NTZS

Mateo Ilić
pic
Podatki o igralcu
Id 3563
Št. tekmovalne izkaznice 036/17/18
Starost 17 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 17.03.2024 44 37 420 420
člani do 21 let 10.03.2024 32 25 50 50
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alex Aritonović 1:0 3:0
pic Collin Bajt Zavratnik 0:1 2:3
pic Benjamin Bećirević 0:1 0:3
pic Patrik Blažević 1:1 4:4
pic May Bočko 1:1 3:5
pic Anej Bradač Vranc 0:1 0:3
pic Aljaž Brezovnik 2:0 6:2
pic Bor Brodnjak 1:2 5:8
pic Jure Čampa 0:1 0:3
pic Uroš Cerar 1:3 6:11
pic Matic Čopar 0:1 1:3
pic Lan Demšar 2:0 6:2
pic Gašper Ekart 1:1 3:5
pic Mitja Erzetič 1:3 5:10
pic Miha Fatur 1:3 5:11
pic Aljaž Fortuna 0:1 1:3
pic An Julian Fujs 1:0 3:1
pic Mark Gazvoda 0:2 0:6
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:2 1:6
pic Anej Guštin 1:0 3:0
pic Rene Hedl 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 0:5 0:15
pic Miha Homan 0:1 0:3
pic Gašper Hrovat 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 0:1 0:3
pic Erazem Janc 0:1 1:3
pic Urban Janc 0:1 2:3
pic Tilen Jarc 1:0 3:1
pic Primož Jazbič 0:1 0:3
pic Janez Jedlovčnik 2:1 6:5
pic Luka Jokič 0:4 0:12
pic Edonis Kabashi 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 0:3 2:9
pic Slavko Keršič 1:0 3:1
pic Bor Klešnik 0:1 0:3
pic David Kne 2:0 6:1
pic Tilen Kočar 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 0:3 0:9
pic Lan Koglot 0:2 0:6
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:0
pic Aleks Koren 1:1 3:3
pic Aleks Koželj 0:1 0:3
pic Jure Kraker 0:1 0:3
pic Urban Kralj 2:0 6:2
pic Luka Kramarič 1:0 3:1
pic Jan Krč 1:1 4:5
pic Jakob Križaj 2:0 6:2
pic Lovro Križnič 2:0 6:1
pic Jan Kromar 0:1 0:3
pic Brin Kunstelj 1:3 3:11
pic Alin Lesnik 1:1 3:5
pic Jaka Lesnik 0:1 0:3
pic Rok Likar 0:2 2:6
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Kristian Ludvik 0:1 0:3
pic Andraž Maček 0:1 0:3
pic Dominik Maček 0:1 0:3
pic Patrik Macele 1:1 3:3
pic Beno Majhenič 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 2:0 6:1
pic Aleks Mastikosa 1:0 3:2
pic Žiga Matekovič 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 0:3 0:9
pic Gaj Memedović 1:0 3:0
pic Tomaž Mihelj 1:2 4:8
pic Aleksandar Miščević 1:5 6:16
pic Filip Miščević 2:4 7:13
pic Zak Murko Koblar 0:1 0:3
pic Maj Murn 0:4 3:12
pic Filip Mušić 1:0 3:2
pic Vid Nared 1:1 3:5
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:2 2:6
pic Žiga Oblak 3:0 9:2
pic Tibor Ožanič 2:0 6:2
pic Blaž Pandev 0:2 1:6
pic Tomaž Pertovt 0:3 3:9
pic Tjaš Petrovčič 1:3 7:9
pic Lovro Plahanc 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 2:0 6:1
pic Anže Podberšič 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:1 0:3
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 1:1 5:3
pic Adam Rakun 0:1 1:3
pic Amadej Rešetič 3:0 9:2
pic Liam Rovan 1:0 3:1
pic Luka Šantavec 2:2 7:10
pic Jaka Sedej 2:0 6:1
pic Vid Semprimožnik 1:1 4:4
pic Zal Šesek 0:2 1:6
pic Naj Sinanovič 1:0 3:1
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 0:1 0:3
pic Jan Šobar 1:2 4:6
pic Rok Špendov 1:0 3:2
pic Gašper Srebočan Čebela 2:2 6:6
pic Aleks Stepančič 3:3 13:14
pic Nejc Titan 2:1 8:5
pic Drago Torkar 0:2 1:6
pic Mirza Tvrtković 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 2:3 7:11
pic Matic Vertuš 1:4 5:12
pic Žiga Vidmar 0:2 1:6
pic Ivo Vitez 1:0 3:1
pic Brin Vovk Petrovski 0:2 0:6
pic Gašper Žagar 4:0 12:0
pic Nejc Zavasnik 1:1 5:5
pic Urban Zavasnik 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 0:1 0:3
pic Peter Zlodej 0:1 0:3
pic Rok Žlogar 1:0 3:0
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
pic Tej Zupanec 1:0 3:0
Skupaj: 95:132 346:470
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Arrigoni mladinci
2022/2023 NTK Arrigoni mladinci
2021/2022 NTK Arrigoni kadeti
2020/2021 NTK Arrigoni kadeti
2019/2020 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2018/2019 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2017/2018 NTK Arrigoni mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
17. - 32. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 30. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
45. - 87. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
15. - 26. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
33. - 42. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
15. - 23. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
39. - 76. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
45. - 86. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
33. - 48. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 31. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
33. - 40. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
47. - 94. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
35. - 67. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 58. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
41. - 78. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
41. - 80. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
43. - 82. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
