NTZS

Domen Zupančič
pic
Podatki o igralcu
Id 3083
Št. tekmovalne izkaznice 093/13/14
Starost 16 let (letnik 2002)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 08.09.2018 13 20 1960 1960
člani do 21 let 18.03.2018 34 40 40 40
člani 16.09.2018 69 73 340 340
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Andolšek Peklaj 1:0 3:0
pic Marko Avberšek 0:1 0:3
pic Klemen Belehar 0:2 3:6
pic Lan Bitežnik 1:0 3:0
pic Leon Bokal 2:1 8:4
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:1
pic Marko Brajkovič 3:0 9:4
pic Robert Brajkovič 1:0 3:0
pic Luka Breznik 0:8 2:24
pic Jure Čampa 1:0 3:0
pic Sandi Cejan 2:0 6:1
pic Marko Čenčič 1:0 3:1
pic Miha Černe 1:0 3:0
pic Gašper Cvetič 2:1 6:7
pic Gašper Dimnik 1:0 3:0
pic Janez Erjavec 4:0 12:2
pic Nejc Erjavec 0:6 0:18
pic David Filipovič 0:2 1:6
pic Aljaž Fortuna 1:0 3:0
pic Aljaž Frelih 0:3 2:9
pic Dejan Fridrih 1:2 6:8
pic Nejc Funtek 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:7 6:21
pic Jaka Golob 1:0 3:1
pic Aljaž Goltnik 3:0 9:3
pic Boris Govednik 3:0 9:2
pic Rok Grad 1:1 5:4
pic Miha Grampovčnik 0:1 0:3
pic Gregor Hari 0:1 0:3
pic Darko Hergan 0:1 2:3
pic Jan Hovnik Šipek 2:0 6:0
pic Lan Huzjak 1:1 4:4
pic Miha Jamšek 0:1 1:3
pic Dominik Janc 2:0 6:1
pic Lovro Jemec 0:5 3:15
pic Jan Jevšnik 1:7 8:22
pic Dejan Jokić 3:1 11:6
pic Matic Kaiser 2:0 6:1
pic Rok Kapun 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 0:2 1:6
pic David Kne 1:0 3:0
pic Emanuel Kocjančič 2:0 6:0
pic Martin Kocjančič 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 4:1 12:7
pic Lan Koglot 1:0 3:0
pic Jan Kohn 2:0 6:0
pic Filip Kolle 0:5 4:15
pic Miha Korošec 3:0 9:2
pic Nej Košmrlj 1:0 3:0
pic Jan Krč 3:0 9:1
pic Gašper Križanec 2:0 6:1
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Lan Krvina 3:0 9:0
pic Tomaž Kurent 0:1 0:3
pic Uroš Latinovič 1:0 3:2
pic Jan Lavrič 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 0:2 1:6
pic Luka Likar 2:1 8:3
pic Rok Likar 3:1 10:4
pic Jan Lipič 4:0 12:3
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:0
pic Jernej Masten Toplak 0:2 2:6
pic Tim Mori 1:4 4:13
pic Klemen Mrak 0:1 1:3
pic Uroš Mrak 2:0 6:1
pic Žan Napast 2:0 6:1
pic Luka Norčič 0:2 3:6
pic Nejc Novak 3:3 9:13
pic Matija Novel 0:11 1:33
pic Anže Ogrič 0:1 0:3
pic Mitja Omerzel 0:2 2:6
pic Jan Pajntar 2:2 9:6
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Tim Pavli 0:5 3:15
pic Tomaž Pelcar 0:1 0:3
pic Matjaž Pinter 0:2 0:6
pic Jakob Podlesek 2:0 6:1
pic Luka Podobnik 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 4:1 12:6
pic Maj Pogačar 0:1 0:3
pic Janez Popelar 2:0 6:3
pic Matej Prezelj 0:4 4:12
pic Bine Rakušček 1:0 3:2
pic Oskar Rosc 3:6 15:23
pic Bor Rutar 2:2 9:9
pic Tedja Šabanov 2:0 6:3
pic Tilen Šalja 0:2 1:6
pic Domen Sečnik 2:0 6:2
pic Domen Sedej 2:0 6:0
pic Marsel Šegula 0:2 0:6
pic Nino Šegula 3:0 9:1
pic Gorazd Selišek 1:0 3:0
pic Rok Smodiš 4:2 14:8
pic Miha Smrdel 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 6:0 18:4
pic Jan Stepančič 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 4:1 12:6
pic Tomaž Strelec 1:0 3:1
pic Drago Torkar 2:0 6:2
pic Rok Trtnik 0:1 0:3
pic Jože Urh 1:0 3:1
pic Anton Vastl 1:0 3:1
pic Nik Velikonja 2:0 6:0
pic Leon Veronik 3:0 9:6
pic Patrik Videc 1:4 7:13
pic Michele Vigini 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 6:1 19:9
pic Uroš Žavbi 5:0 15:0
pic Javor Zavec 2:0 6:2
pic Mitja Zavec 3:0 9:3
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Matevž Žgank 1:2 6:6
pic Žiga Kristijan Žigon 0:7 2:21
pic Peter Zlodej 1:0 3:2
pic Alojzij Zore 1:1 3:4
pic Urban Zorman 1:0 3:0
pic Anže Zrimšek Žiger 5:0 15:4
Skupaj: 167:141 587:536
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2018/2019 ŠD SU mladinci
2017/2018 ŠD SU mladinci
2016/2017 NTK Krka kadeti
2015/2016 NTK Krka kadeti
2014/2015 NTK Krka mlajši kadeti
2013/2014 NTK Krka mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
29. - 53. 16.09.2018 1. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
18. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 30. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
21. - 39. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 24. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
39. - 73. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 30. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
22. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
17. - 26. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 28. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
5. - 8. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
9. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 30. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
