NTZS

Bor Klešnik
pic
Podatki o igralcu
Id 3300
Št. tekmovalne izkaznice 059/15/16
Starost 16 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 68 68 100 100
člani 18.02.2024 166 166 10 10
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 2:0 6:0
pic Collin Bajt Zavratnik 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 0:3 3:9
pic Amel Beganović 1:0 3:0
pic Patrik Blažević 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 0:1 0:3
pic May Bočko 0:1 0:3
pic Tine Breznik 1:0 3:0
pic Aljaž Brezovnik 1:1 3:3
pic Tim Čevriz 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:3 1:9
pic Lan Demšar 0:1 2:3
pic Mark Dimnik 1:1 5:4
pic Gašper Ekart 0:1 2:3
pic Til Erhatič 3:0 9:0
pic Mitja Erzetič 1:0 3:0
pic Viktor Fajmut 1:0 3:0
pic Miha Fatur 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 2:0 6:2
pic Žan Gantar 4:0 12:2
pic Patrik Gašperlin 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 1:0 3:2
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic Matija Gorup 3:0 9:3
pic David Grad 0:2 3:6
pic Tian Hajšek 1:0 3:2
pic Rene Hedl 2:0 6:0
pic Domen Hohnjec 1:1 3:3
pic Miha Homan 3:3 11:11
pic Mateo Ilić 1:0 3:0
pic Tine Ivančič 2:0 6:1
pic Erazem Janc 0:1 2:3
pic Urban Janc 1:2 5:6
pic Feliks Janje 1:0 3:0
pic Primož Jazbič 0:1 0:3
pic Janez Jedlovčnik 1:1 3:5
pic Vid Jelen 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 0:2 0:6
pic Dejan Jokič 0:1 0:3
pic Luka Jokič 0:3 1:9
pic Dejan Jovanović 1:0 3:0
pic Oskar Kacin 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 0:2 0:6
pic Rok Kapun 0:1 0:3
pic Dane Kljun 1:0 3:1
pic Emanuel Kocjančič 0:1 0:3
pic Leonard Kodek 1:0 3:0
pic Nejc Konjiček 1:0 3:1
pic Aleks Koren 1:1 3:3
pic Aleks Koželj 3:1 9:6
pic Jaka Krajnc 1:0 3:0
pic Jure Kraker 0:5 4:15
pic Andraž Kramžar 2:1 6:5
pic Jan Krč 0:2 0:6
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Lovro Križnič 1:0 3:0
pic Jan Kromar 1:1 3:4
pic Blaž Lapajne 0:1 1:3
pic Alin Lesnik 2:1 6:6
pic Jaka Lesnik 1:0 3:1
pic Lovro Lešnik 1:0 3:1
pic Črt Likozar 1:0 3:0
pic Dominik Maček 0:1 1:3
pic Aljaž Marčeta 0:1 2:3
pic Filip Miščević 0:1 1:3
pic Maj Murn 2:1 7:3
pic Vid Nared 3:1 9:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:1 0:3
pic Žan Okorn 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 1:2 6:7
pic Brin Peperko 1:0 3:1
pic Tomaž Pertovt 1:1 5:3
pic Tjaš Petrovčič 4:2 12:6
pic Miha Podobnik 0:6 0:18
pic Miha Potrbin 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 2:0 6:1
pic Tomi Pugliese Štuva 2:2 8:8
pic Bine Rakušček 0:1 1:3
pic Nace Ravnikar 1:0 3:0
pic Anže Rogelj 1:0 3:0
pic Jernej Rotar 1:0 3:1
pic Tarik Šaćirović 2:0 6:3
pic Teo Šalamon 1:0 3:1
pic Luka Šantavec 2:2 8:8
pic Nel Savšek Pintarič 1:2 4:7
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:2
pic Zal Šesek 1:0 3:2
pic Lan Sicherl 1:0 3:0
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:1
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 1:1 3:3
pic Jure Smodiš 0:1 0:3
pic Tine Smole Justin 0:1 1:3
pic Rok Špendov 0:1 2:3
pic Tim Stajnko 1:1 3:3
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Anej Svržnjak 2:0 6:1
pic Nejc Titan 1:0 3:1
pic Aleks Ušaj 0:4 3:12
pic Matic Vertuš 1:0 3:1
pic Žiga Vidmar 0:1 1:3
pic David Vitamvas 1:0 3:0
pic Brin Vovk Petrovski 0:4 2:12
pic Erik Filip Vrlič 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 1:1 5:3
pic Urban Zavasnik 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Jaka Zelko 1:1 4:4
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Jure Zlodej 1:0 3:2
pic Andraž Zupančič 1:3 5:9
pic Blaž Zupančič 2:0 6:0
pic Tej Zupanec 0:3 2:9
Skupaj: 108:95 381:339
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Vesna mladinci
2022/2023 NTK Vesna mladinci
2021/2022 NTK Vesna kadeti
2020/2021 NTK Vesna kadeti
2019/2020 NTK Vesna mlajši kadeti
2018/2019 NTK Vesna mlajši kadeti
2017/2018 NTK Vesna mlajši kadeti
2016/2017 NTK Vesna mlajši kadeti
2015/2016 NTK Vesna mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
43. - 83. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
45. - 87. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
39. - 76. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
45. - 86. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
24. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
47. - 91. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
18. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
33. - 42. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
23. - 44. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
3. - 4. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
33. - 46. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
3. - 4. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
1. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
8. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
5. - 8. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 59. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
10. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 28. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 28. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
25. - 46. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 36 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Tim Stajnko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Erazem Janc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Tim Stajnko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 31. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Laura Rahotin Pavič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Tim Stajnko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Katarina Lešnjak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 21. 23.05.2021 pic Zal Šesek M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
2. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Tim Stajnko M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Tim Stajnko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Anej Gosenca M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Andraž Zupančič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Miha Omahen M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Zala Kontelj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Jure Zlodej M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Jure Zlodej M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 23. 16.04.2016 pic Tim Stajnko M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 16 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - B2 I : Vesna
6. tekma pic May Bočko B2 I -9,-10,-6 0:3 25:34
2. tekma pic Andraž Kramžar B2 I -4,-6,-9 0:3 19:33
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : Vesna
2. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -9,-9,-3 0:3 21:33
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Mengeš : Vesna
6. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš -8,-4,-8 0:3 20:33
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Vesna : Škofja Loka
5. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka -7,10,-6,11,-7 2:3 45:54
1. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 11,9,-10,7 3:1 45:39
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Jernej Rotar K-S 6,-4,3,4 3:1 37:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -4,-6,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM -5,8,9,-6,-9 2:3 42:50
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr 5,7,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Jerina Men -3,-2,-6 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tej Zupanec Sav -10,-4,5,-6 1:3 31:39
18.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 8. krog - Inter Diskont II : Vesna II
7. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -10,10,10,-6,-4 2:3 44:54
5. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -7,-6,-7 0:3 20:33
3. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 10,-7,-8,-10 1:3 37:44
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - B2 I Bendl : Vesna II
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -6,-10,-9 0:3 25:34
6. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 7,6,-2,-2,-4 2:3 30:46
2. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -3,-6,-4 0:3 13:33
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Škofja Loka : Vesna II
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -10,-3,-6 0:3 19:34
6. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -9,-6,-5 0:3 20:33
2. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -5,-3,-7 0:3 15:33
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Vesna II : Sobota II
7. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 15,7,10 3:0 40:32
6. tekma pic Dominik Maček Sobota II -9,9,-4,-5 1:3 29:42
3. tekma pic Nejc Titan Sobota II 9,5,-5,5 3:1 38:30
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Tian Hajšek Cir 6,7,-6,-7,9 3:2 46:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -6,-2,-9 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub -7,-5,6,-5 1:3 28:39
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - Vesna II : Inter Diskont II
7. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 9,-8,-2,7,7 3:2 43:45
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Vesna II
6. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -6,-8,-7 0:3 21:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav 11,-9,10,-7,-11 2:3 52:56
Kvalifikacije, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -7,7,-9,-9 1:3 36:40
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Vesna
3. tekma pic Tej Zupanec Savinja ZIT -6,-12,-10 0:3 28:37
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Vesna : Savinja IV
3. tekma pic Jaka Krajnc Savinja IV 6,5,8 3:0 33:19
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Vesna : Cirkovce
3. tekma pic Jan Širec Cirkovce 7,5,3 3:0 33:15
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Miha Homan Int 11,-9,-9,-5 1:3 36:44
Top, 6. krog pic Nejc Zavasnik Sav -4,4,8,-7,-9 2:3 42:45
Top, 5. krog pic Lovro Lešnik Cir 9,8,-7,9 3:1 40:37
Top, 4. krog pic Tjaš Petrovčič Log 8,-6,-7,-7 1:3 31:41
Top, 3. krog pic Urban Janc Ljub -10,6,-3,-4 1:3 28:40
Top, 2. krog pic Aleks Koželj Sav -5,8,-4,5,10 3:2 43:45
Top, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -3,-8,-6 0:3 17:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Semprimožnik Sav 6,6,-10,-6,9 3:2 49:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta -9,-5,7,-7 1:3 32:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Homan Int -9,-5,6,-8 1:3 33:39
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Tej Zupanec Sav -8,6,-11,-7 1:3 37:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 8,-11,-8,-10 1:3 40:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Čevriz B2 2,4,6 3:0 33:12
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Teo Šalamon PPR 7,-7,8,9 3:1 40:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -5,-5,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Bećirević Krka -6,-6,-5 0:3 17:33
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Škufca Men -7,-6,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Svržnjak Sav 9,-7,11,11 3:1 44:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Sicherl Men 8,3,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Dane Kljun Arr 6,5,-7,2 3:1 40:24
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Tjaš Petrovčič Log 5,9,6 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Rene Hedl Sav 4,10,12 3:0 37:26
