NTZS

Matic Čopar
pic
Podatki o igralcu
Id 3291
Št. tekmovalne izkaznice 049/15/16
Starost 19 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 17.03.2024 4 4 4960 4960
člani do 21 let 10.03.2024 12 14 1050 1050
člani 24.03.2024 26 34 850 850
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alen Bećirević 1:0 3:1
pic Benjamin Bećirević 2:0 6:0
pic Klemen Belehar 1:2 5:6
pic Matic Benko 1:0 3:0
pic Mark Berger 1:0 3:0
pic Tomaž Bevk 1:0 3:1
pic Patrik Blažević 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 2:3 7:9
pic May Bočko 1:0 3:0
pic Robert Boldin 0:3 3:9
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 1:1 4:5
pic Robert Brajkovič 1:0 3:0
pic Grega Bratina 0:1 0:3
pic Bor Brodnjak 9:1 27:5
pic Lenart Antonij Brus 1:0 3:0
pic Luka Čačić Blažek 4:0 12:2
pic Uroš Cerar 1:0 3:1
pic Tilen Cimperman 1:0 3:0
pic Matevž Črepnjak 0:1 0:4
pic Tilen Cvetko 0:1 0:3
pic Mark Dimnik 3:0 9:0
pic Dani Drakulič 0:1 0:3
pic Darko Drčić 2:0 6:1
pic Miodrag Drljača 1:1 3:5
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 0:1 0:3
pic Mitja Erzetič 1:0 3:0
pic Miha Fatur 5:1 15:5
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Nejc Fonović 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 3:4 13:15
pic Simon Frank 3:4 11:15
pic Aljaž Frelih 0:1 0:3
pic Jaka Gačnik Zupanc 2:0 6:0
pic Mark Gazvoda 6:0 18:1
pic Timi Gider 3:0 9:0
pic Aljaž Godec 0:5 1:15
pic Andrej Godec 1:0 4:0
pic Jaka Golavšek 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 5:10 19:38
pic Matija Gorup 2:0 6:0
pic Anej Gosenca 1:0 3:0
pic Boris Govednik 1:0 3:0
pic David Grad 6:5 25:17
pic Rok Grad 1:0 3:2
pic Rok Grasselli 2:0 6:2
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Domen Grčar 3:0 9:0
pic Maj Grošelj 1:0 3:0
pic Jure Gruden 1:0 3:0
pic Tadej Gungl 1:0 3:0
pic Tian Hajšek 1:0 3:0
pic Rene Hedl 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 6:3 19:13
pic Miha Homan 2:0 6:0
pic Mitja Horvat 0:2 1:6
pic Jan Hovnik Šipek 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 1:0 3:1
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:0
pic Tine Ivančič 1:0 3:0
pic Darko Jamšek 0:1 1:4
pic Miha Jamšek 1:1 3:3
pic Dominik Janc 1:1 3:5
pic Erazem Janc 1:0 3:0
pic Urban Janc 3:0 9:0
pic Primož Jazbič 1:0 3:1
pic Janez Jedlovčnik 4:0 12:0
pic Jalen Jelenič 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 9:3 32:19
pic Jan Jevšnik 0:3 2:9
pic Jošt Jevšnikar 2:0 6:1
pic Dejan Jokič 0:6 0:18
pic Luka Jokič 2:4 7:15
pic Dejan Jovanović 8:0 25:5
pic Matic Kaiser 1:0 3:1
pic Rok Kapun 2:1 8:4
pic Bor Klešnik 3:0 9:1
pic Miha Kljajič 0:2 0:6
pic Roj Klopčič 4:0 12:0
pic Primož Koban 2:0 6:1
pic Emanuel Kocjančič 1:1 3:3
pic Mihael Kocjančič 2:8 18:26
pic Gregor Kocuvan 0:2 0:6
pic Jan Kohn 0:1 1:3
pic Filip Kolle 1:5 6:17
pic Nejc Konjiček 2:0 6:0
pic Aleks Koren 3:1 9:5
pic Jaka Koren 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 1:0 3:0
pic Žiga Kozel 2:0 6:0
pic Aleks Koželj 1:0 3:1
pic Jure Kraker 5:2 18:10
pic Andraž Kramžar 4:0 12:1
pic Boštjan Kraser 3:2 12:8
pic Jan Krč 1:2 5:8
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Jan Kromar 2:0 6:0
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Luka Krušič 3:3 12:13
pic Lan Krvina 0:1 0:3
pic Brin Kunstelj 2:0 6:2
pic Rok Kurent 3:0 9:0
pic Benjamin Lakošeljac 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 7:8 29:31
pic Taj Lavrič 0:3 3:9
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:1
pic Alin Lesnik 8:1 25:8
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 9:3 29:15
pic Kristian Ludvik 4:2 14:9
pic Mitja Lukner 1:0 3:1
pic Andraž Maček 1:0 3:1
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Bojan Maselj 0:1 1:3
pic Aleks Mastikosa 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 2:1 8:6
pic Aleksandar Miščević 1:0 3:0
pic Tim Mori 0:3 0:9
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:0
pic Maj Murn 4:0 12:3
pic Filip Mušić 2:0 6:1
pic Anže Naglič 1:0 3:0
pic Vid Nared 5:0 15:0
pic Luka Norčič 0:1 0:3
pic Andraž Novak 1:2 4:6
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:1 3:4
pic Igor Novel 1:0 3:0
pic Matija Novel 3:1 9:6
pic Martin Oberč 0:1 0:3
pic Žan Okorn 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 0:2 1:6
pic Mitja Omerzel 0:4 0:12
pic Rok Osmanaj 1:0 3:0
pic Oleksandr Palchikovskiy 0:2 0:6
pic Blaž Pandev 4:0 12:1
pic Mihajlo Pauković 1:0 3:0
pic Erik Paulin 2:5 8:18
pic Bojan Pavič 1:0 3:0
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:0
pic Matej Petar 1:0 3:1
pic Matevž Peterka 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 4:0 12:1
pic Denis Pintar 1:0 3:1
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:0
pic Domen Pleško 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:23 10:70
pic Žiga Prevodnik 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 2:0 6:0
pic Tomi Pugliese Štuva 5:0 15:2
pic Tai Puhan 1:0 3:0
pic Miha Rajterič 2:0 6:0
pic Adam Rakun 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 2:3 9:11
pic Matevž Ravšelj 1:0 3:0
pic David Raztresen 1:0 3:0
pic Matic Rijavec 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 0:3 1:10
pic Oskar Rosc 1:0 3:1
pic Jernej Rotar 1:0 3:0
pic Tomaž Roudi 0:1 0:3
pic Tarik Šaćirović 3:0 9:0
pic Edin Šahinović 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 4:0 12:0
pic Nel Savšek Pintarič 2:0 6:0
pic Domen Sečnik 0:1 0:3
pic Marsel Šegula 2:1 8:4
pic Nino Šegula 10:15 46:55
pic Gorazd Selišek 2:1 8:3
pic Rok Semič 1:0 3:2
pic Zal Šesek 2:0 6:1
pic Lan Sicherl 1:0 3:0
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Jan Širec 2:0 6:0
pic Aljaž Škufca 2:0 6:0
pic Uroš Slatinšek 1:2 3:9
pic Matic Slodej 0:4 1:12
pic Aljaž Šmaljcelj 0:3 2:9
pic Jure Smodiš 8:9 33:40
pic Rok Smodiš 1:0 3:2
pic Tine Smole Justin 3:0 9:2
pic Jan Šobar 1:0 3:0
pic Mark Šporar 1:0 3:1
pic Gašper Srebočan Čebela 4:2 15:9
pic Tim Stajnko 4:0 12:0
pic Aleks Stepančič 0:2 3:6
pic Jan Stepančič 0:1 1:3
pic Sergej Stiković 3:0 9:2
pic Luka Stražišar 5:6 17:22
pic Žan Šuligoj 3:0 9:0
pic Nejc Titan 3:0 9:2
pic Matija Tomšič 1:0 3:0
pic Drago Torkar 0:2 2:6
pic Rok Trtnik 0:3 1:10
pic Mirza Tvrtković 0:1 0:3
pic Žiga Urbanc 3:5 15:16
pic Timo Urbas 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 4:5 17:19
pic Nik Velikonja 1:0 3:0
pic Leon Veronik 0:1 0:3
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Patrik Videc 2:1 6:7
pic Igor Vinčec 1:0 3:1
pic Peter Vitamvas 1:1 3:5
pic Ivo Vitez 2:0 6:3
pic Darijan Vizjak 2:0 6:1
pic Blaž Vodlan 0:1 0:3
pic Tadej Vodušek 1:2 4:7
pic Brin Vovk Petrovski 4:10 18:34
pic Luka Vranc 1:0 3:0
pic Vid Zabukovec 2:1 7:5
pic Gregor Zafoštnik 0:2 2:6
pic Nejc Zavasnik 2:1 6:4
pic Uroš Žavbi 4:5 17:18
pic Mitja Zavec 0:2 1:6
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Damjan Zelko 0:3 0:10
pic Žiga Kristijan Žigon 0:6 6:20
pic Gašper Žirovnik Remenih 2:0 6:0
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 3:0 9:4
pic Anže Zrimšek Žiger 1:1 3:3
pic Andraž Zupančič 5:1 16:6
pic Domen Zupančič 0:1 1:3
Skupaj: 401:274 1386:1045
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Savinja Luče mladinci
2022/2023 NTK Savinja Luče mladinci
2021/2022 NTK Savinja Luče mladinci
2020/2021 NTK Savinja Luče mladinci
2019/2020 NTK Savinja Luče kadeti
2018/2019 NTK Savinja Luče kadeti
2017/2018 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2016/2017 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2015/2016 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
15. - 26. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
17. - 29. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
8. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
3. - 4. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
9. - 16. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
2. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
3. - 4. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
3. - 4. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
33. - 40. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
21. - 34. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
3. - 4. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
7. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
15. 11.12.2022 1. TOP za članice in člane, Muta
3. - 4. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 20. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
5. - 8. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
5. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
12. 08.05.2022 2. TOP članic in članov, Muta
5. - 8. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
21. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
7. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
