NTZS

Boštjan Kraser
pic
Podatki o igralcu
Id 72
Št. tekmovalne izkaznice 059/99/00
Starost 33 let (letnik 1990)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani 18.02.2024 17 17 2585 2585
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jurij Aguiar Zdovc 0:1 2:3
pic Andraž Avbelj 0:5 3:16
pic Andrej Bač 0:1 2:3
pic Haris Bapić 3:1 9:6
pic Jaka Bavdek 2:0 6:2
pic Klemen Belehar 1:0 3:1
pic Alen Ber 1:0 3:0
pic Robert Boldin 1:3 6:9
pic Anej Bradač Vranc 2:0 6:0
pic Marko Brajkovič 2:0 6:2
pic Luka Breznik 1:6 6:20
pic Uroš Cerar 2:0 6:0
pic Miha Černe 3:0 9:2
pic Matic Čopar 2:3 8:12
pic Matevž Črepnjak 0:7 3:21
pic Tilen Cvetko 0:3 1:9
pic Iztok Dolamič 1:1 4:3
pic Darko Drčić 3:2 9:9
pic Nejc Erjavec 3:0 9:2
pic Miha Flajs 1:3 7:10
pic Damir Fotivec 2:0 6:0
pic Simon Frank 2:6 13:20
pic Aljaž Frelih 0:6 6:18
pic Dejan Fridrih 2:2 10:8
pic Andrej Germek 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 1:0 3:0
pic Andrej Godec 2:0 6:3
pic Jaka Golavšek 0:7 2:21
pic Aljaž Goltnik 3:1 11:8
pic Matic Gornik 3:1 11:6
pic Matej Gredar 1:0 3:1
pic Nejc Gutnik 5:1 17:7
pic Dino Hankušič 2:0 6:2
pic Domen Hohnjec 1:3 4:11
pic Gorazd Horvat 0:3 0:10
pic Mitja Horvat 0:5 0:16
pic Kristian Hren 1:0 3:0
pic Miha Hribar 1:0 3:2
pic Peter Hribar 1:5 5:15
pic Darko Jamšek 2:5 6:20
pic Miha Jamšek 3:1 11:5
pic Klemen Jazbič 1:3 5:10
pic Janez Jedlovčnik 1:0 3:0
pic Lovro Jemec 2:2 9:8
pic Timotej Jerina 2:0 6:3
pic Jan Jevšnik 3:1 11:5
pic Luka Jokič 0:1 1:3
pic Darko Jorgić 0:2 3:6
pic Dejan Jovanović 6:4 22:19
pic Matic Kaiser 3:0 9:4
pic Marko Klinger 2:0 6:1
pic Miha Kljajič 0:3 1:9
pic Mihael Kocjančič 1:3 8:12
pic Gregor Kocuvan 0:2 3:6
pic Mario Kolbl 0:4 4:12
pic Filip Kolle 6:3 21:17
pic Gregor Komac 0:4 1:12
pic Žan Korelec 3:1 10:4
pic Aleks Koren 0:2 1:6
pic Deni Kožul 0:4 2:13
pic Jan Krč 2:0 7:2
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:0
pic Luka Krušič 1:12 17:38
pic Taj Lavrič 3:4 14:15
pic Marko Lesar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 4:1 12:6
pic Kristian Ludvik 8:0 24:4
pic Dominik Maček 0:1 2:3
pic Darko Malić 1:1 3:4
pic Sašo Malovič 1:0 3:0
pic Matej Mamut 0:1 0:3
pic Bojan Maselj 2:0 6:0
pic Smiljan Mekicar 3:1 11:3
pic Tomaž Mihelj 1:1 3:3
pic Miran Močan 1:0 3:2
pic Klemen Mrak 3:0 9:5
pic Uroš Mrak 1:0 3:0
pic Andrej Najdič Andrin 1:0 3:2
pic Luka Norčič 2:6 10:21
pic Andraž Novak 3:11 17:41
pic Tilen Novak 1:2 5:6
pic Nejc Novak Zakeršnik 3:0 9:0
pic Matija Novel 1:0 3:2
pic Samo Novina 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 2:2 8:8
pic Mitja Omerzel 2:2 8:6
pic David Orešnik 0:1 2:3
pic Janko Öri 1:1 4:5
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:0
pic Tibor Ožanič 3:4 13:16
pic Jan Pajntar 1:0 3:2
pic Oleksandr Palchikovskiy 5:0 15:3
pic Valdi Palčič 1:0 3:0
pic Erik Paulin 2:6 7:22
pic Bojan Pavič 0:4 4:12
pic Tim Pavli 1:1 3:3
pic Mitja Pečnik 2:0 6:0
pic Tomaž Pelcar 1:4 5:16
pic Domen Peperko 1:3 5:11
pic Janez Petrovčič 0:4 0:12
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:0
pic Danilo Piljak 0:4 3:12
pic Denis Pintar 2:3 10:13
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 1:3 7:9
pic Ožbej Poročnik 0:5 3:15
pic Andrej Potrbin 1:0 3:1
pic Matej Prezelj 2:0 6:0
pic Bine Rakušček 3:0 9:1
pic Bojan Ropoša 1:4 5:13
pic Oskar Rosc 1:2 6:6
pic Patrik Rosc 3:3 11:12
pic Bor Rutar 1:0 3:2
pic Nel Savšek Pintarič 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 4:3 15:12
pic Nino Šegula 7:5 29:24
pic Gorazd Selišek 3:0 9:2
pic Zal Šesek 1:0 3:0
pic Tom Šfiligoj 0:2 0:6
pic Dominik Škraban 0:2 1:6
pic Jure Slatinšek 0:2 0:6
pic Uroš Slatinšek 0:1 1:3
pic Matic Slodej 0:3 2:9
pic Aljaž Šmaljcelj 3:7 16:26
pic Jure Smodiš 5:2 19:10
pic Rok Smodiš 2:0 6:0
pic Rok Špendov 2:0 6:0
pic Gašper Srebočan Čebela 3:0 9:0
pic Janko Stankić 4:0 12:2
pic Emil Steiner 3:0 9:1
pic Sergej Stiković 2:0 6:0
pic Dejan Stojanovič 2:1 7:5
pic Luka Stražišar 5:1 17:5
pic Jaka Strohsack 3:0 9:0
pic Miha Šubic 1:7 6:24
pic Drago Torkar 1:0 3:0
pic Luka Trtnik 1:0 3:0
pic Rok Trtnik 2:5 9:16
pic Mirza Tvrtković 1:3 8:10
pic Žiga Urbanc 12:8 41:33
pic Jože Urh 0:1 1:3
pic Edvard Vecko 1:0 3:2
pic Dominik Vehar 2:0 6:0
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Patrik Videc 3:2 13:8
pic Gaj Vidmar 2:1 7:6
pic Gregor Vidmar 6:2 22:9
pic Ivo Vitez 3:0 9:1
pic Darijan Vizjak 10:3 35:20
pic Blaž Vodlan 2:1 7:4
pic Damijan Vodušek 2:2 8:8
pic Tadej Vodušek 0:1 1:3
pic Brin Vovk Petrovski 1:1 3:5
pic Gregor Vukovič 0:1 2:3
pic Gregor Zafoštnik 0:3 2:9
pic Tim Zajec 4:2 14:9
pic Nejc Zavasnik 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 1:0 3:0
pic Javor Zavec 1:0 3:0
pic Andrej Zavrtanik 1:0 3:0
pic Damjan Zelko 0:10 10:31
pic Jaka Zelko 2:0 6:0
pic Matevž Žgank 1:3 8:10
pic Jan Žibrat 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 1:4 7:14
pic Domen Zupančič 2:1 7:3
Skupaj: 291:309 1132:1167
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Xiom Muta člani
2022/2023 NTK Xiom Muta člani
2021/2022 NTK Xiom Muta člani
2020/2021 NTK Xiom Muta člani
2019/2020 NTK Xiom Muta člani
2018/2019 NTK Xiom Muta člani
2017/2018 NTK Xiom Muta člani
2016/2017 Tujina člani
2015/2016 NTK Xiom Muta člani
2014/2015 NTK Xiom Muta člani
2013/2014 NTK Xiom Muta člani
2012/2013 NTK Xiom Muta člani
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
13. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
21. - 38. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
17. - 31. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
12. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
16. 11.12.2022 1. TOP za članice in člane, Muta
9. - 16. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
5. - 8. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
15. 08.05.2022 2. TOP članic in članov, Muta
33. - 40. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
15. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
17. - 22. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 26. 10.11.2019 2. OT za članice in člane, Muta
27. - 50. 22.09.2019 1. OT za članice in člane, Logatec
41. - 73. 02.03.2019 - 03.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 24. 03.02.2019 3. OT za članice in člane, Cirkovce
18. 02.12.2018 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
17. - 32. 04.11.2018 2. OT za članice in člane, Mengeš
33. - 38. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
14. 05.11.2017 1. TOP za članice in člane, Muta
17. - 26. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
31. - 56. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
15. 28.01.2017 2. TOP članic in članov, Murska Sobota
9. - 16. 10.12.2016 2. OT za članice in člane, Ptuj
16. 20.11.2016 1. TOP za članice in člane, Muta
27. - 48. 18.09.2016 1. OT za članice in člane, Logatec
23. - 37. 08.05.2016 3. OT za članice in člane, Logatec
17. - 32. 19.03.2016 - 20.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
24. 30.01.2016 2. TOP članic in članov, Muta
21. - 36. 12.12.2015 2. OT za članice in člane, Murska Sobota
13. 11.10.2015 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
17. - 24. 11.04.2015 3. OT za članice in člane, Logatec
39. - 69. 28.02.2015 - 01.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
17. - 22. 20.12.2014 2. OT za članice in člane, Logatec
24. 19.10.2014 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
21. - 36. 06.09.2014 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
19. - 32. 30.03.2014 3. OT za članice in člane, Ptuj
17. - 32. 01.03.2014 - 02.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane, Nova vas
25. - 41. 07.12.2013 2. OT za članice in člane, Cirkovce
