NTZS

Tej Zupanec
pic
Podatki o igralcu
Id 4163
Št. tekmovalne izkaznice 196/19/20
Starost 16 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 32 33 740 740
člani 18.02.2024 123 124 70 70
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andrej Bač 0:1 0:3
pic Benjamin Bećirević 0:1 0:3
pic Patrik Blažević 2:0 6:2
pic David Bočko 0:1 2:3
pic May Bočko 2:0 6:2
pic Marko Brajkovič 0:1 0:3
pic Robert Brajkovič 0:1 1:3
pic Aljaž Brezovnik 1:1 3:5
pic Lenart Antonij Brus 1:0 3:0
pic Luka Čačić Blažek 0:1 2:3
pic Tim Čevriz 1:0 3:0
pic Lan Demšar 3:0 9:5
pic Mark Dimnik 0:2 0:6
pic Ivo Frank 0:1 0:3
pic Mark Gazvoda 0:2 0:6
pic Timi Gider 0:1 0:3
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic Boris Govednik 2:0 6:2
pic David Grad 0:2 4:6
pic Aljoša Grčar 3:0 9:0
pic Jure Gruden 1:0 3:2
pic Anej Guštin 1:0 3:2
pic Tian Hajšek 2:0 6:1
pic Rene Hedl 0:1 2:3
pic Miha Homan 3:0 9:1
pic Mateo Ilić 0:1 0:3
pic Tine Ivančič 1:0 3:1
pic Anže Jakovac 1:0 3:0
pic Erazem Janc 0:1 0:3
pic Urban Janc 0:2 0:6
pic Tilen Jarc 1:0 3:0
pic Primož Jazbič 0:2 1:6
pic Timotej Jerina 0:1 0:3
pic Jošt Jevšnikar 2:0 6:2
pic Luka Jokič 0:2 0:6
pic Jaka Kanc 0:1 0:3
pic Ji Kejun 1:0 3:2
pic Bor Klešnik 3:0 9:2
pic Roj Klopčič 0:1 2:3
pic Mihael Kocjančič 0:2 1:6
pic Lan Koglot 0:1 2:3
pic Bor Kontelj 0:1 2:3
pic Aleks Koren 0:3 0:9
pic Aleks Koželj 0:1 1:3
pic Urban Kralj 2:0 6:1
pic Andraž Kramžar 1:0 3:1
pic Jan Krč 0:2 0:6
pic Dejan Kremžar 1:0 3:0
pic Jan Kromar 0:1 1:3
pic Maks Lah 1:0 3:2
pic Blaž Lapajne 0:1 0:3
pic Schon Leban Weitzer 0:1 2:3
pic Lovro Lešnik 1:0 3:2
pic Dino Mahmutović 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Miha Mihelčič 0:1 1:3
pic Filip Miščević 1:0 3:2
pic Tim Mlinar 1:0 3:0
pic Maj Murn 0:1 1:3
pic Filip Mušić 1:2 5:6
pic Vid Nared 0:1 0:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 0:2 0:6
pic Mihajlo Pauković 1:1 3:3
pic Brin Peperko 1:0 3:2
pic Tomaž Pertovt 0:1 0:3
pic Tjaš Petrovčič 0:1 1:3
pic Lovro Plahanc 1:0 3:1
pic Vitan Plajnšek 1:2 6:6
pic Miha Podobnik 0:3 0:9
pic Sven Pucihar 1:0 3:0
pic Adam Rakun 0:1 1:3
pic Amadej Rešetič 1:0 3:2
pic Luka Šantavec 0:2 1:6
pic Blaž Šarlah 0:2 4:6
pic Nel Savšek Pintarič 1:1 4:4
pic Jaka Sedej 2:0 6:0
pic Nino Šegula 0:1 1:3
pic Vid Semprimožnik 0:1 0:3
pic Zal Šesek 0:3 2:9
pic Gašper Simonič 1:0 3:1
pic Filip Šinko 1:1 5:4
pic Jan Širec 4:0 12:3
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:2
pic Matic Slodej 0:2 0:6
pic Jure Smodiš 0:2 0:6
pic Jan Šobar 0:2 0:6
pic Rok Špendov 1:0 3:2
pic Tim Stajnko 0:4 1:12
pic Žiga Štifter 1:0 3:0
pic Julian Tanze 1:0 3:0
pic Nejc Titan 1:0 3:2
pic Rok Trtnik 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Matic Vertuš 0:3 3:9
pic Urban Zavasnik 1:0 3:2
pic Jaka Zelko 1:1 5:3
pic Peter Zlodej 1:0 3:2
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
Skupaj: 65:87 244:316
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Žalec mladinci
2022/2023 NTK Savinja Luče mladinci
2021/2022 NTK Savinja Luče kadeti
2020/2021 NTK Savinja Luče kadeti
2019/2020 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Škofja Loka : Savinja Žalec I
6. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 12,-7,8,6 3:1 43:37
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec I : B2 I
6. tekma pic Urban Kralj B2 I 7,-6,7,7 3:1 39:32
3. tekma pic Andraž Kramžar B2 I -7,8,9,8 3:1 40:36
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : Vesna
8. tekma pic Zal Šesek Vesna -7,-9,-7 0:3 23:33
6. tekma pic Tilen Jarc Vesna 1,1,3 3:0 33:5
3. tekma pic Tim Stajnko Vesna -8,-5,-9 0:3 22:33
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec I : Mengeš
2. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš -9,-10,7,-7 1:3 37:41
13.01.2024 4. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec I : Cirkovce II
6. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II -7,7,-7,5,-8 2:3 44:45
2. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce II 8,8,8 3:0 33:24
1. tekma pic Jan Širec Cirkovce II -11,9,7,2 3:1 44:31
16.12.2023 4. SNTL 2023/2024, 4. krog - Savinja Žalec I : Savinja Žalec II
7. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec II -8,9,8,-6,2 3:2 47:41
