NTZS

Lan Koglot
pic
Podatki o igralcu
Id 3323
Št. tekmovalne izkaznice 080/15/16
Starost 19 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani do 21 let 10.03.2024 21 19 420 420
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alen Bećirević 0:1 0:3
pic Benjamin Bećirević 0:1 0:3
pic Patrik Blažević 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 0:1 0:3
pic May Bočko 1:2 5:7
pic Anej Bradač Vranc 0:1 1:3
pic Marko Brajkovič 0:2 0:6
pic Aljaž Brezovnik 2:0 6:1
pic Vid Brezovnik 1:0 3:2
pic Bor Brodnjak 0:1 0:4
pic Lenart Antonij Brus 1:0 3:0
pic Luka Čačić Blažek 3:0 9:3
pic Uroš Cerar 1:5 6:17
pic Lan Demšar 4:0 12:0
pic Gašper Dimnik 0:1 0:3
pic Mark Dimnik 1:1 3:3
pic Mitja Erzetič 4:0 12:2
pic Miha Fatur 0:4 4:12
pic Aljaž Fortuna 0:1 1:3
pic Nejc Funtek 1:0 3:2
pic Mark Gazvoda 2:3 10:10
pic Timi Gider 1:0 3:2
pic Aljaž Godec 0:3 0:9
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic David Grad 1:2 3:8
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Domen Grčar 0:1 0:3
pic Jure Gruden 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 0:3 1:9
pic Miha Homan 1:0 3:1
pic Gašper Hrovat 2:0 6:0
pic Mateo Ilić 2:0 6:0
pic Miha Jamšek 0:1 0:3
pic Dominik Janc 0:1 0:3
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Primož Jazbič 1:4 7:12
pic Janez Jedlovčnik 3:3 14:13
pic Timotej Jerina 0:1 0:3
pic Dejan Jokič 0:1 0:3
pic Luka Jokič 0:1 0:3
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Matic Kaiser 0:3 3:9
pic Blaž Kamnar 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 2:4 11:14
pic Slavko Keršič 1:1 4:3
pic Roj Klopčič 3:0 9:1
pic David Kne 0:1 1:3
pic Mihael Kocjančič 0:6 0:18
pic Nejc Konjiček 0:1 2:3
pic Aleks Koren 0:1 0:3
pic Nej Košmrlj 0:1 0:3
pic Aleks Koželj 2:0 6:2
pic Jure Kraker 1:3 5:11
pic Jan Krč 1:4 4:14
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Tine Krpan 0:2 1:6
pic Brin Kunstelj 2:4 7:16
pic Jan Kurent 1:0 3:0
pic Rok Kurent 1:0 3:1
pic Benjamin Lakošeljac 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 0:3 3:9
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Marko Lesar 0:1 0:3
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 0:2 0:6
pic Patrik Macele 2:0 6:0
pic Tim Marguč 1:0 3:0
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 0:3 3:9
pic Gaj Memedović 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 0:6 5:18
pic Maj Murn 3:2 12:8
pic Gašper Nemanič 3:0 9:0
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:2 3:7
pic Matija Novel 0:1 0:3
pic Martin Oberč 0:1 0:3
pic Žiga Oblak 6:0 18:1
pic Miha Omahen 1:0 3:1
pic Blaž Pandev 2:0 6:0
pic Mihajlo Pauković 4:1 14:5
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:1
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:2
pic Miha Podobnik 0:3 1:9
pic Žiga Prevodnik 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 2:0 6:2
pic Maks Radelj 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Luka Šantavec 1:1 5:4
pic Nel Savšek Pintarič 2:0 6:0
pic Nino Šegula 0:2 0:6
pic Zal Šesek 1:0 3:1
pic Jure Smodiš 0:3 3:9
pic Rok Špendov 1:3 6:9
pic Gašper Srebočan Čebela 1:3 6:11
pic Tim Stajnko 3:0 9:4
pic Domen Stražišar 1:0 3:2
pic Luka Stražišar 0:3 1:9
pic Julian Tanze 1:0 3:0
pic Viktor Tkalec 1:0 3:1
pic Drago Torkar 1:3 5:11
pic Francesco Trevisan 0:1 0:3
pic Urh Trtnik 1:0 3:0
pic Timo Urbas 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 1:5 5:16
pic Leon Veronik 0:2 0:6
pic Matic Vertuš 2:1 7:5
pic Žiga Vidmar 2:0 6:2
pic Peter Vitamvas 0:2 0:6
pic Brin Vovk Petrovski 0:2 0:6
pic Jaka Vukašinović 1:0 3:0
pic Lenart Zabukovec 1:0 3:0
pic Gašper Žagar 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 1:0 3:2
pic Uroš Žavbi 0:3 1:9
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 0:3 2:9
pic Andraž Zupančič 1:5 6:15
pic Domen Zupančič 0:1 0:3
pic Tej Zupanec 1:0 3:2
Skupaj: 114:148 424:516
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Gorica člani do 21 let
2022/2023 NTK Gorica mladinci
2021/2022 NTK Gorica mladinci
2020/2021 NTK Gorica mladinci
2019/2020 NTK Gorica mladinci
2018/2019 NTK Gorica kadeti
2017/2018 NTK Gorica kadeti
2016/2017 NTK Gorica mlajši kadeti
2015/2016 NTK Gorica mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 14. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
17. - 30. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
15. - 26. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
17. - 32. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
15. - 23. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
39. - 76. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 32. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
33. - 48. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 32. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
33. - 44. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
33. - 36. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 28. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 64. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
37. - 72. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
17. - 32. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
33. - 66. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
33. - 65. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
33. - 63. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
21. - 40. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 28. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
29. - 56. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
21. - 39. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 27 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - B2 I Bendl : Gorica
9. tekma pic May Bočko B2 I Bendl -7,-4,-9 0:3 20:33
5. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -10,-7,-7 0:3 24:34
2. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 7,-10,-5,-2 1:3 28:41
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 8,9,-9,-10,10 3:2 53:50
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Škofja Loka : Gorica
9. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 11,-12,7,-9,6 3:2 56:49
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 4,4,4 3:0 33:12
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -9,-7,7,13,8 3:2 53:50
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -12,3,9,-11,-11 2:3 56:52
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Gorica : Melamin
4. tekma pic Žiga Oblak Melamin 5,6,2 3:0 33:13
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 3,6,6 3:0 33:15
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Gorica : Vrhnika
10. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -7,-3,7,-8 1:3 29:40
6. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -5,-9,7,-3 1:3 28:40
2. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -5,-8,-5 0:3 18:33
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -11,-7,-9 0:3 27:35
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Inter Diskont II : Gorica
8. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -8,-6,-7 0:3 21:33
6. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 8,6,4 3:0 33:18
4. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 6,-6,5,11 3:1 41:33
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Mura Sobota II : Gorica
6. tekma pic Viktor Tkalec Mura Sobota II 6,11,-8,8 3:1 43:36
4. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -9,9,7,-6,-7 2:3 44:49
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Gorica : B2 I Bendl
6. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -5,7,-5,-5 1:3 26:40
2. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 9,5,8 3:0 33:22
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Gorica : Škofja Loka
6. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 11,1,10 3:0 36:22
2. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -9,-10,9,-10 1:3 40:44
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Melamin : Gorica
5. tekma pic Žiga Oblak Melamin -7,9,5,7 3:1 40:32
2. tekma pic Gašper Žagar Melamin 2,4,4 3:0 33:10
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 3,2,1 3:0 33:6
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : Gorica
9. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -3,10,-8,-6 1:3 29:43
5. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -6,6,-2,7,-9 2:3 39:46
2. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 7,7,-7,-1,5 3:2 41:41
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S -3,-6,-6,-4 0:4 19:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 6,-4,-7,-9 1:3 31:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljoša Grčar Sob 3,8,3 3:0 33:14
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Gorica : Arrigoni II
9. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 6,7,6 3:0 33:19
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 9,3,9 3:0 33:21
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 9,11,10 3:0 36:30
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Gorica : Logatec
8. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 7,7,-12,-7,8 3:2 52:47
5. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 5,-7,7,9 3:1 40:32
3. tekma pic Vid Marinšek Logatec 9,4,7 3:0 33:20
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Gorica
10. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 6,5,5 3:0 33:16
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -7,-9,-9 0:3 25:33
3. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 9,-5,-10,-10 1:3 36:44
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -9,-5,9,9,-7 2:3 43:51
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav 9,-8,-1,6,-7 2:3 38:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -6,-9,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -3,-3,-6 0:3 12:33
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Krka II : Gorica
9. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 7,3,-9,7 3:1 42:28
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -6,-8,8,-4 1:3 29:41
1. tekma pic Matic Vertuš Krka II -10,10,4,9 3:1 44:35
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Metlika : Gorica
4. tekma pic Patrik Macele Metlika 4,8,4 3:0 33:16
1. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 4,5,9 3:0 33:18
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log 5,-2,-3,-4 1:3 20:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -8,8,-8,10,-8 2:3 47:51
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Gorica : B2 II
6. tekma pic Slavko Keršič B2 II 11,5,4 3:0 35:20
3. tekma pic Jakob Križaj B2 II 3,7,9 3:0 33:19
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Gorica : Melamin
5. tekma pic Žiga Oblak Melamin 8,10,7 3:0 34:25
1. tekma pic Gaj Memedović Melamin 1,3,2 3:0 33:6
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir -11,-11,-11 0:3 33:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 8,7,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl 2,4,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koželj Sav 5,-3,6,-9,5 3:2 45:38
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Arrigoni II : Gorica
6. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 6,4,6 3:0 33:16
2. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -8,4,-10,5,3 3:2 51:35
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Vrhnika : Gorica
6. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -8,-4,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,4,-7,-6 1:3 31:37
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Gorica : Vrtojba
5. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,7,-8,-3 1:3 30:40
1. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 6,5,-6,6 3:1 39:28
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Hrovat K-S 3,2,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -9,-0,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,-13,-6 0:3 22:37
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Gorica
7. tekma pic Mark Gazvoda SU 8,8,3 3:0 33:19
5. tekma pic Patrik Blažević SU 7,1,7 3:0 33:15
3. tekma pic Maj Murn SU 4,8,-6,9 3:1 39:32
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Gorica : Savinja ZIT
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT -5,-7,-6 0:3 18:33
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja ZIT -10,-6,-9 0:3 25:34
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Gorica : Škofja Loka
7. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 10,7,7 3:0 34:24
4. tekma pic Žiga Prevodnik Škofja Loka 2,0,4 3:0 33:6
2. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 6,5,2 3:0 33:13
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Rakek : Gorica
7. tekma pic Roj Klopčič Rakek 5,9,-7,7 3:1 40:32
5. tekma pic Timo Urbas Rakek 4,4,7 3:0 33:15
3. tekma pic Gašper Žirovnik Remenih Rakek 6,5,7 3:0 33:18
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Gorica : Vesna
7. tekma pic Peter Zlodej Vesna -8,6,-5,8,-8 2:3 43:47
4. tekma pic Zal Šesek Vesna 4,-7,9,9 3:1 40:33
2. tekma pic Tim Stajnko Vesna -5,9,-8,6,5 3:2 46:42
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Gorica : Savinja III
6. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -6,-9,-9 0:3 24:33
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -3,9,5,-11,-8 2:3 44:49
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Gorica : Krka II
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II -9,8,10,5 3:1 43:34
6. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 6,5,-8,6 3:1 41:28
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 9,-11,5,3 3:1 44:30
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Gorica : Metlika
7. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 5,3,2 3:0 33:10
6. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 3,2,3 3:0 33:8
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -7,-9,-11 0:3 27:35
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -7,-6,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Julian Tanze PPR 4,3,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr 13,-7,8,-2,-6 2:3 41:54
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - B2 II : Gorica
4. tekma pic May Bočko B2 II 9,-8,8,7 3:1 41:35
1. tekma pic David Kne B2 II -9,-9,3,-8 1:3 37:36
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Melamin : Gorica
4. tekma pic Marko Lesar Melamin -6,-7,-10 0:3 23:34
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 9,4,7 3:0 33:20
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Gorica : Arrigoni II
5. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -8,7,7,6 3:1 41:31
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 8,5,-6,10 3:1 40:34
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Gorica : Vrhnika
10. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -8,-5,-4 0:3 17:33
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,6,-9,-6 1:3 33:39
5. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 9,-9,-9,-7 1:3 36:42
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -8,6,-8,7,9 3:2 49:44
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Vrtojba : Gorica
9. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,-9,-3 0:3 20:33
4. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -8,-10,8,-6 1:3 35:42
1. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 6,7,9 3:0 33:22
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -5,-2,-6 0:3 13:33
Finalni del, 1. krog pic Tej Zupanec Sav -7,-7,5,7,5 3:2 47:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 11,-4,-9,-11 1:3 37:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 3,-8,3,5 3:1 41:22
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Gorica
9. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -10,-5,-7 0:3 22:34
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -7,3,-6,8,6 3:2 46:39
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III -6,-4,-8 0:3 18:33
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Mengeš II : Gorica
3. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš II 5,7,3 3:0 33:15
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Xiom Muta : Gorica
2. tekma pic Jure Kraker Xiom Muta -11,-10,7,-11 1:3 43:45
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Gorica : Kema Murexin
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -9,-5,12,-6 1:3 34:45
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Gorica : Savinja V
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja V 9,6,9 3:0 33:24
1. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 7,6,10 3:0 34:23
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -4,7,-8,11,6 3:2 47:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -5,4,-7,-5 1:3 28:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-3,-6 0:3 15:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,-8,4,-8 1:3 35:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav -4,-5,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Urh Trtnik Men 06,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Pandev Int 8,11,8 3:0 35:27
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Letrika : Gorica
8. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 7,-9,-7,-7 1:3 34:40
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -3,-6,-9 0:3 18:33
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 8,-11,3,3 3:1 44:27
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 BENDL : Gorica
6. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -11,10,-2,7,-7 2:3 43:52
2. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -9,-7,-4 0:3 20:33
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 II : Gorica
8. tekma pic Vitan Likozar B2 II 2,6,4 3:0 33:12
4. tekma pic May Bočko B2 II -10,-6,2,4,-11 2:3 49:42
1. tekma pic Slavko Keršič B2 II -7,-11,5,-7 1:3 36:40
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -6,-1,-5 0:3 12:33
Finalni del, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -4,2,-14,9,6 3:2 51:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -5,10,-1,-4 1:3 22:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 2,4,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr 9,7,8 3:0 33:24
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Gorica : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-5,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -4,-6,-6 0:3 16:33
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Gorica : Škofja Loka
5. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 7,-14,-3,-2 1:3 30:45
1. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -6,-4,2,-10 1:3 31:36
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka II : Gorica
2. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -10,8,4,-2,8 3:2 45:43
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Metlika : Gorica
6. tekma pic Patrik Macele Metlika 3,2,4 3:0 33:9
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -8,-4,-12 0:3 24:36
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Gorica : SU II
5. tekma pic Andraž Zupančič SU II -5,8,-8,-9 1:3 33:41
1. tekma pic Maj Murn SU II 5,-9,-6,7,-9 2:3 46:45
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Gorica : Vrhnika
5. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -3,4,-7,-5 1:3 26:37
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 8,5,-3,-7,-5 2:3 37:46
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja III : Gorica
6. tekma pic Miha Fatur Savinja III -7,-8,-8 0:3 23:33
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -8,-9,-5 0:3 22:33
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja IV : Gorica
2. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV 6,-9,-10,7,3 3:2 52:39
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Gorica : Letrika
5. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -10,4,9,4 3:1 43:29
1. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -9,-8,4,-11 1:3 39:39
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Gorica : B2 BENDL
5. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -6,-0,-4 0:3 10:33
1. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -8,-7,-8 0:3 23:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Logatec : Gorica
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -6,-8,-13 0:3 27:37
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,-4,-8 0:3 17:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Škofja Loka : Gorica
6. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -6,-9,8,-5 1:3 31:41
2. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -8,8,10,-7,-4 2:3 42:51
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Timotej Jerina Men -6,-6,-5 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 10,-12,-9,4,9 3:2 55:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves -11,-8,8,-7 1:3 37:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 5,2,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 4,8,3 3:0 33:15
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Gorica : Krka II
6. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -8,-6,-6 0:3 20:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -5,-7,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 8,3,-7,-7,9 3:2 47:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl 1,6,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Hrovat K-S 3,1,3 3:0 33:7
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - SU II : Gorica
6. tekma pic Mark Gazvoda SU II -6,4,-10,-9 1:3 36:38
2. tekma pic Andraž Zupančič SU II -7,-4,-4 0:3 15:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Vrhnika : Gorica
9. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -8,-9,-12 0:3 29:36
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Gorica : Kema
2. tekma pic Nino Šegula Kema -5,-7,-8 0:3 20:33
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Gorica : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -4,-5,-5 0:3 14:33
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Gorica : Mengeš I
3. tekma pic David Grad Mengeš I -5,-4,-8 0:3 17:33
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Gorica : Škofja Loka
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 8,-7,-7,-2 1:3 27:41
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -7,-6,-5 0:3 18:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Matic Vertuš Krka 8,-8,-11,-8 1:3 38:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -7,7,-3,-10 1:3 31:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihajlo Pauković Arr 1,5,-7,11 3:1 42:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -6,2,7,5 3:1 39:25
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Gorica : SU II
7. tekma pic Andraž Zupančič SU II -6,-8,4,-8 1:3 33:37
4. tekma pic Mark Gazvoda SU II -6,9,5,-8,-9 2:3 45:47
2. tekma pic Maj Murn SU II 9,8,-10,5 3:1 43:34
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Savinja III : Gorica
9. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja III 4,3,-9,4 3:1 42:22
6. tekma pic Miha Fatur Savinja III 10,-6,-7,6,-5 2:3 41:49
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -7,-10,-5 0:3 22:34
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Jure Kraker Muta -5,-5,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -6,-4,8,-6 1:3 27:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Gruden ŠD SU 5,11,4 3:0 35:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Omahen Ves 5,-9,7,7 3:1 42:30