Skupaj: 42 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Matej Petar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Blaž Lapajne M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Andrej Godec M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Bojan Pavič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Ožbej Poročnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Žiga Urbanc M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Matej Petar M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
17. - 32. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Matej Petar M Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
9. - 16. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Andrej Godec M Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
17. - 32. 01.03.2014 - 02.03.2014 pic Tilen Cvetko M Državno prvenstvo za članice in člane, Nova vas
Skupaj: 10 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Andraž Novak K-S -4,-6,-5,-8 0:4 23:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Horvat Sob -7,-13,-8 0:3 28:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav 3,5,-8,-9,5 3:2 50:35
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Ilirija : Xiom Muta
8. tekma pic Robert Boldin Ilirija -9,-5,-2 0:3 16:33
6. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 4,5,3 3:0 33:12
4. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 7,-10,-10,7,-7 2:3 49:49
1. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -4,-7,8,-7 1:3 29:41
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vesna : Xiom Muta
8. tekma pic Filip Kolle Vesna 6,8,-6,7 3:1 39:32
6. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna -3,6,4,13 3:1 40:34
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna -8,2,-9,3,-6 2:3 45:38
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -8,7,10,-8,-8 2:3 47:50
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Kema Murexin II : Xiom Muta
8. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 8,7,8 3:0 33:23
6. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin II 6,4,5 3:0 33:15
4. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II -5,-8,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -8,-6,3,3,3 3:2 47:31
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -5,-8,-9 0:3 22:33
Top, 6. krog pic Dejan Jovanović Sav -10,9,4,-7,7 3:2 50:43
Top, 5. krog pic Aljaž Goltnik Men 9,-9,7,-2,9 3:2 44:47
Top, 4. krog pic Andraž Novak K-S -10,-3,-7 0:3 20:34
Top, 3. krog pic Darko Jamšek Int -8,-10,-5 0:3 23:34
Top, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav 9,-7,-9,-9 1:3 36:42
Top, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj 3,9,-6,10 3:1 40:33
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Arrigoni I : Xiom Muta
8. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I 8,-8,-2,-4 1:3 25:41
6. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 5,9,9 3:0 33:23
4. tekma pic Matija Novel Arrigoni I 6,-8,-7,3,8 3:2 48:39
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -9,-6,-4 0:3 19:33
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Rakek : Xiom Muta
8. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 10,7,6 3:0 34:23
6. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 10,4,9 3:0 34:23
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek -6,4,4,-9,-8 2:3 45:41
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 9,-6,3,-5,9 3:2 44:43
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Xiom Muta : Savinja III
8. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -5,-6,-12 0:3 23:36
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 9,5,4 3:0 33:18
3. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 0,0,0 3:0 33:0
1. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -12,-3,-10 0:3 25:37
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Xiom Muta : Savinja KPM II
8. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II 8,-6,-9,9,7 3:2 48:46
5. tekma pic Matic Čopar Savinja KPM II -12,-8,-3 0:3 23:36
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II 8,-7,4,5 3:1 40:28
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II 8,10,-7,7 3:1 41:36
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 8,-7,8,-7,10 3:2 48:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koren Cir -7,-10,-8 0:3 25:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Oleksandr Palchikovskiy Ves -10,7,7,5 3:1 43:31
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Cirkovce I : Xiom Muta
8. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -6,-5,-3 0:3 14:33
6. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce I 8,5,8 3:0 33:21
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -14,-6,4,-6 1:3 37:42
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I 9,-4,-9,-10 1:3 34:43
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Ptuj : Xiom Muta
8. tekma pic Luka Krušič Ptuj -7,9,-7,-10 1:3 35:43
6. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -9,6,9,3 3:1 42:29
4. tekma pic Nino Šegula Ptuj -6,-8,8,-10 1:3 35:42
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj 7,-8,4,4 3:1 41:26
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Xiom Muta : Ilirija
8. tekma pic Robert Boldin Ilirija 9,7,-8,-9,-10 2:3 49:50
5. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 3,5,5 3:0 33:13
3. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 2,4,3 3:0 33:9
1. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 7,5,-7,6 3:1 40:29
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Xiom Muta : Vesna
8. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna 4,11,10 3:0 36:25
5. tekma pic Filip Kolle Vesna -11,4,4,-4,-6 2:3 43:43
3. tekma pic Zal Šesek Vesna 3,7,8 3:0 33:18
1. tekma pic Filip Kolle Vesna -6,10,12,-7,8 3:2 50:52
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Erik Paulin Arr -8,-4,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Smiljan Mekicar Vrh 13,-7,5,-7,-8 2:3 48:51
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Xiom Muta : Kema Murexin II
8. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 9,8,-7,-9,-6 2:3 44:50
5. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II 7,9,12 3:0 36:28
3. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin II 2,6,6 3:0 33:14
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -8,12,6,-9,7 3:2 53:47
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,-9,-7 0:3 23:33
Top, 6. krog pic Jan Krč B2 2,-11,4,3 3:1 44:22
Top, 5. krog pic Darko Jamšek Int -11,-9,-10 0:3 30:36
Top, 4. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -10,9,-1,9,-9 2:3 42:52
Top, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav -6,1,-6,7,8 3:2 45:38
Top, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 5,8,-6,8 3:1 39:32
Top, 1. krog pic Filip Kolle Ves 7,-8,9,8 3:1 41:35
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Arrigoni I : Xiom Muta
8. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I 12,-3,8,-2,8 3:2 41:50
7. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -9,9,-7,-7 1:3 34:42
5. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I -8,7,8,-8,9 3:2 49:46
3. tekma pic Simon Frank Arrigoni I 9,-5,-11,-10 1:3 37:45
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Rakek : Xiom Muta
8. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -9,-11,-10 0:3 30:36
7. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 5,11,11 3:0 37:27
5. tekma pic Blaž Vodlan Rakek -7,-6,10,-6 1:3 31:43
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek 7,4,6 3:0 33:17
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Andraž Novak K-S -8,-3,8,-8,-10 1:4 40:53
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav 5,-8,5,4,6 4:1 52:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Avbelj Men -4,-8,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 5,6,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Bojan Maselj Ves 5,6,5 3:0 33:16
