NTZS

Matic Slodej
pic
Podatki o igralcu
Id 14
Št. tekmovalne izkaznice 018/00
Starost 32 let (letnik 1991)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 12:1 39:8
pic Maks Bagari 1:0 3:0
pic Alen Bećirević 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 1:0 3:0
pic Robert Boldin 2:1 6:1
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Luca Bressan 1:0 3:0
pic Uroš Cerar 2:0 6:0
pic Matic Čopar 2:0 6:1
pic Matevž Črepnjak 0:2 3:6
pic Tilen Cvetko 3:8 16:26
pic Kim Daybell 1:1 4:5
pic Lan Demšar 2:0 6:0
pic Darko Drčić 1:0 3:2
pic Miodrag Drljača 3:0 9:1
pic Nejc Erjavec 6:0 18:0
pic Miha Fatur 2:0 6:1
pic David Filipovič 2:0 6:0
pic Miha Flajs 2:0 6:0
pic Simon Frank 5:2 16:12
pic Aljaž Frelih 1:0 3:1
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:0
pic Matej Germek 1:0 3:0
pic Jaka Golavšek 2:3 9:10
pic Črt Lovro Grm Urbančič 3:0 9:1
pic Vojko Gumilar 1:0 3:0
pic Nejc Gutnik 1:0 3:0
pic Rene Hedl 1:0 3:0
pic Miha Homan 1:0 3:0
pic Gorazd Horvat 7:0 23:8
pic Mitja Horvat 4:20 24:71
pic Peter Hribar 2:4 9:14
pic Darko Jamšek 8:4 29:17
pic Miha Jamšek 1:0 3:0
pic Martin Janežič 2:0 6:0
pic Žiga Jazbec 2:0 6:2
pic Klemen Jazbič 9:1 27:8
pic Primož Jazbič 2:0 6:1
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:0
pic Darko Jorgić 3:9 20:32
pic Dejan Jovanović 2:0 6:2
pic Jaka Kanc 3:1 11:4
pic Neven Karkovič 3:4 12:15
pic Bor Klešnik 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 2:0 6:1
pic Primož Koban 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 0:1 1:3
pic Gregor Kocuvan 8:0 24:8
pic Mario Kolbl 2:0 6:3
pic Filip Kolle 4:0 12:2
pic Gregor Komac 1:2 4:8
pic Žan Korelec 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 3:0 9:0
pic Deni Kožul 2:3 8:9
pic Boštjan Kraser 5:0 15:2
pic Jan Krč 3:0 9:1
pic Luka Krušič 2:1 8:7
pic Blaž Lapajne 1:0 3:0
pic Robert Lapajne 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 5:0 15:3
pic Marko Lesar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 1:0 3:0
pic Kristian Ludvik 4:0 12:0
pic Mitja Lukner 1:0 3:0
pic Lorencio Lupulescu 1:2 3:7
pic Matej Mamut 1:0 3:2
pic Jernej Masten Toplak 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 2:0 6:0
pic Uroš Mrak 1:0 3:1
pic Luka Norčič 2:1 8:4
pic Andraž Novak 8:2 25:13
pic Tilen Novak 11:0 36:9
pic Matija Novel 6:0 18:3
pic Jožko Omerzel 2:0 6:3
pic Mitja Omerzel 1:0 3:0
pic David Orešnik 6:3 22:14
pic Jan Ošlak 1:0 3:0
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:0
pic Tibor Ožanič 2:0 6:0
pic Oleksandr Palchikovskiy 3:0 9:0
pic Blaž Pandev 4:0 12:1
pic Erik Paulin 9:8 34:32
pic Bojan Pavič 5:0 17:4
pic Tim Pavli 2:0 6:0
pic Tomaž Pelcar 11:4 37:18
pic Domen Peperko 4:1 13:6
pic Kristjan Peršolja 2:0 6:0
pic Ludvik Peršolja 5:10 24:40
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:0
pic Janez Petrovčič 8:6 35:24
pic Danilo Piljak 3:1 12:5
pic Denis Pintar 5:1 17:8
pic Zvonko Plohl 2:0 6:4
pic Ožbej Poročnik 5:2 19:10
pic Tai Puhan 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 9:10 40:44
pic Oskar Rosc 2:0 6:1
pic Patrik Rosc 10:0 30:9
pic Tomaž Roudi 6:11 27:42
pic Blaž Šarlah 1:0 3:1
pic Marsel Šegula 1:0 3:0
pic Nino Šegula 2:0 6:0
pic Gorazd Selišek 1:0 3:0
pic Zal Šesek 1:0 3:0
pic Tom Šfiligoj 4:2 13:11
pic Dominik Škraban 7:4 23:23
pic Jure Slatinšek 2:3 9:11
pic Uroš Slatinšek 0:17 11:53
pic Aljaž Šmaljcelj 4:0 12:2
pic Jure Smodiš 4:0 12:6
pic Rok Smodiš 1:0 3:0
pic Rok Špendov 1:0 3:0
pic Gašper Srebočan Čebela 4:0 12:0
pic Tim Stajnko 1:0 3:0
pic Emil Steiner 2:0 6:1
pic Sergej Stiković 1:0 3:0
pic Dejan Stojanovič 1:0 3:2
pic Miha Šubic 2:1 7:3
pic Patrik Sukič 3:0 9:0
pic Nejc Titan 2:0 6:0
pic Janez Tomše 3:2 14:7
pic Rok Trtnik 1:0 3:1
pic Mirza Tvrtković 1:4 9:12
pic Žiga Urbanc 3:0 9:0
pic Timo Urbas 1:0 3:0
pic Jože Urh 2:0 6:1
pic Dominik Vehar 2:0 6:0
pic Gaj Vidmar 5:0 15:0
pic Michele Vigini 3:1 9:4
pic Ivo Vitez 4:0 12:0
pic Blaž Vodlan 3:0 9:0
pic Gregor Zafoštnik 2:5 10:17
pic Lovro Zajc Hace 1:0 3:0
pic Tim Zajec 2:0 6:0
pic Nejc Zavasnik 3:1 10:5
pic Urban Zavasnik 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 1:0 3:0
pic Damjan Zelko 4:1 14:4
pic Jaka Zelko 1:0 3:0
pic Matevž Žgank 1:0 3:0
pic Jan Žibrat 0:1 0:4
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Peter Zlodej 1:0 3:0
pic Ožbej Benjamin Žot 1:0 3:0
pic Tej Zupanec 1:0 3:0
Skupaj: 395:173 1358:771
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Cirkovce člani
2022/2023 NTK Cirkovce člani
2021/2022 NTK Xiom Muta člani
2020/2021 NTK Xiom Muta člani
2019/2020 NTK Xiom Muta člani
2018/2019 ŽNTK Maribor člani
2017/2018 ŽNTK Maribor člani
2016/2017 ŽNTK Maribor člani
2015/2016 ŽNTK Maribor člani
2014/2015 ŽNTK Maribor člani
2013/2014 ŽNTK Maribor člani
2012/2013 NTK Ptuj člani
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 10.11.2019 2. OT za članice in člane, Muta
33. - 40. 02.03.2019 - 03.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 30. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
33. - 36. 19.03.2016 - 20.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
6. 30.01.2016 2. TOP članic in članov, Muta
5. 11.10.2015 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
9. - 16. 12.09.2015 1. OT za članice in člane, Puconci
5. - 8. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
8. 21.03.2015 2. TOP članic in članov, Ljubljana
5. - 8. 28.02.2015 - 01.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
5. - 8. 20.12.2014 2. OT za članice in člane, Logatec
3. 19.10.2014 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
5. - 8. 06.09.2014 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
3. - 4. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. - 4. 30.03.2014 3. OT za članice in člane, Ptuj
5. - 8. 01.03.2014 - 02.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane, Nova vas
3. 02.02.2014 2. TOP članic in članov, Puconci
2. 07.12.2013 2. OT za članice in člane, Cirkovce
7. 10.11.2013 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
1. 15.09.2013 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
Skupaj: 22 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Tomaž Pelcar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Tilen Cvetko M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Ivana Zera X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Erik Paulin M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
1. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Ivana Zera X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
3. - 4. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Ivana Zera X Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
9. - 16. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Erik Paulin M Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
5. - 8. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Gregor Zafoštnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
3. - 4. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Ivana Zera X Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
2. 01.03.2014 - 02.03.2014 pic Ivana Zera X Državno prvenstvo za članice in člane, Nova vas
5. - 8. 01.03.2014 - 02.03.2014 pic Gregor Zafoštnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Nova vas
Skupaj: 11 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Cirkovce I : Ptuj
8. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 1,1,3 3:0 33:5
5. tekma pic Nino Šegula Ptuj 5,6,10 3:0 34:21
3. tekma pic Darko Drčić Ptuj -8,-11,2,5,11 3:2 54:42