3. - 4. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 22. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
33. - 36. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
23. - 44. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 18. 27.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
2. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
1. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
13. - 23. 02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
20. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
6. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
17. - 26. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 32. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 30. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
3. - 4. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
9. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
19. - 36. 05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
31. - 59. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
10. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
3. - 4. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
5. - 8. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
23. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
8. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
3. - 4. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
19. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
5. - 8. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 32. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
13. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
33. - 63. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
5. - 8. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 51. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
29. - 54. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
29. - 56. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
25. - 46. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
23. - 40. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 77 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Domen Hohnjec M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Kim Kastelic X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Urša Večko X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
1. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Urša Večko X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 24.04.2022 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Urša Večko X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Urša Večko X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 25. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Urša Večko X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 23.05.2021 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
3. - 4. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Zoja Žolek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 27.09.2020 - 27.09.2020 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
2. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Ana Leskošek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 05.05.2019 pic Domen Hohnjec M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Lara Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Dejan Jovanović M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 44. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Lara Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
2. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 31. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Aljaž Pančur M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Anja Pančur X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Janez Jon Potočnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
9. - 16. 16.04.2016 pic Aljaž Pančur M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 31 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Ilirija : Savinja KPM II
5. tekma pic Tilen Cimperman Ilirija 1,4,5 3:0 33:10
2. tekma pic Sergej Stiković Ilirija -9,1,-10,1,12 3:2 55:37
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Vesna : Savinja KPM II
9. tekma pic Domen Grčar Vesna 5,5,8 3:0 33:18
5. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna -8,-7,-8 0:3 23:33
2. tekma pic Zal Šesek Vesna 5,-9,4,5 3:1 42:25
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Savinja KPM II : Kema Murexin II
8. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -8,-10,2,7,9 3:2 51:41
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -7,-6,-13,-8 0:4 34:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -7,-6,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 1,2,6 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr 6,-10,-8,4,16 3:2 58:49
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Timotej Jerina Men -15,8,-8,-8 1:3 42:47
Finalni del, 2. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 7,4,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Titan Sob -7,5,-8,0,6 3:2 48:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Kramžar B2 5,7,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Tomšič K-S 5,3,4 3:0 33:12
16.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 16. krog - Savinja I : SU
7. tekma pic Jožko Omerzel SU -4,-2,-6 0:3 12:33
3. tekma pic Uroš Slatinšek SU -10,-5,-7 0:3 22:34
1. tekma pic Uroš Slatinšek SU -9,10,-8,9,7 3:2 51:48
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj -5,-10,-4 0:3 19:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koren Cir -9,-4,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Mušić K-S 2,3,5 3:0 33:10
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Arrigoni I : Savinja KPM II
8. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -9,-5,10,-7 1:3 33:43
6. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I -9,-7,-8 0:3 24:33
4. tekma pic Matija Novel Arrigoni I -7,8,7,7 3:1 40:33
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -7,-6,8,3,-9 2:3 44:44
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Horvat Sob -7,-14,8,-6 1:3 38:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta -3,-5,8,9,-5 2:3 35:50
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Savinja III : Savinja KPM II
8. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -10,4,7,5 3:1 43:28
6. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III 00,0 3:0 33:0
4. tekma pic Miha Fatur Savinja III 6,5,6 3:0 33:17
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III -8,7,-14,11,4 3:2 57:49
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Savinja ZIT I
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš -6,-8,-4 0:3 18:33
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš -9,5,4,6 3:1 42:26
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Savinja ZIT II : Savinja ZIT I
8. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT II 5,7,7 3:0 33:19
4. tekma pic Miha Podobnik Savinja ZIT II -10,-5,-2 0:3 17:34
1. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja ZIT II -8,3,2,5 3:1 41:21
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Savinja ZIT I : Savinja Žalec I
8. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I 3,5,8 3:0 33:16
6. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja Žalec I 6,2,5 3:0 33:13
3. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -8,5,5,3 3:1 41:24
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja ZIT I
7. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 3,9,8 3:0 33:20
5. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 4,-8,9,7 3:1 41:31
3. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 5,4,5 3:0 33:14
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja ZIT I : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 10,7,8 3:0 34:25
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 9,7,9 3:0 33:25
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Savinja ZIT I : Vrtojba
5. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 7,1,4 3:0 33:12
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 6,8,6 3:0 33:20
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Arrigoni : Savinja ZIT I
2. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -9,3,5,-6,8 3:2 48:38
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja KPM II : Cirkovce I
8. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I 6,10,-9,3 3:1 43:30
5. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -5,-7,-9 0:3 21:33
3. tekma pic Primož Koban Cirkovce I 5,10,4 3:0 34:19
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -11,-9,-11 0:3 31:37
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja KPM II : Ptuj
8. tekma pic Luka Krušič Ptuj 13,-9,-9,-6 1:3 39:46
