NTZS

Brin Vovk Petrovski
pic
Podatki o igralcu
Id 3490
Št. tekmovalne izkaznice 103/16/17
Starost 17 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 17.03.2024 2 2 8000 8000
člani do 21 let 10.03.2024 3 3 2400 2400
člani 24.03.2024 2 3 3900 3900
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alex Aritonović 1:0 3:0
pic Andraž Avbelj 3:1 10:4
pic Andrej Bač 1:0 3:0
pic Matjaž Bavdek 0:1 0:3
pic Uroš Bečan 0:1 1:3
pic Benjamin Bećirević 3:0 9:0
pic Miha Belak 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 2:0 6:0
pic Lan Bitežnik 1:0 3:1
pic Patrik Blažević 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 1:3 4:9
pic May Bočko 1:0 3:0
pic Anej Bradač Vranc 3:1 9:3
pic Marko Brajkovič 0:1 1:3
pic Luka Breznik 2:1 6:3
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:0
pic Bor Brodnjak 5:0 15:2
pic Luka Čačić Blažek 1:0 3:0
pic Jure Čampa 1:0 3:0
pic Kristian Čerin 2:0 6:0
pic Matic Čopar 10:4 34:18
pic Matevž Črepnjak 5:4 20:16
pic Tilen Cvetko 0:1 0:3
pic Jovica Dančulovič 1:0 3:0
pic Lan Demšar 2:0 6:0
pic Mark Dimnik 3:0 9:0
pic Miodrag Drljača 1:1 5:3
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 3:0 9:1
pic Miha Fatur 3:0 9:0
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 4:0 12:1
pic Aljaž Frelih 1:1 4:4
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 6:0 18:5
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 1:6 9:21
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 8:5 26:22
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic Boris Govednik 2:0 6:1
pic David Grad 4:0 12:2
pic Rok Grad 1:0 3:1
pic Rok Grasselli 2:0 6:2
pic Domen Grčar 1:0 3:1
pic Jure Gruden 1:0 3:0
pic Tadej Gungl 1:0 3:2
pic Domen Hohnjec 11:0 36:7
pic Miha Homan 5:0 15:0
pic Mitja Horvat 1:7 11:22
pic Oskar Horvat 1:0 3:0
pic Peter Hribar 0:2 1:6
pic Gašper Hrovat 2:0 6:0
pic Mateo Ilić 2:0 6:0
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:0
pic Tine Ivančič 3:0 9:1
pic Darko Jamšek 4:2 13:10
pic Erazem Janc 6:0 19:2
pic Urban Janc 3:0 9:0
pic Feliks Janje 2:0 6:0
pic Klemen Jazbič 7:3 27:14
pic Janez Jedlovčnik 3:0 9:1
pic Tim Jelnikar 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 3:0 9:0
pic Jan Jevšnik 0:1 0:3
pic Dejan Jokič 0:2 0:6
pic Luka Jokič 9:3 31:11
pic Dejan Jovanović 7:1 23:8
pic Edonis Kabashi 1:0 3:0
pic Svit Kadunc 1:0 3:0
pic Matic Kaiser 2:0 6:2
pic Jaka Kanc 1:0 3:1
pic Rok Kapun 0:2 2:6
pic Neven Karkovič 1:0 3:2
pic Ji Kejun 1:0 3:0
pic Andraž Klemen Pintar 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 4:0 12:2
pic Miha Kljajič 3:0 9:0
pic David Kne 1:0 3:0
pic Emanuel Kocjančič 3:1 10:5
pic Mihael Kocjančič 11:3 39:22
pic Lan Koglot 2:0 6:0
pic Filip Kolle 3:1 10:5
pic Gregor Komac 2:5 9:16
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Žan Korelec 2:0 6:0
pic Aleks Koren 2:0 6:0
pic Maj Koršič 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 2:0 6:0
pic Deni Kožul 0:1 0:4
pic Jaka Krajnc 1:0 3:0
pic Žan Krajnc 2:0 6:0
pic Jure Kraker 7:1 21:5
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Andraž Kramžar 4:0 12:0
pic Boštjan Kraser 1:1 5:3
pic Jan Krč 1:2 7:6
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Jan Kromar 2:0 6:3
pic Brin Kunstelj 2:0 6:1
pic Rok Kurent 2:1 6:5
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 5:5 19:18
pic Taj Lavrič 1:1 4:3
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 5:0 15:4
pic Jaka Lesnik 1:1 3:3
pic Lovro Lešnik 1:0 3:0
pic Jan Lipič 5:0 15:3
pic Andraž Maček 1:0 3:0
pic Matej Mamut 1:0 3:2
pic Bojan Maselj 1:0 3:0
pic Aleks Mastikosa 1:0 3:0
pic Tit Matzele 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 1:0 3:1
pic Tomaž Mihelj 0:1 1:3
pic Maj Murn 10:0 30:1
pic Filip Mušić 2:0 6:0
pic Nel Muster Domadenik 1:0 3:0
pic Vid Nared 2:0 6:0
pic Luka Norčič 5:1 17:8
pic Andraž Novak 8:6 34:24
pic Nejc Novak Zakeršnik 3:1 9:4
pic Matija Novel 0:2 1:6
pic Žan Okorn 1:0 3:0
pic Miha Omahen 1:0 3:1
pic Jožko Omerzel 6:2 20:8
pic Mitja Omerzel 1:3 3:10
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:0
pic Oleksandr Palchikovskiy 3:0 9:0
pic Blaž Pandev 1:0 3:0
pic Mihajlo Pauković 2:0 6:0
pic Erik Paulin 2:1 8:8
pic Bojan Pavič 4:1 13:7
pic Tomaž Pelcar 9:6 33:27
pic Brin Peperko 4:0 12:0
pic Aljaž Peršič 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 2:1 6:3
pic Denis Pintar 5:0 15:1
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 11:27 58:104
pic Andrej Potrbin 1:0 3:0
pic Blaž Prevodnik 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 3:0 9:0
pic Tomi Pugliese Štuva 5:0 15:0
pic Adam Rakun 4:0 12:2
pic Bine Rakušček 3:3 12:11
pic Amadej Rešetič 2:0 6:0
pic Anže Rogelj 2:0 6:0
pic Bojan Ropoša 3:1 12:5
pic Tomaž Roudi 3:2 11:8
pic Luka Šantavec 3:0 9:0
pic Nel Savšek Pintarič 6:0 18:1
pic Marsel Šegula 1:0 3:1
pic Nino Šegula 11:0 34:7
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Zal Šesek 5:0 15:1
pic Aljaž Škufca 1:0 3:0
pic Jure Slatinšek 2:3 6:11
pic Uroš Slatinšek 3:7 11:26
pic Aljaž Šmaljcelj 5:0 16:2
pic Jure Smodiš 9:5 32:20
pic Tine Smole Justin 2:1 6:3
pic Miha Smrdel 1:0 3:0
pic Jan Šobar 3:0 9:0
pic Gašper Srebočan Čebela 3:0 9:0
pic Tim Stajnko 4:0 12:1
pic Aleks Stepančič 1:0 3:1
pic Luka Stražišar 5:3 17:11
pic Žan Šuligoj 2:0 6:0
pic Tine Tement 1:0 3:0
pic Nejc Titan 1:0 3:0
pic Drago Torkar 2:0 6:0
pic Rok Trtnik 3:3 14:14
pic Tiber Turnšek Kovač 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 7:2 24:11
pic Nik Velikonja 1:0 3:0
pic Leon Veronik 0:2 3:6
pic Matic Vertuš 2:0 6:0
pic Patrik Videc 2:2 6:7
pic Žiga Vidmar 1:0 3:0
pic Peter Vitamvas 1:1 4:4
pic Darijan Vizjak 1:0 3:0
pic Tadej Vodušek 1:0 3:0
pic Vid Zabukovec 1:0 3:1
pic Gregor Zafoštnik 4:1 14:5
pic Luka Žagar 1:0 3:0
pic Lenart Zalar Schroers 2:0 6:0
pic Uroš Žavbi 3:2 9:7
pic Mitja Zavec 0:2 1:6
pic Alain Zboržil 2:0 6:0
pic Damjan Zelko 5:5 23:21
pic Jaka Zelko 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 5:5 18:19
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 2:1 6:3
pic Anže Zrimšek Žiger 2:1 6:6
pic Andraž Zupančič 10:1 31:6
pic Domen Zupančič 1:2 4:6
Skupaj: 509:184 1698:795
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Savinja Luče mladinci
2022/2023 NTK Savinja Luče mladinci
2021/2022 NTK Savinja Luče mladinci
2020/2021 NTK Savinja Luče kadeti
2019/2020 NTK Savinja Luče kadeti
2018/2019 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2017/2018 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2016/2017 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
3. - 4. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
1. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
1. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
3. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
2. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
5. - 8. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
2. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
3. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
2. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
2. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
1. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
2. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
2. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
4. 11.12.2022 1. TOP za članice in člane, Muta
5. - 8. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
1. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
1. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
1. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
6. 08.05.2022 2. TOP članic in članov, Muta
2. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
2. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
2. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
1. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
9. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
1. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
9. - 16. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
1. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
2. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
23. - 44. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
19. - 35. 27.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
3. - 4. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
3. - 4. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
13. - 23. 02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
18. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
3. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
9. - 16. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 30. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
2. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
4. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
11. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
2. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
3. - 4. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
33. - 36. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
3. - 4. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
2. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
3. - 4. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
5. - 8. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 66. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
33. - 65. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
29. - 54. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
21. - 40. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 67 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Aleksandra Vovk X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
1. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Miha Podobnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 07.05.2023 pic Dejan Jovanović M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
2. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Polona Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
1. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Polona Horvat X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 24.04.2022 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Polona Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Polona Horvat X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Polona Horvat X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
2. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Brin Kunstelj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
3. - 4. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Zoja Žolek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 23.05.2021 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
3. - 4. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
3. - 4. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Lara Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 27.09.2020 - 27.09.2020 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
2. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Lara Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Miha Fatur M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
3. - 4. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Pija Funtek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
2. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 27. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Dejan Jovanović M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 29 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 1. SNTL 2023/2024, 18. krog - Inter Diskont I : Savinja I
5. tekma pic Andrej Bač Inter Diskont I 5,6,4 3:0 33:15
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont I 8,8,-5,12 3:1 41:39
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont I 5,9,7 3:0 33:21
30.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 17. krog - Savinja I : Kema Murexin I
5. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -0,-0,-0 0:3 0:33
2. tekma pic Damjan Zelko Kema Murexin I 9,12,-9,-8,-9 2:3 51:54
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I 4,6,7 3:0 33:17
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Deni Kožul Log -5,-3,-3,-10 0:4 21:45
Finalni del, četrtfinale pic Klemen Jazbič Men 7,9,5,10 4:0 45:31
Finalni del, osmina finala pic Erik Paulin Arr -9,-7,8,-10,4,9,9 4:3 70:64
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men 8,7,6,-9,-5,9 4:2 58:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Denis Pintar Krka 8,9,3 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -10,3,7,4 3:1 43:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Kramžar B2 7,4,4 3:0 33:15
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, finale pic Domen Hohnjec Sav 7,5,-10,5 3:1 43:29
Finalni del, polfinale pic Bor Brodnjak K-S 6,3,5 3:0 33:14
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koželj Žal 6,8,7 3:0 33:21
Finalni del, osmina finala pic Miha Homan Int 4,10,1 3:0 34:15
Finalni del, 2. krog pic Jaka Krajnc Žal 3,5,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihajlo Pauković Arr 4,7,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Križaj B2 5,1,7 3:0 33:13
16.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 16. krog - Savinja I : SU
5. tekma pic Uroš Slatinšek SU -11,-9,-9 0:3 29:35
2. tekma pic Jure Slatinšek SU 6,5,1 3:0 33:12
1. tekma pic Uroš Slatinšek SU -9,10,-8,9,7 3:2 51:48
09.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 15. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -9,6,8,7 3:1 42:32
3. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan 2,1,4 3:0 33:7
1. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -8,10,9,-7,-7 2:3 45:52
02.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 14. krog - Savinja I : Maribor
5. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -10,6,11,2 3:1 45:31
2. tekma pic Gregor Komac Maribor -8,-13,-3 0:3 24:37
1. tekma pic Tomaž Roudi Maribor 10,7,7 3:0 34:24
17.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 13. krog - Krka : Savinja I
4. tekma pic Denis Pintar Krka 5,8,-6,5 3:1 39:29
1. tekma pic Denis Pintar Krka 2,6,9 3:0 33:17
10.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 12. krog - Savinja I : Tempo
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo 7,5,7 3:0 33:19
1. tekma pic Miha Kljajič Tempo 6,9,4 3:0 33:19
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Savinja ZIT I
6. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš 8,6,1 3:0 33:15
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš 6,3,9 3:0 33:18
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Savinja ZIT II : Savinja ZIT I
7. tekma pic Miha Podobnik Savinja ZIT II -6,10,3,-9,7 3:2 49:42
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja ZIT II 8,4,7 3:0 33:19
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT II 4,8,7 3:0 33:19
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Savinja ZIT I : Savinja Žalec I
5. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I 4,9,6 3:0 33:19
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja ZIT I
6. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 4,9,8 3:0 33:21
2. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 4,4,7 3:0 33:15
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja ZIT I : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan 6,5,5 3:0 33:16
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 6,6,4 3:0 33:16
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja ZIT I : Savinja Žalec III
8. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja Žalec III 9,6,4 3:0 33:19
6. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja Žalec III 6,7,5 3:0 33:18
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec III 8,3,6 3:0 33:17
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Savinja ZIT I : Vrtojba
3. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 4,-8,6,9 3:1 41:30
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Arrigoni : Savinja ZIT I
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 5,7,1 3:0 33:13
1. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 7,8,8 3:0 33:23
27.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 11. krog - Mengeš : Savinja I
2. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 7,8,9 3:0 33:24
1. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš -12,5,9,13 3:1 49:41
13.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 10. krog - Savinja I : Mura Sobota I
5. tekma pic Mitja Horvat Mura Sobota I -7,7,5,-6,-5 2:3 40:45
2. tekma pic Gregor Zafoštnik Mura Sobota I 1,10,1 3:0 34:12
1. tekma pic Mitja Horvat Mura Sobota I -8,-14,8,-7 1:3 40:46
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 6,8,6 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Luka Jokič Men 10,4,7 3:0 34:21
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Sav 8,-5,2,5 3:1 38:26
Top, 4. krog pic Bor Brodnjak K-S 7,5,-10,5 3:1 43:29
Top, 3. krog pic Miha Fatur Sav 10,2,6 3:0 34:18
Top, 2. krog pic Matic Čopar Sav 10,0,0 3:0 34:10
Top, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav -8,8,5,-9,9 3:2 50:44
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Bojan Ropoša Sob 5,11,7 3:0 35:23
Top, 6. krog pic Aljaž Godec Int 4,2,-12,2 3:1 45:22
Top, 5. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 6,1,9 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 10,-1,-5,-6 1:3 24:43
Top, 3. krog pic Gregor Zafoštnik Sob 9,8,-6,1 3:1 39:29
Top, 2. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -8,-9,-8 0:3 25:33
