NTZS

Maj Murn
pic
Podatki o igralcu
Id 3592
Št. tekmovalne izkaznice 065/17/18
Starost 15 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 05.06.2022 6 6 3900 3900
mladinci 12.06.2022 23 23 1510 1510
člani do 21 let 24.04.2022 28 50 50
člani 08.05.2022 81 81 210 210
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Janez Balanč 2:0 6:0
pic Alen Bećirević 1:0 3:2
pic Benjamin Bećirević 0:2 0:6
pic Klemen Belehar 1:1 5:3
pic May Bočko 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 1:0 3:2
pic Robert Brajkovič 1:0 3:2
pic Aljaž Brezovnik 2:0 6:0
pic Bor Brodnjak 3:2 12:7
pic Luka Čačić Blažek 1:0 3:0
pic Uroš Cerar 0:1 2:3
pic Kristian Čerin 1:0 3:1
pic Matic Čopar 0:4 3:12
pic Lan Demšar 2:0 6:0
pic Mark Dimnik 4:3 14:11
pic Urban Ekar 1:0 3:0
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 2:0 6:1
pic Miha Fatur 1:6 10:20
pic Aljaž Ferenčič 1:1 5:3
pic Ivo Frank 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 2:0 6:4
pic Mark Gazvoda 0:1 2:3
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 0:3 0:9
pic David Grad 1:2 4:7
pic Rok Grad 0:1 0:3
pic Rok Grasselli 2:0 6:2
pic Anej Guštin 1:0 3:0
pic Rene Hedl 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 1:6 6:20
pic Gašper Hrovat 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 2:0 6:1
pic Tine Ivančič 0:2 3:6
pic Dominik Janc 1:0 3:1
pic Erazem Janc 0:1 1:3
pic Urban Janc 5:0 15:3
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:1
pic Primož Jazbič 1:2 3:7
pic Janez Jedlovčnik 4:3 17:13
pic Timotej Jerina 1:1 3:5
pic Jošt Jevšnikar 2:0 6:3
pic David Jezernik 1:0 3:0
pic Luka Jokič 2:6 10:20
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Matic Kaiser 1:1 4:4
pic Jaka Kanc 1:2 7:8
pic Slavko Keršič 1:0 3:0
pic Nikolaj Kevo 0:1 0:3
pic Bor Klešnik 1:2 3:7
pic Mihael Kocjančič 0:3 0:9
pic Lan Koglot 2:2 7:9
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:0
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Aleks Koren 0:2 4:6
pic Jure Kraker 1:3 3:9
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Andraž Kramžar 0:1 0:3
pic Jan Krč 0:2 0:6
pic Jan Kromar 3:1 11:7
pic Jaka Kumar 0:1 1:3
pic Brin Kunstelj 3:3 13:12
pic Rok Kurent 1:0 3:1
pic Blaž Lapajne 0:3 2:9
pic Alin Lesnik 0:1 1:3
pic Jaka Lesnik 1:0 3:1
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 0:2 0:6
pic Jan Loboda 1:0 3:0
pic Andraž Maček 2:1 6:6
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Tim Marguč 2:0 6:0
pic Tomaž Mihelj 0:3 3:9
pic Aleksandar Miščević 2:0 6:0
pic Filip Miščević 0:1 2:3
pic Filip Mušić 1:0 3:0
pic Vid Nared 3:0 9:5
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:1 3:5
pic Žan Okorn 2:0 6:1
pic Miha Omahen 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 2:0 6:3
pic Mihajlo Pauković 1:0 3:0
pic Tomaž Pelcar 0:1 0:3
pic Brin Peperko 2:0 6:0
pic Tomaž Pertovt 5:0 15:2
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:2
pic Lovro Plahanc 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 2:0 6:0
pic Miha Podobnik 0:7 0:21
pic Miha Potrbin 2:0 6:0
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 2:2 8:6
pic Adam Rakun 0:1 0:3
pic Amadej Rešetič 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 0:2 2:6
pic Teo Šalamon 1:0 3:1
pic Luka Šantavec 3:0 9:3
pic Nel Savšek Pintarič 1:0 3:2
pic Nino Šegula 0:2 0:6
pic Zal Šesek 0:1 2:3
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 0:3 0:9
pic Tine Smole Justin 1:0 3:2
pic Gašper Sofrić 1:0 3:0
pic Uroš Tit Špehar 1:0 3:0
pic Rok Špendov 0:1 0:3
pic Jannik Špilak 1:0 3:0
pic Gašper Srebočan Čebela 1:0 3:0
pic Ian Srebot 1:0 3:0
pic Tim Stajnko 4:0 12:4
pic Tijan Stanjko 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 0:1 2:3
pic Žiga Štifter 1:0 3:0
pic Žan Šuligoj 1:1 4:3
pic Nejc Titan 1:0 3:1
pic Drago Torkar 0:1 1:3
pic Francesco Trevisan 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 0:4 0:12
pic Matic Vertuš 3:0 9:4
pic Žiga Vidmar 1:0 3:2
pic Brin Vovk Petrovski 0:6 1:18
pic Luka Vranc 0:1 2:3
pic Nejc Zavasnik 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Alain Zboržil 2:1 6:7
pic Jaka Zelko 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 4:0 12:3
pic Bine Žličar 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 0:1 0:3
pic Tej Zupanec 1:0 3:1
Skupaj: 148:125 522:476
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2022/2023 ŠD SU mladinci
2021/2022 ŠD SU kadeti
2020/2021 ŠD SU kadeti
2019/2020 ŠD SU mlajši kadeti
2018/2019 ŠD SU mlajši kadeti
2017/2018 ŠD SU mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
19. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
3. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
3. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 32. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
3. - 4. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
1. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
18. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
2. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
31. - 60. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
33. - 40. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
