NTZS

Zoja Žolek
pic
Podatki o igralki
Id 3288
Št. tekmovalne izkaznice 047/15/16
Starost 17 let (letnik 2007)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 04.02.2024 13 13 2700 2700
članice 18.02.2024 62 61 0 0
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maruša Arnež 1:0 3:0
pic Ana Bartolovič 1:0 3:1
pic Manca Bartolovič 2:0 6:1
pic Pika Bavdek 3:0 9:2
pic Lara Belaj 0:4 2:12
pic Maja Belaj 5:0 15:3
pic Nika Belaj 0:1 0:3
pic Anamarija Bizjan 1:0 3:0
pic Ana Blatnik 2:0 6:3
pic Tina Cafuta 0:3 1:9
pic Ana Oksana Čehulić 1:0 3:0
pic Eva Cerkvenič 0:7 0:21
pic Ema Crnkovič 4:7 16:24
pic Živa Dogar 6:4 21:18
pic Eva Dominik 1:0 3:0
pic Kaja Drljača 1:0 3:1
pic Petra Pia Fornazarič 5:0 15:0
pic Pija Funtek 3:3 12:14
pic Neja Gazvoda 3:4 12:12
pic Neža Gazvoda 0:4 4:12
pic Ana Gergek 4:8 13:30
pic Pika Gorenc 1:0 3:1
pic Maja Gorkič 1:0 3:0
pic Eva Grabnar 0:3 0:9
pic Lucija Grad 0:1 0:3
pic Blažka Harkai 0:4 0:12
pic Eva Hauko 2:0 6:2
pic Anamarija Horvat 0:1 0:3
pic Eva Horvat 1:6 9:20
pic Neža Horvat 0:2 3:6
pic Polona Horvat 0:8 1:24
pic Veronika Husak 1:0 3:0
pic Barbara Jedlovčnik 1:0 3:0
pic Zara Judež 2:0 6:1
pic Nuša Kadiš 0:2 0:6
pic Neja Kalan 3:0 9:2
pic Aneja Karlek 1:0 3:0
pic Kim Kastelic 0:5 3:15
pic Tija Kastelic 6:1 20:4
pic Tereza Kavčič 1:1 4:3
pic Gaja Kobetič 0:3 0:9
pic Vita Kobetič 0:1 0:3
pic Vita Kocjančič 5:5 17:20
pic Zala Kontelj 1:2 4:8
pic Alja Košmrlj 1:0 3:1
pic Ana Kovačec 0:2 0:6
pic Tina Križnič 4:3 13:13
pic Živa Leben 1:2 6:7
pic Kristina Lesar 1:0 3:0
pic Ana Leskošek 1:8 9:25
pic Katarina Lešnjak 4:5 17:18
pic Minea Ljuca 0:1 0:3
pic Nina Mačič 3:1 11:4
pic Brina Markič 1:4 5:14
pic Živa Markič 2:2 8:10
pic Lana Maučec 1:0 3:0
pic Sanja Mihajlovska 3:0 9:0
pic Valentina Mišigoj 3:2 12:11
pic Enya Moltara 0:5 2:15
pic Tina Mozetič 0:2 1:6
pic Adriana Mrazić 1:3 8:10
pic Lara Novak 1:1 3:5
pic Tjaša Novak 0:1 0:3
pic Lina Obranovič Kovšca 3:0 9:1
pic Lara Opeka 0:2 0:6
pic Rosana Pajer 1:3 7:10
pic Nika Pandev 1:8 9:26
pic Tamara Pavčnik 0:1 0:3
pic Neža Pogačar Žun 0:4 5:12
pic Klara Rahotin Pavič 1:0 3:0
pic Laura Rahotin Pavič 3:2 10:8
pic Izabel Roner 2:0 6:0
pic Urša Rozman 1:5 8:17
pic Tia Rudolf 0:1 2:3
pic Lara Šedivi 1:0 3:0
pic Kiara Šegula 0:5 0:12
pic Anina Selak 1:0 3:2
pic Ema Simonič 1:0 3:0
pic Lana Slatinšek 1:6 6:20
pic Simona Soldat 2:0 6:1
pic Neli Štaleker 1:0 3:0
pic Mihaela Stoilkovska 2:0 6:0
pic Tjaša Supanič 0:1 2:3
pic Klara Šušmelj 0:1 2:3
pic Sara Tokić 0:4 1:13
pic Layla Turk 7:5 28:18
pic Zala Učakar 1:0 3:0
pic Erin Ukovič 2:1 8:6
pic Nika Uršič 3:0 9:1
pic Julija Valenčič 2:0 6:0
pic Tjaša Večko 1:0 3:0
pic Urša Večko 1:4 5:12
pic Zala Vidmar 1:0 3:0
pic Tia Vitić 1:0 3:2
pic Maruša Vrhovnik 2:0 6:0
pic Iza Weiss 0:1 2:3
pic Kaja Zadravec 3:0 9:1
pic Ida Žagar 1:0 3:0
pic Nina Zupančič 0:2 0:6
Skupaj: 142:188 542:657
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Cirkovce mladinci
2022/2023 NTK Cirkovce mladinci
2021/2022 NTK Cirkovce kadeti
2020/2021 NTK Cirkovce kadeti
2019/2020 NTK Cirkovce mlajši kadeti
2018/2019 NTK Cirkovce mlajši kadeti
2017/2018 NTK Cirkovce mlajši kadeti
2016/2017 NTK Cirkovce mlajši kadeti
2015/2016 NTK Cirkovce mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
14. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
9. - 16. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
12. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 20. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
19. - 35. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
23. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
21. - 37. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
9. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
23. - 42. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
19. - 35. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
3. - 4. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
22. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
3. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
9. - 16. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
19. - 36. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
2. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
16. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