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj -6,8,9,-6,8 3:2 45:47
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Cirkovce I : Ilirija
8. tekma pic Robert Boldin Ilirija 4,8,7 3:0 33:19
5. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 2,3,3 3:0 33:8
3. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 1,4,2 3:0 33:7
1. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 6,6,2 3:0 33:14
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Cirkovce I : Vesna
5. tekma pic Ožbej Benjamin Žot Vesna 3,3,1 3:0 33:7
3. tekma pic Zal Šesek Vesna 4,3,8 3:0 33:15
1. tekma pic Bor Klešnik Vesna 6,4,7 3:0 33:17
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Kema Murexin II : Cirkovce I
5. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 9,-9,7,8 3:1 42:35
2. tekma pic Tai Puhan Kema Murexin II 4,3,2 3:0 33:9
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 10,-9,9,-7,8 3:2 50:49
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Xiom Muta : Cirkovce I
5. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 7,6,7 3:0 33:20
2. tekma pic Robert Lapajne Xiom Muta 2,4,4 3:0 33:10
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 5,10,3 3:0 34:18
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Cirkovce I : Arrigoni I
7. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 2,4,6 3:0 33:12
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I 1,9,-8,-6,-10 2:3 46:44
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -13,-9,6,-8 1:3 41:43
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Cirkovce I : Rakek
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 10,3,12 3:0 37:25
3. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 2,5,4 3:0 33:11
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 10,7,12 3:0 37:29
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja III : Cirkovce I
9. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 3,4,6 3:0 33:13
5. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -7,-2,-8 0:3 17:33
2. tekma pic Miha Fatur Savinja III 9,-8,5,8 3:1 41:33
1. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III 10,7,7 3:0 34:24
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja KPM II : Cirkovce I
9. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II 5,5,-9,-9,6 3:2 51:38
5. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II 5,7,9 3:0 33:21
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II 4,7,4 3:0 33:15
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II 11,9,11 3:0 37:31
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Ptuj : Cirkovce I
8. tekma pic Luka Krušič Ptuj 6,-6,-2,4,6 3:2 41:38
6. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 9,8,7 3:0 33:24
4. tekma pic Nino Šegula Ptuj 4,3,4 3:0 33:11
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj 9,-9,-12,4,-8 2:3 51:49
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Ilirija : Cirkovce I
8. tekma pic Robert Boldin Ilirija 6,8,9 3:0 33:23
6. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 3,6,7 3:0 33:16
4. tekma pic Lovro Zajc Hace Ilirija 2,3,6 3:0 33:11
1. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 2,11,2 3:0 35:15
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vesna : Cirkovce I
9. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna 3,6,7 3:0 33:16
5. tekma pic Filip Kolle Vesna 3,8,5 3:0 33:16
2. tekma pic Dominik Vehar Vesna 5,2,3 3:0 33:10
1. tekma pic Dominik Vehar Vesna 5,4,3 3:0 33:12
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Cirkovce I : Kema Murexin II
8. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 7,6,-2,6 3:1 35:30
5. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II 8,4,8 3:0 33:20
3. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin II 2,1,1 3:0 33:4
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -9,4,8,-9,7 3:2 51:41
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Cirkovce I : Xiom Muta
8. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 6,5,3 3:0 33:14
5. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta 7,4,5 3:0 33:16
3. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 2,2,7 3:0 33:11
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -9,4,9,10 3:1 43:34
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Arrigoni I : Cirkovce I
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -4,-9,-5 0:3 18:33
2. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 4,10,5 3:0 34:19
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -7,-11,-9 0:3 27:35
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Rakek : Cirkovce I
5. tekma pic Timo Urbas Rakek 2,4,1 3:0 33:7
2. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 2,5,4 3:0 33:11
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 5,8,9 3:0 33:22
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce I : Savinja III
9. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 2,-5,11,6 3:1 40:30
7. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III 7,11,-2,-8,-8 2:3 42:51
4. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 9,3,8 3:0 33:20
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 7,-10,-8,-9 1:3 38:41
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce I : Savinja KPM II
9. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II 8,5,-6,-8,8 3:2 47:43
7. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II -11,6,5,-5,12 3:2 52:47
4. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II 8,4,-5,11 3:1 40:34
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II 6,6,6 3:0 33:18
10.05.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Savinja III
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 2,1,10 3:0 34:13
10.05.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 2. krog - Savinja III : Cirkovce
8. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 5,9,7 3:0 33:21
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 7,-6,11,8 3:1 41:37
5. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 9,8,1 3:0 33:18
3. tekma pic Miha Fatur Savinja III 4,8,8 3:0 33:20
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Cirkovce : Vrhnika
6. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 5,4,5 3:0 33:14
3. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 6,3,9 3:0 33:18
18.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 8. krog - Cirkovce : Sobota II
8. tekma pic Nejc Titan Sobota II 3,1,3 3:0 33:7
7. tekma pic Nejc Titan Sobota II 3,1,3 3:0 33:7
4. tekma pic Vojko Gumilar Sobota II 5,4,7 3:0 33:16
2. tekma pic Maks Bagari Sobota II 1,3,3 3:0 33:7
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Cirkovce : Savinja IV
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 8,3,7 3:0 33:18
6. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 8,4,2 3:0 33:14
3. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 3,3,7 3:0 33:13
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Cirkovce : Savinja V
6. tekma pic Urban Zavasnik Savinja V 2,2,4 3:0 33:8
3. tekma pic Rene Hedl Savinja V 2,2,2 3:0 33:6
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Inter Diskont II : Cirkovce
7. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 4,7,-5,2 3:1 38:24
4. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 2,5,7 3:0 33:14
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II 7,4,6 3:0 33:17
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Vesna II : Cirkovce
8. tekma pic Jože Urh Vesna II 3,1,7 3:0 33:11
7. tekma pic Jože Urh Vesna II 4,11,-5,5 3:1 40:31
5. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 4,5,6 3:0 33:15
3. tekma pic Martin Janežič Vesna II 9,6,3 3:0 33:18
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : B2 I Bendl
9. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 3,4,4 3:0 33:11
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 5,6,8 3:0 33:19
6. tekma pic Miodrag Drljača B2 I Bendl 1,3,2 3:0 33:6
3. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 6,5,5 3:0 33:16
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : Škofja Loka
8. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -9,5,5,5 3:1 42:26
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -16,8,4,3 3:1 49:33
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 2,5,4 3:0 33:11
2. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 1,6,4 3:0 33:11
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja IV : Cirkovce
7. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 3,3,2 3:0 33:8
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 6,8,8 3:0 33:22
1. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV 1,3,5 3:0 33:9
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Inter Diskont II
8. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 6,4,2 3:0 33:12
7. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 5,1,7 3:0 33:13
4. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 5,6,9 3:0 33:20
2. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 4,3,3 3:0 33:10
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Vesna II
4. tekma pic Martin Janežič Vesna II 2,6,6 3:0 33:14
2. tekma pic Peter Zlodej Vesna II 1,2,2 3:0 33:5
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - B2 I Bendl : Cirkovce
7. tekma pic Miodrag Drljača B2 I Bendl 7,-9,6,8 3:1 42:32
4. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -9,5,4,1 3:1 42:21
1. tekma pic Klemen Belehar B2 I Bendl 4,7,6 3:0 33:17
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Škofja Loka : Cirkovce
8. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 5,8,2 3:0 33:15
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -10,3,-9,7,-8 2:3 49:44
5. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 4,2,4 3:0 33:10
3. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 3,4,5 3:0 33:12
19.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 18. krog - Xiom Muta : Krka I
5. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I 2,3,7 3:0 33:12
1. tekma pic Alen Bećirević Krka I 4,3,4 3:0 33:11
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Xiom Muta : Vesna
7. tekma pic Taj Lavrič Vesna 9,9,-9,6 3:1 42:35
4. tekma pic Bojan Pavič Vesna 7,7,4 3:0 33:18
2. tekma pic Filip Kolle Vesna -8,6,-14,8,6 3:2 55:47
29.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 11. krog - Kajuh-Slovan : Xiom Muta
7. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -3,-7,-12 0:3 22:36
5. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Kajuh-Slovan 8,5,9 3:0 33:22
3. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 6,-8,-1,-6 1:3 26:39
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Xiom Muta : Inter Diskont
4. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont -3,6,7,-6,8 3:2 42:43
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont -6,-7,-3 0:3 16:33
11.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka I : Xiom Muta
4. tekma pic Neven Karkovič Krka I -8,-6,-8 0:3 22:33
1. tekma pic Matej Mamut Krka I 8,9,-4,-9,11 3:2 48:50
27.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 7. krog - Vesna : Xiom Muta
7. tekma pic Taj Lavrič Vesna 9,4,-9,6 3:1 42:30
5. tekma pic Bojan Pavič Vesna 7,5,-9,6 3:1 42:29
3. tekma pic Filip Kolle Vesna 1,10,10 3:0 35:21
06.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 4. krog - Xiom Muta : Maribor
6. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 4,7,5 3:0 33:16
3. tekma pic Gregor Komac Maribor 9,-9,-9,-14 1:3 43:47
16.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 2. krog - Xiom Muta : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Kajuh-Slovan 3,8,5 3:0 33:16
3. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -2,7,-9,-7 1:3 29:40
09.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Inter Diskont : Xiom Muta
2. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -8,9,-1,7,-3 2:3 34:49
20.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 2. krog - Arrigoni : Xiom Muta
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni 8,-8,7,6 3:1 41:32
5. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 4,7,7 3:0 33:18
3. tekma pic Simon Frank Arrigoni 2,-2,8,8 3:1 35:29
13.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 1. krog - Xiom Muta : Savinja I
8. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -6,5,-9,3,9 3:2 48:39
6. tekma pic Oskar Rosc Savinja I -9,3,10,6 3:1 43:30
3. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I 5,-10,-7,-1 1:3 29:39
07.03.2020 1. SNTL 2019/2020, 7. krog - Arrigoni : Xiom Muta
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni 4,3,9 3:0 33:16
5. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni 3,7,8 3:0 33:18
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni 8,12,-6,7 3:1 42:38
15.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 5. krog - Maribor : Xiom Muta
4. tekma pic Gregor Komac Maribor 6,2,-9,-5,8 3:2 47:38
1. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 8,-8,-9,8,-8 2:3 47:49
08.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 4. krog - Xiom Muta : Cornilleau Mengeš II
3. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II 3,5,5 3:0 33:13
01.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 3. krog - Savinja I : Xiom Muta
7. tekma pic Patrik Rosc Savinja I 6,8,4 3:0 33:18
5. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I 3,6,-4,6 3:1 37:26
3. tekma pic Jure Slatinšek Savinja I -10,-13,-9 0:3 32:38
25.01.2020 1. SNTL 2019/2020, 2. krog - Xiom Muta : Kema I
8. tekma pic Damjan Zelko Kema I 8,8,8 3:0 33:24
6. tekma pic Luka Norčič Kema I 10,-9,3,-8,-9 2:3 49:46
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I 4,8,4 3:0 33:16
14.12.2019 1. SNTL 2019/2020, 1. krog - Xiom Muta : SU
7. tekma pic Jožko Omerzel SU 5,6,-7,3 3:1 40:25
4. tekma pic Mitja Omerzel SU 6,6,5 3:0 33:17
2. tekma pic Uroš Slatinšek SU -8,-6,-9 0:3 23:33
10.11.2019 2. OT za članice in člane 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Mitja Horvat Int 5,-7,-9,-5,-9 1:4 41:49
Finalni del, 1. krog pic Tilen Novak Krka 6,10,-9,-3,4,10 4:2 58:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Miodrag Drljača B2 4,3,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -9,-8,7,-8 1:3 36:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Tujina 9,5,-9,9 3:1 42:34
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 1. krog - Tempo : Muta
2. tekma pic Miha Kljajič Tempo 7,9,5 3:0 33:21
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 2. krog - SU : Muta
4. tekma pic Uroš Slatinšek SU -11,-10,-5 0:3 26:36
2. tekma pic Jožko Omerzel SU 4,-8,8,-10,7 3:2 51:42
22.05.2019 1. SNTL - končnica 2018/2019, 2. krog - Krka : Maribor
4. tekma pic Lorencio Lupulescu Krka -4,-4,-8 0:3 16:33
1. tekma pic Neven Karkovič Krka 8,-6,6,-3,12 3:2 45:48
22.05.2019 1. SNTL - končnica 2018/2019, 2. krog - Maribor : Krka
6. tekma pic Tilen Cvetko Krka 9,-4,-7,-6 1:3 28:42
3. tekma pic Lorencio Lupulescu Krka -6,-9,-7 0:3 22:33
10.04.2019 1. SNTL - končnica 2018/2019, 1. krog - Inter Diskont I : Maribor
7. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -12,8,-2,9,-6 2:3 42:53
5. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I 9,4,-6,-9,6 3:2 48:41
3. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -10,7,-9,9,11 3:2 54:50
10.04.2019 1. SNTL - končnica 2018/2019, 1. krog - Maribor : Inter Diskont I
8. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I 6,4,7 3:0 33:17
6. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I 7,6,5 3:0 33:18
3. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I 6,-3,-5,-12 1:3 31:42
30.03.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 18. krog - Krka : Maribor
6. tekma pic Tilen Cvetko Krka -2,-3,-5 0:3 10:33
2. tekma pic Lorencio Lupulescu Krka 11,6,-8,7 3:1 43:35
23.03.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 17. krog - Maribor : Arrigoni
6. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni -9,3,5,12 3:1 45:31
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -9,7,10,4 3:1 43:32
09.03.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 16. krog - Maribor : Cornilleau Mengeš II
6. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II 1,2,9 3:0 33:12
3. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -10,2,5,8 3:1 43:27
02.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Robert Boldin Ili -wo 0:1 0:0
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Jazbič Men -4,-5,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Smiljan Mekicar Ves 3,1,8 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Vodlan PPR 2,4,7 3:0 33:13
09.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 13. krog - Inter Diskont I : Maribor
9. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -3,-5,-6 0:3 14:33
6. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -9,-9,-8 0:3 26:33
2. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I 7,4,5 3:0 33:16
02.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 12. krog - Maribor : Kajuh-Slovan I
6. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I 3,9,11 3:0 35:23
3. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I 5,-9,-12,9,8 3:2 54:47
01.12.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 9. krog - Maribor : Krka
4. tekma pic Tilen Cvetko Krka -8,7,-4,-11 1:3 34:42
2. tekma pic Tilen Novak Krka 9,5,8 3:0 33:22
24.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 8. krog - Arrigoni : Maribor
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -9,-9,-9 0:3 27:33
5. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni 6,2,9 3:0 33:17
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -7,10,4,12 3:1 44:37
17.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 7. krog - Cornilleau Mengeš II : Maribor
5. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II 8,7,6 3:0 33:21
3. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II 6,-9,3,6 3:1 42:26
27.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 5. krog - Savinja : Maribor
7. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -6,7,-8,11,8 3:2 49:48
5. tekma pic Oskar Rosc Savinja 7,5,3 3:0 33:15
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja 5,4,4 3:0 33:13
20.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 4. krog - Maribor : Inter Diskont I
8. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I 5,4,6 3:0 33:15
6. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I 10,10,8 3:0 35:28
3. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -8,13,11,-11,-7 2:3 54:59
13.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 3. krog - Kajuh-Slovan I : Maribor
2. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I -7,-4,9,4,5 3:2 44:40
06.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 2. krog - Maribor : Mengeš I
7. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 7,3,2 3:0 33:12
4. tekma pic David Orešnik Mengeš I -7,8,8,-8,-9 2:3 46:49
2. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -9,5,3,7 3:1 42:26
22.09.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 1. krog - Kema I : Maribor
2. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I -5,-7,-2 0:3 14:33
19.05.2018 1. SNTL - končnica 2017/2018, 1. krog - Inter Diskont I : Maribor
9. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I 5,7,8 3:0 33:20
6. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I 4,-8,6,-8,11 3:2 51:43
2. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I 8,-9,5,6 3:1 42:30
9. tekma pic Ožbej Poročnik Inter Diskont I 4,8,4 3:0 33:16
6. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I -6,-7,8,6,-7 2:3 42:47
2. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -10,-9,-6 0:3 25:34
19.05.2018 1. SNTL - končnica 2017/2018, 1. krog - Maribor : Inter Diskont I
3. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -6,-10,-5 0:3 21:34
17.05.2018 1. SNTL - končnica 2017/2018, 2. krog - Krka : Maribor
6. tekma pic Neven Karkovič Krka -9,10,-6,-0 1:3 27:43
2. tekma pic Tilen Cvetko Krka -7,9,-8,-9 1:3 35:42
17.05.2018 1. SNTL - končnica 2017/2018, 2. krog - Maribor : Krka
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka 4,5,11 3:0 35:20
1. tekma pic Peter Hribar Krka -7,-8,4,-7 1:3 33:37
24.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 18. krog - Kajuh-Slovan I : Maribor
6. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I 8,9,5 3:0 33:22
2. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I -5,-6,8,7,-6 2:3 39:48
17.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 17. krog - Maribor : Savinja Lean Rešitve
1. tekma pic Miha Šubic Savinja Lean Rešitve -3,-9,3,-8 1:3 31:36
10.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 16. krog - Krka : Maribor
5. tekma pic Tilen Novak Krka 5,8,8 3:0 33:21
3. tekma pic Peter Hribar Krka -10,-13,-7 0:3 30:38
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Jan Žibrat Sob -3,-2,-1,-4 0:4 10:44
Finalni del, osmina finala pic Erik Paulin Arr 9,7,9,11 4:0 46:36
Finalni del, 2. krog pic Bojan Pavič Sob -11,5,7,6,2 4:1 55:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin -9,5,-8,8,2 3:2 50:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves 6,9,9 3:0 33:24
17.02.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 15. krog - Maribor : Inter Diskont I
8. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I -4,6,-6,8,-4 2:3 36:47
6. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -6,6,9,7 3:1 39:33
3. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I 9,-6,-5,-8 1:3 30:42
03.02.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 14. krog - Kema I : Maribor
7. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -3,7,10,9 3:1 37:37
5. tekma pic Luka Norčič Kema I 5,3,12 3:0 36:20
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I 5,8,3 3:0 33:16
20.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 12. krog - Maribor : Sobota
4. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -3,-5,-6 0:3 14:33
2. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota 10,1,4 3:0 34:15
13.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 11. krog - Mengeš I : Maribor
8. tekma pic David Orešnik Mengeš I -3,-9,-4 0:3 16:33
4. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 2,6,-11,9 3:1 44:30
1. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 4,-9,6,-7,-8 2:3 46:43
06.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 10. krog - Maribor : Arrigoni
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -8,5,17,7 3:1 49:40
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 6,8,5 3:0 33:19