Top, 5. krog pic Filip Miščević Vrt -8,7,-7,-10 1:3 36:41
Top, 4. krog pic Aleks Koželj Sav 9,7,6 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 8,9,5 3:0 33:22
Top, 2. krog pic Brin Peperko K-S -11,3,3,9 3:1 44:28
Top, 1. krog pic Aljaž Marčeta Sav -7,8,7,-9,-8 2:3 46:48
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic David Grad Men 9,7,-11,-8,-9 2:3 50:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 10,6,-11,8 3:1 45:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 9,7,-10,-9,7 3:2 52:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -2,-4,-12 0:3 18:36
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log -7,4,11,-9,-10 2:3 50:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Vidmar Krka -7,9,-7,-10 1:3 35:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 5,7,-7,1 3:1 40:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Homan Int 10,8,3 3:0 34:21
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Tim Stajnko Ves -9,-7,-11 0:3 27:35
Finalni del, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log - 0:0 :
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr 9,4,-9,7 3:1 42:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koželj Sav 6,2,-14,3 3:1 47:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Amel Beganović Men 6,8,1 3:0 33:15
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Vesna : Savinja I
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -1,-3,-6 0:3 10:33
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Vesna : Cirkovce I
2. tekma pic Til Erhatič Cirkovce I 9,9,3 3:0 33:21
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja IV : Vesna
1. tekma pic Lovro Šinkovec Savinja IV 3,-9,6,6 3:1 42:26
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -7,-4,-8 0:3 19:33
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Vesna
2. tekma pic Urban Zavasnik Savinja III 4,5,1 3:0 33:10
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
3. tekma pic Viktor Fajmut Fužinar Inter Diskont 8,2,6 3:0 33:16
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Krka I : Vesna
1. tekma pic Benjamin Bećirević Krka I -10,-5,7,-5 1:3 31:41
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 7,-12,5,11 3:1 47:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -9,-6,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -9,-4,-4 0:3 17:33
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Mark Dimnik Ves 8,-4,10,-9,-5 2:3 41:51
Finalni del, četrtfinale pic Matija Gorup Arr -5,3,8,8 3:1 38:30
Finalni del, osmina finala pic Jaka Lesnik Muta 3,-10,8,9 3:1 43:32
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir 9,5,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Ažman K-S 4,5,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Rogelj Pres 6,2,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Breznik Ili 4,2,2 3:0 33:8
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Timotej Jerina Men -8,-6,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 7,-4,-11,-9 1:3 35:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Rene Hedl Sav 11,10,8 3:0 36:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Leonard Kodek B2 7,9,6 3:0 33:22
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -9,12,-14,-3 1:3 40:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -10,5,-4,-6 1:3 31:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -3,-5,-5 0:3 13:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -4,-4,-8 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -2,8,-6,8,-6 2:3 36:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Jelen Int 5,6,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Feliks Janje K-S 5,6,4 3:0 33:15
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Maj Murn ŠD SU -5,9,-6,-6 1:3 28:42
Finalni del, četrtfinale pic Janez Jedlovčnik Krka -5,-12,10,9,10 3:2 52:54
Finalni del, osmina finala pic Blaž Pandev Int 10,7,-12,8 3:1 46:39
Finalni del, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 8,3,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Svržnjak Sav 5,11,5 3:0 35:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 5,8,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Potrbin PPR 1,1,4 3:0 33:6
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Vesna
5. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -4,-3,-4 0:3 11:33
3. tekma pic Jan Kromar Mengeš I -7,-6,-12 0:3 25:36
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Logatec : Vesna
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-1,-3 0:3 8:33
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,6,14 3:0 38:28
3. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -7,-7,10,-8 1:3 34:43
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Vesna
2. tekma pic Blaž Lapajne Muta -9,-10,2,-3 1:3 33:36
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Vesna
4. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -4,-13,6,9,-7 2:3 46:52
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -7,-9,-9 0:3 25:33
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Arrigoni : Vesna
4. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 5,10,7 3:0 34:22
1. tekma pic Matija Gorup Arrigoni -6,-13,8,3,4 3:2 52:41
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš II : Vesna
5. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš II 3,-8,10,6 3:1 42:30
3. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš II 4,6,4 3:0 33:14
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Maj Murn ŠD SU 11,10,4 3:0 36:25
Finalni del, polfinale pic Zal Šesek Ves 8,8,-7,-9,9 3:2 49:47
Finalni del, četrtfinale pic Mark Dimnik Ves 12,9,-9,4 3:1 45:36
Finalni del, osmina finala pic Miha Homan Int 8,4,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Ažman K-S 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav 3,5,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Collin Bajt Zavratnik Vrt 7,6,3 3:0 33:16
