NTZS

Neja Gazvoda
pic
Podatki o igralki
Id 3589
Št. tekmovalne izkaznice 062/17/18
Starost 14 let (letnik 2009)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadetinje 03.03.2024 2 2 6550 6550
mladinke 04.02.2024 14 16 2510 2510
članice 18.02.2024 42 41 200 200
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maruša Arnež 6:0 18:2
pic Reira Bajt Zavratnik 1:0 3:0
pic Pika Bavdek 0:3 0:9
pic Anamarija Bizjan 4:0 12:0
pic Ana Božeglav 1:0 3:0
pic Ema Crnkovič 0:5 1:15
pic Katja Čušin 1:0 3:0
pic Nataša Čušin 1:0 3:0
pic Živa Dervarič 1:0 3:1
pic Živa Dogar 0:3 3:9
pic Kaja Drljača 5:0 15:1
pic Vita Ekart 1:0 3:0
pic Sara Erhatič 5:5 19:16
pic Maja Fatur 2:0 6:1
pic Petra Pia Fornazarič 5:0 15:3
pic Neža Gazvoda 1:10 13:31
pic Ana Gergek 1:5 5:17
pic Pika Gorenc 3:4 15:16
pic Blažka Harkai 0:3 0:9
pic Neža Horvat 6:3 22:17
pic Polona Horvat 0:3 2:9
pic Veronika Husak 1:0 3:1
pic Meta Ivančič 3:0 9:0
pic Barbara Jančič 2:5 6:16
pic Zara Judež 0:1 0:3
pic Nuša Kadiš 0:2 0:6
pic Neja Kalan 2:0 6:0
pic Aneja Karlek 1:0 3:1
pic Kim Kastelic 0:3 4:9
pic Tija Kastelic 3:4 10:16
pic Vita Kocjančič 3:7 17:24
pic Martina Komovec 1:2 6:7
pic Zala Kontelj 1:0 3:1
pic Neli Koren 1:0 3:0
pic Neža Kovač 2:0 6:0
pic Katja Krajnc 0:2 1:6
pic Tina Križnič 3:2 11:8
pic Milana Krmelj 1:0 3:0
pic Pia Kundih 2:0 6:0
pic Janja Lebarič 3:0 9:1
pic Kristina Lesar 1:0 3:0
pic Ana Leskošek 0:4 4:12
pic Katarina Lešnjak 1:2 6:6
pic Viktorija Letnar 3:1 10:4
pic Mirjana Liović 1:0 3:0
pic Aleksandra Livnjak 3:0 9:1
pic Hana Lukančič 1:0 3:0
pic Nina Mačič 6:0 18:7
pic Manca Marcen 1:0 3:0
pic Metka Marcen 3:0 9:0
pic Brina Markič 0:2 0:6
pic Lana Maučec 1:0 3:1
pic Sanja Mihajlovska 3:0 9:3
pic Valentina Mišigoj 2:5 10:18
pic Enya Moltara 0:3 0:9
pic Adriana Mrazić 0:3 2:9
pic Tanja Nišavić 2:0 6:1
pic Lina Obranovič Kovšca 1:0 3:0
pic Nika Pandev 0:1 2:3
pic Tamara Pavčnik 1:0 3:1
pic Neža Pogačar Žun 0:2 2:6
pic Klara Rahotin Pavič 3:0 9:1
pic Laura Rahotin Pavič 5:2 18:8
pic Izabel Roner 1:0 3:0
pic Urša Rozman 1:2 5:7
pic Tia Rudolf 0:1 1:3
pic Anina Selak 0:2 2:6
pic Tara Šesek 4:0 12:0
pic Karin Slatinšek 1:0 3:0
pic Lana Slatinšek 0:4 0:9
pic Mojca Smolej 0:4 2:12
pic Simona Soldat 1:1 5:4
pic Mihaela Stoilkovska 3:0 9:0
pic Pia Stojaković 2:0 6:0
pic Tjaša Supanič 0:1 1:3
pic Ana Vita Tamše 1:0 3:0
pic Sara Tanšek 0:1 0:3
pic Eva Triller 1:0 3:0
pic Layla Turk 5:7 22:25
pic Žana Turnšek 1:0 3:0
pic Erin Ukovič 4:5 16:23
pic Ina Unger 2:0 6:4
pic Tjaša Večko 7:0 21:1
pic Urša Večko 0:1 1:3
pic Maša Virant 1:0 3:0
pic Maruša Vrhovnik 7:1 22:8
pic Kaja Zadravec 1:0 3:0
pic Ivana Zera 0:1 0:3
pic Lara Žnidaršič 5:0 15:1
pic Zoja Žolek 4:3 12:12
pic Sofija Žužek 2:0 6:0
Skupaj: 165:131 590:478
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 ŠD SU kadeti
2022/2023 ŠD SU kadeti
2021/2022 ŠD SU mlajši kadeti
2020/2021 ŠD SU mlajši kadeti
2019/2020 ŠD SU mlajši kadeti
2018/2019 ŠD SU mlajši kadeti
2017/2018 ŠD SU mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
2. 03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete, Luče
10. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
1. 17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
2. 12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
2. 08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
20. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
7. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
21. - 42. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
19. - 35. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
3. - 4. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
7. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
21. - 37. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
4. 28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
15. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
2. 23.04.2022 - 24.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
1. 13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
5. - 8. 30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
16. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 20. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
19. - 36. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
23. - 41. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