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni 8,8,9 3:0 33:25
02.12.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 9. krog - Maribor : Kajuh-Slovan I
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I 9,-9,8,-7,8 3:2 49:47
1. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I 4,6,4 3:0 33:14
25.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 8. krog - Savinja Lean Rešitve : Maribor
8. tekma pic Patrik Rosc Savinja Lean Rešitve -5,-9,9,4,9 3:2 47:44
4. tekma pic Jure Slatinšek Savinja Lean Rešitve -8,8,10,-7,-12 2:3 50:54
1. tekma pic Miha Šubic Savinja Lean Rešitve 9,11,6 3:0 35:26
18.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 7. krog - Maribor : Krka
7. tekma pic Tilen Cvetko Krka -8,-6,-8 0:3 22:33
4. tekma pic Peter Hribar Krka 9,10,4 3:0 34:23
2. tekma pic Tilen Novak Krka 8,-7,-8,6,6 3:2 48:42
11.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 6. krog - Inter Diskont I : Maribor
6. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I 8,8,-8,-6,-7 2:3 43:49
2. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I 8,-2,11,-9,8 3:2 46:49
04.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 5. krog - Maribor : Kema I
4. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I -4,-3,-5 0:3 12:33
2. tekma pic Luka Norčič Kema I 8,8,-6,6 3:1 39:33
21.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 3. krog - Sobota : Maribor
7. tekma pic Bojan Pavič Sobota 6,-8,-7,9,4 3:2 48:41
5. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -9,-5,-3 0:3 17:33
3. tekma pic Gaj Vidmar Sobota 4,3,6 3:0 33:13
14.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 2. krog - Maribor : Mengeš I
6. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 5,6,5 3:0 33:16
3. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 10,9,5 3:0 34:24
07.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Maribor
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni 6,-8,9,-6,5 3:2 47:42
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni -10,6,10,2 3:1 44:30
3. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 4,14,3 3:0 38:21
06.05.2017 1. SNTL - končnica 2016/2017, 1. krog - Krka I : Maribor
4. tekma pic Tilen Cvetko Krka I 10,-7,6,-7,-5 2:3 42:49
1. tekma pic Peter Hribar Krka I -9,-5,-4 0:3 18:33
06.05.2017 1. SNTL - končnica 2016/2017, 1. krog - Maribor : Krka I
3. tekma pic Tilen Cvetko Krka I 12,-4,-6,-8 1:3 32:45
01.04.2017 1. SNTL 2016/2017, 18. krog - Mengeš I : Maribor
5. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 9,12,9 3:0 36:30
3. tekma pic David Orešnik Mengeš I 5,10,7 3:0 34:22
25.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 17. krog - Maribor : Kajuh-Slovan I
8. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I -7,10,11,-10,4 3:2 53:48
6. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I -7,-5,8,-6 1:3 29:41
3. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I 10,6,12 3:0 37:28
18.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 16. krog - Sobota : Maribor
7. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -6,-8,-3 0:3 17:33
5. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -10,8,7,10 3:1 44:37
3. tekma pic Damjan Zelko Sobota 6,3,-6,4 3:1 39:24
11.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 15. krog - Maribor : Krka I
6. tekma pic Tilen Novak Krka I 4,4,-8,6 3:1 41:25
3. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -8,-8,-7 0:3 23:33
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Erik Paulin Arr -8,-7,-4,-2 0:4 21:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Slatinšek Krka -7,-2,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaj Vidmar Ili 6,11,8 3:0 35:25
11.02.2017 1. SNTL 2016/2017, 14. krog - Kema : Maribor
7. tekma pic Bojan Ropoša Kema 7,-12,-4,7,10 3:2 50:49
5. tekma pic Tomaž Pelcar Kema 7,-8,4,8 3:1 41:30
3. tekma pic Dominik Škraban Kema 6,8,-8,-8,5 3:2 49:41
04.02.2017 1. SNTL 2016/2017, 13. krog - Maribor : Arrigoni
8. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 2,-8,6,3 3:1 41:22
6. tekma pic Matija Novel Arrigoni 8,5,5 3:0 33:18
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni 9,-9,-8,12,-6 2:3 48:54
21.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 12. krog - Ilirija : Maribor
4. tekma pic Gaj Vidmar Ilirija 4,4,7 3:0 33:15
1. tekma pic Blaž Šarlah Ilirija -11,4,3,4 3:1 44:24
14.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 11. krog - Maribor : Olimpija
3. tekma pic David Filipovič Olimpija 4,5,4 3:0 33:13
07.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 10. krog - Maribor : Inter Diskont I
8. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I 4,-5,-2,-6 1:3 24:37
6. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I 10,8,7 3:0 34:25
3. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -0,-4,-5 0:3 9:33
17.12.2016 Pokal RS - finale 2016/2017, 1. krog - Maribor : Sobota
7. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -4,-5,-4 0:3 13:33
4. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota 12,11,-8,-8,3 3:2 54:48
2. tekma pic Damjan Zelko Sobota 6,8,4 3:0 33:18
17.12.2016 Pokal RS - finale 2016/2017, 2. krog - Maribor : Kema
7. tekma pic Bojan Ropoša Kema -5,-4,-9 0:3 18:33
4. tekma pic Dominik Škraban Kema -11,8,10,12 3:1 48:43
2. tekma pic Tomaž Pelcar Kema 10,1,-7,-4,-7 2:3 41:44
03.12.2016 1. SNTL 2016/2017, 9. krog - Maribor : Mengeš I
7. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 1,9,-7,-8,9 3:2 48:41
4. tekma pic David Orešnik Mengeš I 5,5,4 3:0 33:14
2. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 6,6,4 3:0 33:16
26.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 8. krog - Kajuh-Slovan I : Maribor
4. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I -3,11,6,9 3:1 38:37
1. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I -8,8,3,7 3:1 41:29
21.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 2. krog - Mengeš I : Maribor
8. tekma pic David Orešnik Mengeš I 7,-4,-11,5,8 3:2 48:44
4. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 7,10,9 3:0 34:26
1. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -8,6,-8,2,8 3:2 49:38
19.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 7. krog - Maribor : Sobota
6. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota 9,7,4 3:0 33:20
3. tekma pic Damjan Zelko Sobota 7,8,6 3:0 33:21
07.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 1. krog - Mengeš II : Maribor
4. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš II 9,9,10 3:0 34:28
1. tekma pic Tim Pavli Mengeš II 6,4,4 3:0 33:14
29.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 4. krog - Arrigoni : Maribor
8. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -6,-4,-7 0:3 17:33
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -9,-10,-8 0:3 27:34
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni 8,5,3 3:0 33:16
22.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 3. krog - Maribor : Ilirija
4. tekma pic Gaj Vidmar Ilirija 3,3,6 3:0 33:12
2. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 4,2,3 3:0 33:9
15.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 2. krog - Olimpija : Maribor
4. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Olimpija -8,12,12,5 3:1 47:40
1. tekma pic David Filipovič Olimpija 11,10,6 3:0 36:27
08.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 1. krog - Inter Diskont I : Maribor
7. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -9,-9,-7 0:3 25:33
5. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -6,8,9,-5,-7 2:3 40:50
3. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I 10,6,-7,14 3:1 46:41
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Darko Jorgić Krka -6,-7,-3,-6 0:4 22:44
04.05.2016 1. SNTL - končnica 2015/2016, 1. krog - Krka I : Maribor
4. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -4,-5,-2 0:3 11:33
1. tekma pic Darko Jorgić Krka I 7,-10,-8,5,-5 2:3 45:46
02.04.2016 1. SNTL 2015/2016, 18. krog - Križe : Maribor
4. tekma pic Uroš Mrak Križe 2,5,-6,5 3:1 39:23
1. tekma pic Emil Steiner Križe 2,-7,2,7 3:1 40:22
26.03.2016 1. SNTL 2015/2016, 17. krog - Maribor : Kajuh-Slovan I
3. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I 9,4,6 3:0 33:19
19.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Tomaž Roudi Ili -7,-8,-11,-8 0:4 34:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin 6,-9,7,-14,-4 2:3 49:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Žgank Ves 9,7,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Ošlak Muta 1,7,6 3:0 33:14
05.03.2016 1. SNTL 2015/2016, 15. krog - Maribor : Kema I
4. tekma pic Dominik Škraban Kema I -7,-6,-5 0:3 18:33
2. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I -5,-7,-9 0:3 21:33
13.02.2016 1. SNTL 2015/2016, 14. krog - Ilirija : Maribor
8. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 10,12,-8,-6,-10 2:3 50:56
4. tekma pic Kim Daybell Ilirija 11,10,-14,6 3:1 50:43
1. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -4,8,-9,-7 1:3 31:41
06.02.2016 1. SNTL 2015/2016, 13. krog - Maribor : Krka II
8. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II -11,9,5,7 3:1 44:34
6. tekma pic Peter Hribar Krka II -7,9,-9,7,-9 2:3 47:49
3. tekma pic Tilen Cvetko Krka II 7,9,-7,9 3:1 40:36
30.01.2016 2. TOP članic in članov 2015/2016
Top, 7. krog pic Andraž Novak K-S 4,6,10 3:0 34:20
Top, 6. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 7,4,-6,-6,-6 2:3 40:44
Top, 5. krog pic Mitja Horvat Sob -8,-5,8,-5 1:3 29:41
Top, 4. krog pic Darko Jorgić Krka 2,5,-9,-4,-5 2:3 40:40
Top, 3. krog pic Ludvik Peršolja Tujina -3,-7,-4 0:3 14:33
Top, 2. krog pic Dominik Škraban Kema - Murexin 5,-9,8,-2,6 3:2 44:41
Top, 1. krog pic Deni Kožul Log -6,-5,-8 0:3 19:33
23.01.2016 1. SNTL 2015/2016, 12. krog - Maribor : Mengeš
7. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš 11,13,7 3:0 39:31
4. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 3,3,3 3:0 33:9
2. tekma pic David Orešnik Mengeš 8,-7,-11,7,-9 2:3 49:50
16.01.2016 1. SNTL 2015/2016, 11. krog - Fužinar I : Maribor
8. tekma pic Darko Jamšek Fužinar I -4,7,-10,-9 1:3 34:41
4. tekma pic Janez Petrovčič Fužinar I -6,4,7,9 3:1 39:31
1. tekma pic Ožbej Poročnik Fužinar I 6,7,7 3:0 33:20
09.01.2016 1. SNTL 2015/2016, 10. krog - Maribor : Arrigoni
8. tekma pic Simon Frank Arrigoni 9,6,5 3:0 33:20
6. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni 4,4,8 3:0 33:16
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -9,-9,8,-7 1:3 36:41
05.12.2015 1. SNTL 2015/2016, 9. krog - Maribor : Križe
3. tekma pic Emil Steiner Križe 8,6,7 3:0 33:21
28.11.2015 1. SNTL 2015/2016, 8. krog - Kajuh-Slovan I : Maribor
4. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I -10,4,1,8 3:1 43:25
1. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I -5,8,-5,8,6 3:2 43:44
21.11.2015 1. SNTL 2015/2016, 7. krog - Maribor : Krka I
9. tekma pic Neven Karkovič Krka I -4,-7,8,-3 1:3 25:41
5. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -4,-9,-11 0:3 24:35
1. tekma pic Tilen Novak Krka I 5,11,7 3:0 35:23
14.11.2015 1. SNTL 2015/2016, 6. krog - Kema I : Maribor
4. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -5,9,-10,-6 1:3 32:43
1. tekma pic Dominik Škraban Kema I -9,-6,-3 0:3 18:33
09.11.2015 Pokal RS 2015/2016, 1. krog - Melamin : Maribor
4. tekma pic Tim Zajec Melamin 4,9,13 3:0 37:26
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 2,5,5 3:0 33:12
07.11.2015 1. SNTL 2015/2016, 5. krog - Maribor : Ilirija
3. tekma pic Tom Šfiligoj Ilirija -9,-6,-9 0:3 24:33
24.10.2015 1. SNTL 2015/2016, 4. krog - Krka II : Maribor
4. tekma pic Tilen Cvetko Krka II 4,6,-8,7 3:1 41:28
1. tekma pic Peter Hribar Krka II -8,9,-9,9,3 3:2 50:43
17.10.2015 1. SNTL 2015/2016, 3. krog - Mengeš : Maribor
5. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš 1,10,7 3:0 34:18
3. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 7,6,2 3:0 33:15
11.10.2015 1. TOP za članice in člane 2015/2016
Top, 7. krog pic Mitja Horvat Sob -9,-5,-7 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Darko Jamšek Int 9,5,7 3:0 33:21
Top, 5. krog pic Dominik Škraban Kema - Murexin -2,-5,7,3,8 3:2 40:40
Top, 4. krog pic Tom Šfiligoj Ili -6,-14,-7 0:3 27:38
Top, 3. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 3,-4,-8,6,-7 2:3 41:42
Top, 2. krog pic Ludvik Peršolja Tujina 3,9,-7,-9,9 3:2 49:43
Top, 1. krog pic Deni Kožul Log -8,7,-8,-2 1:3 29:40
10.10.2015 1. SNTL 2015/2016, 2. krog - Maribor : Fužinar I
6. tekma pic Ožbej Poročnik Fužinar I 3,8,-10,-7,6 3:2 50:40
3. tekma pic Janez Petrovčič Fužinar I 6,8,-6,9 3:1 39:34
03.10.2015 1. SNTL 2015/2016, 1. krog - Arrigoni : Maribor
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -6,-9,9,8,5 3:2 48:44
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni -10,-5,3,5,10 3:2 49:41
12.09.2015 1. OT za članice in člane 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Kim Daybell Ili 8,-7,-10,-3,-8 1:4 39:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Novak Krka 8,-8,4,6 3:1 41:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Šubic Log 7,4,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Cerar Ves 5,4,2 3:0 33:11
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 9,9,-9,-9,-9,-9 2:4 58:62
Finalni del, osmina finala pic Tilen Novak Krka -9,-9,9,9,9,9 4:2 62:58
21.03.2015 2. TOP članic in članov 2014/2015
Top, 7. krog pic Deni Kožul Log 11,-11,-3,-2 1:3 29:46
Top, 6. krog pic Ludvik Peršolja Vrt -8,-10,-6 0:3 24:34
Top, 5. krog pic Darko Jamšek Int -8,11,7,-6,-5 2:3 43:51
Top, 4. krog pic Uroš Slatinšek Krka -2,-7,10,-8 1:3 29:43
Top, 3. krog pic Gregor Zafoštnik Mb - ZM -8,-9,-5 0:3 22:33
Top, 2. krog pic Darko Jorgić Krka -2,-11,-5 0:3 18:35
Top, 1. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin -6,-3,-7 0:3 16:33
07.03.2015 1. SNTL 2014/2015, 18. krog - Arrigoni : Maribor
4. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni 1,3,5 3:0 33:9
1. tekma pic Matej Germek Arrigoni 4,5,3 3:0 33:12
28.02.2015 Državno prvenstvo za članice in člane 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Horvat Tujina 8,-2,-7,-6,-8 1:4 34:52
Finalni del, osmina finala pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 3,9,-5,9,9 4:1 49:41
Finalni del, 2. krog pic Ožbej Poročnik Int 8,-10,-7,9,6,9 4:2 61:55
Finalni del, 1. krog pic Andraž Avbelj Men 9,9,9,9 4:0 44:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Ožbej Poročnik Int -8,7,6,-7,-11 2:3 48:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Korelec Ves 2,6,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Marko Lesar Mel 2,4,6 3:0 33:12
21.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 17. krog - Maribor : Krka I
5. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -3,-4,-5 0:3 12:33
1. tekma pic Darko Jorgić Krka I 10,10,-10,-4,-4 2:3 42:54
14.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 16. krog - Kema I : Maribor
6. tekma pic Dominik Škraban Kema I -7,-9,-4 0:3 20:33
2. tekma pic Bojan Ropoša Kema I 10,8,-3,8 3:1 37:37