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Xiom Muta : Kema Murexin II
8. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II -9,-3,8,-8 1:3 31:41
7. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II 9,-4,12,-4,6 3:2 44:49
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 3,10,6 3:0 34:19
2. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II 3,8,-4,6 3:1 37:28
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Xiom Muta : Sobota I
4. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -5,-7,-5 0:3 17:33
2. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -6,-5,-0 0:3 11:33
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Ptuj : Xiom Muta
8. tekma pic Luka Krušič Ptuj -2,9,-5,-6 1:3 24:42
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj -8,-4,6,7,-5 2:3 39:46
5. tekma pic Darko Drčić Ptuj -13,10,-11,9,3 3:2 58:50
3. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 4,7,6 3:0 33:17
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Xiom Muta : Mengeš Racketry II
4. tekma pic Timotej Jerina Mengeš Racketry II 7,3,-4,-9,8 3:2 46:40
2. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš Racketry II 1,1,5 3:0 33:7
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Xiom Muta : Savinja Plasard II
4. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II -8,-10,-6 0:3 24:34
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II -7,-12,-9 0:3 28:36
11.12.2022 1. TOP za članice in člane 2022/2023
Top, 7. krog pic Filip Kolle Ves -6,-8,-9 0:3 23:33
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log 7,9,-4,-6,-7 2:3 39:49
Top, 5. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -9,4,7,-6,-15 2:3 52:50
Top, 4. krog pic Žiga Urbanc PPR -9,-11,-6 0:3 26:35
Top, 3. krog pic Matic Čopar Sav 4,-7,-11,-8 1:3 37:39
Top, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -9,7,8,-7,-7 2:3 45:48
Top, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -9,-6,10,-5 1:3 32:43
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Xiom Muta : Arrigoni I
8. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I 7,-5,-11,9,9 3:2 49:49
7. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 6,-6,3,10 3:1 40:30
4. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 11,8,7 3:0 35:26
2. tekma pic Simon Frank Arrigoni I 4,7,5 3:0 33:16
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Xiom Muta : Rakek
8. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 6,7,9 3:0 33:22
7. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 6,9,10 3:0 34:25
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek 6,-8,9,6 3:1 41:32
2. tekma pic Andrej Potrbin Rakek 6,-2,9,6 3:1 35:32
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Kema Murexin II : Xiom Muta
8. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 10,-7,-3,5,-6 2:3 39:48
7. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II -8,8,7,4 3:1 41:30
5. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II -8,7,8,-7,5 3:2 48:42
3. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II 10,-7,5,-4,-11 2:3 45:50
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Sobota I : Xiom Muta
7. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I 10,6,-6,-9,-6 2:3 44:49
5. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -8,-10,-5 0:3 23:34
3. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -10,-7,-4 0:3 21:34
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Andraž Novak K-S -8,-8,-5,8,-8 1:4 40:52
Finalni del, 1. krog pic Jan Krč B2 4,4,-8,8,9 4:1 52:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -9,7,-7,-6 1:3 33:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Drago Torkar Vrh 8,7,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 4,6,5 3:0 33:15
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Xiom Muta : Ilirija
7. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -9,8,8,9 3:1 42:36
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija 4,8,7 3:0 33:19
2. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 1,3,5 3:0 33:9
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Xiom Muta : Logatec
5. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 1,7,6 3:0 33:14
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 3,3,3 3:0 33:9
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Xiom Muta : Ptuj
8. tekma pic Luka Krušič Ptuj -5,-5,10,-4 1:3 26:43
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj 5,-8,4,-3,-6 2:3 39:42
4. tekma pic Darko Drčić Ptuj -9,-4,-8 0:3 21:33
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 3,3,3 3:0 33:9
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Bojan Ropoša Sob -3,-4,-6,-7 0:4 20:44
Finalni del, osmina finala pic Andraž Novak K-S 9,4,8,-7,-10,-4,7 4:3 65:62
Finalni del, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR 8,8,-10,-8,8,8 4:2 62:55
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-9,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Oleksandr Palchikovskiy K-S 6,8,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Smiljan Mekicar Vrh 8,2,4 3:0 33:14
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Mengeš Racketry II : Xiom Muta
8. tekma pic Luka Jokič Mengeš Racketry II 8,-9,-9,-7 1:3 36:41
7. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II 8,4,-8,8 3:1 41:31
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš Racketry II -7,7,7,12 3:1 43:37
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II 8,9,-8,-3,-8 2:3 41:50
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Savinja Plasard II : Xiom Muta
8. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II 8,-7,10,-5,-10 2:3 45:52
7. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II 7,6,-9,4 3:1 42:28
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II -9,5,-4,7,4 3:2 46:38
3. tekma pic Oskar Rosc Savinja Plasard II 7,-6,-8,-6 1:3 31:40
08.05.2022 2. TOP članic in članov 2021/2022
Top, 7. krog pic Žiga Urbanc PPR 4,7,9 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log -7,-9,8,-5 1:3 32:41
Top, 5. krog pic Matic Čopar Sav -8,-2,-8 0:3 18:33
Top, 4. krog pic Dejan Jovanović Sav -4,-4,-5 0:3 13:33
Top, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 9,-11,5,9 3:1 44:36
Top, 2. krog pic Rok Trtnik Men 4,-8,-2,-7 1:3 28:37
Top, 1. krog pic Filip Kolle Ves 7,-2,-5,-1 1:3 19:40
12.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 17. krog - SU I : Xiom Muta
5. tekma pic Mitja Omerzel SU I 6,10,-11,-5,-7 2:3 46:51
3. tekma pic Jožko Omerzel SU I -5,-5,9,-9 1:3 30:42
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -9,4,-11,-7,-4 1:4 42:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 4,-11,-6,-3 1:3 31:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Janko Stankić PPR 8,3,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Špendov B2 5,10,7 3:0 34:22
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Xiom Muta : Vesna
8. tekma pic Bojan Pavič Vesna -9,-8,-7 0:3 24:33
6. tekma pic Filip Kolle Vesna 6,-10,6,12 3:1 46:36
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,-8,-9 0:3 26:33
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Kema Puconci I : Xiom Muta
1. tekma pic Luka Norčič Kema Puconci I -5,-9,-8 0:3 22:33
12.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 14. krog - Xiom Muta : Savinja I
6. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I -3,-6,6,-10 1:3 30:40
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -9,9,8,7 3:1 42:35
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Maribor : Xiom Muta
7. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 7,-4,-4,-4 1:3 23:40
5. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 7,8,6 3:0 33:21
3. tekma pic Gregor Komac Maribor -7,-7,-5 0:3 19:33
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - Xiom Muta : Mengeš I
4. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I 7,-14,4,-10,-11 2:3 57:52
2. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -7,-9,10,-5 1:3 33:43
29.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 11. krog - Kajuh-Slovan : Xiom Muta
6. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 13,-4,-10,7,9 3:2 51:52
2. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -8,8,-8,-9 1:3 36:41
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Xiom Muta : Inter Diskont
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont -2,-5,5,-6 1:3 24:38
3. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -2,-3,-4 0:3 9:33
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Dejan Jovanović Sav 2,7,7 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Luka Breznik Int -9,-9,-4 0:3 22:33
Top, 5. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU 8,-3,-9,-9 1:3 32:41
Top, 4. krog pic Darko Jamšek Int 10,-3,9,-8,10 3:2 46:51
Top, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,11,10,-10,7 3:2 54:51
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log -7,6,-3,-9 1:3 30:39
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Men -8,-6,-6 0:3 20:33
11.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka I : Xiom Muta
5. tekma pic Matej Mamut Krka I -9,-4,-11 0:3 24:35
3. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I -7,9,8,-7,-7 2:3 43:50
04.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 8. krog - Xiom Muta : SU I
7. tekma pic Mitja Omerzel SU I 8,6,5 3:0 33:19
4. tekma pic Jožko Omerzel SU I 5,8,5 3:0 33:18
2. tekma pic Jure Slatinšek SU I -8,-9,-8 0:3 25:33
27.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 7. krog - Vesna : Xiom Muta
8. tekma pic Filip Kolle Vesna -9,8,-11,9,6 3:2 53:47
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna 10,-8,6,5 3:1 42:32
1. tekma pic Bojan Pavič Vesna -8,8,-5,6,-3 2:3 38:47
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Xiom Muta : Kema Puconci I
4. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I -8,-6,-6 0:3 20:33
2. tekma pic Luka Norčič Kema Puconci I -8,10,-5,-7 1:3 32:43
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Denis Pintar K-S -9,5,-10,-10,11,9,-10 3:4 74:72
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -6,-5,6,-11 1:3 33:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Bojan Maselj Ves 6,11,4 3:0 35:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Špendov B2 5,8,7 3:0 33:20
13.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja I : Xiom Muta
5. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I -4,-9,-3 0:3 16:33
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -12,-9,-5 0:3 26:36
06.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 4. krog - Xiom Muta : Maribor
7. tekma pic Gregor Komac Maribor -6,-6,6,-2 1:3 25:39
4. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -9,-6,-6 0:3 21:33
2. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 1,6,5 3:0 33:12
30.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 3. krog - Mengeš I : Xiom Muta
7. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 11,-3,6,-6,-5 2:3 38:50
5. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -10,8,6,7 3:1 43:33
3. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -7,-7,7,-13 1:3 38:44
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 7,-9,-4,-7,-11 1:4 42:53
Finalni del, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -10,7,-14,8,-12,7,6 4:3 80:70
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU 10,-6,7,-2,8 3:2 42:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Brajkovič Met 7,-8,-9,7,5 3:2 50:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Gorazd Selišek Ptuj 3,6,7 3:0 33:16
16.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 2. krog - Xiom Muta : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -8,9,-9,-7 1:3 35:42
4. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 9,-7,-9,10,-7 2:3 46:52
2. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Kajuh-Slovan 7,9,-16,8 3:1 49:42
09.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Inter Diskont : Xiom Muta
5. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont -6,-8,-10 0:3 24:34
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont -4,-4,7,-12 1:3 31:43
01.05.2021 1. SNTL 2020/2021, 9. krog - Maribor : Xiom Muta
4. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -5,10,-3,-5 1:3 25:43
1. tekma pic Gregor Komac Maribor -13,-7,-11 0:3 31:39
24.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 8. krog - Xiom Muta : Mengeš I
5. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -3,-3,-7 0:3 13:33
1. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -9,11,-6,-6 1:3 34:44
17.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 7. krog - Xiom Muta : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan -4,-7,-4 0:3 15:33
2. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -5,6,8,-6,-3 2:3 36:47
14.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 6. krog - Krka I : Xiom Muta
5. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I -5,10,-7,-4 1:3 28:43
3. tekma pic Tilen Novak Krka I -9,-6,8,-6 1:3 32:41
27.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 4. krog - SU I : Xiom Muta
6. tekma pic Jure Slatinšek SU I -5,-6,-4 0:3 15:33
2. tekma pic Domen Zupančič SU I 2,9,6 3:0 33:17
24.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 3. krog - Xiom Muta : Kema Puconci I
5. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I -8,-8,-8 0:3 24:33
1. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I -2,-3,-4 0:3 9:33
20.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 2. krog - Arrigoni : Xiom Muta
8. tekma pic Simon Frank Arrigoni -9,-8,10,4,-7 2:3 47:47
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -7,-4,-11 0:3 22:35
1. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 7,5,3 3:0 33:15
13.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 1. krog - Xiom Muta : Savinja I
7. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I -5,-4,-2 0:3 11:33
4. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -7,-7,7,-6 1:3 31:40
2. tekma pic Oskar Rosc Savinja I 3,8,4 3:0 33:15
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Deni Kožul Krka -4,-5,-7,-7 0:4 23:44
Finalni del, 1. krog pic Andraž Novak K-S 8,5,-5,7,5 4:1 49:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Slatinšek ŠD SU -9,-1,5,-8 1:3 29:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 8,7,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log 03,6 3:0 33:9
22.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 6. krog - Xiom Muta : Krka
5. tekma pic Matic Vertuš Krka 8,6,3 3:0 33:17
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 3,7,2 3:0 33:12
08.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 4. krog - Xiom Muta : Cornilleau Mengeš II
6. tekma pic Luka Trtnik Cornilleau Mengeš II 6,7,5 3:0 33:18
10.11.2019 2. OT za članice in člane 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Miha Šubic Krka -10,-6,-6,-7 0:4 29:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -10,-3,-6 0:3 19:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Janko Stankić PPR 6,8,-11,7 3:1 44:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Sob 9,7,-7,-7,7 3:2 47:45
22.09.2019 1. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jamšek Int -9,-5,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Valdi Palčič Arr 8,12,5 3:0 36:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Golavšek Sav -5,8,-3,-7 1:3 26:41
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 3. krog - Muta : Maribor
2. tekma pic Gregor Komac Maribor -8,-9,-8 0:3 25:33
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 4. krog - Rakek : Muta
3. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 9,9,-8,-7,6 3:2 48:46
30.03.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 10. krog - Ptuj : Muta
6. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 4,7,-9,10 3:1 43:32
30.03.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 10. krog - Tempo : Muta
7. tekma pic Patrik Videc Tempo 8,10,-9,-9,-8 2:3 49:51
5. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 11,-6,-7,10,-4 2:3 42:54
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo -6,-8,5,-7 1:3 32:38
09.03.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 9. krog - Muta : Melamin
5. tekma pic Damijan Vodušek Melamin 3,-11,-9,2,6 3:2 53:35
1. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 6,9,4 3:0 33:19
09.03.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 9. krog - Muta : SU
4. tekma pic Mitja Omerzel SU 7,8,8 3:0 33:23
2. tekma pic Domen Zupančič SU 7,4,11 3:0 35:22
02.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin 7,3,-8,-8,-9 2:3 47:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Javor Zavec Men 1,3,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Korelec Ves -13,-8,8,-8 1:3 40:45
23.02.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 8. krog - Križe : Muta
5. tekma pic Uroš Mrak Križe 9,5,6 3:0 33:20
3. tekma pic Jaka Krpič Vodnik Križe 5,5,4 3:0 33:14
23.02.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 8. krog - Vesna : Muta
7. tekma pic Žan Korelec Vesna 11,10,9 3:0 36:30
5. tekma pic Dominik Vehar Vesna 3,8,2 3:0 33:13
3. tekma pic Janko Öri Vesna 9,-6,-8,-9 1:3 34:42
09.02.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 7. krog - Muta : Inter Diskont II
8. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -5,-10,-6 0:3 21:34
6. tekma pic Andrej Godec Inter Diskont II 8,6,-5,7 3:1 38:32
3. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -10,-8,-6 0:3 24:34
03.02.2019 3. OT za članice in člane 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -5,-5,-6,9,-4 1:4 31:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 9,-6,4,5 3:1 39:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem 5,-10,4,-3,-7 2:3 42:43
19.01.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 6. krog - Muta : Logatec
4. tekma pic Bine Rakušček Logatec 7,11,-8,5 3:1 43:34
2. tekma pic Nejc Gutnik Logatec 6,7,3 3:0 33:16
19.01.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 6. krog - Muta : Rakek
7. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -7,4,-11,12,-8 2:3 51:51
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek -9,9,0,10 3:1 43:30
2. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 7,7,6 3:0 33:20
23.12.2018 Pokal RS - finale 2018/2019, 1. krog - Savinja I : Muta
7. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -9,-8,5,-8 1:3 36:38
5. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I 5,3,5 3:0 33:13
3. tekma pic Oskar Rosc Savinja I 7,3,-6,-9,-19 2:3 56:53
23.12.2018 Pokal RS - finale 2018/2019, 2. krog - Interdiskont Fužinar I : Muta
5. tekma pic Darko Jamšek Interdiskont Fužinar I 7,2,-8,-8,7 3:2 49:38
3. tekma pic Janez Petrovčič Interdiskont Fužinar I -7,-7,-5 0:3 19:33
02.12.2018 1. TOP za članice in člane 2018/2019
Top, 7. krog pic Taj Lavrič Arr 5,4,-9,9 3:1 42:29
Top, 6. krog pic Andrej Godec Int 9,3,-10,-9,6 3:2 52:41
Top, 5. krog pic Miha Jamšek Int 6,0,8 3:0 33:14
Top, 4. krog pic Nejc Erjavec Men 8,-7,-8,6,4 3:2 48:40
Top, 3. krog pic Tim Pavli Men -5,-7,-7 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Luka Breznik Int -6,-6,-10 0:3 22:34
Top, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR 11,8,-6,6 3:1 41:36
01.12.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 5. krog - Muta : Ptuj
8. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -6,4,-6,-4 1:3 27:37
6. tekma pic Darko Drčić Ptuj -9,-7,-5 0:3 21:33
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj -7,-7,-9 0:3 23:33
01.12.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 5. krog - Muta : Tempo
8. tekma pic Patrik Videc Tempo 8,-4,9,8 3:1 37:36
6. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 8,7,8 3:0 33:23
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo -4,-6,-9 0:3 19:33
20.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 2. krog - Rakek : Muta
5. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 7,-10,9,12 3:1 46:40
3. tekma pic Edvard Vecko Rakek 10,-8,8,-9,5 3:2 51:45
17.11.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 4. krog - Melamin : Muta
7. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -7,9,9,-8,-6 2:3 43:51
5. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -5,-7,-8 0:3 20:33
3. tekma pic Tim Zajec Melamin 7,-7,7,9 3:1 40:34
17.11.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 4. krog - SU : Muta
5. tekma pic Domen Zupančič SU 4,-4,-8,-2 1:3 25:37
3. tekma pic Mitja Omerzel SU -3,-7,-4 0:3 14:33
06.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 1. krog - Kema II : Muta
5. tekma pic Jan Lipič Kema II 6,8,2 3:0 33:16
3. tekma pic Jure Smodiš Kema II 5,4,7 3:0 33:16
04.11.2018 2. OT za članice in člane 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Andraž Avbelj Men -6,3,-8,-9,-7 1:4 41:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Arr 10,-6,-7,-10 1:3 35:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -10,7,-12,9,8 3:2 55:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar B2 11,1,-10,9 3:1 45:33
27.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 3. krog - Muta : Križe
5. tekma pic Dejan Stojanovič Križe 0,0,0 3:0 33:0
1. tekma pic Klemen Mrak Križe 6,-5,6,4 3:1 38:27
27.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 3. krog - Muta : Vesna
4. tekma pic Smiljan Mekicar Vesna 9,5,9 3:0 33:23
2. tekma pic Dominik Vehar Vesna 6,6,5 3:0 33:17
13.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 2. krog - Inter Diskont II : Muta
7. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II 7,-2,-10,8,10 3:2 46:48
5. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II 11,-4,9,-5,4 3:2 44:46
3. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II 8,13,15 3:0 43:36
22.09.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 1. krog - Logatec : Muta
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec 3,7,7 3:0 33:17
3. tekma pic Bine Rakušček Logatec 5,5,8 3:0 33:18
22.09.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 1. krog - Rakek : Muta
5. tekma pic Janko Stankić Rakek 4,1,8 3:0 33:13
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek 5,5,3 3:0 33:13
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Muta : Logatec
4. tekma pic Nejc Gutnik Logatec 10,6,5 3:0 34:21
2. tekma pic Bine Rakušček Logatec 4,4,9 3:0 33:17
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Muta : Rakek
4. tekma pic Janko Stankić Rakek 10,8,-10,4 3:1 44:34
2. tekma pic Luka Stražišar Rakek 7,13,7 3:0 37:27
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Luka Krušič Ptuj 12,-1,-9,-1,-7 1:4 32:56
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -6,-7,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Brajkovič Met 8,7,2 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Cerar Ves 6,6,6 3:0 33:18
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Muta : Cornilleau Mengeš II
7. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -7,-5,-5 0:3 17:33
4. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -15,9,-10,-4 1:3 40:49
2. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II 7,5,5 3:0 33:17
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Muta : Vesna
7. tekma pic Taj Lavrič Vesna 3,5,-7,2 3:1 40:21
4. tekma pic Janko Öri Vesna 10,9,-6,-7,8 3:2 47:49
2. tekma pic Filip Kolle Vesna 6,11,-9,8 3:1 44:36
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Prebold : Muta
4. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -8,10,-7,9,-8 2:3 46:52
1. tekma pic Matevž Žgank Prebold 13,-1,-5,-7 1:3 28:46
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Tempo : Muta
7. tekma pic Miha Kljajič Tempo -7,-6,-9 0:3 22:33
5. tekma pic Patrik Videc Tempo 4,9,8 3:0 33:21
3. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 9,-7,8,-5,9 3:2 45:48
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Inter Diskont II : Muta
5. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -9,6,5,-7,-2 2:3 40:44
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -10,9,-15,4,-9 2:3 56:53
20.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 3. krog - Muta : Kema
4. tekma pic Damjan Zelko Kema -8,-9,9,-2 1:3 30:42
2. tekma pic Luka Norčič Kema -7,-9,-8 0:3 24:33
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Logatec : Muta
7. tekma pic Lovro Jemec Logatec 4,-9,6,4 3:1 42:25
5. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 8,7,10 3:0 34:25
3. tekma pic Darko Malić Logatec -9,-7,-7 0:3 23:33
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Rakek : Muta
4. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -5,4,8,7 3:1 38:30
1. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 6,7,6 3:0 33:19
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Mengeš III : Muta
4. tekma pic Matej Prezelj Mengeš III 11,5,9 3:0 35:25
1. tekma pic Bor Rutar Mengeš III 4,-5,-9,7,5 3:2 47:38
05.11.2017 1. TOP za članice in člane 2017/2018
Top, 7. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 8,11,-3,-7,-7 2:3 41:52
Top, 6. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 11,-3,6,-9,7 3:2 47:46
Top, 5. krog pic Dejan Fridrih Prb 7,10,10 3:0 35:27
Top, 4. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin 8,-5,-8,-4 1:3 28:41
Top, 3. krog pic Aljaž Frelih Men 9,-8,5,-6,-9 2:3 45:47
Top, 2. krog pic Andraž Avbelj Men -5,-10,-6 0:3 21:34
Top, 1. krog pic Žiga Urbanc PPR -7,-7,-7 0:3 21:33
04.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Muta : Ilirija
7. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 2,-4,8,-8,-10 2:3 44:44
4. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 3,8,4 3:0 33:15
2. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 6,6,6 3:0 33:18
04.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Muta : Melamin
7. tekma pic Tadej Vodušek Melamin -3,1,-6,-8 1:3 28:34
4. tekma pic Tim Zajec Melamin -10,5,5,-2,-9 2:3 43:44
2. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 9,9,10 3:0 34:28
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Muta
8. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -10,-10,-9 0:3 29:35
4. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II 5,8,9 3:0 33:22
1. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -9,17,-5,-10 1:3 43:51
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Vesna : Muta
5. tekma pic Smiljan Mekicar Vesna 11,4,8 3:0 35:23
3. tekma pic Uroš Cerar Vesna 4,6,6 3:0 33:16
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Matevž Žgank Prb 9,-7,-8,3,6,-5,-7 3:4 60:62
Kvalifikacije, 3. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 0,0,0 3:0 33:0
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Prezelj Men 3,8,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Ožbej Poročnik Int -9,-7,4,-9 1:3 36:37
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Muta : Prebold
5. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -8,7,9,-6,-8 2:3 44:49
1. tekma pic Matevž Žgank Prebold 11,7,7 3:0 35:25
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Muta : Tempo
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 3,8,9 3:0 33:20
2. tekma pic Patrik Videc Tempo 9,-11,6,9 3:1 44:37
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Žibrat Sob -5,-7,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Kaiser Pres -11,9,6,5 3:1 44:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bojan Pavič Ves -7,-4,-9 0:3 20:33
28.01.2017 2. TOP članic in članov 2016/2017
Top, 7. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -5,-1,-13 0:3 19:37
Top, 6. krog pic Peter Hribar Krka -8,-7,7,-6 1:3 32:40
Top, 5. krog pic Denis Pintar K-S 5,-5,9,-2,4 3:2 40:40
Top, 4. krog pic Žiga Urbanc PPR 6,-10,-3,-16 1:3 40:47
Top, 3. krog pic Andraž Novak K-S -9,-9,-5 0:3 23:33
Top, 2. krog pic Damjan Zelko Sob 10,-2,5,-6,-10 2:3 41:49
Top, 1. krog pic Klemen Jazbič Men -7,8,10,9 3:1 41:38
10.12.2016 2. OT za članice in člane 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Damjan Zelko Sob 11,11,-6,-9,-6,-4 2:4 51:66
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Novak K-S -6,10,7,9 3:1 40:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Gorazd Selišek Ptuj 7,-9,7,-9,4 3:2 51:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Korelec Ves 9,-4,10,7 3:1 38:37
20.11.2016 1. TOP za članice in člane 2016/2017
Top, 7. krog pic Miha Šubic Log -3,-10,-6 0:3 19:34
Top, 6. krog pic Klemen Jazbič Men -8,-9,-7 0:3 24:33
Top, 5. krog pic Peter Hribar Krka -9,-6,-6 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Luka Krušič Ptuj -4,-5,5,-7 1:3 27:38
Top, 3. krog pic Erik Paulin Arr -5,-7,-5 0:3 17:33
Top, 2. krog pic Janez Petrovčič Int -2,-8,-9 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Damjan Zelko Sob -7,8,-11,6,-5 2:3 45:49
18.09.2016 1. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jamšek Int -7,-8,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tibor Ožanič Mel 7,5,-9,-5,-6 2:3 42:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaj Vidmar Ili 9,-9,-2,-3 1:3 25:42
08.05.2016 3. OT za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -3,-4,-10 0:3 17:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Golavšek Tujina -7,-6,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Jemec Log 7,-9,-9,-3 1:3 32:40
02.04.2016 2. SNTL 2015/2016, 10. krog - Muta : Logatec
6. tekma pic Lovro Jemec Logatec 2,-4,-8,6,-9 2:3 43:41
3. tekma pic Deni Kožul Logatec -6,-7,-6 0:3 19:33
02.04.2016 2. SNTL 2015/2016, 10. krog - Muta : Rakek
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -6,-8,-8 0:3 22:33
2. tekma pic Matic Gornik Rakek -9,-3,6,9,-3 2:3 37:48
19.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane 2015/2016
Finalni del, 2. krog pic Miha Šubic Log -9,-5,-5,8,-2 1:4 32:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Novak Krka 12,-2,-4,-7 1:3 27:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Fridrih Prb 5,-9,13,-9,3 3:2 55:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Darko Malić Log -12,6,8,7 3:1 45:35
13.02.2016 2. SNTL 2015/2016, 8. krog - Muta : Kema II
4. tekma pic Luka Norčič Kema II 9,-6,-11,-8 1:3 36:44
2. tekma pic Rok Smodiš Kema II 4,3,6 3:0 33:13
13.02.2016 2. SNTL 2015/2016, 8. krog - Muta : Sobota
4. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -9,8,-7,8,-7 2:3 45:49
2. tekma pic Dominik Maček Sobota -6,5,-12,5,-10 2:3 50:47
30.01.2016 2. TOP članic in članov 2015/2016
Top, 7. krog pic Peter Hribar Krka -11,-6,-9 0:3 26:35
Top, 6. krog pic Marsel Šegula Ptuj -7,4,-4,7,-7 2:3 40:44
Top, 5. krog pic Miha Šubic Log -10,-2,-4 0:3 16:34
Top, 4. krog pic Miha Flajs Oli 5,-6,7,-7,-12 2:3 47:48
Top, 3. krog pic Žiga Urbanc PPR -6,6,-8,-5 1:3 30:39
Top, 2. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -6,-9,-4 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Miha Jamšek Muta 4,8,-5,-9,-4 2:3 40:45
23.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 7. krog - Kajuh-Slovan II : Muta
5. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II 5,10,-8,5 3:1 42:31
3. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan II -9,7,7,9 3:1 42:34
23.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 7. krog - Vesna : Muta
5. tekma pic Matevž Žgank Vesna -6,13,-8,-6 1:3 35:46
3. tekma pic Rok Trtnik Vesna 14,6,14 3:0 43:34