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Sav 10,6,0 3:0 34:16
16.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 9. krog - Savinja I : Inter Diskont I
4. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I 5,5,5 3:0 33:15
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I 9,12,-6,-4,6 3:2 46:49
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Sav -6,9,-9,-8 1:3 34:42
Finalni del, polfinale pic Domen Hohnjec Sav 9,9,11 3:0 35:29
Finalni del, četrtfinale pic Gašper Srebočan Čebela Sav 4,9,7 3:0 33:20
Finalni del, osmina finala pic Maj Murn ŠD SU 9,3,0 3:0 33:12
Finalni del, 2. krog pic Urban Janc Ljub 9,5,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 3,6,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Svit Kadunc ŠNT 4,2,5 3:0 33:11
09.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 8. krog - Kema Murexin I : Savinja I
5. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -5,11,6,5 3:1 40:33
3. tekma pic Luka Norčič Kema Murexin I 4,8,8 3:0 33:20
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -7,9,7,7 3:1 40:34
25.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 7. krog - SU : Savinja I
2. tekma pic Maj Murn SU 4,4,7 3:0 33:15
1. tekma pic Uroš Slatinšek SU -2,8,5,4 3:1 35:28
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Sav 11,8,-5,-7,-4,-7 2:4 47:63
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Šmaljcelj Krka 10,6,10,5 4:0 46:31
Finalni del, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 1,8,5,3 4:0 44:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Horvat Sob 9,-9,8,-8,-9 2:3 48:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 4,-10,5,1 3:1 43:22
18.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 3,9,-11,9 3:1 44:34
1. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 6,5,6 3:0 33:17
11.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 5. krog - Maribor : Savinja I
5. tekma pic Gregor Komac Maribor 7,10,5 3:0 34:22
3. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -7,7,9,8 3:1 40:35
1. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -5,9,8,8 3:1 38:36
28.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 4. krog - Savinja I : Krka
3. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka 4,3,10 3:0 34:17
1. tekma pic Denis Pintar Krka 6,2,5 3:0 33:13
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Sav -8,-8,-7 0:3 23:33
Finalni del, polfinale pic Matic Čopar Sav 8,5,2 3:0 33:15
Finalni del, četrtfinale pic Luka Jokič Men 3,8,4 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Nel Savšek Pintarič Men 4,7,2 3:0 33:13
Finalni del, 2. krog pic Urban Janc Ljub 2,5,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 2,0,3 3:0 33:5
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Tement Mb - ZM 1,0,1 3:0 33:2
Kvalifikacije, 1. krog pic Tit Matzele Men 0,4,1 3:0 33:5
21.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 3. krog - Tempo : Savinja I
3. tekma pic Tadej Vodušek Tempo 3,9,13 3:0 37:25
1. tekma pic Miha Kljajič Tempo 5,10,10 3:0 35:25
14.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 2. krog - Savinja I : Mengeš
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš 9,2,7 3:0 33:18
1. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš 10,6,9 3:0 34:25
07.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 1. krog - Mura Sobota I : Savinja I
6. tekma pic Bojan Ropoša Mura Sobota I -9,-7,9,10,-7 2:3 46:52
2. tekma pic Gregor Zafoštnik Mura Sobota I 6,-9,-5,-9 1:3 34:39
1. tekma pic Gregor Zafoštnik Mura Sobota I 5,3,9 3:0 33:17
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 11,9,3 3:0 35:23
Top, 6. krog pic Peter Hribar Krka -9,-7,1,-8 1:3 35:34
Top, 5. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 4,-6,-8,9,-10 2:3 46:47
Top, 4. krog pic Andraž Novak K-S 8,3,9 3:0 33:20
Top, 3. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -6,6,-9,5,5 3:2 48:38
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log 10,-6,-5,6,-9 2:3 43:49
Top, 1. krog pic Bojan Ropoša Sob -6,9,-3,11,7 3:2 44:49
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Finalni del, finale pic Aljaž Godec Int -7,7,-7,7,-16,-5 2:4 57:65
Finalni del, polfinale pic Filip Kolle Ves 6,7,7,8 4:0 44:28
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin 5,2,6,4 4:0 44:17
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema - Murexin 5,9,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 2,3,9 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Hrovat K-S 4,1,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU 6,5,5 3:0 33:16
22.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 18. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -9,4,-10,8,2 3:2 52:37
4. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 9,11,6 3:0 35:26
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 8,3,5 3:0 33:16
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log 8,-4,-8,9,6,-7,-6 3:4 58:67
Finalni del, polfinale pic Matic Čopar Sav -7,7,9,-11,4,-9,5 4:3 71:60
Finalni del, četrtfinale pic Domen Hohnjec Sav 7,10,6,5 4:0 45:28
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 8,12,6 3:0 36:26
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 5,3,1 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 2,2,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Titan Sob 2,3,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Jelnikar Ili 3,0,1 3:0 33:4
08.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 17. krog - Vesna I : Savinja I
5. tekma pic Bojan Pavič Vesna I 9,4,9 3:0 33:22
4. tekma pic Bojan Pavič Vesna I 5,4,9 3:0 33:18
2. tekma pic Žan Korelec Vesna I 4,7,4 3:0 33:15
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -9,2,-9,-7,-7 1:4 43:46
Finalni del, osmina finala pic Gregor Zafoštnik Sob 6,5,7,-8,7 4:1 52:36
Finalni del, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav 4,1,-10,5,11 4:1 56:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 5,4,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 4,8,4 3:0 33:16
18.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 16. krog - Savinja I : SU
4. tekma pic Uroš Slatinšek SU -3,-9,-9 0:3 21:33
3. tekma pic Jožko Omerzel SU 8,0,4 3:0 33:12
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log 8,4,6 3:0 33:18
Finalni del, polfinale pic Mihael Kocjančič K-S 10,4,5 3:0 34:19
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koren Cir 6,2,7 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Timotej Jerina Men 9,5,9 3:0 33:23
Finalni del, 2. krog pic Miha Homan Int 3,7,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men 3,4,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Lah K-S 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Kralj B2 1,6,4 3:0 33:11
11.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 15. krog - Kema Murexin I : Savinja I
6. tekma pic Damjan Zelko Kema Murexin I 8,5,4 3:0 33:17
4. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I 7,8,10 3:0 34:25
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -8,-9,10,-14 1:3 43:48
04.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 14. krog - Tempo : Savinja I
4. tekma pic Patrik Videc Tempo 6,7,-8,8 3:1 41:32
2. tekma pic Patrik Videc Tempo 9,4,6 3:0 33:19
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 8,-8,-8,4,-9,-6 2:4 53:56
Finalni del, osmina finala pic Luka Norčič Kema - Murexin -9,-8,6,7,8,-6,4 4:3 67:58
25.02.2023 1. SNTL 2022/2023, 13. krog - Savinja I : Inter Diskont I
5. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -8,-8,-7 0:3 23:33
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I 6,-7,7,5 3:1 40:29
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont I 4,11,-5,5 3:1 40:31
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Savinja ZIT
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 7,8,7 3:0 33:22
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Savinja ZIT : Kema Murexin
6. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin 6,9,1 3:0 33:16
3. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -10,8,8,8 3:1 43:36
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja ZIT : SU
5. tekma pic Mark Gazvoda SU -8,8,6,8 3:1 41:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Savinja ZIT
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I 8,-6,7,5 3:1 39:31
3. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I 4,2,6 3:0 33:12
28.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 12. krog - Maribor : Savinja I
4. tekma pic Gregor Komac Maribor 13,8,-12,-6,-10 2:3 54:58
3. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 9,10,-4,8 3:1 38:38
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log 7,-6,-10,8,-8,-10 2:4 56:61