5. - 8. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 22. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
5. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
22. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 26. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 22. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
20. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 24. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
5. - 8. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 22. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
15. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
17. - 24. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
5. - 8. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
16. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 20. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
13. - 23. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 14. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 30. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 31. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
13. - 24. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
15. - 25. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 53 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Živa Dogar Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Aleks Koren X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Živa Dogar Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Jan Širec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 31. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Aleks Koren X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
1. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Živa Dogar Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
3. - 4. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Brin Vovk Petrovski X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
3. - 4. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Živa Dogar Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Živa Dogar Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Matic Čopar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
1. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Živa Dogar Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
5. - 8. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Živa Dogar Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
1. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Živa Dogar Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 25. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Živa Dogar Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 48. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Aljaž Ferenčič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Kim Kastelic Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Maja Belaj Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
9. - 15. 16.04.2016 pic Maja Belaj Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 18 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Rakek : Cirkovce
3. tekma pic Simona Soldat Rakek -10,7,8,6 3:1 43:33
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Vrhnika : Cirkovce
7. tekma pic Kristina Lesar Vrhnika 6,7,9 3:0 33:22
3. tekma pic Lucija Grad Vrhnika -9,-2,-6 0:3 17:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Cirkovce
8. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -5,-7,-10 0:3 22:34
4. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -5,-6,-9 0:3 20:33
1. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont -7,10,11,9 3:1 43:41
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Kema Murexin : Cirkovce
4. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -9,-5,9,-5 1:3 30:42
1. tekma pic Lana Maučec Kema Murexin 9,10,10 3:0 35:29
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - SU : Cirkovce
4. tekma pic Lana Slatinšek SU -7,-2,-9 0:3 18:33
1. tekma pic Neja Gazvoda SU -7,-4,10,-9 1:3 32:43
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce
4. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan -9,-5,-9 0:3 23:33
1. tekma pic Julija Valenčič Kajuh-Slovan 3,4,2 3:0 33:9
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Vesna : Cirkovce
7. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna -6,-9,-9 0:3 24:33
5. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna 6,7,7 3:0 33:20
3. tekma pic Anamarija Bizjan Vesna 6,4,5 3:0 33:15
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - SU : Cirkovce
10. tekma pic Neja Gazvoda SU -8,15,-5,-3 1:3 33:48
7. tekma pic Neža Gazvoda SU -10,10,-7,10,-8 2:3 49:54
3. tekma pic Lana Slatinšek SU -7,-7,-5 0:3 19:33
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Layla Turk Arr -8,9,-7,9,-4 2:3 41:51
Top, 6. krog pic Vita Kocjančič Arr -4,-6,3,11,13 3:2 49:49
Top, 5. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -10,1,-4,-7 1:3 32:35
Top, 4. krog pic Maruša Vrhovnik Men 7,6,8 3:0 33:21
Top, 3. krog pic Tina Križnič Men 11,-9,-9,-5 1:3 36:44
Top, 2. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 6,-9,-7,-4 1:3 31:39
Top, 1. krog pic Erin Ukovič Arr 5,10,-11,6 3:1 45:34
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka 9,-7,-3,-10 1:3 31:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr -11,-7,-7 0:3 25:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Neja Kalan B2 9,-8,11,-7,7 3:2 50:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Bartolovič Pres 7,-9,5,7 3:1 42:30
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - B2 : Cirkovce
5. tekma pic Neja Kalan B2 3,10,9 3:0 34:22
2. tekma pic Kaja Drljača B2 6,3,-9,2 3:1 42:22
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Cirkovce : Rakek
6. tekma pic Simona Soldat Rakek 6,10,8 3:0 34:24
2. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 3,6,5 3:0 33:14
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Polona Horvat Int -5,-4,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -5,-7,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Večko Int 7,9,5 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Pika Gorenc Men 2,7,-10,5 3:1 43:26
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce : SU
10. tekma pic Neja Gazvoda SU -6,-7,-8 0:3 21:33
6. tekma pic Lana Slatinšek SU -5,-8,-4 0:3 17:33
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce : Vesna
10. tekma pic Tjaša Supanič Vesna 8,7,-8,-3,-3 2:3 36:48
6. tekma pic Anina Selak Vesna -9,9,-6,7,8 3:2 48:46
2. tekma pic Tamara Pavčnik Vesna -6,-3,-5 0:3 14:33
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Ana Leskošek Sav 8,-5,-8,-6 1:3 30:41
Top, 6. krog pic Layla Turk Arr -8,-5,7,-9 1:3 33:40
Top, 5. krog pic Vita Kocjančič Arr -9,-4,17,10,9 3:2 55:58
Top, 4. krog pic Zala Kontelj K-S 10,-6,-10,-7 1:3 35:44
Top, 3. krog pic Tina Križnič Men 3,10,6 3:0 34:19
Top, 2. krog pic Urša Rozman Men -11,7,-5,9,10 3:2 50:50
Top, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -13,7,-7,-3 1:3 34:44
22.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 14. krog - Kema Murexin : Cirkovce
3. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin -5,-8,-5 0:3 18:33
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Ana Leskošek Sav 9,-6,-6,-7 1:3 30:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Izabel Roner Log 3,3,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Kastelic Krka -8,-4,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič Men -11,5,-12,12,7 3:2 59:51
08.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 13. krog - Cirkovce : Vrtojba
7. tekma pic Eva Cerkvenič Vrtojba -2,-5,-5 0:3 12:33
2. tekma pic Tina Mozetič Vrtojba -6,-3,-3 0:3 12:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -7,-7,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič Men -7,-8,-7 0:3 22:33
11.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 12. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce
1. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -8,-9,-1 0:3 18:33
25.02.2023 1. SNTL 2022/2023, 10. krog - Cirkovce : Logatec
6. tekma pic Nina Zupančič Logatec -2,-1,-3 0:3 6:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Cirkovce : Kema Murexin
5. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -14,-6,-10 0:3 30:39
1. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin 10,-7,11,7 3:1 43:39
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Cirkovce
2. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -9,-8,-8 0:3 25:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Cirkovce : SU
4. tekma pic Neža Gazvoda SU -3,-8,-8 0:3 19:33
2. tekma pic Neja Gazvoda SU 8,11,7 3:0 35:26
