NTZS

Nejc Kokoravec
pic
Podatki o igralcu
Id 4282
Št. tekmovalne izkaznice 119/20/21
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 92 92 40 40
člani 18.02.2024 175 175 0 0
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK B2 center mladinci
2022/2023 NTK B2 center kadeti
2021/2022 NTK B2 center kadeti
2020/2021 NTK B2 center mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
43. - 83. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
51. - 99. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
43. - 77. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
45. - 89. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
49. - 93. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
47. - 91. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
49. - 88. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
37. - 70. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
39. - 74. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
Skupaj: 9 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Maruša Arnež X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Vitan Likozar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 45. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Črt Likozar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Tiber Turnšek Kovač M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
Skupaj: 4 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Cirkovce II : B2 III
7. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II -3,-5,-9 0:3 17:33
3. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce II 9,10,5 3:0 34:24
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Kajuh-Slovan : B2 II
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 9,7,-5,-8,-9 2:3 44:49
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -3,-6,-4 0:3 13:33
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - B2 II : SU
5. tekma pic Žan Simončič SU -3,-8,9,11,-8 2:3 43:53
1. tekma pic Jaka Škofljanc SU -7,-4,6,-4 1:3 26:39
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Savinja Žalec II : B2 II
4. tekma pic Rene Hedl Savinja Žalec II 8,-9,-10,-8 1:3 38:42
1. tekma pic Nejc Šalamon Savinja Žalec II -7,8,-12,-8 1:3 38:44
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Cirkovce : B2 II
7. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce -8,8,-4,-7 1:3 30:41
5. tekma pic Jan Širec Cirkovce 7,7,8 3:0 33:22
3. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce 10,3,6 3:0 34:19
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : B2 III
6. tekma pic Luka Pšenič Savinja Žalec I -8,-7,-1 0:3 16:33
4. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I -5,-6,-9 0:3 20:33
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I -9,-7,-4 0:3 20:33
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : B2 III
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec II -1,-8,-9 0:3 18:33
1. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec II -9,-8,10,-8 1:3 37:43
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - B2 III : Cirkovce II
9. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce II -8,13,4,-6,9 3:2 51:48
7. tekma pic Jan Širec Cirkovce II 8,-10,-6,10,-12 2:3 51:55
4. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II -3,-5,-6 0:3 14:33
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Polajnar ŠNT 8,5,-8,-7,-8 2:3 45:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Sav -0,-2,-2 0:3 4:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int -5,-9,-5 0:3 19:33
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - B2 III : Ljubljana
9. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -7,9,-1,-6 1:3 25:42
7. tekma pic Borut Miklič Ljubljana 0,0,0 3:0 33:0
4. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana 5,5,-7,-7,8 3:2 47:40
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - B2 III : Metlika
7. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 3,1,7 3:0 33:11
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,-7,-6 0:3 19:33
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -7,-10,-12 0:3 29:37
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - B2 II : Arrigoni II
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -5,9,-4,10,-8 2:3 40:52
5. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -6,-5,-10 0:3 21:34
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -7,-11,-5 0:3 23:35
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Saksida Men 4,-11,11,-7,-7 2:3 49:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Peperko K-S 8,-1,-8,6,-4 2:3 35:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Šalamon Sav 13,14,-7,-9,-11 2:3 58:62
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Vidmar Krka -11,-6,-13 0:3 30:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav -7,-9,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -2,-9,-4 0:3 15:33
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Amadej Strgar Tem 2,2,10 3:0 34:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Ji Kejun Arr -6,-4,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Semprimožnik Sav -13,-7,7,-6 1:3 37:44
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja II : B2 II
6. tekma pic Urban Zavasnik Savinja II -7,-6,-4 0:3 17:33
2. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja II 5,-4,-3,-3 1:3 21:38
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : B2 II
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -7,8,-6,-10 1:3 34:42
1. tekma pic Filip Margon Arrigoni -4,-3,-8 0:3 15:33
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - B2 II : Mengeš I
3. tekma pic Urh Trtnik Mengeš I 4,-4,-7,-7 1:3 29:37
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - B2 II : Šentjošt I
7. tekma pic Urban Janša Šentjošt I -7,-2,-8 0:3 17:33
4. tekma pic Vid Matija Klančar Šentjošt I 5,-6,-8,-2 1:3 27:38
2. tekma pic Maks Maček Šentjošt I -8,-5,6,-10 1:3 34:40
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Simončič ŠD SU -7,5,-8,-8 1:3 34:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koželj Sav -2,-4,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin -10,-8,-9 0:3 27:34
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - B2 II : Melamin
5. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -6,-1,-5 0:3 12:33
1. tekma pic Marko Lesar Melamin -4,-8,-12 0:3 24:36
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - B2 : Letrika
3. tekma pic Filip Miščević Letrika -7,-1,-5 0:3 13:33
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - B2 : Arrigoni
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -6,-8,-6 0:3 20:33
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Amel Beganović Men 10,-0,-5,-8 1:3 25:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Svržnjak Sav -2,-2,-1 0:3 5:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt -0,-3,-8 0:3 11:33
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - B2 II : B2 BENDL
4. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -11,-6,-5 0:3 22:35
2. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL -7,-8,-5 0:3 20:33
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 II : Letrika
5. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -2,-1,-6 0:3 9:33
1. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 8,-3,-9,-3 1:3 26:41
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Loboda Men 9,-9,-4,9,-10 2:3 45:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves -4,-6,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM -3,-4,-4 0:3 11:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -3,-5,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Titan Sob -6,-4,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -5,-3,-3 0:3 11:33
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Rene Hedl Sav -7,-7,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -3,-1,-2 0:3 6:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovrenc Košir ŠNT -6,-0,-2 0:3 8:33
Skupaj: 11,27 % 8:63 57:193 1808:2562
Preskoči na orodno vrstico