5. tekma pic Nino Šegula Ptuj -5,6,-6,5,9 3:2 44:42
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 10,3,5 3:0 34:18
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj 8,-9,5,6 3:1 42:30
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Domen Hohnjec Sav -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 6. krog pic Bor Brodnjak K-S -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 5. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 4. krog pic Miha Fatur Sav -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 3. krog pic Luka Jokič Men -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -10,-0,-0 0:3 10:34
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Sav -7,9,-6,11,-5 2:3 42:53
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja KPM II : Ilirija
5. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 4,-9,-9,8,3 3:2 51:37
3. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 8,4,7 3:0 33:19
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja KPM II : Vesna
6. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna -8,-8,-6 0:3 22:33
2. tekma pic Matevž Peterka Vesna 8,3,5 3:0 33:16
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Sav -7,-4,8,-11 1:3 33:43
Finalni del, četrtfinale pic Jaka Gačnik Zupanc Žal 6,7,9 3:0 33:22
Finalni del, osmina finala pic Vid Nared K-S 7,5,4 3:0 33:16
Finalni del, 2. krog pic Filip Mušić K-S 4,4,-6,6 3:1 39:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log -7,6,6,9 3:1 40:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 1,4,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Jalen Jelenič Ves 1,2,2 3:0 33:5
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin II : Savinja KPM II
3. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 8,-6,1,7 3:1 39:27
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 4,3,6 3:0 33:13
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Xiom Muta : Savinja KPM II
9. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -5,-7,-10 0:3 22:34
5. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 12,8,3 3:0 36:23
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Bojan Ropoša Sob -5,-11,-5,8,-3 1:4 35:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Petar Muta -10,10,7,9 3:1 44:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Paulin Arr 9,9,-7,7 3:1 40:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj 3,10,6 3:0 34:19
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja KPM II : Arrigoni I
8. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I 9,-3,6,-10,11 3:2 48:49
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni I 3,8,3 3:0 33:14
3. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 8,4,-9,7 3:1 42:30
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -7,13,4,5 3:1 44:33
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja KPM II : Rakek
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 10,7,3 3:0 34:20
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek 8,-6,1,8 3:1 39:28
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,6,-5,-9,-6,7,-8 3:4 61:66
Finalni del, polfinale pic Dejan Jovanović Sav 6,7,9,-8,4 4:1 52:37
Finalni del, četrtfinale pic Gašper Srebočan Čebela Sav 4,7,11,16 4:0 53:38
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema - Murexin 8,8,9,6 4:0 44:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 7,-5,-6,-10 1:3 32:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Križaj B2 3,4,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob 7,3,6 3:0 33:16
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Savinja KPM II : Savinja III
8. tekma pic Miha Fatur Savinja III 4,5,8 3:0 33:17
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 7,3,-4,-8,-7 2:3 41:43
3. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -9,9,10,4 3:1 43:34
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -10,-11,-9 0:3 30:36
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,-5,-2 0:3 15:33
Finalni del, četrtfinale pic Nejc Zavasnik Sav 5,7,3 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Miha Fatur Sav 3,5,9 3:0 33:17
Finalni del, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 10,7,1 3:0 34:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 4,7,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 4,6,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jernej Rotar K-S 1,4,6 3:0 33:11
21.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 3. krog - Tempo : Savinja I
4. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,-4,9,10,3 3:2 47:44
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce I : Savinja KPM II
8. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I 9,-9,6,6 3:1 42:32
6. tekma pic Primož Koban Cirkovce I 1,8,-8,5 3:1 41:25
4. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -8,-4,5,-11 1:3 34:40
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -6,-6,-6 0:3 18:33
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Ptuj : Savinja KPM II
9. tekma pic Nino Šegula Ptuj 2,6,-8,10 3:1 42:29
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj 9,-7,9,-12,-7 2:3 48:54
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -9,8,4,4 3:1 42:27
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj -6,11,9,6 3:1 41:37
22.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 18. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 9,11,6 3:0 35:26
2. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -3,-9,10,-10 1:3 34:44
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Savinja Plasard II : Mengeš Racketry II
6. tekma pic Timotej Jerina Mengeš Racketry II 7,-10,6,-9,-8 2:3 49:47
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II -6,7,7,11 3:1 41:36
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav 7,-7,-9,11,-4,9,-5 3:4 60:71
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič K-S 7,8,9,10 4:0 45:34
Finalni del, osmina finala pic Timotej Jerina Men -4,7,10,9 3:1 38:37
Finalni del, 2. krog pic Blaž Pandev Int 3,2,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 7,9,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 1,4,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 1,1,8 3:0 33:10
08.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 17. krog - Vesna I : Savinja I
4. tekma pic Bojan Pavič Vesna I 5,4,9 3:0 33:18
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna I 9,-4,-3,-7 1:3 25:42
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta -5,8,-5,-4,-6 1:4 31:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Urbanc PPR -9,-9,12,-3 1:3 35:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Jerina Men 8,4,-12,-13,4 3:2 58:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S 5,6,3 3:0 33:14
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Savinja Plasard II : Arrigoni I
10. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I -6,10,8,8 3:1 40:37
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -7,-1,-5 0:3 13:33
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I 7,6,-8,11 3:1 43:35
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Savinja Plasard II : Rakek
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 10,-8,4,2 3:1 42:27
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek 6,-0,-6,-9 1:3 26:39
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič K-S -4,-10,10,14,-3 2:3 45:58
Finalni del, osmina finala pic Luka Šantavec Sob 6,10,10 3:0 35:26
Finalni del, 2. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 2,0,6 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub 3,5,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Titan Sob 1,3,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic May Bočko B2 4,3,3 3:0 33:10
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Kema Murexin II : Savinja Plasard II
6. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II 10,10,6 3:0 35:26
2. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -10,7,-6,10,5 3:2 50:45
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Sobota I : Savinja Plasard II
6. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I 8,-4,12,-3,-4 2:3 36:53
2. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -3,-4,-5 0:3 12:33
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Gregor Zafoštnik Sob -6,-9,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Smiljan Mekicar Vrh -11,6,6,-8,-11 2:3 52:49
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Savinja ZIT
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja II 4,-9,3,8 3:1 42:26
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Savinja ZIT : Kema Murexin
1. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -13,6,-12,-7 1:3 43:46
