NTZS

Mark Dimnik
pic
Podatki o igralcu
Id 3501
Št. tekmovalne izkaznice 114/16/17
Starost 15 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 17.12.2022 29 25 780 780
člani do 21 let 22.01.2023 19 20 400 400
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bećirević 1:2 4:6
pic Tomaž Bevk 0:1 1:3
pic Patrik Blažević 1:0 3:0
pic Bor Brodnjak 3:4 14:15
pic Kristian Čerin 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:3 0:9
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Til Erhatič 2:0 6:0
pic Mitja Erzetič 1:1 3:2
pic Miha Fatur 4:1 13:9
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Ivo Frank 1:0 3:0
pic Aljaž Frelih 0:1 0:3
pic Jaka Gačnik Zupanc 2:0 6:2
pic Žan Gantar 1:0 3:2
pic Mark Gazvoda 2:2 7:8
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:2 0:6
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic David Grad 1:1 4:4
pic Anej Guštin 1:0 3:0
pic Rene Hedl 0:1 1:3
pic Miha Homan 2:1 7:4
pic Oskar Horvat 2:0 6:0
pic Tine Ivančič 2:0 6:0
pic Anže Jakovac 1:0 3:0
pic Erazem Janc 1:2 6:7
pic Urban Janc 2:0 6:2
pic Janez Jedlovčnik 3:4 13:15
pic Timotej Jerina 1:1 5:3
pic Jošt Jevšnikar 2:1 6:3
pic David Jezernik 1:0 3:0
pic Dejan Jokič 0:1 0:3
pic Luka Jokič 0:9 4:27
pic Dejan Jovanović 0:1 1:3
pic Blaž Kamnar 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 1:1 4:5
pic David Kne 1:0 3:0
pic Timotej Kocjan 1:0 3:0
pic Emanuel Kocjančič 0:1 1:3
pic Mihael Kocjančič 0:4 1:12
pic Leonard Kodek 1:0 3:0
pic Lan Koglot 1:1 3:3
pic Aleks Koren 4:1 13:4
pic Aleks Koželj 1:0 3:1
pic Jure Kraker 2:5 7:18
pic Jurij Kralj 1:0 3:0
pic Luka Kramarič 1:0 3:0
pic Andraž Kramžar 1:1 4:3
pic Lovro Križnič 1:0 3:0
pic Jan Kromar 2:2 9:9
pic Brin Kunstelj 3:3 13:12
pic Rok Kurent 1:0 3:0
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 0:2 0:6
pic Alin Lesnik 3:0 9:2
pic Lovro Lešnik 1:0 3:0
pic Jan Lipič 0:1 0:3
pic Andraž Maček 0:1 1:3
pic Aleksandar Miščević 2:1 8:4
pic Maj Murn 3:4 11:14
pic Filip Mušić 1:1 5:3
pic Vid Nared 4:0 12:5
pic Žan Okorn 4:0 12:2
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 1:1 4:3
pic Brin Peperko 2:0 6:0
pic Tomaž Pertovt 2:0 6:3
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:1 0:3
pic Luka Pšenič 1:0 3:1
pic Adam Rakun 1:2 7:7
pic Berti Ramadani 1:0 3:0
pic Amadej Rešetič 1:0 3:0
pic Anže Rogelj 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 0:3 4:9
pic Nel Savšek Pintarič 2:1 8:6
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Zal Šesek 2:0 6:2
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 1:0 3:1
pic Tine Smole Justin 1:0 3:2
pic Jan Šmon 1:0 3:0
pic Jan Šobar 2:0 6:4
pic Gašper Sofrić 1:0 3:0
pic Gašper Srebočan Čebela 2:0 6:0
pic Tim Stajnko 2:0 6:1
pic Luka Stražišar 0:1 0:3
pic Žan Šuligoj 1:0 3:1
pic Anej Svržnjak 2:0 6:0
pic Urh Trtnik 1:0 3:0
pic Tiber Turnšek Kovač 1:0 3:0
pic Timo Urbas 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 0:2 0:6
pic Matic Vertuš 2:2 7:7
pic Žiga Vidmar 2:0 6:3
pic Tim Vitulić 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:3 0:9
pic Erik Filip Vrlič 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 2:0 6:3
pic Urban Zavasnik 2:0 6:1
pic Uroš Žavbi 1:1 3:4
pic Alain Zboržil 1:1 5:5
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 0:6
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Bine Žličar 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 1:0 3:1
pic Andraž Zupančič 1:1 4:3
pic Tej Zupanec 2:0 6:0
Skupaj: 134:92 463:354
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2022/2023 NTK Vesna mladinci
2021/2022 NTK Vesna kadeti
2020/2021 NTK Vesna kadeti
2019/2020 NTK Vesna mlajši kadeti
2018/2019 NTK Vesna mlajši kadeti
2017/2018 NTK Vesna mlajši kadeti
2016/2017 NTK Vesna mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
18. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
5. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
17. - 22. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
33. - 48. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
2. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
18. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
6. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
2. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
23. - 44. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
2. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
41. - 80. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
20. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
37. - 72. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 26. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 59. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
20. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
17. - 30. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 20. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
17. - 22. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