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Mengeš I : Cirkovce
4. tekma pic Brina Markič Mengeš I -6,-12,-9 0:3 27:36
1. tekma pic Živa Markič Mengeš I -9,11,8,-7,10 3:2 52:51
14.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 8. krog - Cirkovce : Inter Diskont
2. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -10,-8,-9 0:3 27:34
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Layla Turk Arr 8,-8,-7,-10 1:3 36:42
Top, 6. krog pic Ana Leskošek Sav -11,-1,-4 0:3 16:35
Top, 5. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -2,-6,-11 0:3 19:35
Top, 4. krog pic Urša Večko Int -7,-12,11,-8 1:3 40:47
Top, 3. krog pic Tina Križnič Men 9,-3,8,8 3:1 36:36
Top, 2. krog pic Tereza Kavčič Log 5,6,2 3:0 33:13
Top, 1. krog pic Tia Rudolf Cir 7,-7,4,-4,-2 2:3 35:44
10.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 7. krog - Cirkovce : Kema Murexin
2. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin -11,-7,-4 0:3 22:35
03.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 6. krog - Vrtojba : Cirkovce
6. tekma pic Tina Mozetič Vrtojba 7,-9,-6,-7 1:3 33:40
1. tekma pic Sara Tokić Vrtojba -11,-5,-7 0:3 23:35
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Eva Cerkvenič Vrt -7,-2,-6 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Tina Križnič Men 3,-7,8,9 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Lešnjak K-S 7,-6,-12,-7 1:3 36:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 8,9,5 3:0 33:22
29.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 3. krog - Logatec : Cirkovce
5. tekma pic Nina Zupančič Logatec -5,-1,-5 0:3 11:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 7,5,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -2,-7,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Lešnjak K-S -8,2,-5,-4 1:3 28:35
08.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 1. krog - Inter Diskont : Cirkovce
3. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -8,-5,10,-4 1:3 29:43
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Cirkovce : Mengeš
1. tekma pic Urša Rozman Mengeš -8,5,-5,-11 1:3 35:40
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Kema Murexin : Cirkovce
2. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -12,-9,-5 0:3 26:36
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Rakek : Cirkovce
4. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 3,6,-5,8 3:1 38:28
2. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 4,7,7 3:0 33:18
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Cirkovce : Arrigoni
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -9,-3,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Layla Turk Arrigoni 7,5,-6,4 3:1 39:27
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Cirkovce : Arrigoni
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -9,-7,-3 0:3 19:33
1. tekma pic Layla Turk Arrigoni 9,8,-7,10 3:1 41:38
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Cirkovce : Kema Murexin
1. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin -4,-10,-5 0:3 19:34
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Cirkovce : Vesna
4. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 8,-8,-7,-8 1:3 34:41
1. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna 8,7,-8,5 3:1 41:31
05.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Cirkovce : Letrika
4. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 7,9,4 3:0 33:20
1. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika -10,-11,8,8,9 3:2 54:50
05.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Cirkovce
1. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont -9,3,-9,9,-7 2:3 47:45
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Cirkovce
4. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont -7,-9,8,-9 1:3 36:41
2. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont -4,10,-9,10,-8 2:3 45:53
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Cirkovce : Letrika
4. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 11,-11,-6,-7 1:3 37:46
1. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 6,8,5 3:0 33:19
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Cirkovce : Kema Murexin
1. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin -4,-7,-4 0:3 15:33
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Cirkovce : Krka
