NTZS

Gregor Zafoštnik
pic
Podatki o igralcu
Id 1
Št. tekmovalne izkaznice 001/00
Starost 45 let (letnik 1978)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani 24.03.2024 1 4 4350 4350
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jurij Aguiar Zdovc 1:0 3:0
pic Blaž Andrašek 1:0 3:0
pic Andraž Avbelj 5:1 16:4
pic Robert Boldin 3:0 9:0
pic Bor Brodnjak 1:0 3:0
pic Uroš Cerar 2:0 6:2
pic Matic Čopar 2:0 6:2
pic Matevž Črepnjak 3:1 13:10
pic Tilen Cvetko 1:0 4:1
pic Darko Drčić 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 1:0 3:0
pic Gregor Farič 2:0 6:0
pic Miha Fatur 1:0 3:0
pic Miha Flajs 4:0 12:0
pic Simon Frank 5:0 15:2
pic Aljaž Frelih 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 1:0 3:0
pic Matej Germek 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:1 2:3
pic Andrej Godec 1:0 3:0
pic Martin Golob 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 1:0 3:0
pic Črt Lovro Grm Urbančič 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 3:0 9:1
pic Gorazd Horvat 2:0 6:1
pic Mitja Horvat 6:6 24:31
pic Peter Hribar 1:0 3:0
pic Darko Jamšek 3:0 11:2
pic Miha Jamšek 3:0 9:2
pic Žiga Jazbec 3:0 9:2
pic Klemen Jazbič 3:1 12:4
pic Janez Jedlovčnik 2:0 6:0
pic Timotej Jerina 1:0 3:0
pic Luka Jokič 2:0 6:0
pic Darko Jorgić 1:9 11:29
pic Dejan Jovanović 4:0 13:2
pic Neven Karkovič 3:0 9:3
pic Ji Kejun 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 2:0 6:3
pic Primož Koban 2:0 6:1
pic Vid Kočar 1:0 3:0
pic Gregor Kocuvan 3:0 9:3
pic Filip Kolle 1:0 3:0
pic Gregor Komac 0:1 1:3
pic Deni Kožul 2:6 13:23
pic Boštjan Kraser 3:0 9:2
pic Luka Krušič 2:0 6:0
pic Alin Lesnik 2:0 6:0
pic Jan Lipič 1:0 3:0
pic Kristian Ludvik 5:0 15:2
pic Sašo Malovič 1:0 3:0
pic Jernej Masten Toplak 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 1:0 3:0
pic Luka Norčič 5:0 15:7
pic Andraž Novak 4:0 15:3
pic Tilen Novak 6:0 19:5
pic Nejc Novak Zakeršnik 2:0 6:0
pic David Orešnik 3:0 9:1
pic Erik Paulin 4:1 16:7
pic Davor Pejakić 1:0 3:0
pic Tomaž Pelcar 10:1 36:9
pic Kristjan Peršolja 2:0 6:0
pic Ludvik Peršolja 3:5 14:17
pic Janez Petrovčič 5:0 16:3
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:0
pic Danilo Piljak 2:2 11:8
pic Denis Pintar 8:0 25:3
pic Miha Podobnik 4:2 13:9
pic Ožbej Poročnik 1:1 4:4
pic Bojan Ropoša 11:4 39:25
pic Oskar Rosc 1:0 3:0
pic Patrik Rosc 2:0 6:1
pic Tomaž Roudi 5:4 20:18
pic Nel Savšek Pintarič 2:0 6:0
pic Marsel Šegula 3:0 9:0
pic Nino Šegula 2:0 6:0
pic Gorazd Selišek 1:0 3:0
pic Tom Šfiligoj 2:2 8:10
pic Dominik Škraban 4:5 17:18
pic Jure Slatinšek 2:0 6:2
pic Uroš Slatinšek 0:10 5:32
pic Matic Slodej 5:2 17:10
pic Aljaž Šmaljcelj 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 3:0 10:2
pic Rok Smodiš 1:0 3:0
pic Gašper Srebočan Čebela 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 2:0 6:0
pic Patrik Sukič 5:2 18:13
pic Aljaž Sušnik 2:0 6:0
pic Janez Tomše 4:0 12:3
pic Luka Trtnik 1:0 3:0
pic Mirza Tvrtković 5:1 17:8
pic Mirko Unger 1:0 3:1
pic Žiga Urbanc 2:0 6:0
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Patrik Videc 1:0 3:0
pic Brin Vovk Petrovski 1:3 5:11
pic Gregor Vukovič 0:1 2:3
pic Tine Zajc 1:0 3:0
pic Damjan Zelko 5:2 18:10
pic Jan Žibrat 0:1 0:0
pic Žiga Kristijan Žigon 2:0 6:2
Skupaj: 246:75 840:383
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Mura Sobota člani
2022/2023 NTK Mura Sobota člani
2021/2022 Tujina člani
2020/2021 Tujina člani
2019/2020 Tujina člani
2018/2019 Tujina člani
2017/2018 Tujina člani
2016/2017 Tujina člani
2015/2016 Tujina člani
2014/2015 ŽNTK Maribor člani
2013/2014 ŽNTK Maribor člani
2012/2013 ŽNTK Maribor člani
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
2. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
4. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
1. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
2. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
1. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
1. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
9. - 16. 19.03.2016 - 20.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
5. - 8. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. - 8. 11.04.2015 3. OT za članice in člane, Logatec
6. 21.03.2015 2. TOP članic in članov, Ljubljana
17. - 32. 28.02.2015 - 01.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
5. - 8. 20.12.2014 2. OT za članice in člane, Logatec