19. - 34. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 41. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 31. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
25. - 48. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 35 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
33. - 36. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Aljaž Brezovnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Brina Markič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Patrik Blažević X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
3. - 4. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Neža Gazvoda Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
2. 23.04.2022 - 24.04.2022 pic Neža Gazvoda Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Aljaž Brezovnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Neža Gazvoda Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Neža Gazvoda Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Tjaš Petrovčič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
2. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Neža Gazvoda Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
5. - 8. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Neža Gazvoda Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Neža Gazvoda Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Neža Gazvoda Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 24. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Neža Gazvoda Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 14 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, finale pic Neža Gazvoda ŠD SU -7,8,-4,-5 1:3 27:41
Finalni del, polfinale pic Laura Rahotin Pavič Ves 9,10,10 3:0 35:29
Finalni del, četrtfinale pic Pia Kundih Cir 4,3,2 3:0 33:9
Finalni del, osmina finala pic Ana Božeglav Arr 1,4,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Maja Fatur Žal 1,4,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Tara Šesek Ves 6,6,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Metka Marcen B2 3,4,5 3:0 33:12
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - B2 : SU
3. tekma pic Maruša Arnež B2 4,4,6 3:0 33:14
1. tekma pic Maruša Arnež B2 3,6,10 3:0 34:19
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Jesenice : SU
10. tekma pic Milana Krmelj Jesenice 9,10,9 3:0 34:28
7. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -6,-5,-6 0:3 17:33
3. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -3,-6,-3 0:3 12:33
1. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -9,4,2,6 3:1 42:23
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - SU : Kema Murexin
5. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -8,-6,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin -7,-7,10,10,7 3:2 49:49
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : SU
9. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont -8,5,9,4 3:1 41:29
6. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont 7,-8,7,-2,-11 2:3 43:49
2. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont 8,-10,8,-9,-13 2:3 54:54
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - SU : Cirkovce
5. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce 2,3,5 3:0 33:10
1. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 7,4,-10,9 3:1 43:32
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - SU : Vesna
5. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna 7,2,8 3:0 33:17
1. tekma pic Anamarija Bizjan Vesna 4,1,6 3:0 33:11
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan 7,8,9 3:0 33:24
1. tekma pic Zala Kontelj Kajuh-Slovan -6,9,3,6 3:1 39:29
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Logatec : SU
4. tekma pic Lara Žnidaršič Logatec 4,2,4 3:0 33:10
1. tekma pic Pia Stojaković Logatec 5,7,6 3:0 33:18
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - SU : Vesna
6. tekma pic Tara Šesek Vesna 8,2,7 3:0 33:17
3. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna 8,-10,5,7 3:1 43:32
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - SU : B2
6. tekma pic Kaja Drljača B2 5,2,8 3:0 33:15
3. tekma pic Metka Marcen B2 2,6,2 3:0 33:10
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Cirkovce : SU
4. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce -10,-10,-4 0:3 24:35
