NTZS

Tjaš Petrovčič
pic
Podatki o igralcu
Id 3337
Št. tekmovalne izkaznice 094/15/16
Starost 16 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 42 38 400 400
člani do 21 let 29.10.2023 20 23 450 450
člani 18.02.2024 120 121 75 75
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maks Bajt 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 0:3 2:9
pic May Bočko 3:1 10:4
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:1
pic Marko Brajkovič 0:1 1:3
pic Robert Brajkovič 2:0 6:1
pic Aljaž Brezovnik 3:1 11:4
pic Bor Brodnjak 0:3 1:9
pic Lenart Antonij Brus 1:0 3:0
pic Luka Čačić Blažek 0:2 1:6
pic Jure Čampa 0:1 0:3
pic Uroš Cerar 0:1 1:3
pic Kristian Čerin 0:1 0:3
pic Matic Čopar 0:4 1:12
pic Taj Črnčec 1:0 3:0
pic Lan Demšar 1:0 3:1
pic Darko Drčić 0:2 1:6
pic Mark Drevenšek 1:0 3:0
pic Til Erhatič 0:1 0:3
pic Mitja Erzetič 3:2 11:7
pic Miha Fatur 0:6 7:18
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Tin Firm 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 0:1 0:3
pic Simon Frank 0:2 0:6
pic Jaka Gačnik Zupanc 0:1 0:3
pic Mark Gazvoda 0:2 3:6
pic Taras Gerhard 1:0 3:0
pic Klemen Godnič 1:0 3:1
pic Aljaž Goltnik 0:2 0:6
pic David Grad 1:1 5:5
pic Domen Grčar 0:1 0:3
pic Jure Gruden 1:0 3:1
pic Anej Guštin 1:0 3:0
pic Rene Hedl 3:0 9:3
pic Domen Hohnjec 0:5 2:15
pic Miha Homan 0:3 5:9
pic Gašper Hrovat 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 4:1 12:9
pic Tine Ivančič 0:2 0:6
pic Miha Jamšek 1:2 3:7
pic Erazem Janc 0:3 3:9
pic Urban Janc 0:3 1:9
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Nejc Janžekovič 0:1 0:3
pic Primož Jazbič 0:2 1:6
pic Janez Jedlovčnik 2:1 7:5
pic Jalen Jelenič 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 2:1 6:4
pic David Jezernik 1:0 3:1
pic Luka Jokič 0:4 0:12
pic Dejan Jovanović 0:2 0:6
pic Matic Kaiser 0:1 0:3
pic Jaka Kanc 1:2 4:7
pic Slavko Keršič 0:1 2:3
pic Bor Klešnik 2:4 6:12
pic Miha Kljajič 0:1 0:3
pic David Kne 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Gregor Kocuvan 0:1 0:3
pic Lan Koglot 0:2 2:6
pic Filip Kolle 0:1 0:3
pic Aleks Koren 0:3 1:9
pic Maj Koršič 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 2:2 8:8
pic Jure Kraker 0:1 0:3
pic Urban Kralj 2:0 6:0
pic Boštjan Kraser 0:1 0:3
pic Jan Krč 0:2 1:6
pic Filip Križanec 1:0 3:0
pic Lovro Križnič 1:0 3:0
pic Jan Kromar 0:2 0:6
pic Luka Krušič 0:4 2:12
pic Brin Kunstelj 0:5 0:15
pic Blaž Lapajne 0:6 1:18
pic Alin Lesnik 1:2 3:6
pic Lovro Lešnik 1:2 5:7
pic Rok Likar 2:0 6:1
pic Črt Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 0:2 1:6
pic Kristian Ludvik 0:1 0:3
pic Dominik Maček 1:0 3:2
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Tim Marguč 0:1 0:3
pic Marko Matjašec 1:0 3:0
pic Tit Matzele 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 0:1 0:3
pic Tomaž Mihelj 0:2 0:6
pic Aleksandar Miščević 1:5 6:16
pic Filip Miščević 1:2 5:6
pic Uroš Mrak 1:0 3:0
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:0
pic Maj Murn 0:3 4:9
pic Vid Nared 0:2 2:6
pic Andraž Novak 0:1 0:3
pic Žiga Oblak 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 1:3 5:9
pic Mihajlo Pauković 0:2 2:6
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Brin Peperko 3:0 9:3
pic Tomaž Pertovt 1:1 4:5
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Anže Podberšič 1:0 3:0
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 2:0 6:0
pic Sven Pucihar 0:2 0:6
pic Tomi Pugliese Štuva 0:2 1:6
pic Adam Rakun 0:2 1:6
pic Amadej Rešetič 1:0 3:0
pic Anže Rogelj 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 2:3 6:12
pic Nel Savšek Pintarič 0:1 1:3
pic Nino Šegula 0:6 2:18
pic Gorazd Selišek 1:1 5:4
pic Zal Šesek 0:5 5:15
pic Gašper Simonič 1:0 3:0
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:0
pic Jaka Škofljanc 0:1 1:3
pic Aljaž Škufca 1:1 3:4
pic Jure Smodiš 0:8 0:24
pic Janko Stankić 0:1 0:3
pic Aleks Stepančič 1:3 5:11
pic Sergej Stiković 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 0:2 3:7
pic Tine Tement 1:0 3:0
pic Nejc Titan 2:1 8:3
pic Drago Torkar 0:3 2:9
pic Luka Trtnik 0:1 0:3
pic Tiber Turnšek Kovač 1:0 3:0
pic Mirza Tvrtković 0:1 1:3
pic Žiga Urbanc 0:4 0:12
pic Aleks Ušaj 0:1 1:3
pic Matic Vertuš 0:2 2:6
pic Gregor Vidmar 0:1 0:3
pic Ivo Vitez 0:1 2:3
pic Darijan Vizjak 0:1 0:3
pic Tadej Vodušek 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 1:2 3:6
pic Gregor Zafoštnik 0:2 0:6
pic Gašper Žagar 1:0 3:0
pic Lenart Zalar Schroers 2:0 6:0
pic Nejc Zavasnik 0:4 3:12
pic Urban Zavasnik 1:0 3:0
pic Jožef Žekš 1:0 3:0
pic Jaka Zelko 1:0 3:1
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Bine Žličar 2:0 6:0
pic Jure Zlodej 0:1 0:3
pic Peter Zlodej 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 0:4 2:12
pic Tej Zupanec 1:0 3:1
Skupaj: 100:210 402:677
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Logatec mladinci
2022/2023 NTK Logatec mladinci
2021/2022 NTK Logatec kadeti
2020/2021 NTK Logatec kadeti
2019/2020 NTK Logatec mlajši kadeti
2018/2019 NTK Logatec mlajši kadeti
2017/2018 NTK Logatec mlajši kadeti
2016/2017 NTK Logatec mlajši kadeti
2015/2016 NTK Logatec mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