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Savinja ZIT
2. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 9,3,9 3:0 33:21
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja ZIT : SU
3. tekma pic Mark Gazvoda SU 6,8,6 3:0 33:20
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Savinja ZIT
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I 8,-8,4,4 3:1 41:27
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Savinja Plasard II : Ilirija
8. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -6,-9,-11 0:3 26:35
4. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 5,7,-9,0 3:1 42:23
2. tekma pic Robert Boldin Ilirija -8,8,-10,-21 1:3 50:54
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Savinja Plasard II : Logatec
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,9,7 3:0 33:24
1. tekma pic Vid Marinšek Logatec 2,5,3 3:0 33:10
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,-8,-3,-1 0:4 21:44
Finalni del, četrtfinale pic Nino Šegula Kema - Murexin -10,13,13,9,-10,4 4:2 72:63
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin 5,7,6,-9,-11,-11,9 4:3 75:64
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S 9,7,-7,6 3:1 40:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 10,9,-7,2 3:1 41:32
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja ZIT : Škofja Loka
5. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 7,2,8 3:0 33:17
1. tekma pic Jure Pintar Škofja Loka 3,3,5 3:0 33:11
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja ZIT : Rakek
4. tekma pic Timo Urbas Rakek 6,2,6 3:0 33:14
2. tekma pic Gašper Žirovnik Remenih Rakek 5,8,3 3:0 33:16
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Savinja ZIT : Vesna
3. tekma pic Zal Šesek Vesna 3,7,6 3:0 33:16
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Ptuj : Savinja Plasard II
5. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 1,6,14 3:0 38:21
3. tekma pic Darko Drčić Ptuj -9,6,5,9 3:1 42:31
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Xiom Muta : Savinja Plasard II
5. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 4,-9,4,3 3:1 42:22
3. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta 9,11,-6,13 3:1 45:44
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,-8,-8,-9 1:3 36:41
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log -7,7,-13,-6 1:3 37:44
Top, 5. krog pic Dejan Jovanović Sav 6,-7,6,4 3:1 40:27
Top, 4. krog pic Mihael Kocjančič K-S -9,-10,-4 0:3 23:34
Top, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -5,-7,-8 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,7,4,-5,-8 2:3 43:44
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 8,-6,-5,-5 1:3 27:41
11.12.2022 1. TOP za članice in člane 2022/2023
Top, 7. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 9,-12,5,-6,-6 2:3 46:50
Top, 6. krog pic Filip Kolle Ves 4,-9,-6,-3 1:3 29:37
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log 9,7,-10,-5,-7 2:3 44:50
Top, 4. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -10,6,-11,6,-7 2:3 50:48
Top, 3. krog pic Boštjan Kraser Muta -4,7,11,8 3:1 39:37
Top, 2. krog pic Žiga Urbanc PPR 7,7,-8,-6,-6 2:3 42:47
Top, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 12,9,6 3:0 36:27
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Mengeš Racketry II : Savinja Plasard II
9. tekma pic Timotej Jerina Mengeš Racketry II 9,7,-12,8 3:1 45:38
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II -6,-8,-8 0:3 22:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -10,-7,-6 0:3 23:34
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,9,10 3:0 34:28
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Vrt 5,6,9 3:0 33:20
Finalni del, 2. krog pic Miha Homan Int 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Pandev Int 11,-8,3,6 3:1 43:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Škufca Men 3,7,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Širec Cir 3,5,5 3:0 33:13
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Arrigoni I : Savinja Plasard II
9. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -5,-8,-3 0:3 16:33
7. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -6,-8,-8 0:3 22:33
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -7,-5,-3 0:3 15:33
1. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 7,7,-5,5 3:1 38:30
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Rakek : Savinja Plasard II
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek -7,-5,-6 0:3 18:33
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -5,10,-11,-6,-9 1:4 43:56
Kvalifikacije, 3. krog pic Bojan Ropoša Sob -3,-2,-4 0:3 9:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Cerar Vrh 9,7,-10,9 3:1 43:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 4,7,12 3:0 36:23
12.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 5. krog - Savinja I : Tempo
2. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -5,9,8,6 3:1 38:34
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Savinja Plasard II : Kema Murexin II
8. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II 9,-6,10,8 3:1 40:38
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -10,-7,10,-9 1:3 38:44
2. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II 8,8,-8,6 3:1 41:33
29.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 4. krog - Inter Diskont I : Savinja I
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont I -8,-6,-7 0:3 21:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -7,-9,-10 0:3 26:34
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S 7,5,-6,12 3:1 42:35
Finalni del, 2. krog pic Roj Klopčič PPR 5,1,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihajlo Pauković Arr 5,5,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Nared K-S 2,9,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Sicherl Men 1,1,1 3:0 33:3
15.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 2. krog - Krka I : Savinja I
2. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I -3,-5,-5 0:3 13:33
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Damjan Zelko Kema - Murexin -9,-3,-6,-7 0:4 25:44
Finalni del, 1. krog pic Andrej Godec Tem 7,10,10,9 4:0 46:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Darijan Vizjak PPR -9,5,6,3 3:1 42:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Klemen Belehar B2 6,3,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,-6,2,-8,-3 2:3 39:44
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : SU
2. tekma pic Mark Gazvoda SU 10,-8,10,5 3:1 43:36
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Kema Murexin
3. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin 6,6,8 3:0 33:20
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja ZIT : Xiom Muta
2. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 5,7,10 3:0 34:22
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Kajuh-Slovan : Savinja ZIT
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 9,4,7 3:0 33:20
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Mengeš I : Savinja ZIT
2. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I 4,-9,7,8 3:1 42:30
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Savinja IV
2. tekma pic Rene Hedl Savinja IV 4,6,2 3:0 33:12
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Rakek : Savinja ZIT
2. tekma pic Roj Klopčič Rakek 6,2,9 3:0 33:17
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Savinja ZIT : SU
3. tekma pic Maj Murn SU 2,4,3 3:0 33:9
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Luka Stražišar PPR -7,6,-4,-2 1:3 24:39
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log -5,-5,-3 0:3 13:33
Top, 5. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -9,3,3,6 3:1 42:23
Top, 4. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,3,-9,-8,3 3:2 50:37
Top, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 11,7,7 3:0 35:25
Top, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -6,11,-11,-7 1:3 37:46
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,-10,-5 0:3 23:34
08.05.2022 2. TOP članic in članov 2021/2022
Top, 7. krog pic Rok Trtnik Men -4,-10,-9 0:3 23:34
Top, 6. krog pic Žiga Urbanc PPR -6,-6,8,-8 1:3 31:41
Top, 5. krog pic Boštjan Kraser Muta 8,2,8 3:0 33:18
Top, 4. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 4,-4,-8,-4 1:3 27:37
Top, 3. krog pic Filip Kolle Ves -7,8,15,-13,4 3:2 59:53
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log -3,-11,-9 0:3 23:35
Top, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 7,4,4 3:0 33:15
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,8,-10,-4,-10 1:4 41:54
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR 7,-7,4,9 3:1 40:31
