NTZS

Luka Pšenič
pic
Podatki o igralcu
Id 4210
Št. tekmovalne izkaznice 047/20/21
Starost 16 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 46 47 380 380
člani do 21 let 29.10.2023 34 20 20
člani 18.02.2024 175 175 0 0
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 0:1 2:3
pic Klemen Belehar 0:1 0:3
pic David Bočko 0:1 0:3
pic Marko Brajkovič 0:1 1:3
pic Bor Brodnjak 0:1 0:3
pic Lan Demšar 0:1 2:3
pic Mark Dimnik 0:1 1:3
pic Urban Ekar 1:0 3:2
pic Gašper Ekart 0:1 1:3
pic Mitja Erzetič 0:1 0:3
pic Aljaž Ferenčič 0:1 0:3
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:1 3:4
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic Boris Govednik 1:0 3:2
pic Miha Homan 1:4 4:13
pic Urban Janc 0:1 0:3
pic Timotej Jerina 0:2 2:6
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:2
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Gabriel Juratović 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 0:1 1:3
pic Roj Klopčič 0:1 0:3
pic Tilen Kočar 2:0 6:0
pic Vid Kočar 0:1 1:3
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:0
pic Nejc Konjiček 0:1 1:3
pic Aleks Koren 0:1 0:3
pic Urban Kralj 1:0 3:1
pic Andraž Kramžar 0:1 0:3
pic Jan Krč 0:1 0:3
pic Dejan Kremžar 2:0 6:1
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:1
pic Maks Lah 3:0 9:2
pic Vitan Likozar 0:1 2:3
pic Jan Lipič 0:1 0:3
pic Žiga Matekovič 1:0 3:0
pic Miha Mihelčič 1:0 3:1
pic Aleksandar Miščević 0:3 1:9
pic Filip Miščević 0:1 1:3
pic Maj Murn 0:3 1:9
pic Filip Mušić 0:1 1:3
pic Timotej Oberžan 1:0 3:0
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 0:2 1:6
pic Tjaš Petrovčič 0:2 0:6
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 1:2 5:6
pic Miha Podobnik 0:3 0:9
pic Miha Potrbin 0:1 2:3
pic Sven Pucihar 0:1 0:3
pic Tai Puhan 0:1 2:3
pic Jaka Rutar 1:0 3:0
pic Blaž Šarlah 0:1 2:3
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Vid Semprimožnik 0:1 0:3
pic Zal Šesek 0:4 2:12
pic Jan Širec 2:0 6:1
pic Jaka Škofljanc 1:1 3:5
pic Rok Špendov 0:1 0:3
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 0:3
pic Luka Stražišar 0:1 0:3
pic Timo Urbas 0:1 2:3
pic Jože Urh 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 0:2 0:6
pic Žan Vidmar 0:2 1:6
pic Gašper Žirovnik Remenih 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
Skupaj: 26:70 111:227
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Žalec mladinci
2022/2023 NTK Savinja Luče mladinci
2021/2022 NTK Savinja Luče kadeti
2020/2021 NTK Savinja Luče kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
43. - 81. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
15. - 27. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
17. - 32. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
45. - 87. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
43. - 77. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
39. - 76. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
45. - 86. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
47. - 91. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 48. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
37. - 70. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
33. - 52. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
Skupaj: 12 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
33. - 40. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Lovro Šinkovec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
33. - 46. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Jošt Jevšnikar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Aljaž Marčeta M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 51. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Aljaž Marčeta M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
Skupaj: 4 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja Žalec I : Ljubljana
9. tekma pic Dejan Kremžar Ljubljana 2,8,-9,9 3:1 42:30
7. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana 12,-9,2,9 3:1 45:34
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja Žalec I : Metlika
9. tekma pic Gabriel Juratović Metlika 4,9,2 3:0 33:15
7. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 4,5,5 3:0 33:14
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec I : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -7,-6,-9 0:3 22:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja Žalec I
8. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -5,-2,-9 0:3 16:33
4. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -9,-1,-7 0:3 17:33
1. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 7,-7,9,-11,8 3:2 51:48
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - SU : Savinja Žalec I
6. tekma pic Jaka Škofljanc SU -9,-7,-9 0:3 25:33
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : Vrtojba
6. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -3,-4,-9 0:3 16:33
3. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 9,-7,-4,-3 1:3 25:42
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Škofja Loka : Savinja Žalec I
4. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -9,-6,-7 0:3 22:33
1. tekma pic Jure Pintar Škofja Loka 7,3,7 3:0 33:17
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : Vesna
1. tekma pic Zal Šesek Vesna -6,-9,8,-6 1:3 32:41
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec I : Mengeš
4. tekma pic Timotej Jerina Mengeš -7,10,9,-5,-8 2:3 43:52
13.01.2024 4. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec I : Cirkovce II
7. tekma pic Jan Širec Cirkovce II 9,9,6 3:0 33:24
4. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II 6,9,8 3:0 33:23
1. tekma pic Jan Širec Cirkovce II -11,9,7,2 3:1 44:31
16.12.2023 4. SNTL 2023/2024, 4. krog - Savinja Žalec I : Savinja Žalec II
1. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja Žalec II -7,-8,-1 0:3 16:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int -9,-6,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Škofljanc ŠD SU -8,-6,9,6,4 3:2 47:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Plajnšek Cir -6,-3,4,-3 1:3 23:37
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : B2 II
6. tekma pic Klemen Belehar B2 II -5,-7,-8 0:3 20:33
2. tekma pic Andraž Kramžar B2 II -5,-8,-4 0:3 17:33
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : B2 III
6. tekma pic Nejc Kokoravec B2 III 8,7,1 3:0 33:16
2. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III -6,6,2,11 3:1 41:30
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -9,-6,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -5,-6,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-4,-6 0:3 17:33