33. - 42. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
15. - 27. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
17. - 32. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
45. - 87. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 14. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
43. - 77. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
15. - 23. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
39. - 76. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
45. - 86. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
22. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
19. - 20. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
37. - 69. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
33. - 52. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
33. - 46. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
35. - 67. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 28. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
33. - 42. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 64. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
33. - 63. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
37. - 72. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
27. - 49. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
31. - 58. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 36 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
33. - 40. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Jaka Sedej M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
33. - 36. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Tereza Kavčič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 24.04.2022 pic Lan Koglot M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Jaka Sedej M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Tereza Kavčič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 31. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Izabel Roner X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Mitja Erzetič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 38. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Tereza Kavčič X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Bor Brodnjak M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Neja Gazvoda X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Jaka Sedej M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Jaka Sedej M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Žan Okorn M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Žan Okorn M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Žan Okorn M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
33. - 38. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Žan Okorn M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Urban Trček M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 17 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Logatec : Gorica
9. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -9,-6,-6 0:3 21:33
7. tekma pic Rok Likar Gorica 9,7,-8,12 3:1 44:39
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -9,-6,-5 0:3 20:33
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -11,7,-6,10,7 3:2 51:48
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Logatec : Vrtojba
7. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 8,-5,-10,9,-7 2:3 44:51
4. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,-5,-2 0:3 15:33
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -7,-8,9,-8 1:3 34:42
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Inter Diskont II : Logatec
9. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -13,-7,-10 0:3 30:38
5. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -11,-6,-8 0:3 25:35
2. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II -7,-8,-7 0:3 22:33
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -6,8,9,12 3:1 42:40
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Mura Sobota II : Logatec
9. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 4,7,10 3:0 34:21
5. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -10,-5,-9 0:3 24:34
2. tekma pic Jožef Žekš Mura Sobota II 12,9,8 3:0 36:29
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 4,4,-9,-7,9 3:2 49:39
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - B2 I Bendl : Logatec
9. tekma pic Urban Kralj B2 I Bendl 5,9,9 3:0 33:23
5. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 4,-5,-12,-6 1:3 34:40
2. tekma pic Uroš Mrak B2 I Bendl 9,4,9 3:0 33:22
1. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 8,7,8 3:0 33:23
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Škofja Loka : Logatec
8. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -13,-8,-10 0:3 31:38
6. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 9,12,-10,9 3:1 46:42
4. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -11,-4,-4 0:3 19:35
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -8,8,9,8 3:1 41:36
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Žal -10,-3,-4 0:3 17:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 7,-6,-6,-9 1:3 32:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Jalen Jelenič Ves 2,2,8 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 7,6,7 3:0 33:20