1. tekma pic Neli Koren Cirkovce 2,4,2 3:0 33:8
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Gorica : SU
5. tekma pic Katja Čušin Gorica 2,2,2 3:0 33:6
3. tekma pic Nataša Čušin Gorica 4,4,8 3:0 33:16
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - SU : B2
5. tekma pic Metka Marcen B2 3,7,5 3:0 33:15
1. tekma pic Kaja Drljača B2 8,1,5 3:0 33:14
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - SU : Logatec
6. tekma pic Hana Lukančič Logatec 6,5,3 3:0 33:14
3. tekma pic Lara Žnidaršič Logatec 6,7,2 3:0 33:15
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - SU : Cirkovce
10. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 8,-15,5,3 3:1 48:33
6. tekma pic Ina Unger Cirkovce -4,7,7,-7,8 3:2 44:44
2. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce 6,-4,-2,-9 1:3 26:39
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Maruša Vrhovnik Men 7,6,8 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Tina Križnič Men 6,7,7 3:0 33:20
Top, 5. krog pic Vita Kocjančič Arr 10,9,9 3:0 34:28
Top, 4. krog pic Erin Ukovič Arr 7,-6,5,9 3:1 39:32
Top, 3. krog pic Layla Turk Arr 7,6,9 3:0 33:22
Top, 2. krog pic Zoja Žolek Cir -6,9,7,4 3:1 39:31
Top, 1. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -6,6,-9,7,-7 2:3 44:46
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Neža Horvat Int 8,3,-9,-6,9 3:2 48:42
Top, 6. krog pic Klara Rahotin Pavič Ves 9,5,6 3:0 33:20
Top, 5. krog pic Sara Erhatič Cir -9,7,6,9 3:1 42:33
Top, 4. krog pic Viktorija Letnar Pres 3,4,3 3:0 33:10
Top, 3. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 5,11,11 3:0 37:27
Top, 2. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 4,9,-10,7 3:1 43:32
Top, 1. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -12,-7,11,-8 1:3 40:47
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vesna : SU
5. tekma pic Anina Selak Vesna -6,5,-9,-7 1:3 33:38
2. tekma pic Tamara Pavčnik Vesna -7,11,11,8 3:1 44:41
1. tekma pic Ivana Zera Vesna -4,-5,-2 0:3 11:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU -7,-5,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Kastelic Krka 12,9,-5,-7,-6 2:3 43:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 4,7,6 3:0 33:17
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, finale pic Neža Gazvoda ŠD SU 7,-8,-3,-6 1:3 28:40
Finalni del, polfinale pic Maruša Arnež B2 6,5,9 3:0 33:20
Finalni del, četrtfinale pic Karin Slatinšek ŠD SU 2,3,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Večko Int 3,4,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Drljača B2 1,7,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Žana Turnšek Ljub 2,7,3 3:0 33:12
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Rakek : SU
7. tekma pic Mirjana Liović Rakek 6,6,2 3:0 33:14
1. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 6,3,3 3:0 33:12
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : SU
7. tekma pic Kristina Lesar Vrhnika 12,5,6 3:0 36:23
3. tekma pic Tanja Nišavić Vrhnika 9,6,8 3:0 33:23
1. tekma pic Tanja Nišavić Vrhnika 9,-3,6,11 3:1 38:37
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - SU : B2
6. tekma pic Neja Kalan B2 7,4,8 3:0 33:19
2. tekma pic Maruša Arnež B2 4,3,-8,-9,5 3:2 50:34
1. tekma pic Maruša Arnež B2 6,6,10 3:0 34:22
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - SU : Jesenice
6. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -7,-7,-5 0:3 19:33
2. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -7,-4,-5 0:3 16:33
1. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 6,5,6 3:0 33:17
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka 9,6,-5,-8,-11 2:3 46:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -10,-6,8,-5 1:3 32:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Vrhovnik Men 7,6,8 3:0 33:21
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, finale pic Neža Gazvoda ŠD SU 9,6,-4,-6,-6 2:3 38:48
Finalni del, polfinale pic Neža Horvat Int 3,2,6 3:0 33:11
Finalni del, četrtfinale pic Sara Erhatič Cir 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Kaja Drljača B2 6,-7,4,6 3:1 40:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Sofija Žužek Arr 9,6,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Maja Fatur Žal 8,4,-9,4 3:1 42:27
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce : SU
10. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 6,7,8 3:0 33:21
7. tekma pic Ina Unger Cirkovce 11,12,-8,-8,6 3:2 54:51
3. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -3,-4,-10 0:3 17:34
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Mura Sobota : SU
7. tekma pic Janja Lebarič Mura Sobota 5,6,2 3:0 33:13
3. tekma pic Martina Komovec Mura Sobota 1,7,-7,-5,-7 2:3 41:41
1. tekma pic Sara Tanšek Mura Sobota -9,-12,-10 0:3 31:37
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Maruša Vrhovnik Men 5,9,-9,4 3:1 42:29
Top, 6. krog pic Tija Kastelic Krka 4,7,-7,9 3:1 40:31
Top, 5. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 2,10,3 3:0 34:15
Top, 4. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -11,6,-7,3,-10 2:3 50:45
Top, 3. krog pic Pika Gorenc Men -7,-10,-8 0:3 25:34
Top, 2. krog pic Erin Ukovič Arr -7,7,10,-6,1 3:2 47:40
Top, 1. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -6,-10,-10 0:3 26:35
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Erin Ukovič Arr -4,-8,9,8,7 3:2 45:46
Top, 6. krog pic Layla Turk Arr -10,-8,-6 0:3 24:34
Top, 5. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -9,-6,-13 0:3 28:37
Top, 4. krog pic Vita Kocjančič Arr -4,-6,8,-8 1:3 29:41
Top, 3. krog pic Tija Kastelic Krka -8,9,8,-9,6 3:2 50:45
Top, 2. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -7,-7,6,-4 1:3 29:39
Top, 1. krog pic Ana Leskošek Sav -5,-8,10,-9 1:3 34:43
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Anamarija Bizjan Ves 1,5,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -0,-6,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brina Markič Men -15,-8,-10 0:3 33:40
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Erin Ukovič Arr -9,-5,-6,7,-10 1:4 41:52
Finalni del, osmina finala pic Pika Gorenc Men -8,8,6,-8,8 3:2 49:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Večko Int 3,5,1 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Meta Ivančič Arr 2,4,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Tara Šesek Ves 4,3,4 3:0 33:11
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Rakek : SU
7. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 5,2,7 3:0 33:14
6. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 4,4,-4,4 3:1 37:23
2. tekma pic Simona Soldat Rakek -8,4,7,6 3:1 41:28
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Pika Gorenc Men -4,8,3,-9,-6 2:3 41:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -2,-7,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 10,-9,-3,-8 1:3 32:43
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU - 0:0 :
Finalni del, četrtfinale pic Pika Gorenc Men 6,-4,4,6 3:1 37:27
Finalni del, osmina finala pic Nina Mačič Int -2,3,-4,3,3 3:2 39:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Večko Int 10,-6,6,7 3:1 40:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Meta Ivančič Arr 3,3,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Maša Virant PPR 3,5,7 3:0 33:15
25.02.2023 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - SU : Jesenice
7. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -10,-4,-3 0:3 17:34
5. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -6,-9,9,-5 1:3 31:42
1. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -8,-6,-8 0:3 22:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -9,-8,-7 0:3 24:33
1. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan 3,-10,-4,11,-3 2:3 41:48
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : SU
6. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -5,-4,-7 0:3 16:33
2. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -4,-10,-10 0:3 24:35
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - SU : Krka
5. tekma pic Kim Kastelic Krka -1,-8,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Tija Kastelic Krka 5,-9,5,4 3:1 42:25
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - SU : Arrigoni
9. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni -7,4,5,-9,-10 2:3 48:43
5. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -9,5,-9,-5 1:3 34:38
1. tekma pic Layla Turk Arrigoni 7,-8,-8,-7 1:3 34:40
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Mengeš I
5. tekma pic Tina Križnič Mengeš I -9,2,6,8 3:1 42:27
1. tekma pic Urša Rozman Mengeš I -4,-9,-10 0:3 23:34
