NTZS

Rok Kapun
pic
Podatki o igralcu
Id 3282
Št. tekmovalne izkaznice 045/15/16
Starost 16 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 23.02.2020 87 81 0 0
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Ahac 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 0:2 1:6
pic Tomaž Bevk 1:0 3:0
pic Lan Bitežnik 0:1 0:3
pic Aljaž Bobek 0:1 1:3
pic Anej Bradač Vranc 0:1 0:3
pic Marko Brajkovič 0:2 0:6
pic Matic Čopar 1:2 4:8
pic Tilen Cvetko 0:1 0:3
pic Jovica Dančulovič 1:0 3:2
pic Gašper Dimnik 0:1 1:3
pic Aljaž Fortuna 0:4 2:12
pic Aljaž Frelih 0:1 0:3
pic Aljaž Godec 0:2 0:6
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic David Grad 0:3 2:9
pic Domen Grčar 0:1 1:3
pic Erazem Gregorič 1:0 3:0
pic Anej Guštin 1:0 3:0
pic Peter Hribar 0:1 0:3
pic Erazem Janc 0:1 1:3
pic Jan Jeršin 1:0 3:1
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:1
pic Bor Klešnik 1:0 3:0
pic David Kne 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Maj Končar 0:1 0:3
pic Jure Kraker 2:2 8:7
pic Jan Krč 0:2 1:6
pic Tine Krpan 0:1 0:3
pic Rok Kurent 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 0:1 1:3
pic Alin Lesnik 2:1 8:5
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Luka Likar 0:1 1:3
pic Jan Lipič 0:2 0:6
pic Luka Mihelič 1:0 3:2
pic Nel Muster Domadenik 1:0 3:0
pic Žan Okorn 2:0 6:0
pic Miha Omahen 1:0 3:2
pic Mitja Omerzel 0:2 0:6
pic Tim Pavli 0:1 0:3
pic Brin Peperko 1:0 3:1
pic Danilo Piljak 0:1 0:3
pic Oskar Rosc 0:2 1:6
pic Patrik Rosc 0:1 0:3
pic Tarik Šaćirović 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:4 3:12
pic Rok Semič 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 0:2 0:6
pic Jan Šobar 1:0 3:2
pic Tim Stajnko 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 0:1 0:3
pic Luka Stražišar 1:0 3:2
pic Žan Šuligoj 1:0 3:1
pic Drago Torkar 0:1 0:3
pic Rok Trtnik 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 0:3 3:9
pic Tai Uzar 1:0 3:2
pic Nik Velikonja 0:1 0:3
pic Leon Veronik 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 2:0 6:2
pic Vid Zabukovec 1:0 3:2
pic Uroš Žavbi 0:2 0:6
pic Peter Zlodej 0:1 0:3
pic Blaž Zupančič 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 0:1 0:3
Skupaj: 32:64 120:217
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK Sobota mladinci
2018/2019 NTK Sobota kadeti
2017/2018 NTK Sobota kadeti
2016/2017 NTK Ljutomer mlajši kadeti
2015/2016 NTK Ljutomer mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Ana Gergek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Tine Smole Justin M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Miha Rajterič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
33. - 38. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Dajana Gošnjak Stojko X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 31. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Miha Smrdel M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Tim Vitulić M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 6 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Sobota II : B2
7. tekma pic Jan Krč B2 -9,-4,-6 0:3 19:33
4. tekma pic Klemen Belehar B2 -5,-7,-5 0:3 17:33
2. tekma pic David Kne B2 12,11,11 3:0 40:34
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Sobota II : Metlika
6. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika -5,10,9,-9,3 3:2 48:44
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -7,-8,-8 0:3 23:33
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Gorica : Sobota II
4. tekma pic Lan Bitežnik Gorica -8,-9,-9 0:3 26:33
1. tekma pic Nik Velikonja Gorica -4,-4,-2 0:3 10:33
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Vrhnika : Sobota II
5. tekma pic Rok Semič Vrhnika -7,-8,-8 0:3 23:33
3. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -7,-2,-4 0:3 13:33
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - Savinja II : Sobota II
4. tekma pic Matic Čopar Savinja II -5,-7,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja II -4,10,4,-4,8 3:2 42:44
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Sobota
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -6,-9,-9 0:3 24:33
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Kema : Sobota
5. tekma pic Nino Šegula Kema -3,-7,-7 0:3 17:33
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -6,-6,-6 0:3 18:33
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Sobota : Tempo
4. tekma pic Anej Guštin Tempo 5,4,7 3:0 33:16
2. tekma pic Benjamin Ahac Tempo 1,3,7 3:0 33:11
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - B2 : Sobota II
5. tekma pic Klemen Belehar B2 -8,9,-5,-4 1:3 28:42
3. tekma pic Luka Mihelič B2 -5,9,-6,8,9 3:2 44:48
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - Metlika : Sobota II
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -7,-5,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Vid Zabukovec Metlika -6,6,-6,9,10 3:2 46:47
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 2. krog - Rakek : Sobota
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek -12,6,-6,9,9 3:2 51:49
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Aleks Ušaj Let -6,-7,8,-12 1:3 36:44
Finalni del, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor 8,-7,1,7 3:1 40:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr -3,-5,-9 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Peperko K-S 10,-9,2,4 3:1 43:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Okorn Log 5,9,3 3:0 33:17
