NTZS

Aleks Ušaj
pic
Podatki o igralcu
Id 3373
Št. tekmovalne izkaznice 128/15/16
Starost 13 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mlajši kadeti 05.05.2019 3 3 2900 2300
kadeti 19.05.2019 8 8 3800 3800
mladinci 14.04.2019 86 86 0 0
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Aljaž Bobek 2:2 9:7
pic Vid Brezovnik 1:0 3:0
pic Bor Brodnjak 1:0 3:0
pic Enej Buh 1:0 3:0
pic Jure Čampa 3:0 9:0
pic Matic Čopar 5:1 17:8
pic Lan Demšar 2:0 6:0
pic Mark Dimnik 1:0 3:0
pic Miha Fatur 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 0:5 8:15
pic Mark Gazvoda 2:0 6:0
pic Timi Gider 2:0 6:0
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Jaka Golob 1:0 3:1
pic Aljaž Goltnik 0:3 2:9
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic David Grad 3:0 9:3
pic Domen Grčar 2:0 6:0
pic Maj Grošelj 2:0 6:0
pic Tadej Gungl 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 1:0 3:1
pic Tine Ivančič 3:0 9:1
pic Dominik Janc 1:0 3:2
pic Jan Jevšnik 0:1 1:3
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:0
pic Dejan Jokić 0:4 0:13
pic Luka Jokić 0:1 2:3
pic Dejan Jovanović 1:1 4:3
pic Rok Kapun 3:0 9:3
pic Bor Klešnik 3:0 9:2
pic Emanuel Kocjančič 1:0 3:1
pic Mihael Kocjančič 0:4 5:12
pic Lan Koglot 2:0 6:0
pic Filip Kolle 0:2 0:6
pic Jure Kraker 6:0 18:9
pic Jurij Kralj 1:0 3:0
pic Jan Kromar 1:0 3:1
pic Blaž Lapajne 4:1 14:3
pic Taj Lavrič 0:1 1:3
pic Alin Lesnik 1:0 3:1
pic Jaka Lesnik 4:0 12:0
pic Luka Likar 1:0 3:2
pic Rok Likar 0:1 1:3
pic Jan Lipič 0:6 4:18
pic Tim Marguč 1:0 3:0
pic David Rey Markl 1:0 3:0
pic Tim Mori 0:1 0:3
pic Maj Murn 2:0 6:0
pic Martin Oberč 1:0 3:0
pic Žan Okorn 1:0 3:0
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Tim Pangos 2:0 6:0
pic Nejc Plahuta 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 2:9 11:29
pic Sven Pucihar 1:0 3:0
pic Tomi Pugliese Štuva 3:0 9:0
pic Miha Rajterič 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 1:2 5:7
pic Nace Ravnikar 1:0 3:0
pic Lukas Rojko 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Tine Rosenstein 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 3:0 9:4
pic Nino Šegula 1:5 7:17
pic Jure Smodiš 1:3 4:9
pic Tine Smole Justin 2:0 6:0
pic Jan Šobar 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 1:0 3:2
pic Luka Stražišar 0:1 0:3
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Urban Trček 1:0 3:0
pic Leon Veronik 0:2 2:6
pic Matic Vertuš 2:0 6:0
pic Patrik Videc 0:1 0:3
pic Žiga Vidmar 1:0 3:0
pic Peter Vitamvas 0:1 2:3
pic Brin Vovk Petrovski 1:3 7:10
pic Erik Filip Vrlič 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 2:2 7:9
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 3:3 12:11
pic Andraž Zupančič 2:0 6:0
Skupaj: 110:70 386:261
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2018/2019 NTK Letrika mlajši kadeti
2017/2018 NTK Letrika mlajši kadeti
2016/2017 NTK Letrika mlajši kadeti
2015/2016 NTK Letrika mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
12. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
3. - 4. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
5. - 8. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
8. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
2. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. - 4. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
16. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
2. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
3. - 4. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
16. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
3. - 4. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
3. - 4. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
10. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
9. - 16. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
29. - 54. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
29. - 56. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 29 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Blaž Lapajne Muta 4,7,12 3:0 36:23
Top, 6. krog pic Matic Čopar Sav 6,-7,5,-10,-5 2:3 44:45
Top, 5. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -11,3,-8,-5 1:3 35:38
Top, 4. krog pic Dejan Jovanović Sav -6,8,-6,-12 1:3 35:44
Top, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 5,-10,9,5 3:1 43:31
Top, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -9,7,7,2 3:1 42:27
Top, 1. krog pic Bine Rakušček Log -8,-8,-11 0:3 27:35
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -1,-9,-3 0:3 13:33
Finalni del, četrtfinale pic Bor Klešnik Ves 6,6,-7,7 3:1 40:30
Finalni del, osmina finala pic Timi Gider Sob 7,8,7 3:0 33:22
Finalni del, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Gorup Arr 2,5,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka 1,2,2 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Rosenstein Sav 1,1,1 3:0 33:3
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jokić Men -5,-4,-8,-10 0:4 27:45
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves 7,8,13 3:0 37:28
Finalni del, 2. krog pic Rok Kapun Sob 6,7,-8,12 3:1 44:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 9,7,-7,7 3:1 40:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Sven Pucihar Škl 3,2,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Filip Vrlič K-S 3,5,3 3:0 33:11
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema -8,-6,-8 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU 6,4,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Tarik Šaćirović Gor 7,5,-10,-11,9 3:2 54:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kapun Sob 4,8,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Okorn Log 5,1,3 3:0 33:9
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Letrika : Vesna I
