NTZS

Aljaž Goltnik
pic
Podatki o igralcu
Id 3138
Št. tekmovalne izkaznice 022/14/15
Starost 13 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 03.06.2018 4 4 6190 6190
mladinci 03.06.2018 56 56 50 50
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Klemen Belehar 1:0 3:1
pic Aljaž Bobek 2:0 6:0
pic Anej Bradač Vranc 3:0 9:0
pic Luka Breznik 0:1 0:3
pic Matic Čopar 3:0 9:1
pic Gašper Dimnik 2:0 6:0
pic Nejc Erjavec 0:1 1:3
pic Aljaž Fortuna 1:0 3:0
pic Ruben Furlan 3:0 9:0
pic Žan Gantar 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:8 2:24
pic David Grad 2:0 6:1
pic Rok Grad 2:0 6:2
pic Maj Grošelj 1:0 3:0
pic Žan Hercog 1:0 3:0
pic Jan Hovnik Šipek 0:1 2:3
pic Lan Huzjak 1:0 3:2
pic Tine Ivančič 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 0:1 0:3
pic Dejan Jokić 5:3 17:12
pic Dejan Jovanović 2:0 6:0
pic Rok Kapun 1:0 3:0
pic Ben Klemenc 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 1:0 3:0
pic Roj Klopčič 1:0 3:0
pic David Kne 2:0 6:0
pic Emanuel Kocjančič 2:0 6:0
pic Martin Kocjančič 0:1 1:3
pic Mihael Kocjančič 4:7 21:25
pic Filip Kolle 0:3 1:9
pic Nej Košmrlj 1:0 3:0
pic Jure Kraker 2:0 6:0
pic Jan Krč 0:1 0:3
pic Tine Krpan 3:0 9:1
pic Lan Krvina 1:0 3:0
pic Benjamin Lakošeljac 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 4:0 12:3
pic Taj Lavrič 0:3 1:9
pic Alin Lesnik 2:0 6:1
pic Luka Likar 1:0 3:1
pic Rok Likar 0:1 2:3
pic Jan Lipič 5:1 16:6
pic Bojan Maselj 0:1 1:3
pic Tim Mori 0:5 1:15
pic Nejc Novak 0:1 1:3
pic Matija Novel 0:3 0:9
pic Mitja Omerzel 1:3 5:11
pic Aljaž Pančur 1:0 3:0
pic Tim Pangos 1:0 3:0
pic Matjaž Pinter 0:1 1:3
pic Luka Podobnik 0:1 1:3
pic Miha Podobnik 7:3 25:14
pic Janez Popelar 1:1 4:4
pic Aleksander Poropat 0:1 2:3
pic Miha Rajterič 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Matic Rotar 2:0 6:0
pic Peter Rozman 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 0:1 0:3
pic Nino Šegula 8:0 24:4
pic Žiga Škerbec 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 4:2 13:10
pic Rok Smodiš 0:1 1:3
pic Tine Smole Justin 1:0 3:0
pic Jan Stepančič 3:0 9:1
pic Luka Stražišar 4:2 14:11
pic Blaž Sukič 1:0 3:0
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 1:0 3:1
pic Leon Veronik 4:1 13:5
pic Peter Vitamvas 2:3 8:9
pic Tim Vitulić 2:0 6:0
pic Brin Vovk Petrovski 1:0 3:0
pic Vid Zabukovec 1:0 3:0
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 2:0 6:1
pic Mitja Zavec 1:0 3:2
pic Žiga Kristijan Žigon 1:5 3:15
pic Peter Zlodej 4:0 12:6
pic Alojzij Zore 1:0 3:1
pic Anže Zrimšek Žiger 2:0 6:2
pic Domen Zupančič 0:3 3:9
Skupaj: 125:71 421:273
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTS Mengeš kadeti
2016/2017 NTS Mengeš mlajši kadeti
2015/2016 NTS Mengeš mlajši kadeti
2014/2015 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
31. - 60. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
4. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
5. - 8. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
3. - 4. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
3. - 4. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
2. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
10. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
5. - 8. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
2. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
18. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
1. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 28. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
11. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
37. - 68. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
31. - 58. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
37. - 71. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
23. - 42. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
21. - 36. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
23. - 44. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 31 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Peter Vitamvas K-S -7,-8,-8 0:3 23:33
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema 8,6,5 3:0 33:19
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr -8,4,-4,10,-8 2:3 43:47
Top, 6. krog pic Peter Vitamvas K-S 10,6,-4,-8,-11 2:3 46:51
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int -5,7,-4,-9 1:3 29:40
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-4,-4 0:3 12:33
Top, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 9,-12,-8,-9 1:3 40:45
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log 8,9,7 3:0 33:24
Top, 1. krog pic Dejan Jokić Men -9,5,11,10 3:1 45:37