Finalni del, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log 6,7,-2,5 3:1 35:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 -8,-10,11,9,5 3:2 53:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men 3,8,5 3:0 33:16
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -10,-8,-7 0:3 25:34
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 6,7,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 0,0,0 3:0 33:0
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Škufca Men 2,1,7 3:0 33:10
19.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja II : Mengeš II
7. tekma pic Luka Jokič Mengeš II -7,-9,-5 0:3 21:33
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II 11,-5,-7,6,7 3:2 47:46
2. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II 7,9,-7,9 3:1 40:36
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Savinja II : Arrigoni
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -6,-5,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni -5,-6,-0 0:3 11:33
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Savinja II : Rakek
7. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -4,-10,-4 0:3 18:34
4. tekma pic Blaž Vodlan Rakek -6,-7,-11 0:3 24:35
2. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 6,6,6 3:0 33:18
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Uroš Slatinšek ŠD SU -8,-3,-5,-7 0:4 23:44
Finalni del, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,4,-11,9,-9,6 4:2 64:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int 3,-4,-9,-8 1:3 32:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta 6,4,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Ravšelj PPR 3,5,7 3:0 33:15
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -7,-5,-6 0:3 18:33
Finalni del, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 4,5,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 6,6,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljoša Grčar Sob 3,3,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Tian Hajšek Cir 4,3,1 3:0 33:8
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Ilirija : Savinja II
7. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 9,7,9 3:0 33:25
5. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 3,2,3 3:0 33:8
3. tekma pic Robert Boldin Ilirija -9,-10,-6 0:3 25:34
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja II : Kema Puconci II
7. tekma pic Nino Šegula Kema Puconci II -12,6,9,-13,-5 2:3 52:55
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Puconci II -9,-5,-4 0:3 18:33
2. tekma pic Jan Lipič Kema Puconci II 6,7,8 3:0 33:21
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja II : Sobota
7. tekma pic Miha Jamšek Sobota -7,-9,-7 0:3 23:33
4. tekma pic Smiljan Mekicar Sobota -9,12,-6,8,9 3:2 51:51
2. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -6,-4,-7 0:3 17:33
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Men -6,-6,-9,-4 0:4 25:44
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves 9,12,8,9 4:0 47:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 5,8,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Gosenca Ves 5,8,1 3:0 33:14
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Ptuj : Savinja II
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj -6,-2,-4 0:3 12:33
5. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 9,9,7 3:0 33:25
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 6,12,-8,-8,-4 2:3 45:51
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Tempo : Savinja II
6. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -10,-2,-9 0:3 21:34
2. tekma pic Miha Kljajič Tempo -7,-5,-8 0:3 20:33
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič K-S -7,-15,8,6,-7 2:3 51:53
Top, 6. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 6,8,9 3:0 33:23
Top, 5. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -5,-9,-4 0:3 18:33
Top, 4. krog pic Denis Pintar K-S -6,10,6,8 3:1 40:35
Top, 3. krog pic Žiga Urbanc PPR -9,9,5,-7,-1 2:3 39:47
Top, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 7,-11,9,8 3:1 44:37
Top, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav 13,5,1 3:0 37:19
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Mengeš II : Savinja II
7. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -6,6,-4,5,8 3:2 43:41
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II 2,-8,3,2 3:1 41:18
3. tekma pic Luka Jokič Mengeš II 5,-9,6,5 3:1 42:27
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,-6,-9,-5 1:3 31:42
Top, 6. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 9,-6,8,-9,-1 2:3 38:50
Top, 5. krog pic Dejan Jovanović Sav 7,8,12 3:0 36:27
Top, 4. krog pic Mihael Kocjančič K-S -4,8,-12,-2 1:3 29:44
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-4,-8 0:3 21:33
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log 5,-9,-11,-8 1:3 39:40
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,9,-8,-4 1:3 32:42
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Arrigoni : Savinja II
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -11,8,-3,-10 1:3 35:44
5. tekma pic Igor Novel Arrigoni 4,5,3 3:0 33:12
3. tekma pic Simon Frank Arrigoni 4,10,-8,6 3:1 42:31
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Rakek : Savinja II
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 8,6,6 3:0 33:20
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek 10,-10,8,5 3:1 44:35
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log 5,-3,-5,-5 1:3 24:38
Finalni del, četrtfinale pic Nino Šegula Kema - Murexin 5,6,9 3:0 33:20
Finalni del, osmina finala pic Timotej Jerina Men 9,-6,8,8 3:1 39:36
Finalni del, 2. krog pic David Grad Men 8,1,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob 2,3,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub 1,2,3 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Širec Cir 6,4,5 3:0 33:15
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Darko Jamšek Int -6,10,-8,-9,-4 1:4 39:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta 7,-7,8,-5,9 3:2 45:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -4,-0,-6 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Smiljan Mekicar Sob 7,4,-9,8 3:1 42:30
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja II : Ilirija
4. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -3,10,-9,7,-7 2:3 42:50
2. tekma pic Robert Boldin Ilirija 7,9,-6,-1,-6 2:3 35:49
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -8,-7,8,-4,-7 1:4 37:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Novak K-S -4,-8,-2 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 4,-13,8,8 3:1 46:35
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-9,-12 0:3 23:36
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves 3,6,-6,-5,6 3:2 44:37
Finalni del, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav 8,4,-8,5 3:1 41:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 7,5,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 4,8,7 3:0 33:19
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Kema Puconci II : Savinja II
8. tekma pic Jure Smodiš Kema Puconci II -8,-7,9,-5 1:3 31:42
4. tekma pic Nino Šegula Kema Puconci II 10,-9,9,-3,4 3:2 46:45
1. tekma pic Jan Lipič Kema Puconci II 8,6,5 3:0 33:19
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Sobota : Savinja II
7. tekma pic Miha Jamšek Sobota 12,4,3 3:0 36:19
5. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -9,-11,-6 0:3 26:35
3. tekma pic Igor Vinčec Sobota 5,-8,7,3 3:1 41:26
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Savinja II : Ptuj
8. tekma pic Darko Drčić Ptuj 6,7,7 3:0 33:20
6. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 8,-9,-11,9,-8 2:3 50:52
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj 8,-5,11,-5,5 3:2 45:46
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Savinja II : Tempo
8. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -4,-6,11,-5 1:3 28:44
6. tekma pic Patrik Videc Tempo -11,9,8,-8,7 3:2 52:48
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo -9,-9,-6 0:3 24:33
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Kema
3. tekma pic Jan Lipič Kema 9,-10,8,8 3:1 43:37
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Savinja I : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -1,10,11,-5,-6 2:3 37:54
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja I : Mengeš I
5. tekma pic David Grad Mengeš I 6,4,1 3:0 33:11
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -9,-7,10,-4 1:3 32:43
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Vesna I
3. tekma pic Domen Grčar Vesna I 8,2,3 3:0 33:13
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Savinja I
5. tekma pic Maj Murn SU 5,9,7 3:0 33:21
1. tekma pic Mitja Omerzel SU -7,-9,-3 0:3 19:33
