NTZS

Janez Jedlovčnik
pic
Podatki o igralcu
Id 3626
Št. tekmovalne izkaznice 097/17/18
Starost 16 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 14 13 2500 2500
člani do 21 let 29.10.2023 18 18 650 650
člani 18.02.2024 42 35 970 970
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:1 0:3
pic Lovro Ažman 0:1 0:3
pic Janez Balanč 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 0:1 1:3
pic Amel Beganović 1:0 3:0
pic Miha Belak 1:0 3:2
pic May Bočko 2:0 6:0
pic Marko Brajkovič 0:1 0:3
pic Robert Brajkovič 1:0 3:0
pic Aljaž Brezovnik 2:0 6:2
pic Bor Brodnjak 3:4 16:16
pic Luka Čačić Blažek 3:1 10:4
pic Jure Čampa 1:0 3:0
pic Uroš Cerar 2:2 9:10
pic Matic Čopar 0:4 0:12
pic Matevž Črepnjak 0:2 0:6
pic Taj Črnčec 1:0 3:0
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 5:3 18:14
pic Gašper Ekart 1:0 3:2
pic Mitja Erzetič 1:2 5:6
pic Viktor Fajmut 1:0 3:0
pic Miha Fatur 5:3 20:20
pic Aljaž Fortuna 0:1 0:3
pic An Julian Fujs 1:0 3:1
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:1 4:4
pic Mark Gazvoda 1:2 5:6
pic Martin Gerkšič 1:1 4:3
pic Andrej Godec 0:1 1:3
pic Aljaž Goltnik 0:4 0:13
pic Matija Gorup 1:0 3:2
pic David Grad 0:1 1:3
pic Rok Grasselli 1:0 3:1
pic Aljoša Grčar 3:0 9:0
pic Tian Hajšek 2:0 6:1
pic Rene Hedl 3:0 9:2
pic Domen Hohnjec 1:3 7:10
pic Miha Homan 5:0 15:5
pic Jan Hovnik Šipek 0:1 0:3
pic Mateo Ilić 2:2 8:6
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Miha Jamšek 1:0 3:0
pic Dominik Janc 0:1 0:3
pic Erazem Janc 1:3 5:10
pic Urban Janc 2:1 8:6
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Klemen Jazbič 0:2 0:6
pic Primož Jazbič 0:2 2:6
pic Timotej Jerina 0:7 7:21
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:0
pic David Jezernik 1:0 3:0
pic Luka Jokič 1:5 7:18
pic Dejan Jovanović 0:5 2:16
pic Svit Kadunc 1:0 3:1
pic Matic Kaiser 0:2 1:6
pic Jaka Kanc 1:2 4:6
pic Slavko Keršič 1:0 3:1
pic Bor Klešnik 1:1 5:3
pic Roj Klopčič 2:0 6:0
pic David Kne 1:1 3:3
pic Vid Kočar 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 0:2 0:6
pic Lan Koglot 3:3 13:14
pic Gregor Komac 0:1 0:3
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Bor Kontelj 1:0 3:0
pic Aleks Koren 1:2 4:7
pic Aleks Koželj 4:0 12:2
pic Jure Kraker 1:3 5:10
pic Luka Kramarič 1:0 3:1
pic Boštjan Kraser 0:1 0:3
pic Jan Krč 0:1 1:3
pic Jakob Križaj 1:0 3:1
pic Jan Kromar 0:1 1:3
pic Brin Kunstelj 2:1 7:6
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 2:3 9:10
pic Jaka Lesnik 1:1 4:3
pic Lovro Lešnik 1:0 3:2
pic Rok Likar 2:0 6:1
pic Nejc Lukan 1:0 3:0
pic Andraž Maček 0:2 2:6
pic Patrik Macele 3:0 9:0
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Aleks Mastikosa 1:0 3:1
pic Žiga Matekovič 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 1:1 3:5
pic Gaj Memedović 1:0 3:0
pic Tomaž Mihelj 0:3 2:9
pic Aleksandar Miščević 5:3 16:15
pic Filip Miščević 2:0 6:0
pic Maj Murn 3:6 14:23
pic Vid Nared 3:0 9:5
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Andraž Novak 0:1 0:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:1 1:3
pic Žan Okorn 0:1 0:3
pic Miha Omahen 0:1 1:3
pic Janko Öri 1:0 3:2
pic Rok Osmanaj 1:0 3:0
pic Oleksandr Palchikovskiy 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 1:0 3:0
pic Tim Pangos 0:1 2:3
pic Mihajlo Pauković 2:0 6:0
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Tomaž Pertovt 6:0 18:4
pic Matej Petar 1:0 3:2
pic Tjaš Petrovčič 1:2 5:7
pic Anže Podberšič 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:7 0:22
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 1:1 4:3
pic Adam Rakun 1:2 6:8
pic Bojan Ropoša 0:1 0:3
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Patrik Rosc 0:1 0:3
pic Tomaž Roudi 0:1 0:3
pic Tarik Šaćirović 0:1 1:3
pic Teo Šalamon 2:0 6:1
pic Luka Šantavec 4:0 12:2
pic Žan Šarc 1:0 3:0
pic Stepan Savenkov 1:0 3:0
pic Nel Savšek Pintarič 2:4 9:14
pic Jaka Sedej 1:0 3:1
pic Marsel Šegula 0:1 1:3
pic Nino Šegula 1:0 3:2
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Zal Šesek 2:1 7:6
pic Gašper Simonič 1:0 3:0
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:0
pic Jan Širec 2:0 6:1
pic Aljaž Škufca 2:1 8:4
pic Uroš Slatinšek 0:3 0:9
pic Jure Smodiš 0:1 0:3
pic Tine Smole Justin 2:0 6:3
pic Jan Šobar 2:0 6:2
pic Rok Špendov 0:1 2:3
pic Gašper Srebočan Čebela 1:6 7:20
pic Tim Stajnko 1:0 3:1
pic Tijan Stanjko 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 1:4 7:14
pic Luka Stražišar 0:2 1:6
pic Žan Šuligoj 1:0 3:2
pic Aljaž Sušnik 1:0 3:0
pic Tine Tement 1:0 3:0
pic Nejc Titan 1:0 3:0
pic Drago Torkar 0:1 2:3
pic Urh Trtnik 2:0 6:0
pic Tiber Turnšek Kovač 1:0 3:1
pic Aleks Ušaj 1:3 5:10
pic Nik Velikonja 0:1 2:3
pic Matic Vertuš 1:1 3:3
pic Žan Vidmar 1:0 3:0
pic Ivo Vitez 0:1 2:3
pic Darijan Vizjak 0:1 2:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:3 1:9
pic Gregor Zafoštnik 0:2 0:6
