NTZS

Luka Jokić
pic
Podatki o igralcu
Id 3439
Št. tekmovalne izkaznice 053/16/17
Starost 13 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mlajši kadeti 23.05.2021 1 1 2000 0
kadeti 28.11.2021 1 1 3700 3700
mladinci 05.12.2021 25 48 920 920
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 1:0 3:0
pic Benjamin Bečirevič 1:1 5:3
pic Aljaž Bobek 0:1 1:3
pic Robert Boldin 0:1 2:3
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:0
pic Bor Brodnjak 4:0 12:1
pic Kristian Čerin 1:0 3:1
pic Matic Čopar 1:2 6:7
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 7:0 21:4
pic Darko Drčič 1:0 3:0
pic Urban Ekar 1:0 3:0
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Viktor Fajmut 1:0 3:0
pic Miha Fatur 3:0 9:1
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 0:2 3:6
pic Ivo Frank 2:0 6:1
pic Simon Frank 1:0 3:0
pic Žan Gantar 1:1 4:5
pic Mark Gazvoda 4:0 12:2
pic Jaka Golob 0:1 1:3
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic Rene Hedl 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 1:1 4:5
pic Mateo Ilić 2:0 6:0
pic Tine Ivančič 2:0 6:2
pic Miha Jamšek 0:1 1:3
pic Erazem Janc 3:0 9:1
pic Urban Janc 2:0 6:0
pic Feliks Janje 1:0 3:0
pic Janez Jedlovčnik 3:0 9:1
pic Dejan Jovanović 2:0 6:4
pic Jaka Kalan 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 3:0 9:1
pic Miha Kljajič 0:1 2:3
pic Timotej Kocjan 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 0:2 0:6
pic Gregor Kocuvan 1:0 3:0
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Aleks Koren 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 1:0 3:0
pic Jure Kraker 2:3 9:11
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Lovro Križnič 1:0 3:0
pic Luka Krušič 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 5:0 15:2
pic Blaž Lapajne 1:3 6:9
pic Alin Lesnik 4:2 15:11
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Črt Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 2:0 6:1
pic Andraž Metljak 1:0 3:0
pic Filip Miščević 1:0 3:0
pic Maj Murn 4:2 14:9
pic Filip Mušič 2:0 6:0
pic Vid Nared 3:0 9:0
pic Igor Novel 1:0 3:0
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 2:0 6:1
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:0
pic Leon Pinter 0:1 2:3
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:6 1:18
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Tomi Pugliese Štuva 3:0 9:3
pic Bine Rakušček 0:3 3:9
pic Amadej Rešetič 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 1:0 3:2
pic Tarik Šaćirović 2:0 6:0
pic Nino Šegula 1:2 4:6
pic Zal Šesek 2:0 6:2
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 1:1 3:5
pic Tine Smole Justin 3:0 9:1
pic Tim Stajnko 4:0 12:0
pic Luka Stražišar 0:3 3:9
pic Žan Šuligoj 2:0 6:0
pic Mirza Tvrtkovič 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 2:0 6:3
pic Leon Veronik 1:0 3:0
pic Matic Vertuš 2:0 6:0
pic Patrik Videc 0:1 0:3
pic Gregor Vidmar 0:1 1:3
pic Žiga Vidmar 1:0 3:0
pic Igor Vinčec 1:0 3:0
pic Blaž Vodlan 0:1 0:3
pic Tadej Vodušek 1:0 3:1
pic Brin Vovk Petrovski 3:3 10:13
pic Erik Filip Vrlič 1:0 3:0
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:0
pic Urban Zavasnik 1:0 3:0
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Gašper Žirovnik Remenih 2:0 6:0
pic Jure Zlodej 2:0 6:1
pic Peter Zlodej 1:0 3:1
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 2:4 10:12
Skupaj: 144:55 476:223
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2021/2022 NTS Mengeš kadeti
2020/2021 NTS Mengeš mlajši kadeti
2019/2020 NTS Mengeš mlajši kadeti
2018/2019 NTS Mengeš mlajši kadeti
2017/2018 NTS Mengeš mlajši kadeti
2016/2017 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
12. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
1. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
1. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
1. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
1. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
5. - 8. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
2. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
10. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
5. - 8. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
2. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
9. - 16. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 63. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
29. - 54. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
21. - 40. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 51. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
Skupaj: 26 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Mengeš II : Savinja II
8. tekma pic Oskar Rosc Savinja II -12,-7,9,2,5 3:2 52:41
6. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 11,-8,12,-9,9 3:2 55:54
3. tekma pic Matic Čopar Savinja II -5,9,-6,-5 1:3 27:42
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Jan Lipič Kema -8,9,7,2 3:1 41:29
Top, 6. krog pic Domen Hohnjec Sav 9,-8,3,-8,9 3:2 49:43
Top, 5. krog pic Aljaž Fortuna Ves 13,1,-6,-6,-9 2:3 47:47
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR -9,9,-8,-4 1:3 32:42