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Jan Lipič Kema -3,-7,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Okorn Log 6,3,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Let -4,-8,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tarik Šaćirović Gor 7,13,4 3:0 37:24
23.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 15. krog - Sobota : Maribor
6. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor -13,-9,-6 0:3 28:37
3. tekma pic Danilo Piljak Maribor -1,-2,-1 0:3 4:33
16.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 14. krog - Cornilleau Mengeš II : Sobota
8. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -1,-3,-5 0:3 9:33
4. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -3,-3,-8 0:3 14:33
1. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II -10,-5,-6 0:3 21:34
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Sobota : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Aljaž Bobek Fužinar Inter Diskont 9,-4,-3,-6 1:3 24:42
1. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 5,2,-6,5 3:1 39:23
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Muta : Sobota
4. tekma pic Blaž Lapajne Muta -8,-5,9,-3 1:3 27:42
1. tekma pic Alin Lesnik Muta 11,5,-7,5 3:1 42:32
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Sobota : Kema
4. tekma pic Jan Lipič Kema -6,-3,-5 0:3 14:33
2. tekma pic Nino Šegula Kema -7,7,-9,-7 1:3 34:40
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Maribor : Sobota
4. tekma pic Nel Muster Domadenik Maribor 4,9,5 3:0 33:18
1. tekma pic Blaž Zupančič Maribor 2,8,3 3:0 33:13
13.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 3. krog - Savinja : Sobota
5. tekma pic Oskar Rosc Savinja -6,-1,-3 0:3 10:33
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja -4,-6,-10 0:3 20:34
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves 5,5,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -8,-6,10,-7 1:3 33:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -6,-8,9,7,-10 2:3 46:50
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor -8,-4,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Sav -3,-1,9,-7 1:3 22:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -6,-11,-4 0:3 21:35
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Šobar Men 9,9,-7,-8,10 3:2 49:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema 9,-9,6,-9,-8 2:3 48:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Let 10,-6,-8,7,-5 2:3 42:50
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Gregorič K-S 2,2,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men 9,-9,-7,-9 1:3 36:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves 11,-10,-7,-8 1:3 38:45
17.02.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 15. krog - Sobota : Krka
6. tekma pic Tilen Cvetko Krka -8,-5,-4 0:3 17:33
3. tekma pic Peter Hribar Krka -2,-1,-6 0:3 9:33
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jeršin PPR 7,-9,9,5 3:1 42:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-7,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta -3,-7,-5 0:3 15:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub -10,6,-10,-7 1:3 38:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema -3,-7,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -3,-7,-10 0:3 20:34
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Tim Stajnko Ves 5,4,7 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Tomaž Bevk B2 9,8,4 3:0 33:21
Top, 5. krog pic Alin Lesnik Muta 4,8,-3,9 3:1 36:32
Top, 4. krog pic Domen Grčar Ves -9,7,-5,-8 1:3 33:40
Top, 3. krog pic Jure Kraker Muta -7,9,-4,4,-5 2:3 38:46
Top, 2. krog pic Tine Krpan PPR -8,-4,-6 0:3 18:33
Top, 1. krog pic Miha Omahen Ves -9,9,-3,9,0 3:2 45:40
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves -2,-7,-2 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 -6,-6,7,-4 1:3 27:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -4,-7,-6 0:3 17:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -4,-6,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema -7,-7,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 3,6,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kurent Hra 5,6,3 3:0 33:14
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves -3,-3,8,-7 1:3 24:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Likar Gor -6,-9,9,-5 1:3 31:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -6,-6,-5 0:3 17:33
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -5,-6,-4 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Tai Uzar Kri -4,1,-9,8,9 3:2 46:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -7,-7,-2 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 3,3,2 3:0 33:8
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, osmina finala pic David Grad Men -3,8,-5,-4 1:3 23:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Rad 5,-7,8,4 3:1 40:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -3,-8,-2 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -6,-6,-5 0:3 17:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, četrtfinale pic David Grad Men -3,-2,-1 0:3 6:33
Mali finale, osmina finala pic Matic Čopar Sav 9,15,-5,-5,5 3:2 49:51
Mali finale, 1. krog pic Jure Kraker Rad 13,11,10 3:0 40:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM -10,-8,7,-9 1:3 38:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Končar K-S -2,-3,-9 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Veronik Rad -5,-4,-2 0:3 11:33
Skupaj: 33,33 % 32:64 120:217 2645:3210
Preskoči na orodno vrstico