NTZS

Brin Vovk Petrovski
pic
Podatki o igralcu
Id 3490
Št. tekmovalne izkaznice 103/16/17
Starost 13 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mlajši kadeti 02.06.2019 2 2 4250 3450
kadeti 19.05.2019 16 16 2700 2700
mladinci 14.04.2019 86 86 0 0
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Matjaž Bavdek 0:1 0:3
pic Uroš Bečan 0:1 1:3
pic Miha Belak 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 1:3 4:9
pic Anej Bradač Vranc 0:1 0:3
pic Luka Breznik 0:1 0:3
pic Jure Čampa 1:0 3:0
pic Matic Čopar 1:2 3:7
pic Mark Dimnik 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 2:0 6:0
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 2:0 6:2
pic Aljaž Goltnik 0:5 1:15
pic David Grad 2:0 6:2
pic Domen Grčar 1:0 3:1
pic Tadej Gungl 1:0 3:2
pic Miha Homan 1:0 3:0
pic Peter Hribar 0:1 0:3
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:0
pic Tine Ivančič 2:0 6:1
pic Erazem Janc 4:0 12:2
pic Urban Janc 1:0 3:0
pic Feliks Janje 2:0 6:0
pic Janez Jedlovčnik 2:0 6:0
pic Jan Jevšnik 0:1 0:3
pic Dejan Jokić 0:2 0:6
pic Luka Jokić 1:3 7:9
pic Dejan Jovanović 2:0 6:3
pic Edonis Kabashi 1:0 3:0
pic Rok Kapun 0:1 0:3
pic Andraž Klemen Pintar 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 2:0 6:2
pic Emanuel Kocjančič 3:1 10:5
pic Mihael Kocjančič 1:2 4:8
pic Maj Koršič 1:0 3:0
pic Žan Krajnc 2:0 6:0
pic Jure Kraker 3:0 9:1
pic Rok Kurent 2:1 6:5
pic Blaž Lapajne 0:3 2:9
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 2:0 6:4
pic Jaka Lesnik 1:1 3:3
pic Aleks Mastikosa 1:0 3:0
pic Nel Muster Domadenik 1:0 3:0
pic Nejc Novak 0:1 0:3
pic Matija Novel 0:1 0:3
pic Miha Omahen 1:0 3:1
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Brin Peperko 2:0 6:0
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:10 2:30
pic Tomi Pugliese Štuva 2:0 6:0
pic Adam Rakun 2:0 6:2
pic Bine Rakušček 3:3 12:11
pic Amadej Rešetič 1:0 3:0
pic Anže Rogelj 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 1:0 3:0
pic Zal Šesek 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 0:3 1:9
pic Tine Smole Justin 2:0 6:0
pic Jan Šobar 1:0 3:0
pic Tim Stajnko 1:0 3:1
pic Rok Trtnik 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 3:2 11:10
pic Leon Veronik 0:1 1:3
pic Patrik Videc 0:2 0:6
pic Peter Vitamvas 0:1 1:3
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 2:2 6:7
pic Mitja Zavec 0:1 0:3
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 1:1 3:3
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 3:1 10:5
Skupaj: 82:62 268:226
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK Savinja kadeti
2018/2019 NTK Savinja mlajši kadeti
2017/2018 NTK Savinja mlajši kadeti
2016/2017 NTK Savinja mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
4. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
11. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
2. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
3. - 4. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
33. - 36. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
3. - 4. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
2. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
3. - 4. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
5. - 8. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 66. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
33. - 65. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
29. - 54. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
21. - 40. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 21 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Miha Fatur M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Pija Funtek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
2. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 27. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Dejan Jovanović M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 6 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log -10,-7,-4 0:3 21:34
Top, 6. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 6,5,7 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Jure Kraker Muta 7,9,7 3:0 33:23
Top, 4. krog pic Erazem Janc Ljub -9,5,6,9 3:1 42:31
Top, 3. krog pic Aleks Ušaj Let 10,-9,-11,-4 1:3 36:45
Top, 2. krog pic Luka Jokić Men 6,-5,-10,6,-5 2:3 42:46
Top, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 1,6,-5,6 3:1 38:24
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Peter Zlodej Ves 7,6,9 3:0 33:22
Top, 6. krog pic Uroš Žavbi Arr 10,10,-7,4 3:1 42:35
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Let 11,-3,8,5 3:1 38:35
Top, 4. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,8,-3,-12,-7 2:3 44:53
Top, 3. krog pic Matic Čopar Sav -7,-5,-8 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Bine Rakušček Log 5,-9,13,6 3:1 46:35
Top, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -11,8,6,-12,9 3:2 56:50
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -4,-3,-5 0:3 12:33
Finalni del, polfinale pic Andraž Zupančič ŠD SU 7,4,3 3:0 33:14
Finalni del, četrtfinale pic Erazem Janc Ljub 6,5,6 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Mark Gazvoda ŠD SU 9,3,10 3:0 34:22
