NTZS

Aljaž Fortuna
pic
Podatki o igralcu
Id 3084
Št. tekmovalne izkaznice 092/13/14
Starost 15 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 13.10.2019 25 38 500 500
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alen Bečirevič 1:0 3:1
pic Vid Bizjak 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 1:2 5:7
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Luka Breznik 0:1 0:3
pic Sandi Cejan 1:0 3:1
pic Žiga Česen 0:1 0:3
pic Matic Čopar 2:0 6:1
pic Lan Demšar 1:0 3:1
pic Miha Fatur 1:0 3:0
pic Žan Gantar 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 1:0 3:0
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:6 1:18
pic Aljaž Goltnik 0:5 1:15
pic David Grad 5:1 17:6
pic Erazem Gregorič 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 0:1 1:3
pic Jan Hovnik Šipek 1:0 3:2
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:0
pic Dominik Janc 3:0 9:2
pic Erazem Janc 2:0 6:2
pic Janez Jedlovčnik 1:0 3:0
pic Lovro Jemec 0:1 0:3
pic Jan Jeršin 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 0:3 0:9
pic Dejan Jokić 0:8 0:24
pic Luka Jokić 1:0 3:1
pic Dejan Jovanović 4:0 12:2
pic Rok Kapun 4:0 12:2
pic Luka Jure Kislinger 1:0 3:0
pic David Kne 0:1 1:3
pic Emanuel Kocjančič 3:0 9:3
pic Martin Kocjančič 0:1 0:3
pic Mihael Kocjančič 0:3 4:9
pic Maj Končar 1:0 3:2
pic Miha Korošec 0:1 0:3
pic Nej Košmrlj 1:1 5:3
pic Jure Kraker 2:0 6:2
pic Jan Krč 2:1 7:5
pic Jan Kromar 4:0 12:0
pic Borut Kutin 1:0 3:0
pic Nik Lagoja 1:0 3:2
pic Blaž Lapajne 1:1 3:4
pic Taj Lavrič 0:1 0:3
pic Schon Leban Weitzer 2:0 6:0
pic Alin Lesnik 3:0 9:1
pic Luka Likar 0:1 2:3
pic Rok Likar 0:1 0:3
pic Jan Lipič 0:5 4:15
pic Tim Mori 0:1 0:3
pic Nejc Novak 0:1 0:3
pic Matija Novel 0:1 0:3
pic Jožko Omerzel 0:1 0:3
pic Mitja Omerzel 0:2 0:6
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:0
pic Luka Podobnik 0:1 0:3
pic Miha Podobnik 0:8 2:24
pic Janez Popelar 0:1 1:3
pic Matej Prezelj 1:0 3:0
pic Tomi Pugliese Štuva 4:0 12:1
pic Adam Rakun 4:0 12:0
pic Bine Rakušček 4:2 14:7
pic Berti Ramadani 1:0 3:0
pic Patrik Reberšak Ježovnik 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 0:2 1:6
pic Tarik Šaćirović 3:0 9:0
pic Edin Šahinović 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 0:1 0:3
pic Nino Šegula 2:4 9:15
pic Jure Smodiš 0:7 6:21
pic Tine Smole Justin 2:0 6:0
pic Timotej Šnepf 0:1 0:3
pic Jan Šobar 2:0 6:0
pic Mark Šporar 1:0 3:1
pic Tim Stajnko 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 0:1 1:3
pic Jan Stepančič 0:1 0:3
pic Luka Stražišar 0:3 2:9
pic Aleks Ušaj 5:0 15:8
pic Leon Veronik 0:3 2:9
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Peter Vitamvas 1:3 4:11
pic Luka Vranc 1:0 3:0
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 1:2 4:7
pic Mitja Zavec 0:1 0:3
pic Alain Zboržil 2:0 6:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Peter Zlodej 3:0 9:6
pic Tomi Zupanc 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 0:1 0:3
Skupaj: 102:95 349:340
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK Vesna mladinci
2018/2019 NTK Vesna kadeti
2017/2018 NTK Vesna kadeti
2016/2017 NTK Vesna mlajši kadeti
2015/2016 NTK Ilirija mlajši kadeti
2014/2015 NTK Krka mlajši kadeti
2013/2014 NTK Krka mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 30. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
8. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
31. - 59. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
7. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
27. - 54. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
14. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
31. - 60. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 24. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
14. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
9. - 16. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
9. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
27. - 49. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
29. - 54. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
29. - 56. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
27. - 53. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 32 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int -4,-8,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Sav -2,-9,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Berti Ramadani Ili 5,4,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 7,-8,6,4 3:1 41:28
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Jure Smodiš Kema -4,-8,-4 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Nino Šegula Kema -5,8,-13,8,-8 2:3 48:53
Top, 5. krog pic Jan Lipič Kema -8,-5,-4 0:3 17:33
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log -6,-3,-2 0:3 11:33
Top, 3. krog pic Dejan Jokić Men -7,-10,-5 0:3 22:34
Top, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men 6,-9,-7,-7 1:3 34:39
