NTZS

David Kne
pic
Podatki o igralcu
Id 3377
Št. tekmovalne izkaznice 008/16/17
Starost 21 let (letnik 2002)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani 18.02.2024 106 105 120 120
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bećirević 0:1 0:3
pic Patrik Blažević 1:0 3:1
pic Aljaž Bobek 1:0 3:0
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:1
pic Marko Brajkovič 1:4 7:12
pic Robert Brajkovič 1:0 3:0
pic Luka Breznik 0:1 0:3
pic Bor Brodnjak 1:0 3:1
pic Uroš Cerar 0:4 2:12
pic Kristian Čerin 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 0:1 0:3
pic Nejc Erjavec 0:4 0:12
pic Mitja Erzetič 1:1 3:5
pic Miha Fatur 0:1 0:3
pic David Ficko 1:0 3:1
pic Aljaž Fortuna 1:1 3:4
pic Aljaž Frelih 0:4 0:12
pic Mark Gazvoda 0:1 2:3
pic Aljaž Godec 0:2 1:6
pic Aljaž Goltnik 0:4 0:12
pic Anej Gosenca 1:0 3:1
pic Boris Govednik 0:3 2:9
pic Rok Grad 0:3 3:9
pic Domen Hohnjec 0:1 1:3
pic Jan Hovnik Šipek 0:1 1:3
pic Mateo Ilić 0:2 1:6
pic Miha Jamšek 0:2 2:6
pic Dominik Janc 2:0 6:0
pic Primož Jazbič 0:2 0:6
pic Janez Jedlovčnik 0:1 0:3
pic Lovro Jemec 0:3 0:9
pic Đorđe Jerković 0:1 0:3
pic Jan Jeršin 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 0:1 0:3
pic Dejan Jokič 0:2 0:6
pic Matic Kaiser 0:1 2:3
pic Jaka Kanc 0:2 2:6
pic Rok Kapun 0:1 0:3
pic Martin Kocjančič 0:1 0:3
pic Mihael Kocjančič 0:4 0:12
pic Gregor Kocuvan 0:1 0:3
pic Lan Koglot 1:0 3:1
pic Jan Kohn 1:0 3:2
pic Filip Kolle 0:2 0:6
pic Nejc Konjiček 1:0 3:1
pic Jure Kraker 1:0 3:2
pic Dejan Kremžar 1:0 3:1
pic Lan Krvina 0:1 0:3
pic Blaž Lapajne 1:1 3:5
pic Taj Lavrič 0:2 1:6
pic Adam Ličen 1:0 3:0
pic Rok Likar 1:1 3:5
pic Jan Lipič 0:2 1:6
pic Jaka Ljubič 1:0 3:0
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:1
pic Patrik Macele 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 0:2 2:6
pic Miha Mihelčič 1:1 5:4
pic Filip Miščević 1:1 4:5
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Luka Norčič 0:1 0:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:3 0:9
pic Matija Novel 0:3 0:9
pic Žiga Oblak 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 0:1 0:3
pic Mitja Omerzel 0:3 0:9
pic Tibor Ožanič 1:2 4:7
pic Valdi Palčič 0:1 0:3
pic Mihajlo Pauković 1:0 3:0
pic Tim Pavli 0:2 1:6
pic Tjaš Petrovčič 0:1 0:3
pic Leon Pinter 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:4 1:12
pic Janez Popelar 0:1 1:3
pic Sven Pucihar 2:0 6:1
pic Adam Rakun 0:1 1:3
pic Bine Rakušček 0:1 2:3
pic Domen Rolih 1:0 3:2
pic Oskar Rosc 0:3 0:9
pic Luka Šantavec 0:1 1:3
pic Blaž Šarlah 0:2 2:6
pic Domen Sedej 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 0:1 0:3
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 0:1 0:3
pic Rok Smodiš 1:1 3:3
pic Tine Smole Justin 0:1 2:3
pic Rok Špendov 0:1 0:3
pic Mark Šporar 0:1 2:3
pic Aleks Stepančič 0:6 5:18
pic Drago Torkar 0:3 4:9
pic Rok Trtnik 0:2 0:6
pic Tiber Turnšek Kovač 1:0 3:1
pic Žiga Urbanc 0:2 0:6
pic Aleks Ušaj 0:2 0:6
pic Leon Veronik 0:1 0:3
pic Matic Vertuš 2:2 7:8
pic Patrik Videc 0:1 0:3
pic Gregor Vidmar 0:1 1:3
pic Žan Vidmar 1:0 3:0
pic Žiga Vidmar 0:2 3:6
pic Michele Vigini 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 0:3 3:9
pic Darijan Vizjak 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 0:3
pic Vid Zabukovec 1:4 9:13
pic Luka Žagar 0:1 2:3
pic Nejc Zavasnik 0:2 0:6
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Mitja Zavec 0:2 1:6
pic Žiga Kristijan Žigon 0:3 0:9
pic Peter Zlodej 0:1 1:3
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
pic Domen Zupančič 0:2 0:6
Skupaj: 42:157 197:502
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK B2 center člani
2022/2023 NTK B2 center člani do 21 let
2021/2022 NTK B2 center člani do 21 let
2020/2021 NTK B2 center člani do 21 let
2019/2020 NTK B2 center mladinci
2018/2019 NTK B2 center mladinci
2017/2018 NTK B2 center mladinci
2016/2017 NTK B2 center kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
23. - 44. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
19. - 35. 27.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
41. - 76. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
29. - 53. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
13. - 23. 02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
17. - 30. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
27. - 50. 22.09.2019 1. OT za članice in člane, Logatec
17. - 30. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
25. - 45. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
15. - 28. 20.01.2019 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
23. 18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
19. - 33. 21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
35. - 65. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
27. - 54. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
17. - 30. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
21. - 39. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
25. - 44. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
27. - 49. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
29. - 54. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
29. - 54. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
27. - 49. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
31. - 58. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
29. - 54. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
Skupaj: 24 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.01.2024 4. SNTL 2023/2024, 5. krog - Ljubljana : B2 II
9. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana 11,9,-8,-8,-7 2:3 47:53
5. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana -7,9,-5,10,-7 2:3 42:52
2. tekma pic Dejan Kremžar Ljubljana 4,-4,8,9 3:1 37:32
13.01.2024 4. SNTL 2023/2024, 5. krog - Metlika : B2 II