Finalni del, 2. krog pic Jure Čampa PPR 3,8,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int 7,3,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Klemen Pintar PPR 5,8,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Rogelj Pres 6,4,1 3:0 33:11
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokić Men -3,-9,-13 0:3 25:37
Finalni del, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr 8,2,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Grčar Ves 8,-10,7,5 3:1 43:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log 5,1,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Koršič Gor 7,1,6 3:0 33:14
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -3,-9,11,-8 1:3 33:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,-5,-1 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Edonis Kabashi Ves 8,6,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub 6,2,3 3:0 33:11
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja I
6. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -6,-10,-8 0:3 24:34
2. tekma pic Luka Jokić Mengeš I 7,5,5 3:0 33:17
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Savinja I : Arrigoni
8. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -3,-9,-9 0:3 21:33
6. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 5,9,10 3:0 34:24
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 10,-2,-2,11,9 3:2 40:52
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Savinja I : Logatec
9. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 3,7,1 3:0 33:11
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-8,-9 0:3 24:33
1. tekma pic Bine Rakušček Logatec 8,10,-4,8 3:1 38:37
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : Kema
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -12,8,-7,-6 1:3 36:44
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Letrika : Savinja I
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 3,-6,8,-4,8 3:2 43:41
1. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika 10,6,3 3:0 34:19
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -4,-3,11,-2 1:3 22:44
Finalni del, četrtfinale pic Andraž Zupančič ŠD SU 7,-11,-7,7,5 3:2 51:43
Finalni del, osmina finala pic Mark Gazvoda ŠD SU -13,9,0,-10,9 3:2 56:45
Finalni del, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 8,9,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta 6,7,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Belak Ljut 5,4,10 3:0 34:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Nel Muster Domadenik Mb - ZM 5,6,3 3:0 33:14
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Savinja : Tempo
5. tekma pic Patrik Videc Tempo -3,-5,-5 0:3 13:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Savinja
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni -5,-7,-0 0:3 12:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja : SU
3. tekma pic Mitja Omerzel SU -5,-8,-7 0:3 20:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Mengeš II
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -4,-5,-4 0:3 13:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
1. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan 4,5,6 3:0 33:15
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : B2
3. tekma pic Gašper Ipavec Lakner B2 3,2,2 3:0 33:7
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna II : Savinja I
2. tekma pic Jure Zlodej Vesna II 4,3,2 3:0 33:9
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš I : Savinja I
1. tekma pic Luka Jokić Mengeš I 4,-6,-9,-9 1:3 35:37
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Logatec : Savinja
8. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,-5,-8 0:3 18:33
4. tekma pic Nejc Novak Logatec -4,-8,-4 0:3 16:33
1. tekma pic Bine Rakušček Logatec 11,4,9 3:0 35:24
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja
4. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -9,-7,-6 0:3 22:33
1. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I -5,-9,-4 0:3 18:33
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -9,-6,-9 0:3 24:33
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -4,9,-7,-10 1:3 32:43
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Rok Kurent Hra 6,7,4 3:0 33:17
Top, 6. krog pic Alin Lesnik Muta 4,-7,5,-8,8 3:2 48:39
Top, 5. krog pic Miha Omahen Ves -9,1,8,2 3:1 42:22
Top, 4. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 9,7,7 3:0 33:23
Top, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 9,8,9 3:0 33:26
Top, 2. krog pic Adam Rakun Men 17,-7,8,10 3:1 49:46
Top, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 7,-7,3,7 3:1 40:28
06.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 1. krog - Optiprint : Savinja II
5. tekma pic Uroš Bečan Optiprint -5,9,-6,-10 1:3 32:43
3. tekma pic Matjaž Bavdek Optiprint -6,-8,-7 0:3 21:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -4,-5,7,-6 1:3 26:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -10,-9,-5 0:3 24:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Let 7,9,2 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 3,7,3 3:0 33:13