pic Gašper Žagar 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 1:0 3:0
pic Jaka Zelko 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 2:0 6:2
pic Bine Žličar 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 0:1 0:3
pic Žan Žlogar 1:0 3:0
pic Andraž Zupančič 0:2 1:6
Skupaj: 181:174 665:656
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Krka mladinci
2022/2023 NTK Krka mladinci
2021/2022 NTK Krka kadeti
2020/2021 NTK Krka kadeti
2019/2020 NTK Krka mlajši kadeti
2018/2019 NTK Krka mlajši kadeti
2017/2018 NTK Krka mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 29. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
15. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
21. - 38. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
17. - 32. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 31. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
14. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
22. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
17. - 30. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
17. - 32. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 20. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
15. - 23. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
19. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
17. - 32. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
6. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
1. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 40. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
22. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
2. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
33. - 46. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
23. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 30. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
21. - 40. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
Skupaj: 39 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 14. 07.05.2023 pic Maj Murn M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Tija Kastelic X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Maj Murn M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Minea Ljuca X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Drago Torkar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 24.04.2022 pic Brin Kunstelj M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Matic Vertuš M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Žiga Vidmar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Tija Kastelic X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Žiga Vidmar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Žiga Vidmar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Urban Janc M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
33. - 44. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Žiga Vidmar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Matic Vertuš M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 28. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Matic Vertuš M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 15 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Janko Öri Sob -9,6,-3,8,10 3:2 46:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Novak K-S -9,-2,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Darko Jamšek Int -5,-9,-6 0:3 20:33
17.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 13. krog - Krka : Savinja I
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I -5,10,-2,-7 1:3 26:43
13.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 10. krog - Maribor : Krka
4. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -10,-8,-2 0:3 20:34
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 9,-11,6,-10,-9 2:3 52:51
Top, 6. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 11,-5,-8,-6 1:3 32:44
Top, 5. krog pic Timotej Jerina Men -11,9,-10,-8 1:3 40:45
Top, 4. krog pic Zal Šesek Ves 9,-6,-7,-8 1:3 32:42
Top, 3. krog pic Miha Homan Int -6,-9,7,6,8 3:2 48:43
Top, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 7,6,6 3:0 33:19
Top, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 5,-5,-11,-9 1:3 36:40
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav 9,-9,-4,-5 1:3 29:42
Finalni del, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 9,4,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub -9,5,4,-3,7 3:2 45:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Škufca Men 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Zlodej Ves 3,7,1 3:0 33:11
25.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 7. krog - Krka : Mengeš
3. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš -7,-5,-4 0:3 16:33
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Drago Torkar Vrh 10,4,-5,-9,-7 2:3 44:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Bojan Ropoša Sob -6,-5,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -7,4,9,-2,-9 2:3 40:46