9. tekma pic Boris Govednik Metlika -9,11,-9,7,-8 2:3 50:51
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -7,-4,7,9,-4 2:3 37:49
2. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 8,4,12 3:0 36:24
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - B2 II : Ljubljana
8. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana -10,5,11,3 3:1 45:31
1. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -7,-9,-7 0:3 23:33
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - B2 II : Metlika
6. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,-7,-8 0:3 21:33
2. tekma pic Boris Govednik Metlika -14,-5,-4 0:3 23:38
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -5,-8,-11 0:3 24:35
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - B2 II : Vrhnika
5. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -12,-11,6,-9 1:3 43:44
1. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 8,-9,-7,-8 1:3 35:41
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Gorica : B2 II
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,-11,-6 0:3 24:35
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 8,9,-5,-8,-4 2:3 39:50
1. tekma pic Rok Likar Gorica -7,10,-5,9,6 3:2 46:47
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Vrtojba : B2 II
9. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -5,-9,-5 0:3 19:33
7. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -4,-4,-7 0:3 15:33
4. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -8,-13,4,7,9 3:2 54:46
1. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 8,-9,6,-12,6 3:2 54:45
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Krka II : B2 II
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II 13,10,6 3:0 38:29
6. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 8,-8,-7,16,-12 2:3 56:60
2. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -9,-6,-2 0:3 17:33
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Metlika : B2 II
9. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 6,7,6 3:0 33:19
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 10,9,10 3:0 35:29
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -2,9,-5,-8 1:3 26:42
1. tekma pic Patrik Macele Metlika 8,6,5 3:0 33:19
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Melamin : B2 II
5. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -9,12,-5,-7 1:3 35:45
3. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -8,-9,-2 0:3 19:33
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Arrigoni II : B2 II
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -4,-11,-9 0:3 24:35
5. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 8,9,8 3:0 33:25
3. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -8,-9,10,-6 1:3 35:43
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrhnika : B2 II
5. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,-4,-6 0:3 17:33
3. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -7,8,-7,-8 1:3 33:41
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - B2 II : Gorica
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 11,-7,-7,-3 1:3 30:44
5. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 5,-10,-12,-7 1:3 40:42
1. tekma pic Lan Koglot Gorica 9,9,-3,8 3:1 36:37
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Savinja III : B2 II
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -3,-10,-7 0:3 20:34
5. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja III 8,6,-8,8 3:1 41:33
3. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -7,-9,-7 0:3 23:33
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - B2 II : Krka II
8. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -7,-1,6,-4 1:3 23:39
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II 7,-9,-6,-9 1:3 35:40
4. tekma pic Matic Vertuš Krka II 7,-9,-6,9,10 3:2 49:48
2. tekma pic Žan Vidmar Krka II 7,10,10 3:0 35:27
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - B2 II : Melamin
7. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -7,9,-10,-7 1:3 35:43
6. tekma pic Žiga Oblak Melamin 3,9,7 3:0 33:19
3. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -7,7,8,4 3:1 40:30
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - SU II : B2 II
4. tekma pic Patrik Blažević SU II 1,-10,6,8 3:1 43:27
1. tekma pic Mark Gazvoda SU II 10,9,-8,-5,-8 2:3 44:52
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Vrhnika : B2 II
4. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 7,-8,14,-5,-6 2:3 46:54
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -9,-1,11,-8 1:3 31:44
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 II : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-8,-3 0:3 15:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 II : Škofja Loka
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -4,-2,-4 0:3 10:33
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -5,5,9,-7,-8 2:3 42:47
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - B2 II : Krka II
5. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -10,-6,-6 0:3 22:34
1. tekma pic Matic Vertuš Krka II -8,-8,-5 0:3 21:33
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - B2 II : Metlika
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,-4,7,-9 1:3 30:40
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - B2 BENDL : B2 II
2. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -6,-3,-8 0:3 17:33
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Gorica : B2 II
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,-7,9,-5 1:3 29:42
1. tekma pic Đorđe Jerković Gorica -6,-5,-9 0:3 20:33
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Letrika : B2 II
4. tekma pic Filip Miščević Letrika -8,-9,8,-6 1:3 34:41
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -8,-5,-7 0:3 20:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 II : SU II