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja I : Maribor
2. tekma pic Rok Osmanaj Maribor 8,7,1 3:0 33:16
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Krka : Savinja I
2. tekma pic Matic Vertuš Krka 3,5,2 3:0 33:10
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja I : Rakek
3. tekma pic Tine Krpan Rakek 6,1,5 3:0 33:12
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Krka II : Savinja II
5. tekma pic Luka Vranc Krka II 1,4,1 3:0 33:6
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 6,6,5 3:0 33:17
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - SU II : Savinja II
4. tekma pic Mark Gazvoda SU II 5,7,9 3:0 33:21
1. tekma pic Andraž Zupančič SU II 12,-9,4,7 3:1 45:34
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -8,-7,-1 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men 5,6,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -8,-9,4,-3 1:3 31:37
22.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 3. krog - Savinja III : Savinja II
4. tekma pic Miha Fatur Savinja III 3,3,5 3:0 33:11
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -8,7,11,5 3:1 43:34
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -8,-8,-7 0:3 23:33
Finalni del, 2. krog pic Jure Kraker Muta 6,6,-11,8 3:1 44:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 2,4,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kromar Men 5,4,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 7,5,6 3:0 33:18
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Škofja Loka
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 10,-7,10,4 3:1 42:35
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Vrhnika
3. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -12,-7,7,-8 1:3 38:43
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Savinja II : Gorica
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -10,-9,7,-10 1:3 40:42
4. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 9,7,7 3:0 33:23
2. tekma pic Nik Velikonja Gorica 5,7,7 3:0 33:19
27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Arr 7,9,-7,-6,-3 2:3 38:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 9,3,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -2,-0,-7 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 3,-9,7,-9,9 3:2 51:41
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -6,-6,-8,-10 0:4 30:45
Finalni del, polfinale pic Blaž Lapajne Muta 6,-9,8,3,12 4:1 56:40
Finalni del, četrtfinale pic Jure Kraker Muta 4,7,8,4 4:0 44:23
Finalni del, osmina finala pic Benjamin Bećirević Krka 5,8,4 3:0 33:17
Finalni del, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 9,4,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 4,4,9 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 8,10,2 3:0 34:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Gruden ŠD SU 1,7,9 3:0 33:17
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves 8,-7,-7,-6 1:3 31:41
Finalni del, 2. krog pic Oskar Rosc Sav -10,7,9,15 3:1 49:43
Finalni del, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 6,6,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -7,-7,8,8,-8 2:3 44:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 2,4,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 1,2,2 3:0 33:5
20.06.2020 Kv. za 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Savinja II : Vesna
8. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 8,-7,8,11 3:1 42:38
6. tekma pic Bojan Maselj Vesna 8,-10,-8,-3 1:3 32:42
3. tekma pic Filip Kolle Vesna -7,-4,4,-3 1:3 25:37
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Savinja II : Vrhnika
4. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 5,8,-10,10 3:1 44:35
2. tekma pic Rok Semič Vrhnika -10,7,-6,9,9 3:2 49:48
06.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 5. krog - Sobota II : Savinja II
4. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 6,5,7 3:0 33:18
1. tekma pic Timi Gider Sobota II 3,4,2 3:0 33:9
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -8,-7,-9 0:3 24:33
Finalni del, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 7,6,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Grad Men -4,-4,9,8,6 3:2 41:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Prevodnik Škl 4,3,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 6,7,10 3:0 34:23
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Domen Hohnjec Sav 6,-2,-11,13,5 3:2 50:48
Finalni del, polfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav 9,11,10 3:0 36:30
Finalni del, četrtfinale pic Luka Šantavec Sob 9,8,2 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Maj Murn ŠD SU 6,6,-5,8 3:1 38:31
Finalni del, 2. krog pic Blaž Pandev Int 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub 5,5,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 2,6,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Plajnšek Cir 4,0,6 3:0 33:10
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja II : B2
5. tekma pic Jan Krč B2 -10,-7,5,4,-6 2:3 45:43
1. tekma pic Miodrag Drljača B2 10,5,-10,-6,9 3:2 50:47
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja II : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -12,10,4,-6,10 3:2 53:49
1. tekma pic Boris Govednik Metlika 6,4,9 3:0 33:19
02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -6,-7,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-9,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -9,-9,-3 0:3 21:33
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Vrhnika : Savinja II
7. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -9,-5,8,-8 1:3 33:41
5. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 6,-11,3,5 3:1 44:27
3. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 10,16,-5,11 3:1 48:48
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - Savinja II : Sobota II
4. tekma pic Rok Kapun Sobota II 5,7,6 3:0 33:18
2. tekma pic Timi Gider Sobota II 6,8,6 3:0 33:20
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Savinja
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -7,-6,-4 0:3 17:33
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Arrigoni : Savinja
9. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni -6,9,8,4 3:1 39:32
6. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 10,6,-8,-7,-7 2:3 45:49
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja : B2
1. tekma pic Nej Košmrlj B2 6,4,6 3:0 33:16
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Logatec : Savinja I
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -8,-5,-6 0:3 19:33
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 2,2,1 3:0 33:5
3. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 11,8,6 3:0 35:25
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Savinja I : Muta
7. tekma pic Blaž Lapajne Muta -9,9,9,-8,8 3:2 50:48
4. tekma pic Jure Kraker Muta 8,-10,7,-7,-9 2:3 48:49
2. tekma pic Alin Lesnik Muta -7,5,6,1 3:1 40:23
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 6,10,8 3:0 34:24
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja I : SU
8. tekma pic Maj Murn SU 5,-6,6,-2,6 3:2 41:39
6. tekma pic Mark Gazvoda SU 9,6,2 3:0 33:17
3. tekma pic Andraž Zupančič SU -9,-8,8,-10 1:3 38:42
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Savinja I
4. tekma pic David Grad Mengeš I 9,7,9 3:0 33:25
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I 9,4,-3,9 3:1 36:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja : Krka
3. tekma pic Alen Bećirević Krka 6,6,-7,7 3:1 40:30
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja : Vesna
6. tekma pic Domen Grčar Vesna 9,9,7 3:0 33:25
3. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna -6,-8,-8 0:3 22:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - SU : Savinja
7. tekma pic Mitja Omerzel SU -8,-5,-10 0:3 23:34
5. tekma pic Andraž Zupančič SU 10,9,10 3:0 35:29
3. tekma pic Domen Zupančič SU -8,-5,4,-11 1:3 35:39
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš II : Savinja I
4. tekma pic Andraž Kramžar Mengeš II 5,7,9 3:0 33:21
1. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš II 11,6,4 3:0 35:21
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja I : Vesna
3. tekma pic Anže Naglič Vesna 2,2,4 3:0 33:8
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja I : Arrigoni
5. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 5,7,6 3:0 33:18
1. tekma pic Matija Gorup Arrigoni 5,9,5 3:0 33:19
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - B2 : Savinja II
4. tekma pic Jan Krč B2 -6,-10,-7 0:3 23:34
1. tekma pic Miodrag Drljača B2 -6,-2,-9 0:3 17:33
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - Metlika : Savinja II
8. tekma pic Vid Zabukovec Metlika 8,2,6 3:0 33:16
