NTZS

Jaka Zelko
pic
Podatki o igralcu
Id 4031
Št. tekmovalne izkaznice 066/19/20
Starost 16 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 49 47 320 320
člani 18.02.2024 143 144 25 25
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bećirević 0:1 0:3
pic Amel Beganović 0:1 0:3
pic Patrik Blažević 0:1 1:3
pic Aljaž Brezovnik 2:0 6:3
pic Bor Brodnjak 0:1 1:3
pic Luka Čačić Blažek 1:0 3:1
pic Tim Čevriz 1:0 3:0
pic Taj Črnčec 1:0 3:0
pic Mark Drevenšek 1:0 3:1
pic Gašper Ekart 1:1 4:3
pic Til Erhatič 0:1 0:3
pic Mitja Erzetič 0:2 0:6
pic Aljaž Fortuna 0:1 0:3
pic Simon Frank 0:1 0:3
pic Mark Gazvoda 0:1 0:3
pic Martin Gerkšič 1:0 3:0
pic Jaka Golavšek 0:1 0:3
pic Anej Gosenca 0:1 1:3
pic Rene Hedl 0:1 1:3
pic Miha Homan 0:2 1:6
pic Janez Jedlovčnik 0:1 0:3
pic Benjamin Jekovec 1:0 3:0
pic Luka Jokič 0:1 0:3
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Svit Kadunc 0:1 2:3
pic Bor Klešnik 1:1 4:4
pic Filip Kolle 0:1 0:3
pic Bor Kontelj 1:0 3:0
pic Aleks Koren 0:3 0:9
pic Maj Koršič 1:0 3:2
pic Boštjan Kraser 0:2 0:6
pic Jakob Križaj 1:0 3:1
pic Blaž Lapajne 0:1 0:3
pic Kristian Ludvik 0:1 0:3
pic Aljaž Marčeta 1:1 4:5
pic Maj Murn 0:1 0:3
pic Matija Novel 0:1 0:3
pic Žan Okorn 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 0:4 0:12
pic Tjaš Petrovčič 0:1 1:3
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:2
pic Miha Podobnik 0:2 0:6
pic Adam Rakun 0:1 1:3
pic Luka Šantavec 0:1 0:3
pic Nel Savšek Pintarič 0:1 1:3
pic Jaka Sedej 0:1 2:3
pic Brin Širaj 1:0 3:0
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 0:1 2:3
pic Matic Slodej 0:1 0:3
pic Gašper Srebočan Čebela 0:2 0:6
pic Tim Stajnko 1:1 3:4
pic Sergej Stiković 3:0 9:3
pic Aljaž Sušnik 1:0 3:0
pic Anej Svržnjak 0:2 2:6
pic Nejc Titan 1:0 3:1
pic Mirza Tvrtković 0:1 0:3
pic Žiga Urbanc 0:2 0:6
pic Žiga Vidmar 0:1 0:3
pic Ivo Vitez 0:1 2:3
pic Blaž Vodlan 0:1 1:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 0:3
pic Nejc Zavasnik 0:1 1:3
pic Bine Žličar 1:0 3:1
pic Tej Zupanec 1:1 3:5
Skupaj: 25:60 98:201
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Kema - Murexin Puconci mladinci
2022/2023 NTK Kema - Murexin Puconci mladinci
2021/2022 NTK Kema - Murexin Puconci kadeti
2020/2021 NTK Kema - Murexin Puconci kadeti
2019/2020 NTK Kema - Murexin Puconci mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Jošt Jevšnikar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Lana Maučec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Tian Hajšek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 31. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Lana Maučec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Viktor Fajmut M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 36. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Lana Maučec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Jaka Lesnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
33. - 44. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Jaka Lesnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
Skupaj: 8 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Ilirija : Kema Murexin II
10. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 11,-9,4,15 3:1 50:41
7. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -7,-2,-4 0:3 13:33
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vesna : Kema Murexin II
3. tekma pic Filip Kolle Vesna -7,-3,-8 0:3 18:33
28.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema Murexin
4. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -7,-10,-8 0:3 25:34
1. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -6,-5,-4 0:3 15:33
28.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Kema Murexin : Savinja ZIT II
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja ZIT II -10,-4,-9 0:3 23:34
1. tekma pic Miha Podobnik Savinja ZIT II -9,-6,-2 0:3 17:33
28.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin : Maribor
4. tekma pic Gašper Ekart Maribor 8,9,15 3:0 39:32
2. tekma pic Taj Črnčec Maribor 5,7,11 3:0 35:23
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Kema Murexin II : Xiom Muta
10. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -6,-9,-7 0:3 22:33
6. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -6,-4,-5 0:3 15:33
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Arrigoni I : Kema Murexin II
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni I -5,-9,-9 0:3 23:33
2. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I -4,-3,-0 0:3 7:33
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -7,-3,-11 0:3 21:35
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Rakek : Kema Murexin II
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -3,-11,-6 0:3 20:35
2. tekma pic Blaž Vodlan Rakek -4,7,-5,-9 1:3 29:40
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -3,-6,-10 0:3 19:34
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -3,-6,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Svit Kadunc ŠNT 7,-8,-6,9,-3 2:3 39:49
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin II : Savinja III
6. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -8,-5,-4 0:3 17:33
2. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -5,-6,-3 0:3 14:33
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Cirkovce I : Kema Murexin II
7. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -4,-1,-5 0:3 10:33
3. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -2,-1,-1 0:3 4:33
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -6,-6,12,-6 1:3 32:45
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Žal 6,-2,4,8 3:1 35:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Žličar Žal 6,9,-7,1 3:1 40:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koren Cir -2,-2,-6 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob -6,10,7,6 3:1 40:34
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Xiom Muta : Kema Murexin II
3. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -2,-6,-6 0:3 14:33
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Kema Murexin II : Ilirija
2. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 11,-8,3,3 3:1 43:28
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Sušnik Ili 3,12,9 3:0 36:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Rakun Men -3,11,-11,-3 1:3 30:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -5,-4,-7 0:3 16:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Blažević ŠD SU -2,9,-1,-9 1:3 23:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Tej Zupanec Sav -7,-11,5,7,8 3:2 51:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Jokič Men -6,-5,-10 0:3 21:34
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Kema Murexin : Cirkovce
4. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 3,-10,12,-9,5 3:2 55:43
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM -10,8,-8,-8 1:3 37:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves -8,-4,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -6,-7,-7 0:3 20:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Sedej Log -6,8,-10,5,-6 2:3 44:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 5,9,-7,2 3:1 40:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Men -2,-7,-2 0:3 11:33
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Kema Murexin : Mengeš
4. tekma pic Martin Gerkšič Mengeš 4,7,10 3:0 34:21
1. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš -8,9,-6,9,-4 2:3 40:51
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Krka : Kema Murexin
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -5,-8,-6 0:3 19:33
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Savinja III
4. tekma pic Rene Hedl Savinja III -3,4,-4,-4 1:3 22:37
1. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja III -10,5,8,-4,7 3:2 47:43
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,-3,-11 0:3 20:35
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 5,-5,10,-7,12 3:2 49:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Čevriz B2 3,2,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -8,11,8,10 3:1 44:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Tej Zupanec Sav -8,-5,-7 0:3 20:33
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Širaj PPR 5,8,11 3:0 35:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koren Cir -1,-2,-7 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Amel Beganović Men -8,-9,-9 0:3 26:33
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Kema Puconci II : Ilirija
5. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 8,-10,10,-9,-9 2:3 51:52
1. tekma pic Sergej Stiković Ilirija -11,6,2,10 3:1 45:31
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int -7,-7,7,-10 1:3 35:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -5,-7,7,-1 1:3 24:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Vidmar Krka -8,-8,-5 0:3 21:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -8,-9,-4 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Jekovec Ljub 6,8,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Marčeta Sav -7,-3,8,-8 1:3 29:41
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Koršič Gor -5,-3,9,2,3 3:2 41:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -7,-7,-10 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Svržnjak Sav -9,-8,-7 0:3 24:33
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Gosenca Ves -7,4,-7,-6 1:3 31:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -0,-5,-3 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Pandev Int -3,-8,-8 0:3 19:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Pandev Int -9,-4,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 8,-7,-6,-3 1:3 27:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Bećirević Krka -4,-1,-5 0:3 10:33
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, polfinale pic Nejc Zavasnik Sav -10,8,-9,-6 1:3 36:42
Mali finale, četrtfinale pic Luka Čačić Blažek Arr -11,5,5,4 3:1 44:27
Mali finale, osmina finala pic Bor Kontelj Ves 6,10,9 3:0 34:25
Mali finale, 1. krog pic Jan Širec Cir 9,6,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Drevenšek Mb - ZM -5,2,9,7 3:1 38:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log -8,-5,6,-5 1:3 29:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt -4,-5,-9 0:3 18:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, osmina finala pic Žan Okorn Log -7,-10,-9 0:3 26:34
Mali finale, 1. krog pic Jakob Križaj B2 -6,9,8,8 3:1 39:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Svržnjak Sav 9,10,-5,-7,-10 2:3 45:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Til Erhatič Cir -9,-5,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Pandev Int -3,-11,-7 0:3 21:35
Skupaj: 29,41 % 25:60 98:201 2353:2952
Preskoči na orodno vrstico