29. - 54. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 36 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 24.04.2022 pic Aljaž Fortuna M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Zala Kontelj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Aljaž Fortuna M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Zal Šesek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Katarina Lešnjak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Zal Šesek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Adriana Mrazić X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 23.05.2021 pic Aljaž Fortuna M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Zal Šesek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Katarina Lešnjak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
3. - 4. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Zal Šesek M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Zal Šesek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Zal Šesek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 39. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Zala Kontelj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Zal Šesek M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Domen Grčar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Tim Stajnko M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 27. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Maj Grošelj M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 18 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - Vesna II : Inter Diskont II
9. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -7,8,-9,-7 1:3 34:41
6. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II -8,-7,-5 0:3 20:33
3. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -8,-13,5,-3 1:3 35:42
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Vesna II
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 6,7,10 3:0 34:23
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 11,5,-6,12 3:1 44:39
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 7,-10,9,-11,8 3:2 54:49
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja V : Vesna II
7. tekma pic Urban Zavasnik Savinja V 3,3,-9,10 3:1 43:27
4. tekma pic Rene Hedl Savinja V 14,-3,-3,-5 1:3 27:47
1. tekma pic Luka Pšenič Savinja V 10,-7,6,7 3:1 41:34
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -5,6,-2,4,-8 2:3 37:43
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 8,7,-16,-5,5 3:2 54:49
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Vesna
1. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT -9,9,9,-10,9 3:2 52:50
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Vesna : Savinja II
1. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja II 4,8,6 3:0 33:18
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Vesna : Letrika
4. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -5,-2,10,5,-9 2:3 39:48
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 9,-9,12,8 3:1 45:40
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Krka : Vesna
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 9,7,-9,9 3:1 42:36
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Vesna : Logatec
1. tekma pic Žan Okorn Logatec 6,12,5 3:0 36:23
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Vesna : Cirkovce
5. tekma pic Lovro Lešnik Cirkovce 7,11,5 3:0 35:23
2. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -4,-8,7,-6 1:3 29:40
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -4,-7,9,2,-9 2:3 42:44
Top, 6. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 11,6,12 3:0 38:29
Top, 5. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 9,-9,8,6 3:1 42:34
Top, 4. krog pic Jure Kraker Muta 8,-6,-5,7,5 3:2 44:42
Top, 3. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 12,-11,-6,9,8 3:2 53:53
Top, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -11,6,6,6 3:1 44:31
Top, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav 9,11,-8,4 3:1 43:35
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Vid Nared K-S 5,-8,5,10 3:1 42:31
Top, 6. krog pic Brin Kunstelj Sav -5,7,9,-7,-7 2:3 41:49
Top, 5. krog pic Luka Jokič Men -5,-4,-8 0:3 17:33
Top, 4. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 9,10,18 3:0 43:37
Top, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -9,-10,-6 0:3 25:34
Top, 2. krog pic Aleks Koren Cir 10,7,8 3:0 34:25
Top, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -9,-9,-9 0:3 27:33
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 9,-5,-3,-8 1:3 27:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -9,10,12,5 3:1 46:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -7,-7,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Jerina Men 8,-7,8,-9,-12 2:3 50:52