18.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 6. krog - Mura Sobota I : Krka
4. tekma pic Gregor Zafoštnik Mura Sobota I -7,-4,-4 0:3 15:33
28.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 4. krog - Savinja I : Krka
2. tekma pic Miha Podobnik Savinja I -3,-3,-9 0:3 15:33
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir -6,-7,2,-6 1:3 30:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pertovt Žal 8,9,9 3:0 33:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Črnčec Mb - ZM 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Svit Kadunc ŠNT 4,5,-9,3 3:1 42:23
21.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 3. krog - Krka : SU
3. tekma pic Uroš Slatinšek SU -1,-3,-1 0:3 5:33
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Gregor Zafoštnik Sob -7,-4,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -10,-8,8,-5 1:3 34:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Cerar Vrh -7,7,-7,8,11 3:2 49:48
07.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 1. krog - Krka : Maribor
3. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -4,-4,-9 0:3 17:33
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Maj Murn ŠD SU -5,-3,-7 0:3 15:33
Top, 6. krog pic Luka Šantavec Sob 8,8,10 3:0 34:26
Top, 5. krog pic Jan Kromar Men -9,-4,5,-11 1:3 35:40
Top, 4. krog pic Miha Homan Int -7,10,-7,8,9 3:2 48:49
Top, 3. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -10,-3,-6 0:3 19:34
Top, 2. krog pic Adam Rakun Men 10,-6,-8,9,-4 2:3 41:52
Top, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 7,10,7 3:0 34:24
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Oleksandr Palchikovskiy K-S -6,-7,-10 0:3 23:34
Top, 6. krog pic Smiljan Mekicar Vrh -2,-7,-3 0:3 12:33
Top, 5. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -5,-6,-3 0:3 14:33
Top, 4. krog pic Darijan Vizjak PPR 8,-7,-4,9,-3 2:3 36:50
Top, 3. krog pic Uroš Cerar Vrh -2,9,-10,10,3 3:2 46:45
Top, 2. krog pic Andrej Godec Tem -10,-8,9,-6 1:3 35:43
Top, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 4,6,-9,10 3:1 43:31
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Lah K-S 7,3,10 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,-14,-8 0:3 30:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -1,-3,-4 0:3 8:33
22.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 18. krog - Maribor : Krka I
4. tekma pic Gregor Komac Maribor -7,-3,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -4,-5,-2 0:3 11:33
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič K-S -11,-6,-6 0:3 23:35
Finalni del, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 10,9,4 3:0 34:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Šobar Men 13,6,4 3:0 37:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Rene Hedl Sav 10,8,8 3:0 34:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Tement Mb - ZM 3,7,7 3:0 33:17
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Krka II : Gorica
8. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -4,9,10,-6,4 3:2 44:45
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 5,-7,5,-8,-2 2:3 39:43
4. tekma pic Lan Koglot Gorica 6,8,-8,4 3:1 41:29
2. tekma pic Rok Likar Gorica 11,7,6 3:0 35:24
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Krka II : Vrtojba
8. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -7,8,4,6 3:1 40:29
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -7,10,-7,-5 1:3 31:43
4. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 9,2,7 3:0 33:18
2. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 8,-9,9,12 3:1 45:40
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Log -3,-6,-10,-2 0:4 21:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Petar Muta -8,11,-9,9,9 3:2 52:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 6,-9,3,-4,5 3:2 46:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Jazbič Men -8,-6,-2 0:3 16:33
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men -8,-7,-2,-6 0:4 23:44
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S 13,6,-8,8,1 4:1 56:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -4,-3,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor 8,-8,8,-10,8 3:2 51:47
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Savinja III : Krka II
8. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 8,-6,-8,-11 1:3 36:43
7. tekma pic Miha Fatur Savinja III -8,-7,8,7,-5 2:3 42:48
5. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja III 3,2,-9,5 3:1 42:21
3. tekma pic Miha Fatur Savinja III 8,-6,-7,3,2 3:2 46:35
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -3,-8,-5 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 8,-7,3,7 3:1 40:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 8,3,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Sedej Log -9,7,8,4 3:1 42:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Ažman K-S -10,-12,-10 0:3 32:38