29. - 54. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. - 4. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
8. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
31. - 58. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
25. - 47. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
13. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
37. - 68. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
27. - 51. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
29. - 56. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
19. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
31. - 58. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
17. - 28. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
47. - 50. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
37. - 71. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
29. - 53. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
33. - 58. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
9. - 16. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 22. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
27. - 51. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
25. - 47. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
39. - 73. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
29. - 53. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
27. - 53. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 46 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Vid Zabukovec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 18.03.2018 pic Matija Novel M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Filip Kolle M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Filip Kolle M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
3. - 4. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Filip Kolle M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Daniela Butkovska Tomanič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Filip Kolle M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Domen Sečnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 32. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Eva Grabnar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Domen Rolih M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 26. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Domen Rolih M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
5. - 8. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Luka Stražišar M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
33. - 36. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Domen Rolih M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 25. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Jaka Golob M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 14 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Gorazd Selišek Ptuj 8,9,7 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Arr -8,-10,-10 0:3 28:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pelcar Kema -3,-7,-0 0:3 10:33
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU 9,-7,-9,-1 1:3 28:42
Finalni del, 1. krog pic Leon Veronik Int -10,-10,8,7,7 3:2 53:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Sav 8,-10,7,5 3:1 43:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Stepančič Gor 6,11,5 3:0 35:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kapun Sob 6,11,4 3:0 35:21
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Oskar Rosc Sav -8,1,-6,-3 1:3 28:34
Top, 6. krog pic Luka Stražišar PPR 10,9,9 3:0 34:28
Top, 5. krog pic Rok Smodiš Kema 7,4,-5,5 3:1 38:27
Top, 4. krog pic Jan Krč B2 -4,2,7,11 3:1 39:31
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log 7,-10,-9,5,4 3:2 52:39
Top, 2. krog pic Javor Zavec Men 11,7,6 3:0 35:24
Top, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S 1,-7,8,13 3:1 44:33
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Tim Pavli Men -9,-7,-2 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves 7,-1,-8,-11 1:3 31:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 6,9,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 4,6,6 3:0 33:16
24.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 10. krog - SU : Cirkovce
6. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce 13,-6,9,5 3:1 43:38
3. tekma pic Žan Napast Cirkovce -5,2,8,6 3:1 38:27
24.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 10. krog - SU : Kema II
6. tekma pic Jan Lipič Kema II 5,7,6 3:0 33:18
3. tekma pic Rok Smodiš Kema II 11,6,6 3:0 35:23