Top, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -5,9,-4,5,-7 2:3 38:47
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -10,-7,8,-9 1:3 37:42
Finalni del, 2. krog pic Adam Rakun Men 5,12,8 3:0 36:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 3,10,8 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Gantar B2 8,5,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Jure Kislinger Mb - ZM 2,3,6 3:0 33:11
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Edin Šahinović K-S 7,6,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -13,-3,8,-4 1:3 31:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -5,-10,11,-4 1:3 32:45
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -4,-6,-7 0:3 17:33
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav 9,8,-10,2 3:1 43:31
Finalni del, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 2,6,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men 7,4,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 7,9,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Schon Leban Weitzer Let 5,4,1 3:0 33:10
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Janc PPR 8,4,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Arr -4,-3,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 9,-8,-3,-5 1:3 27:42
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Letrika : Vesna I
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -8,-11,8,8,9 3:2 52:49
1. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika 1,5,4 3:0 33:10
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 3. krog - Logatec : Vesna I
8. tekma pic Bine Rakušček Logatec -8,9,-10,-9 1:3 38:43
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-7,-6 0:3 16:33
1. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 7,8,8 3:0 33:23
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Vesna I : Arrigoni
4. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -5,-8,2,-10 1:3 34:36
2. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 8,9,-7,8 3:1 40:36
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Vesna I
4. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -4,-10,-7 0:3 21:34
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,-5,-5 0:3 15:33
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna I : Muta
7. tekma pic Blaž Lapajne Muta -5,-6,-9 0:3 20:33
4. tekma pic Jure Kraker Muta 5,4,-6,9 3:1 39:29
2. tekma pic Alin Lesnik Muta 1,6,4 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Vesna I : Krka
4. tekma pic Matic Vertuš Krka 3,4,9 3:0 33:16
2. tekma pic Luka Vranc Krka 8,1,8 3:0 33:17
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja II : Vesna I
4. tekma pic Miha Fatur Savinja II 5,5,5 3:0 33:15
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja II 6,3,4 3:0 33:13
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna I : Mengeš II
4. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 8,6,5 3:0 33:19
2. tekma pic Nik Lagoja Mengeš II -12,7,-9,6,5 3:2 54:43
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Vesna I : Logatec
7. tekma pic Bine Rakušček Logatec 5,7,6 3:0 33:18
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,8,-8,-6 1:3 30:41
2. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 6,5,6 3:0 33:17
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš II : Vesna
5. tekma pic David Grad Mengeš II 11,10,5 3:0 36:26
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -7,-3,-3 0:3 13:33
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Vesna : Krka
4. tekma pic Alen Bečirevič Krka -11,5,4,12 3:1 47:34
2. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 7,8,3 3:0 33:18
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -7,-9,-7 0:3 23:33
1. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont 6,-7,-6,5,8 3:2 46:41
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Dejan Jokić Men -1,-3,-7 0:3 11:33
Top, 6. krog pic Jure Smodiš Kema 9,-8,-4,-6 1:3 29:42
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Let -8,4,4,13 3:1 45:32
Top, 4. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-6,-4 0:3 15:33
Top, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -8,9,8,-5,-4 2:3 39:50
Top, 2. krog pic Jan Lipič Kema -7,9,-8,-2 1:3 28:42
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log 10,-6,-5,-5 1:3 28:43
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -5,-3,-7 0:3 15:33
Finalni del, osmina finala pic David Grad Men -9,-5,5,6,11 3:2 49:44
Finalni del, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 5,8,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Timi Gider Sob 5,6,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Borut Kutin Ili 1,3,2 3:0 33:6
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Godec Int -4,-1,-8 0:3 13:33
Finalni del, 1. krog pic Mark Šporar Men 5,10,-6,7 3:1 40:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -3,-3,-1 0:3 7:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomi Zupanc Ili 01,1 3:0 33:2