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Logatec : Melamin
4. tekma pic Gašper Žagar Melamin 5,6,2 3:0 33:13
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 5,1,3 3:0 33:9
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Logatec : Vrhnika
9. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -4,-1,3,-2 1:3 18:36
7. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -7,-7,10,-4 1:3 30:43
4. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -2,-7,-10 0:3 19:34
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Logatec : Arrigoni II
9. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 5,-10,-5,-6 1:3 32:39
7. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -8,-9,-8 0:3 25:33
4. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 12,3,7 3:0 36:22
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 5,9,-5,-8,11 3:2 48:47
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-5,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Peperko K-S -7,6,-4,11,5 3:2 46:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koželj Žal -7,6,-5,-7 1:3 30:39
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Gorica : Logatec
8. tekma pic Lan Koglot Gorica -7,-7,12,7,-8 2:3 47:52
6. tekma pic Rok Likar Gorica 5,4,4 3:0 33:13
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -10,9,-8,-11 1:3 40:45
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -8,-8,12,-4 1:3 34:45
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Logatec
8. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 4,-10,-9,-7 1:3 37:38
6. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 4,8,9 3:0 33:21
4. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,-8,-10 0:3 26:34
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 5,7,-10,12 3:1 46:36
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,4,8,-8,-9 2:3 45:45
Finalni del, 1. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 3,3,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-0,-3 0:3 5:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tit Matzele Men 3,3,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Tement Mb - ZM 2,11,8 3:0 35:21
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Logatec : Inter Diskont II
9. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 4,-10,-4,-3 1:3 28:38
7. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 9,8,-5,7 3:1 38:35
4. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -10,-5,-8 0:3 23:34
1. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 9,8,10 3:0 34:27
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Logatec : Mura Sobota II
7. tekma pic Dominik Maček Mura Sobota II -8,-9,6,10,8 3:2 51:46
4. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II -6,-7,9,8,-7 2:3 42:50
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 5,-4,9,6 3:1 37:31
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Kema Murexin II : Logatec
10. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II -8,-8,9,-1 1:3 28:42
6. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II -4,-8,-5 0:3 17:33
2. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -4,-8,-6 0:3 18:33
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Sobota I : Logatec
7. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -1,-6,-3 0:3 10:33
6. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -7,-7,-9 0:3 23:33
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Šinkovec Sav 3,2,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 15,-6,5,-7,-6 2:3 47:53
Kvalifikacije, 1. krog pic David Grad Men 5,-7,-10,5,-6 2:3 45:44
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -9,11,-6,10,-6,-7 2:4 53:65
Kvalifikacije, 3. krog pic Taras Gerhard PPR 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -6,-4,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM -10,9,8,7 3:1 43:36
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Ilirija : Logatec
6. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 13,3,11 3:0 39:27
2. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 10,-7,-5,9,-7 2:3 42:52
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Pintar Škl 4,8,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -4,-4,-13 0:3 21:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kromar Men -7,-6,-11 0:3 24:35
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Logatec : Ptuj
10. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj -5,9,7,-7,-6 2:3 40:49
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -5,-8,8,-8 1:3 32:41
1. tekma pic Darko Drčić Ptuj -3,-8,-3 0:3 14:33
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Logatec : Xiom Muta
5. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -8,-4,11,-9 1:3 34:44
1. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta 9,9,4 3:0 33:22
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Mengeš Racketry II : Logatec
5. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš Racketry II -9,-8,9,-10 1:3 38:43
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II -6,-6,-7 0:3 19:33
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Savinja Plasard II : Logatec