33. - 42. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 26. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 59. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
31. - 58. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
21. - 40. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
Skupaj: 32 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 24.04.2022 pic Bor Brodnjak M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Mark Gazvoda M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Ana Gergek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
1. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Luka Jokič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
3. - 4. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Ana Gergek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
3. - 4. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Aleks Ušaj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Ana Gergek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Ana Gergek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Aleks Ušaj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
1. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Luka Jokič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Jan Kromar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Aleks Ušaj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Mark Gazvoda M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Domen Stražišar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Mark Gazvoda M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 15 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : SU
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT -1,-2,-6 0:3 9:33
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : SU
3. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan 6,9,1 3:0 33:16
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - SU : Kema Murexin
3. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin -10,-5,-10 0:3 25:35
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - SU : Savinja II
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II -6,-9,-6 0:3 21:33
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Logatec : SU
3. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 5,-92,5,11 3:1 127:115
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja IV : SU
3. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja IV 2,7,0 3:0 33:9
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Maribor : SU
3. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 6,8,7 3:0 33:21
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Rakek : SU
3. tekma pic Teo Šalamon Rakek 11,4,-7,5 3:1 42:31
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Savinja ZIT : SU
3. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT -2,-4,-3 0:3 9:33
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Jure Kraker Muta 7,7,5 3:0 33:19
Top, 6. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 5,-4,-10,9,8 3:2 47:45
Top, 5. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 8,7,7 3:0 33:22
Top, 4. krog pic Tomaž Pertovt Sav 6,7,5 3:0 33:18
Top, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -9,9,7,-11,-7 2:3 49:51
Top, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 11,-6,-6,-6 1:3 31:44
Top, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,-8,-5,10,-5 2:3 41:51
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Aleks Koren Cir 8,-10,-8,5,-4 2:3 44:47
Top, 6. krog pic Vid Nared K-S 8,-9,10,7 3:1 43:36
Top, 5. krog pic Brin Kunstelj Sav -11,-9,9,12,9 3:2 56:54
Top, 4. krog pic Luka Jokič Men -8,-7,9,-9 1:3 35:42
Top, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -5,-13,4,9,4 3:2 51:43
Top, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 10,6,-9,-7,-6 2:3 45:49
Top, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 9,9,9 3:0 33:27
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men 8,-9,11,13 3:1 48:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -11,-11,-9 0:3 31:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -2,-6,-9 0:3 17:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -8,-6,-8 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Lan Koglot Gor 8,8,-4,8 3:1 37:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -7,-5,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Okorn Log 3,8,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 8,9,2 3:0 33:19
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Miha Fatur Sav 8,9,-5,-9,-11 2:3 47:52
Finalni del, 2. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 6,3,11 3:0 35:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Vitan Plajnšek Cir 5,5,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Loboda Men 3,3,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic May Bočko B2 6,6,4 3:0 33:16
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Vrhnika : SU II
5. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika -9,6,3,4 3:1 42:24
3. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 8,-10,8,-10,-8 2:3 50:51