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I 8,11,-8,-8,-9 2:3 49:52
2. tekma pic Domen Grčar Vesna I 3,9,8 3:0 33:20
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 3. krog - Letrika : Muta
7. tekma pic Blaž Lapajne Muta -9,4,-9,5,-8 2:3 48:42
4. tekma pic Jure Kraker Muta -4,9,-7,7,11 3:2 46:49
2. tekma pic Alin Lesnik Muta -7,3,6,4 3:1 40:24
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Letrika : Kema
4. tekma pic Jan Lipič Kema -11,-9,-12 0:3 32:38
2. tekma pic Nino Šegula Kema -10,-1,7,8,-7 2:3 40:49
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Logatec : Letrika
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec 9,-2,-4,9,-6 2:3 34:51
5. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 3,3,7 3:0 33:13
3. tekma pic Bine Rakušček Logatec -6,10,2,5 3:1 40:28
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Letrika : Savinja I
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -3,6,-8,4,-8 2:3 41:43
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I 9,-11,7,4 3:1 44:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Luka Jokić Men 8,-3,-11,8,-11 2:3 47:53
Finalni del, osmina finala pic Tine Ivančič Arr 3,5,4 3:0 33:12
Finalni del, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 3,4,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav 6,2,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Grošelj Ves 8,2,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Nace Ravnikar Škl 3,1,2 3:0 33:6
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Škofja Loka : Letrika
5. tekma pic Tim Marguč Škofja Loka 1,3,3 3:0 33:7
3. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 2,3,1 3:0 33:6
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - SU : Letrika
7. tekma pic Andraž Zupančič SU 5,7,4 3:0 33:16
5. tekma pic Maj Murn SU 2,4,5 3:0 33:11
3. tekma pic Mark Gazvoda SU 8,3,6 3:0 33:17
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Gorica : Letrika
7. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica 8,-9,5,-9,10 3:2 52:45
5. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 4,5,6 3:0 33:15
3. tekma pic Lan Koglot Gorica 3,8,6 3:0 33:17
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Arrigoni : Letrika
8. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -9,10,-5,-5 1:3 31:43
4. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -7,-10,-4 0:3 21:34
1. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 7,5,4 3:0 33:16
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Letrika
5. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -14,9,7,-8,-9 2:3 53:54
3. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni -6,10,-7,-7 1:3 32:43
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Tempo : Letrika
6. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -9,-7,9,-5 1:3 32:42
2. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,-3,-7 0:3 19:33
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Gorica : Letrika
4. tekma pic Rok Likar Gorica -9,-4,6,-6 1:3 30:39
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,10,10,-7,12 3:2 51:54
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Jan Lipič Kema 10,-5,-5,-8 1:3 30:43
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log -9,10,9,-8,-6 2:3 46:52
Top, 5. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,-4,-4,-13 1:3 32:45
Top, 4. krog pic Jure Smodiš Kema -7,-6,-5 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Dejan Jokić Men -6,-2,-7 0:3 15:33
Top, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -11,-9,-6 0:3 26:35
Top, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr 8,4,-5,-9,-1 2:3 37:45
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men 8,-9,-7,-2 1:3 29:41
Finalni del, osmina finala pic Bor Klešnik Ves 8,10,-7,4 3:1 41:33
Finalni del, 2. krog pic Jure Kraker Muta 5,-9,-8,9,6 3:2 50:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 9,10,7 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Čampa PPR 6,3,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 4,3,2 3:0 33:9
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -5,-9,-4 0:3 18:33
Finalni del, polfinale pic Jure Kraker Muta 6,-10,7,9 3:1 43:34
Finalni del, četrtfinale pic Bor Klešnik Ves 7,6,7 3:0 33:20
Finalni del, osmina finala pic Timi Gider Sob 1,4,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Vertuš Krka 7,6,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Grošelj Ves 3,4,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 3,2,2 3:0 33:7
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves -10,8,-7,-3 1:3 31:42
Finalni del, 1. krog pic Lan Koglot Gor 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta 2,5,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Čampa PPR 2,6,2 3:0 33:10
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -2,-7,-12 0:3 21:36
Finalni del, četrtfinale pic Blaž Lapajne Muta 2,4,5 3:0 33:11
Finalni del, osmina finala pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,5,4 3:0 33:13
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -8,-6,-2 0:3 16:33
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Nino Šegula Kema 7,-11,-7,10,-2 2:3 43:52
Top, 6. krog pic Aljaž Bobek Int 11,8,14 3:0 40:33
Top, 5. krog pic Jan Lipič Kema -6,-4,-6 0:3 16:33
Top, 4. krog pic Jure Smodiš Kema -9,-5,-12 0:3 26:36
Top, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 6,-14,-8,9,-7 2:3 51:53
Top, 2. krog pic Leon Veronik Int 10,-8,-7,5,-7 2:3 45:48
Top, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -6,8,8,-9,-9 2:3 46:49
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Jure Kraker Muta -7,4,-7,6,3 3:2 47:35
Top, 6. krog pic Matic Čopar Sav -9,8,-8,5,4 3:2 50:39
Top, 5. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 8,-8,8,4 3:1 41:31