4. tekma pic Urban Zavasnik Savinja Žalec II 8,-5,7,-11,9 3:2 49:48
1. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja Žalec II -7,-8,-1 0:3 16:33
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - Ljubljana : Savinja Žalec I
9. tekma pic Dejan Kremžar Ljubljana 5,7,5 3:0 33:17
5. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana -9,-9,8,-9 1:3 38:41
2. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -8,9,-4,13,-8 2:3 46:55
1. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -9,10,-3,7,-8 2:3 43:50
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - Metlika : Savinja Žalec I
2. tekma pic Boris Govednik Metlika 6,7,8 3:0 33:21
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -6,7,-4,9,14 3:2 48:52
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Zal Šesek Ves 11,9,-6,-9,-4 2:3 43:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int -8,8,11,6 3:1 43:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Škofljanc ŠD SU -9,6,9,-10,6 3:2 52:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Miščević Vrt 12,-7,9,-2,7 3:2 45:50
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce II : Savinja Žalec I
5. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II 6,-4,-5,-8 1:3 28:39
2. tekma pic Jan Širec Cirkovce II 11,3,2 3:0 35:16
1. tekma pic Jan Širec Cirkovce II -10,6,7,-5,5 3:2 48:41
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Filip Mušić K-S 00,0 3:0 33:0
Top, 6. krog pic Mihajlo Pauković Arr 6,10,10 3:0 35:26
Top, 5. krog pic Tomaž Pertovt Sav -7,-6,-6 0:3 19:33
Top, 4. krog pic Aleks Koželj Sav -7,7,-2,-7 1:3 27:40
Top, 3. krog pic Rene Hedl Sav -9,-8,5,6,-8 2:3 47:44
Top, 2. krog pic Blaž Pandev Int -2,-3,-7 0:3 12:33
Top, 1. krog pic Matic Vertuš Krka 6,-7,-7,8,-6 2:3 42:47
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Aleks Koren Cir -1,-8,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men -5,-5,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 9,7,-9,3 3:1 42:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 10,4,-5,6 3:1 39:31
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -8,-3,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 7,11,-5,-7,-8 2:3 44:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Blažević ŠD SU -9,5,6,-5,9 3:2 47:42
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja IV : B2 I Bendl
5. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -4,-9,-9 0:3 22:33
1. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -5,-2,10,8,6 3:2 41:46
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja IV : Škofja Loka
2. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -5,-8,-9 0:3 22:33
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Cirkovce
5. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -6,-3,-9 0:3 18:33
1. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 6,4,9 3:0 33:19
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja III : Mengeš II
5. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 6,-6,-9,-4 1:3 30:39
1. tekma pic David Grad Mengeš II -6,-7,4,8,-5 2:3 40:45
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja III : Sobota
5. tekma pic Luka Šantavec Sobota -9,-9,2,-9 1:3 38:35
1. tekma pic Aljoša Grčar Sobota 5,8,2 3:0 33:15
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Inter Diskont II : Savinja IV
10. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 7,-9,9,-4,4 3:2 46:42
6. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 4,4,9 3:0 33:17
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Vesna II : Savinja IV
10. tekma pic Tim Stajnko Vesna II -9,-8,-4 0:3 21:33
6. tekma pic Peter Zlodej Vesna II 11,-10,6,-7,6 3:2 52:46
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -7,-3,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-9,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl -6,5,-7,4,3 3:2 46:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Sedej Log 8,4,6 3:0 33:18
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - Savinja IV : Savinja V
6. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V -11,-5,-6 0:3 22:35
3. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja V 7,5,2 3:0 33:14
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja IV : Cirkovce