12.12.2015 2. OT za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Tom Šfiligoj Ili -5,-4,-9 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -8,-7,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 12,-5,-5,10,-4 2:3 40:55
05.12.2015 2. SNTL 2015/2016, 5. krog - Logatec : Muta
7. tekma pic Lovro Jemec Logatec 9,7,-9,6 3:1 42:33
5. tekma pic Nejc Gutnik Logatec 10,8,-6,8 3:1 40:37
3. tekma pic Miha Šubic Logatec -4,-4,9,-7 1:3 26:42
05.12.2015 2. SNTL 2015/2016, 5. krog - Rakek : Muta
7. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -7,10,9,2 3:1 41:32
5. tekma pic Matic Gornik Rakek -9,-8,6,3,7 3:2 50:38
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 6,-5,9,-6,3 3:2 44:40
21.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 4. krog - Muta : Melamin
7. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -9,9,11,-7,10 3:2 52:52
4. tekma pic Damijan Vodušek Melamin 2,7,8 3:0 33:17
2. tekma pic Marko Lesar Melamin 8,6,5 3:0 33:19
21.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 4. krog - Muta : Olimpija
4. tekma pic Robert Boldin Olimpija -4,6,-9,-6 1:3 30:39
2. tekma pic Miha Flajs Olimpija 8,5,-7,2 3:1 40:26
07.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 3. krog - Kema II : Muta
7. tekma pic Damjan Zelko Kema II -9,-8,-11 0:3 28:35
5. tekma pic Rok Smodiš Kema II 3,1,7 3:0 33:11
3. tekma pic Luka Norčič Kema II -12,-10,-9 0:3 31:37
07.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 3. krog - Sobota : Muta
4. tekma pic Mitja Horvat Sobota -6,-6,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -5,9,-7,-10 1:3 33:43
17.10.2015 2. SNTL 2015/2016, 2. krog - Muta : Kajuh-Slovan II
4. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II 4,-11,3,3 3:1 44:23
2. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan II 7,-7,3,9 3:1 40:30
17.10.2015 2. SNTL 2015/2016, 2. krog - Muta : Vesna
4. tekma pic Bojan Pavič Vesna -8,-6,9,9,-10 2:3 46:52
2. tekma pic Žan Korelec Vesna 7,8,4 3:0 33:19
11.10.2015 1. TOP za članice in člane 2015/2016
Top, 7. krog pic Darijan Vizjak PPR -7,6,8,9 3:1 40:34
Top, 6. krog pic Andraž Novak K-S -6,-8,-5 0:3 19:33
Top, 5. krog pic Tilen Novak Krka 6,9,6 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 7,-6,-6,11,4 3:2 47:44
Top, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -9,-7,2,-5 1:3 32:35
Top, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -4,10,-9,-11 1:3 36:45
Top, 1. krog pic Ožbej Poročnik Int -6,8,-6,-9 1:3 32:41
03.10.2015 2. SNTL 2015/2016, 1. krog - Ptuj : Muta
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj -9,-7,-10 0:3 26:34
5. tekma pic Darko Drčić Ptuj 5,7,-5,9 3:1 38:32
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 5,8,-14,3 3:1 47:32
11.04.2015 3. OT za članice in člane 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Gorazd Horvat Kema - Murexin -3,-8,-5,-1 0:4 17:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -9,-2,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Gutnik Log -8,6,5,-4,8 3:2 45:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Dino Hankušič Hra 6,8,-9,7 3:1 42:32
07.03.2015 2. SNTL 2014/2015, 10. krog - Muta : Kajuh-Slovan I
4. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I 3,-11,-11,-8 1:3 41:40
2. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I -7,-9,5,-10 1:3 37:39
07.03.2015 2. SNTL 2014/2015, 10. krog - Muta : Križe
4. tekma pic Dejan Stojanovič Križe -8,10,-9,9,6 3:2 51:47
2. tekma pic Haris Bapić Križe 6,9,-9,8 3:1 42:34
28.02.2015 Državno prvenstvo za članice in člane 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -8,-7,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -8,6,-9,-9 1:3 37:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaj Vidmar Ili 9,-9,6,5 3:1 42:31
21.02.2015 2. SNTL 2014/2015, 9. krog - Krka II : Muta
5. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II -8,9,-5,8,9 3:2 46:48
3. tekma pic Peter Hribar Krka II -9,-9,-5 0:3 23:33
21.02.2015 2. SNTL 2014/2015, 9. krog - Melamin : Muta
5. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -7,9,-6,-9 1:3 33:42
3. tekma pic Tim Zajec Melamin -4,7,10,9 3:1 38:37
07.02.2015 2. SNTL 2014/2015, 8. krog - Muta : Logatec
7. tekma pic Deni Kožul Logatec -5,9,9,-7,-8 2:3 42:51
4. tekma pic Miha Šubic Logatec 5,-6,-6,-9 1:3 32:38
2. tekma pic Nejc Gutnik Logatec -7,8,9,4 3:1 40:32
07.02.2015 2. SNTL 2014/2015, 8. krog - Muta : Rakek
7. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -5,8,10,9 3:1 39:38
4. tekma pic Matic Gornik Rakek 12,9,4 3:0 36:25
2. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 6,7,4 3:0 33:17
17.01.2015 2. SNTL 2014/2015, 7. krog - Ptuj : Muta
6. tekma pic Darko Drčić Ptuj 8,5,7 3:0 33:20
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -8,-7,4,-9 1:3 35:37
17.01.2015 2. SNTL 2014/2015, 7. krog - Sobota : Muta
8. tekma pic Damir Fotivec Sobota 2,2,4 3:0 33:8
4. tekma pic Mario Kolbl Sobota 7,-8,3,-4,-13 2:3 47:47
1. tekma pic Miran Močan Sobota -3,-4,8,7,10 3:2 41:47
03.01.2015 2. SNTL 2014/2015, 6. krog - Muta : Inter Diskont
4. tekma pic Ožbej Poročnik Inter Diskont -7,-3,-14 0:3 24:38
2. tekma pic Andrej Bač Inter Diskont 5,-11,9,-6,-11 2:3 50:51
20.12.2014 2. OT za članice in člane 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Darko Jamšek Int -7,-9,-11,-6 0:4 33:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Škraban Kema - Murexin -5,-8,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaj Vidmar Ili 10,4,-3,-10,7 3:2 47:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristian Ludvik Arr 9,-5,6,4 3:1 38:30
29.11.2014 2. SNTL 2014/2015, 5. krog - Kajuh-Slovan I : Muta
5. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I 7,6,-5,7 3:1 38:31
3. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I -14,-8,-8 0:3 30:38
29.11.2014 2. SNTL 2014/2015, 5. krog - Križe : Muta
5. tekma pic Emil Steiner Križe 13,9,10 3:0 38:32
3. tekma pic Dejan Stojanovič Križe -5,-7,10,-7 1:3 31:43
10.11.2014 Pokal RS 2014/2015, 1. krog - Muta : Mengeš I
6. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I 5,6,8 3:0 33:19
3. tekma pic David Orešnik Mengeš I 10,-6,-5,9,-7 2:3 41:52
08.11.2014 2. SNTL 2014/2015, 4. krog - Muta : Krka II
5. tekma pic Darko Jorgić Krka II -7,-7,10,-8 1:3 34:43
1. tekma pic Peter Hribar Krka II -8,12,-9,-9 1:3 40:45
08.11.2014 2. SNTL 2014/2015, 4. krog - Muta : Melamin
8. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -11,-10,9,4,17 3:2 62:55
6. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -8,6,-7,-8 1:3 34:39
3. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 6,9,6 3:0 33:21
19.10.2014 1. TOP za članice in člane 2014/2015
Top, 7. krog pic Darijan Vizjak PPR -11,-10,2,8,-7 2:3 50:46
Top, 6. krog pic Denis Pintar K-S -10,8,-7,-9 1:3 37:42
Top, 5. krog pic Andraž Novak K-S -8,7,-7,-8 1:3 34:40
Top, 4. krog pic Ožbej Poročnik Int -3,-10,-9 0:3 22:34
Top, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -7,-8,-7 0:3 22:33
Top, 2. krog pic Domen Peperko K-S 9,-3,-6,9,9 3:2 42:49
Top, 1. krog pic Gorazd Horvat Kema - Murexin -6,-12,-6 0:3 24:36
18.10.2014 2. SNTL 2014/2015, 3. krog - Logatec : Muta
4. tekma pic Deni Kožul Logatec -3,-7,-4 0:3 14:33
1. tekma pic Miha Šubic Logatec -10,-7,-8 0:3 25:34
18.10.2014 2. SNTL 2014/2015, 3. krog - Rakek : Muta
7. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -10,-6,-7 0:3 23:34
5. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 6,7,8 3:0 33:21
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -9,8,-8,-7 1:3 35:41
04.10.2014 2. SNTL 2014/2015, 2. krog - Muta : Ptuj
6. tekma pic Alen Ber Ptuj 3,8,7 3:0 33:18
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj -8,7,9,-9,-5 2:3 44:49
04.10.2014 2. SNTL 2014/2015, 2. krog - Muta : Sobota
6. tekma pic Samo Novina Sobota 3,3,5 3:0 33:11