5. tekma pic Matic Čopar Savinja Plasard II -8,-9,-7 0:3 24:33
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II -5,-3,-9 0:3 17:33
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -11,-8,-6 0:3 25:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -8,-3,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav -1,-5,-8 0:3 14:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Logatec : Savinja IV
6. tekma pic Luka Pšenič Savinja IV 6,9,3 3:0 33:18
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja IV -8,8,6,-5,-4 2:3 39:47
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Logatec
8. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 11,-7,2,-12,11 3:2 56:49
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 9,-10,-9,-7 1:3 37:43
1. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 9,-8,-14,-3 1:3 36:47
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Letrika : Logatec
3. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -8,-6,6,-5 1:3 30:39
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -4,-7,10,-3 1:3 26:43
3. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -8,-5,-2 0:3 15:33
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Logatec : Arrigoni I
6. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I -3,-5,-9 0:3 17:33
3. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -6,-8,-2 0:3 16:33
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Logatec : Rakek
7. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -8,-11,-6 0:3 25:35
6. tekma pic Janko Stankić Rakek -7,-7,-13 0:3 27:37
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -2,-8,-4 0:3 14:33
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Logatec : Kema Murexin II
5. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II -5,-5,9,-7 1:3 28:42
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -9,-9,-9 0:3 27:33
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Logatec : Sobota I
5. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I -2,-3,-6 0:3 11:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Rene Hedl Sav -6,4,13,3 3:1 43:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 10,-6,-8,5,-8 2:3 45:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Zal Šesek Ves -9,-9,14,-8 1:3 42:47
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Logatec : Ilirija
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 8,-2,-5,-5 1:3 23:41
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Ptuj : Logatec
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj 7,-7,-2,-6 1:3 26:40
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj -5,-3,-3 0:3 11:33
1. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 8,-7,6,7 3:1 40:32
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Xiom Muta : Logatec
4. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -7,-10,-8 0:3 25:34
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -3,-3,-3 0:3 9:33
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Logatec : Mengeš Racketry II
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš Racketry II -4,-8,-2 0:3 14:33
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II -5,-5,-9 0:3 19:33
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Logatec : Savinja Plasard II
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II -4,-5,-6 0:3 15:33
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II -6,-5,-6 0:3 17:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Črnčec Mb - ZM 6,14,7 3:0 38:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Janc Ljub -10,-10,-2 0:3 22:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men 11,-11,-9,-3 1:3 36:46
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Arrigoni I : Logatec
6. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -1,-7,-4 0:3 12:33
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -5,-6,-1 0:3 12:33
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Rakek : Logatec
10. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -5,-4,-6 0:3 15:33
6. tekma pic Luka Stražišar Rakek -7,-10,8,-7 1:3 35:42
2. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -5,-5,-4 0:3 14:33
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Logatec : Savinja II
3. tekma pic Miha Fatur Savinja II -4,9,-4,-10 1:3 29:43
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Kema Murexin : Logatec
5. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -4,-4,-5 0:3 13:33
1. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -8,-8,-9 0:3 25:33
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Logatec : SU
3. tekma pic Maj Murn SU -5,92,-5,-11 1:3 115:127
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Logatec : Mengeš I
3. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I -7,-5,-7 0:3 19:33
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Xiom Muta : Logatec
3. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta -3,-7,-3 0:3 13:33
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Logatec
5. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -6,-4,-9 0:3 19:33
1. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -7,-7,7,7,-9 2:3 45:47