Top, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 8,8,9 3:0 33:25
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 4,7,11 3:0 35:22
Top, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -9,-7,-8 0:3 24:33
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Mark Dimnik Ves -6,9,5,-10,5 3:2 49:42
Top, 6. krog pic Vid Nared K-S 4,7,6 3:0 33:17
Top, 5. krog pic Maj Murn ŠD SU 8,9,-7,7 3:1 40:35
Top, 4. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 6,8,-9,4 3:1 42:29
Top, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -7,7,8,4 3:1 40:30
Top, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 7,7,5 3:0 33:19
Top, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 6,6,9 3:0 33:21
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Arrigoni : Mengeš II
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -8,-4,-7 0:3 19:33
5. tekma pic Igor Novel Arrigoni 8,9,5 3:0 33:22
3. tekma pic Simon Frank Arrigoni 8,11,12 3:0 38:31
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Rakek : Mengeš II
5. tekma pic Luka Stražišar Rakek 6,-5,-11,-5 1:3 32:41
3. tekma pic Blaž Vodlan Rakek -7,-7,-6 0:3 20:33
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Mengeš II : Ilirija
5. tekma pic Mirza Tvrtkovič Ilirija -10,-5,-3 0:3 18:34
1. tekma pic Robert Boldin Ilirija -4,10,6,-8,-9 2:3 44:49
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Mengeš II : Melamin
2. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -10,12,-4,-5 1:3 33:46
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Kema Puconci II : Mengeš II
7. tekma pic Nino Šegula Kema Puconci II 4,8,9 3:0 33:21
5. tekma pic Jan Lipič Kema Puconci II 8,7,8 3:0 33:23
3. tekma pic Jure Smodiš Kema Puconci II 8,-8,6,-7,7 3:2 48:43
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Sobota : Mengeš II
8. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota 9,10,8 3:0 34:27
4. tekma pic Miha Jamšek Sobota -9,13,-5,-6 1:3 35:46
1. tekma pic Igor Vinčec Sobota 2,7,8 3:0 33:17
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Mengeš II : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj 9,4,9 3:0 33:22
1. tekma pic Darko Drčič Ptuj 13,9,8 3:0 37:30
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Mengeš II : Tempo
9. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,-3,-9 0:3 21:33
5. tekma pic Tadej Vodušek Tempo 6,-8,10,8 3:1 42:35
1. tekma pic Miha Kljajič Tempo 9,-4,-77,8,-9 2:3 112:118
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Mark Dimnik Ves 5,11,7 3:0 35:23
Finalni del, polfinale pic Bor Brodnjak K-S 4,3,10 3:0 34:17
Finalni del, četrtfinale pic Vid Nared K-S 9,5,5 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Zal Šesek Ves 5,2,1 3:0 33:8
Finalni del, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka 7,5,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 7,10,6 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Zavasnik Sav 1,3,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Kralj B2 2,2,3 3:0 33:7
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont 9,4,5 3:0 33:18
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Mengeš I : Kema
1. tekma pic Nino Šegula Kema -9,-8,-10 0:3 27:34
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja I : Mengeš I
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I 8,-7,6,-8,10 3:2 49:46
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Mengeš I : SU
5. tekma pic Mark Gazvoda SU 7,8,7 3:0 33:22
2. tekma pic Mitja Omerzel SU -2,-8,-8 0:3 18:33
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Mengeš I : Vesna I
3. tekma pic Mark Dimnik Vesna I 4,10,2 3:0 34:16
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 8,7,12 3:0 36:27
2. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -4,-5,-5 0:3 14:33
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Kema : Mengeš I
1. tekma pic Nino Šegula Kema 6,-10,-11,-4 1:3 36:42
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Gorica : Mengeš I
1. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 8,4,5 3:0 33:17
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-2,-7 0:3 11:33
Finalni del, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav 8,7,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 6,10,3 3:0 34:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Ekar B2 6,1,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Šinko Kema 6,8,4 3:0 33:18
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, finale pic Brin Kunstelj Sav 5,7,9 3:0 33:21
Finalni del, polfinale pic Filip Mušič K-S 2,8,6 3:0 33:16
Finalni del, četrtfinale pic Blaž Pandev Int 10,-8,6,5 3:1 42:32
Finalni del, osmina finala pic Rene Hedl Sav 4,4,1 3:0 33:9
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 3,3,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Potrbin PPR 4,3,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Širec Cir 5,3,2 3:0 33:10
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Mark Dimnik Ves 8,10,6 3:0 34:24
Finalni del, polfinale pic Maj Murn ŠD SU 9,-6,5,6 3:1 39:31