Finalni del, polfinale pic Matic Čopar Sav 9,8,3,1 4:0 44:21
Finalni del, četrtfinale pic Domen Hohnjec Sav 7,6,6,8 4:0 44:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men 1,8,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 6,-9,7,7 3:1 42:31
21.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 11. krog - Savinja I : Krka I
4. tekma pic Denis Pintar Krka I 15,6,1 3:0 39:22
2. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I 8,4,7 3:0 33:19
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja ZIT : Škofja Loka
4. tekma pic Jure Pintar Škofja Loka 5,3,0 3:0 33:8
2. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 3,3,2 3:0 33:8
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Gorica : Savinja ZIT
4. tekma pic Lan Koglot Gorica 5,7,6 3:0 33:18
1. tekma pic Klemen Godnič Gorica 2,0,4 3:0 33:6
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Savinja ZIT : Vesna
4. tekma pic Tim Stajnko Vesna 6,6,7 3:0 33:19
2. tekma pic Peter Zlodej Vesna 5,5,8 3:0 33:18
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja ZIT : SU
5. tekma pic Maj Murn SU 8,10,5 3:0 34:23
1. tekma pic Patrik Blažević SU 5,5,6 3:0 33:16
14.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 10. krog - Mengeš I : Savinja I
5. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 9,12,8 3:0 36:29
4. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 7,-5,-11,-6 1:3 33:42
2. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -10,2,-10,-7 1:3 38:37
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log -7,-7,-7 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Mihael Kocjančič K-S 7,6,-5,10 3:1 39:34
Top, 5. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 5,6,-8,6 3:1 41:28
Top, 4. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,9,5 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 2,3,8 3:0 33:13
Top, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav 4,7,8 3:0 33:19
Top, 1. krog pic Matic Čopar Sav -8,6,5,5 3:1 41:27
11.12.2022 1. TOP za članice in člane 2022/2023
Top, 7. krog pic Darko Jamšek Int -4,7,9,8 3:1 37:35
Top, 6. krog pic Andraž Novak K-S 7,5,5 3:0 33:17
Top, 5. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -12,8,9,-12,11 3:2 59:56
Top, 4. krog pic Erik Paulin Arr 11,-9,-9,8,11 3:2 55:52
Top, 3. krog pic Tilen Cvetko Muta -9,-9,-4 0:3 22:33
Top, 2. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin 4,-7,8,-10,-8 2:3 47:46
Top, 1. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -5,-4,9,15,10 3:2 49:56
10.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 9. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
4. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 5,-8,7,4 3:1 41:27
1. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 10,-8,-8,8,-9 2:3 48:51
03.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 8. krog - Savinja I : Vesna I
4. tekma pic Žan Korelec Vesna I 7,6,8 3:0 33:21
1. tekma pic Zal Šesek Vesna I 4,5,3 3:0 33:12
26.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 7. krog - SU : Savinja I
5. tekma pic Uroš Slatinšek SU 9,-9,-9,-7 1:3 36:42
4. tekma pic Uroš Slatinšek SU 7,6,-9,7 3:1 42:31
2. tekma pic Jožko Omerzel SU -1,-6,8,7,8 3:2 40:45
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Andraž Novak K-S 9,6,-6,-6,-8,9,-7 3:4 60:68
Finalni del, osmina finala pic Bojan Ropoša Sob 7,6,7,9 4:0 44:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,-7,6,6 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Oleksandr Palchikovskiy K-S 1,2,2 3:0 33:5
19.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 6. krog - Savinja I : Kema Murexin I
5. tekma pic Damjan Zelko Kema Murexin I 5,-6,9,-9,-12 2:3 49:50
4. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I 4,-9,6,8 3:1 42:29
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I 10,-5,8,8 3:1 39:37
29.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 4. krog - Inter Diskont I : Savinja I
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I 8,-4,-4,7,-9 2:3 39:48
1. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -9,-3,6,-8 1:3 31:39
22.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 3. krog - Savinja I : Maribor
5. tekma pic Gregor Komac Maribor -5,-3,-9 0:3 17:33
4. tekma pic Gregor Komac Maribor 6,10,4 3:0 34:20
1. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -9,-9,8,-9 1:3 38:41
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log 3,-8,8,9 3:1 41:31
Finalni del, polfinale pic Nino Šegula Kema - Murexin 4,7,4 3:0 33:15
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin 7,9,-8,-12,7 3:2 53:48
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema - Murexin 4,-12,6,4 3:1 45:28
Finalni del, 2. krog pic Matic Vertuš Krka 4,3,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Mušić K-S 4,4,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Kramžar Men 3,5,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Peršič Gor 1,1,4 3:0 33:6
15.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 2. krog - Krka I : Savinja I
4. tekma pic Neven Karkovič Krka I -6,-10,5,3,11 3:2 51:42
1. tekma pic Matej Mamut Krka I 9,-7,-7,10,9 3:2 48:50
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -6,-7,7,10,3,-6,6 4:3 64:59
Finalni del, polfinale pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 5,-9,3,-7,9,11 4:2 62:50
Finalni del, četrtfinale pic Damjan Zelko Kema - Murexin 9,-8,8,7,3 4:1 52:38
Finalni del, osmina finala pic Luka Norčič Kema - Murexin 3,5,5,5 4:0 44:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Boštjan Kraser Muta 4,9,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Smiljan Mekicar Vrh -7,1,4,3 3:1 40:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Oleksandr Palchikovskiy K-S 7,6,6 3:0 33:19
08.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 1. krog - Savinja I : Mengeš I
4. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 7,-13,-8,6,9 3:2 54:48
1. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 10,9,6 3:0 34:25
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : SU
1. tekma pic Maj Murn SU 1,2,6 3:0 33:9
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Kema Murexin
2. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin 7,6,7 3:0 33:20
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja ZIT : Xiom Muta
1. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta 1,3,6 3:0 33:10
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Kajuh-Slovan : Savinja ZIT
1. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 5,5,6 3:0 33:16
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Mengeš I : Savinja ZIT
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I 4,-9,5,6 3:1 42:26
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Maribor
1. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 9,8,4 3:0 33:21
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Rakek : Savinja ZIT
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek 9,5,10 3:0 34:24
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Savinja ZIT : SU
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -6,6,5,12 3:1 42:34
1. tekma pic Mark Gazvoda SU 6,13,-7,4 3:1 44:34
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log 5,7,-7,6 3:1 40:29
Top, 6. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,10,3 3:0 34:21
Top, 5. krog pic Domen Hohnjec Sav 6,4,-9,7 3:1 42:28
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR 7,6,6 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 5,8,-9,8 3:1 42:32
Top, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav 4,9,8 3:0 33:21
Top, 1. krog pic Matic Čopar Sav 8,10,5 3:0 34:23
08.05.2022 2. TOP članic in članov 2021/2022
Top, 7. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 9,9,4 3:0 33:22
Top, 6. krog pic Darko Jamšek Int -3,-3,-6 0:3 12:33
Top, 5. krog pic Andraž Avbelj Men -5,-10,6,-6 1:3 32:40
Top, 4. krog pic Erik Paulin Arr -6,-3,8,-3 1:3 23:41
Top, 3. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin 8,-3,7,-7,5 3:2 43:42
Top, 2. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -11,5,-5,-6 1:3 33:40
Top, 1. krog pic Andraž Novak K-S 8,-3,-9,-9 1:3 32:41
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-4,-9,6,-10 1:4 39:51
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -10,6,11,3,-8,-7,7 4:3 71:61
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič K-S -8,3,9,7,5 4:1 52:35
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves 2,4,9 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log 5,5,-8,9 3:1 41:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 2,6,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 6,2,-10,6 3:1 43:26
09.04.2022 1. SNTL - končnica 2021/2022, 1. krog - Savinja I : SU I
7. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -12,-6,-6 0:3 24:36
4. tekma pic Jure Slatinšek SU I -7,-7,12,10,11 3:2 53:55
2. tekma pic Jožko Omerzel SU I 3,5,12 3:0 36:20
09.04.2022 1. SNTL - končnica 2021/2022, 1. krog - SU I : Savinja I
5. tekma pic Jožko Omerzel SU I -6,0,-14,10,-7 2:3 50:48
3. tekma pic Jure Slatinšek SU I -9,-4,-7 0:3 20:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, finale pic Aljaž Godec Int 6,-9,-9,6,-3,8,-8 3:4 62:64
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -4,7,-7,9,-11,4,9 4:3 66:64
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin 11,-9,4,10,7 4:1 56:43
Finalni del, osmina finala pic Miha Fatur Sav 5,6,3 3:0 33:14
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves 9,6,0 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Šobar Men 6,3,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Lešnik Cir 3,5,3 3:0 33:11
19.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 18. krog - Savinja I : Maribor
9. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 12,-9,-10,-7 1:3 40:46
5. tekma pic Gregor Komac Maribor 12,-7,-8,-7 1:3 36:45
1. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 1,1,4 3:0 33:6
12.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 17. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
6. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -9,0,9,-6,8 3:2 48:39
2. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -6,-10,7,-6 1:3 33:41
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Klemen Jazbič Men 5,-6,5,-13,-11,11,-9 3:4 74:71
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 4,8,15 3:0 39:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 7,7,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Jokič Men 5,4,0 3:0 33:9
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Savinja I : Krka I
3. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I 5,4,-8,-7,8 3:2 48:39
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -9,-12,-6 0:3 27:36
Finalni del, polfinale pic Mihael Kocjančič K-S 6,5,-9,10 3:1 43:32
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men 2,3,7 3:0 33:12
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 2,10,8 3:0 34:20
Finalni del, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 7,6,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 7,6,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 6,8,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Ji Kejun Arr 2,6,1 3:0 33:9
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Vesna : Savinja I
5. tekma pic Bojan Pavič Vesna -10,-6,4,-6 1:3 33:38
3. tekma pic Filip Kolle Vesna 7,7,5 3:0 33:19
12.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 14. krog - Xiom Muta : Savinja I
4. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -8,7,2,4 3:1 41:24
1. tekma pic Jure Kraker Xiom Muta 7,8,3 3:0 33:18
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Savinja I : Mengeš I
7. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 1,-6,8,8 3:1 39:28
4. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 6,7,7 3:0 33:20
2. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I 10,-6,9,-9,-8 2:3 46:52
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - Inter Diskont : Savinja I
5. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont 12,-8,-7,-7 1:3 36:45
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont 8,5,5 3:0 33:18
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, finale pic Rok Trtnik Men -7,-11,10,9,6,11 4:2 65:60
Finalni del, polfinale pic Mihael Kocjančič K-S 11,3,7,8 4:0 46:29
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -8,9,9,4,-6,9 4:2 58:53
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema - Murexin 7,4,8,6 4:0 44:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 7,5,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Alex Aritonović Tem 3,4,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr 5,2,3 3:0 33:10
29.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 11. krog - Savinja I : SU I
9. tekma pic Jožko Omerzel SU I 6,2,5 3:0 33:13
5. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -8,-6,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Jure Slatinšek SU I -8,-11,-8 0:3 27:35
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Kema Puconci I : Savinja I
5. tekma pic Luka Norčič Kema Puconci I 8,6,9 3:0 33:23
3. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I -6,8,-11,-2 1:3 30:43
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Luka Breznik Int 3,8,4 3:0 33:15
Top, 6. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU 5,5,7 3:0 33:17
Top, 5. krog pic Darko Jamšek Int 9,14,-5,9 3:1 43:43
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log -11,-6,-6 0:3 23:35
Top, 3. krog pic Boštjan Kraser Muta 8,-11,-10,10,-7 2:3 51:54
Top, 2. krog pic Rok Trtnik Men 6,9,-8,7 3:1 41:33
Top, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 11,-9,2,8 3:1 44:32
11.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 9. krog - Maribor : Savinja I
5. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 9,-9,-10,-6 1:3 36:43
3. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -7,-7,7,-3 1:3 28:40
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič K-S -9,7,4,2 3:1 42:24
Top, 6. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,4,-8,9 3:1 41:31
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log 9,-8,9,9 3:1 41:38
Top, 4. krog pic Dejan Jovanović Sav 5,3,6 3:0 33:14
Top, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -6,-9,-8 0:3 23:33
Top, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 4,-7,5,3 3:1 40:23
Top, 1. krog pic Matic Čopar Sav 9,-9,8,4 3:1 42:32
04.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -6,8,-9,9,7 3:2 48:46
2. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Kajuh-Slovan 3,9,6 3:0 33:18
27.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 7. krog - Krka I : Savinja I
2. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I 6,8,5 3:0 33:19
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Savinja I : Vesna
7. tekma pic Filip Kolle Vesna 6,-5,-12,6,5 3:2 50:42
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna 10,-8,-5,-8 1:3 33:43
2. tekma pic Bojan Pavič Vesna 4,-4,8,-10,8 3:2 47:43
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Uroš Slatinšek ŠD SU 10,-5,-11,-3,-9 1:4 40:56
Finalni del, 1. krog pic Rok Trtnik Men -5,9,6,-9,7,4 4:2 58:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Novak K-S -9,-8,7,-8 1:3 36:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log 6,3,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR 6,4,5 3:0 33:15
13.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja I : Xiom Muta
4. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 5,-8,-7,9,13 3:2 52:49
2. tekma pic Jure Kraker Xiom Muta 6,7,5 3:0 33:18
06.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 4. krog - Mengeš I : Savinja I
5. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -6,-11,5,-7 1:3 35:40
3. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -8,10,8,7 3:1 42:36
30.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja I : Inter Diskont
7. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -7,-4,-9 0:3 20:33
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont -9,-8,9,-11 1:3 39:44
2. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont 8,11,7 3:0 35:26
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Gregor Komac Mb - ZM -6,-7,-5,-9 0:4 27:44
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -9,5,6,11,7 4:1 55:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Andrej Potrbin PPR 8,8,3 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 7,-8,4,-6,-13 2:3 49:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log 4,5,6 3:0 33:15
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, finale pic Mihael Kocjančič K-S -2,-10,9,8,9 3:2 45:49
Finalni del, polfinale pic Nino Šegula Kema - Murexin 5,3,-9,5 3:1 42:24
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav 2,9,12 3:0 36:23
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU 2,4,5 3:0 33:11
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 6,3,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Gruden ŠD SU 9,9,2 3:0 33:20
16.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 2. krog - SU I : Savinja I
7. tekma pic Jure Slatinšek SU I -7,-7,-9 0:3 23:33
5. tekma pic Jožko Omerzel SU I 17,6,7 3:0 41:30
3. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -5,-6,-8 0:3 19:33
09.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Savinja I : Kema Puconci I
7. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I 10,9,-8,5 3:1 42:35
4. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I -10,-3,-7 0:3 20:34
2. tekma pic Luka Norčič Kema Puconci I -9,-5,6,7,10 3:2 48:45
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 1. krog - Vrhnika : Savinja
2. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 9,6,5 3:0 33:20
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 2. krog - Vesna : Savinja
3. tekma pic Bojan Pavič Vesna -9,9,5,-9,5 3:2 51:41
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Kema
4. tekma pic Nino Šegula Kema 5,6,-8,7 3:1 41:29
1. tekma pic Jure Smodiš Kema 7,-6,-8,-9 1:3 34:40
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Savinja I : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -5,-4,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -9,8,-5,-7 1:3 32:41
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja I : Mengeš I
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -7,5,9,5 3:1 40:30
1. tekma pic David Grad Mengeš I 9,7,1 3:0 33:17
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Vesna I
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna I 7,11,4 3:0 35:22
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Savinja I
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -8,-9,-4 0:3 21:33
2. tekma pic Maj Murn SU 8,4,7 3:0 33:19
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja I : Maribor
1. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 2,2,8 3:0 33:12
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Krka : Savinja I
1. tekma pic Benjamin Bećirević Krka 4,7,8 3:0 33:19
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja I : Rakek
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek 7,-7,8,-5,9 3:2 45:46
1. tekma pic Gašper Žirovnik Remenih Rakek 3,4,4 3:0 33:11
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -9,1,-4,-10,7,-3 2:4 48:53
Finalni del, polfinale pic Aleks Ušaj Vrt 4,7,8,3 4:0 44:22
Finalni del, četrtfinale pic Erazem Janc Ljub 1,8,8,0 4:0 44:17
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men 2,2,7 3:0 33:11
Finalni del, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 4,-8,2,1 3:1 41:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Til Erhatič Cir 5,0,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic May Bočko B2 5,6,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Rogelj Pres 4,2,3 3:0 33:9
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Vesna : Savinja I
4. tekma pic Mark Dimnik Vesna 2,7,6 3:0 33:15
2. tekma pic Bor Klešnik Vesna 1,3,6 3:0 33:10
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 4,2,8 3:0 33:14
1. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 5,3,6 3:0 33:14
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja I : Logatec
4. tekma pic Žan Okorn Logatec 3,3,2 3:0 33:8
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-12,8,9,-7 2:3 48:53
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Krka I
4. tekma pic Benjamin Bećirević Krka I 1,2,6 3:0 33:9
1. tekma pic Matic Vertuš Krka I 7,3,2 3:0 33:12
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Savinja I
4. tekma pic Andraž Zupančič SU 6,9,3 3:0 33:18
2. tekma pic Maj Murn SU 1,3,4 3:0 33:8
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Krka II : Savinja II
2. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 1,2,5 3:0 33:8
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - SU II : Savinja II
5. tekma pic Andraž Zupančič SU II 2,4,5 3:0 33:11
3. tekma pic Maj Murn SU II 3,9,5 3:0 33:17
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Krka II
2. tekma pic Amadej Rešetič Krka II 2,7,3 3:0 33:12
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Cirkovce I : Savinja I
2. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I 3,4,6 3:0 33:13
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Arrigoni : Savinja I
2. tekma pic Tine Ivančič Arrigoni 04,3 3:0 33:7
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja I : Letrika
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 4,6,7 3:0 33:17
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 6,-9,4,5 3:1 42:26
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -9,-2,-12 0:3 23:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 3,6,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -9,8,-9,1,-9 2:3 49:42
22.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 3. krog - Savinja III : Savinja II
5. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 7,-9,9,6 3:1 42:33
3. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja III 1,8,9 3:0 33:18
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič K-S -4,10,-9,7,-9,5,-9 3:4 65:66
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 7,7,8 3:0 33:22
Finalni del, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 9,5,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 6,6,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Hrovat K-S 4,3,4 3:0 33:11
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Škofja Loka
4. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 5,4,4 3:0 33:13
2. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 5,-8,2,4 3:1 41:22
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Vrhnika
4. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 9,8,9 3:0 33:26
2. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 7,8,-9,3 3:1 42:29
27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,8,-3,-4 1:3 24:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Timon Oštir Mičič Ili 9,8,4 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -6,-9,-6 0:3 21:33
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -6,-5,-8,-8 0:4 27:44
Finalni del, četrtfinale pic Domen Hohnjec Sav 7,7,9,4 4:0 44:27
Finalni del, osmina finala pic Alin Lesnik Muta 2,3,2 3:0 33:7
Finalni del, 2. krog pic Sven Pucihar Škl 3,10,5 3:0 34:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 7,-9,0,6 3:1 42:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl 1,10,1 3:0 34:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Horvat Sob 4,5,4 3:0 33:13
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -4,-5,-7 0:3 16:33
Finalni del, 2. krog pic Adam Rakun Men 5,6,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 6,9,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,6,10 3:0 34:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 3,5,5 3:0 33:13
20.06.2020 Kv. za 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Savinja II : Vesna
7. tekma pic Filip Kolle Vesna -3,-7,-9 0:3 19:33
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 3,10,8 3:0 34:21
2. tekma pic Bojan Maselj Vesna 5,8,4 3:0 33:17
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Savinja II : Gorica
7. tekma pic Lan Koglot Gorica 8,3,5 3:0 33:16
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,-8,5,-9 1:3 34:38
2. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 6,8,5 3:0 33:19
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Savinja II : Vrhnika
5. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 9,10,8 3:0 34:27
06.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 5. krog - Sobota II : Savinja II
5. tekma pic Timi Gider Sobota II 4,3,4 3:0 33:11
3. tekma pic Luka Žagar Sobota II 4,3,7 3:0 33:14
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-5,-9 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 9,6,-5,9 3:1 38:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -5,8,6,-5,9 3:2 43:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Prevodnik Škl 4,4,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men 9,7,8 3:0 33:24
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Matic Čopar Sav -9,-11,-10 0:3 30:36
Finalni del, četrtfinale pic Luka Jokič Men -10,5,7,10 3:1 44:34
Finalni del, osmina finala pic Mark Gazvoda ŠD SU 4,7,4 3:0 33:15
Finalni del, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Alain Zboržil Arr 8,9,1 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Homan Int 8,7,7 3:0 33:22
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja II : B2
8. tekma pic Miodrag Drljača B2 10,10,5 3:0 35:25
6. tekma pic Klemen Belehar B2 5,7,9 3:0 33:21
3. tekma pic Jan Krč B2 -6,9,-6,6,-6 2:3 40:48
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja II : Metlika
4. tekma pic Boris Govednik Metlika 5,5,5 3:0 33:15
2. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika 6,6,7 3:0 33:19
02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -9,-11,-8 0:3 28:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -10,-7,-6 0:3 23:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -6,-9,9,-2 1:3 28:42
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Gorica : Savinja II
5. tekma pic Nik Velikonja Gorica 7,9,3 3:0 33:19
