NTZS

Uroš Cerar
pic
Podatki o igralcu
Id 3151
Št. tekmovalne izkaznice 030/14/15
Starost 49 let (letnik 1975)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani 24.03.2024 39 45 380 380
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jurij Aguiar Zdovc 0:1 0:3
pic Ljubo Alič 1:0 3:0
pic Jaka Bavdek 0:1 1:3
pic Benjamin Bećirević 2:0 6:0
pic Klemen Belehar 1:1 4:4
pic May Bočko 4:0 12:5
pic Marko Brajkovič 0:2 3:6
pic Robert Brajkovič 1:0 3:0
pic Luka Breznik 0:1 0:3
pic Bor Brodnjak 0:1 1:3
pic Luka Čačić Blažek 2:1 8:5
pic Miha Černe 0:2 2:6
pic Matic Čopar 0:1 1:3
pic Matevž Črepnjak 0:2 0:6
pic Tilen Cvetko 0:1 0:3
pic Darko Drčić 0:2 1:6
pic Miodrag Drljača 2:0 6:2
pic Nejc Erjavec 0:2 0:6
pic Mitja Erzetič 2:1 7:5
pic Miha Fatur 2:0 6:0
pic Dejan Fridrih 0:1 0:3
pic Mark Gazvoda 0:1 2:3
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Andrej Godec 0:2 0:6
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Jaka Golavšek 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:2 1:6
pic Boris Govednik 1:0 3:0
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:1 0:3
pic Nejc Gutnik 1:0 3:2
pic Domen Hohnjec 0:3 2:9
pic Miha Homan 1:1 5:4
pic Gorazd Horvat 0:1 0:3
pic Mitja Horvat 0:3 0:9
pic Peter Hribar 0:1 0:3
pic Mateo Ilić 3:1 11:6
pic Darko Jakobčič 1:0 3:0
pic Darko Jamšek 0:2 0:6
pic Miha Jamšek 0:5 5:15
pic Klemen Jazbič 0:1 0:3
pic Primož Jazbič 1:0 3:0
pic Janez Jedlovčnik 1:3 8:10
pic Lovro Jemec 0:1 0:3
pic Jan Jevšnik 0:1 0:3
pic Darko Jorgić 0:2 0:6
pic Dejan Jovanović 0:1 1:3
pic Jaka Kanc 4:0 12:5
pic Ji Kejun 1:0 3:0
pic Slavko Keršič 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 0:1 2:3
pic Roj Klopčič 1:0 3:0
pic David Kne 4:0 12:2
pic Primož Koban 0:2 3:6
pic Leonard Kodek 1:0 3:0
pic Lan Koglot 3:1 11:5
pic Gregor Komac 0:3 1:9
pic Žan Korelec 0:1 0:3
pic Aleks Koren 0:1 1:3
pic Nej Košmrlj 1:0 3:0
pic Štefan Kranjec 1:0 3:1
pic Boštjan Kraser 0:2 0:6
pic Jan Krč 1:5 11:15
pic Robert Kukovica 0:1 2:3
pic Brin Kunstelj 3:1 9:8
pic Blaž Lapajne 0:2 3:6
pic Alin Lesnik 2:0 6:2
pic Rok Likar 2:1 6:4
pic Jan Lipič 1:0 3:1
pic Dominik Maček 0:1 1:3
pic Patrik Macele 2:0 6:0
pic Darko Malić 1:0 3:1
pic Žiga Matekovič 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 1:1 4:5
pic Gaj Memedović 3:0 9:0
pic Tomaž Mihelj 1:3 5:10
pic Aleksandar Miščević 5:3 18:13
pic Filip Miščević 2:0 6:1
pic Uroš Mrak 0:1 2:3
pic Maj Murn 1:0 3:2
pic Luka Norčič 0:2 0:6
pic Andraž Novak 0:4 0:12
pic Tilen Novak 0:2 0:6
pic Nejc Novak Zakeršnik 2:5 11:17
pic Igor Novel 1:0 3:0
pic Matija Novel 0:1 0:3
pic Žiga Oblak 3:0 9:0
pic Jožko Omerzel 0:4 2:12
pic Mitja Omerzel 0:2 1:6
pic Matjaž Onišak 1:0 3:0
pic Tibor Ožanič 1:1 5:4
pic Jan Pajntar 0:1 1:3
pic Oleksandr Palchikovskiy 1:3 5:11
pic Blaž Pandev 2:0 6:4
pic Mihajlo Pauković 2:1 8:5
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Tim Pavli 0:2 2:6
pic Tomaž Pelcar 0:3 0:9
pic Matej Petar 0:1 0:3
pic Lovro Petrin 0:1 0:3
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:1
pic Denis Pintar 0:1 0:3
pic Miha Podobnik 0:1 0:3
pic Maj Pogačar 0:1 0:3
pic Sven Pucihar 3:0 9:2
pic Bine Rakušček 1:0 3:1
pic Amadej Rešetič 1:0 3:1
pic Bojan Ropoša 0:3 0:9
pic Luka Šantavec 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 0:2 2:6
pic Tom Šfiligoj 0:1 0:4
pic Gašper Simonič 1:0 3:1
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:4
pic Matic Slodej 0:2 0:6
pic Jure Smodiš 0:1 1:3
pic Rok Špendov 2:2 8:8
pic Mark Šporar 1:0 3:0
pic Gašper Srebočan Čebela 4:2 13:11
pic Janko Stankić 2:1 8:5
pic Aleks Stepančič 1:3 7:10
pic Miha Šubic 0:5 1:15
pic Nejc Titan 3:0 9:0
pic Janez Tomše 0:1 0:3
pic Luka Trtnik 1:0 4:1
pic Žiga Urbanc 1:3 3:10
pic Aleks Ušaj 3:1 10:7
pic Nik Velikonja 1:0 3:0
pic Matic Vertuš 3:0 9:2
pic Patrik Videc 0:1 0:3
pic Gaj Vidmar 0:1 0:3
pic Žan Vidmar 1:0 3:0
pic Žiga Vidmar 1:0 3:0
pic Darijan Vizjak 0:3 0:9
pic Damijan Vodušek 0:2 0:6
pic Gregor Zafoštnik 0:2 2:6
pic Gašper Žagar 3:0 9:0
pic Tim Zajec 0:1 1:3
pic Nejc Zavasnik 3:2 12:8
pic Damjan Zelko 0:2 0:6
pic Matevž Žgank 0:2 0:6
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 0:1 2:3
pic Domen Zupančič 0:3 3:9
Skupaj: 121:171 470:601
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 ŠD Vrhnika člani
2022/2023 ŠD Vrhnika člani
2021/2022 ŠD Vrhnika člani
2020/2021 NTD Kajuh-Slovan člani
2019/2020 NTK Vesna člani
2018/2019 NTK Vesna člani
2017/2018 NTK Vesna člani
2016/2017 NTK Vesna člani
2015/2016 NTK Vesna člani
2014/2015 NTK Vesna člani
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
35. - 68. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 29. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
22. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
21. - 38. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
17. - 31. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
24. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