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -4,-11,9,6,5,-7,-8 3:4 63:66
Finalni del, osmina finala pic Jan Stepančič Gor 5,8,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 9,5,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 1,1,1 3:0 33:3
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 3,9,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Martin Kocjančič Arr -8,-9,13,-10 1:3 42:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -1,-7,-9 0:3 17:33
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Mihael Kocjančič Arr -6,-9,-9 0:3 24:33
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Fortuna Ves 2,5,4 3:0 33:11
Finalni del, osmina finala pic Bine Rakušček Log 7,9,5 3:0 33:21
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor 9,2,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Ben Klemenc Kri 1,1,3 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 5,3,3 3:0 33:11
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Kema : Mengeš I
4. tekma pic Jure Smodiš Kema 7,4,6 3:0 33:17
1. tekma pic Nino Šegula Kema 9,4,-7,2 3:1 40:26
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -7,-10,-7 0:3 24:34
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -3,-4,-7 0:3 14:33
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš I : Rakek
5. tekma pic Luka Stražišar Rakek 5,3,14 3:0 38:22
1. tekma pic Tine Krpan Rakek 6,7,4 3:0 33:17
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Muta : Mengeš I
5. tekma pic Alin Lesnik Muta 2,-7,2,3 3:1 40:18
3. tekma pic Blaž Lapajne Muta 6,3,-7,5 3:1 40:25
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš I
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec 4,7,7 3:0 33:18
1. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 7,3,6 3:0 33:16
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Vesna
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna 5,3,-10,4 3:1 43:24
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Mengeš I : Arrigoni
6. tekma pic Emanuel Kocjančič Arrigoni 3,6,3 3:0 33:12
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 14,8,-4,6 3:1 42:39
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,7,-7,-7 1:3 34:40
Top, 6. krog pic Tim Mori Muta -7,-1,-12 0:3 20:36
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 00,con 3:0 22:0
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -8,-6,9,-6 1:3 31:42
Top, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 8,-4,-8,13,11 3:2 51:54
Top, 2. krog pic Aljaž Godec Int -4,-7,-8 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Dejan Jokić Men 7,-6,6,7 3:1 39:31
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int -10,-1,-8 0:3 19:34
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves -12,4,-7,8,6 3:2 52:43
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav 3,6,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Stepančič Gor 8,14,10 3:0 39:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Sukič Sob 4,4,1 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Rotar Ljub 7,3,2 3:0 33:12
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Mengeš III : Muta
6. tekma pic Blaž Lapajne Muta 6,7,3 3:0 33:16
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Aljaž Godec Int -7,-2,-1 0:3 10:33
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,9,6,-7,9 3:2 45:46
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Let 9,-11,3,6 3:1 44:31
Finalni del, 1. krog pic Tim Vitulić Log 4,10,5 3:0 34:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 6,13,8 3:0 37:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav 4,6,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Rotar Ljub 1,3,1 3:0 33:5
16.10.2017 Pokal RS 2017/2018, 1. krog - Mengeš III : Prebold
7. tekma pic Bojan Maselj Prebold -9,-5,10,-6 1:3 32:43
4. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 8,-6,5,-8,-8 2:3 44:46
2. tekma pic Alojzij Zore Prebold 9,9,-7,9 3:1 40:38
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Mihael Kocjančič Arr 4,9,-6,-5,-8 2:3 41:46
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 6,7,6 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 1,16,-9,-13,4 3:2 62:47
Finalni del, osmina finala pic Domen Zupančič Krka -8,-10,4,9,-10 2:3 50:48
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr 11,6,-9,-7,-12 2:3 52:53
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log -12,3,-6,-5 1:3 34:39
Top, 5. krog pic Aljaž Bobek Int 6,4,7 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Jure Smodiš Kema -8,7,8,5 3:1 41:31
Top, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj -8,8,9,-7,5 3:2 48:44
Top, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -9,8,5,3 3:1 42:27
