NTZS

Jan Lipič
pic
Podatki o igralcu
Id 3079
Št. tekmovalne izkaznice 096/13/14
Starost 15 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 19.05.2019 6 6 5190 5190
mladinci 14.04.2019 37 37 380 380
člani 22.09.2019 86 87 150 150
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lan Bitežnik 0:1 1:3
pic Aljaž Bobek 2:1 7:3
pic Leon Bokal 1:0 3:2
pic Robert Boldin 0:2 1:6
pic Anej Bradač Vranc 3:0 9:0
pic Marko Brajkovič 1:3 8:9
pic Robert Brajkovič 2:0 6:0
pic Luka Breznik 0:3 0:9
pic Vid Brezovnik 1:0 3:0
pic Enej Buh 1:0 3:0
pic Marko Čenčič 0:1 0:3
pic Žiga Česen 1:0 3:1
pic Matic Čopar 3:2 13:7
pic Jovica Dančulovič 1:0 3:0
pic Gašper Dimnik 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 1:0 3:0
pic Igor Drakulič 1:0 3:0
pic Janez Erjavec 0:1 0:3
pic Mitja Erzetič 1:0 3:0
pic Tomaž Ferenčič 1:0 3:2
pic Aljaž Fortuna 5:0 15:4
pic Žan Gantar 1:0 3:0
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:2 0:6
pic Jaka Golob 1:0 3:1
pic Aljaž Goltnik 1:12 11:37
pic Boris Govednik 2:1 6:7
pic David Grad 7:0 21:2
pic Rok Grad 0:2 0:6
pic Domen Grčar 1:0 3:1
pic Tadej Gungl 3:0 9:0
pic Darko Hergan 0:3 1:9
pic Domen Hohnjec 1:0 3:2
pic Miha Homan 1:0 3:0
pic Jan Hovnik Šipek 1:3 5:9
pic Peter Hribar 0:1 0:3
pic Lan Huzjak 0:2 0:6
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:0
pic Urban Janc 1:0 3:1
pic Jan Jeršin 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 0:2 0:6
pic Dejan Jokić 2:5 8:17
pic Dejan Jovanović 2:0 6:2
pic Matic Kaiser 0:4 5:12
pic Jaka Kanc 1:0 3:2
pic Rok Kapun 2:0 6:0
pic Štefan Katona 1:0 3:0
pic Roj Klopčič 1:0 3:0
pic David Kne 2:0 6:1
pic Emanuel Kocjančič 4:0 9:1
pic Mihael Kocjančič 2:5 12:17
pic Lan Koglot 2:0 6:0
pic Filip Kolle 0:1 0:3
pic Nejc Konjiček 3:0 9:0
pic Jaka Koren 1:0 3:0
pic Jure Kraker 2:0 6:1
pic Boštjan Kraser 0:1 0:3
pic Jan Krč 1:2 4:7
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:2
pic Benjamin Lakošeljac 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 4:0 12:3
pic Uroš Latinovič 3:0 9:4
pic Taj Lavrič 0:3 3:9
pic Maks Lađić 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 4:0 12:4
pic Jaka Lesnik 2:0 6:0
pic Luka Likar 0:1 1:3
pic Rok Likar 1:1 4:3
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:1
pic Tomaž Mihelj 0:1 2:3
pic Tim Mori 1:3 3:11
pic Klemen Mrak 0:1 1:3
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:0
pic Žan Napast 1:2 4:7
pic Matija Novel 0:4 0:12
pic Miha Omahen 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 0:2 0:6
pic Mitja Omerzel 0:6 0:18
pic Žan Ošlak 0:1 0:3
pic Rok Osmanaj 1:0 3:0
pic Timon Oštir Mičič 2:0 6:1
pic Jan Pajntar 0:1 0:3
pic Aljaž Pančur 1:0 3:0
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:0
pic Leon Pinter 1:0 3:0
pic Nejc Plahuta 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 3:4 13:15
pic Janez Popelar 0:1 0:3
pic Sven Pucihar 1:0 3:0
pic Miha Rajterič 1:0 3:0
pic Adam Rakun 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 2:0 6:3
pic Oskar Rosc 0:2 0:6
pic Bor Rutar 0:1 0:3
pic Tarik Šaćirović 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 1:0 3:0
pic Domen Sedej 2:0 6:0
pic Nino Šegula 1:1 3:5
pic Rok Semič 1:0 3:2
pic Žiga Škerbec 1:0 3:2
pic Jure Smodiš 5:0 15:8
pic Tine Smole Justin 1:0 3:0
pic Jan Šobar 2:0 6:0
pic Emil Steiner 0:2 0:6
pic Aleks Stepančič 1:0 3:2
pic Jan Stepančič 2:0 6:3
pic Luka Stražišar 0:5 3:15
pic Tomaž Strelec 2:0 6:1
pic Lan Tibaut 1:0 3:0
pic Drago Torkar 1:3 5:11
pic Rok Trtnik 0:2 0:6
pic Mirza Tvrtkovič 0:1 0:3
pic Luka Uranič 1:1 5:5
pic Aleks Ušaj 6:0 18:4
pic Nik Velikonja 1:2 5:6
pic Leon Veronik 0:5 1:15
pic Patrik Videc 1:1 4:5
pic Peter Vitamvas 2:4 10:14
pic Lenart Zabukovec 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 3:1 11:6
pic Mitja Zavec 0:1 0:3
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:3 0:9
pic Jure Zlodej 1:0 3:1
pic Peter Zlodej 6:1 18:9
pic Urban Zorman 1:0 3:0
pic Anže Zrimšek Žiger 3:2 11:7
pic Andraž Zupančič 1:0 3:1
pic Domen Zupančič 0:7 8:21
Skupaj: 162:137 560:513
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK Kema Puconci mladinci
2018/2019 NTK Kema Puconci kadeti
2017/2018 NTK Kema Puconci kadeti
2016/2017 NTK Kema Puconci mlajši kadeti
2015/2016 NTK Kema Puconci mlajši kadeti
2014/2015 NTK Kema Puconci mlajši kadeti
2013/2014 NTK Kema Puconci mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
6. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
31. - 59. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
2. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
35. - 65. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
27. - 54. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
10. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
5. - 8. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
12. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
9. - 16. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
5. - 8. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 26. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
24. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