41. - 74. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
21. - 34. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
21. - 33. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
23. - 37. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
23. - 39. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
41. - 76. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
27. - 46. 26.01.2020 3. OT za članice in člane, Mengeš
27. - 50. 22.09.2019 1. OT za članice in člane, Logatec
41. - 73. 02.03.2019 - 03.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
25. - 43. 03.02.2019 3. OT za članice in člane, Cirkovce
33. - 55. 04.11.2018 2. OT za članice in člane, Mengeš
29. - 53. 16.09.2018 1. OT za članice in člane, Logatec
23. - 38. 12.05.2018 3. OT za članice in člane, Puconci
39. - 73. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
21. - 35. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
27. - 46. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
23. - 40. 07.05.2017 3. OT za članice in člane, Puconci
31. - 56. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
27. - 48. 18.09.2016 1. OT za članice in člane, Logatec
17. - 22. 08.05.2016 3. OT za članice in člane, Logatec
37. - 66. 19.03.2016 - 20.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
23. - 38. 12.09.2015 1. OT za članice in člane, Puconci
39. - 69. 28.02.2015 - 01.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
23. - 40. 20.12.2014 2. OT za članice in člane, Logatec
21. - 36. 06.09.2014 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
Skupaj: 33 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Smiljan Mekicar M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Lucija Grad X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Smiljan Mekicar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Kristina Lesar X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Smiljan Mekicar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Smiljan Mekicar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Smiljan Mekicar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Smiljan Mekicar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 25. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Anina Selak X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Dominik Vehar M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Rebeka Lukič X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
17. - 28. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Drago Torkar M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
17. - 29. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Tjaša Supanič X Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
17. - 32. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Marko Lesar M Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
Skupaj: 14 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Melamin : Vrhnika
6. tekma pic Gašper Žagar Melamin 3,2,1 3:0 33:6
4. tekma pic Gaj Memedović Melamin 1,1,1 3:0 33:3
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 2,1,1 3:0 33:4
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Vrhnika : Arrigoni II
8. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 5,-4,9,-6,-8 2:3 40:47
5. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -7,-8,8,11,-11 2:3 50:54
3. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 3,-5,4,7 3:1 38:25
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 4,6,10 3:0 34:20
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Vrhnika : Logatec
4. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -9,9,-5,8,8 3:2 47:47
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 10,2,8 3:0 34:20
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Mrak B2 -10,5,-7,8,-11 2:3 50:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -5,-5,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -8,-10,3,-10 1:3 39:38
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Gorica : Vrhnika
3. tekma pic Jan Pajntar Gorica -6,-10,10,-8 1:3 36:44
1. tekma pic Rok Likar Gorica 11,7,9 3:0 35:27
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Vrtojba : Vrhnika
8. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 3,-4,-9,-10 1:3 34:37
6. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 7,-7,-8,-9 1:3 35:40
4. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -10,-4,7,-2 1:3 27:41
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 7,-3,8,8 3:1 36:34
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Jamšek Int -13,-6,-6 0:3 25:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Bojan Ropoša Sob -9,-4,-2 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Oleksandr Palchikovskiy Ves -6,-1,8,9,7 3:2 40:46
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vrhnika : Inter Diskont II
10. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 7,3,-8,9 3:1 41:30
6. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II 12,-7,-8,6,-8 2:3 48:51
2. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -5,5,-2,5,8 3:2 40:40
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -9,7,9,-7,-5 2:3 43:49
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vrhnika : Mura Sobota II
6. tekma pic Matjaž Onišak Mura Sobota II 2,3,10 3:0 34:15
2. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 10,9,8 3:0 34:27
1. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 4,6,2 3:0 33:12
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - B2 I Bendl : Vrhnika
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -4,10,-4,8,-5 2:3 36:51
6. tekma pic May Bočko B2 I Bendl -9,7,8,-6,3 3:2 48:40
4. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -9,-9,10,2,8 3:2 52:42
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 10,5,7 3:0 34:22
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Škofja Loka : Vrhnika
9. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -7,1,10,6 3:1 41:28
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 9,4,10 3:0 34:23
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 2,5,-5,-8,8 3:2 46:37
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 9,5,4 3:0 33:18
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Blaž Lapajne Muta -4,-10,8,-6 1:3 31:42
Top, 6. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 6,6,-7,6 3:1 40:29
Top, 5. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -6,-6,9,-2 1:3 25:42
Top, 3. krog pic Oleksandr Palchikovskiy Ves -4,11,-2,-7 1:3 26:44
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,-9,-8,-7 1:3 35:42
Top, 1. krog pic Smiljan Mekicar Vrh -2,-4,8,10,8 3:2 40:48
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Vrhnika : Melamin
4. tekma pic Gašper Žagar Melamin 7,9,10 3:0 34:26
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 7,5,6 3:0 33:18
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Arrigoni II : Vrhnika
5. tekma pic Ji Kejun Arrigoni II 9,8,10 3:0 34:27
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 7,-8,-8,8,12 3:2 52:49
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 7,7,-4,4 3:1 37:29
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Logatec : Vrhnika
9. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 4,1,-3,2 3:1 36:18
5. tekma pic Darko Malić Logatec 7,9,-11,9 3:1 44:38
2. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -8,-5,-6 0:3 19:33
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 10,-6,-9,-4 1:3 31:43
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 2. krog pic Gregor Zafoštnik Sob -9,-2,-1 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -4,-8,-12 0:3 24:36
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : Gorica
10. tekma pic Rok Likar Gorica -6,4,4,9 3:1 39:28
6. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -5,-9,-8 0:3 22:33
2. tekma pic Lan Koglot Gorica -7,-7,7,1,-5 2:3 41:41
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 6,-6,-9,-8 1:3 34:39
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : Vrtojba
10. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 8,-10,7,7 3:1 43:34
6. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 8,8,6 3:0 33:22
2. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -9,5,-7,-17 1:3 44:46
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 4,-11,7,8 3:1 44:32
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Inter Diskont II : Vrhnika
7. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -6,5,-7,7,-5 2:3 40:45
3. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -8,-7,11,-6 1:3 34:44
1. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 3,5,-8,-9,8 3:2 50:38
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Mura Sobota II : Vrhnika
7. tekma pic Dominik Maček Mura Sobota II -2,-11,9,-10 1:3 34:45
3. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 8,4,4 3:0 33:16
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 5,11,9 3:0 35:25
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj 5,-5,12,-9,-8 2:3 47:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Gregor Zafoštnik Sob 8,-3,9,-9,-8 2:3 42:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 7,-7,7,-8,-11 2:3 48:49
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrhnika : B2 I Bendl
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 3,-5,12,-7,-10 2:3 47:49
5. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 7,10,5 3:0 34:22
3. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 7,5,-11,-8,7 3:2 52:43
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 10,6,-10,-2,-7 2:3 42:50
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrhnika : Škofja Loka
5. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 7,4,9 3:0 33:20
3. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 9,5,-7,-6,3 3:2 46:39
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 9,-2,10,-5,9 3:2 41:50
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -7,-10,-6 0:3 23:34
Top, 6. krog pic Darijan Vizjak PPR -3,-3,-4 0:3 10:33