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Metlika : Krka II
5. tekma pic Patrik Macele Metlika 6,4,8 3:0 33:18
3. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 10,2,7 3:0 34:19
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -6,-12,-3,-10 0:4 31:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljoša Grčar Sob 7,4,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -1,-8,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int 8,8,13 3:0 37:29
25.02.2023 1. SNTL 2022/2023, 13. krog - SU : Krka I
1. tekma pic Uroš Slatinšek SU -2,-2,-4 0:3 8:33
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Krka II : B2 II
8. tekma pic May Bočko B2 II 10,6,9 3:0 34:25
7. tekma pic David Kne B2 II -13,-10,-6 0:3 29:38
4. tekma pic Slavko Keršič B2 II 10,5,-9,8 3:1 43:34
2. tekma pic David Kne B2 II 9,6,2 3:0 33:17
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Krka II : Melamin
4. tekma pic Gaj Memedović Melamin 3,3,2 3:0 33:8
2. tekma pic Gašper Žagar Melamin 6,2,8 3:0 33:16
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,9,-7,-7 1:3 31:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Jerina Men -7,7,-7,-7 1:3 32:40
21.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 11. krog - Savinja I : Krka I
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -11,-6,-7 0:3 24:35
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
7. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 10,4,4 3:0 34:18
5. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 8,8,9 3:0 33:25
3. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 6,-10,4,7 3:1 43:29
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Krka : Savinja II
4. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja II -13,8,8,-12,-6 2:3 53:56
2. tekma pic Miha Fatur Savinja II 7,-10,-9,-7 1:3 37:41
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš I : Krka
5. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš I -15,-6,-7 0:3 28:39
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -8,-9,-7 0:3 24:33
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Krka : Maribor
7. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 10,5,6 3:0 34:21
4. tekma pic Gašper Ekart Maribor -9,9,5,-7,10 3:2 50:46
2. tekma pic Stepan Savenkov Maribor 6,4,2 3:0 33:12
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Arrigoni II : Krka II
8. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -13,9,-5,-6 1:3 35:46
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 9,9,10 3:0 34:28
5. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 8,-7,-11,-13 1:3 42:47
3. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 7,10,6 3:0 34:23
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Vrhnika : Krka II
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -14,6,4,-7,-6 2:3 49:48
5. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 9,-6,-6,5,7 3:2 45:43
3. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,7,-4,-2 1:3 24:40
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Zal Šesek Ves 5,-11,-9,4,7 3:2 53:40
Top, 6. krog pic Maj Murn ŠD SU -7,-6,5,-9 1:3 33:38
Top, 5. krog pic Bor Brodnjak K-S -5,5,-7,10,-8 2:3 43:48
Top, 4. krog pic Tomaž Pertovt Sav 6,6,8 3:0 33:20
Top, 3. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -5,7,3,6 3:1 38:27
Top, 2. krog pic Adam Rakun Men 5,-8,8,-7,9 3:2 48:44
Top, 1. krog pic Matic Vertuš Krka 2,9,2 3:0 33:13
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Gorica : Krka II
8. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -10,-4,-9 0:3 23:34
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 9,-8,-10,-5 1:3 34:43
5. tekma pic Rok Likar Gorica 8,-9,9,6 3:1 42:34
3. tekma pic Lan Koglot Gorica -9,11,-5,-3 1:3 30:44
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrtojba : Krka II
8. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 7,6,6 3:0 33:19
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,-4,-7 0:3 19:33
5. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 3,12,9 3:0 36:24
3. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -5,-12,-10 0:3 27:37
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-7,-6 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub 4,-9,6,8 3:1 42:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men -7,19,-7,-12 1:3 47:55
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Kramarič K-S 7,3,-8,1 3:1 41:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -9,8,6,9 3:1 42:34
26.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 7. krog - Mengeš I : Krka I
3. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -4,-9,-5 0:3 18:33
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Krka II : Metlika
4. tekma pic Žan Žlogar Metlika 1,4,1 3:0 33:6