Top, 4. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,5,10 3:0 34:24
Top, 3. krog pic David Grad Men 8,10,-8,-9,11 3:2 53:51
Top, 2. krog pic Aljaž Bobek Int -11,-8,7,7,-2 2:3 43:49
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log -8,6,12,-5,8 3:2 49:48
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -3,-7,-6 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic David Grad Men 6,8,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema -6,-4,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Šobar Men 2,3,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kapun Sob -10,6,8,-7,5 3:2 50:42
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,7,-7,-6 1:3 33:40
Finalni del, 1. krog pic Alain Zboržil Arr 8,3,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr -7,5,7,4 3:1 40:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Jurij Kralj Sav 2,2,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Trček Log 3,5,3 3:0 33:11
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Aljaž Bobek Int 8,-8,-6,-7 1:3 32:41
Finalni del, četrtfinale pic Jure Kraker Muta 2,10,-9,-8,6 3:2 51:40
Finalni del, osmina finala pic Tarik Šaćirović Gor 2,7,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 4,2,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 7,1,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Vertuš Krka 5,2,3 3:0 33:10
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Aljaž Fortuna Ves 3,3,-7,-10,-8 2:3 47:40
Top, 6. krog pic Peter Vitamvas K-S -7,8,7,-5,-4 2:3 38:48
Top, 5. krog pic Jure Smodiš Kema -9,-6,3,-9 1:3 35:36
Top, 4. krog pic Jan Lipič Kema 8,-4,-3,-7 1:3 25:41
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log 2,4,8 3:0 33:14
Top, 2. krog pic Peter Zlodej Ves -8,-5,-10 0:3 23:34
Top, 1. krog pic Leon Veronik Int -5,-7,-8 0:3 20:33
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log 5,-6,-7,-5 1:3 29:38
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav 10,-9,7,4 3:1 43:32
Finalni del, osmina finala pic Jaka Lesnik Muta 1,5,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 3,7,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic David Rey Markl Mb - ZM 2,4,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 3,9,2 3:0 33:14
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-4,-2 0:3 10:33
Finalni del, 1. krog pic Dominik Janc PPR 4,-5,6,-6,2 3:2 44:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Rajterič K-S 5,8,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 2,6,10 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Lukas Rojko Kid 0,0,0 3:0 33:0
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -9,11,-3,-6 1:3 31:44
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav -7,9,7,10 3:1 41:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int 8,-13,4,6 3:1 46:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Čampa PPR 2,2,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Smole Justin Log 6,3,2 3:0 33:11
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Dejan Jokić Men -6,-6,-4 0:3 16:33
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema 7,5,3 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Ptuj -9,-5,9,10,8 3:2 48:49
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Aljaž Fortuna Ves -8,9,-8,-7 1:3 34:42
Top, 6. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 11,-9,8,7 3:1 44:37
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta 8,5,3 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Bine Rakušček Log -8,-7,4,8,-9 2:3 46:45
Top, 3. krog pic David Grad Men -8,7,8,6 3:1 41:32
Top, 2. krog pic Peter Zlodej Ves 10,9,-8,4 3:1 42:34
Top, 1. krog pic Matic Čopar Sav 4,-7,9,6 3:1 40:30
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -5,-5,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -2,-6,-1 0:3 9:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta 7,8,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pangos Gor 3,5,2 3:0 33:10
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr -8,-5,7,-7 1:3 31:40
Finalni del, 1. krog pic Jaka Golob Krka 10,7,-11,4 3:1 45:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema 6,-8,7,-8,-8 2:3 46:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Enej Buh Vrh 2,1,1 3:0 33:4
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 1,1,4 3:0 33:6
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves -4,-9,-7 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Luka Likar Gor -9,7,-5,9,7 3:2 47:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Sav -8,-2,-1 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 6,9,-8,-8,13 3:2 53:50
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -9,-10,-7 0:3 26:34
Finalni del, 1. krog pic Domen Grčar Ves 4,8,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr -4,-5,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav 6,2,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Brezovnik Muta 6,4,2 3:0 33:12
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Ptuj -9,-6,-9 0:3 24:33
Finalni del, 1. krog pic Martin Oberč Krka 4,2,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Plahuta Jes 1,5,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Zlodej Ves 4,2,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema -10,-9,-4 0:3 23:34
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 8,6,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -10,-8,-11 0:3 29:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jokić Men -7,-2,-4 0:3 13:33
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor 5,6,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -7,-9,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Mori Muta -2,-5,-8 0:3 15:33
Skupaj: 61,11 % 110:70 386:261 6130:5085
Preskoči na orodno vrstico