27. - 49. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 26 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 14. 07.05.2023 pic Mihajlo Pauković M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Layla Turk X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Mihajlo Pauković M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Mihajlo Pauković M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Layla Turk X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Luka Čačić Blažek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Vita Kocjančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Vita Kocjančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Luka Čačić Blažek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Luka Čačić Blažek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
33. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Erin Ukovič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Matija Gorup M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Matija Gorup M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Matija Gorup M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 39. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Vita Kocjančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Luka Čačić Blažek M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 16 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Arrigoni II : B2 I Bendl
9. tekma pic May Bočko B2 I Bendl -9,-9,-9 0:3 27:33
7. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -6,7,-7,10,6 3:2 47:45
4. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -12,-8,9,8,4 3:2 53:46
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 7,-11,-4,-7 1:3 33:42
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Arrigoni II : Škofja Loka
9. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -4,-6,-8 0:3 18:33
7. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 4,6,6 3:0 33:16
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -10,-5,-10 0:3 25:35
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -4,-6,-5 0:3 15:33
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Melamin : Arrigoni II
8. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -3,-8,7,5,10 3:2 45:44
6. tekma pic Gašper Žagar Melamin 3,2,3 3:0 33:8
4. tekma pic Žiga Oblak Melamin -4,3,4,2 3:1 37:20
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Vrhnika : Arrigoni II
7. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 6,-14,-5,-7 1:3 37:44
3. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -3,5,-4,-7 1:3 25:38
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -4,-6,-10 0:3 20:34
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Arrigoni II : Gorica
9. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -8,9,-6,8,11 3:2 49:50
7. tekma pic Rok Likar Gorica 6,-6,-9,9,-7 2:3 44:48
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 8,-8,-12,-7 1:3 38:44
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Arrigoni II : Vrtojba
10. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 9,-5,-9,-11 1:3 36:44
6. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 7,-10,5,7 3:1 43:31
2. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 8,-10,-5,-8 1:3 34:42
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Arrigoni : Savinja Žalec III
5. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec III 9,7,-10,12 3:1 46:40
1. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja Žalec III -9,-7,2,-7 1:3 34:35
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : Vrtojba
6. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -9,-7,-9 0:3 25:33
3. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -6,-5,11,-8 1:3 32:44
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Arrigoni : Savinja ZIT I
3. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT I -8,-8,-8 0:3 24:33
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - B2 I Bendl : Arrigoni II
7. tekma pic Urban Kralj B2 I Bendl 3,-8,-7,8,9 3:2 48:42
3. tekma pic May Bočko B2 I Bendl -12,5,15,-5,9 3:2 56:54
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Škofja Loka : Arrigoni II
5. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -9,5,-6,9,-8 2:3 45:47
2. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka -6,12,8,8 3:1 42:39
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men -7,-7,-12 0:3 26:36
Finalni del, 1. krog pic Vitan Plajnšek Cir 7,-7,5,3 3:1 40:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -7,-7,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Jarc Ves 4,5,-11,5 3:1 44:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Ivo Vitez Ili 9,8,-9,9 3:1 42:37
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Arrigoni II : Melamin
6. tekma pic Gašper Žagar Melamin 7,0,7 3:0 33:14
2. tekma pic Žiga Oblak Melamin 10,8,4 3:0 34:22
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Arrigoni II : Vrhnika
4. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -6,-2,-3 0:3 11:33
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Logatec : Arrigoni II
8. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,-7,-9 0:3 21:33
6. tekma pic Jaka Sedej Logatec 6,2,8 3:0 33:16
4. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -12,-3,-7 0:3 22:36
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,-9,5,8,-11 2:3 47:48
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Gorica : Arrigoni II
10. tekma pic Rok Likar Gorica -0,-9,-11 0:3 20:35
7. tekma pic Lan Koglot Gorica -9,-3,-9 0:3 21:33
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,9,5,7 3:1 40:32
