2 53:49
Top, 1. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 8,9,5 3:0 33:22
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S -12,4,-5,-9 1:3 37:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int -3,-8,-1 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 4,6,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 9,5,10 3:0 34:24
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 4,4,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Novak K-S 3,-10,-5,-6 1:3 32:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Supanič Ves -6,5,-6,9,-10 2:3 44:48
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Novak K-S -6,-3,-5,-5 0:4 19:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Hana Rožmanec Log -10,4,6,4 3:1 43:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Simona Soldat PPR 6,-7,7,3 3:1 40:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Špela Trelec Ves 8,-9,-9,12,-7 2:3 50:53
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Polona Horvat Int -8,-6,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -10,8,9,-3,-5 2:3 40:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Križnič Men 9,9,8 3:0 33:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 2,8,4 3:0 33:14
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 11,-9,-8,7,-7 2:3 48:51
Finalni del, polfinale pic Ana Gergek Kema - Murexin 8,6,10 3:0 34:24
Finalni del, četrtfinale pic Vita Kocjančič Arr 3,-10,4,9 3:1 43:28
Finalni del, osmina finala pic Valentina Mišigoj Vrt 8,6,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Horvat Int 4,5,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Erhatič Cir 2,4,7 3:0 33:13
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -9,-8,-4,12,-7 1:4 42:56
Finalni del, osmina finala pic Adriana Mrazić Ves 6,-7,6,8 3:1 40:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Pika Bavdek K-S 6,7,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Bartolovič Pres 4,7,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 6,4,6 3:0 33:16
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - SU : Arrigoni
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 11,7,5 3:0 35:23
1. tekma pic Layla Turk Arrigoni 5,6,7 3:0 33:18
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Vesna : SU
4. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 3,-9,9,1 3:1 42:24
2. tekma pic Zala Kontelj Vesna 6,5,12 3:0 36:23
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - SU : Letrika
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -2,5,-8,-8 1:3 29:38
1. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 4,6,-7,6 3:1 40:27
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont 3,2,3 3:0 33:8
1. tekma pic Tjaša Večko Fužinar Inter Diskont 3,2,6 3:0 33:11
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Kema
4. tekma pic Ema Crnkovič Kema 9,9,5 3:0 33:23
1. tekma pic Živa Dogar Kema -8,-8,-6 0:3 22:33
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Krka : SU
4. tekma pic Tija Kastelic Krka 10,5,-8,4 3:1 42:30
2. tekma pic Veronika Husak Krka 5,3,3 3:0 33:11
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Vesna
4. tekma pic Zala Kontelj Vesna 6,5,8 3:0 33:19
1. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 6,4,5 3:0 33:15
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Kajuh-Slovan : SU
4. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -7,-7,-6 0:3 20:33
2. tekma pic Eva Triller Kajuh-Slovan 5,2,3 3:0 33:10
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 4,10,3 3:0 34:17
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, finale pic Neža Gazvoda ŠD SU 8,7,5 3:0 33:20
Finalni del, polfinale pic Neža Horvat Int 9,2,5 3:0 33:16
Finalni del, četrtfinale pic Vita Kocjančič Arr 11,5,8 3:0 35:24
Finalni del, osmina finala pic Erin Ukovič Arr 5,9,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 4,6,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Sofija Žužek Arr 1,1,3 3:0 33:5
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka 9,-6,-11,-8 1:3 36:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Uršič B2 4,6,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -8,-6,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Večko Int 11,10,10 3:0 37:31
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Zoja Žolek Cir 10,-14,-7,5,-6 2:3 50:53
Finalni del, četrtfinale pic Ana Gergek Kema - Murexin 6,8,6 3:0 33:20
Finalni del, osmina finala pic Sara Erhatič Cir 5,6,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Iza Weiss Sav -10,-7,6,7,3 3:2 50:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Vrhovnik Men 4,5,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 5,5,5 3:0 33:15
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Neža Pogačar Žun Men -4,-5,6,-9 1:3 29:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 3,9,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Tija Kastelic Krka -6,8,8,2 3:1 39:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Leben B2 7,4,-9,9 3:1 42:31
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Horvat Sob 9,9,-7,-3,-10 2:3 42:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Markič Men 8,-7,-5,-6 1:3 29:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -5,11,-6,9,-13 2:3 48:57