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta -8,9,-4,4,-9 2:3 43:46
Top, 4. krog pic Andrej Godec Tem -5,-2,-10 0:3 17:34
Top, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 2,-9,10,-10,-3 2:3 45:46
Top, 2. krog pic Oleksandr Palchikovskiy K-S -6,2,-6,-2 1:3 25:35
Top, 1. krog pic Smiljan Mekicar Vrh -11,8,-9,-7 1:3 38:43
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Cirkovce : Vrhnika
5. tekma pic Primož Koban Cirkovce 4,-12,-10,-6 1:3 39:41
3. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -6,-3,-9 0:3 18:33
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Vrhnika : Cirkovce
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -14,10,-5,-6 1:3 37:48
2. tekma pic Primož Koban Cirkovce 9,-8,-6,7,-8 2:3 44:49
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - B2 II : Vrhnika
6. tekma pic Slavko Keršič B2 II 5,4,8 3:0 33:17
2. tekma pic May Bočko B2 II 4,-9,4,5 3:1 42:24
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Melamin : Vrhnika
8. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 9,-4,-4,6,-5 2:3 35:48
7. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 5,-13,7,5 3:1 46:32
5. tekma pic Gaj Memedović Melamin 1,3,5 3:0 33:9
3. tekma pic Žiga Oblak Melamin 3,7,5 3:0 33:15
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Janko Stankić PPR 8,7,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Gregor Komac Mb - ZM -4,-3,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -4,9,-7,-5 1:3 27:42
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Arrigoni II : Vrhnika
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -12,3,10,-10,10 3:2 57:49
5. tekma pic Igor Novel Arrigoni II 8,10,6 3:0 34:24
3. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -15,-4,8,2,-8 2:3 49:49
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Vrhnika : Gorica
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 10,-8,-6,-10 1:3 36:44
4. tekma pic Rok Likar Gorica -11,-8,-11 0:3 30:37
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 7,-4,7,6 3:1 37:31
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Vrhnika : Vrtojba
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 9,6,8 3:0 33:23
6. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -12,-8,9,5,4 3:2 53:43
3. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -11,10,-6,9,4 3:2 51:47
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Korelec Ves -4,-4,-9 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Horvat Int -6,-1,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav 12,-6,-6,-7 1:3 33:45
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Savinja III : Vrhnika
8. tekma pic Miha Fatur Savinja III 9,7,6 3:0 33:22
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -10,-9,9,-8 1:3 38:43
5. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -9,-6,-9 0:3 24:33
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -3,9,6,-8,10 3:2 45:47
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Vrhnika : Krka II
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II 14,-6,-4,7,6 3:2 48:49
6. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 5,4,9 3:0 33:18
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 7,-7,4,2 3:1 40:24
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Vrhnika : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -4,-7,2,9,-6 2:3 39:44
1. tekma pic Patrik Macele Metlika 4,9,7 3:0 33:20
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrhnika : B2 II
5. tekma pic David Kne B2 II 7,4,6 3:0 33:17
1. tekma pic May Bočko B2 II 11,9,5 3:0 35:25
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrhnika : Melamin
4. tekma pic Gašper Žagar Melamin 4,4,2 3:0 33:10
2. tekma pic Gaj Memedović Melamin 3,2,2 3:0 33:7
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Vrhnika : Arrigoni II
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 2,5,15 3:0 39:22
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 9,5,-9,6 3:1 42:31
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta -6,7,3,5 3:1 39:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -9,-7,10,-9 1:3 37:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Bojan Ropoša Sob -4,-5,-9 0:3 18:33
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Gorica : Vrhnika
8. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -10,-7,6,-8 1:3 36:40
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 7,-6,9,6 3:1 39:33
5. tekma pic Lan Koglot Gorica -9,9,9,7 3:1 42:36
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 9,8,-0,-6,-10 2:3 38:51
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Vrtojba : Vrhnika
8. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 8,4,6 3:0 33:18
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -5,10,-8,-4 1:3 29:43
5. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 4,7,2 3:0 33:13
3. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 8,8,-11,4 3:1 44:33
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Vrhnika : Savinja III
8. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -5,10,-4,11,7 3:2 45:50
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 6,-8,9,-7,-10 2:3 47:49
4. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -6,5,3,3 3:1 39:22
2. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 6,-12,8,2 3:1 45:30
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 6,-12,6,2 3:1 45:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Horvat Int -1,-6,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -4,10,-9,-5 1:3 30:43
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Krka II : Vrhnika
7. tekma pic Amadej Rešetič Krka II 5,-8,1,8 3:1 41:25
4. tekma pic Matic Vertuš Krka II 6,5,11 3:0 35:22
1. tekma pic Žan Vidmar Krka II 9,11,7 3:0 35:27
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Metlika : Vrhnika
7. tekma pic Boris Govednik Metlika 5,2,5 3:0 33:12
5. tekma pic Patrik Macele Metlika 6,7,6 3:0 33:19
3. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 6,5,6 3:0 33:17
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Vrhnika : SU II
6. tekma pic Darko Jakobčič SU II 9,5,7 3:0 33:21
3. tekma pic Maj Murn SU II -8,10,-8,10,8 3:2 51:50
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Krka II : Vrhnika
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 11,7,4 3:0 35:22
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Metlika : Vrhnika
1. tekma pic Gašper Simonič Metlika -9,2,1,2 3:1 42:16
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -2,-8,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -7,-11,5,-8 1:3 37:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-9,-11 0:3 25:35
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Vrhnika : B2 BENDL
7. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -8,-8,8,-6 1:3 33:41
4. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -8,-8,-8 0:3 24:33
2. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL -9,-10,5,-8 1:3 38:39
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Vrhnika : B2 II
5. tekma pic Leonard Kodek B2 II 2,4,8 3:0 33:14
1. tekma pic David Kne B2 II 9,1,-11,8 3:1 44:31
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Vrhnika : Savinja III
9. tekma pic Miha Fatur Savinja III 5,6,4 3:0 33:15
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -8,-2,-11 0:3 21:35
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 7,-15,9,2 3:1 48:35
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Vrhnika : Savinja IV
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV -4,-8,5,4,6 3:2 45:37
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV 9,8,4 3:0 33:21
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Gorica : Vrhnika
6. tekma pic Klemen Godnič Gorica 7,8,6 3:0 33:21
2. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -9,12,9,9 3:1 45:41
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Letrika : Vrhnika
2. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -7,10,-11,9,8 3:2 52:51
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Vrhnika : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-8,-7 0:3 21:33
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 12,-6,6,-2,-8 2:3 41:51
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Vrhnika : Škofja Loka
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 5,8,4 3:0 33:17
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - SU II : Vrhnika
6. tekma pic Mark Gazvoda SU II -9,3,-8,11,-12 2:3 53:50
2. tekma pic Andraž Zupančič SU II -3,9,7,-11,-5 2:3 41:51
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Vrhnika : Krka II
5. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 3,8,6 3:0 33:17
1. tekma pic Matic Vertuš Krka II 3,4,5 3:0 33:12
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Vrhnika : Metlika
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 5,5,1 3:0 33:11
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 BENDL : Vrhnika
7. tekma pic Jan Krč B2 BENDL 7,-9,-4,-5 1:3 29:40
5. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -10,-3,7,7,-10 2:3 45:49
3. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL -8,5,8,5 3:1 41:29
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 II : Vrhnika
2. tekma pic David Kne B2 II 8,-9,8,6 3:1 42:33
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Oleksandr Palchikovskiy K-S -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -4,-7,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Urbanc PPR -8,-5,-10 0:3 23:34
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja III : Vrhnika
6. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -7,-7,5,9,8 3:2 47:44
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -14,-3,6,-7 1:3 35:44
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja IV : Vrhnika
4. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV 7,6,-8,4 3:1 41:28
1. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV 4,2,2 3:0 33:8