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 6,7,-9,-9,-9 2:3 49:46
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Arrigoni II
5. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 13,-9,9,10 3:1 47:43
2. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 10,-7,-8,-3 1:3 30:43
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,-6,7,-7 1:3 32:40
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -6,-4,-4 0:3 14:33
Finalni del, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM -8,-11,3,3,7 3:2 52:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -9,-10,11,-7 1:3 39:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Semprimožnik Žal -6,8,10,5 3:1 40:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Križnič Men 3,5,5 3:0 33:13
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Arrigoni II : Inter Diskont II
6. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -9,-9,-9 0:3 27:33
2. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -8,-8,-7 0:3 23:33
1. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -9,7,-9,-8 1:3 37:40
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Arrigoni II : Mura Sobota II
9. tekma pic Dominik Maček Mura Sobota II -9,-5,-5 0:3 19:33
7. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 7,6,-7,-4,7 3:2 44:42
4. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II -5,11,-6,7,8 3:2 46:48
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -10,-4,8,-9 1:3 34:42
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM -8,-10,-9 0:3 27:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-3,-10 0:3 19:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 8,9,6 3:0 33:23
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Miščević Vrt -9,-9,-9 0:3 27:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -8,-8,-10 0:3 26:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kromar Men -8,-3,-7 0:3 18:33
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - B2 II : Arrigoni II
7. tekma pic Jakob Križaj B2 II 5,-9,4,-10,8 3:2 52:40
5. tekma pic Nejc Kokoravec B2 II 6,5,10 3:0 34:21
3. tekma pic Jakob Križaj B2 II 9,10,6 3:0 34:25
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Melamin : Arrigoni II
7. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 7,6,7 3:0 33:20
5. tekma pic Gašper Žagar Melamin 3,0,3 3:0 33:6
3. tekma pic Žiga Oblak Melamin 10,-9,6,1 3:1 43:28
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob -9,8,-9,9,3 3:2 51:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-8,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -8,-6,-2 0:3 16:33
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Arrigoni II : Vrhnika
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 12,-3,-10,10,-10 2:3 49:57
6. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -6,-8,-2 0:3 16:33
3. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 15,4,-8,-2,8 3:2 49:49
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Erazem Janc Ljub -5,-6,5,-9 1:3 31:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Kramarič K-S -13,8,10,8 3:1 47:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -1,-7,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -10,-8,7,8,12 3:2 54:50
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Arrigoni II : Gorica
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 8,-10,-10,-2 1:3 33:43
6. tekma pic Lan Koglot Gorica -6,-4,-6 0:3 16:33
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 11,-8,-3,-9 1:3 33:44
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Arrigoni II : Vrtojba
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -6,-10,-1 0:3 17:34
5. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -8,-9,-9 0:3 26:33
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 10,-6,6,8 3:1 40:35
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Savinja ZIT
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT -5,-8,-7 0:3 20:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Arrigoni
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -6,-6,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I 9,-4,-5,-9 1:3 29:42
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : SU
5. tekma pic Mark Gazvoda SU -11,-2,-8 0:3 21:35
1. tekma pic Maj Murn SU -11,8,7,-7,-10 2:3 50:51
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -3,-5,-6 0:3 14:33
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 7,7,-9,-11,9 3:2 53:47
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Mengeš II : Arrigoni
6. tekma pic Jan Šobar Mengeš II 10,8,10 3:0 35:28
2. tekma pic Adam Rakun Mengeš II -7,7,-7,-7 1:3 32:40
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Savinja III : Arrigoni II
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -3,-11,-6 0:3 20:35
1. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -9,-9,-9 0:3 27:33
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -10,-9,7,-2 1:3 32:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -8,-9,5,-9 1:3 37:38
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Letrika : Arrigoni
8. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -7,9,8,7 3:1 40:35
4. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 9,-11,-9,-8 1:3 39:44
1. tekma pic Filip Miščević Letrika 8,7,-8,10 3:1 42:36