Top, 1. krog pic Dejan Jokić Men 7,6,6 3:0 33:19
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Leon Veronik Int 5,3,-5,8 3:1 38:27
Top, 6. krog pic Luka Stražišar PPR 9,-9,4,6 3:1 42:30
Top, 5. krog pic Peter Vitamvas K-S 6,4,3 3:0 33:13
Top, 4. krog pic Rok Grad Men 5,2,-9,8 3:1 42:26
Top, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr 8,-6,-6,-9 1:3 32:41
Top, 2. krog pic Domen Zupančič Krka -5,10,-9,-5 1:3 31:43
Top, 1. krog pic Dejan Jokić Men 7,-4,9,9 3:1 37:36
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -7,-9,-7 0:3 23:33
Finalni del, 1. krog pic Leon Veronik Int 7,3,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema 4,9,-9,8 3:1 42:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Roj Klopčič PPR 5,5,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Vitulić Log 8,11,2 3:0 35:21
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Dejan Jokić Men -8,-8,-11 0:3 27:35
Finalni del, četrtfinale pic Nino Šegula Ptuj 4,4,8 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic David Grad Men 5,6,-5,8 3:1 38:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 7,4,-7,5 3:1 40:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Lakošeljac Arr 3,2,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Grošelj Ves 4,2,7 3:0 33:13
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -12,-7,9,-8 1:3 38:45
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr 7,-9,8,-8,3 3:2 50:40
Finalni del, 1. krog pic Lan Krvina Log 4,8,12 3:0 36:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema 7,-6,6,9 3:1 39:33
Kvalifikacije, 2. krog pic David Kne B2 3,2,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta 4,4,4 3:0 33:12
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Mengeš
6. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 8,-6,5,5 3:1 39:29
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-5,-3 0:3 12:33
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Krka
5. tekma pic Mitja Omerzel Krka -2,-7,5,-5 1:3 25:38
1. tekma pic Domen Zupančič Krka -4,-7,-9 0:3 20:33
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : Vesna
5. tekma pic Peter Zlodej Vesna 10,10,-8,-7,5 3:2 50:47
1. tekma pic Filip Kolle Vesna -4,-5,-7 0:3 16:33
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 9,-9,9,9 3:1 42:38
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 7,1,9 3:0 33:17
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -4,-4,10,-7 1:3 27:43
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,-7,-5 0:3 16:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Dejan Jokić Men -6,-9,-8 0:3 23:33
Finalni del, polfinale pic Jure Smodiš Kema 2,-4,-9,7,12 3:2 49:43
Finalni del, četrtfinale pic Nino Šegula Ptuj 7,13,6 3:0 37:26
Finalni del, osmina finala pic David Grad Men 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 3,4,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor 5,4,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 3,1,4 3:0 33:8
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Muta : Mengeš II
6. tekma pic Tim Mori Muta -10,-6,-8 0:3 24:34
2. tekma pic Matjaž Pinter Muta 14,-2,-6,-5 1:3 29:47
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Mengeš II
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,4,-9,-11 1:3 40:39
3. tekma pic Filip Kolle Vesna -8,-11,-7 0:3 26:35
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : B2
8. tekma pic David Kne B2 7,7,5 3:0 33:19
6. tekma pic Nej Košmrlj B2 8,8,5 3:0 33:21
3. tekma pic Jan Krč B2 -5,-9,-11 0:3 25:35
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Maribor : Mengeš
1. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 3,3,3 3:0 33:9
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Muta : Mengeš
4. tekma pic Alin Lesnik Muta 3,5,4 3:0 33:12
1. tekma pic Jure Kraker Muta 3,7,6 3:0 33:16
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Leon Veronik Int -8,1,-6,-7 1:3 32:34
Top, 6. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 7,8,-8,7 3:1 41:33
Top, 5. krog pic Peter Vitamvas K-S -3,-9,-5 0:3 17:33
Top, 4. krog pic Jan Lipič Kema 10,-8,-7,8,3 3:2 49:43
Top, 3. krog pic Janez Popelar Men -9,4,6,6 3:1 42:27
Top, 2. krog pic Mitja Zavec Men 7,3,-8,-10,8 3:2 51:41
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log -10,-11,-9 0:3 30:36
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Dejan Jokić Men 7,5,7 3:0 33:19
Finalni del, polfinale pic Nino Šegula Ptuj -8,6,7,9 3:1 41:33
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Bobek Int 4,7,7 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Rok Kapun Ljut 5,6,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves 6,4,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Gantar B2 8,4,8 3:0 33:20