2. tekma pic Patrik Macele Metlika 7,6,6 3:0 33:19
29.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 4. krog - Krka I : SU
2. tekma pic Uroš Slatinšek SU -2,-4,-4 0:3 10:33
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Krka : Letrika
4. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 7,-9,3,-9,6 3:2 51:38
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -6,-6,8,11,-8 2:3 44:52
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Krka : Savinja II
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja II 5,11,9 3:0 35:25
1. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja II -11,7,-6,6,7 3:2 50:44
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Krka : Vesna
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna -9,-7,9,-9 1:3 36:42
05.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Cirkovce : Krka
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -6,-5,-7 0:3 18:33
2. tekma pic Jan Širec Cirkovce 1,-6,5,7 3:1 39:24
05.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Mengeš : Krka
4. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš 13,-4,-8,9,-7 2:3 45:55
2. tekma pic Martin Gerkšič Mengeš 3,4,1 3:0 33:8
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Krka : Savinja III
1. tekma pic Rene Hedl Savinja III 12,-7,9,7 3:1 43:39
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Krka : Kema Murexin
1. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin 5,8,6 3:0 33:19
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Krka : Mengeš
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš -2,-0,10,-11 1:3 25:45
1. tekma pic Urh Trtnik Mengeš 5,9,6 3:0 33:20
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Mark Dimnik Ves 4,7,-9,-2,9 3:2 44:42
Top, 6. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,4,1 3:0 33:13
Top, 5. krog pic Jure Kraker Muta 8,10,-12,8 3:1 46:40
Top, 4. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 10,10,-8,6 3:1 43:37
Top, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 9,-9,-7,11,7 3:2 51:49
Top, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav -6,-9,6,5,2 3:2 48:35
Top, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -10,8,18,-6,4 3:2 58:53
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Luka Jokič Men -7,-5,8,-11 1:3 34:43
Top, 6. krog pic Aleks Koren Cir -7,7,7,8 3:1 40:33
Top, 5. krog pic Bor Brodnjak K-S 7,-5,-5,-6 1:3 27:40
Top, 4. krog pic Mark Dimnik Ves -9,-10,-18 0:3 37:43
Top, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 5,13,-4,-9,-4 2:3 43:51
Top, 2. krog pic Vid Nared K-S -7,3,5,-11,3 3:2 51:35
Top, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 11,-2,-0,-12 1:3 27:47
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -10,-8,-7 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 4,10,-9,9 3:1 43:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -5,6,-7,-9 1:3 32:39
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -3,-9,-6 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 8,8,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -5,9,-2,-3 1:3 21:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Tian Hajšek Cir 8,6,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob 6,6,5 3:0 33:17
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, finale pic Bor Brodnjak K-S -6,9,-8,7,-11,7,10 4:3 70:68
Finalni del, polfinale pic Luka Jokič Men -1,11,-12,8,-6,4,8 4:3 65:67
Finalni del, četrtfinale pic Miha Fatur Sav 6,8,-8,7,-2,-4,9 4:3 58:63
Finalni del, osmina finala pic Žan Vidmar Krka 7,3,5 3:0 33:15
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koželj Sav 4,6,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int 7,6,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Kočar Men 3,3,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tijan Stanjko B2 3,5,6 3:0 33:14
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Krka II : Metlika
7. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 8,7,10 3:0 34:25
4. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 1,1,5 3:0 33:7
2. tekma pic Patrik Macele Metlika 4,6,2 3:0 33:12
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 5,-10,-1,-7 1:3 29:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -6,-6,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tian Hajšek Cir -9,4,5,7 3:1 42:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljoša Grčar Sob 7,2,8 3:0 33:17
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Tjaš Petrovčič Log 11,-12,-4,7,-8 2:3 48:54
Finalni del, 2. krog pic Urh Trtnik Men 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Teo Šalamon PPR 4,6,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Marinšek Log 9,6,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Šarc Men 4,5,2 3:0 33:11
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja III : Krka II