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -9,-8,-12 0:3 29:36
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Logatec
8. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -11,7,-2,12,-11 2:3 49:56
6. tekma pic Jaka Sedej Logatec 6,-5,4,10 3:1 39:31
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-5,-2 0:3 10:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Savinja IV : Arrigoni
4. tekma pic Rene Hedl Savinja IV 11,2,7 3:0 35:20
1. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja IV 9,8,8 3:0 33:25
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Arrigoni II : Krka II
8. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 13,-9,5,6 3:1 46:35
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II -9,-9,-10 0:3 28:34
4. tekma pic Matic Vertuš Krka II -9,9,-9,-5 1:3 34:42
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Arrigoni II : Metlika
7. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 2,3,4 3:0 33:9
6. tekma pic Rok Žlogar Metlika 8,2,8 3:0 33:18
3. tekma pic Patrik Macele Metlika -12,-9,-9 0:3 30:36
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Arrigoni II : B2 II
7. tekma pic David Kne B2 II 4,11,9 3:0 35:24
6. tekma pic Slavko Keršič B2 II 6,4,-6,6 3:1 39:27
3. tekma pic David Kne B2 II 8,9,-10,6 3:1 43:35
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Arrigoni II : Melamin
4. tekma pic Gaj Memedović Melamin 0,4,5 3:0 33:9
2. tekma pic Gašper Žagar Melamin 4,2,5 3:0 33:11
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Sven Pucihar Škl 9,2,-9,-6,-9 2:3 46:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -5,-9,-2 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav -9,8,-8,5,-6 2:3 45:46
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Vrhnika : Arrigoni II
4. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -9,-5,-3 0:3 17:33
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -8,-10,-6 0:3 24:34
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Gorica : Arrigoni II
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -11,10,-13,6,8 3:2 58:52
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -11,10,-13,6,8 3:2 58:52
2. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -7,-4,-6 0:3 17:33
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Vrtojba : Arrigoni II
5. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -7,-8,-9 0:3 24:33
3. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -6,-2,-4 0:3 12:33
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Arrigoni II : Savinja III
9. tekma pic Miha Fatur Savinja III 9,-4,-1,7,-13 2:3 40:53
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -5,7,8,-6,10 3:2 45:47
6. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 5,5,7 3:0 33:17
3. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -8,6,8,-3,8 3:2 44:44
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 8,-8,-8,-7 1:3 34:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav -12,7,4,-10,10 3:2 56:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Zal Šesek Ves -9,7,-6,-10 1:3 36:41
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Krka II : Arrigoni II
9. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 9,-11,-5,-11 1:3 38:46
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II 9,10,7 3:0 34:26
4. tekma pic Matic Vertuš Krka II -11,-9,-9 0:3 29:35
1. tekma pic Amadej Rešetič Krka II 9,6,8 3:0 33:23
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Metlika : Arrigoni II
4. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 4,6,6 3:0 33:16
1. tekma pic Patrik Macele Metlika 6,5,9 3:0 33:20
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -6,-5,3,9,9 3:2 44:43
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja II : Arrigoni
1. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II -11,-5,-4 0:3 20:35
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Sobota
5. tekma pic Nejc Titan Sobota -6,9,-4,6,-10 2:3 42:49
2. tekma pic Luka Šantavec Sobota -10,-9,-11 0:3 30:36
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Letrika
3. tekma pic Filip Miščević Letrika 12,3,9 3:0 36:24
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Arrigoni
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja ZIT -9,-5,-7 0:3 21:33
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - B2 : Arrigoni
2. tekma pic Urban Kralj B2 6,9,9 3:0 33:24
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Širec Cir 9,5,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -4,-2,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub -6,9,5,-11,-9 2:3 48:49
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -3,-1,-7 0:3 11:33
Finalni del, 1. krog pic Amadej Rešetič Krka 6,11,8 3:0 35:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -5,-6,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Potrbin PPR 5,7,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 2,9,-6,9 3:1 39:31
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Nared K-S -6,-5,-15 0:3 26:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Vertuš Krka -9,9,-10,-6 1:3 36:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav -9,-12,-5 0:3 26:36
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt -7,-7,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Zavasnik Sav 8,8,5 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Kočar PPR 3,6,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Beno Majhenič Men 2,3,5 3:0 33:10