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - SU : Mengeš
5. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš -11,2,5,4 3:1 44:24
1. tekma pic Pika Gorenc Mengeš 8,-10,-6,3,-8 2:3 46:45
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Arrigoni
5. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -9,9,-8,10,11 3:2 53:52
1. tekma pic Layla Turk Arrigoni 3,-6,-8,-10 1:3 35:37
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Logatec
5. tekma pic Lara Žnidaršič Logatec -9,9,5,6 3:1 42:31
1. tekma pic Izabel Roner Logatec 5,6,6 3:0 33:17
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - SU : Vesna
5. tekma pic Tara Šesek Vesna 2,2,5 3:0 33:9
1. tekma pic Anamarija Bizjan Vesna 4,3,5 3:0 33:12
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : SU
5. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 5,-9,3,3 3:1 42:22
3. tekma pic Tjaša Večko Fužinar Inter Diskont 10,2,5 3:0 34:17
21.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Mengeš : SU
4. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš -4,-9,8,-10 1:3 34:42
1. tekma pic Pika Gorenc Mengeš -5,12,13,-5,-6 2:3 45:58
21.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Sobota : SU
4. tekma pic Martina Komovec Sobota -7,8,-7,-5 1:3 30:41
1. tekma pic Janja Lebarič Sobota -7,8,11,2 3:1 42:32
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Mengeš I
5. tekma pic Tina Križnič Mengeš I 2,-7,-10,7,-13 2:3 52:47
1. tekma pic Brina Markič Mengeš I -8,-6,-6 0:3 20:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : SU
6. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -8,-8,-7 0:3 23:33
2. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -6,-5,-2 0:3 13:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -2,-9,-3 0:3 14:33
1. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -3,-4,-3 0:3 10:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Cirkovce : SU
6. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce 6,3,8 3:0 33:17
2. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce -8,-11,-7 0:3 26:35
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Erin Ukovič Arr -7,-8,-6 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,-2,-5 0:3 13:33
Top, 5. krog pic Vita Kocjančič Arr -4,-7,-4 0:3 15:33
Top, 4. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -2,-9,-6 0:3 17:33
Top, 3. krog pic Ana Leskošek Sav -2,-5,-4 0:3 11:33
Top, 2. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 8,12,12 3:0 39:32
Top, 1. krog pic Layla Turk Arr -11,7,8,-9,3 3:2 53:42
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - SU : Rakek
5. tekma pic Simona Soldat Rakek 9,7,-9,-8,-4 2:3 43:49
1. tekma pic Kaja Zadravec Rakek 9,2,5 3:0 33:16
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Layla Turk Arr 9,-11,-8,-8 1:3 38:44
Finalni del, 1. krog pic Pika Gorenc Men 4,-9,7,1 3:1 42:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Leskošek Sav 9,-5,-9,10,-6 2:3 43:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Kovač Hra 4,2,1 3:0 33:7
29.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Jesenice : SU
6. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -4,-10,-6 0:3 20:34
2. tekma pic Mojca Smolej Jesenice 9,-12,-3,-7 1:3 33:45
29.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Vesna : SU
6. tekma pic Tjaša Supanič Vesna -9,-7,3,-11 1:3 38:38
2. tekma pic Anina Selak Vesna -10,-5,8,-9 1:3 35:42
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Tia Rudolf Cir -10,9,-7,-8 1:3 36:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Urša Večko Int -8,-5,7,-5 1:3 29:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -7,-8,-10 0:3 25:34
15.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - SU : Mengeš
5. tekma pic Urša Rozman Mengeš -7,6,8,3 3:1 40:28
1. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 8,4,3 3:0 33:15
15.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - SU : Sobota
5. tekma pic Martina Komovec Sobota 9,-8,7,12 3:1 44:39
1. tekma pic Janja Lebarič Sobota 5,7,9 3:0 33:21
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Neža Gazvoda ŠD SU -4,9,-9,-5 1:3 29:42
Finalni del, osmina finala pic Nina Mačič Int 4,-2,8,9 3:1 35:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Erhatič Cir 6,8,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksandra Livnjak Log 6,-5,5,6 3:1 38:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Kovač Hra 1,1,3 3:0 33:5