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -8,8,-6,-5 1:3 30:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -7,-7,10,-9 1:3 35:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Potrbin PPR 6,5,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub 6,9,9 3:0 33:24
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Luka Jokič Men -6,-3,-5 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Rene Hedl Sav 7,2,7 3:0 33:16
Finalni del, 2. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 2,9,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Tej Zupanec Sav -9,3,6,7 3:1 42:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Plahanc Pres 3,6,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Štifter Men 7,1,6 3:0 33:14
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - SU II : B2 BENDL
5. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -7,-4,-3 0:3 14:33
1. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL 9,5,4 3:0 33:18
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - SU II : B2 II
6. tekma pic Slavko Keršič B2 II 3,5,6 3:0 33:14
3. tekma pic Urban Kralj B2 II 3,5,3 3:0 33:11
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - SU II : Savinja III
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -7,-8,9,9,-3 2:3 40:51
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -7,-7,-5 0:3 19:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - SU II : Savinja IV
6. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV 6,7,11 3:0 35:24
3. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 7,-9,6,5 3:1 42:29
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Gorica : SU II
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -12,7,-6,-5 1:3 34:43
1. tekma pic Lan Koglot Gorica -5,9,6,-7,9 3:2 45:46
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Letrika : SU II
8. tekma pic Filip Miščević Letrika 6,8,-10,-9,-6 2:3 47:48
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -7,-5,-7 0:3 19:33
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 3,5,-9,7 3:1 42:26
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - SU II : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-6,-9 0:3 21:33
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -7,-6,-10 0:3 23:34
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - SU II : Škofja Loka
8. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 6,-6,5,-9,-5 2:3 42:44
6. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 6,4,5 3:0 33:15
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -11,-4,-11 0:3 26:37
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - SU II : Vrhnika
5. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 9,-7,-6,-5 1:3 29:42
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -8,6,-6,-7 1:3 32:39
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - SU II : Krka II
5. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 8,-10,-9,-8 1:3 38:42
1. tekma pic Matic Vertuš Krka II 7,-9,-2,3,4 3:2 44:36
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - SU II : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 9,-9,9,-7,7 3:2 49:47
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -8,9,6,-8,6 3:2 49:43
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Bor Brodnjak K-S -6,4,4,4 3:1 39:23
Top, 6. krog pic Tim Stajnko Ves 9,6,4 3:0 33:19
Top, 5. krog pic Luka Jokič Men -8,-9,7,-7 1:3 35:40
Top, 4. krog pic Mark Dimnik Ves 7,6,11 3:0 35:24
Top, 3. krog pic Vid Nared K-S 6,-8,-10,9,3 3:2 51:41
Top, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav 6,9,-9,7 3:1 42:33
Top, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 5,-7,-6,3,-5 2:3 40:41
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 BENDL : SU II
9. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL 9,-9,-5,8,-3 2:3 39:50
6. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -5,-4,-8 0:3 17:33
2. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -9,-8,-7 0:3 24:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 II : SU II
4. tekma pic Tijan Stanjko B2 II 4,4,6 3:0 33:14
1. tekma pic Janez Balanč B2 II 3,10,7 3:0 34:20
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,7,-5,-6 1:3 29:40
Finalni del, 1. krog pic Blaž Pandev Int -7,5,10,9 3:1 41:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -5,-8,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir 5,7,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S 9,8,7 3:0 33:24
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja III : SU II
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -6,-6,-4 0:3 16:33
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III -9,-5,9,-4 1:3 29:42
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja IV : SU II
4. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 9,6,9 3:0 33:24
1. tekma pic Luka Pšenič Savinja IV 6,5,5 3:0 33:16
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -6,-7,-3 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav 5,8,-8,9 3:1 41:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -4,-8,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Pandev Int 7,6,-5,-10,7 3:2 48:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub -8,5,5,8 3:1 41:29