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Videc Tem -5,12,-11,-11 1:3 41:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -11,-4,-9 0:3 24:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema 9,-9,-8,-8 1:3 36:42
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Tim Pavli Men -8,-6,6,-4 1:3 29:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 11,-10,12,-7,-15 2:3 59:63
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men 6,8,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Erjavec Hra 7,5,9 3:0 33:21
10.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 9. krog - Gorica : SU
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 7,8,-6,4 3:1 39:30
2. tekma pic Jan Pajntar Gorica -7,-7,10,-7 1:3 33:43
10.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 9. krog - Vrhnika : SU
6. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 9,6,5 3:0 33:20
2. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 6,3,7 3:0 33:16
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Pajntar Gor 7,12,6 3:0 36:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Jemec Log 9,-8,-8,-5 1:3 32:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Paulin Arr -5,-9,-4 0:3 18:33
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : SU
6. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-2,-4 0:3 10:33
2. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -5,-4,-3 0:3 12:33
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - SU : Mengeš I
5. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -8,-1,-11 0:3 20:35
1. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -4,-8,-4 0:3 16:33
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Logatec : SU
6. tekma pic Nejc Novak Logatec 9,-4,-10,7,7 3:2 47:46
2. tekma pic Lovro Jemec Logatec -13,-9,-6 0:3 28:37
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - SU : Mengeš II
5. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 7,-8,-5,4,3 3:2 46:36
1. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II -3,6,-3,-8 1:3 25:39
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -6,-10,7,-8 1:3 35:41
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -7,-9,7,-9 1:3 36:40
03.02.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 8. krog - Metlika : SU
5. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 7,4,4 3:0 33:15
3. tekma pic Boris Govednik Metlika 4,10,1 3:0 34:15
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar B2 -6,3,-8,-8 1:3 33:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Grampovčnik Sav -3,-8,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -8,-3,-6 0:3 17:33
20.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 7. krog - SU : Kajuh-Slovan II
9. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 8,-5,8,10 3:1 39:37
5. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II 10,10,-5,-9,7 3:2 49:49
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II 6,9,-7,-12,6 3:2 52:46
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Kema : SU
4. tekma pic Rok Smodiš Kema 9,9,5 3:0 33:23
1. tekma pic Jan Lipič Kema 6,-10,8,8 3:1 43:34
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Vesna : SU
6. tekma pic Jože Urh Vesna 5,11,-9,9 3:1 44:36
2. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,-8,7,-7 1:3 35:40
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Križe : SU
6. tekma pic Uroš Mrak Križe 7,8,8 3:0 33:23
2. tekma pic Klemen Mrak Križe -8,12,-13,-4 1:3 39:49
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Royal Beach : SU
6. tekma pic Marko Čenčič Royal Beach -8,9,11,14 3:1 48:45
2. tekma pic Leon Bokal Royal Beach 9,8,9 3:0 33:26
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Martin Kocjančič Arr 7,7,7 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,-10,-5 0:3 24:34
Top, 5. krog pic Matej Prezelj Men 4,5,-4,-10,-4 2:3 40:43
Top, 4. krog pic Patrik Videc Tem -5,7,-5,-2 1:3 23:40
Top, 3. krog pic Oskar Rosc Sav -7,-5,12,12,8 3:2 51:54
Top, 2. krog pic Rok Smodiš Kema -8,6,-9,-8 1:3 36:39
Top, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 5,-4,3,6 3:1 37:25
02.12.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 5. krog - Cirkovce : SU
6. tekma pic Žan Napast Cirkovce 7,6,9 3:0 33:22
2. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -9,-5,6,6,-8 2:3 44:45
02.12.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 5. krog - Kema II : SU
2. tekma pic Rok Smodiš Kema II 7,-7,6,4 3:1 40:28
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -8,-7,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -8,-9,-9 0:3 26:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Krvina Log 8,6,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -10,6,8,1 3:1 43:27