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Adam Rakun Men 9,9,-5,-7,-12 2:3 46:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men -7,-8,7,-7 1:3 33:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Tej Zupanec Sav 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Guštin Tem 7,6,9 3:0 33:22
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Mitja Erzetič Let -wo 0:1 0:0
Finalni del, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav -9,8,-12,6,10 3:2 55:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Urh Trtnik Men 7,4,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Tiber Turnšek Kovač Sav 4,7,8 3:0 33:19
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-7,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men 8,-9,11,12 3:1 47:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 6,-9,9,-8,3 3:2 50:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Kramarič K-S 5,1,5 3:0 33:11
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Luka Jokič Men -8,-7,-3 0:3 18:33
Finalni del, polfinale pic Aleks Koren Cir -8,6,3,11 3:1 43:31
Finalni del, četrtfinale pic Tim Stajnko Ves -5,3,5,5 3:1 38:24
Finalni del, osmina finala pic Miha Fatur Sav 11,-7,15,9 3:1 48:46
Finalni del, 2. krog pic Urban Zavasnik Sav 6,8,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Križnič Men 6,7,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Rogelj Pres 4,2,1 3:0 33:7
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Jure Kraker Muta 12,5,-5,4 3:1 41:32
Top, 6. krog pic Timotej Jerina Men 9,9,8 3:0 33:26
Top, 5. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -7,-9,8,-11 1:3 38:43
Top, 4. krog pic Erazem Janc Ljub 4,5,-10,7 3:1 43:28
Top, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr -12,7,7,12 3:1 48:40
Top, 2. krog pic Aleks Ušaj Let -6,-11,-5 0:3 22:35
Top, 1. krog pic Miha Fatur Sav -2,-3,6,-12 1:3 28:42
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Luka Jokič Men 6,-9,-5,10,-5 2:3 42:49
Top, 6. krog pic Brin Kunstelj Sav -3,-9,-9 0:3 21:33
Top, 5. krog pic Vid Nared K-S 8,6,8 3:0 33:22
Top, 4. krog pic Maj Murn ŠD SU -7,-6,-11 0:3 24:35
Top, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -8,-4,-10 0:3 22:34
Top, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 9,9,-4,-8,-9 2:3 43:51
Top, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 6,9,5 3:0 33:20
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič K-S -5,-2,-4 0:3 11:33
Finalni del, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 11,10,6 3:0 36:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Jakovac K-S 1,3,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -9,-7,-10 0:3 26:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men -7,6,12,-12,7 3:2 55:50
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -7,-5,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -9,11,-12,-8 1:3 42:47
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Luka Jokič Men -5,-11,-7 0:3 23:35
Finalni del, polfinale pic Aleksandar Miščević Let 9,5,-14,5 3:1 47:35
Finalni del, četrtfinale pic Brin Kunstelj Sav 3,-9,8,4 3:1 42:26
Finalni del, osmina finala pic Filip Mušić K-S 5,6,6 3:0 33:17
Finalni del, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav 6,-8,8,6 3:1 41:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Tej Zupanec Sav 3,4,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 4,5,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 2,5,7 3:0 33:14
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - SU : Vesna I
1. tekma pic Mitja Omerzel SU -6,-6,-8 0:3 20:33
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Vesna I
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -7,-11,-4 0:3 22:35
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Mengeš I : Vesna I
3. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -4,-10,-2 0:3 16:34
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - Rakek : Vesna I
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek -8,-3,-6 0:3 17:33
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Mengeš II : Vesna I
4. tekma pic Jan Šobar Mengeš II 5,-9,-7,9,9 3:2 49:45
2. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš II 8,10,-5,-9,-7 2:3 44:51
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Muta : Vesna I
3. tekma pic Alin Lesnik Muta 7,3,2 3:0 33:12
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Vesna I : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -6,-6,-4 0:3 16:33
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja II : Vesna I
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 10,-8,7,9 3:1 42:37
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Jure Kraker Muta -6,-7,9,-3 1:3 27:42
Finalni del, 2. krog pic Brin Peperko K-S 6,6,4 3:0 33:16
Finalni del, 1. krog pic Timi Gider Sob 6,3,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Vidmar Krka 4,9,-12,9 3:1 45:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Žličar Sav 1,3,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Timo Urbas PPR 2,5,2 3:0 33:9