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - SU II : Gorica
5. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -15,-3,8,-8 1:3 37:47
1. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica -10,-7,-7 0:3 24:34
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - SU II : Letrika
5. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 8,4,6 3:0 33:18
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 4,4,7 3:0 33:15
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Logatec : SU II
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 7,-9,10,-5,6 3:2 48:45
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-7,-2 0:3 12:33
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Škofja Loka : SU II
6. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 6,-4,7,-7,18 3:2 53:53
2. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 10,-7,8,8 3:1 41:37
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir 7,9,-9,-5,-7 2:3 43:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Titan Sob 6,-7,6,6 3:1 40:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 2,5,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Kokoravec B2 5,3,3 3:0 33:11
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Savinja I
5. tekma pic Matic Čopar Savinja I -5,-9,-7 0:3 21:33
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -8,-4,-7 0:3 19:33
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - SU : Mengeš II
3. tekma pic Jan Kromar Mengeš II 7,-7,-9,7,15 3:2 55:51
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Vesna II
1. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 6,-9,4,-3,8 3:2 45:40
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Arrigoni : SU
1. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 10,9,6 3:0 34:25
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -5,-5,-4 0:3 14:33
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 8,8,1 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pertovt Sav 8,6,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Potrbin PPR 4,9,0 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Balanč B2 1,3,4 3:0 33:8
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - SU : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -9,9,-10,10,9 3:2 53:51
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - SU : Vesna
3. tekma pic Tim Stajnko Vesna 7,8,9 3:0 33:24
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Krka I : SU
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka I 7,7,18 3:0 42:32
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - SU : Logatec
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -8,2,8,6 3:1 41:27
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -2,-3,-2 0:3 7:33
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Savinja I
5. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I 6,-6,11,-8,-10 2:3 48:51
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -1,-3,-4 0:3 8:33
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - SU II : Savinja II
3. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja II -3,-9,-5 0:3 17:33
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - SU II : Savinja III
4. tekma pic Miha Fatur Savinja III -4,-6,5,-9 1:3 30:38
2. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja III -4,-10,8,11,9 3:2 49:51
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - SU : Savinja IV
2. tekma pic David Jezernik Savinja IV 7,3,3 3:0 33:13
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - SU : B2 II
3. tekma pic Urban Ekar B2 II 4,4,6 3:0 33:14
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Gorica : SU
3. tekma pic Klemen Godnič Gorica 5,8,14 3:0 38:27
22.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 3. krog - Krka II : SU II
2. tekma pic Matic Vertuš Krka II -5,10,9,8 3:1 39:38
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -2,-5,-9 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Marguč K-S 2,4,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav -6,12,5,-8,-7 2:3 46:50
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Gorica : SU II
9. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,10,-4,-5 1:3 29:43
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,11,7,-2,-13 2:3 45:55
2. tekma pic Lan Koglot Gorica -9,-8,10,-5 1:3 34:43
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Škofja Loka : SU II
9. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 8,10,8 3:0 34:26
6. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -10,8,-8,10,-9 2:3 50:52
2. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -10,-7,-10 0:3 27:35
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - SU II : Vrhnika
4. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 8,6,-6,10 3:1 40:35
2. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika -9,8,11,4 3:1 44:34
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Luka Jokič Men -9,6,-5,-6 1:3 31:39
Finalni del, četrtfinale pic Urban Janc Ljub 9,5,3 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S 10,6,4 3:0 34:20