7. 19.10.2014 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
5. - 8. 06.09.2014 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
5. - 8. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
2. 30.03.2014 3. OT za članice in člane, Ptuj
3. - 4. 01.03.2014 - 02.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane, Nova vas
2. 02.02.2014 2. TOP članic in članov, Puconci
3. - 4. 07.12.2013 2. OT za članice in člane, Cirkovce
4. 10.11.2013 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
5. - 8. 15.09.2013 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
Skupaj: 23 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Aljaž Godec M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
3. - 4. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Bojan Ropoša M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 29. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Zala Veronik X Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
5. - 8. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Luka Krušič M Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
1. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Zala Veronik X Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
5. - 8. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Matic Slodej M Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
5. - 8. 01.03.2014 - 02.03.2014 pic Matic Slodej M Državno prvenstvo za članice in člane, Nova vas
1. 01.03.2014 - 02.03.2014 pic Zala Veronik X Državno prvenstvo za članice in člane, Nova vas
Skupaj: 8 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
30.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 17. krog - Kajuh-Slovan : Mura Sobota I
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 6,1,4 3:0 33:11
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Deni Kožul Log -7,-10,-3,-9 0:4 29:45
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin 5,8,-7,-10,6,4 4:2 61:46
Finalni del, 2. krog pic Andraž Avbelj Men 11,12,9,10 4:0 50:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves 5,5,14 3:0 38:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Int 9,-7,5,11 3:1 42:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Trtnik Men 5,2,8 3:0 33:15
16.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 16. krog - Mura Sobota I : Maribor
6. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 4,-5,9,-6,-6 2:3 39:46
4. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -10,9,-6,-9 1:3 36:43
09.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 15. krog - Krka : Mura Sobota I
3. tekma pic Matic Vertuš Krka 5,7,7 3:0 33:19
02.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 14. krog - Mura Sobota I : Tempo
3. tekma pic Patrik Videc Tempo 6,5,6 3:0 33:17
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, finale pic Mitja Horvat Sob -4,-7,-7,-6 0:4 24:44
Finalni del, polfinale pic Bojan Ropoša Sob 10,-6,-9,9,8,6 4:2 60:55
Finalni del, četrtfinale pic Andraž Novak K-S 7,13,-8,4,5 4:1 56:40
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Sav wo 1:0 0:0
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men 9,9,7 3:0 33:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 9,8,8 3:0 33:25
17.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 13. krog - Mengeš : Mura Sobota I
3. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš 6,12,7 3:0 36:25
10.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 12. krog - Kema Murexin I : Mura Sobota I
5. tekma pic Luka Norčič Kema Murexin I -7,-8,3,3,5 3:2 48:33
3. tekma pic Damjan Zelko Kema Murexin I 7,6,9 3:0 33:22
27.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 11. krog - Mura Sobota I : Inter Diskont I
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont I 7,-6,7,-7,8 3:2 46:44
13.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 10. krog - Savinja I : Mura Sobota I
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -1,-10,-1 0:3 12:34
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int -7,7,-6,9,-9 2:3 44:49
Top, 6. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 9,8,4 3:0 33:21
Top, 5. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -7,10,9,6 3:1 41:36
Top, 4. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin 1,-5,-6,7,-6 2:3 39:41
Top, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,-8,6,-1 1:3 29:39
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Sav 00,0 3:0 33:0