3. - 4. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 28. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
29. - 56. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
18. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
31. - 58. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 28. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
9. - 16. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 54. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
25. - 46. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
23. - 42. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 20. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
23. - 44. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
25. - 47. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
27. - 53. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 37 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Dejan Jokić Men -10,8,-8,7,9 3:2 51:47
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log -7,9,-7,-2 1:3 27:42
Top, 5. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,5,4 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-6,-7 0:3 19:33
Top, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -7,6,7,-5,-11 2:3 45:48
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema -5,9,8,-7,2 3:2 45:41
Top, 1. krog pic Nino Šegula Kema -8,-6,-4 0:3 18:33
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič Arr -6,6,-6,-7,8,-8 2:4 49:58
Finalni del, osmina finala pic David Grad Men 8,10,7 3:0 34:25
Finalni del, 2. krog pic Jan Šobar Men 5,9,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 5,6,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ipavec Lakner B2 5,2,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Osmanaj Mb - ZM 5,2,5 3:0 33:12
30.03.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 8. krog - Cirkovce : Kema II
9. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce 6,7,-8,7 3:1 41:31
6. tekma pic Žan Napast Cirkovce -11,-9,7,-12 1:3 43:45
2. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -6,-2,-7 0:3 15:33
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob 9,1,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -6,9,-8,8,-7 2:3 43:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,-13,9,-10 1:3 38:47
09.03.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 7. krog - Ilirija : Kema II
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija -7,-3,-3 0:3 13:33
1. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija -9,4,5,5 3:1 42:25
09.03.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 7. krog - Kajuh-Slovan II : Kema II
6. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II 6,7,-6,-8,8 3:2 47:43
2. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II -4,4,8,5 3:1 37:28
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, finale pic Aljaž Goltnik Men -10,11,-6,-6 1:3 35:45
Finalni del, polfinale pic Jure Smodiš Kema 9,8,-8,-10,6 3:2 51:46
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič Arr 7,8,10 3:0 34:25
Finalni del, osmina finala pic Bine Rakušček Log 8,4,-5,-9,10 3:2 48:44
Finalni del, 1. krog pic Rok Kapun Sob 3,7,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -11,-9,3,7,7 3:2 53:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 6,3,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Gantar B2 4,7,3 3:0 33:14
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Men -5,-3,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Veronik Int 9,-8,-5,-9 1:3 33:42
09.02.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 6. krog - Kema II : Gorica
5. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,5,10,-4,-8 2:3 43:48
1. tekma pic Rok Likar Gorica 5,6,10 3:0 34:21
09.02.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 6. krog - Kema II : Vrhnika
5. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -3,11,-5,9,-6 2:3 38:53
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 9,8,-9,-4,2 3:2 46:41
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Kema : Arrigoni
6. tekma pic Alain Zboržil Arrigoni 3,4,3 3:0 33:10
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 5,-7,9,9 3:1 40:34
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Kema : Mengeš I
7. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -9,-10,-8 0:3 27:34
4. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -6,-10,-7 0:3 23:34
2. tekma pic David Grad Mengeš I 9,5,7 3:0 33:21
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Letrika : Kema
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 11,9,12 3:0 38:32
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 3,4,4 3:0 33:11
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : Kema
4. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I 7,7,6 3:0 33:20
1. tekma pic Matic Čopar Savinja I 7,9,6 3:0 33:22
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Logatec : Kema
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec 8,-10,9,7 3:1 43:36
1. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 9,3,4 3:0 33:16
19.01.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 5. krog - Kema II : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 14,5,6 3:0 38:25