4. tekma pic Tija Kastelic Krka 6,8,9 3:0 33:23
1. tekma pic Veronika Husak Krka 3,1,6 3:0 33:10
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 2,5,5 3:0 33:12
Top, 6. krog pic Tija Kastelic Krka 3,6,4 3:0 33:13
Top, 5. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 2,4,6 3:0 33:12
Top, 4. krog pic Layla Turk Arr 7,11,6 3:0 35:24
Top, 3. krog pic Tina Križnič Men -8,-6,-6 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 5,-8,6,-7,5 3:2 48:38
Top, 1. krog pic Pika Bavdek K-S 7,7,-9,2 3:1 42:27
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Neja Kalan B2 7,4,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -7,-7,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brina Markič Men -10,-4,-7 0:3 21:34
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Ana Gergek Kema - Murexin -4,-3,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Erin Ukovič Arr 10,-9,9,-9,-6 2:3 47:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Vrhovnik Men 8,7,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves -7,8,12,5 3:1 43:36
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 4,9,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Polona Horvat Int -5,-7,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Rozman Men 7,7,-7,-8,-4 2:3 41:47
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Cirkovce : Krka
6. tekma pic Tija Kastelic Krka 8,5,9 3:0 33:22
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Vita Kocjančič Arr 10,-5,-9,-4 1:3 30:43
Finalni del, četrtfinale pic Layla Turk Arr 4,6,1 3:0 33:11
Finalni del, osmina finala pic Erin Ukovič Arr -6,-9,8,11,3 3:2 50:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Tija Kastelic Krka 6,2,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 9,-5,-12,-9 1:3 37:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Izabel Roner Log 2,2,2 3:0 33:6
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - Cirkovce : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -7,-3,-3 0:3 13:33
1. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -9,-4,-6 0:3 19:33
11.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 9. krog - Cirkovce : Logatec
6. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 11,-9,-10,-4 1:3 36:45
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 10,9,-4,-10,-8 2:3 45:53
Top, 6. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 3,7,5 3:0 33:15
Top, 5. krog pic Layla Turk Arr -8,11,8,-9,-4 2:3 45:52
Top, 4. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -3,-1,-3 0:3 7:33
Top, 3. krog pic Adriana Mrazić Ves -6,8,7,3 3:1 39:29
Top, 2. krog pic Zala Kontelj Ves -6,-5,-6 0:3 17:33
Top, 1. krog pic Urša Večko Int -6,-7,-6 0:3 19:33
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -7,-11,-10 0:3 28:36
Top, 6. krog pic Katarina Lešnjak Ves 9,6,4 3:0 33:19
Top, 5. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 5,8,7 3:0 33:20
Top, 4. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -7,9,-10,-8 1:3 36:43
Top, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 5,-5,-5,12,5 3:2 46:44
Top, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 13,-7,-8,7,-8 2:3 49:53
Top, 1. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 3,6,9 3:0 33:18
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Kaja Zadravec PPR 8,5,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -10,-4,5,-1 1:3 26:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Brina Markič Men -9,-6,9,-9 1:3 35:42
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Krka : Cirkovce
6. tekma pic Ana Blatnik Krka -11,9,-7,11,13 3:2 57:57
2. tekma pic Kim Kastelic Krka -7,-8,-8 0:3 23:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Eva Cerkvenič Vrt -7,-2,-7 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Ana Blatnik Krka -6,9,10,8 3:1 40:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Enya Moltara K-S -7,-9,-4 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Kontelj Ves -5,-7,12,11,5 3:2 50:50
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Layla Turk Arr -5,-7,9,-6 1:3 29:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr -7,6,5,8 3:1 40:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Mačič Int 6,8,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Arnež B2 5,8,7 3:0 33:20