Top, 1. krog pic Bojan Ropoša Sob 9,-8,11,7 3:1 43:38
16.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 9. krog - SU : Mura Sobota I
5. tekma pic Uroš Slatinšek SU 13,-9,-12,-6 1:3 42:49
3. tekma pic Mark Gazvoda SU 1,6,5 3:0 33:12
09.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 8. krog - Mura Sobota I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 6,9,1 3:0 33:16
25.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 7. krog - Maribor : Mura Sobota I
6. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -8,12,-5,-6 1:3 33:45
2. tekma pic Gregor Komac Maribor -6,9,-6,-12 1:3 35:45
1. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -5,9,9,-10,4 3:2 48:45
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, finale pic Bojan Ropoša Sob 5,8,11,4 4:0 46:28
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Sav 7,9,-10,-5,7,-9,4 4:3 68:61
Finalni del, četrtfinale pic Erik Paulin Arr 6,11,-6,4,8 4:1 52:40
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav 3,9,5,5 4:0 44:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 6,3,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Cerar Vrh 9,2,1 3:0 33:12
18.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 6. krog - Mura Sobota I : Krka
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 7,4,4 3:0 33:15
1. tekma pic Denis Pintar Krka 9,9,-7,2 3:1 40:31
11.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 5. krog - Tempo : Mura Sobota I
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo 6,8,-6,-8,6 3:2 47:42
28.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 4. krog - Mura Sobota I : Mengeš
3. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 2,9,9 3:0 33:20
1. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš 3,7,8 3:0 33:18
21.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 3. krog - Mura Sobota I : Kema Murexin I
2. tekma pic Damjan Zelko Kema Murexin I 6,10,7 3:0 34:23
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -2,10,8,-5,5 3:2 41:45
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, finale pic Damjan Zelko Kema - Murexin -8,-10,-6,-4 0:4 28:45
Finalni del, polfinale pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -4,-9,1,11,7,-9,8 4:3 68:60
Finalni del, četrtfinale pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 3,6,2,7 4:0 44:18
Finalni del, osmina finala pic Denis Pintar Krka 2,3,9,-9,7 4:1 53:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 7,4,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Cerar Vrh -8,3,-9,9,8 3:2 50:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 10,8,9 3:0 34:27
14.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 2. krog - Inter Diskont I : Mura Sobota I
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont I 8,8,9 3:0 33:25
07.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 1. krog - Mura Sobota I : Savinja I
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I 6,10,3 3:0 34:19
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -6,9,5,9 3:1 39:34
1. tekma pic Miha Podobnik Savinja I -5,-3,-9 0:3 17:33
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Sobota I : Logatec
9. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 3,5,5 3:0 33:13
7. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 1,6,3 3:0 33:10
6. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 7,7,9 3:0 33:23
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -9,6,-9,11,-6 2:3 48:50
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-5,-7,8,-7 1:4 36:52
Finalni del, 2. krog pic Klemen Jazbič Men 9,12,7,-8,5 4:1 55:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav 8,9,-7,5 3:1 40:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gorazd Selišek Ptuj 5,7,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Jurij Aguiar Zdovc PPR 7,5,5 3:0 33:17
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Ptuj : Sobota I
6. tekma pic Darko Drčić Ptuj 4,10,7 3:0 34:21
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 3,4,5 3:0 33:12
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Xiom Muta : Sobota I
6. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta 1,6,6 3:0 33:13
2. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 6,5,0 3:0 33:11
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Sobota I : Mengeš Racketry II
7. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš Racketry II 1,4,4 3:0 33:9
5. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš Racketry II 6,3,2 3:0 33:11
1. tekma pic Vid Kočar Mengeš Racketry II 6,2,1 3:0 33:9
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Sobota I : Savinja Plasard II
7. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II 3,5,3 3:0 33:11
6. tekma pic Matic Čopar Savinja Plasard II -8,4,-12,3,4 3:2 53:36
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II 6,6,7 3:0 33:19
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, finale pic Mitja Horvat Int -9,11,8,9,8 4:1 55:47
Finalni del, polfinale pic Bojan Ropoša Sob 8,7,-7,-6,8,-8,8 4:3 65:64
Finalni del, četrtfinale pic Andraž Novak K-S -7,10,11,7,5 4:1 54:44
Finalni del, osmina finala pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -7,5,5,-8,-7,6,5 4:3 66:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 6,9,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Smiljan Mekicar Vrh 3,7,5 3:0 33:15
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Arrigoni I : Sobota I
9. tekma pic Simon Frank Arrigoni I 11,2,7 3:0 35:20
7. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -8,4,-7,11,6 3:2 50:43
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -8,-7,12,-3 1:3 32:45
1. tekma pic Ji Kejun Arrigoni I 5,3,6 3:0 33:14
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Rakek : Sobota I
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 3,4,9 3:0 33:16
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek 10,6,8 3:0 34:24
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Sobota I : Kema Murexin II
5. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II 9,6,3 3:0 33:18
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 3,7,2 3:0 33:12
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Ilirija : Sobota I
7. tekma pic Aljaž Sušnik Ilirija 3,2,0 3:0 33:5
4. tekma pic Aljaž Sušnik Ilirija 2,6,3 3:0 33:11
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Logatec : Sobota I
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 3,5,9 3:0 33:17
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec 7,8,7 3:0 33:22
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Sobota I : Ptuj
6. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 10,4,8 3:0 34:22
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj 5,12,9 3:0 36:26
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Sobota I : Xiom Muta
7. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -10,-6,6,9,6 3:2 49:44
6. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta 1,3,5 3:0 33:9
3. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 10,7,4 3:0 34:21
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, finale pic Damjan Zelko Kema - Murexin -3,9,-7,-9,7,9,11 4:3 65:69
Finalni del, polfinale pic Andraž Novak K-S 4,10,-4,8,4 4:1 49:37
Finalni del, četrtfinale pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -5,9,9,8,4 4:1 49:41
Finalni del, osmina finala pic Darko Jamšek Int 5,-8,3,-8,6,5 4:2 60:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav 6,1,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Denis Pintar Krka 9,12,6 3:0 36:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -8,3,-12,4,8 3:2 53:40
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš Racketry II : Sobota I
7. tekma pic Luka Jokič Mengeš Racketry II 10,8,8 3:0 34:26
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš Racketry II 8,3,2 3:0 33:13
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš Racketry II 8,3,3 3:0 33:14
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Savinja Plasard II : Sobota I
7. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II 3,-10,7,8 3:1 43:30
4. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II -8,4,10,2 3:1 42:27
1. tekma pic Oskar Rosc Savinja Plasard II 8,5,4 3:0 33:17
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Sobota I : Arrigoni I
7. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I -7,8,3,7 3:1 40:29
6. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 8,2,7 3:0 33:17
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I 6,8,4 3:0 33:18
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Sobota I : Rakek
6. tekma pic Luka Stražišar Rakek 5,8,4 3:0 33:17
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 5,6,4 3:0 33:15
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Kema Murexin II : Sobota I
7. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 7,10,2 3:0 34:19
4. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II 8,8,5 3:0 33:21
1. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II 3,3,7 3:0 33:13
19.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Jan Žibrat Tujina wo 0:0 0:0
Finalni del, 2. krog pic Danilo Piljak Mb - ZM 2,5,6,-7,8 4:1 51:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Jamšek Muta 7,4,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Gregor Vukovič Arr 6,7,-8,-9,-6 2:3 45:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Andrej Godec Tujina 2,7,8 3:0 33:17
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Darko Jorgić Krka 9,-9,-9,-9,-9 1:4 47:53
Finalni del, osmina finala pic Tom Šfiligoj Ili -9,9,9,9,9 4:1 53:47
11.04.2015 3. OT za članice in člane 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Deni Kožul Log -10,3,-8,4,-7,3,-7 3:4 65:55
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -8,7,8,7,7 4:1 52:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Kristian Ludvik Arr -9,6,6,9 3:1 42:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Int -11,7,6,10 3:1 45:36
21.03.2015 2. TOP članic in članov 2014/2015
Top, 7. krog pic Darko Jorgić Krka -1,-6,6,9,-9 2:3 38:48
Top, 6. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin -7,-8,9,-9 1:3 35:42
Top, 5. krog pic Deni Kožul Log 9,5,-4,-8,-11 2:3 45:49
Top, 4. krog pic Ludvik Peršolja Vrt -8,9,-6,-4 1:3 29:42
Top, 3. krog pic Matic Slodej Mb - ZM 8,9,5 3:0 33:22
Top, 2. krog pic Uroš Slatinšek Krka -7,-7,-8 0:3 22:33
Top, 1. krog pic Darko Jamšek Int 3,10,6 3:0 34:19
07.03.2015 1. SNTL 2014/2015, 18. krog - Arrigoni : Maribor
5. tekma pic Matej Germek Arrigoni 8,4,7 3:0 33:19
3. tekma pic Simon Frank Arrigoni 5,5,5 3:0 33:15
28.02.2015 Državno prvenstvo za članice in člane 2014/2015
Finalni del, 2. krog pic Tom Šfiligoj Ili -4,6,-9,-5,-10 1:4 39:51
21.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 17. krog - Maribor : Krka I
7. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -4,-8,-8 0:3 20:33
4. tekma pic Darko Jorgić Krka I -7,-8,-9 0:3 24:33
2. tekma pic Neven Karkovič Krka I 9,6,6 3:0 33:21
14.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 16. krog - Kema I : Maribor
7. tekma pic Bojan Ropoša Kema I 7,-6,9,-6,6 3:2 45:44
5. tekma pic Patrik Sukič Kema I 8,-3,14,-8,3 3:2 49:47
3. tekma pic Dominik Škraban Kema I -8,6,-5,-6 1:3 30:39
07.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 15. krog - Maribor : Ilirija
7. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija 9,7,-6,6 3:1 39:33
4. tekma pic Tom Šfiligoj Ilirija 10,-9,6,-8,9 3:2 51:47
2. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 2,6,7 3:0 33:15
31.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 14. krog - Maribor : Letrika
7. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -8,-7,-9 0:3 24:33
4. tekma pic Janez Tomše Letrika -8,9,8,4 3:1 41:32
2. tekma pic Janez Petrovčič Letrika 9,3,3 3:0 33:15
24.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 13. krog - Olimpija : Maribor
5. tekma pic Miha Flajs Olimpija 7,5,10 3:0 34:22
3. tekma pic Robert Boldin Olimpija 8,12,10 3:0 37:30
17.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 12. krog - Maribor : Cirkovce Šternmatik
7. tekma pic Primož Koban Cirkovce Šternmatik 3,8,6 3:0 33:17
4. tekma pic Gregor Kocuvan Cirkovce Šternmatik 9,-9,3,7 3:1 42:30
2. tekma pic Danilo Piljak Cirkovce Šternmatik -9,-7,4,9,-10 2:3 48:47
10.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 11. krog - Kema II : Maribor
5. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II 4,4,-6,-12,-12 2:3 52:47
3. tekma pic Luka Norčič Kema II -7,8,-13,5,2 3:2 53:41
03.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 10. krog - Maribor : Mengeš
4. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 5,8,6 3:0 33:19
2. tekma pic David Orešnik Mengeš 6,4,4 3:0 33:14
20.12.2014 2. OT za članice in člane 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Deni Kožul Log 10,-4,-6,-4,-9 1:4 35:54
Finalni del, osmina finala pic Tilen Novak Krka -7,9,10,8,8 4:1 52:46
13.12.2014 Pokal RS - finale 2014/2015, 2. krog - Maribor : Krka I
4. tekma pic Darko Jorgić Krka I 13,-6,6,-8,-11 2:3 51:54
2. tekma pic Neven Karkovič Krka I -10,5,4,-5,7 3:2 48:39
29.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 9. krog - Maribor : Arrigoni
4. tekma pic Simon Frank Arrigoni 4,11,6 3:0 35:21
2. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni 6,1,2 3:0 33:9