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Vesna : Savinja I
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -2,-7,-6 0:3 15:33
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I -7,9,6,-6,-7 2:3 42:48
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - SU : Vesna
2. tekma pic Mark Gazvoda SU -7,8,-9,-6 1:3 33:41
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Vesna : Cirkovce I
4. tekma pic Til Erhatič Cirkovce I 8,9,5 3:0 33:22
1. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I 8,9,8 3:0 33:25
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja IV : Vesna
2. tekma pic David Jezernik Savinja IV 6,6,9 3:0 33:21
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -4,-5,7,9,-9 2:3 40:49
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
1. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 8,8,7 3:0 33:23
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Krka I : Vesna
4. tekma pic Benjamin Bećirević Krka I 9,9,8 3:0 33:26
2. tekma pic Matic Vertuš Krka I 9,7,9 3:0 33:25
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -6,-7,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic David Kne B2 6,7,1 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -6,-4,-8 0:3 18:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 8,9,5 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-2,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Bećirević Krka -8,-7,-8 0:3 23:33
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Luka Jokič Men -8,-10,-6 0:3 24:34
Finalni del, polfinale pic Bor Klešnik Ves -8,4,-10,9,5 3:2 51:41
Finalni del, četrtfinale pic Zal Šesek Ves -10,2,8,-6,8 3:2 49:41
Finalni del, osmina finala pic Anej Svržnjak Sav 8,5,9 3:0 33:22
Finalni del, 2. krog pic Amadej Rešetič Krka 6,1,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Jošt Jevšnikar Int 9,9,1 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 4,2,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šmon B2 6,1,12 3:0 36:19
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Jure Kraker Muta -9,-7,-6 0:3 22:33
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,12,7,4 3:1 44:34
Finalni del, 1. krog pic Žan Okorn Log 9,-5,5,5 3:1 38:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 8,-8,6,9 3:1 41:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Homan Int 5,4,-7,8 3:1 40:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Svržnjak Sav 5,1,4 3:0 33:10
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Berti Ramadani Ili 7,1,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Rakun Men -9,-8,8,8,-6 2:3 45:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -0,-6,-1 0:3 7:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Erazem Janc Ljub 8,-6,5,-9,-9 2:3 46:46
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav 8,-4,8,-7,5 3:2 44:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 9,8,-9,-7,11 3:2 51:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Leonard Kodek B2 8,7,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Filip Vrlič K-S 5,3,3 3:0 33:11
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Maj Murn ŠD SU 9,-7,-7,10,-9 2:3 46:52
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S -7,-5,7,1,6 3:2 45:36
Finalni del, 1. krog pic Ivo Frank Log 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Vidmar Krka 9,-5,-7,14,2 3:2 50:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 3,5,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Horvat Sob 4,2,8 3:0 33:14
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Vesna
4. tekma pic David Grad Mengeš I 9,-8,8,4 3:1 41:32
1. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -10,-5,10,3,-10 2:3 48:48
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
7. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 5,-6,8,11 3:1 41:35
5. tekma pic Kristian Čerin Kajuh-Slovan 2,2,1 3:0 33:5
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 6,10,-8,-8,2 3:2 50:40
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Logatec : Vesna
6. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -7,6,-8,9,11 3:2 50:48
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-6,-5 0:3 15:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Vesna
1. tekma pic Jure Kraker Muta -8,-4,-8 0:3 20:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Vesna
5. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -7,-3,8,-3 1:3 24:41
3. tekma pic Matic Vertuš Krka -8,-9,-16 0:3 33:40
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Arrigoni : Vesna
5. tekma pic Matija Gorup Arrigoni 7,3,9 3:0 33:19
3. tekma pic Alain Zboržil Arrigoni -7,-8,4,10,9 3:2 49:45
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš II : Vesna
4. tekma pic Andraž Kramžar Mengeš II 9,6,7 3:0 33:22
1. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš II 8,-8,7,7 3:1 41:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Bor Klešnik Ves -12,-9,9,-4 1:3 36:45