3. tekma pic Lan Bitežnik Gorica -7,5,7,7 3:1 40:30
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Vrhnika : Savinja II
9. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika -6,5,10,6 3:1 40:32
6. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -9,6,-10,12,9 3:2 55:50
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - Savinja II : Sobota II
5. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 7,9,8 3:0 33:24
1. tekma pic Rok Kapun Sobota II 4,-10,-4,4,-8 2:3 44:42
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - SU : Savinja
7. tekma pic Mitja Omerzel SU -7,-4,-10 0:3 21:34
5. tekma pic Maj Murn SU 4,-8,7,9 3:1 41:31
3. tekma pic Domen Zupančič SU -8,-11,-3 0:3 22:35
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Savinja
8. tekma pic Rok Grad Mengeš I -8,8,7,7 3:1 41:33
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I 7,-4,-6,8,8 3:2 43:45
1. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I -9,-6,12,-11 1:3 40:47
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Arrigoni : Savinja
7. tekma pic Matija Novel Arrigoni 7,-8,-3,-7 1:3 29:40
5. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 7,2,10 3:0 34:19
3. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 3,7,5 3:0 33:15
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -9,-4,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -11,-8,8,11,-7 2:3 50:54
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja : B2
6. tekma pic David Kne B2 7,3,4 3:0 33:14
3. tekma pic Jan Krč B2 6,8,9 3:0 33:23
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Logatec : Savinja I
9. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -0,-0,-0 0:3 0:33
6. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -0,-0,-0 0:3 0:33
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -0,-0,-0 0:3 0:33
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Savinja I : Muta
5. tekma pic Blaž Lapajne Muta -0,-0,-0 0:3 0:33
1. tekma pic Jure Kraker Muta -0,-0,-0 0:3 0:33
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 6,4,1 3:0 33:11
2. tekma pic Kristian Čerin Kajuh-Slovan 8,4,5 3:0 33:17
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja I : SU
7. tekma pic Andraž Zupančič SU -11,2,9,7 3:1 44:31
4. tekma pic Maj Murn SU 6,3,9 3:0 33:18
2. tekma pic Mark Gazvoda SU 6,11,-5,4 3:1 40:32
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Savinja I
5. tekma pic Jan Kromar Mengeš I 7,0,-4,-8,6 3:2 45:35
3. tekma pic Andraž Maček Mengeš I 7,7,10 3:0 34:24
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš II : Savinja I
5. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš II 2,1,4 3:0 33:7
3. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš II 5,2,9 3:0 33:16
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja I : Vesna
4. tekma pic Tim Stajnko Vesna 8,10,3 3:0 34:21
2. tekma pic Zal Šesek Vesna 8,9,-4,7 3:1 37:35
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja I : Arrigoni
4. tekma pic Matija Gorup Arrigoni 6,8,9 3:0 33:23
2. tekma pic Alain Zboržil Arrigoni 7,7,4 3:0 33:18
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - B2 : Savinja II
5. tekma pic Miodrag Drljača B2 -8,-3,3,9,-7 2:3 40:45
3. tekma pic Klemen Belehar B2 8,6,5 3:0 33:19
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - Metlika : Savinja II
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -9,-10,5,-6 1:3 36:39
5. tekma pic Boris Govednik Metlika -7,6,9,4 3:1 40:30
3. tekma pic Vid Zabukovec Metlika -9,13,8,4 3:1 46:36
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 9,6,9 3:0 33:24
Top, 6. krog pic Matic Čopar Sav 8,-9,5,-9,-6 2:3 46:46
Top, 5. krog pic Domen Hohnjec Sav -9,3,4,6 3:1 42:24
Top, 4. krog pic Aljaž Fortuna Ves -8,5,5,7 3:1 41:28
Top, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S -6,5,7,9 3:1 39:32
Top, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 7,6,10 3:0 34:23
Top, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -10,-10,6,-9 1:3 40:41
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Jure Kraker Muta 2,10,9 3:0 34:21
Top, 6. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,-7,13,-10,-7 2:3 50:56
Top, 5. krog pic Domen Hohnjec Sav 9,-7,9,-9,8 3:2 49:48
Top, 4. krog pic David Grad Men 7,8,4 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log -5,8,8,-9,-8 2:3 44:49
Top, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt 8,8,5 3:0 33:21
Top, 1. krog pic Matic Čopar Sav 9,7,3 3:0 33:19
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -10,-5,-3 0:3 18:34
Finalni del, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 4,3,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -11,-7,6,1,4 3:2 51:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 11,4,3 3:0 35:18
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 7,-6,-8,-6 1:3 31:40
Finalni del, osmina finala pic Tomi Pugliese Štuva Arr 5,11,4 3:0 35:20
Finalni del, 2. krog pic Sven Pucihar Škl 8,3,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Kramžar Men 8,4,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 2,1,2 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristian Čerin K-S 6,8,6 3:0 33:20
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Jan Krč B2 12,-5,7,-8,-10 2:3 48:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 9,6,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -6,-7,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 4,-9,-6,4,7 3:2 48:37
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -8,-10,-10 0:3 28:35
Finalni del, polfinale pic Blaž Lapajne Muta 7,8,11 3:0 35:26
Finalni del, četrtfinale pic Jure Kraker Muta 5,-3,11,9 3:1 38:36
Finalni del, osmina finala pic Alin Lesnik Muta 8,7,7 3:0 33:22
Finalni del, 2. krog pic Jan Kromar Men 6,3,-10,8 3:1 43:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Kramžar Men 2,4,11 3:0 35:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka 5,8,5 3:0 33:18
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log -10,-7,-4 0:3 21:34
Top, 6. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 6,5,7 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Jure Kraker Muta 7,9,7 3:0 33:23
Top, 4. krog pic Erazem Janc Ljub -9,5,6,9 3:1 42:31
Top, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt 10,-9,-11,-4 1:3 36:45
Top, 2. krog pic Luka Jokič Men 6,-5,-10,6,-5 2:3 42:46
Top, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 1,6,-5,6 3:1 38:24
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Peter Zlodej Ves 7,6,9 3:0 33:22
Top, 6. krog pic Uroš Žavbi Arr 10,10,-7,4 3:1 42:35
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Vrt 11,-3,8,5 3:1 38:35
Top, 4. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,8,-3,-12,-7 2:3 44:53
Top, 3. krog pic Matic Čopar Sav -7,-5,-8 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Bine Rakušček Log 5,-9,13,6 3:1 46:35
Top, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -11,8,6,-12,9 3:2 56:50
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -4,-3,-5 0:3 12:33
Finalni del, polfinale pic Andraž Zupančič ŠD SU 7,4,3 3:0 33:14
Finalni del, četrtfinale pic Erazem Janc Ljub 6,5,6 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Mark Gazvoda ŠD SU 9,3,10 3:0 34:22
Finalni del, 2. krog pic Jure Čampa PPR 3,8,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int 7,3,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Klemen Pintar PPR 5,8,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Rogelj Pres 6,4,1 3:0 33:11
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokič Men -3,-9,-13 0:3 25:37
Finalni del, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr 8,2,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Grčar Ves 8,-10,7,5 3:1 43:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log 5,1,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Koršič Gor 7,1,6 3:0 33:14
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -3,-9,11,-8 1:3 33:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,-5,-1 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Edonis Kabashi Ves 8,6,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub 6,2,3 3:0 33:11
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja I
6. tekma pic Dejan Jokič Mengeš I -6,-10,-8 0:3 24:34
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš I 7,5,5 3:0 33:17
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Savinja I : Arrigoni
8. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -3,-9,-9 0:3 21:33
6. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 5,9,10 3:0 34:24
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 10,-2,-2,11,9 3:2 40:52
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Savinja I : Logatec
9. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 3,7,1 3:0 33:11