24.11.2014 Pokal RS 2014/2015, 2. krog - Kema III : Maribor
5. tekma pic Rok Smodiš Kema III 2,3,9 3:0 33:14
3. tekma pic Damjan Zelko Kema III 4,5,9 3:0 33:18
22.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 8. krog - Krka I : Maribor
5. tekma pic Darko Jorgić Krka I -8,-6,6,-6 1:3 31:39
3. tekma pic Tilen Novak Krka I -8,8,8,6 3:1 41:33
15.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 7. krog - Maribor : Kema I
7. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -7,-9,-8 0:3 24:33
4. tekma pic Dominik Škraban Kema I -9,5,5,8 3:1 42:29
2. tekma pic Patrik Sukič Kema I -9,9,-4,6,-1 2:3 36:48
10.11.2014 Pokal RS 2014/2015, 1. krog - Krka II : Maribor
5. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II 8,8,8 3:0 33:24
3. tekma pic Peter Hribar Krka II 4,9,9 3:0 33:22
08.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 6. krog - Ilirija : Maribor
5. tekma pic Tom Šfiligoj Ilirija -10,-7,-6 0:3 23:34
3. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 14,4,-10,-6,-8 2:3 51:52
25.10.2014 1. SNTL 2014/2015, 5. krog - Letrika : Maribor
7. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -6,-7,-4 0:3 17:33
5. tekma pic Kristjan Peršolja Letrika 2,2,8 3:0 33:12
3. tekma pic Janez Petrovčič Letrika 9,8,-9,9 3:1 42:37
19.10.2014 1. TOP za članice in člane 2014/2015
Top, 7. krog pic Darko Jorgić Krka -8,-10,-4 0:3 22:34
Top, 6. krog pic Tomaž Roudi Ili 8,-3,8,7 3:1 36:34
Top, 5. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin -5,-9,-7 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Ludvik Peršolja Vrt 10,-9,5,7 3:1 43:33
Top, 3. krog pic Deni Kožul Log -8,-3,-9 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Mitja Horvat Tujina -6,-7,-5 0:3 18:33
Top, 1. krog pic Matic Slodej Mb - ZM -6,-9,-3 0:3 18:33
18.10.2014 1. SNTL 2014/2015, 4. krog - Maribor : Olimpija
4. tekma pic Miha Flajs Olimpija 6,3,0 3:0 33:9
2. tekma pic Robert Boldin Olimpija 8,7,9 3:0 33:24
04.10.2014 1. SNTL 2014/2015, 3. krog - Cirkovce Šternmatik : Maribor
5. tekma pic Gregor Kocuvan Cirkovce Šternmatik 6,-10,6,4 3:1 43:28
3. tekma pic Primož Koban Cirkovce Šternmatik 6,-10,9,8 3:1 43:35
20.09.2014 1. SNTL 2014/2015, 2. krog - Maribor : Kema II
4. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II 5,7,7 3:0 33:19
2. tekma pic Luka Norčič Kema II 9,-8,6,8 3:1 41:34
13.09.2014 1. SNTL 2014/2015, 1. krog - Mengeš : Maribor
5. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš 2,5,6 3:0 33:13
3. tekma pic David Orešnik Mengeš 6,10,14 3:0 39:30
06.09.2014 1. OT za članice in člane 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Darko Jorgić Krka -10,-6,-9,3,-6 1:4 42:48
Finalni del, osmina finala pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 9,6,9,9 4:0 44:33
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Deni Kožul Log -8,-8,-9,-10 0:4 35:45
Finalni del, osmina finala pic Erik Paulin Arr 3,4,8,8 4:0 44:23
10.05.2014 1. SNTL - končnica 2013/2014, 1. krog - Kema I : Zav. Maribor
5. tekma pic Dominik Škraban Kema I -6,-6,-3 0:3 15:33
3. tekma pic Mitja Horvat Kema I -4,-6,-9 0:3 19:33
10.05.2014 1. SNTL - končnica 2013/2014, 1. krog - Zav. Maribor : Kema I
4. tekma pic Mitja Horvat Kema I -8,-11,11,-8 1:3 40:46
2. tekma pic Dominik Škraban Kema I -6,-11,6,-4 1:3 32:41
30.03.2014 3. OT za članice in člane 2013/2014
Finalni del, finale pic Uroš Slatinšek Krka -1,-7,-1,-8 0:4 17:44
Finalni del, polfinale pic Matic Slodej Mb - ZM 5,5,-9,9,-9,7 4:2 62:48
Finalni del, četrtfinale pic Deni Kožul Log 8,-4,7,9,6 4:1 48:41
Finalni del, osmina finala pic Mitja Horvat Kema - Murexin -8,-8,10,8,-6,8,6 4:3 67:65
22.03.2014 1. SNTL 2013/2014, 17. krog - Zav. Maribor : Ilirija
4. tekma pic Denis Pintar Ilirija 7,-8,5,8 3:1 41:31
2. tekma pic Blaž Andrašek Ilirija 4,1,4 3:0 33:9
15.03.2014 1. SNTL 2013/2014, 16. krog - Kema I : Zav. Maribor
7. tekma pic Mitja Horvat Kema I 7,-8,4,-8,5 3:2 49:38
5. tekma pic Dominik Škraban Kema I 11,8,6 3:0 35:25
3. tekma pic Bojan Ropoša Kema I 11,8,7 3:0 35:26
08.03.2014 1. SNTL 2013/2014, 15. krog - Zav. Maribor : Tempo
4. tekma pic Martin Golob Tempo 2,3,6 3:0 33:11
2. tekma pic Žiga Jazbec Tempo 10,-8,4,5 3:1 42:30
01.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane 2013/2014
Finalni del, polfinale pic Uroš Slatinšek Krka -10,-9,-9,-6 0:4 34:45
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Horvat Kema - Murexin -7,7,-5,6,-8,12,9 4:3 67:67