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 8,-7,7,-1,9 3:2 41:46
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III -11,-7,8,5,8 3:2 51:45
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja IV : Krka II
8. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 11,6,-5,10 3:1 41:38
4. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV -8,-7,6,-10 1:3 36:40
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 8,7,8 3:0 33:23
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka II : Gorica
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,8,-2,-7 1:3 27:41
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 10,-8,-4,2,-8 2:3 43:45
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka II : Letrika
7. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -7,5,-8,10,-7 2:3 45:48
4. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -7,3,6,13 3:1 44:33
2. tekma pic Filip Miščević Letrika 6,4,9 3:0 33:19
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Logatec : Krka II
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -3,7,-2,-6 1:3 22:40
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-6,-4 0:3 16:33
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Škofja Loka : Krka II
7. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 9,9,-11,-2,-4 2:3 39:53
5. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 12,4,8 3:0 36:24
3. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 9,9,8 3:0 33:26
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Metlika : Krka II
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -5,-7,-7 0:3 19:33
1. tekma pic Gašper Simonič Metlika 6,3,4 3:0 33:13
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Timotej Jerina Men 4,-4,-6,12,-5 2:3 40:49
Top, 6. krog pic Aleks Ušaj Vrt -5,-11,-9 0:3 25:35
Top, 5. krog pic Mark Dimnik Ves 7,9,-8,11 3:1 43:38
Top, 4. krog pic Miha Fatur Sav -7,-9,8,4,9 3:2 49:43
Top, 3. krog pic Erazem Janc Ljub -9,-4,9,-4 1:3 28:42
Top, 2. krog pic Jure Kraker Muta -1,-10,-2 0:3 13:34
Top, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 12,9,10 3:0 37:31
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - SU II : Krka II
5. tekma pic Maj Murn SU II -8,10,9,8 3:1 42:38
3. tekma pic Mark Gazvoda SU II -8,-8,5,-9 1:3 36:38
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Vrhnika : Krka II
6. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -3,-10,-9 0:3 22:34
2. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 9,5,-10,10 3:1 44:36
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Brin Kunstelj Sav -11,6,3,6 3:1 44:28
Top, 6. krog pic Bor Brodnjak K-S -7,-3,-8 0:3 18:33
Top, 5. krog pic Tim Stajnko Ves 4,-5,8,11 3:1 40:34
Top, 4. krog pic Luka Jokič Men -6,-8,9,-4 1:3 29:42
Top, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 8,4,10 3:0 34:22
Top, 2. krog pic Vid Nared K-S 8,-9,-6,11,5 3:2 50:46
Top, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -5,7,6,-3,5 3:2 41:40
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Krka II : Savinja III
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -7,9,6,-5,-6 2:3 40:48
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Krka II : Savinja IV
6. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV -8,-5,-9 0:3 22:33
3. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV 13,8,8 3:0 37:29
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Gorica : Krka II
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -2,8,-2,-7 1:3 22:41
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,-5,-6 0:3 17:33
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Letrika : Krka II
6. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -8,9,-4,10,9 3:2 46:50
2. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -11,-5,-3 0:3 19:35
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav -7,-7,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljoša Grčar Sob 8,4,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men 5,-5,-5,-8 1:3 29:38
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Krka II : Logatec
6. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -8,-2,-4 0:3 14:33
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-6,-5 0:3 14:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Krka II : Škofja Loka
9. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 2,9,10 3:0 34:21
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -6,-7,-4 0:3 17:33
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 8,-8,-9,-5 1:3 33:41
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Krka II : B2 BENDL
5. tekma pic Jan Krč B2 BENDL 9,-7,-8,-14 1:3 40:47
1. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -6,11,8,-5,-6 2:3 41:52
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Krka II : B2 II
5. tekma pic May Bočko B2 II 8,10,4 3:0 34:22
1. tekma pic Janez Balanč B2 II 1,1,7 3:0 33:9