18.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 4. krog - SU : Vrhnika
5. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -8,8,11,9 3:1 43:39
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -9,8,-11,8,9 3:2 53:49
04.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - SU : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 7,11,-8,9 3:1 43:38
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -11,6,7,4 3:1 44:30
21.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 2. krog - Kajuh-Slovan II : SU
6. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II 7,7,-5,6 3:1 38:31
2. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II -11,8,9,8 3:1 44:38
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Tim Pavli Men -6,-4,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-7,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men 4,-7,8,6 3:1 40:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Erjavec Hra -9,7,7,8 3:1 42:33
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - SU : Križe
1. tekma pic Uroš Mrak Križe 7,6,-8,5 3:1 41:29
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem -4,-5,-8 0:3 17:33
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 8,10,-4,-9,10 3:2 48:50
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Dejan Jokić Men 7,7,-6,6 3:1 39:31
Top, 6. krog pic Leon Veronik Int 4,-9,5,-10,9 3:2 52:41
Top, 5. krog pic Luka Stražišar PPR 7,8,5 3:0 33:20
Top, 4. krog pic Peter Vitamvas K-S -6,12,9,6 3:1 42:38
Top, 3. krog pic Rok Grad Men 9,-9,5,7 3:1 42:32
Top, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men 5,-10,9,5 3:1 43:31
Top, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr 6,7,-6,-6,4 3:2 45:39
06.05.2017 Kv. za 2. SNTL 2016/2017, 1. krog - Krka II : Prebold
5. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -7,-6,5,-7 1:3 31:38
1. tekma pic Matevž Žgank Prebold 5,6,7 3:0 33:18
8. tekma pic Matevž Žgank Prebold -5,4,0,-10,-3 2:3 40:38
6. tekma pic Alojzij Zore Prebold -4,-12,-8 0:3 24:36
3. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 9,-8,-7,7,9 3:2 48:47
06.05.2017 Kv. za 2. SNTL 2016/2017, 1. krog - Prebold : Krka II
9. tekma pic Alojzij Zore Prebold 7,10,-6,11 3:1 42:39
6. tekma pic Matevž Žgank Prebold 8,-9,-8,-10 1:3 38:42
2. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -7,9,6,-10,-9 2:3 48:49
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 4,-8,-9,-8 1:3 36:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Erjavec Hra 2,7,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema 9,9,-6,-8,-6 2:3 42:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 5,6,3 3:0 33:14
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta -5,-12,-7 0:3 24:36
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,2,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log 7,9,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Sedej Gor 2,5,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Čampa PPR 5,2,7 3:0 33:14
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Krka II : Cornilleau Mengeš II
7. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II -5,-8,-9 0:3 22:33
4. tekma pic Bor Rutar Cornilleau Mengeš II -7,4,7,7 3:1 40:29
2. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II 8,-12,-9,-6 1:3 38:44
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Krka II : Tempo
5. tekma pic Miha Kljajič Tempo 10,-7,-4,-4 1:3 27:43
1. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -10,-4,10,-8 1:3 34:44
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor 8,8,2 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -3,-4,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rutar Men -8,-7,6,-7 1:3 33:39
18.03.2017 3. SNTL 2016/2017, 7. krog - Krka II : Gorica
5. tekma pic Jan Stepančič Gorica 9,7,10 3:0 34:26
1. tekma pic Jan Pajntar Gorica 7,5,5 3:0 33:17
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Filip Kolle Ves -7,-10,-8 0:3 25:34
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jokić Men 9,7,-3,-9,6 3:2 45:44
Finalni del, osmina finala pic Jan Krč B2 9,10,6 3:0 34:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log 9,4,-4,-8,5 3:2 45:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Funtek Sav 6,3,5 3:0 33:14
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Mengeš I : Krka
6. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -9,-9,-5 0:3 23:33
2. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -1,-7,-5 0:3 13:33
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
7. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -8,-5,-5 0:3 18:33
5. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont 6,7,2 3:0 33:15
3. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -7,-6,8,-7 1:3 31:41
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Krka
4. tekma pic Dejan Jokić Mengeš 10,9,5 3:0 34:24
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš 4,7,9 3:0 33:20
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Logatec : Krka
4. tekma pic Lan Krvina Logatec 6,4,5 3:0 33:15
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec 3,8,6 3:0 33:17
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - B2 : Krka
4. tekma pic Nej Košmrlj B2 10,5,8 3:0 34:23
1. tekma pic David Kne B2 5,8,9 3:0 33:22
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Krka
8. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 6,-7,7,5 3:1 40:29
4. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-11,-7 0:3 22:35
1. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 8,10,2 3:0 34:20
11.02.2017 3. SNTL 2016/2017, 6. krog - Kajuh-Slovan II : Krka II
2. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 7,9,9 3:0 33:25
11.02.2017 3. SNTL 2016/2017, 6. krog - Royal Beach : Krka II
6. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -5,9,-9,13,-9 2:3 49:55
2. tekma pic Gregor Hari Royal Beach -12,-5,-4 0:3 21:36
08.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -7,1,10,7 3:1 41:29
4. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 7,-7,7,5 3:1 40:30
2. tekma pic Miha Korošec Kajuh-Slovan 4,7,-7,5 3:1 40:27
08.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Krka : Gorica I
6. tekma pic Luka Likar Gorica I 3,5,5 3:0 33:13
3. tekma pic Rok Likar Gorica I 8,8,10 3:0 34:26
07.01.2017 3. SNTL 2016/2017, 5. krog - Metlika : Krka II
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 9,6,-9,1 3:1 42:27
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Tim Mori Muta 9,-2,-12,-2 1:3 27:45
Top, 6. krog pic Oskar Rosc Sav -9,9,-9,8,8 3:2 51:47
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int -6,12,-9,-3 1:3 32:45
Top, 4. krog pic Matija Novel Arr -9,-4,-6 0:3 19:33
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-5,-7 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem -6,7,-7,-9 1:3 33:40
Top, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -7,-6,5,-9 1:3 33:38
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Krka II
2. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II 12,-4,-5,11,-3 2:3 39:56
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Tempo : Krka II
9. tekma pic Patrik Videc Tempo 6,-7,-10,-11 1:3 39:42
6. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -10,9,7,19 3:1 53:47
2. tekma pic Miha Kljajič Tempo -4,-5,-6 0:3 15:33
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Gorica : Krka II
8. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 8,4,3 3:0 33:15
4. tekma pic Jan Pajntar Gorica -11,-11,9,10,-15 2:3 60:62
1. tekma pic Rok Likar Gorica -5,4,9,4 3:1 38:28
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Krvina Log 8,6,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -2,-5,-5 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rutar Men -7,9,9,-7,-6 2:3 42:51
22.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 2. krog - Krka II : Kajuh-Slovan II
5. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -6,-6,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II 16,5,4 3:0 40:25
22.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 2. krog - Krka II : Royal Beach
3. tekma pic Leon Bokal Royal Beach 3,-8,8,7 3:1 41:29
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-1,-5 0:3 9:33
Finalni del, osmina finala pic Domen Sečnik Pres 6,-10,-11,9,5 3:2 54:45
Finalni del, 1. krog pic Sandi Cejan Let 8,1,-5,6 3:1 38:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema -8,7,-10,9,6 3:2 51:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 6,4,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sedej Gor 8,4,10 3:0 34:22
08.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 1. krog - Krka II : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 5,-11,4,-9,11 3:2 55:44
1. tekma pic Boris Govednik Metlika 8,-10,9,8 3:1 43:37
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -5,10,-5,-7 1:3 29:43
Finalni del, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S 9,3,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 2,1,7 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 7,-13,1,6 3:1 46:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor 3,5,3 3:0 33:11
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 6,7,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -8,9,-10,-4 1:3 33:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -3,-9,-4 0:3 16:33
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem 9,-6,-5,-8 1:3 30:42