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - Ljubljana : Savinja Žalec I
7. tekma pic Dejan Kremžar Ljubljana 6,3,8 3:0 33:17
1. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -9,10,-3,7,-8 2:3 43:50
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - Metlika : Savinja Žalec I
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -5,-5,9,-4 1:3 25:42
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -6,7,-4,9,14 3:2 48:52
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Sav -3,-6,-9 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Miha Homan Int 6,6,-5,5 3:1 38:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves -8,-5,7,-10 1:3 34:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Oberžan K-S 3,4,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Sedej Log 8,5,1 3:0 33:14
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Timo Urbas PPR 10,6,-5,-8,-9 2:3 45:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,-5,10,-13 1:3 36:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Mušić K-S -4,-9,9,-7 1:3 31:42
18.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 8. krog - Savinja V : Savinja IV
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 9,10,-9,5 3:1 43:35
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Ekar B2 -9,-10,9,13,8 3:2 56:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -1,-5,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Zal Šesek Ves -5,-4,-7 0:3 16:33
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja V : Škofja Loka
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -9,-1,6,-13 1:3 34:43
2. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka -10,11,9,-7,-6 2:3 47:54
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -5,-6,-6 0:3 17:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Logatec : Savinja IV
6. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -6,-9,-3 0:3 18:33
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-5,-5 0:3 16:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja IV : Letrika
5. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -9,-3,-8 0:3 20:33
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Inter Diskont II : Savinja V
3. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -7,-8,-5 0:3 20:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Lah K-S 1,-10,7,9 3:1 43:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Homan Int -8,9,-8,-6 1:3 33:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -7,-7,-4 0:3 18:33
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - Savinja IV : Savinja V
5. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -9,-6,-3 0:3 18:33
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja V : Cirkovce
5. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -3,-4,-3 0:3 10:33
1. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce -0,5,-6,-12 1:3 29:41
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - B2 I Bendl : Savinja V
6. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -5,-7,-5 0:3 17:33
2. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -6,-7,-4 0:3 17:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Lah K-S 7,8,2 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub -6,-7,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Jerina Men -5,-7,-4 0:3 16:33
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja V : Vesna II
5. tekma pic Jože Urh Vesna II -7,-7,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna II -10,7,-6,-7 1:3 34:41
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja IV : SU
2. tekma pic Mitja Omerzel SU -3,-5,-2 0:3 10:33
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Savinja IV
1. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja ZIT -9,-7,-9 0:3 25:33
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Savinja IV : Maribor
3. tekma pic Gašper Ekart Maribor -7,-10,8,-9 1:3 37:42
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Savinja IV : Rakek
2. tekma pic Luka Stražišar Rakek -4,-6,-2 0:3 12:33
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Krka : Savinja III
3. tekma pic Žan Vidmar Krka -5,-2,-3 0:3 10:33
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja III : Mengeš
3. tekma pic Vid Kočar Mengeš 8,-7,-7,-8 1:3 33:41
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Savinja III
3. tekma pic Tai Puhan Kema Murexin -6,5,-9,6,-8 2:3 45:44
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM -5,6,-8,-9 1:3 33:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Roj Klopčič PPR -5,-3,-13 0:3 21:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -2,-6,-3 0:3 11:33
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Pandev Int -7,-8,9,-9 1:3 35:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Kočar PPR 4,4,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Vidmar Krka -7,-6,6,-8 1:3 32:39
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Logatec : Savinja IV
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-2,-5 0:3 10:33
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -1,-3,-12 0:3 16:36
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Lovro Ažman K-S 9,5,-6,-9,-4 2:3 41:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Miščević Vrt -5,8,-3,-8 1:3 27:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Rutar Men 6,4,11 3:0 35:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Potrbin PPR 7,-5,10,-9,-9 2:3 46:50
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja IV : B2 II
8. tekma pic Urban Kralj B2 II -6,6,6,7 3:1 39:30
6. tekma pic David Bočko B2 II -1,-11,-5 0:3 17:35
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja IV : Letrika
3. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -8,-7,-2 0:3 17:33
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja IV : SU II
5. tekma pic Andraž Zupančič SU II -6,-6,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Maj Murn SU II -6,-5,-5 0:3 16:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves -7,-7,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Kočar PPR 4,3,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -4,-4,-4 0:3 12:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir -4,-3,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Vitan Likozar B2 -10,15,-3,5,-7 2:3 48:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Lah K-S 6,7,-8,6 3:1 41:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR -3,-7,-8 0:3 18:33
Skupaj: 27,08 % 26:70 111:227 2662:3283
Preskoči na orodno vrstico