3. tekma pic Damir Fotivec Sobota 1,6,8 3:0 33:15
13.09.2014 2. SNTL 2014/2015, 1. krog - Inter Diskont : Muta
6. tekma pic Ožbej Poročnik Inter Diskont -0,-2,11,-10 1:3 25:45
2. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont 5,6,3 3:0 33:14
06.09.2014 1. OT za članice in člane 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Šubic Log -7,6,3,3 3:1 40:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Horvat Tujina -5,-8,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Gorazd Horvat Kema - Murexin -10,-6,-9 0:3 25:34
30.03.2014 3. OT za članice in člane 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Sašo Malovič Ptuj 1,7,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Danilo Piljak Cir -9,6,-7,9,-5 2:3 43:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Škraban Kema - Murexin -3,-6,8,-5 1:3 25:41
29.03.2014 2. SNTL 2013/2014, 10. krog - Muta : Križe
5. tekma pic Haris Bapić Križe -6,-8,-4 0:3 18:33
1. tekma pic Klemen Mrak Križe 7,7,-10,-10,8 3:2 53:46
29.03.2014 2. SNTL 2013/2014, 10. krog - Muta : Rakek
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -2,5,-6,6,13 3:2 45:46
1. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 7,4,10 3:0 34:21
15.03.2014 2. SNTL 2013/2014, 9. krog - Arrigoni : Muta
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -5,-7,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni 4,6,9 3:0 33:19
15.03.2014 2. SNTL 2013/2014, 9. krog - Gorica : Muta
8. tekma pic Matej Gredar Gorica 6,9,-8,6 3:1 41:32
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,-4,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Andrej Zavrtanik Gorica 6,4,8 3:0 33:18
08.03.2014 2. SNTL 2013/2014, 8. krog - Muta : Melamin
5. tekma pic Tim Zajec Melamin -6,-9,-9 0:3 24:33
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -7,-9,-9 0:3 25:33
01.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane 2013/2014
Finalni del, 2. krog pic Mitja Horvat Kema - Murexin -8,-5,-7,-7 0:4 27:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Danilo Piljak Cir -4,-6,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Andrej Najdič Andrin K-S 9,-1,-9,7,10 3:2 44:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Gornik PPR 4,8,-8,7 3:1 41:30
15.02.2014 2. SNTL 2013/2014, 7. krog - Cirkovce Šternmatik : Muta
2. tekma pic Danilo Piljak Cirkovce Šternmatik -9,-4,-5 0:3 18:33
15.02.2014 2. SNTL 2013/2014, 7. krog - Kajuh-Slovan I : Muta
6. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I -7,-9,-8 0:3 24:33
01.02.2014 2. SNTL 2013/2014, 6. krog - Muta : Sobota
5. tekma pic Mario Kolbl Sobota -9,3,-7,-8 1:3 35:36
07.12.2013 2. OT za članice in člane 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Slodej Mb - ZM -2,-4,8,-5 1:3 22:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Gutnik Log -10,-4,10,3,-9 2:3 46:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Tibor Ožanič Mel 5,-3,-9,5,-5 2:3 39:43
23.11.2013 2. SNTL 2013/2014, 5. krog - Križe : Muta
4. tekma pic Emil Steiner Križe 4,3,3 3:0 33:10
1. tekma pic Haris Bapić Križe 4,9,-8,8 3:1 41:32
23.11.2013 2. SNTL 2013/2014, 5. krog - Rakek : Muta
8. tekma pic Jurij Aguiar Zdovc Rakek 7,-7,-12,7,-6 2:3 47:50
4. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 8,9,4 3:0 33:21
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 7,-5,-11,5,8 3:2 49:44
16.11.2013 2. SNTL 2013/2014, 4. krog - Muta : Arrigoni
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -10,-10,-9 0:3 29:35
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni -9,-12,8,-10 1:3 42:45
16.11.2013 2. SNTL 2013/2014, 4. krog - Muta : Gorica
4. tekma pic Jan Pajntar Gorica -8,3,-8,2,5 3:2 49:32
2. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 9,8,8 3:0 33:25
09.11.2013 2. SNTL 2013/2014, 3. krog - Krka II : Muta
6. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II -2,11,7,5 3:1 37:34
2. tekma pic Miha Hribar Krka II 8,-3,-7,9,5 3:2 43:44
09.11.2013 2. SNTL 2013/2014, 3. krog - Melamin : Muta
6. tekma pic Tim Zajec Melamin 5,-9,3,9 3:1 42:28
2. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 10,-7,9,8 3:1 41:38
19.10.2013 2. SNTL 2013/2014, 2. krog - Muta : Cirkovce Šternmatik
6. tekma pic Luka Krušič Cirkovce Šternmatik 7,7,-11,-9,-14 2:3 56:54
3. tekma pic Danilo Piljak Cirkovce Šternmatik 8,-11,-5,-5 1:3 32:43
19.10.2013 2. SNTL 2013/2014, 2. krog - Muta : Kajuh-Slovan I
6. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan I 6,8,5 3:0 33:19
3. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I -5,-5,8,-6 1:3 27:41
06.04.2013 2. SNTL 2012/2013, 10. krog - Križe : Muta
2. tekma pic Emil Steiner Križe 11,7,-3,7 3:1 38:36
06.04.2013 2. SNTL 2012/2013, 10. krog - Preserje : Muta
7. tekma pic Janez Petrovčič Preserje -5,-6,-6 0:3 17:33
5. tekma pic Marko Klinger Preserje 9,-10,4,4 3:1 43:29
3. tekma pic Matic Kaiser Preserje -7,-9,5,8,6 3:2 49:41
16.02.2013 2. SNTL 2012/2013, 8. krog - Arrigoni : Muta
4. tekma pic Simon Frank Arrigoni 5,-9,4,-7,6 3:2 49:37
1. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni 8,8,7 3:0 33:23
16.02.2013 2. SNTL 2012/2013, 8. krog - Rakek : Muta
4. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 9,10,-9,-9,-9 2:3 50:52
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 6,9,2 3:0 33:17
26.01.2013 2. SNTL 2012/2013, 7. krog - Sobota II : Muta
8. tekma pic Mitja Pečnik Sobota II 3,8,9 3:0 33:20
4. tekma pic Mario Kolbl Sobota II -5,-10,5,-5 1:3 31:39
1. tekma pic Iztok Dolamič Sobota II 11,10,4 3:0 36:25
05.01.2013 2. SNTL 2012/2013, 6. krog - Muta : Melamin
6. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 7,5,1 3:0 33:13
3. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 8,5,2 3:0 33:15
05.01.2013 2. SNTL 2012/2013, 6. krog - Muta : Olimpija
6. tekma pic Miha Flajs Olimpija -4,-9,7,-5 1:3 29:40
3. tekma pic Tom Šfiligoj Olimpija -9,-9,-6 0:3 24:33
15.12.2012 2. SNTL 2012/2013, 5. krog - Muta : Križe
6. tekma pic Haris Bapić Križe 8,7,-6,8 3:1 39:34
3. tekma pic Klemen Mrak Križe -11,-8,3,4,6 3:2 52:37
15.12.2012 2. SNTL 2012/2013, 5. krog - Muta : Preserje
8. tekma pic Marko Klinger Preserje 7,7,8 3:0 33:22
6. tekma pic Matic Kaiser Preserje 4,13,-9,7 3:1 46:35
3. tekma pic Janez Petrovčič Preserje -10,-5,-8 0:3 23:34
01.12.2012 2. SNTL 2012/2013, 4. krog - Hrastnik : Muta
7. tekma pic Darko Jorgić Hrastnik 8,-8,-7,6,-7 2:3 44:47
5. tekma pic Dino Hankušič Hrastnik 10,2,-5,8 3:1 39:31
3. tekma pic Jože Urh Hrastnik -8,-8,6,-7 1:3 34:39
01.12.2012 2. SNTL 2012/2013, 4. krog - Krka II : Muta
7. tekma pic Peter Hribar Krka II 5,9,8 3:0 33:22
5. tekma pic Kristian Hren Krka II 3,7,7 3:0 33:17
3. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II -5,-5,-7 0:3 17:33
17.11.2012 2. SNTL 2012/2013, 3. krog - Muta : Arrigoni
7. tekma pic Simon Frank Arrigoni -7,-9,9,5,-8 2:3 46:47
4. tekma pic Gregor Vukovič Arrigoni 11,6,-8,-5,-4 2:3 41:50
2. tekma pic Andrej Germek Arrigoni 3,9,10 3:0 34:22
17.11.2012 2. SNTL 2012/2013, 3. krog - Muta : Rakek
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 3,-10,5,9 3:1 43:29
3. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 11,-8,-5,6,9 3:2 48:48
06.10.2012 2. SNTL 2012/2013, 2. krog - Muta : Sobota II
9. tekma pic Mitja Pečnik Sobota II 7,8,10 3:0 34:25
5. tekma pic Iztok Dolamič Sobota II -10,9,-7,-8 1:3 36:43
1. tekma pic Mario Kolbl Sobota II -8,-8,-10 0:3 26:34
22.09.2012 2. SNTL 2012/2013, 1. krog - Melamin : Muta
9. tekma pic Tim Zajec Melamin 7,5,8 3:0 33:20
6. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 9,-14,-9,9,9 3:2 56:54
2. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 7,-9,-6,11,-10 2:3 49:52
22.09.2012 2. SNTL 2012/2013, 1. krog - Olimpija : Muta
1. tekma pic Miha Flajs Olimpija -8,6,-14,-8 1:3 41:44
Skupaj: 48,50 % 291:309 1132:1167 21021:20839
Preskoči na orodno vrstico