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Savinja II : Gorica
7. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja II -8,-3,-5 0:3 16:33
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Sobota II : Gorica
6. tekma pic Timi Gider Sobota II 4,7,-8,-7,2 3:2 48:35
2. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -11,4,4,4 3:1 44:25
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -8,7,-8,-0 1:3 27:40
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men 9,-7,5,-11,7 3:2 51:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 9,2,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -3,-9,-6 0:3 18:33
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -9,-8,10,-10 1:3 39:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 5,2,-9,-8,-9 2:3 48:40
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -6,-3,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Kamnar K-S 7,4,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Dimnik Ves -10,-10,-9 0:3 29:35
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - SU : Gorica
8. tekma pic Maj Murn SU 7,6,3 3:0 33:16
4. tekma pic Mark Gazvoda SU -4,4,6,9 3:1 37:30
1. tekma pic Andraž Zupančič SU -10,-4,7,-4 1:3 29:41
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Gorica : Letrika
8. tekma pic Francesco Trevisan Letrika -6,-7,-4 0:3 17:33
6. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika 5,10,7 3:0 34:22
3. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -3,-8,-6 0:3 17:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Gorica : Arrigoni
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -2,-2,-8 0:3 12:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Škofja Loka : Gorica
5. tekma pic Tim Marguč Škofja Loka 5,11,8 3:0 35:24
3. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 1,5,1 3:0 33:7
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,-8,-4,-2 1:3 25:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Stražišar ŠD SU -9,-5,9,6,9 3:2 47:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav 8,-2,-10,-7 1:3 30:42
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -4,-5,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -5,-5,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 4,5,3 3:0 33:12
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -1,-2,-2 0:3 5:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jokič Men -6,-1,-2 0:3 9:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Roj Klopčič PPR 7,8,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kurent Škl 5,1,5 3:0 33:11
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Rakek : Gorica
6. tekma pic Tine Krpan Rakek -4,-7,-5 0:3 16:33
2. tekma pic Luka Stražišar Rakek -2,-6,-9 0:3 17:33
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Gorica : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -4,-5,-9 0:3 18:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,-5,-3 0:3 16:33
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Gorica : Krka
8. tekma pic Alen Bećirević Krka -2,-3,-9 0:3 14:33
6. tekma pic Martin Oberč Krka -8,-4,-7 0:3 19:33
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 7,-6,-8,10,-7 2:3 44:50
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Radelj K-S 2,9,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Int -5,-3,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc PPR -8,-2,-3 0:3 13:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Lenart Zabukovec ŠD SU 10,6,5 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -3,-1,-4 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR -6,9,-3,-5 1:3 25:42
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Funtek Sav 4,-9,10,-3,9 3:2 46:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Nej Košmrlj B2 -3,-3,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -2,-3,-5 0:3 10:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, polfinale pic Andraž Zupančič Krka -5,-6,-15 0:3 26:39
Mali finale, četrtfinale pic Rok Kurent Hra 9,-9,4,7 3:1 42:31
Mali finale, osmina finala pic Vid Brezovnik Muta -9,-8,13,9,7 3:2 54:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Benjamin Lakošeljac Arr 5,5,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -4,-5,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -3,-7,-7 0:3 17:33
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Gorica II : Arrigoni
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -1,-1,-3 0:3 5:33
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Gorica II
4. tekma pic Peter Zlodej Vesna -7,-4,-2 0:3 13:33
1. tekma pic Domen Grčar Vesna -5,-4,-4 0:3 13:33
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Gorica II : Rakek
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek -5,-5,-7 0:3 17:33
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -10,-5,-5 0:3 20:34
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men -8,-6,-11 0:3 25:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Vukašinović Vrh 6,7,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 7,9,8 3:0 33:24
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM -2,-6,7,-4 1:3 23:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -7,-9,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka -3,-5,-3 0:3 11:33
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 5,-3,-6,11,-7 2:3 40:49
Mali finale, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 6,9,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM -6,-7,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Bobek Int -2,-1,-4 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -3,-3,-3 0:3 9:33
Skupaj: 43,51 % 114:148 424:516 8096:8406
Preskoči na orodno vrstico