NTZS

Patrik Blažević
pic
Podatki o igralcu
Id 4090
Št. tekmovalne izkaznice 123/19/20
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 50 45 300 300
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jaka Antić 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 0:1 0:3
pic Bor Brodnjak 0:3 2:9
pic Luka Čačić Blažek 0:2 2:6
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Mark Dimnik 0:1 0:3
pic Mitja Erzetič 0:2 0:6
pic Miha Fatur 0:3 0:9
pic Aljaž Goltnik 0:1 1:3
pic Rene Hedl 1:1 4:4
pic Roman Hlyudzyk 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 0:3 0:9
pic Mateo Ilić 1:1 4:4
pic Urban Janc 0:1 1:3
pic Primož Jazbič 0:1 0:3
pic Aljaž Jeraj 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 1:2 5:8
pic Luka Jokič 0:2 0:6
pic Matic Kaiser 0:1 0:3
pic Jaka Kanc 0:1 0:3
pic Slavko Keršič 0:1 1:3
pic Bor Klešnik 0:1 0:3
pic David Kne 0:1 1:3
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Lan Koglot 0:1 0:3
pic Aleks Koren 0:3 1:9
pic Aleks Koželj 0:1 1:3
pic Jaka Krajnc 1:0 3:0
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Jakob Križaj 2:0 6:0
pic Črt Likozar 1:0 3:1
pic Vitan Likozar 1:0 3:2
pic Jan Loboda 1:0 3:0
pic Maks Maček 0:1 1:3
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Jan Martelanc 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 0:1 1:3
pic Lovro Mrlak 1:0 3:0
pic Vid Nared 0:1 1:3
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Mihajlo Pauković 0:1 2:3
pic Brin Peperko 0:1 1:3
pic Aljaž Peršič 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 0:1 0:3
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 0:1 1:3
pic Miha Podobnik 0:1 0:3
pic Lovro Polajnar 1:0 3:1
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Miha Potrbin 2:0 6:0
pic Sven Pucihar 0:1 0:3
pic Bine Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Adam Rakun 0:1 1:3
pic Amadej Rešetič 0:1 0:3
pic Nejc Šalamon 0:1 1:3
pic Zal Šesek 1:1 4:5
pic Gašper Simonič 1:0 3:0
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 0:1 0:3
pic Jan Šmon 0:1 0:3
pic Jan Šobar 1:1 3:4
pic Anej Svržnjak 0:1 1:3
pic Tine Tement 1:0 3:0
pic Drago Torkar 0:1 0:3
pic Urh Trtnik 0:1 0:3
pic Timo Urbas 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Žan Valantič 1:0 3:0
pic Žan Vidmar 0:1 2:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 0:3
pic Jaka Zelko 1:0 3:1
pic Bine Žličar 1:0 3:1
pic Tej Zupanec 0:2 2:6
Skupaj: 32:61 125:196
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 ŠD SU mladinci
2022/2023 ŠD SU kadeti
2021/2022 ŠD SU kadeti
2020/2021 ŠD SU mlajši kadeti
2019/2020 ŠD SU mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Tim Stajnko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Neja Gazvoda X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Neža Gazvoda X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Viktor Fajmut M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Luka Vujasin M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
33. - 39. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Luka Vujasin M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
Skupaj: 6 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - B2 II : SU
2. tekma pic Jakob Križaj B2 II 4,4,8 3:0 33:16
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : SU
4. tekma pic Rene Hedl Savinja Žalec II -7,6,8,3 3:1 40:28
1. tekma pic Nejc Šalamon Savinja Žalec II 9,-7,-7,-11 1:3 36:44
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Cirkovce : SU
9. tekma pic Jan Širec Cirkovce 7,5,7 3:0 33:19
6. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce -9,6,-12,-9 1:3 41:42
2. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -3,-6,-5 0:3 14:33
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Kajuh-Slovan : SU
6. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -7,9,-7,-6 1:3 31:42
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -9,-2,-6 0:3 17:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub 7,-11,-10,-7 1:3 39:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -6,-8,4,-6 1:3 31:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Maček ŠNT 5,-10,-9,-8 1:3 38:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Krajnc Žal 8,9,3 3:0 33:20
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Brin Peperko K-S 1,-6,-6,-9 1:3 32:34
Finalni del, 1. krog pic Jan Loboda Men 8,4,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Škufca Men -10,-7,-11 0:3 28:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Jeraj Vrh 8,4,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Pugliese Štuva Arr 7,8,8 3:0 33:23
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Matic Čopar Sav -2,-0,-6 0:3 8:33
Finalni del, 1. krog pic Zal Šesek Ves 6,-7,7,-7,12 3:2 50:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 2,-9,1,9 3:1 42:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -7,-1,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tej Zupanec Sav 9,-5,-6,5,-9 2:3 42:47
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int -2,4,-2,3,-6 2:3 32:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -6,13,-11,6,-4 2:3 47:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Tement Mb - ZM 5,6,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Polajnar ŠNT -10,10,10,3 3:1 45:35
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš I : SU
6. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -5,-2,-8 0:3 15:33
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I 7,-3,-2,-8 1:3 24:40
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja ZIT : SU