Finalni del, osmina finala pic Patrik Sukič Kema - Murexin 12,14,-10,10,-5,-7,8 4:3 75:78
Finalni del, 2. krog pic Janez Petrovčič Vrt 6,8,8,12 4:0 47:34
22.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 14. krog - Krka I : Zav. Maribor
7. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -5,-7,7,-5 1:3 28:40
5. tekma pic Darko Jorgić Krka I -7,-3,6,-2 1:3 23:39
3. tekma pic Tilen Novak Krka I 7,-4,5,6 3:1 37:29
15.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 13. krog - Zav. Maribor : Olimpija
4. tekma pic Robert Boldin Olimpija 7,7,9 3:0 33:23
2. tekma pic Miha Flajs Olimpija 10,5,3 3:0 34:18
08.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 12. krog - Kema II : Zav. Maribor
5. tekma pic Gorazd Horvat Kema II 7,10,-8,4 3:1 42:32
3. tekma pic Mirko Unger Kema II 8,6,-9,8 3:1 42:33
02.02.2014 2. TOP članic in članov 2013/2014
Top, 7. krog pic Danilo Piljak Cir -8,10,-9,8,-8 2:3 48:51
Top, 6. krog pic Deni Kožul Log 7,12,5 3:0 36:24
Top, 5. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 6,3,10 3:0 34:19
Top, 4. krog pic Mitja Horvat Kema - Murexin -8,8,-9,-4 1:3 32:41
Top, 3. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 10,9,6 3:0 34:25
Top, 2. krog pic Tomaž Roudi Ili 15,-6,6,-7,12 3:2 55:55
Top, 1. krog pic Matic Slodej Mb - ZM 8,-10,10,6 3:1 44:36
01.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 11. krog - Zav. Maribor : Letrika
4. tekma pic Janez Tomše Letrika 7,6,8 3:0 33:21
2. tekma pic Janez Petrovčič Letrika 3,-5,4,-3,10 3:2 42:39
18.01.2014 1. SNTL 2013/2014, 10. krog - Ptuj : Zav. Maribor
5. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 4,8,5 3:0 33:17
3. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 1,6,4 3:0 33:11
14.12.2013 Finale Pokala RS za moške 2013/2014, 1. krog - Kema I : Zav. Maribor
7. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -9,6,7,-7,9 3:2 49:44
5. tekma pic Mitja Horvat Kema I 12,8,-6,7 3:1 42:38
3. tekma pic Dominik Škraban Kema I -3,6,7,-4,7 3:2 40:42
14.12.2013 Finale Pokala RS za moške 2013/2014, 2. krog - Zav. Maribor : Krka
7. tekma pic Uroš Slatinšek Krka -4,-5,9,-4 1:3 24:42
4. tekma pic Darko Jorgić Krka -8,-3,-7 0:3 18:33
2. tekma pic Tilen Novak Krka 8,-11,7,5 3:1 44:33
07.12.2013 2. OT za članice in člane 2013/2014
Finalni del, polfinale pic Matic Slodej Mb - ZM 9,-13,-2,-6,-6 1:4 38:57
Finalni del, četrtfinale pic Erik Paulin Arr -8,7,-7,8,10,-9,8 4:3 69:66
Finalni del, osmina finala pic Darko Jamšek Int 7,11,6,9 4:0 46:33
25.11.2013 Pokal RS 2013/2014, 2. krog - Ilirija : Zav. Maribor
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -11,14,-5,2,10 3:2 55:50
3. tekma pic Denis Pintar Ilirija 3,6,7 3:0 33:16
23.11.2013 1. SNTL 2013/2014, 9. krog - Zav. Maribor : Mengeš
4. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 6,4,-6,6 3:1 39:27
2. tekma pic Tine Zajc Mengeš 1,6,9 3:0 33:16
16.11.2013 1. SNTL 2013/2014, 8. krog - Ilirija : Zav. Maribor
7. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija 10,5,6 3:0 34:21
5. tekma pic Denis Pintar Ilirija 5,10,7 3:0 34:22
3. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 9,7,6 3:0 33:22
11.11.2013 Pokal RS 2013/2014, 1. krog - Arrigoni : Zav. Maribor
5. tekma pic Simon Frank Arrigoni 6,8,2 3:0 33:16
3. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni 8,3,7 3:0 33:18
10.11.2013 1. TOP za članice in člane 2013/2014
Top, 7. krog pic Uroš Slatinšek Krka -7,-10,-6 0:3 23:34
Top, 6. krog pic Tomaž Roudi Ili 8,-9,8,-8,-7 2:3 46:49
Top, 5. krog pic Patrik Sukič Kema - Murexin 8,3,5 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Danilo Piljak Cir 10,8,-5,4 3:1 39:33
Top, 3. krog pic Ludvik Peršolja Vrt -6,8,-7,-6 1:3 30:41
Top, 2. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 9,-2,6,9 3:1 35:35
Top, 1. krog pic Matic Slodej Mb - ZM 7,7,6 3:0 33:20
09.11.2013 1. SNTL 2013/2014, 7. krog - Zav. Maribor : Kema I
7. tekma pic Bojan Ropoša Kema I 7,5,9 3:0 33:21
4. tekma pic Patrik Sukič Kema I -7,10,7,5 3:1 41:33
2. tekma pic Dominik Škraban Kema I -6,-9,5,-9 1:3 35:38
26.10.2013 1. SNTL 2013/2014, 6. krog - Tempo : Zav. Maribor
5. tekma pic Miha Kljajič Tempo -10,4,5,3 3:1 43:24
3. tekma pic Žiga Jazbec Tempo 13,11,-8,6 3:1 47:41
19.10.2013 1. SNTL 2013/2014, 5. krog - Zav. Maribor : Krka I
7. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -9,-6,-1 0:3 16:33
4. tekma pic Darko Jorgić Krka I 8,9,9 3:0 33:26