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -10,5,-5,2,7 3:2 48:37
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Kema : Savinja
6. tekma pic Matic Čopar Savinja -10,9,10,-5,-8 2:3 46:53
3. tekma pic Oskar Rosc Savinja -6,-7,-5 0:3 18:33
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Mengeš II : Kema
6. tekma pic Dejan Jokić Mengeš II 9,11,6 3:0 35:26
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -9,-3,5,-5 1:3 28:38
12.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -4,-4,-3 0:3 11:33
1. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont -11,9,-10,-6 1:3 38:45
12.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Kema : Mengeš I
5. tekma pic Rok Grad Mengeš I -11,-7,-7 0:3 25:35
1. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -4,-7,-4 0:3 15:33
12.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Tempo : Kema
9. tekma pic Jaka Koren Tempo 4,3,5 3:0 33:12
6. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -9,-7,-1 0:3 17:33
2. tekma pic Patrik Videc Tempo 8,5,-8,-7,5 3:2 48:40
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Maribor : Kema
4. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 4,3,2 3:0 33:9
1. tekma pic Zak Murko Koblar Maribor 2,1,3 3:0 33:6
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Sobota : Kema
4. tekma pic Rok Kapun Sobota 6,3,5 3:0 33:14
1. tekma pic Timi Gider Sobota 10,10,3 3:0 35:23
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 4,3,2 3:0 33:9
2. tekma pic Maks Lađić Fužinar Inter Diskont 3,7,3 3:0 33:13
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kema : Muta
4. tekma pic Blaž Lapajne Muta 6,7,6 3:0 33:19
2. tekma pic Alin Lesnik Muta 7,7,-11,-9,8 3:2 53:46
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kema : B2
5. tekma pic Jan Krč B2 -12,9,8,11 3:1 47:42
1. tekma pic David Kne B2 7,8,5 3:0 33:20
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Kema : SU
7. tekma pic Mitja Omerzel SU -2,-6,-9 0:3 17:33
4. tekma pic Domen Zupančič SU -2,6,8,-5,-6 2:3 35:47
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Kema : Škofja Loka
3. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 3,7,9 3:0 33:19
01.12.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 4. krog - Kema II : Cirkovce
9. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce 9,4,8 3:0 33:21
5. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -12,-8,-1 0:3 21:36
1. tekma pic Žan Napast Cirkovce 8,-9,11,9 3:1 44:39
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Aleks Ušaj Let -10,5,5,8 3:1 43:30
Top, 6. krog pic Aljaž Goltnik Men 9,-9,-10,7,-6 2:3 47:50
Top, 5. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,-9,-9 0:3 27:33
Top, 4. krog pic Dejan Jokić Men -8,-5,-3 0:3 16:33
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log -6,-8,8,-8 1:3 33:41
Top, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves 7,-9,8,2 3:1 42:28
Top, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -5,8,8,10 3:1 39:37
17.11.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 3. krog - Kema II : Ilirija
5. tekma pic Mirza Tvrtkovič Ilirija -7,-8,-8 0:3 23:33
1. tekma pic Robert Boldin Ilirija -9,8,-5,-5 1:3 30:41
17.11.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 3. krog - Kema II : Kajuh-Slovan II
9. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 9,10,5 3:0 34:24
5. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II 4,-9,3,7 3:1 42:25
1. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II 8,9,-4,8 3:1 37:36
06.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 1. krog - Kema II : Muta
5. tekma pic Boštjan Kraser Muta -6,-8,-2 0:3 16:33
1. tekma pic Bojan Pavič Muta -1,-7,-2 0:3 10:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav -6,8,-9,9,-5 2:3 42:50
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves 6,4,4 3:0 33:14
Finalni del, 2. krog pic Miha Omahen Ves 4,3,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men 11,6,6 3:0 35:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub 7,8,-4,1 3:1 37:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 5,3,3 3:0 33:11
27.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 2. krog - Gorica : Kema II
6. tekma pic Nik Velikonja Gorica 7,-5,-11,9,-12 2:3 50:54
2. tekma pic Lan Bitežnik Gorica -6,-3,2,-9 1:3 29:35
27.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 2. krog - Vrhnika : Kema II
9. tekma pic Rok Semič Vrhnika 8,-7,-11,7,3 3:2 51:42
6. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -6,-4,-9 0:3 19:33
2. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -5,-8,9,-5 1:3 29:42
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 3,8,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -4,-5,9,-8 1:3 28:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 8,-8,-7,-10 1:3 36:42
13.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 1. krog - Metlika : Kema II
6. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 8,8,4 3:0 33:20
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,9,-6,9,-3 2:3 37:51
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men -7,-11,-8 0:3 26:35