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja III : Logatec
5. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja III -5,5,-8,9,4 3:2 46:40
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 9,-6,-6,-5 1:3 28:42
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Logatec : Mengeš I
3. tekma pic David Grad Mengeš I 11,11,-3,-4,6 3:2 44:50
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Logatec : Cirkovce
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -10,-4,-11 0:3 25:36
1. tekma pic Lovro Lešnik Cirkovce 4,-8,2,8 3:1 41:25
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Vesna : Logatec
2. tekma pic Zal Šesek Vesna -9,-6,-10 0:3 25:34
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja IV : Logatec
2. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja IV 2,6,5 3:0 33:13
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Urban Janc Ljub -7,5,-9,-6 1:3 33:38
Top, 6. krog pic Aleks Koželj Sav 14,-5,-4,-5 1:3 30:47
Top, 5. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 7,6,9 3:0 33:22
Top, 4. krog pic Bor Klešnik Ves -8,6,7,7 3:1 41:31
Top, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav -8,-7,14,-8 1:3 39:47
Top, 2. krog pic Lovro Lešnik Cir 7,-6,-7,-9 1:3 33:40
Top, 1. krog pic Miha Homan Int 9,-7,-10,6,-10 2:3 49:50
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav -6,-3,8,-9 1:3 29:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 10,-8,-8,-8 1:3 36:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -7,-6,-9 0:3 22:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Žličar Sav 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -9,-7,-5 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -6,-8,8,-8 1:3 33:41
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Lovro Lešnik Cir -8,5,-8,-11 1:3 38:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Škufca Men -6,5,5,7 3:1 39:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 7,9,5 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Rogelj Pres 0,4,9 3:0 33:13
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Logatec : Škofja Loka
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -3,-2,-5 0:3 10:33
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Logatec : Savinja III
9. tekma pic Miha Fatur Savinja III -13,9,-9,12,-4 2:3 51:58
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -3,-3,-2 0:3 8:33
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -9,-6,-6 0:3 21:33
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Logatec : Savinja IV
5. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV -8,-8,-10 0:3 26:34
1. tekma pic Luka Pšenič Savinja IV 1,3,12 3:0 36:16
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Trtnik Men -8,-8,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -6,-6,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Novak K-S -6,-2,-4 0:3 12:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Hrovat K-S 4,3,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -7,-8,-5 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Jokič Men -3,-3,-7 0:3 13:33
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koren Cir -6,-4,-4 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Janez Jedlovčnik Krka -11,12,4,-7,8 3:2 54:48
Finalni del, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt 1,10,7 3:0 34:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Žličar Sav 3,6,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Amadej Rešetič Krka 6,11,8 3:0 35:25
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 BENDL : Logatec
2. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -3,-5,-7 0:3 15:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 II : Logatec
6. tekma pic Slavko Keršič B2 II 10,-8,-9,9,-7 2:3 47:52
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Logatec : Krka II
5. tekma pic Matic Vertuš Krka II 6,-6,-8,8,-7 2:3 43:47
1. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -10,-8,9,-2 1:3 31:43
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Logatec : Metlika
4. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 10,6,9 3:0 34:25
2. tekma pic Gašper Simonič Metlika 1,6,5 3:0 33:12
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - SU II : Logatec
6. tekma pic Mark Gazvoda SU II -11,9,-7,11,-13 2:3 55:59
2. tekma pic Andraž Zupančič SU II 9,11,-7,-8,-13 2:3 52:57
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Vrhnika : Logatec
6. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -3,-5,-2 0:3 10:33
2. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -6,-4,-8 0:3 18:33
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Škofja Loka : Logatec
6. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 10,-5,-8,-7 1:3 32:43
2. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -7,7,-8,-10 1:3 36:41
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja III : Logatec
9. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -4,-6,8,-8 1:3 29:41
6. tekma pic Miha Fatur Savinja III -8,-12,-8 0:3 28:36
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -8,-8,-8 0:3 24:33
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Bor Klešnik Ves -5,-9,-6 0:3 20:33