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT -6,-4,-2 0:3 12:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : SU
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 5,7,-8,-5,-7 2:3 42:45
2. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -8,-9,-9 0:3 26:33
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - SU : Mengeš II
5. tekma pic Jan Šobar Mengeš II -3,10,6,8 3:1 37:35
1. tekma pic Adam Rakun Mengeš II -7,6,-6,-6 1:3 30:39
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -5,-3,-2 0:3 10:33
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -6,-6,6,-4 1:3 27:39
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Gorica
5. tekma pic Lan Koglot Gorica -7,-1,-7 0:3 15:33
1. tekma pic Aljaž Peršič Gorica 1,3,5 3:0 33:9
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - SU : Škofja Loka
6. tekma pic Jure Pintar Škofja Loka 4,7,7 3:0 33:18
3. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -2,-1,-8 0:3 11:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja ZIT : SU
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT -4,-4,-3 0:3 11:33
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT -5,-5,-6 0:3 16:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koželj Sav -2,-7,4,-16 1:3 36:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Šobar Men -5,-5,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -3,-6,-2 0:3 11:33
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 10,-4,-5,-4 1:3 25:43
Finalni del, 1. krog pic Črt Likozar B2 9,-6,9,5 3:1 39:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Vidmar Krka -5,6,-12,9,-5 2:3 44:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Mrlak Vrh 4,1,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Roman Hlyudzyk K-S 7,10,3 3:0 34:20
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr -8,8,8,7 3:1 41:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves -11,11,-9,-4 1:3 37:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Fatur Sav -5,-6,-4 0:3 15:33
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -9,-5,-6 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 12,-8,-7,9,8 3:2 51:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koren Cir -3,-3,8,-5 1:3 22:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Valantič Arr 5,5,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Marinšek Log 11,7,9 3:0 35:27
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Marko Potrbin PPR 6,7,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav -9,-8,-6 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr -2,-9,6,-9 1:3 31:39
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Vrhnika : SU II
4. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -6,-5,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -4,-5,-9 0:3 18:33
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Krka II : SU II
6. tekma pic Jaka Antić Krka II 5,2,4 3:0 33:11
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -7,-4,-8 0:3 19:33
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Metlika : SU II
5. tekma pic Gašper Simonič Metlika 7,3,7 3:0 33:17
3. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 4,8,5 3:0 33:17
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Urh Trtnik Men -9,-8,-7 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rene Hedl Sav -5,-4,9,-8 1:3 28:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Likozar B2 8,-15,-8,11,3 3:2 58:50
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - SU II : B2 II
7. tekma pic Urban Kralj B2 II 7,8,4 3:0 33:19
4. tekma pic David Kne B2 II -1,10,-6,-8 1:3 27:43
2. tekma pic Slavko Keršič B2 II -10,8,-5,-8 1:3 34:42
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - SU II : Savinja III
6. tekma pic Miha Fatur Savinja III -9,-4,-7 0:3 20:33
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -8,-7,-6 0:3 21:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - SU II : Savinja IV
5. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV -8,-8,-6 0:3 22:33
1. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV -8,-8,-5 0:3 21:33
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - SU II : Logatec
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,-2,-6 0:3 13:33
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - SU II : Škofja Loka
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -5,-4,-2 0:3 11:33
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -4,-5,-9 0:3 18:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Jakob Križaj B2 5,9,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koren Cir -1,-2,-3 0:3 6:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt -9,-11,-8 0:3 28:35
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Rakek : SU
3. tekma pic Miha Potrbin Rakek 7,3,6 3:0 33:16
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Žličar Sav -8,1,2,9 3:1 41:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Timo Urbas PPR -6,-8,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Martelanc Gor 6,10,8 3:0 34:24
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Šmon B2 -6,-8,-11 0:3 25:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves -4,-2,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int -6,-4,-10 0:3 20:34
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, osmina finala pic Amadej Rešetič Krka -8,-6,-2 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Potrbin PPR 5,9,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -5,-8,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Svržnjak Sav -6,9,-9,-6 1:3 32:42
Skupaj: 34,41 % 32:61 125:196 2607:2995
Preskoči na orodno vrstico