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Uroš Slatinšek ŠD SU -3,-3,-6,-4 0:4 16:44
Finalni del, 1. krog pic Luka Trtnik Men 9,-2,11,9,16 4:1 55:56
Kvalifikacije, 3. krog pic Gregor Komac Mb - ZM -6,-10,-5 0:3 21:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Roj Klopčič PPR 2,6,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Miodrag Drljača B2 8,-9,5,4 3:1 42:28
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Vrhnika : Gorica
9. tekma pic Lan Koglot Gorica 8,9,12 3:0 36:29
5. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 8,-8,-8,-7 1:3 34:41
1. tekma pic Nik Velikonja Gorica 7,7,3 3:0 33:17
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Vrhnika : Letrika
5. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 3,-8,6,8 3:1 41:28
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Logatec : Vrhnika
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 3,8,-8,-8,-4 2:3 42:44
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 1. krog - Vrhnika : Savinja
1. tekma pic Jaka Golavšek Savinja -5,-5,-8 0:3 18:33
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-10,9,-5 1:3 31:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Novak Krka -10,-10,-8 0:3 28:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Gregor Komac Mb - ZM -5,-1,7,-5 1:3 22:40
26.01.2020 3. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Miodrag Drljača B2 5,-9,12,10 3:1 46:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU 7,-9,-4,-5 1:3 29:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -1,-5,-5 0:3 11:33
22.09.2019 1. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic David Kne B2 4,3,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Urbanc PPR -6,-6,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -7,-9,-9 0:3 25:33
30.03.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 10. krog - Melamin : Vesna
4. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -1,-7,-5 0:3 13:33
1. tekma pic Tim Zajec Melamin 8,-9,-7,-6 1:3 33:41
30.03.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 10. krog - SU : Vesna
7. tekma pic Mitja Omerzel SU -8,-10,-5 0:3 23:34
5. tekma pic Domen Zupančič SU -8,-5,-4 0:3 17:33
3. tekma pic Jožko Omerzel SU -2,-5,-1 0:3 8:33
02.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log 3,8,-4,7 3:1 37:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -5,-6,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR -10,-4,-3 0:3 17:34
23.02.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 8. krog - Vesna : Inter Diskont II
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -8,-6,-4 0:3 18:33
3. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -1,-8,-5 0:3 14:33
09.02.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 7. krog - Logatec : Vesna
2. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -7,-7,-12 0:3 26:36
03.02.2019 3. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -5,-9,8,-6 1:3 31:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -7,-11,-4 0:3 22:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Šubic Krka -7,-6,-5 0:3 18:33
19.01.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 6. krog - Vesna : Ptuj
6. tekma pic Darko Drčić Ptuj -8,11,-7,-5 1:3 33:44
19.01.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 6. krog - Vesna : Tempo
5. tekma pic Miha Kljajič Tempo -5,9,-5,8,-4 2:3 36:50
1. tekma pic Patrik Videc Tempo -7,-6,-9 0:3 22:33
01.12.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 5. krog - Vesna : Melamin
3. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -6,-8,-6 0:3 20:33
01.12.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 5. krog - Vesna : SU
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -3,8,-7,-6 1:3 27:41
2. tekma pic Domen Zupančič SU -9,8,-8,8,-6 2:3 45:49
20.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 2. krog - Vesna : Interdiskont Fužinar I
3. tekma pic Mitja Horvat Interdiskont Fužinar I -2,-2,-10 0:3 14:34
06.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 1. krog - Zadvor : Vesna
5. tekma pic Štefan Kranjec Zadvor 8,-11,9,9 3:1 44:39
3. tekma pic Ljubo Alič Zadvor 9,7,12 3:0 36:28
04.11.2018 2. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -8,-6,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pavli Men 12,-9,-10,-8 1:3 41:46
27.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 3. krog - Muta : Vesna
6. tekma pic Bojan Pavič Muta -4,-3,-6 0:3 13:33
22.09.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 1. krog - Ptuj : Vesna
5. tekma pic Darko Drčić Ptuj -7,-9,-6 0:3 22:33
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -8,-10,-9 0:3 27:34
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Nej Košmrlj B2 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Novak K-S -9,-9,-9 0:3 27:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pavli Men -8,-6,7,-6 1:3 31:40