Top, 6. krog pic Aljaž Marčeta Sav 8,7,2 3:0 33:17
Top, 5. krog pic Rene Hedl Sav 13,6,8 3:0 37:27
Top, 4. krog pic Filip Miščević Vrt -11,-8,-9 0:3 28:35
Top, 3. krog pic Aleks Koželj Sav 6,5,11 3:0 35:22
Top, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -9,9,10,4 3:1 43:34
Top, 1. krog pic Brin Peperko K-S 5,-6,8,9 3:1 39:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Logatec : Gorica
5. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -4,-6,-5 0:3 15:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Logatec : Letrika
5. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 5,-9,7,-9,-5 2:3 45:45
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 10,-2,15,11 3:1 44:47
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 5,3,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,-8,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor -4,-8,-3 0:3 15:33
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Logatec : B2 BENDL
5. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -4,-6,7,-2 1:3 23:40
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Logatec : B2 II
5. tekma pic David Kne B2 II 9,9,8 3:0 33:26
1. tekma pic May Bočko B2 II -9,5,6,3 3:1 42:25
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S 8,9,3 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav -9,-8,5,7,-4 2:3 43:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Bećirević Krka -8,-1,9,-4 1:3 24:42
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Krka II : Logatec
6. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 8,2,4 3:0 33:14
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -4,-4,-9 0:3 17:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Metlika : Logatec
6. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 5,-9,8,7 3:1 42:31
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 10,-9,-2,-13 1:3 36:47
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Logatec : SU II
5. tekma pic Andraž Zupančič SU II -6,-6,-9 0:3 21:33
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Logatec : Vrhnika
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -9,-7,12,-9 1:3 39:45
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Aleksandar Miščević Vrt -7,-7,-6 0:3 20:33
Finalni del, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 7,-4,-11,9,10 3:2 49:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -7,-10,-6 0:3 23:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Kralj B2 5,0,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Zavasnik Sav 5,7,5 3:0 33:17
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 0:0 :
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr -6,-7,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Podberšič Vrt 4,7,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 6,9,6 3:0 33:21
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja I : Logatec
3. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I -1,-1,-5 0:3 7:33
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - SU : Logatec
5. tekma pic Maj Murn SU 8,-2,-8,-6 1:3 27:41
1. tekma pic Andraž Zupančič SU -6,-3,-2 0:3 11:33
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Krka I : Logatec
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka I 9,-10,-5,-5 1:3 31:43
30.05.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - Logatec : Savinja IV
2. tekma pic David Jezernik Savinja IV 6,-8,9,3 3:1 41:29
30.05.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Logatec : Cirkovce I
5. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I 8,-10,-9,-6 1:3 36:42
2. tekma pic Til Erhatič Cirkovce I -10,-10,-8 0:3 28:35
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - B2 I : Logatec
3. tekma pic Črt Likozar B2 I 3,4,5 3:0 33:12
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Logatec
3. tekma pic Tej Zupanec Savinja II 5,5,-8,8 3:1 41:29
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Logatec : Cirkovce II
2. tekma pic Filip Križanec Cirkovce II 9,7,4 3:0 33:20
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -1,9,-8,-7 1:3 27:42
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -8,-5,-8 0:3 21:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Logatec : Sobota
3. tekma pic Nejc Titan Sobota 7,8,7 3:0 33:22
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pertovt Sav -9,10,-5,-7 1:3 33:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -9,-4,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -5,-6,-5 0:3 16:33
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav -7,-5,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Pandev Int -7,-8,6,8,-8 2:3 45:47
Kvalifikacije, 2. krog pic May Bočko B2 4,2,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Rene Hedl Sav 9,-7,-8,11,10 3:2 51:52
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav -3,-9,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -4,-4,-9 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Gruden ŠD SU 8,-13,5,12 3:1 49:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 12,12,4 3:0 39:28
13.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 10. krog - Kema II : Logatec
6. tekma pic Nino Šegula Kema II -1,-5,-5 0:3 11:33