Finalni del, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 8,-11,9,5 3:1 44:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Ivo Frank Log 6,5,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Amadej Rešetič Krka 5,5,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Jannik Špilak Ili 3,2,5 3:0 33:10
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 8,-12,-7,-4 1:3 34:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 11,-5,11,-13,7 3:2 55:55
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Hrovat K-S 1,4,5 3:0 33:10
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav 5,10,-9,-8,-9 2:3 49:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-3,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 6,9,-9,7 3:1 42:33
13.06.2020 1. SNTL 2019/2020, 9. krog - Kema I : SU
7. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I -3,-9,-8 0:3 20:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -6,-6,5,-8 1:3 31:38
Finalni del, 2. krog pic Jan Kromar Men 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR -8,1,6,5 3:1 41:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr -9,-10,6,-8 1:3 38:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Šinkovec Sav 7,8,7 3:0 33:22
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Luka Jokič Men 8,-16,9,-4,9 3:2 53:55
Finalni del, polfinale pic Bor Klešnik Ves 5,-9,6,6 3:1 42:28
Finalni del, četrtfinale pic Mark Dimnik Ves -9,7,7,-10,9 3:2 52:46
Finalni del, osmina finala pic Brin Kunstelj Sav 8,5,6 3:0 33:19
Finalni del, 1. krog pic Til Erhatič Cir 7,3,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Guštin Tem 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Žličar Sav 9,11,1 3:0 35:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksandar Miščević Let 4,7,3 3:0 33:14
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - SU : Savinja
5. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja -4,8,-7,-9 1:3 31:41
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : SU
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,-2,-4 0:3 10:33
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -9,-8,-7 0:3 24:33
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Logatec : SU
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-4,-8 0:3 15:33
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - SU : Kema
1. tekma pic Nino Šegula Kema -9,-7,-7 0:3 23:33
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : SU
6. tekma pic Rok Grad Mengeš I -9,-9,-7 0:3 25:33
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -4,-3,-6 0:3 13:33
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - SU : Muta
6. tekma pic Alin Lesnik Muta -5,-10,5,-5 1:3 31:39
3. tekma pic Blaž Lapajne Muta -5,7,-5,-8 1:3 29:40
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Logatec : SU
6. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 11,-9,3,-8,8 3:2 52:44
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-5,-3 0:3 15:33
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - SU : Mengeš I
6. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -6,-9,-0 0:3 15:33
3. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -9,-3,-8 0:3 20:33
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja I : SU
8. tekma pic Matic Čopar Savinja I -5,6,-6,2,-6 2:3 39:41
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -6,-3,-9 0:3 18:33
1. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I -6,4,-7,10,7 3:2 47:43
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Kristian Čerin Kajuh-Slovan -12,5,9,6 3:1 45:34
3. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -7,5,-10,-9 1:3 37:39
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - SU : Krka
5. tekma pic Alen Bećirević Krka 7,-6,8,-9,17 3:2 56:54
1. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -9,-7,-3 0:3 19:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Mengeš II
2. tekma pic Andraž Maček Mengeš II -3,-9,-6 0:3 18:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - SU : Vesna
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna -9,-1,-6 0:3 16:33
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 8,6,-6,-9,9 3:2 48:45
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - SU : Maribor
4. tekma pic Jaka Kumar Maribor -6,-9,8,-8 1:3 34:41
2. tekma pic Aljaž Janžekovič Maribor 6,7,-9,4 3:1 42:28
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Sobota
6. tekma pic Uroš Tit Špehar Sobota 6,6,8 3:0 33:20
3. tekma pic Luka Šantavec Sobota 6,-10,11,11 3:1 47:40
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - SU : Muta
5. tekma pic Blaž Lapajne Muta -10,-4,-6 0:3 20:34
1. tekma pic Jure Kraker Muta -4,-3,-8 0:3 15:33
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 5,-8,6,12 3:1 44:34
Top, 6. krog pic Benjamin Bećirević Krka -8,-9,-7 0:3 24:33
Top, 5. krog pic Timotej Jerina Men -9,7,5,-10,7 3:2 52:42
Top, 4. krog pic Miha Fatur Sav -10,4,7,-8,6 3:2 51:40
Top, 3. krog pic Sven Pucihar Škl -11,-4,-10 0:3 25:36
Top, 2. krog pic Andraž Maček Men 7,10,-3,-6,7 3:2 43:46
Top, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 6,6,6 3:0 33:18