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Mengeš : Cirkovce
4. tekma pic Živa Markič Mengeš 8,8,-9,-15,3 3:2 57:47
2. tekma pic Brina Markič Mengeš 9,-13,10,-9,7 3:2 56:52
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Arrigoni : Cirkovce
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 8,-11,-9,-10 1:3 41:44
2. tekma pic Layla Turk Arrigoni 10,7,7 3:0 34:24
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Cirkovce
3. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 6,7,4 3:0 33:17
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Sobota : Cirkovce
4. tekma pic Anamarija Horvat Sobota -11,-12,-5 0:3 28:38
2. tekma pic Eva Hauko Sobota 5,2,3 3:0 33:10
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -1,-7,-6,9,-1 1:4 26:53
Finalni del, osmina finala pic Živa Dogar Kema - Murexin -8,9,-5,8,9 3:2 46:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves 7,-6,9,-4,-7 2:3 39:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Mačič Int 9,4,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Ida Žagar Vrt 4,3,4 3:0 33:11
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Rozman Ljub -9,-3,-3 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Markič Men 8,-3,7,-7,-4 2:3 36:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Belaj Sav -7,9,-4,-5 1:3 27:42
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Ana Leskošek Sav -14,7,-7,4,-3 2:3 46:49
Finalni del, polfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU -10,14,7,-5,6 3:2 53:50
Finalni del, četrtfinale pic Živa Dogar Kema - Murexin -6,9,5,7 3:1 39:32
Finalni del, osmina finala pic Tija Kastelic Krka 9,3,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr 8,2,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Šedivi Pres 6,6,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Oksana Čehulić K-S 7,7,5 3:0 33:19
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S -8,-6,-3 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -8,7,10,-8,9 3:2 50:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Kastelic Krka -2,-5,-9 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Alja Košmrlj B2 10,9,-7,9 3:1 41:39
13.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 4. krog - Sobota : Cirkovce
6. tekma pic Eva Hauko Sobota 7,-8,-6,5,8 3:2 47:42
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -10,-9,-10 0:3 29:35
Finalni del, osmina finala pic Maja Belaj Sav 7,4,9 3:0 33:20
Finalni del, 1. krog pic Zara Judež Krka 12,7,7 3:0 36:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Pandev Int -7,-8,-3 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Layla Turk Arr -9,10,3,6 3:1 43:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -4,7,-4,9,7 3:2 41:45
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Tija Kastelic Krka -8,-2,9,2,-4 2:3 36:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Layla Turk Arr 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 3,7,9 3:0 33:19
25.01.2020 2. SNTL 2019/2020, 3. krog - Rakek : Cirkovce
1. tekma pic Kaja Zadravec Rakek -8,4,7,7 3:1 41:29
25.01.2020 2. SNTL 2019/2020, 3. krog - Savinja : Cirkovce
6. tekma pic Ana Leskošek Savinja -5,-6,-8 0:3 19:33
2. tekma pic Lara Belaj Savinja -1,-4,10,-3 1:3 20:43
07.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 2. krog - Cirkovce : Sobota
5. tekma pic Eva Horvat Sobota -10,9,-2,7,8 3:2 45:47
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Nika Pandev Int -3,8,9,-8,-7 2:3 40:50
Top, 6. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -9,-4,8,-4 1:3 28:41
Top, 5. krog pic Pija Funtek Sav -6,-3,7,6,-3 2:3 34:46
Top, 4. krog pic Klara Šušmelj Vrt 8,-5,7,-7,-3 2:3 37:48
Top, 3. krog pic Ana Leskošek Sav 2,-3,-9,-6 1:3 29:35
Top, 2. krog pic Urša Rozman Ljub -4,-4,-10 0:3 18:34
Top, 1. krog pic Adriana Mrazić Ves 8,-7,-7,-7 1:3 32:41
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Živa Dogar Kema - Murexin -7,-5,-6 0:3 18:33
Finalni del, osmina finala pic Zara Judež Krka 3,5,-11,6 3:1 44:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr 4,2,10 3:0 34:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 3,4,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Učakar Hra 2,1,1 3:0 33:4