12.05.2018 3. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem -8,-6,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Darko Jamšek Int -4,-11,-7 0:3 22:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -8,-4,-11 0:3 23:35
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Marko Brajkovič Met 9,-2,-10,-7 1:3 30:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -8,-4,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta -6,-6,-6 0:3 18:33
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Gutnik Log 11,-9,-6,7,15 3:2 56:55
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaj Vidmar Sob -10,-8,-8 0:3 26:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Novak K-S -10,-1,-3 0:3 14:34
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Vesna : Ilirija
1. tekma pic Robert Kukovica Ilirija -10,10,8,-7,-8 2:3 48:52
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Vesna : Rakek
8. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -6,-4,-7 0:3 17:33
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Vesna : Inter Diskont II
5. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -8,-5,-10 0:3 23:34
1. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II -10,-8,-9 0:3 27:34
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Vesna : Muta
6. tekma pic Andrej Godec Muta -6,-4,-9 0:3 19:33
3. tekma pic Boštjan Kraser Muta -4,-6,-6 0:3 16:33
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Šporar Men 6,9,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -4,-9,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Jemec Log -9,-5,-3 0:3 17:33
07.05.2017 3. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Žgank Prb -2,-7,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Šubic Log -7,-6,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin -3,-4,-6 0:3 13:33
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Petar Tujina -5,-8,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Novak K-S -5,-7,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Jazbič Men -7,-8,-8 0:3 23:33
19.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 4. krog - Rakek : Vesna
4. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -3,-2,-7 0:3 12:33
1. tekma pic Jurij Aguiar Zdovc Rakek -1,-3,-4 0:3 8:33
07.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 1. krog - Prebold : Vesna
6. tekma pic Matevž Žgank Prebold -8,-9,-6 0:3 23:33
2. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -5,-2,-5 0:3 12:33
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Vesna : Logatec
3. tekma pic Miha Šubic Logatec -4,-4,-8 0:3 16:33
18.09.2016 1. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Janko Stankić PPR -8,8,-5,3,-7 2:3 42:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka -3,-3,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Damjan Zelko Sob -4,-7,-4 0:3 15:33
08.05.2016 3. OT za članice in člane 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Tom Šfiligoj Ili -4,-8,-9,-11 0:4 32:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Novak K-S -9,-8,-7 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Urbanc PPR -9,6,7,8 3:1 42:32
19.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Janko Stankić PPR -11,9,5,-9,4 3:2 53:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -10,-6,-3 0:3 19:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Darko Jamšek Int -5,-4,-2 0:3 11:33
13.02.2016 2. SNTL 2015/2016, 8. krog - Vesna : Kajuh-Slovan II
8. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan II -9,8,-14,-6 1:3 40:46
6. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II -5,-8,-6 0:3 19:33
3. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -7,-6,-13 0:3 26:37
07.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 3. krog - Kajuh-Slovan II : Vesna
3. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II 9,2,-4,-3,-7 2:3 36:44
12.09.2015 1. OT za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Šubic Log -5,-5,-10 0:3 20:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Novak Krka -4,-5,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Slodej Mb - ZM -5,-4,-2 0:3 11:33
28.02.2015 Državno prvenstvo za članice in člane 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Šubic Log 9,-6,-2,-6 1:3 25:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Darko Jorgić Krka -4,-6,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Tomše Vrt -4,-6,-4 0:3 14:33
20.12.2014 2. OT za članice in člane 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Petrin Hra -7,-10,-6 0:3 23:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Darko Jorgić Krka -2,-2,-3 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gorazd Horvat Kema - Murexin -3,-5,-3 0:3 11:33
06.09.2014 1. OT za članice in člane 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Denis Pintar K-S -3,-4,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Paulin Arr -1,-7,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -2,-3,-2 0:3 7:33
Skupaj: 41,44 % 121:171 470:601 9268:9906
Preskoči na orodno vrstico