Kvalifikacije, 1. krog pic Nej Košmrlj B2 7,3,5 3:0 33:15
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jokić Men -4,-9,-8 0:3 21:33
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav -6,6,13,8 3:1 43:38
Finalni del, 1. krog pic Jan Kromar Men 4,8,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 7,2,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 2,4,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Ipavec Lakner B2 5,4,1 3:0 33:10
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem -8,-9,-11 0:3 28:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema -9,-9,-11 0:3 29:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Rakušček Log 9,4,4 3:0 33:17
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -11,-7,9,-6 1:3 35:44
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Jure Smodiš Kema 9,-5,-9,-9 1:3 34:42
Top, 6. krog pic Nino Šegula Kema -10,-6,6,-11 1:3 38:42
Top, 5. krog pic Leon Veronik Int -8,10,7,-5,-6 2:3 42:50
Top, 4. krog pic Peter Zlodej Ves 5,-10,8,-12,4 3:2 55:43
Top, 3. krog pic Aleks Ušaj Let -6,14,8,-9,7 3:2 53:51
Top, 2. krog pic Aljaž Bobek Int 12,-10,10,-3,-7 2:3 46:56
Top, 1. krog pic Jan Lipič Kema -4,-6,10,6,-7 2:3 40:49
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU -8,-3,-6 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 5,9,11 3:0 35:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int -6,-7,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kromar Men 6,9,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Tarik Šaćirović Gor 6,7,6 3:0 33:19
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor -4,-9,-14 0:3 27:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int -5,-6,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -6,-5,-9 0:3 20:33
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men -2,-5,-4 0:3 11:33
Finalni del, osmina finala pic Peter Vitamvas K-S -3,7,8,-9,7 3:2 45:44
Finalni del, 1. krog pic Jan Kromar Men 4,9,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men 10,9,9 3:0 34:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Gregorič K-S 0,5,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kapun Sob -11,10,7,8 3:1 45:38
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr -3,-7,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log 10,7,-12,7 3:1 46:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Prezelj Men 7,9,11 3:0 35:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -6,-9,-8 0:3 23:33
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Vesna : Logatec
6. tekma pic Bine Rakušček Logatec -7,-8,10,-9 1:3 36:43
3. tekma pic Lovro Jemec Logatec -2,-5,-6 0:3 13:33
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Tempo : Vesna
6. tekma pic Patrik Reberšak Ježovnik Tempo 4,9,2 3:0 33:15
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -3,-7,-4 0:3 14:33
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Vesna
7. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -6,-9,-5 0:3 20:33
5. tekma pic Emanuel Kocjančič Arrigoni 8,-6,10,7 3:1 40:36
3. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -8,-9,-7 0:3 24:33
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Vesna
4. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -6,-3,-7 0:3 16:33
1. tekma pic David Grad Mengeš I -3,-9,7,10,-9 2:3 44:50
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Aleks Ušaj Let -3,-3,7,10,8 3:2 40:47
Top, 6. krog pic Jure Smodiš Kema -4,3,3,-5,-11 2:3 42:41
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log -9,-6,-6 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Leon Veronik Int -3,-4,-7 0:3 14:33
Top, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S -2,-9,-8 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Jan Lipič Kema -8,-10,-3 0:3 21:34
Top, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -5,-3,13,9,3 3:2 45:47
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta -5,-12,-6 0:3 23:36
Finalni del, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 5,8,-9,9 3:1 42:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema -7,-4,4,9,8 3:2 44:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav 7,6,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men 7,5,8 3:0 33:20
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokić Men -4,-3,-4 0:3 11:33
Finalni del, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 6,2,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema -4,5,9,9 3:1 37:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Janc Ljub -7,-8,5,4,8 3:2 48:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kapun Sob 3,7,10 3:0 34:20
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema -9,-4,3,-7 1:3 31:36
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Aleks Ušaj Let 8,-9,8,7 3:1 42:34