2. tekma pic Tilen Novak Krka I -8,10,1,5 3:1 42:27
28.09.2013 1. SNTL 2013/2014, 4. krog - Olimpija : Zav. Maribor
5. tekma pic Miha Flajs Olimpija 7,8,7 3:0 33:22
3. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija 8,8,7 3:0 33:23
21.09.2013 1. SNTL 2013/2014, 3. krog - Zav. Maribor : Kema II
4. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II -7,-3,6,6,8 3:2 43:42
2. tekma pic Damjan Zelko Kema II 2,3,10 3:0 34:15
15.09.2013 1. OT za članice in člane 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Ludvik Peršolja Vrt 8,-5,-7,-10,6,4,-3 3:4 58:63
Finalni del, osmina finala pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 5,-11,7,6,7 4:1 55:38
14.09.2013 1. SNTL 2013/2014, 2. krog - Letrika : Zav. Maribor
7. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika 5,8,9 3:0 33:22
5. tekma pic Janez Petrovčič Letrika 9,8,5 3:0 33:22
3. tekma pic Janez Tomše Letrika 8,9,7 3:0 33:24
06.04.2013 1. SNTL 2012/2013, 18. krog - Zav. Maribor : Kema I
7. tekma pic Mitja Horvat Kema I -9,-9,8,6,4 3:2 51:40
4. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -4,-6,12,13,8 3:2 50:55
2. tekma pic Dominik Škraban Kema I -9,5,-11,7,-6 2:3 48:47
03.04.2013 1. SNTL 2012/2013, 17. krog - Sobota I : Zav. Maribor
8. tekma pic Gregor Farič Sobota I 9,9,9 3:0 33:27
4. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I -8,9,9,9 3:1 41:38
1. tekma pic Ožbej Poročnik Sobota I -9,9,-9,-9 1:3 38:42
23.03.2013 1. SNTL 2012/2013, 16. krog - Zav. Maribor : Ptuj
5. tekma pic Matic Slodej Ptuj 9,2,4 3:0 33:15
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj 7,11,5 3:0 35:23
16.03.2013 1. SNTL 2012/2013, 15. krog - Kema II : Zav. Maribor
4. tekma pic Patrik Sukič Kema II -9,9,6,4 3:1 42:30
1. tekma pic Gorazd Horvat Kema II 12,8,1 3:0 36:21
09.03.2013 1. SNTL 2012/2013, 14. krog - Tempo : Zav. Maribor
8. tekma pic Žiga Jazbec Tempo 9,10,8 3:0 34:27
4. tekma pic Patrik Rosc Tempo 10,5,8 3:0 34:23
1. tekma pic Jure Slatinšek Tempo 8,9,-10,13 3:1 47:42
26.01.2013 1. SNTL 2012/2013, 12. krog - Letrika : Zav. Maribor
5. tekma pic Davor Pejakić Letrika 4,7,8 3:0 33:19
3. tekma pic Kristjan Peršolja Letrika 6,6,7 3:0 33:19
12.01.2013 1. SNTL 2012/2013, 11. krog - Zav. Maribor : Ilirija
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 8,-7,-8,5,7 3:2 48:42
1. tekma pic Denis Pintar Ilirija 6,5,9 3:0 33:20
05.01.2013 1. SNTL 2012/2013, 10. krog - Mengeš : Zav. Maribor
7. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš 5,-7,10,-9,-10 2:3 49:49
5. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš 2,4,5 3:0 33:11
3. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš -13,-8,-4 0:3 25:37
22.12.2012 1. SNTL 2012/2013, 9. krog - Kema I : Zav. Maribor
7. tekma pic Mitja Horvat Kema I 8,-7,-4,-5 1:3 27:41
5. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -7,4,-7,9,-11 2:3 47:48
3. tekma pic Dominik Škraban Kema I 8,10,7 3:0 34:25
15.12.2012 1. SNTL 2012/2013, 8. krog - Zav. Maribor : Sobota I
5. tekma pic Gregor Farič Sobota I 5,4,5 3:0 33:14
1. tekma pic Ožbej Poročnik Sobota I -8,6,11,7 3:1 43:35
01.12.2012 1. SNTL 2012/2013, 6. krog - Zav. Maribor : Kema II
5. tekma pic Patrik Sukič Kema II -7,-10,-6 0:3 23:34
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II 11,9,8 3:0 35:28
24.11.2012 1. SNTL 2012/2013, 5. krog - Zav. Maribor : Tempo
6. tekma pic Jure Slatinšek Tempo 5,6,-4,5 3:1 37:27
3. tekma pic Patrik Rosc Tempo 5,1,-6,3 3:1 39:20
17.11.2012 1. SNTL 2012/2013, 4. krog - Krka I : Zav. Maribor
6. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I 8,-3,-5,7,-5 2:3 35:48
4. tekma pic Tilen Novak Krka I 9,8,3 3:0 33:20
1. tekma pic Neven Karkovič Krka I 8,-8,8,6 3:1 41:33
06.10.2012 1. SNTL 2012/2013, 3. krog - Zav. Maribor : Letrika
5. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika 10,14,9 3:0 39:33
1. tekma pic Janez Tomše Letrika 9,-8,-2,9,9 3:2 43:49
28.09.2012 1. SNTL 2012/2013, 2. krog - Ilirija : Zav. Maribor
8. tekma pic Denis Pintar Ilirija 3,6,10 3:0 34:19
4. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -8,-7,10,-12 1:3 39:46
1. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 9,-7,6,3 3:1 40:29
22.09.2012 1. SNTL 2012/2013, 1. krog - Zav. Maribor : Mengeš
4. tekma pic David Orešnik Mengeš -11,8,6,9 3:1 44:36
2. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 7,6,3 3:0 33:16
Skupaj: 76,64 % 246:75 840:383 12172:9892
Preskoči na orodno vrstico