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Nejc Novak Log 9,-9,5,11 3:1 44:36
Top, 6. krog pic Oskar Rosc Tem -6,7,-7,-7 1:3 31:40
Top, 5. krog pic Tim Mori Muta -8,11,9,5 3:1 43:36
Top, 4. krog pic Domen Sečnik Pres 9,8,9 3:0 33:26
Top, 3. krog pic Patrik Videc Tem -9,10,-8,-6 1:3 35:43
Top, 2. krog pic Aljaž Godec Int -12,-6,9,-11 1:3 40:47
Top, 1. krog pic Tilen Šalja Men -6,-6,-5 0:3 17:33
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jokić Men 9,-7,7,-7,-5 2:3 41:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Muta -5,9,-4,-4 1:3 24:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log -9,6,9,3 3:1 42:29
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int -8,-7,6,-1 1:3 27:39
Finalni del, 1. krog pic Patrik Videc Tem 7,9,-4,9 3:1 37:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Tem 7,-7,9,-12,-7 2:3 48:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 4,7,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Podlesek Kema -9,5,9,5 3:1 42:30
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves 7,-6,-5,6,-8 2:3 41:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -3,-5,-9 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar Škl 9,-8,8,-8,-9 2:3 47:50
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Ptuj : Krka
8. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj -8,2,7,-9,10 3:2 51:41
4. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -5,-10,-8 0:3 23:34
1. tekma pic Nino Šegula Ptuj 7,-5,9,7 3:1 38:34
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Krka : Arrigoni
8. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 8,5,12 3:0 36:25
6. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 3,7,7 3:0 33:17
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -1,-5,-9 0:3 15:33
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Krka
8. tekma pic Rok Grad Mengeš I -9,9,-6,8,-9 2:3 46:50
4. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I -7,8,-7,-4 1:3 29:41
1. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I -7,11,7,-6,11 3:2 50:51
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Gorica : Krka
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 4,5,7 3:0 33:16
1. tekma pic Luka Likar Gorica 9,8,8 3:0 33:25
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
4. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont 9,3,9 3:0 33:21
1. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -5,-3,-7 0:3 15:33
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -4,-7,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -9,9,-1,-9 1:3 30:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kohn Muta 6,4,4 3:0 33:14
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Krka : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Miha Korošec Kajuh-Slovan 1,10,13 3:0 38:24
3. tekma pic Tedja Šabanov Kajuh-Slovan 11,5,-5,-6,7 3:2 46:45
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Krka : Arrigoni
8. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 6,-9,9,3 3:1 42:29
6. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 9,1,3 3:0 33:13
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,8,-4,-10 1:3 29:42
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Nejc Novak Log -2,-3,-15 0:3 20:39
Top, 6. krog pic Rok Smodiš Kema -4,9,-10,-8 1:3 33:43
Top, 5. krog pic Aleks Stepančič Gor -7,3,8,6 3:1 40:28
Top, 4. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -9,7,9,-9,8 3:2 51:46
Top, 3. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 12,-8,3,7 3:1 44:33
Top, 2. krog pic Janez Popelar Men 5,-9,8,7 3:1 42:31
Top, 1. krog pic Janez Erjavec Hra 4,6,-10,3 3:1 43:25
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lavrič Oli 3,4,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -8,-5,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Jemec Log 9,-5,-9,10,-7 2:3 44:52
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -11,-5,-6 0:3 22:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -9,9,-7,8,-5 2:3 43:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Tedja Šabanov K-S -9,7,9,9 3:1 42:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc Trb 5,3,5 3:0 33:13
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -3,-7,-5 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 7,-7,-9,2,11 3:2 51:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -8,-5,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kohn Muta 3,4,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc Trb 5,-6,4,3 3:1 39:23
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Mali finale, četrtfinale pic Tine Krpan PPR 9,9,5 3:0 33:23