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 9,7,-8,-6,-6 2:3 42:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Pandev Int -10,-12,5,-7 1:3 40:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Uršič B2 2,9,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Simonič Mb - ZM 5,8,8 3:0 33:21
19.10.2019 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Cirkovce : Rakek
1. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 2,3,9 3:0 33:14
19.10.2019 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Cirkovce : Savinja
5. tekma pic Nika Belaj Savinja -6,-3,-8 0:3 17:33
1. tekma pic Ana Leskošek Savinja -7,-5,-5 0:3 17:33
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int -9,-5,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Iza Weiss Sav -7,-10,6,9,-7 2:3 46:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 5,7,11 3:0 35:23
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Pika Bavdek K-S -9,6,5,8 3:1 42:30
Top, 6. krog pic Neža Pogačar Žun Men 4,-7,-9,-9 1:3 36:37
Top, 5. krog pic Enya Moltara K-S -7,-4,-8 0:3 19:33
Top, 4. krog pic Eva Horvat Sob -7,-12,-6 0:3 25:36
Top, 3. krog pic Maja Belaj Kid 6,8,-8,4 3:1 41:29
Top, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -9,-6,-7 0:3 22:33
Top, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 6,-9,9,-13,5 3:2 55:46
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Nika Pandev Int 7,-9,-7,-8 1:3 35:40
Top, 6. krog pic Pija Funtek Sav 8,-6,6,-9,4 3:2 48:40
Top, 5. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -9,8,-9,8,-8 2:3 48:49
Top, 4. krog pic Katarina Lešnjak Ves 9,-13,4,6 3:1 46:34
Top, 3. krog pic Ana Leskošek Sav 12,-6,-10,-12 1:3 42:49
Top, 2. krog pic Rosana Pajer Int 5,-5,-9,9,-9 2:3 45:47
Top, 1. krog pic Eva Horvat Sob 9,9,-6,-10,-5 2:3 43:52
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Eva Horvat Sob -4,9,-4,-7 1:3 26:42
Finalni del, osmina finala pic Pika Bavdek K-S 10,2,8 3:0 34:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Tija Kastelic Krka 6,8,-9,5 3:1 42:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Bartolovič Pres 4,3,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Julija Valenčič K-S 6,2,5 3:0 33:13
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -3,-5,-9 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -5,-3,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 3,10,-8,7 3:1 42:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Novak Ves 14,8,-10,-7,8 3:2 55:53
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin -3,-10,-6 0:3 19:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -5,-7,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 8,1,5 3:0 33:14
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -0,-6,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Leskošek Sav 8,-8,7,5 3:1 41:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -7,-8,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Zadravec PPR 4,5,7 3:0 33:16
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Katarina Lešnjak Ves 10,5,-9,10 3:1 44:36
Top, 6. krog pic Ana Bartolovič Pres 11,-8,8,6 3:1 43:36
Top, 5. krog pic Eva Horvat Sob 10,-1,-7,-3 1:3 23:43
Top, 4. krog pic Nika Pandev Int -7,6,-8,10,-9 2:3 47:49
Top, 3. krog pic Maja Belaj Kid 5,5,-4,6 3:1 37:27
Top, 2. krog pic Pija Funtek Sav -7,2,2,6 3:1 40:21
Top, 1. krog pic Neža Pogačar Žun Men -8,-8,11,8,-11 2:3 51:54
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Nika Pandev Int -8,-2,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -5,-2,-7 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aneja Karlek Pres 4,3,2 3:0 33:9
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Neža Pogačar Žun Men 9,-6,-7,-12 1:3 36:45
Finalni del, osmina finala pic Živa Dogar Kema - Murexin -8,11,6,6 3:1 43:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Rozman Ljub -6,-6,5,7,-8 2:3 42:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 4,7,3 3:0 33:14
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Pija Funtek Sav -6,-5,-2 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Uršič B2 7,10,9 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Maja Belaj Kid 9,5,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Cafuta Muta -5,-4,-1 0:3 10:33
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S 7,-4,-6,-9 1:3 30:40
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Živa Leben B2 -16,7,-6,-5 1:3 38:47