Top, 6. krog pic Matic Čopar Sav 11,4,5 3:0 35:20
Top, 5. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 7,5,10 3:0 34:22
Top, 4. krog pic Blaž Lapajne Muta 6,6,-13,6 3:1 46:33
Top, 3. krog pic Bine Rakušček Log 5,9,17 3:0 41:31
Top, 2. krog pic David Grad Men 9,8,7 3:0 33:24
Top, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 8,-2,4,-7,6 3:2 42:40
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič Krka -8,-2,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men 11,-6,3,15 3:1 47:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-5,-2 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Sandi Cejan Let 6,-4,9,10 3:1 38:36
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema 6,-9,-8,-3 1:3 31:39
Finalni del, 1. krog pic Rok Kapun Ljut 4,6,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Šobar Men 4,8,1 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,6,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Bizjak Vrh 3,1,1 3:0 33:5
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kapun Ljut 3,3,-8,7 3:1 41:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S -8,-11,-7 0:3 26:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor 8,8,-7,-13,-8 2:3 50:53
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : B2
8. tekma pic Jan Krč B2 10,5,8 3:0 34:23
6. tekma pic David Kne B2 -5,10,-4,-3 1:3 24:43
3. tekma pic Nej Košmrlj B2 -6,11,-5,11,-10 2:3 47:56
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : Vesna
6. tekma pic Mitja Zavec Mengeš -4,-9,-8 0:3 21:33
2. tekma pic Dejan Jokić Mengeš -5,-8,-5 0:3 18:33
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
3. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -9,-9,10,-10 1:3 40:44
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Ptuj -8,-6,-10 0:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -7,8,6,12 3:1 43:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Šobar Men 8,7,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Alain Zboržil Arr 4,3,6 3:0 33:13
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Rakek : Vesna
5. tekma pic Jan Jeršin Rakek 3,7,5 3:0 33:15
3. tekma pic Dominik Janc Rakek 5,-7,7,6 3:1 40:29
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Gorica II
3. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica II 4,1,7 3:0 33:12
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Vesna : Arrigoni
6. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -9,9,10,8 3:1 43:38
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-2,-7 0:3 13:33
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokić Men -3,-6,-3 0:3 12:33
Finalni del, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -9,4,-7,4,2 3:2 49:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 11,9,5 3:0 35:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokić Men -7,6,4,5 3:1 40:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Tarik Šaćirović Gor 6,1,4 3:0 33:11
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 -5,8,-9,8,6 3:2 47:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Int -6,-10,-8 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -9,-8,8,-8 1:3 36:41
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Stepančič Gor -8,-10,-13 0:3 31:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Popelar Men -3,9,-3,-8 1:3 25:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -2,12,-6,-6 1:3 28:45
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -5,-5,-0 0:3 10:33
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Bobek Int 6,-5,9,10 3:1 39:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj -5,-8,-1 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 2,5,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -8,8,10,9 3:1 42:38
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka -7,-9,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Janc Trb 9,-8,7,8 3:1 41:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Končar K-S 7,-8,-2,7,9 3:2 43:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -3,-2,-2 0:3 7:33
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Ilirija : Tempo
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -3,-9,-3 0:3 15:33
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Gorica : Ilirija
2. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -4,-7,9,-6 1:3 28:42
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Ilirija : Logatec
6. tekma pic Žiga Česen Logatec -6,-10,-8 0:3 24:34
3. tekma pic Nejc Novak Logatec -3,-3,-3 0:3 9:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, 1. krog pic Miha Korošec K-S -10,-6,-5 0:3 21:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Šnepf Kema -7,-4,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Podobnik Vrh -4,-10,-6 0:3 20:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -6,-9,-7 0:3 22:33
Skupaj: 51,78 % 102:95 349:340 6113:6109
Preskoči na orodno vrstico