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Arrigoni : Ilirija
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -3,-5,-3 0:3 11:33
1. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -2,-4,-6 0:3 12:33
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Alex Aritonović Tem 8,6,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -4,-4,10,-8 1:3 28:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-2,-3 0:3 10:33
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Savinja III
5. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 11,-6,-11,7,-6 2:3 47:53
2. tekma pic Tej Zupanec Savinja III 4,8,12 3:0 36:24
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Arrigoni : Vesna II
3. tekma pic Edonis Kabashi Vesna II 5,8,7 3:0 33:20
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Arrigoni : Mengeš II
2. tekma pic Jan Šobar Mengeš II -6,-8,-9 0:3 23:33
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Arrigoni : SU
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -5,-6,-7 0:3 18:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka -8,-7,-5 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Marčeta Sav 7,-9,8,8 3:1 42:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 6,7,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 5,-8,11,5 3:1 43:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Podberšič Vrt 8,4,4 3:0 33:16
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Cirkovce I
5. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -5,-8,-8 0:3 21:33
2. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce I 6,1,8 3:0 33:15
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Letrika : Arrigoni
5. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -5,11,-7,-7 1:3 32:44
1. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -2,-7,-5 0:3 14:33
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Arrigoni : Savinja I
3. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja I -7,-4,-7 0:3 18:33
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Krka II : Arrigoni
3. tekma pic Liam Rovan Krka II 3,7,-8,6 3:1 41:27
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Hrovat K-S 9,7,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-4,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM -7,-4,-10 0:3 21:34
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Aleks Koželj Sav -11,-1,-1 0:3 13:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int -6,-3,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Plahanc Pres 5,11,4 3:0 35:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Guštin Tem 7,8,4 3:0 33:19
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic An Julian Fujs Sob 7,9,-6,7 3:1 39:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -4,-5,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 10,10,-11,6 3:1 46:39
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Šobar Men 7,-4,-7,-10 1:3 32:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Zlodej Ves -5,-7,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -5,-4,-0 0:3 9:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta -9,-6,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -7,-2,-11 0:3 20:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Maček Men -4,-7,-5 0:3 16:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, polfinale pic Collin Bajt Zavratnik Vrt 5,-15,-8,7,-10 2:3 55:52
Mali finale, četrtfinale pic Amadej Rešetič Krka 13,-9,-4,9,8 3:2 50:52
Mali finale, osmina finala pic Naj Sinanovič Ves 6,10,-13,5 3:1 47:36
Mali finale, 1. krog pic Nejc Titan Sob 1,4,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -3,-4,-7 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Mušić K-S -14,-9,7,11,6 3:2 58:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Vidmar Krka -5,-10,-6 0:3 21:34
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Demšar Škl -6,9,8,8 3:1 39:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -7,-5,11,-2 1:3 27:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Jokič Men -5,-6,-6 0:3 17:33
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM -8,-10,-8 0:3 26:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log -6,8,-8,8,-5 2:3 41:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -3,-5,-2 0:3 10:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves -7,-2,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav -3,8,-4,-12 1:3 30:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Križnič B2 -9,2,7,6 3:1 42:26
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Zal Šesek Ves -3,-8,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Vitan Likozar B2 9,10,7 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta -3,-2,-4 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Mastikosa Hra -6,-7,5,3,9 3:2 46:39
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, osmina finala pic Jure Čampa PPR -4,-9,-2 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koren Cir 4,12,3 3:0 36:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -3,-3,-2 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR -11,-7,-10 0:3 28:36
Skupaj: 41,85 % 95:132 346:470 7192:7742
Preskoči na orodno vrstico