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,-10,8,-7 1:3 34:42
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 9,8,4 3:0 33:21
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,9,-9,12,-9 2:3 50:54
Top, 6. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,9,-5,9,6 3:2 46:46
Top, 5. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 6,-7,-4,-9 1:3 31:39
Top, 4. krog pic Dejan Jovanović Sav 9,9,-3,7 3:1 36:36
Top, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -10,-4,7,8,4 3:2 47:42
Top, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S -9,-10,-9 0:3 28:34
Top, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav 6,9,5 3:0 33:20
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic David Grad Men -5,-11,-5 0:3 21:35
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log -9,-10,-5 0:3 24:34
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Vrt 9,-9,-6,9,10 3:2 49:50
Top, 4. krog pic Domen Hohnjec Sav 5,-8,-7,4,7 3:2 48:38
Top, 3. krog pic Jure Kraker Muta 7,8,6 3:0 33:21
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -6,9,-8,-9 1:3 34:42
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,-7,-3 0:3 19:33
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -8,-10,-7 0:3 25:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -7,-9,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Sven Pucihar Škl 5,4,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men 7,10,5 3:0 34:22
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Timotej Jerina Men 8,-5,8,-12,-6 2:3 45:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr 4,7,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Okorn Log 6,6,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S 7,3,2 3:0 33:12
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 8,-7,-6,-7 1:3 31:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Zavec Men -5,-4,6,-9 1:3 29:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kozel Mb - ZM 2,3,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 9,5,5 3:0 33:19
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -9,-7,-12 0:3 28:36
Finalni del, četrtfinale pic Domen Hohnjec Sav 2,6,5 3:0 33:13
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S 3,7,5 3:0 33:15
Finalni del, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka 1,6,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 11,5,6 3:0 35:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Maček Men 2,10,-6,9 3:1 40:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir 1,2,4 3:0 33:7
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 1. krog - Savinja II Plasard : SU
2. tekma pic Mitja Omerzel SU -5,-5,-1 0:3 11:33
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Uroš Žavbi Arr 7,7,6 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Aleks Ušaj Vrt -6,7,-5,10,5 3:2 45:44
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta -6,6,-5,-9 1:3 31:39
Top, 4. krog pic Bine Rakušček Log -8,5,11,8 3:1 43:35
Top, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 7,5,8 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -8,-10,5,4,7 3:2 51:39
Top, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -9,8,8,9 3:1 42:36
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar B2 9,5,-4,-7,-4 2:3 37:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -11,-4,-8 0:3 23:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -8,-13,9,-3 1:3 35:46
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic David Grad Men 4,-8,-9,9,-9 2:3 48:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kurent Hra 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 5,4,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Kramžar Men -9,10,2,3 3:1 43:26
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr -8,11,-9,3,6 3:2 52:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -6,-6,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 9,8,-7,-4,-7 2:3 40:50
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr 9,-2,8,-6,-7 2:3 37:50
Finalni del, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor 2,3,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Timi Gider Sob 3,1,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic David Raztresen Škl 3,6,4 3:0 33:13
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -5,-6,-10 0:3 21:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU -9,7,-8,7,9 3:2 50:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -2,-14,8,-3 1:3 30:46
09.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 13. krog - Savinja : Cornilleau Mengeš II
1. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -6,-2,-6 0:3 14:33
02.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 12. krog - Sobota : Savinja
2. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -6,-1,-5 0:3 12:33
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja I
7. tekma pic David Grad Mengeš I -6,-9,8,5,14 3:2 53:49
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,9,-4,-11 1:3 31:44
3. tekma pic Dejan Jokič Mengeš I -8,-9,-4 0:3 21:33
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Savinja I : Arrigoni
7. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -5,7,7,-5,-5 2:3 37:47
4. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -4,-6,-7 0:3 17:33
2. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni -9,9,7,5 3:1 42:32
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Savinja I : Logatec
2. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -5,7,5,-7,4 3:2 45:38
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : Kema
5. tekma pic Jure Smodiš Kema 9,-8,-9,-8 1:3 36:42
1. tekma pic Jan Lipič Kema -7,-9,-6 0:3 22:33
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Letrika : Savinja I
5. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika 2,-10,1,2 3:1 43:17
3. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 3,2,6 3:0 33:11
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Kema : Savinja
6. tekma pic Jan Lipič Kema 10,-9,-10,5,8 3:2 53:46
2. tekma pic Rok Smodiš Kema -7,4,7,-8,3 3:2 48:36
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Savinja : Tempo
1. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -12,-9,-9 0:3 30:36
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Savinja
2. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni -5,-7,-7 0:3 19:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja : SU
6. tekma pic Vid Zabukovec SU -7,9,-7,-7 1:3 32:42
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Mengeš II
1. tekma pic Dejan Jokič Mengeš II -8,-7,-8 0:3 23:33
23.12.2018 Pokal RS - finale 2018/2019, 2. krog - Kema I : Savinja I
6. tekma pic Luka Norčič Kema I -7,-7,-9 0:3 23:33
2. tekma pic Damjan Zelko Kema I -5,-3,-6 0:3 14:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
5. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan 2,8,3 3:0 33:13
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 1,1,3 3:0 33:5
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : B2
2. tekma pic Vitan Likozar B2 3,1,3 3:0 33:7
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna II : Savinja I
4. tekma pic Jure Zlodej Vesna II 6,7,11 3:0 35:24
1. tekma pic Bor Klešnik Vesna II -6,9,9,7 3:1 39:36
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš I : Savinja I
5. tekma pic Luka Jokič Mengeš I 7,10,-4,-3,8 3:2 41:47
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,-3,-10 0:3 18:34
15.12.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 10. krog - Savinja : Inter Diskont I
3. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -5,-2,-3 0:3 10:33
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja
9. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I -3,-5,-9 0:3 17:33
6. tekma pic Mark Šporar Mengeš I -7,6,4,11 3:1 42:32
2. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -4,-4,8,-3 1:3 22:41
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -8,5,-11,6,7 3:2 52:42
6. tekma pic Edin Šahinović Kajuh-Slovan 5,7,4 3:0 33:16
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Bine Rakušček Log -5,-3,-7 0:3 15:33
Top, 6. krog pic Aljaž Bobek Int 5,7,7 3:0 33:19
Top, 5. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -4,-4,6,-6 1:3 25:39
Top, 4. krog pic Uroš Žavbi Arr 8,-3,8,4 3:1 36:31
Top, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 11,-7,3,6 3:1 42:31
Top, 2. krog pic David Grad Men 10,3,9 3:0 34:22
Top, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 6,-8,-10,9,9 3:2 51:47
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Dejan Jokič Men -4,-6,-8 0:3 18:33
Finalni del, četrtfinale pic Jan Lipič Kema - Murexin 6,-8,9,-9,5 3:2 50:42
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr 9,10,-6,8 3:1 40:38