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -3,-3,-2 0:3 8:33
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -1,-3,-5 0:3 9:33
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja IV : Sobota II
5. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -6,-4,-6 0:3 16:33
1. tekma pic Nejc Titan Sobota II 9,8,-9,-9,7 3:2 51:46
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Savinja IV
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 12,-5,-4,-6 1:3 29:45
1. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 9,10,-7,-9,7 3:2 50:48
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Lan Koglot Gor 7,7,-5,-7,-5 2:3 39:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -5,-1,-7 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Julian Tanze PPR 2,5,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 5,7,9 3:0 33:21
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Andrej Bač Int -5,-4,-2 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -6,-7,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -7,-4,-8 0:3 19:33
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Inter Diskont II
1. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -4,-6,-9 0:3 19:33
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Vesna II
6. tekma pic Tim Stajnko Vesna II -7,-9,-7 0:3 23:33
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Savinja II
1. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin 9,-5,-5,-7 1:3 28:42
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Mengeš I : Savinja II
3. tekma pic David Grad Mengeš I -6,11,-8,14,-2 2:3 45:58
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja II : Sobota
3. tekma pic Aljoša Grčar Sobota 10,8,12 3:0 37:30
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Vesna
3. tekma pic Bor Klešnik Vesna 6,12,10 3:0 37:28
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Cirkovce : Savinja ZIT
3. tekma pic Lovro Lešnik Cirkovce -7,10,8,-11,9 3:2 52:51
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja ZIT : B2
3. tekma pic May Bočko B2 -9,9,4,5 3:1 42:29
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Arrigoni
3. tekma pic Ji Kejun Arrigoni -4,7,6,-9,6 3:2 46:41
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR -6,5,5,-6,-2 2:3 36:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihajlo Pauković Arr -6,-5,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Trtnik Men -4,-4,-9 0:3 17:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Guštin Tem -8,4,-5,8,7 3:2 46:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves -6,-4,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kromar Men -11,-9,10,-13 1:3 45:49
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Filip Mušić K-S -9,-10,3,-8 1:3 38:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves 8,-6,11,7 3:1 41:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Čevriz B2 1,8,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 8,5,7 3:0 33:20
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Škofja Loka : Savinja IV
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -5,-8,-5 0:3 18:33
1. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 3,6,8 3:0 33:17
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Kontelj Ves 10,-8,-6,7,-6 2:3 43:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Janc Ljub -6,-6,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men -5,-10,-7 0:3 22:34
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men -3,-3,-5 0:3 11:33
Finalni del, 1. krog pic Amadej Rešetič Krka -9,-5,9,10,8 3:2 48:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 9,-3,-6,-7 1:3 27:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Štifter Men 4,7,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Plahanc Pres 8,-8,7,4 3:1 41:30
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja IV : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -7,-9,-23 0:3 39:47
1. tekma pic Gašper Simonič Metlika 6,8,-12,10 3:1 46:38
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - SU II : Savinja IV
4. tekma pic Mark Gazvoda SU II -4,-2,-4 0:3 10:33
1. tekma pic Patrik Blažević SU II 8,8,5 3:0 33:21