2. tekma pic Jure Smodiš Kema II -4,-6,-8 0:3 18:33
13.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 10. krog - Sobota I : Logatec
6. tekma pic Nejc Janžekovič Sobota I -6,-8,-10 0:3 24:34
06.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 9. krog - Logatec : Melamin
1. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -2,-7,-3 0:3 12:33
06.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 9. krog - Logatec : Rakek
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -6,-2,-2 0:3 10:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -5,-10,-5 0:3 20:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 5,7,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristian Čerin K-S -6,-7,-5 0:3 18:33
15.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 6. krog - Logatec : Ptuj
6. tekma pic Darko Drčić Ptuj -6,-7,10,-6 1:3 31:43
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj -3,-2,-1 0:3 6:33
15.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 6. krog - Logatec : Tempo
5. tekma pic Miha Kljajič Tempo -1,-6,-3 0:3 10:33
1. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -4,-3,-2 0:3 9:33
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Bor Klešnik Ves -8,-3,-1 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt -11,-9,8,-4 1:3 35:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 8,5,-6,5 3:1 39:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Drevenšek Mb - ZM 2,6,7 3:0 33:15
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Logatec : Savinja I
9. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I 0,0,0 3:0 33:0
5. tekma pic Matic Čopar Savinja I -2,-2,-1 0:3 5:33
1. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I -10,7,-3,-7 1:3 31:41
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Logatec : SU
5. tekma pic Andraž Zupančič SU -3,-4,-5 0:3 12:33
1. tekma pic Mark Gazvoda SU 3,-3,-5,-2 1:3 21:36
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Logatec : Vesna
5. tekma pic Bor Klešnik Vesna -8,-6,-14 0:3 28:38
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Logatec : Krka
1. tekma pic Matic Vertuš Krka -8,-8,-4 0:3 20:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Logatec : Muta
5. tekma pic Blaž Lapajne Muta -4,-3,-3 0:3 10:33
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Preserje : Logatec
2. tekma pic Lenart Zalar Schroers Preserje 5,7,6 3:0 33:18
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -3,-4,-10 0:3 17:34
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Miha Fatur Sav -10,1,15,-5,-9 2:3 52:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves -3,-9,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Potrbin PPR 4,3,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koželj Sav -12,-8,5,5,6 3:2 53:41
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -9,-10,6,-12 1:3 42:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -4,-8,-2 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Bajt B2 9,6,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Godnič Gor 7,4,-9,7 3:1 42:29
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Sven Pucihar Škl -9,-9,-6 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta -2,-8,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 6,-8,8,-8,5 3:2 49:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 9,9,5 3:0 33:23
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub -11,-4,-2 0:3 17:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub -7,-3,2,-2 1:3 23:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Miščević Vrt 1,2,5 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Tin Firm Sav 1,1,2 3:0 33:4
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Koršič Gor 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-1,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Grčar Ves -2,-1,-2 0:3 5:33
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob -9,-4,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kromar Men -9,-5,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -4,-3,-4 0:3 11:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, osmina finala pic Tim Marguč Škl -8,-6,-6 0:3 20:33
Mali finale, 1. krog pic Lovro Križnič B2 6,10,0 3:0 34:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Guštin Tem 4,9,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -6,-5,-8 0:3 19:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub -9,-6,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Rakun Men -5,-8,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -5,-3,-3 0:3 11:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, 1. krog pic Jure Čampa PPR -10,-4,-9 0:3 23:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Marko Matjašec Sob 7,3,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Zlodej Ves -8,-5,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr -8,-9,-1 0:3 18:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Škofljanc Krka 4,-8,-9,-7 1:3 35:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -5,-4,-0 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Zal Šesek Ves -8,10,-4,10,-8 2:3 44:53
Skupaj: 32,26 % 100:210 402:677 8999:10425
Preskoči na orodno vrstico