07.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 15. krog - Maribor : Ilirija
9. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 9,-12,8,-7,-9 2:3 50:53
5. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -6,-8,6,6,-1 2:3 37:45
1. tekma pic Tom Šfiligoj Ilirija -7,6,6,11 3:1 42:34
31.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 14. krog - Maribor : Letrika
9. tekma pic Janez Petrovčič Letrika 7,-7,-9,4,-8 2:3 46:44
5. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika 9,-12,-11,-5 1:3 39:47
1. tekma pic Janez Tomše Letrika 7,-6,6,-9,-8 2:3 45:46
24.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 13. krog - Olimpija : Maribor
4. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija 7,5,8 3:0 33:20
1. tekma pic Miha Flajs Olimpija 10,5,9 3:0 34:24
17.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 12. krog - Maribor : Cirkovce Šternmatik
5. tekma pic Primož Koban Cirkovce Šternmatik 2,4,13 3:0 37:19
1. tekma pic Gregor Kocuvan Cirkovce Šternmatik 7,-5,2,-7,6 3:2 45:37
10.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 11. krog - Kema II : Maribor
4. tekma pic Gorazd Horvat Kema II 6,6,-6,6 3:1 39:29
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II 6,9,6 3:0 33:21
03.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 10. krog - Maribor : Mengeš
5. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš 6,9,4 3:0 33:19
1. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 4,6,8 3:0 33:18
20.12.2014 2. OT za članice in člane 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Ludvik Peršolja Vrt 7,-10,-5,-3,-5 1:4 34:52
Finalni del, osmina finala pic Gorazd Horvat Kema - Murexin 6,-8,7,7,3 4:1 52:34
13.12.2014 Pokal RS - finale 2014/2015, 2. krog - Maribor : Krka I
5. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -2,-9,7,8,-7 2:3 40:48
1. tekma pic Darko Jorgić Krka I -5,-5,-5 0:3 15:33
29.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 9. krog - Maribor : Arrigoni
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -2,-8,-8 0:3 18:33
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni 10,-7,6,4 3:1 41:31
15.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 7. krog - Maribor : Kema I
5. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -5,-8,-6 0:3 19:33
1. tekma pic Dominik Škraban Kema I 7,7,-9,-9,10 3:2 52:46
10.11.2014 Pokal RS 2014/2015, 1. krog - Krka II : Maribor
4. tekma pic Tilen Cvetko Krka II 10,-0,-0,-0 1:3 12:43
1. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II 5,7,4 3:0 33:16
08.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 6. krog - Ilirija : Maribor
4. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -9,-4,7,6,-9 2:3 44:46
1. tekma pic Tom Šfiligoj Ilirija 6,10,7 3:0 34:23
25.10.2014 1. SNTL 2014/2015, 5. krog - Letrika : Maribor
8. tekma pic Janez Petrovčič Letrika -12,11,-13,9,-3 2:3 52:60
4. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -5,-6,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Kristjan Peršolja Letrika 1,6,5 3:0 33:12
19.10.2014 1. TOP za članice in člane 2014/2015
Top, 7. krog pic Ludvik Peršolja Vrt 10,-6,4,-6,-2 2:3 37:47
Top, 6. krog pic Darko Jorgić Krka -11,3,-8,5,-19 2:3 60:53
Top, 5. krog pic Deni Kožul Log 8,2,10 3:0 34:20
Top, 4. krog pic Tomaž Roudi Ili 5,-5,6,7 3:1 38:29
Top, 3. krog pic Mitja Horvat Tujina 7,-4,-4,6,11 3:2 43:46
Top, 2. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 5,-10,-12,9,7 3:2 55:47
Top, 1. krog pic Gregor Zafoštnik Mb - ZM 6,9,3 3:0 33:18
18.10.2014 1. SNTL 2014/2015, 4. krog - Maribor : Olimpija
5. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija 8,8,4 3:0 33:20
1. tekma pic Miha Flajs Olimpija 5,6,2 3:0 33:13
04.10.2014 1. SNTL 2014/2015, 3. krog - Cirkovce Šternmatik : Maribor
4. tekma pic Danilo Piljak Cirkovce Šternmatik 3,-6,5,7 3:1 39:26
1. tekma pic Gregor Kocuvan Cirkovce Šternmatik 8,-5,-9,7,6 3:2 47:43
20.09.2014 1. SNTL 2014/2015, 2. krog - Maribor : Kema II
5. tekma pic Gorazd Horvat Kema II 10,11,9 3:0 36:30
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II 5,2,6 3:0 33:13
13.09.2014 1. SNTL 2014/2015, 1. krog - Mengeš : Maribor
4. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 8,-9,7,9 3:1 42:35
1. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš 2,4,1 3:0 33:7
06.09.2014 1. OT za članice in člane 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Horvat Tujina -8,-4,-4,8,-6 1:4 33:52
Finalni del, osmina finala pic Danilo Piljak Cir 4,9,3,7 4:0 44:23
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, polfinale pic Uroš Slatinšek Krka -9,-7,8,-4,-5 1:4 36:52
Finalni del, četrtfinale pic Tomaž Roudi Ili 7,-9,-6,5,5,-7,9 4:3 66:59
Finalni del, osmina finala pic Tilen Novak Krka 8,4,6,-7,4 4:1 51:33
10.05.2014 1. SNTL - končnica 2013/2014, 1. krog - Kema I : Zav. Maribor
4. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -8,9,8,-8,-7 2:3 45:50
1. tekma pic Dominik Škraban Kema I 9,6,-4,3 3:1 37:29
10.05.2014 1. SNTL - končnica 2013/2014, 1. krog - Zav. Maribor : Kema I
5. tekma pic Bojan Ropoša Kema I 4,-11,-11,-13 1:3 46:45
1. tekma pic Mitja Horvat Kema I -6,-10,-8 0:3 24:34
30.03.2014 3. OT za članice in člane 2013/2014
Finalni del, polfinale pic Gregor Zafoštnik Mb - ZM -5,-5,9,-9,9,-7 2:4 48:62
Finalni del, četrtfinale pic Gorazd Horvat Kema - Murexin -5,-7,-10,8,7,9,4 4:3 66:62
Finalni del, osmina finala pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 4,8,5,9 4:0 44:26
29.03.2014 1. SNTL 2013/2014, 18. krog - Mengeš : Zav. Maribor
7. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš -4,11,6,7 3:1 39:35
5. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 5,3,5 3:0 33:13
3. tekma pic David Orešnik Mengeš 5,-1,5,5 3:1 34:26
22.03.2014 1. SNTL 2013/2014, 17. krog - Zav. Maribor : Ilirija
5. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -7,-5,4,4,6 3:2 45:36
1. tekma pic Denis Pintar Ilirija 9,6,8 3:0 33:23
15.03.2014 1. SNTL 2013/2014, 16. krog - Kema I : Zav. Maribor
4. tekma pic Mitja Horvat Kema I -11,-6,-11 0:3 28:37
1. tekma pic Dominik Škraban Kema I 10,7,-6,-4,-4 2:3 37:50
01.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Ludvik Peršolja Vrt -14,8,-7,-7,-6 1:4 45:57
Finalni del, osmina finala pic Bojan Pavič Ves 6,5,8,8 4:0 44:27
Finalni del, 2. krog pic Janez Tomše Vrt 9,7,8,8 4:0 44:32
22.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 14. krog - Krka I : Zav. Maribor
4. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -6,-8,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Darko Jorgić Krka I -4,7,-8,3,-5 2:3 39:43
08.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 12. krog - Kema II : Zav. Maribor
4. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II 6,5,-5,-8,10 3:2 47:43
1. tekma pic Gorazd Horvat Kema II -3,3,14,9 3:1 41:37
02.02.2014 2. TOP članic in članov 2013/2014
Top, 7. krog pic Mitja Horvat Kema - Murexin -4,-9,-7 0:3 20:33
Top, 6. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 7,11,5 3:0 35:23
Top, 5. krog pic Tomaž Roudi Ili 1,-8,1,8 3:1 41:21
Top, 4. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 4,-8,8,11 3:1 43:34
Top, 3. krog pic Danilo Piljak Cir -5,1,8,3 3:1 38:23
Top, 2. krog pic Deni Kožul Log 5,3,9 3:0 33:17
Top, 1. krog pic Gregor Zafoštnik Mb - ZM -8,10,-10,-6 1:3 36:44
01.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 11. krog - Zav. Maribor : Letrika
5. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -12,10,10,5 3:1 47:39
1. tekma pic Janez Tomše Letrika -13,9,4,3 3:1 46:31