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Bor Klešnik Ves -11,-10,-4 0:3 25:36
Finalni del, polfinale pic Tim Stajnko Ves -5,5,7,-9,11 3:2 49:45
Finalni del, četrtfinale pic Luka Jokič Men 9,4,10 3:0 34:23
Finalni del, osmina finala pic Jaka Lesnik Muta 6,-5,6,9 3:1 38:32
Finalni del, 1. krog pic Vitan Likozar B2 1,3,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr 3,4,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka -8,-9,10,2,7 3:2 51:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Mušić K-S 7,8,10 3:0 34:25
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Let -11,-7,-6 0:3 24:35
Finalni del, 2. krog pic Jan Kromar Men 1,10,-10,-10,7 3:2 54:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -6,10,-7,-9 1:3 34:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 7,5,-11,2 3:1 44:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 9,5,2 3:0 33:16
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -8,-8,-4 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc PPR -10,5,7,1 3:1 43:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -10,-5,-1 0:3 16:34
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Jan Kromar Men -9,8,5,-8,-10 2:3 49:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Alain Zboržil Arr 3,-11,1,-12,11 3:2 58:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Vranc Krka -8,7,-7,10,-3 2:3 41:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Ian Srebot Ves 10,4,9 3:0 34:23
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Luka Šantavec Sob 4,-6,6,-10,9 3:2 49:42
Top, 6. krog pic Žan Okorn Log -7,8,6,5 3:1 40:30
Top, 5. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 2,7,1 3:0 33:10
Top, 4. krog pic Urban Janc Ljub -9,6,6,7 3:1 42:30
Top, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 6,-6,3,9 3:1 39:29
Top, 2. krog pic Matic Vertuš Krka 10,9,-3,9 3:1 37:39
Top, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 8,11,10 3:0 36:29
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -10,-4,-8 0:3 22:34
Finalni del, 1. krog pic Brin Peperko K-S 3,9,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Kramžar Men -7,-10,-7 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 4,9,4 3:0 33:17
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Adam Rakun Men -7,-6,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Omahen Ves 6,6,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Maček Men 7,-9,7,9 3:1 42:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Fatur Sav -5,-9,-8 0:3 22:33
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Aleks Ušaj Let -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Sofrić Ljub 8,8,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -1,-3,-3 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kurent Hra 8,-9,6,5 3:1 42:30
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Mark Dimnik Ves -8,-7,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 8,-9,-10,-6 1:3 36:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Marguč Škl 7,6,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 8,5,-7,8 3:1 40:32
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - SU : Gorica
8. tekma pic Lan Koglot Gorica -7,-6,-3 0:3 16:33
6. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica 7,-10,-5,9,-5 2:3 42:50
3. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 8,7,6 3:0 33:21
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - SU : Letrika
5. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -2,-4,-5 0:3 11:33
1. tekma pic Francesco Trevisan Letrika -5,-6,-5 0:3 16:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - SU : Arrigoni
5. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -4,-2,-5 0:3 11:33
1. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -2,-1,-5 0:3 8:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - SU : Škofja Loka
6. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 11,2,6 3:0 35:19
3. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 7,-8,-9,6,-10 2:3 49:47
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Tine Ivančič Arr -10,5,-11,9,-8 2:3 51:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta -9,-8,-7 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub 9,8,-6,12 3:1 42:40
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Alain Zboržil Arr -9,9,12,-8,8 3:2 53:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -6,-6,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic David Grad Men -6,9,-6,-9 1:3 32:42
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Nikolaj Kevo Dob -4,-6,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men -9,-8,-8 0:3 25:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Alain Zboržil Arr -15,-3,-10 0:3 28:40
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir -8,6,7,-10,-7 2:3 47:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves -9,-7,11,9,-8 2:3 48:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor -5,-5,8,-7 1:3 28:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta -9,-5,-5 0:3 19:33
Skupaj: 54,21 % 148:125 522:476 9254:8935
Preskoči na orodno vrstico