Mali finale, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -6,-9,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Javor Zavec Men -9,8,7,-8,6 3:2 50:43
Kvalifikacije, 2. krog pic David Filipovič Oli -9,3,-9,-7 1:3 36:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -9,-3,-3 0:3 15:33
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta -9,-9,-9 0:3 27:33
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Andolšek Peklaj Ili 3,2,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Ogrič Pres -10,-4,-8 0:3 22:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men -9,-2,6,-7 1:3 29:39
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Anton Vastl Škl 8,3,-7,8 3:1 40:30
Kvalifikacije, 2. krog pic David Filipovič Oli -5,-8,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Damjan Zelko Kema -3,-11,-3 0:3 17:35
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Leon Veronik Rad 4,-11,-9,7,7 3:2 53:42
Top, 6. krog pic Rok Likar Gor 2,7,5 3:0 33:14
Top, 5. krog pic Luka Podobnik Vrh 4,14,2 3:0 38:20
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Vrh 4,6,-5,7 3:1 38:28
Top, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj 4,7,2 3:0 33:13
Top, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S -8,11,-8,-9 1:3 38:44
Top, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -9,5,-5,9,7 3:2 47:43
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -7,-5,-5 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj 3,10,4 3:0 34:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Tem -3,-10,-9 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Zorman PPR 3,4,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema 1,3,4 3:0 33:8
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Križanec Cir -7,5,4,8 3:1 40:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Jemec Škl -7,-4,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log -6,-8,-7 0:3 21:33
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Tem 8,-11,3,-11,-5 2:3 49:48
Finalni del, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 4,7,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-7,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Sandi Cejan Let 6,8,4 3:0 33:18
11.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Maribor : Krka
4. tekma pic Lan Huzjak Maribor -6,8,-5,-9 1:3 31:41
1. tekma pic Miha Smrdel Maribor 6,9,6 3:0 33:21
11.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -6,-9,-1 0:3 16:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -4,-6,-5 0:3 15:33
11.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 4. krog - Krka : Ptuj
5. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -6,-5,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj -6,-5,-7 0:3 18:33
11.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Cirkovce : Krka
5. tekma pic Jaša Lozinšek Cirkovce 5,5,11 3:0 35:21
3. tekma pic Gašper Križanec Cirkovce 8,3,3 3:0 33:14
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -10,-9,-7 0:3 26:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Popelar Men -9,9,2,-7,6 3:2 49:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,-5,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Korošec K-S 9,-6,10,4 3:1 40:34
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor 10,8,-6,-13,-7 2:3 49:55
Kvalifikacije, 2. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 10,6,-6,-5,-6 2:3 40:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -3,-2,-4 0:3 9:33
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Log -0,-9,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta -5,-6,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Jemec Škl -6,-6,-4 0:3 16:33
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -10,-8,-7 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Prezelj Men -6,-4,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Marko Avberšek Tem -8,-5,-6 0:3 19:33
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Jakob Podlesek Sob 8,11,4 3:0 35:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Mori Rad -2,-1,-4 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -3,-3,-2 0:3 8:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, četrtfinale pic Miha Podobnik Vrh -11,-4,-8 0:3 23:35
Mali finale, osmina finala pic Jaka Golob Krka 8,7,-9,6 3:1 42:32
Mali finale, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -9,7,-9,8,8 3:2 51:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Kurent Trb -5,-4,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Likar Gor -2,8,-3,-5 1:3 21:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -1,-8,-1 0:3 10:33
Skupaj: 54,22 % 167:141 587:536 10258:10019
Preskoči na orodno vrstico