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -6,-4,-9 0:3 19:33
Finalni del, četrtfinale pic Tim Stajnko Ves -6,9,5,10 3:1 40:35
Finalni del, osmina finala pic Janez Jedlovčnik Krka 5,4,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Mastikosa Hra 2,7,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Let 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S 6,5,1 3:0 33:12
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 12,-1,-5,-9 1:3 29:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log -12,9,9,-8,-6 2:3 48:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 4,6,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men 11,4,2 3:0 35:17
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -11,-9,-4 0:3 24:35
Finalni del, polfinale pic Aljaž Bobek Int 10,9,10 3:0 35:29
Finalni del, četrtfinale pic David Grad Men 4,9,2 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Alin Lesnik Muta -7,6,11,-10,5 3:2 52:45
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic David Grad Men 11,6,-6,-5,11 3:2 48:50
Top, 6. krog pic Blaž Lapajne Muta -7,-12,-7 0:3 26:36
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Let -8,8,-8,-4 1:3 31:41
Top, 4. krog pic Aljaž Bobek Int -10,3,-7,-11 1:3 39:39
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log -6,-9,-5 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Jure Kraker Muta 7,4,4 3:0 33:15
Top, 1. krog pic Matic Čopar Sav 9,-8,7,10 3:1 42:37
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Bobek Int -9,-7,-5 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 5,3,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,-4,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 10,9,8 3:0 34:27
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -13,-6,-6 0:3 25:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men 9,-8,6,10 3:1 42:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta 8,-7,14,8 3:1 45:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Rakušček Log -10,-8,-9 0:3 27:34
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Aljaž Bobek Int -8,-6,-4 0:3 18:33
Finalni del, četrtfinale pic Emanuel Kocjančič Arr 6,-7,7,8 3:1 40:32
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Let 9,-7,7,6 3:1 40:33
Finalni del, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 4,7,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 5,9,-10,8 3:1 43:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Feliks Janje K-S 8,5,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Amadej Rešetič Krka 1,2,4 3:0 33:7
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -12,-9,-4 0:3 25:36
Finalni del, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 4,11,1 3:0 35:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokić Men 10,-6,-5,-4 1:3 27:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Smole Justin Log 4,8,13 3:0 37:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Feliks Janje K-S 4,5,3 3:0 33:12
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Savinja : Kema
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -7,-7,-4 0:3 18:33
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Savinja : Maribor
5. tekma pic Tadej Gungl Maribor 2,-10,5,-10,9 3:2 53:40
1. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor -10,-5,-10 0:3 25:35
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Tempo : Savinja
6. tekma pic Patrik Videc Tempo -1,-7,-4 0:3 12:33
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -1,-7,-4 0:3 12:33
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
7. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -3,-2,-7 0:3 12:33
5. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -5,-3,10,-4 1:3 24:43
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 4,-3,-0,-5 1:3 19:37
Finalni del, osmina finala pic Bor Klešnik Ves 12,-8,4,8 3:1 44:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -6,10,8,9 3:1 40:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Krajnc B2 8,6,7 3:0 33:21
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Krajnc B2 8,5,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log -7,-2,12,-7 1:3 30:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -2,-1,-2 0:3 5:33
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Savinja Lean rešitve II : Krka
4. tekma pic Peter Hribar Krka -8,-4,-7 0:3 19:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr -7,-6,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -2,-10,-4 0:3 16:34
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kurent Hra -9,-10,10,9,10 3:2 54:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kapun Ljut -3,-6,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -3,-7,-6 0:3 16:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, osmina finala pic Rok Kurent Hra -7,-9,-10 0:3 26:34
Mali finale, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 9,8,-8,5 3:1 41:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta -9,-4,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 5,-5,-8,-5 1:3 29:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -3,-5,-6 0:3 14:33
Skupaj: 56,94 % 82:62 268:226 4491:4281
Preskoči na orodno vrstico