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandar Miščević Vrt -9,-8,-8 0:3 25:33
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Brezovnik Sav 6,8,8 3:0 33:22
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Marčeta Sav 10,8,7 3:0 34:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Žličar Sav 6,2,12 3:0 36:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Teo Šalamon PPR 8,-10,5,9 3:1 43:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Amel Beganović Men 9,7,3 3:0 33:19
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Krka : Savinja I
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I -7,-2,-7 0:3 16:33
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Maribor : Krka
3. tekma pic Rok Osmanaj Maribor 5,4,10 3:0 34:19
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Benjamin Bećirević Krka -9,-9,8,-4 1:3 33:41
Finalni del, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 8,8,7 3:0 33:23
Finalni del, 1. krog pic Vid Semprimožnik Sav 11,6,6 3:0 35:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Rene Hedl Sav -11,8,6,8 3:1 44:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Križaj B2 5,8,-11,3 3:1 44:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Lukan Log 6,6,2 3:0 33:14
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Krka I : SU
3. tekma pic Maj Murn SU -7,-7,-18 0:3 32:42
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Krka I
3. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja I -9,13,-7,6,8 3:2 53:49
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Krka I : Logatec
3. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -9,10,5,5 3:1 43:31
30.05.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - Krka I : Cirkovce I
3. tekma pic Lovro Lešnik Cirkovce I 14,-6,-9,8,9 3:2 53:53
30.05.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Savinja IV : Krka I
3. tekma pic David Jezernik Savinja IV 5,7,3 3:0 33:15
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Krka II : Savinja II
3. tekma pic Matic Čopar Savinja II -6,-6,-5 0:3 17:33
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja III : Krka I
3. tekma pic Aleks Koželj Savinja III 4,-12,9,5 3:1 45:32
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka I
3. tekma pic Viktor Fajmut Fužinar Inter Diskont 3,6,4 3:0 33:13
22.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 3. krog - Krka II : SU II
3. tekma pic Andraž Zupančič SU II -8,-5,-8 0:3 21:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihajlo Pauković Arr 8,6,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta 9,-10,-3,-6 1:3 30:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor 6,-2,-7,-5 1:3 25:39
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Gorica : Krka II
9. tekma pic Nik Velikonja Gorica 5,-9,-6,8,-9 2:3 46:46
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,9,-3,-9 1:3 29:42
2. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 12,-10,4,-3,6 3:2 49:45
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Škofja Loka : Krka II
6. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -8,-7,-7 0:3 22:33
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Vrhnika : Krka II
8. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -9,8,-2,-9 1:3 31:41
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,11,-9,-5 1:3 35:44
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Škufca Men -9,11,4,8 3:1 44:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Gerkšič Men 7,-8,-8,-8 1:3 35:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Širec Cir 6,3,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Podberšič Vrt 6,2,2 3:0 33:10
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -6,-5,7,-6 1:3 28:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -9,7,11,8 3:1 44:37
Kvalifikacije, 2. krog pic An Julian Fujs Sob 8,-10,6,9 3:1 43:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr -10,-10,11,-6 1:3 39:46
22.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 6. krog - Xiom Muta : Krka
4. tekma pic Bojan Pavič Xiom Muta -3,-4,-1 0:3 8:33
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -3,-7,-2 0:3 12:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -5,-7,-5 0:3 17:33
Finalni del, 2. krog pic Tine Smole Justin Log -7,6,12,8 3:1 43:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Maček Men -9,-9,10,10,-8 2:3 50:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 7,2,11 3:0 35:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 2,7,9 3:0 33:18
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Bor Klešnik Ves 5,12,-10,-9,-10 2:3 54:52
Finalni del, osmina finala pic Miha Homan Int 6,9,8 3:0 33:23
Finalni del, 1. krog pic Miha Belak Ljut -6,-6,5,8,6 3:2 45:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav 6,-3,-9,-9 1:3 32:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Potrbin PPR 1,1,1 3:0 33:3