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S 6,5,4 3:0 33:15
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Škufca Men 7,2,-8,5 3:1 41:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 4,2,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Lah K-S 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Horvat Sob 2,6,5 3:0 33:13
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -8,5,-8,-10 1:3 37:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 13,-7,-7,9,9 3:2 51:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 9,7,-6,9 3:1 39:36
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -11,-5,-6 0:3 22:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koren Cir 3,7,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Maček Men -8,-4,8,-8 1:3 31:41
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Matic Vertuš Krka -3,6,-9,-14 1:3 37:44
Top, 6. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -8,8,-10,8,11 3:2 53:50
Top, 5. krog pic Luka Šantavec Sob -3,7,-9,-4 1:3 27:40
Top, 4. krog pic Žan Okorn Log 5,11,-9,9 3:1 44:36
Top, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 5,9,5 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Urban Janc Ljub 1,8,6 3:0 33:15
Top, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,-11,-10 0:3 29:36
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka 12,-7,-8,-7 1:3 36:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub -7,6,7,-8,8 3:2 48:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jurij Kralj Sav 3,2,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksandar Miščević Let 2,1,5 3:0 33:8
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 9,8,4 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -3,-9,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -18,-6,-10 0:3 34:43
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-5,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Kamnar K-S 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr -7,10,-2,-6 1:3 27:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor 10,10,9 3:0 35:29
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU -7,-8,5,-9 1:3 35:38
Finalni del, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU 8,7,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Okorn Log 5,10,9 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Peperko K-S 6,1,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Sofrić Ljub 4,1,5 3:0 33:10
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - B2 : Vesna II
2. tekma pic Žan Gantar B2 14,-8,6,-8,18 3:2 63:60
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Mengeš I : Vesna II
5. tekma pic Dejan Jokič Mengeš I -3,-6,-4 0:3 13:33
3. tekma pic David Grad Mengeš I -6,-8,4,-9 1:3 34:37
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr -6,-9,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta -5,-6,-6 0:3 17:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Erazem Janc Ljub -9,-3,10,-9 1:3 33:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob -10,-9,6,5,-6 2:3 47:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Homan Int 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Plajnšek Kid 1,1,3 3:0 33:5
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -4,-4,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor -4,-5,-3 0:3 12:33
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Andraž Kramžar Men -10,-11,9,-5 1:3 37:45
Top, 6. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 10,-9,7,8 3:1 43:36
Top, 5. krog pic Jan Kromar Men 7,-7,9,-6,-12 2:3 47:52
Top, 4. krog pic Zal Šesek Ves 7,8,4 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Alain Zboržil Arr -7,-8,10,5,-4 2:3 42:48
Top, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 5,4,11 3:0 35:20
Top, 1. krog pic Jure Zlodej Ves 9,4,-7,7 3:1 40:31
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Jure Kraker Muta -4,-7,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -14,-7,-15 0:3 36:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Kocjan Krka 3,4,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Til Erhatič Cir 7,5,1 3:0 33:13
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-11,-1 0:3 16:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Let -4,-2,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Vertuš Krka -12,8,4,9 3:1 45:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 6,6,5 3:0 33:17
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -6,7,-4,-8 1:3 29:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 8,10,-11,8 3:1 45:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kurent Hra 10,8,4 3:0 34:22
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Vitulić Log -4,-1,-7 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Bevk B2 16,-9,-7,-7 1:3 41:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -5,-6,-3 0:3 14:33
Skupaj: 59,29 % 134:92 463:354 7736:7120
Preskoči na orodno vrstico