Finalni del, osmina finala pic Alin Lesnik Muta 9,-4,-3,8,5 3:2 40:44
Finalni del, 1. krog pic Tarik Šaćirović Gor 6,3,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor 5,5,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 4,4,7 3:0 33:15
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor 5,8,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log 7,-8,-11,9,-7 2:3 48:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem -6,7,-8,-5 1:3 30:40
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -8,-6,-5 0:3 19:33
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Leon Veronik Int -2,-4,-5 0:3 11:33
Top, 6. krog pic Peter Zlodej Ves -8,7,9,11 3:1 43:38
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Let 6,4,6 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Aljaž Bobek Int 7,9,4 3:0 33:20
Top, 3. krog pic Nino Šegula Kema 5,7,-10,-12,7 3:2 55:45
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema 9,-6,6,7 3:1 39:33
Top, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves 4,6,-10,-6,7 3:2 49:40
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr -5,-5,10,-5 1:3 27:43
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav 6,7,-8,9 3:1 41:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves -7,-9,8,8,9 3:2 49:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Tibaut Sob 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jeršin PPR 3,9,7 3:0 33:19
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-1,-5 0:3 9:33
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav -8,9,5,-8,11 3:2 51:47
Finalni del, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr - 0:0 :
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sedej Gor 1,9,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Štefan Katona Kri 2,3,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Brezovnik Muta 3,4,5 3:0 33:12
24.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 10. krog - Metlika : Kema II
8. tekma pic Boris Govednik Metlika -6,-6,-8 0:3 20:33
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -9,7,-4,6,-12 2:3 47:49
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 8,4,9 3:0 33:21
24.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 10. krog - SU : Kema II
6. tekma pic Domen Zupančič SU -5,-7,-6 0:3 18:33
2. tekma pic Jožko Omerzel SU -4,-4,-4 0:3 12:33
10.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 9. krog - Kema II : Kajuh-Slovan II
8. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II 8,7,-8,4 3:1 41:30
6. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 8,6,7 3:0 33:21
3. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II -6,9,5,5 3:1 39:30
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Kema : Mengeš I
6. tekma pic David Grad Mengeš I 9,-10,5,6 3:1 43:32
3. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -5,-3,8,7,-10 2:3 40:49
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
5. tekma pic Tim Mori Muta -4,-5,-13 0:3 22:37
1. tekma pic Blaž Lapajne Muta 5,-6,-5,7,5 3:2 44:39
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - SU : Kema
8. tekma pic Andraž Zupančič SU 4,-10,4,4 3:1 43:24
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -9,-4,-2 0:3 15:33
1. tekma pic Lenart Zabukovec SU 6,10,6 3:0 34:22
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Kema
7. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -5,-5,9,-8 1:3 29:42
5. tekma pic Emanuel Kocjančič Arrigoni 7,6,6 3:0 33:19
3. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 6,-9,5,9 3:1 42:31
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,-3,-4 0:3 11:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,-3,-6 0:3 17:33
03.02.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 8. krog - Križe : Kema II
6. tekma pic Jaka Krpič Vodnik Križe -9,10,4,-10,6 3:2 53:43
2. tekma pic Emil Steiner Križe -2,-4,-7 0:3 13:33
03.02.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 8. krog - Royal Beach : Kema II
4. tekma pic Marko Čenčič Royal Beach -6,-8,-9 0:3 23:33
1. tekma pic Igor Drakulič Royal Beach 6,5,8 3:0 33:19
20.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 7. krog - Kema II : Cirkovce
5. tekma pic Tomaž Ferenčič Cirkovce -7,6,-7,7,8 3:2 47:43
1. tekma pic Jaša Lozinšek Cirkovce -9,6,12,8 3:1 45:37
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Savinja : Kema
4. tekma pic Matic Čopar Savinja 6,6,5 3:0 33:17
1. tekma pic Aljaž Pančur Savinja 4,4,9 3:0 33:17
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Maribor
4. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 5,9,6 3:0 33:20
2. tekma pic Leon Pinter Maribor 5,6,7 3:0 33:18
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
6. tekma pic Alin Lesnik Muta 5,7,9 3:0 33:21
3. tekma pic Tim Mori Muta -7,-4,-8 0:3 19:33
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Kema : SU
5. tekma pic Mitja Omerzel SU -7,-10,-3 0:3 20:34
1. tekma pic Domen Zupančič SU -6,10,-8,-8 1:3 34:43
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Vesna
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna -6,5,-9,-3 1:3 29:38