Finalni del, četrtfinale pic Brin Kunstelj Sav -5,2,6,4 3:1 38:23
Finalni del, osmina finala pic Miha Fatur Sav 5,3,6 3:0 33:14
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koželj Sav 4,2,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Mušič K-S 6,9,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Miščević Let 8,6,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Viktor Fajmut Int 1,1,4 3:0 33:6
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav 10,-5,-7,-10 1:3 34:44
Finalni del, osmina finala pic Janez Jedlovčnik Krka 5,7,5 3:0 33:17
Finalni del, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 2,5,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 5,10,5 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Kristian Čerin K-S 9,2,-10,10 3:1 44:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 5,5,1 3:0 33:11
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Maj Murn ŠD SU -8,16,-9,4,-9 2:3 55:53
Finalni del, polfinale pic Tim Stajnko Ves 8,6,7 3:0 33:21
Finalni del, četrtfinale pic Urban Janc Ljub 6,7,3 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Miha Fatur Sav 6,9,8 3:0 33:23
Finalni del, 1. krog pic Lovro Ažman K-S 6,4,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Jakob Križaj B2 1,6,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir 4,6,3 3:0 33:13
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-12,-12 0:3 31:39
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Vesna
5. tekma pic Bor Klešnik Vesna 4,3,4 3:0 33:11
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna 10,5,-10,-3,10 3:2 48:48
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
6. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 7,5,3 3:0 33:15
2. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka 6,7,2 3:0 33:15
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - SU : Mengeš I
6. tekma pic Maj Murn SU 6,9,0 3:0 33:15
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -8,-9,5,-9 1:3 37:38
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš I : Škofja Loka
1. tekma pic Jaka Kalan Škofja Loka 3,5,6 3:0 33:14
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja II : Mengeš I
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 9,9,-7,5 3:1 40:34
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
6. tekma pic Matic Vertuš Krka 9,7,3 3:0 33:19
2. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka -7,-7,9,5,-8 2:3 44:47
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Erazem Janc Ljub 7,8,9 3:0 33:24
Top, 6. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 6,6,-5,7 3:1 38:30
Top, 5. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,6,-5,9 3:1 38:30
Top, 4. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 9,-6,-6,-7 1:3 30:42
Top, 3. krog pic Tine Smole Justin Log 9,-8,7,10 3:1 42:37
Top, 2. krog pic Alin Lesnik Muta -9,2,6,6 3:1 42:25
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Maj Murn ŠD SU -9,-4,-10 0:3 23:34
Finalni del, osmina finala pic Miha Fatur Sav 3,7,-10,5 3:1 43:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S 5,3,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Križnič B2 15,1,1 3:0 39:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Amadej Rešetič Krka 7,13,5 3:0 37:25
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -5,-11,-2 0:3 18:35
Finalni del, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -10,3,3,7 3:1 43:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 6,-10,7,9 3:1 43:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl 5,4,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr 5,6,6 3:0 33:17
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta -3,-7,-9 0:3 19:33
Finalni del, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 2,8,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav 9,-8,-10,-1 1:3 30:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 3,5,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Filip Vrlič K-S 5,2,3 3:0 33:10
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Erazem Janc Ljub 9,-6,9,5 3:1 39:34
Top, 6. krog pic Aleks Ušaj Let -5,8,9,7 3:1 38:35
Top, 5. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -8,-6,-8 0:3 22:33
Top, 4. krog pic Bor Klešnik Ves 5,8,7 3:0 33:20
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log -9,-5,-4 0:3 18:33
Top, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,5,10,-6,5 3:2 46:42
Top, 1. krog pic Jure Kraker Muta 8,-5,7,-11,3 3:2 49:42
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -5,-7,10,-3 1:3 27:43
Finalni del, osmina finala pic Zal Šesek Ves 4,-9,3,-8,5 3:2 50:34
Finalni del, 2. krog pic Blaž Pandev Int 5,9,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Vertuš Krka 8,5,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 6,5,-9,6 3:1 42:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 9,3,2 3:0 33:14
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Bine Rakušček Log -9,-10,-6 0:3 25:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,6,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 3,9,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 3,-9,10,4 3:1 43:28