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -2,-4,-2 0:3 8:33
Finalni del, 1. krog pic Rok Grad Men 9,-6,7,4 3:1 39:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-6,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 5,3,6 3:0 33:14
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr 1,-8,-5,-9 1:3 33:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Rajterič K-S 6,4,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -7,-1,6,-5 1:3 24:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema 7,4,6 3:0 33:17
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -9,-11,-11 0:3 31:37
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 2,15,-10,8 3:1 49:37
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log 10,9,-5,4 3:1 39:34
Top, 6. krog pic Nino Šegula Ptuj 6,8,6 3:0 33:20
Top, 5. krog pic Tine Krpan PPR 7,6,5 3:0 33:18
Top, 4. krog pic Ruben Furlan K-S 5,5,7 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 5,2,-8,5 3:1 41:23
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema -10,-5,-9 0:3 24:34
Top, 1. krog pic Dejan Jokić Men 8,-9,9,-10,-3 2:3 44:51
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor -5,4,-13,4,-4 2:3 44:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Klemen Belehar Škl -7,4,10,4 3:1 41:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -6,7,-4,-5 1:3 26:40
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -7,-4,10,-8 1:3 31:43
Finalni del, 1. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 3,2,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Krpan PPR 5,-8,10,6 3:1 42:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 5,8,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Rozman Ljub 6,4,4 3:0 33:14
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Stepančič Gor 9,8,-9,2 3:1 42:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log -2,-9,5,-5 1:3 27:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -6,-9,-6 0:3 21:33
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -3,-10,-8 0:3 21:34
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -3,-10,9,7,8 3:2 46:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj 7,8,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Škerbec Ves 9,7,5 3:0 33:21
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -3,-7,-8 0:3 18:33
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -5,-9,-7 0:3 21:33
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Ptuj : Mengeš II
4. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -8,-8,-10 0:3 26:34
1. tekma pic Nino Šegula Ptuj 5,2,2 3:0 33:9
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Maribor : Mengeš II
4. tekma pic Lan Huzjak Maribor 5,-8,-12,4,7 3:2 53:41
1. tekma pic Gašper Dimnik Maribor 5,1,5 3:0 33:11
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-1,-6 0:3 15:33
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Rad 8,3,-3,7 3:1 36:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr 10,12,2 3:0 37:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Pančur Sav 3,5,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Ruben Furlan K-S 8,3,8 3:0 33:19
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Vrh 7,4,-7,9 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Smodiš Kema 4,-4,-6,-8 1:3 29:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -7,-6,-5 0:3 18:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Ruben Furlan K-S 4,3,12 3:0 36:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -3,-8,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Vrh 5,5,-8,10 3:1 42:31
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Mali finale, četrtfinale pic Jan Hovnik Šipek Int 10,-9,8,-12,-9 2:3 53:54
Mali finale, osmina finala pic Žan Hercog Cir 5,6,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema 5,-8,-11,-6 1:3 36:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -7,-6,-8 0:3 21:33
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Mali finale, finale pic Janez Popelar Men -12,6,-16,-9 1:3 48:49
Mali finale, polfinale pic Luka Likar Gor 7,7,-9,8 3:1 42:33
Mali finale, četrtfinale pic Leon Veronik Rad 8,8,6 3:0 33:22
Mali finale, osmina finala pic Jan Lipič Kema 11,10,8 3:0 36:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema 9,-5,-7,-10 1:3 33:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Podobnik Vrh 9,-5,-6,-5 1:3 27:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Tem -8,-6,-9 0:3 23:33
Skupaj: 63,78 % 125:71 421:273 6650:5612
Preskoči na orodno vrstico