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 11,10,6 3:0 36:27
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -8,-7,7,6,-9 2:3 46:46
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 6,-7,7,9 3:1 40:33
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
8. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -6,-7,-1 0:3 14:33
6. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -7,-5,-3 0:3 15:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Muta
5. tekma pic Blaž Lapajne Muta -5,-9,5,-4 1:3 29:38
1. tekma pic Jure Kraker Muta 10,-5,-6,-4 1:3 27:43
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Logatec : Krka
6. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -2,8,-9,5,9 3:2 44:44
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -2,-2,-4 0:3 8:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Vesna
5. tekma pic Mark Dimnik Vesna 7,3,-8,3 3:1 41:24
1. tekma pic Bor Klešnik Vesna 7,9,9 3:0 33:25
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja : Krka
4. tekma pic Oskar Rosc Savinja -6,-8,-4 0:3 18:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Mengeš II : Krka
8. tekma pic Andraž Maček Mengeš II -5,-9,-6 0:3 20:33
4. tekma pic Jan Šobar Mengeš II -9,11,3,-9,19 3:2 63:55
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II -8,8,-7,10,-12 2:3 50:54
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Savinja II
5. tekma pic Miha Fatur Savinja II 6,-9,9,-9,6 3:2 51:43
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja II -6,-5,9,-6 1:3 28:42
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Škofja Loka : Krka
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -4,9,-7,-4 1:3 26:42
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
5. tekma pic David Grad Mengeš I -5,8,-5,-8 1:3 29:41
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -7,-7,-11 0:3 25:35
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 6,5,-7,-9,3 3:2 49:36
Top, 6. krog pic Mark Dimnik Ves 8,-8,10,-8,-11 2:3 50:53
Top, 5. krog pic Urban Janc Ljub 8,-11,10,-9,-12 2:3 55:56
Top, 4. krog pic Luka Šantavec Sob -12,9,-8,11,9 3:2 55:54
Top, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,6,-3,-9 1:3 29:39
Top, 2. krog pic Žan Okorn Log -8,-9,-5 0:3 22:33
Top, 1. krog pic Matic Vertuš Krka -8,-9,-5 0:3 22:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 12,-12,-5,-5 1:3 36:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S 7,8,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 8,4,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Šinkovec Sav 8,5,7 3:0 33:20
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Vesna I : Krka
5. tekma pic Miha Omahen Vesna I 11,-8,-3,-12 1:3 36:47
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna I -6,-5,-1 0:3 12:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Savinja II : Krka
4. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja II -10,13,7,7 3:1 47:39
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja II 5,5,6 3:0 33:16
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont -5,-8,-2 0:3 15:33
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -1,-1,-5 0:3 7:33
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Vesna : Krka
2. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna -7,-8,-3 0:3 18:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-4,-9 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Zal Šesek Ves -2,9,11,2 3:1 37:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub -7,-8,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Kontelj Ves 6,4,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Čampa PPR 7,8,5 3:0 33:20
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-7,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -5,-5,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Gorup Arr 6,4,-8,-7,8 3:2 48:40
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, osmina finala pic Jaka Lesnik Muta -8,8,-9,-7 1:3 35:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Mastikosa Hra 8,-8,4,3 3:1 41:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Tarik Šaćirović Gor -8,-11,9,-9 1:3 39:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -4,-1,-1 0:3 6:33
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Rakek : Krka
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek -3,-4,-1 0:3 8:33
1. tekma pic Dominik Janc Rakek -4,-5,-2 0:3 11:33
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Krka : Olimpija
5. tekma pic Aljaž Sušnik Olimpija 1,4,12 3:0 36:17
1. tekma pic Ivo Vitez Olimpija -10,7,8,-13,-9 2:3 54:53
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Gorica : Krka
5. tekma pic Tim Pangos Gorica 6,-10,-10,8,-8 2:3 50:49
3. tekma pic Lan Koglot Gorica -7,6,8,-10,7 3:2 50:44
Skupaj: 50,99 % 181:174 665:656 11929:12027
Preskoči na orodno vrstico