3. tekma pic Andraž Zupančič SU II -3,-9,-8 0:3 20:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 II : Vrhnika
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -10,-6,3,-4 1:3 31:37
2. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -8,9,-8,-6 1:3 33:42
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Logatec : B2 II
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -9,-9,-8 0:3 26:33
3. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -10,-7,-6 0:3 23:34
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Škofja Loka : B2 II
6. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -4,-3,-11 0:3 18:35
2. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -5,-2,-4 0:3 11:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 II : Savinja III
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -10,11,-2,-10 1:3 35:46
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III -7,-9,-8 0:3 24:33
29.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 5. krog - B2 : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II -6,-9,-6 0:3 21:33
1. tekma pic Mitja Zavec Cornilleau Mengeš II -1,8,-6,-5 1:3 23:41
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -6,-5,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves -6,-7,-1 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -8,-7,-9 0:3 24:33
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - B2 : Sobota
5. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -5,-5,-3 0:3 13:33
1. tekma pic Miha Jamšek Sobota -4,-6,-6 0:3 16:33
15.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 3. krog - Vesna : B2
2. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna -3,-5,-4 0:3 12:33
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - B2 : Rakek
3. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -6,-6,-5 0:3 17:33
27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Ljubič Ili 2,6,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -6,-8,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 9,-7,-6,-9 1:3 33:42
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-9,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -3,-6,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Gosenca Ves 2,5,-9,8 3:1 42:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Sven Pucihar Škl 9,11,12 3:0 38:32
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Drago Torkar Vrh -6,9,-4,8,-5 2:3 37:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Urbanc PPR -5,-7,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -7,-4,-3 0:3 14:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -3,-7,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men -7,9,-8,-9 1:3 35:42
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Sobota II : B2
6. tekma pic Luka Žagar Sobota II 9,-8,8,-7,-3 2:3 40:50
2. tekma pic Rok Kapun Sobota II -12,-11,-11 0:3 34:40
02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Men -1,-4,-2 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Zabukovec Met -6,-8,-4 0:3 18:33
19.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Kema : B2
6. tekma pic Nino Šegula Kema -9,-9,-4 0:3 22:33
2. tekma pic Jure Smodiš Kema -7,-2,-4 0:3 13:33
19.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - B2 : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -2,-1,-3 0:3 6:33
1. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 9,12,-9,-7,-9 2:3 50:54
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - B2 : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,-6,-7 0:3 17:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 7,-3,-7,-7 1:3 28:40
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Arrigoni : B2
6. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -7,-7,-3 0:3 17:33
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni -8,-1,-7 0:3 16:33
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja : B2
6. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja -7,-3,-4 0:3 14:33
2. tekma pic Oskar Rosc Savinja -2,-5,-7 0:3 14:33
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - B2 : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -3,-7,-10 0:3 20:34
4. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 7,-5,10,-4,-7 2:3 39:50
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 9,-2,7,7 3:1 35:34
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : B2
6. tekma pic Rok Grad Mengeš I -7,5,9,-5,-3 2:3 37:47
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -3,-4,-7 0:3 14:33
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-3,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -9,-9,-8 0:3 26:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 8,3,-9,9 3:1 42:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristian Čerin K-S 4,8,13 3:0 37:25
22.09.2019 1. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Cerar Ves -4,-3,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -4,-9,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Urbanc PPR -7,-4,-6 0:3 17:33
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -6,-8,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Men -1,-5,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Sedej Gor 6,3,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc PPR 5,5,7 3:0 33:17
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -7,-8,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 11,-11,7,6 3:1 46:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor -16,-1,-1 0:3 18:40
20.01.2019 2. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 1,12,-8,-9,-5 2:3 47:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Arr 7,-9,-9,-4 1:3 33:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -10,-7,-4 0:3 21:34
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kema : B2
4. tekma pic Rok Smodiš Kema -6,-10,-4 0:3 20:34