Top, 6. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -7,-8,9,-12 1:3 38:45
Top, 5. krog pic Rosana Pajer Int -2,-6,3,4,-7 2:3 37:40
Top, 4. krog pic Maja Belaj Kid 10,3,-8,7 3:1 42:31
Top, 3. krog pic Adriana Mrazić Ves 6,-6,8,-9,-6 2:3 43:47
Top, 2. krog pic Nika Pandev Int 2,-5,11,-7,9 3:2 47:44
Top, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 4,5,-6,-4,5 3:2 43:36
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Živa Leben B2 -13,3,-7,8,-6 2:3 48:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Adriana Mrazić Ves 7,-9,7,-10,-8 2:3 49:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Maja Gorkič Vrt 10,2,7 3:0 34:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Barbara Jedlovčnik Krka 5,1,4 3:0 33:10
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka 3,-4,12,-1,-4 2:3 34:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Pija Funtek Sav -11,-8,4,8,8 3:2 52:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Neli Štaleker Kema - Murexin 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Vidmar Arr 5,8,8 3:0 33:21
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Lara Belaj Kema - Murexin -5,-8,-1 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Živa Leben B2 8,-9,6,7 3:1 42:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Cafuta Muta 11,-7,-6,-5 1:3 31:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 4,4,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves 8,-12,9,9 3:1 45:40
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -2,-3,-7 0:3 12:33
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Neža Pogačar Žun Men 9,-8,-3,-7 1:3 29:42
Top, 6. krog pic Urša Večko Int -6,-3,-5 0:3 14:33
Top, 5. krog pic Eva Horvat Sob -2,3,-12,8,-5 2:3 41:47
Top, 4. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -6,-7,-4 0:3 17:33
Top, 3. krog pic Kiara Šegula Tujina -4,-2,-7 0:3 13:33
Top, 2. krog pic Enya Moltara K-S 8,-9,-7,-18 1:3 45:50
Top, 1. krog pic Tina Cafuta Muta -5,-8,-5 0:3 18:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Brina Markič Men -12,-8,11,-5 1:3 38:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men -7,-8,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tia Vitić PPR -8,6,-7,6,2 3:2 48:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Uršič B2 9,-10,9,8 3:1 43:38
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Večko Int 10,-4,-3,-1 1:3 20:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Kobetič Men -1,-4,-7 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Minea Ljuca Arr -3,-9,-6 0:3 18:33
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Cirkovce : Mengeš
5. tekma pic Vita Kobetič Mengeš -5,-3,-12 0:3 20:36
1. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš -3,-5,-3 0:3 11:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Eva Cerkvenič Vrt -8,-9,-2 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -7,-2,-1 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rosana Pajer Int 9,-5,7,9 3:1 38:36
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, osmina finala pic Pija Funtek Sav -10,18,-10,-7 1:3 47:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Markič Men -10,-9,-6 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Kiara Šegula Tujina -4,-2,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Horvat Sob -2,-6,-9 0:3 17:33
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Novak Ves -6,-7,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Grabnar Sob -4,-6,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kiara Šegula Ptuj -5,-4,-7 0:3 16:33
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, osmina finala pic Kiara Šegula Ptuj 0:0 :
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int -3,-4,-2 0:3 9:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Grabnar Sob -0,-3,-4 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -2,-5,-2 0:3 9:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, osmina finala pic Nika Pandev Int -4,-5,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Rosana Pajer Int -2,-4,-7 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Kiara Šegula Ptuj -2,-4,-8 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Grabnar Sob -1,-2,-4 0:3 7:33
Skupaj: 43,03 % 142:188 542:657 10423:11099
Preskoči na orodno vrstico