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja IV : B2 II
7. tekma pic May Bočko B2 II 9,7,-5,7 3:1 38:34
4. tekma pic Urban Kralj B2 II 6,4,3 3:0 33:13
2. tekma pic David Bočko B2 II -7,8,9,-8,-9 2:3 46:50
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja IV : Logatec
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,-6,-2 0:3 13:33
4. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -4,-3,-5 0:3 12:33
2. tekma pic Jaka Sedej Logatec 7,5,11 3:0 35:23
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Krka II : Savinja IV
4. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -10,-2,-4 0:3 16:34
1. tekma pic Matic Vertuš Krka II -4,9,-6,-10 1:3 31:43
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Metlika : Savinja IV
8. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -8,12,-9,-7 1:3 38:45
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Log -3,-5,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tian Hajšek Cir -8,4,5,3 3:1 41:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -3,-6,9,-4 1:3 24:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Homan Int 9,9,10 3:0 34:28
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja IV : SU II
6. tekma pic Jure Gruden SU II 7,-9,-7,8,8 3:2 49:45
3. tekma pic Andraž Zupančič SU II -7,-7,-7 0:3 21:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Lah K-S -5,-9,3,11,4 3:2 49:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -9,-8,-2 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -7,-2,-5 0:3 14:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 BENDL : Savinja IV
2. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -6,-7,-9 0:3 22:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 II : Savinja IV
5. tekma pic Tim Mlinar B2 II 8,9,8 3:0 33:25
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Tim Stajnko Ves -1,8,-8,-7 1:3 27:41
Finalni del, 1. krog pic Brin Peperko K-S 4,-9,-7,7,8 3:2 49:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves -3,-4,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 9,8,5 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 5,-6,8,8 3:1 39:32
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Savinja III
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -9,-10,6,4,-9 2:3 50:44
2. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni -4,-8,-12 0:3 24:36
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - SU : Savinja III
3. tekma pic Mark Gazvoda SU -5,-5,-4 0:3 14:33
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja III : Mengeš II
2. tekma pic Jan Šobar Mengeš II -8,-6,-7 0:3 21:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub -5,-5,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Jakovac K-S 4,4,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 9,-5,8,9 3:1 38:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Schon Leban Weitzer Vrt -7,12,4,-8,-7 2:3 47:49
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja II : Sobota
3. tekma pic Aljoša Grčar Sobota 6,8,6 3:0 33:20
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Logatec
3. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -5,-5,8,-8 1:3 29:41
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja II : B2 I
2. tekma pic Dino Mahmutović B2 I 7,9,8 3:0 33:24
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Cirkovce II : Savinja II
1. tekma pic Jan Širec Cirkovce II 9,10,8 3:0 34:27
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 10,-3,-8,-6 1:3 29:43
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Vertuš Krka -6,-6,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Timi Gider Sob -11,-8,-4 0:3 23:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -2,-6,-4 0:3 12:33
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 7,-8,-4,8,-12 2:3 46:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koren Cir -5,-6,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S -6,-3,-7 0:3 16:33
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Ivo Frank Log -4,-6,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub -8,-3,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Zal Šesek Ves -4,-3,-5 0:3 12:33
Skupaj: 42,76 % 65:87 244:316 4752:5228
Preskoči na orodno vrstico