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -5,7,-4,-9 1:3 29:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Sven Pucihar Škl 3,9,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Filip Vrlič K-S 6,7,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Gašperlin B2 1,3,3 3:0 33:7
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Alin Lesnik Muta -8,-7,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Gorup Arr 6,5,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Til Erhatič Cir 5,11,11 3:0 37:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Kacin K-S 3,4,4 3:0 33:11
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Jure Kraker Muta -8,-7,-8 0:3 23:33
Top, 6. krog pic Erazem Janc Ljub -10,-9,9,6,-6 2:3 47:49
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Vrt 8,-7,-6,-4 1:3 28:41
Top, 4. krog pic Luka Jokič Men -5,-8,-7 0:3 20:33
Top, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -3,-8,-14 0:3 25:38
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log -8,-4,-6 0:3 18:33
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -1,-6,5,-6 1:3 24:38
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Vrt -6,-6,7,-7 1:3 30:40
Finalni del, osmina finala pic Urban Janc Ljub 3,8,7 3:0 33:18
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU 10,4,8 3:0 34:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr 7,2,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Križnič B2 4,1,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav 6,5,7 3:0 33:18
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log 9,-8,-3,-3 1:3 25:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Nared K-S 5,6,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -10,-6,10,10,-6 2:3 46:54
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Jure Kraker Muta -7,-6,-11 0:3 24:35
Finalni del, osmina finala pic Jure Zlodej Ves -9,8,-2,7,10 3:2 45:47
Finalni del, 1. krog pic Matic Vertuš Krka 7,-11,5,10 3:1 45:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt 6,2,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Zupančič Mb - ZM 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Križaj B2 6,4,1 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - B2 : Vesna II
4. tekma pic Žan Gantar B2 6,4,5 3:0 33:15
1. tekma pic Črt Likozar B2 5,2,3 3:0 33:10
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna II : Savinja I
1. tekma pic Matic Čopar Savinja I 6,-9,-9,-7 1:3 36:39
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kajuh-Slovan : Vesna II
4. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 8,1,10 3:0 34:19
1. tekma pic David Vitamvas Kajuh-Slovan 6,4,2 3:0 33:12
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Vrt -8,-10,7,-4 1:3 33:41
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav 8,8,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Nace Ravnikar Škl 6,1,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jokič Men -5,-8,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 9,-9,8,-6,10 3:2 49:49
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Vrt -7,-6,-7 0:3 20:33
Finalni del, osmina finala pic Andraž Kramžar Men 14,-9,9,-4,7 3:2 51:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Til Erhatič Cir 4,2,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Nared K-S 11,6,1 3:0 35:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Zupančič Mb - ZM 3,5,4 3:0 33:12
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kapun Sob -5,-5,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta -8,8,-10,6,8 3:2 51:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -6,-9,-5 0:3 20:33
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -8,-3,-5 0:3 16:33
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Tarik Šaćirović Gor -11,6,6,8 3:1 44:33
Top, 6. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 9,5,9 3:0 33:23
Top, 5. krog pic Alin Lesnik Muta 18,4,-7,10 3:1 50:43
Top, 4. krog pic Luka Jokič Men 7,-3,-9,-4 1:3 27:40
Top, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 3,4,5 3:0 33:12
Top, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 8,-5,-7,5,9 3:2 45:44
Top, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 6,7,8 3:0 33:21
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Jure Kraker Muta -10,12,-7,-9 1:3 40:46
Finalni del, 1. krog pic Tarik Šaćirović Gor 4,-9,7,-6,2 3:2 48:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,-8,-8,7,3 3:2 49:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav 5,1,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Okorn Log 3,1,2 3:0 33:6
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -12,8,-4,-8 1:3 35:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Gantar B2 2,-10,5,7 3:1 43:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 10,3,7 3:0 34:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Kramžar Men 4,6,10 3:0 34:20
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic David Grad Men -8,15,-8,-7 1:3 40:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 6,9,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -4,-9,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Gantar B2 5,8,1 3:0 33:14
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -4,-2,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-4,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Gantar B2 8,9,-7,7 3:1 40:35
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -3,-7,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Bobek Int -3,-6,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -3,-5,-1 0:3 9:33
Skupaj: 53,20 % 108:95 381:339 6588:6287
Preskoči na orodno vrstico