Finalni del, 2. krog pic Rok Kurent Hra 5,5,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 6,4,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ipavec Lakner B2 1,4,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Benko Sob 4,2,6 3:0 33:12
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -10,-7,-9 0:3 26:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta -9,8,-8,-7 1:3 35:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kapun Sob 8,6,-10,7 3:1 43:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 6,9,5 3:0 33:20
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -0,-4,-3 0:3 7:33
Finalni del, osmina finala pic Tarik Šaćirović Gor 7,7,3 3:0 33:17
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Bine Rakušček Log -6,8,-9,6,-6 2:3 43:47
Top, 6. krog pic Miha Rajterič K-S 5,9,8 3:0 33:22
Top, 5. krog pic Dominik Janc PPR -7,-8,-8 0:3 23:33
Top, 4. krog pic David Grad Men 10,-9,-7,-6 1:3 34:43
Top, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 8,-11,6,-7,-6 2:3 46:49
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -5,-8,-6 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Jan Stepančič Gor 9,-8,-9,-1 1:3 29:42
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Blaž Lapajne Muta -5,-7,-12 0:3 24:36
Top, 6. krog pic Aleks Ušaj Vrt 9,-8,8,-5,-4 2:3 39:50
Top, 5. krog pic Aljaž Bobek Int -7,-7,-10 0:3 24:34
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log -9,-4,-3 0:3 16:33
Top, 3. krog pic Jure Kraker Muta -9,-5,-10 0:3 24:34
Top, 2. krog pic David Grad Men -8,5,4,-12,-4 2:3 46:45
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,8,-7,-10 1:3 37:42
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -6,-7,8,-9 1:3 33:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -6,-7,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kozel Mb - ZM 10,2,4 3:0 34:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Smole Justin Log 7,7,9 3:0 33:23
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-6,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 7,-12,-6,-6 1:3 35:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Berger Kri 2,3,1 3:0 33:6
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -3,-3,-4 0:3 10:33
Finalni del, osmina finala pic Žan Šuligoj Gor 3,4,5 3:0 33:12
Finalni del, 1. krog pic Andraž Kramžar Men 8,6,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Gorup Arr 4,2,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 5,5,3 3:0 33:13
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -5,8,6,-6,-8 2:3 41:47
Finalni del, četrtfinale pic Tomaž Bevk B2 7,-8,6,5 3:1 41:29
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav 12,9,4 3:0 36:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Tarik Šaćirović Gor 5,3,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Mastikosa Hra 2,1,3 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 4,1,1 3:0 33:6
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Savinja : Kema
4. tekma pic Jan Lipič Kema -6,-6,-5 0:3 17:33
2. tekma pic Nino Šegula Kema 6,-6,-8,-6 1:3 31:39
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Savinja : Muta
8. tekma pic Blaž Lapajne Muta -5,7,-12,-9 1:3 37:43
6. tekma pic Jure Kraker Muta 5,-6,8,9 3:1 39:33
3. tekma pic Tim Mori Muta -5,-1,-1 0:3 7:33
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Tempo : Savinja
8. tekma pic Patrik Videc Tempo -4,-5,-5 0:3 14:33
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -6,-8,9,-10 1:3 35:43
1. tekma pic Jaka Koren Tempo 8,4,2 3:0 33:14
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
3. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont 10,6,9 3:0 34:25
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Dominik Janc PPR 7,-8,-9,6,3 3:2 50:38
Top, 6. krog pic Alin Lesnik Muta -5,7,-9,7,8 3:2 47:44
Top, 5. krog pic Miha Rajterič K-S 9,11,1 3:0 35:21
Top, 4. krog pic Aljaž Bobek Int 11,-8,-6,-6 1:3 33:44
Top, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-8,-7 0:3 23:33
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,-10,9,5 3:1 43:33
Top, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 5,11,9 3:0 35:25
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Vrt -10,9,-7,-4 1:3 32:43
Finalni del, osmina finala pic Alin Lesnik Muta -6,-9,3,7,9 3:2 48:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kurent Hra 5,3,10 3:0 34:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 6,4,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kromar Men 9,8,5 3:0 33:22
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,-6,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -7,-5,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Fonović K-S 2,5,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 5,3,8 3:0 33:16
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt 7,-9,-7,-10 1:3 37:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta -5,-7,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 3,12,6 3:0 36:21
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr -2,-9,-7 0:3 18:33
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Bine Rakušček Log -9,-4,6,-4 1:3 28:39
Top, 6. krog pic Aljaž Fortuna Ves -11,-4,-5 0:3 20:35
Top, 5. krog pic David Grad Men -12,-5,11,6,-8 2:3 49:53
Top, 4. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 3,8,5 3:0 33:16
Top, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 8,8,-3,9 3:1 36:36
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 4,6,-8,6 3:1 41:27
Top, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -4,7,-9,-6 1:3 30:40
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 4,13,5 3:0 37:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj -9,-9,3,-6 1:3 35:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jokič Men -5,-8,-1 0:3 14:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Miha Podobnik Log -4,-7,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-4,7,-5 1:3 27:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Grošelj Ves 3,4,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Lakošeljac Arr 10,3,4 3:0 34:17
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jokič Men -8,-6,-2 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Bobek Int 4,9,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Tarik Šaćirović Gor 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj -7,-9,9,-7 1:3 34:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 13,5,4 3:0 37:22
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Savinja : Logatec
8. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-2,-9 0:3 15:33
6. tekma pic Bine Rakušček Logatec -9,10,11,5 3:1 45:37
3. tekma pic Lan Krvina Logatec -14,-7,-7 0:3 28:38
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Savinja : Royal Beach
3. tekma pic Domen Pleško Royal Beach 0,0,0 3:0 33:0
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -3,-6,-4 0:3 13:33
1. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -5,-9,-6 0:3 20:33
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, polfinale pic Luka Jokič Men -10,-5,8,-5 1:3 31:42
Mali finale, četrtfinale pic Matic Rijavec Vrh 8,10,9 3:0 34:27
Mali finale, osmina finala pic Roj Klopčič PPR 4,5,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -9,-8,-8 0:3 25:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Martin Oberč Krka -9,-10,-9 0:3 28:34
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt -8,-6,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jokič Men -5,-4,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -6,-1,-2 0:3 9:33
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -8,-5,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kohn Muta -7,-5,9,-9 1:3 32:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sečnik Pres -5,-11,-3 0:3 19:35
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 2,3,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj -6,-4,-1 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ili 8,-8,-10,-9 1:3 38:42
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Savinja : Royal Beach
1. tekma pic Klemen Belehar Royal Beach -4,-3,-4 0:3 11:33
23.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 7. krog - Savinja : Gorica
2. tekma pic Dani Drakulič Gorica -4,-4,-3 0:3 11:33
23.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 7. krog - Savinja : Preserje
2. tekma pic Grega Bratina Preserje -8,-3,-6 0:3 17:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, osmina finala pic Rok Kapun Ljut -9,-15,5,5,-5 2:3 51:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Mori Muta -3,-3,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Bobek Int -8,-1,-4 0:3 13:33
Skupaj: 59,41 % 401:274 1386:1045 22617:20396
Preskoči na orodno vrstico