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Kema II : Gorica
5. tekma pic Jan Stepančič Gorica 7,-9,2,2 3:1 42:22
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,8,7,-10,7 3:2 50:45
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Kema II : Vrhnika
5. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 8,-4,-10,-6 1:3 31:42
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 8,9,-4,-10,-10 2:3 46:52
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log -5,-8,-12 0:3 25:36
Top, 6. krog pic Leon Veronik Int -5,-10,-9 0:3 24:34
Top, 5. krog pic Peter Vitamvas K-S -6,-7,-9 0:3 22:33
Top, 4. krog pic Aleks Ušaj Let -8,4,3,7 3:1 41:25
Top, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 6,-9,-8,10,7 3:2 51:45
Top, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,10,3 3:0 34:21
Top, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -8,7,-12,9,9 3:2 53:50
02.12.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 5. krog - Kema II : Metlika
9. tekma pic Boris Govednik Metlika -9,8,6,-7,4 3:2 49:40
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 7,-10,-7,-7 1:3 35:41
1. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika 11,7,12 3:0 38:30
02.12.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 5. krog - Kema II : SU
5. tekma pic Jožko Omerzel SU -11,-12,-11 0:3 34:40
1. tekma pic Mitja Omerzel SU -3,-4,-4 0:3 11:33
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR 12,-3,-8,-6 1:3 31:45
Finalni del, 1. krog pic Bine Rakušček Log -10,5,9,10 3:1 44:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int 8,8,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men 8,5,8 3:0 33:21
18.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 4. krog - Kajuh-Slovan II : Kema II
2. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II -8,-8,-4 0:3 20:33
04.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Kema II : Križe
5. tekma pic Klemen Mrak Križe 8,-5,-11,-5 1:3 32:43
1. tekma pic Emil Steiner Križe -8,-7,-6 0:3 21:33
04.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Kema II : Royal Beach
5. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -8,-9,10,7,10 3:2 52:49
1. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 8,-10,-4,9,11 3:2 49:51
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU -6,-4,-6 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 12,3,6 3:0 36:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 8,6,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men 2,6,3 3:0 33:11
21.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 2. krog - Cirkovce : Kema II
6. tekma pic Darko Hergan Cirkovce 8,-3,-6,-6 1:3 26:41
2. tekma pic Žan Napast Cirkovce -5,-6,-4 0:3 15:33
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - Gorica : Kema II
6. tekma pic Nik Velikonja Gorica -3,-4,-4 0:3 11:33
2. tekma pic Jan Pajntar Gorica -2,-10,-7 0:3 19:34
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - Vrhnika : Kema II
6. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -4,-7,-5 0:3 16:33
2. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -7,-12,9,-7 1:3 37:45
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jokić Men -10,-5,-7 0:3 22:34
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves -6,9,8,3 3:1 39:31
Finalni del, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 8,1,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Let -6,8,-7,8,8 3:2 46:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Lesnik Muta 7,3,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Enej Buh Vrh 6,7,5 3:0 33:18
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jan Krč B2 -10,-6,-8 0:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,6,-6,-9 1:3 33:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta 8,-11,3,3 3:1 44:27
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 8,-6,9,5 3:1 39:33
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Rakek : Kema
6. tekma pic Luka Stražišar Rakek 3,-9,6,-5,-9 2:3 45:42
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Kema
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna -4,-12,2,7,-8 2:3 46:45
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Kema
6. tekma pic Matija Novel Arrigoni -7,-3,-7 0:3 17:33
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Kema : Krka
1. tekma pic Peter Hribar Krka -7,-5,-2 0:3 14:33
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Kema : Muta
1. tekma pic Tim Mori Muta 10,9,-9,-8,7 3:2 51:48
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr -9,13,6,-9,-11 2:3 55:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 6,4,10 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Koglot Gor 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Lakošeljac Arr 3,5,3 3:0 33:11
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Ilirija : Kema
2. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 8,10,4 3:0 34:22
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
2. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -4,-7,-3 0:3 14:33
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 9,-11,3,-9,-7 2:3 49:47