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-8,-9 0:3 24:33
1. tekma pic Bine Rakušček Logatec 8,10,-4,8 3:1 38:37
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : Kema
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -12,8,-7,-6 1:3 36:44
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Letrika : Savinja I
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 3,-6,8,-4,8 3:2 43:41
1. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika 10,6,3 3:0 34:19
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -4,-3,11,-2 1:3 22:44
Finalni del, četrtfinale pic Andraž Zupančič ŠD SU 7,-11,-7,7,5 3:2 51:43
Finalni del, osmina finala pic Mark Gazvoda ŠD SU -13,9,0,-10,9 3:2 56:45
Finalni del, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 8,9,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta 6,7,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Belak Ljut 5,4,10 3:0 34:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Nel Muster Domadenik Mb - ZM 5,6,3 3:0 33:14
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Savinja : Tempo
5. tekma pic Patrik Videc Tempo -3,-5,-5 0:3 13:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Savinja
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni -5,-7,-0 0:3 12:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja : SU
3. tekma pic Mitja Omerzel SU -5,-8,-7 0:3 20:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Mengeš II
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -4,-5,-4 0:3 13:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
1. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan 4,5,6 3:0 33:15
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : B2
3. tekma pic Gašper Ipavec Lakner B2 3,2,2 3:0 33:7
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna II : Savinja I
2. tekma pic Jure Zlodej Vesna II 4,3,2 3:0 33:9
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš I : Savinja I
1. tekma pic Luka Jokič Mengeš I 4,-6,-9,-9 1:3 35:37
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Logatec : Savinja
8. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,-5,-8 0:3 18:33
4. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -4,-8,-4 0:3 16:33
1. tekma pic Bine Rakušček Logatec 11,4,9 3:0 35:24
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja
4. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -9,-7,-6 0:3 22:33
1. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I -5,-9,-4 0:3 18:33
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -9,-6,-9 0:3 24:33
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -4,9,-7,-10 1:3 32:43
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Rok Kurent Hra 6,7,4 3:0 33:17
Top, 6. krog pic Alin Lesnik Muta 4,-7,5,-8,8 3:2 48:39
Top, 5. krog pic Miha Omahen Ves -9,1,8,2 3:1 42:22
Top, 4. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 9,7,7 3:0 33:23
Top, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 9,8,9 3:0 33:26
Top, 2. krog pic Adam Rakun Men 17,-7,8,10 3:1 49:46
Top, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 7,-7,3,7 3:1 40:28
06.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 1. krog - Optiprint : Savinja II
5. tekma pic Uroš Bečan Optiprint -5,9,-6,-10 1:3 32:43
3. tekma pic Matjaž Bavdek Optiprint -6,-8,-7 0:3 21:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -4,-5,7,-6 1:3 26:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -10,-9,-5 0:3 24:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt 7,9,2 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 3,7,3 3:0 33:13
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -6,-4,-9 0:3 19:33
Finalni del, četrtfinale pic Tim Stajnko Ves -6,9,5,10 3:1 40:35
Finalni del, osmina finala pic Janez Jedlovčnik Krka 5,4,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Mastikosa Hra 2,7,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S 6,5,1 3:0 33:12
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 12,-1,-5,-9 1:3 29:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log -12,9,9,-8,-6 2:3 48:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 4,6,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men 11,4,2 3:0 35:17
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -11,-9,-4 0:3 24:35
Finalni del, polfinale pic Aljaž Bobek Int 10,9,10 3:0 35:29
Finalni del, četrtfinale pic David Grad Men 4,9,2 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Alin Lesnik Muta -7,6,11,-10,5 3:2 52:45
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic David Grad Men 11,6,-6,-5,11 3:2 48:50
Top, 6. krog pic Blaž Lapajne Muta -7,-12,-7 0:3 26:36
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Vrt -8,8,-8,-4 1:3 31:41
Top, 4. krog pic Aljaž Bobek Int -10,3,-7,-11 1:3 39:39
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log -6,-9,-5 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Jure Kraker Muta 7,4,4 3:0 33:15
Top, 1. krog pic Matic Čopar Sav 9,-8,7,10 3:1 42:37
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Bobek Int -9,-7,-5 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 5,3,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,-4,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 10,9,8 3:0 34:27
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -13,-6,-6 0:3 25:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men 9,-8,6,10 3:1 42:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta 8,-7,14,8 3:1 45:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Rakušček Log -10,-8,-9 0:3 27:34
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Aljaž Bobek Int -8,-6,-4 0:3 18:33
Finalni del, četrtfinale pic Emanuel Kocjančič Arr 6,-7,7,8 3:1 40:32
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Vrt 9,-7,7,6 3:1 40:33
Finalni del, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 4,7,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 5,9,-10,8 3:1 43:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Feliks Janje K-S 8,5,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Amadej Rešetič Krka 1,2,4 3:0 33:7
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -12,-9,-4 0:3 25:36
Finalni del, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 4,11,1 3:0 35:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men 10,-6,-5,-4 1:3 27:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Smole Justin Log 4,8,13 3:0 37:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Feliks Janje K-S 4,5,3 3:0 33:12
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Savinja : Kema
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -7,-7,-4 0:3 18:33
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Savinja : Maribor
5. tekma pic Tadej Gungl Maribor 2,-10,5,-10,9 3:2 53:40
1. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor -10,-5,-10 0:3 25:35
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Tempo : Savinja
6. tekma pic Patrik Videc Tempo -1,-7,-4 0:3 12:33
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -1,-7,-4 0:3 12:33
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
7. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -3,-2,-7 0:3 12:33
5. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -5,-3,10,-4 1:3 24:43
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 4,-3,-0,-5 1:3 19:37
Finalni del, osmina finala pic Bor Klešnik Ves 12,-8,4,8 3:1 44:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -6,10,8,9 3:1 40:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Krajnc B2 8,6,7 3:0 33:21
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Krajnc B2 8,5,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log -7,-2,12,-7 1:3 30:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -2,-1,-2 0:3 5:33
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Savinja Lean rešitve II : Krka
4. tekma pic Peter Hribar Krka -8,-4,-7 0:3 19:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr -7,-6,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -2,-10,-4 0:3 16:34
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kurent Hra -9,-10,10,9,10 3:2 54:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kapun Ljut -3,-6,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -3,-7,-6 0:3 16:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, osmina finala pic Rok Kurent Hra -7,-9,-10 0:3 26:34
Mali finale, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 9,8,-8,5 3:1 41:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta -9,-4,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 5,-5,-8,-5 1:3 29:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -3,-5,-6 0:3 14:33
Skupaj: 73,45 % 509:184 1698:795 24597:19380
Preskoči na orodno vrstico