14.12.2013 Finale Pokala RS za moške 2013/2014, 1. krog - Kema I : Zav. Maribor
8. tekma pic Patrik Sukič Kema I 6,6,4 3:0 33:16
4. tekma pic Bojan Ropoša Kema I 10,13,-11,-8,-7 2:3 53:58
1. tekma pic Mitja Horvat Kema I -3,-6,-9 0:3 18:33
14.12.2013 Finale Pokala RS za moške 2013/2014, 2. krog - Zav. Maribor : Krka
5. tekma pic Uroš Slatinšek Krka -4,-9,-12 0:3 25:36
1. tekma pic Darko Jorgić Krka -3,-8,-1 0:3 12:33
07.12.2013 2. OT za članice in člane 2013/2014
Finalni del, finale pic Uroš Slatinšek Krka -8,7,-10,-10,-5 1:4 44:53
Finalni del, polfinale pic Gregor Zafoštnik Mb - ZM -9,13,2,6,6 4:1 57:38
Finalni del, četrtfinale pic Ludvik Peršolja Vrt 9,8,-9,11,12 4:1 58:51
Finalni del, osmina finala pic Tom Šfiligoj Oli 13,-6,9,-6,8,7 4:2 60:59
Kvalifikacije, 3. krog pic Boštjan Kraser Muta 2,4,-8,5 3:1 41:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Tibor Ožanič Mel 10,5,2 3:0 34:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Gutnik Log 2,3,3 3:0 33:8
25.11.2013 Pokal RS 2013/2014, 2. krog - Ilirija : Zav. Maribor
4. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija 11,6,7 3:0 35:24
1. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 8,6,5 3:0 33:19
16.11.2013 1. SNTL 2013/2014, 8. krog - Ilirija : Zav. Maribor
4. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -9,-4,11,-4 1:3 30:44
1. tekma pic Denis Pintar Ilirija 11,-12,10,-9,1 3:2 57:47
11.11.2013 Pokal RS 2013/2014, 1. krog - Arrigoni : Zav. Maribor
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni 7,8,8 3:0 33:23
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni -7,9,2,-9,7 3:2 49:40
10.11.2013 1. TOP za članice in člane 2013/2014
Top, 7. krog pic Patrik Sukič Kema - Murexin 7,8,9 3:0 33:24
Top, 6. krog pic Danilo Piljak Cir -8,-3,11,7,-10 2:3 45:52
Top, 5. krog pic Ludvik Peršolja Vrt 7,-2,-6,-7 1:3 26:40
Top, 4. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 6,8,-9,9 3:1 42:34
Top, 3. krog pic Tomaž Roudi Ili -2,13,-6,-6 1:3 29:46
Top, 2. krog pic Uroš Slatinšek Krka 8,8,-8,-9,-5 2:3 44:49
Top, 1. krog pic Gregor Zafoštnik Mb - ZM -7,-7,-6 0:3 20:33
09.11.2013 1. SNTL 2013/2014, 7. krog - Zav. Maribor : Kema I
5. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -5,3,12,5 3:1 41:31
1. tekma pic Mitja Horvat Kema I 9,-6,-11,6,7 3:2 50:46
26.10.2013 1. SNTL 2013/2014, 6. krog - Tempo : Zav. Maribor
6. tekma pic Žiga Jazbec Tempo 8,7,-9,-4,8 3:2 46:45
2. tekma pic Jure Slatinšek Tempo 12,6,6 3:0 36:24
19.10.2013 1. SNTL 2013/2014, 5. krog - Zav. Maribor : Krka I
8. tekma pic Darko Jorgić Krka I 9,-10,-8,8,5 3:2 51:45
6. tekma pic Neven Karkovič Krka I 9,7,6 3:0 33:22
3. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I 5,-5,-8,10,-5 2:3 41:48
28.09.2013 1. SNTL 2013/2014, 4. krog - Olimpija : Zav. Maribor
2. tekma pic Tom Šfiligoj Olimpija 5,-6,-10,5,10 3:2 50:43
15.09.2013 1. OT za članice in člane 2013/2014
Finalni del, finale pic Ludvik Peršolja Vrt -4,5,-9,7,-13,6,4 4:3 70:59
Finalni del, polfinale pic Darko Jorgić Krka 10,7,-11,-2,3,5 4:2 58:49
Finalni del, četrtfinale pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 8,-5,9,8,-6,7 4:2 55:54
Finalni del, osmina finala pic Erik Paulin Arr 10,8,4,8 4:0 45:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jorgić Krka 9,4,12 3:0 36:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Zajec Mel 4,10,6 3:0 34:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaj Vidmar Ili 4,6,4 3:0 33:14
14.09.2013 1. SNTL 2013/2014, 2. krog - Letrika : Zav. Maribor
6. tekma pic Janez Tomše Letrika -7,-6,9,9,-8 2:3 43:51
2. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -8,7,5,5 3:1 41:28
07.09.2013 1. SNTL 2013/2014, 1. krog - Zav. Maribor : Ptuj
3. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 2,4,6 3:0 33:12
06.04.2013 1. SNTL 2012/2013, 18. krog - Tempo : Ptuj
7. tekma pic Jure Slatinšek Tempo -10,6,-8,-5 1:3 34:40
5. tekma pic Patrik Rosc Tempo 4,-8,8,7 3:1 41:30
3. tekma pic Žiga Jazbec Tempo 3,9,10 3:0 34:22
03.04.2013 1. SNTL 2012/2013, 17. krog - Ptuj : Kema II
8. tekma pic Patrik Sukič Kema II 9,11,2 3:0 35:22
6. tekma pic Gorazd Horvat Kema II 5,-6,6,8 3:1 39:30
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II -8,5,-6,9,4 3:2 47:40
23.03.2013 1. SNTL 2012/2013, 16. krog - Zav. Maribor : Ptuj
5. tekma pic Gregor Zafoštnik Zav. Maribor -9,-2,-4 0:3 15:33
3. tekma pic Zvonko Plohl Zav. Maribor -6,-7,11,4,10 3:2 49:47
16.03.2013 1. SNTL 2012/2013, 15. krog - Ptuj : Krka I
7. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I 8,-6,-5,-8 1:3 30:41
4. tekma pic Neven Karkovič Krka I 8,-10,-7,-9 1:3 37:42
2. tekma pic Tilen Novak Krka I 3,3,4 3:0 33:10
09.03.2013 1. SNTL 2012/2013, 14. krog - Letrika : Ptuj
7. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -8,-9,9,-3 1:3 31:42
5. tekma pic Luca Bressan Letrika 10,7,6 3:0 34:23
3. tekma pic Janez Tomše Letrika 5,8,9 3:0 33:22
16.02.2013 1. SNTL 2012/2013, 13. krog - Ptuj : Ilirija
8. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija 10,-7,6,9 3:1 41:36
6. tekma pic Denis Pintar Ilirija 8,6,7 3:0 33:21
3. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -5,5,-8,-6 1:3 30:38
26.01.2013 1. SNTL 2012/2013, 12. krog - Mengeš : Ptuj
7. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš 9,-10,7 3:1 43:28
5. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 10,9,-8,4 3:1 42:34
3. tekma pic David Orešnik Mengeš 7,6,12 3:0 36:25
05.01.2013 1. SNTL 2012/2013, 10. krog - Sobota I : Ptuj
7. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I 4,7,7 3:0 33:18
5. tekma pic Ožbej Poročnik Sobota I -12,6,-8,-9 1:3 40:42
3. tekma pic Mario Kolbl Sobota I 6,-9,9,6 3:1 42:32
22.12.2012 1. SNTL 2012/2013, 9. krog - Ptuj : Tempo
6. tekma pic Miha Kljajič Tempo 5,-11,6,9 3:1 44:33
3. tekma pic Patrik Rosc Tempo 5,8,4 3:0 33:17
15.12.2012 1. SNTL 2012/2013, 8. krog - Kema II : Ptuj
5. tekma pic Gorazd Horvat Kema II 2,5,-8,9 3:1 41:27
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II 8,7,6 3:0 33:21
08.12.2012 1. SNTL 2012/2013, 7. krog - Ptuj : Zav. Maribor
4. tekma pic Gregor Komac Zav. Maribor -9,-7,-11 0:3 27:35
2. tekma pic Zvonko Plohl Zav. Maribor -4,-9,3,7,7 3:2 46:39
01.12.2012 1. SNTL 2012/2013, 6. krog - Krka I : Ptuj
7. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -6,-11,14,-2 1:3 35:49
5. tekma pic Tilen Novak Krka I 8,6,2 3:0 33:16
3. tekma pic Neven Karkovič Krka I 8,11,-9,3 3:1 44:33
24.11.2012 1. SNTL 2012/2013, 5. krog - Ptuj : Letrika
6. tekma pic Kristjan Peršolja Letrika 2,6,8 3:0 33:16
3. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -8,-7,-3 0:3 18:33
17.11.2012 1. SNTL 2012/2013, 4. krog - Ilirija : Ptuj
7. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -9,-6,-9 1:3 35:33
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -5,-8,11,-5 1:3 31:44
3. tekma pic Dejan Stojanovič Ilirija 10,-11,8,-2,7 3:2 47:49
06.10.2012 1. SNTL 2012/2013, 3. krog - Ptuj : Mengeš
6. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš 5,2,6 3:0 33:13
3. tekma pic David Orešnik Mengeš 9,-9,-7,4,13 3:2 53:48
28.09.2012 1. SNTL 2012/2013, 2. krog - Kema I : Ptuj
5. tekma pic Dominik Škraban Kema I 12,-9,9,8 3:1 45:40
3. tekma pic Mitja Horvat Kema I -5,-3,-5 0:3 13:33
22.09.2012 1. SNTL 2012/2013, 1. krog - Ptuj : Sobota I
8. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I 11,9,-5,9 3:1 40:40
6. tekma pic Mario Kolbl Sobota I 7,-9,1,-11,9 3:2 53:41
3. tekma pic Ožbej Poročnik Sobota I 7,8,3 3:0 33:18
Skupaj: 69,54 % 395:173 1358:771 20636:17309
Preskoči na orodno vrstico