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja I
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -7,-5,-5 0:3 17:33
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš I : Muta
2. tekma pic Alin Lesnik Muta -9,12,-7,-4 1:3 34:45
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
2. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -4,-8,-8 0:3 20:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Jure Kraker Muta -8,-8,-9 0:3 25:33
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Let -8,3,11,-8,11 3:2 53:47
Finalni del, osmina finala pic Erazem Janc Ljub 6,1,7 3:0 33:14
Finalni del, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 7,6,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Likozar B2 1,1,2 3:0 33:4
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
4. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 4,11,6 3:0 35:21
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 5,3,3 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš I : B2
1. tekma pic Žan Gantar B2 9,-9,11,-11,6 3:2 55:50
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš I : Savinja I
5. tekma pic Matic Čopar Savinja I -7,-10,4,3,-8 2:3 47:41
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -4,6,9,9 3:1 37:35
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -0,-9,-6 0:3 15:33
Finalni del, osmina finala pic Tine Ivančič Arr -7,11,-7,6,9 3:2 49:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 2,9,10 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 3,3,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir 5,1,3 3:0 33:9
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Bobek Int -8,-6,7,-4 1:3 29:40
Finalni del, osmina finala pic Jure Kraker Muta 5,9,11 3:0 35:25
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Alin Lesnik Muta -3,12,7,-6,5 3:2 45:46
Top, 6. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 11,-9,-5,9,5 3:2 49:47
Top, 5. krog pic Žan Šuligoj Gor 3,1,2 3:0 33:6
Top, 4. krog pic Bor Klešnik Ves -7,3,9,4 3:1 40:27
Top, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 5,4,4 3:0 33:13
Top, 2. krog pic Tarik Šaćirović Gor 4,9,4 3:0 33:17
Top, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 13,7,-19,-7,-8 2:3 60:63
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 14,-2,6,-6,-5 2:3 40:53
Finalni del, 1. krog pic Jure Zlodej Ves 8,5,-6,5 3:1 39:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 14,7,15 3:0 44:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Til Erhatič Cir 6,1,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Kocjan Krka 4,1,3 3:0 33:8
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš I : Rakek
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek 7,-10,-5,-5 1:3 31:41
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Jure Kraker Muta 4,-10,-6,8,-12 2:3 50:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -10,6,5,4 3:1 43:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Feliks Janje K-S 6,7,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Smole Justin Log 7,9,8 3:0 33:24
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Vesna
5. tekma pic Peter Zlodej Vesna 8,9,-10,6 3:1 43:35
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -7,-7,-6 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Alain Zboržil Arr 7,8,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -8,-8,9,-10 1:3 37:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Smole Justin Log 9,4,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 7,5,7 3:0 33:19
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Pinter Mb - ZM 4,10,-6,-3,-9 2:3 41:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log 8,-11,-7,-8 1:3 37:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -6,-4,-4 0:3 14:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 6,-10,-9,-5 1:3 35:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Golob Krka 9,-3,-7,-8 1:3 29:42
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, finale pic Andraž Zupančič Krka 8,8,8 3:0 33:24
Mali finale, polfinale pic Alin Lesnik Muta 10,-9,8,10 3:1 44:39
Mali finale, četrtfinale pic Jaka Lesnik Muta 6,5,6 3:0 33:17
Mali finale, osmina finala pic Jure Zlodej Ves 5,10,3 3:0 34:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Gorup Arr 2,3,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log 7,10,-2,-10,-6 2:3 41:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -7,-2,-1 0:3 10:33
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, finale pic Žan Gantar B2 7,-8,-10,-5 1:3 34:41
Mali finale, polfinale pic Matic Čopar Sav 10,5,-8,5 3:1 42:31
Mali finale, četrtfinale pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,4,3 3:0 33:11
Mali finale, 1. krog pic Andraž Metljak Vrh 7,1,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Tarik Šaćirović Gor 3,8,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves 7,-6,-4,-5 1:3 26:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -8,11,-8,5,-9 2:3 49:49
Skupaj: 72,36 % 144:55 476:223 7000:5521
Preskoči na orodno vrstico