Top, 6. krog pic Peter Vitamvas K-S 6,-3,-8,-6 1:3 28:39
Top, 5. krog pic Janez Popelar Men -9,-9,-8 0:3 26:33
Top, 4. krog pic Aljaž Goltnik Men -10,8,7,-8,-3 2:3 43:49
Top, 3. krog pic Mitja Zavec Men -7,-9,-9 0:3 25:33
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log 4,-8,3,3 3:1 41:21
Top, 1. krog pic Leon Veronik Int -10,-8,-9 0:3 27:34
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Dejan Jokić Men -8,-3,-10 0:3 21:34
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 10,7,-9,5 3:1 43:33
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 6,2,-9,6 3:1 42:25
Finalni del, 1. krog pic Jure Kraker Muta 7,5,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Zlodej Ves -8,2,3,3 3:1 41:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Plahuta Jes 3,5,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Let 10,9,4 3:0 34:23
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -5,-11,-6 0:3 22:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka 8,-7,10,-9,-6 2:3 45:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Sedej Gor 3,4,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 5,-4,5,9 3:1 37:30
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -9,-6,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Rajterič K-S 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-4,-6 0:3 17:33
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -3,-6,-3 0:3 12:33
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Aljaž Bobek Int 7,-9,-9,-9 1:3 38:40
Top, 6. krog pic Jaka Golob Krka -10,3,9,3 3:1 43:27
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta 5,5,2 3:0 33:12
Top, 4. krog pic David Grad Men 4,6,7 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 9,7,7 3:0 33:23
Top, 2. krog pic Žiga Škerbec Ves 11,-10,-9,7,1 3:2 54:42
Top, 1. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 6,5,6 3:0 33:17
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 4,7,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Mori Muta -7,-6,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor 7,-9,-6,-8 1:3 34:40
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Janez Erjavec Hra -7,-3,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -4,-6,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 6,11,5 3:0 35:22
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-6,-7 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 8,8,-3,2 3:1 36:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Rad -6,-1,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 5,7,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic David Grad Men 3,5,6 3:0 33:14
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : kema
6. tekma pic Rok Grad Mengeš I -9,-7,-6 0:3 22:33
2. tekma pic Luka Uranič Mengeš I 8,-5,15,-6,-9 2:3 48:56
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Vesna : kema
4. tekma pic Peter Zlodej Vesna -9,-4,-4 0:3 17:33
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -4,-3,-6 0:3 13:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -5,-6,-8 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Jan Stepančič Gor -7,-6,8,8,4 3:2 46:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr -6,7,5,-10,9 3:2 49:44
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men -8,8,4,3 3:1 41:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 8,4,4 3:0 33:16
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Česen Log 8,10,-6,8 3:1 40:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Likar Gor 10,-10,-7,-8 1:3 37:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -4,-4,-5 0:3 13:33
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Uranič Men -9,-7,10,5,5 3:2 50:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM -4,-7,-10 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -3,-5,-3 0:3 11:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Zorman PPR 7,5,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Tem -4,-7,-10 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka -1,-3,-4 0:3 8:33
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -8,8,-8,8,-6 2:3 44:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,8,11,6 3:1 40:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -4,-3,-5 0:3 12:33
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Mali finale, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -11,-10,-8 0:3 29:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Grčar Ves -13,5,7,12 3:1 49:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -6,-4,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -4,-3,9,-7 1:3 25:42
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Ošlak Muta -6,-9,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,-6,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rutar Men -6,-7,-4 0:3 17:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -7,-11,-9 0:3 27:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S -6,12,-7,-8 1:3 35:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -4,-9,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM -7,-3,-6 0:3 16:33
Skupaj: 54,18 % 162:137 560:513 9732:9393
Preskoči na orodno vrstico