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Nika Pandev Int -8,-8,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Cafuta Krka -7,-8,11,-2 1:3 30:44
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Ana Leskošek Sav -1,-11,-9 0:3 21:35
Finalni del, polfinale pic Tina Križnič B2 6,13,-6,7 3:1 43:37
Finalni del, četrtfinale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 5,-12,5,7 3:1 45:31
Finalni del, osmina finala pic Iza Weiss Sav 6,-8,10,8 3:1 42:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Erhatič Cir 3,4,10 3:0 34:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Arnež B2 3,3,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dervarič Kema - Murexin 4,4,5 3:0 33:13
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Zala Kontelj Ves -8,2,3,14 3:1 46:30
Top, 6. krog pic Eva Dominik Mb - ZM -7,5,1,5 3:1 40:22
Top, 5. krog pic Katarina Lešnjak Ves 7,-8,-11,-8 1:3 38:42
Top, 4. krog pic Ana Blatnik Krka 7,-10,-1,9,4 3:2 44:43
Top, 3. krog pic Tjaša Zorc Hra 7,4,10 3:0 34:21
Top, 2. krog pic Maja Belaj Sav 10,-10,-5,15,4 3:2 55:52
Top, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -1,7,-7,-5 1:3 24:40
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Ana Leskošek Sav -5,-1,7,-5 1:3 22:40
Finalni del, četrtfinale pic Ana Gergek Kema - Murexin 7,4,7 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 8,9,5 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Layla Turk Arr 9,1,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Večko Int 4,3,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Oksana Čehulić K-S 2,8,1 3:0 33:11
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Kastelic Krka -12,-6,-6 0:3 24:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Layla Turk Arr 1,3,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 6,-7,-8,10,-9 2:3 47:49
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Polona Horvat Int -8,-4,-4 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Maja Belaj Sav 11,4,10 3:0 36:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Erhatič Cir 2,3,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Pandev Int 6,2,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Leben B2 3,6,9 3:0 33:18
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Eva Horvat Sob -4,-9,-9 0:3 22:33
Top, 6. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -9,-8,3,4,2 3:2 50:31
Top, 5. krog pic Pika Bavdek K-S 7,7,-10,9 3:1 43:35
Top, 4. krog pic Neža Pogačar Žun Men -7,-8,-6 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Enya Moltara K-S -5,-10,-2 0:3 17:34
Top, 2. krog pic Zoja Žolek Cir 9,6,7 3:0 33:22
Top, 1. krog pic Maja Belaj Kid 8,13,4 3:0 37:25
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Neža Pogačar Žun Men -4,-11,-5 0:3 20:35
Finalni del, osmina finala pic Urša Rozman Ljub -10,9,10,-5,3 3:2 49:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Nared K-S 9,2,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Zadravec PPR 3,6,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Šedivi Pres 1,1,2 3:0 33:4
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 6,5,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob -4,-8,-2 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Polona Horvat Int -9,4,-8,-3 1:3 31:37
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 7,6,-3,5 3:1 36:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Urša Večko Int -4,-5,-2 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brina Markič Men -7,-10,-7 0:3 24:34
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Neža Pogačar Žun Men -8,8,-4,9,-3 2:3 37:50
Finalni del, osmina finala pic Zala Kontelj Ves 9,11,7 3:0 35:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves -9,5,13,6 3:1 46:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 2,8,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Erhatič Cir 2,6,6 3:0 33:14
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Eva Horvat Sob -10,8,-2,8,-6 2:3 40:50
Finalni del, četrtfinale pic Enya Moltara K-S -9,10,9,9 3:1 43:39
Finalni del, osmina finala pic Ana Leskošek Sav 6,12,-6,-12,7 3:2 54:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Pogačar Žun Men -7,9,-7,-9 1:3 34:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Križnič B2 5,7,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Nared K-S 4,6,5 3:0 33:15
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Polona Horvat Int -4,-5,-7 0:3 16:33
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Adriana Mrazić Ves 2,-7,6,4 3:1 40:23
Top, 6. krog pic Zoja Žolek Cir 7,8,-9,12 3:1 45:38
Top, 5. krog pic Nika Pandev Int -7,6,4,-9,9 3:2 49:41
Top, 4. krog pic Rosana Pajer Int -4,8,10,-8,-3 2:3 38:51
Top, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 7,6,8 3:0 33:21
Top, 2. krog pic Maja Belaj Kid -8,-4,-6 0:3 18:33
Top, 1. krog pic Živa Leben B2 8,-9,8,5 3:1 42:32
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Kiara Šegula Tujina -4,-7,-4 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Maja Belaj Kid -8,6,-11,1,10 3:2 53:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Sofija Štefan Arr 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Zorc Hra 6,-11,8,5 3:1 44:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Cafuta Muta -4,-2,-0 0:3 6:33
Skupaj: 75,85 % 336:107 1092:442 15185:11701
Preskoči na orodno vrstico