1. tekma pic Jan Lipič Kema -7,-8,-5 0:3 20:33
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - B2 : Škofja Loka
3. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -7,4,6,11 3:1 42:32
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - SU : B2
1. tekma pic Vid Zabukovec SU 3,8,-6,-8,-6 2:3 42:44
18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Dejan Jokič Men -4,-4,-8 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Leon Veronik Int -9,-5,-7 0:3 21:33
Top, 5. krog pic Peter Vitamvas K-S -5,-8,-12 0:3 25:36
Top, 4. krog pic Aljaž Goltnik Men -2,-9,-3 0:3 14:33
Top, 3. krog pic Valdi Palčič Arr -6,-0,-2 0:3 8:33
Top, 2. krog pic Rok Grad Men -5,-9,-6 0:3 20:33
Top, 1. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 5,7,-5,6 3:1 38:29
21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaša Lozinšek Cir 9,3,-6,7 3:1 39:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -9,-7,-10 0:3 26:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,-8,-8 0:3 25:33
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Sav -8,-6,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Ličen Ili 6,2,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Šporar Men -3,-9,8,4,-9 2:3 43:45
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,-5,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Zlodej Ves 7,-9,-7,-3 1:3 30:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU -7,6,-7,8,-8 2:3 44:47
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Patrik Videc Tem -2,-2,-4 0:3 8:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int 6,9,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -1,-3,-1 0:3 5:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 7,6,15 3:0 39:28
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Jamšek Int -8,5,-8,5,-3 2:3 41:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem -8,-8,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -2,-5,-5 0:3 12:33
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jeršin PPR 5,1,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -9,-10,8,-5 1:3 35:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr -6,-7,-1 0:3 14:33
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Grad Men 5,-5,-7,-7 1:3 30:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Jemec Log -4,-5,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -4,-6,-6 0:3 16:33
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Rolih ŠD SU 4,-6,-4,10,10 3:2 45:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int -5,-5,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -6,-4,-8 0:3 18:33
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -8,-7,5,-3 1:3 29:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Jemec Log -10,-5,-5 0:3 20:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -7,-6,-6 0:3 19:33
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta 6,-8,-7,6,6 3:2 48:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,-2,-7 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -8,6,-9,-5 1:3 33:39
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : B2
6. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 5,-10,4,3 3:1 43:24
2. tekma pic Filip Kolle Vesna -9,-5,-7 0:3 21:33
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - B2 : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -10,-12,-6 0:3 28:37
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -9,-8,8,-7 1:3 35:41
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : B2
6. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -9,-5,-9 0:3 23:33
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni -2,-6,-11 0:3 19:35
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - B2 : Krka
5. tekma pic Mitja Omerzel Krka -5,-7,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Domen Zupančič Krka -5,-8,-9 0:3 22:33
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - B2 : Logatec
9. tekma pic Bine Rakušček Logatec 8,1,-5,-5,-10 2:3 42:43
5. tekma pic Lan Krvina Logatec -8,-7,-7 0:3 22:33
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,10,-7,-1 1:3 23:43
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš I : B2
6. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -9,-2,-7 0:3 18:33
2. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -2,-2,-4 0:3 8:33
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : B2
6. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-5,-2 0:3 11:33
2. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -6,-8,-5 0:3 19:33
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Logatec : B2
6. tekma pic Lovro Jemec Logatec -9,-3,-2 0:3 14:33
2. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -6,-3,-6 0:3 15:33
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : B2
8. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš -7,-7,-5 0:3 19:33
4. tekma pic Mitja Zavec Mengeš -5,-5,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Dejan Jokič Mengeš -5,-5,-6 0:3 16:33
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - B2 : Muta
6. tekma pic Blaž Lapajne Muta 8,-8,16,-9,7 3:2 57:53
3. tekma pic Jan Kohn Muta 5,-8,-6,7,9 3:2 47:43
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - B2 : Maribor
3. tekma pic Leon Pinter Maribor 9,10,11 3:0 36:30
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic David Ficko Kema - Murexin 6,12,-10,7 3:1 46:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Sav -5,-3,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -4,-5,-6 0:3 15:33
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Janc PPR 11,13,9 3:0 39:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Popelar Men -5,10,-13,-5 1:3 35:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor -3,-5,-3 0:3 11:33
Skupaj: 21,11 % 42:157 197:502 5404:7089
Preskoči na orodno vrstico