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - SU : Arrigoni
2. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -6,6,-7,-7 1:3 31:39
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : SU
3. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin -9,5,-6,-9 1:3 35:38
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Letrika : SU
3. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 8,7,3 3:0 33:18
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Mengeš : SU
3. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš -9,6,4,3 3:1 42:24
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont 8,-10,7,8 3:1 43:35
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - SU : Logatec
3. tekma pic Lara Žnidaršič Logatec 5,6,6 3:0 33:17
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Mengeš : SU
3. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 5,-13,5,-9,5 3:2 55:41
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Vesna : SU
3. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna -8,11,-9,6,-4 2:3 45:50
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - SU : Arrigoni
3. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni -10,-11,5,6,1 3:2 54:37
28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Sara Erhatič Cir -6,-8,-4 0:3 18:33
Top, 6. krog pic Aleksandra Livnjak Log 5,9,4 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 5,-1,-11,-2 1:3 25:40
Top, 4. krog pic Neža Horvat Int -8,9,-7,-9 1:3 35:42
Top, 3. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 3,-7,4,-10,10 3:2 51:40
Top, 2. krog pic Viktorija Letnar Pres 5,9,3 3:0 33:17
Top, 1. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -7,9,-6,-9 1:3 33:42
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Tina Križnič Men 8,-12,8,5 3:1 45:35
Top, 6. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -3,-6,8,-5 1:3 25:41
Top, 5. krog pic Zoja Žolek Cir -2,-4,-6 0:3 12:33
Top, 4. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 7,8,9 3:0 33:24
Top, 3. krog pic Tija Kastelic Krka -7,-9,-4 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Pika Bavdek K-S -8,-4,-9 0:3 21:33
Top, 1. krog pic Layla Turk Arr -6,-4,-6 0:3 16:33
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Sara Erhatič Cir -11,6,-7,7,-7 2:3 47:48
Finalni del, polfinale pic Neža Horvat Int 5,-4,-8,8,10 3:2 46:45
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandra Livnjak Log 2,7,5 3:0 33:14
Finalni del, osmina finala pic Meta Ivančič Arr 3,6,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Klara Rahotin Pavič Ves 1,7,-12,9 3:1 45:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Pia Kundih Cir 1,3,1 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Reira Bajt Zavratnik Vrt 5,7,3 3:0 33:15
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Erin Ukovič Arr -9,-4,-2 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves -9,8,-9,-7 1:3 36:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Veronika Husak Krka -10,14,6,5 3:1 48:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Nina Mačič Int 6,-7,8,9 3:1 40:34
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Neža Horvat Int 7,-9,-6,6,8 3:2 48:43
Finalni del, polfinale pic Neža Gazvoda ŠD SU 9,7,-9,9 3:1 42:36
Finalni del, četrtfinale pic Viktorija Letnar Pres 6,-9,9,9 3:1 42:35
Finalni del, osmina finala pic Laura Rahotin Pavič Ves 8,6,-6,8 3:1 39:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Večko Int 2,4,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Drljača B2 2,5,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Pia Stojaković Log 6,6,1 3:0 33:13
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Tina Križnič Men -5,-9,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -8,-5,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Marcen B2 4,5,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Večko Int 9,5,4 3:0 33:18
30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Sara Erhatič Cir -8,-7,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Sofija Žužek Arr 3,2,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Klara Rahotin Pavič Ves 1,5,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Žnidaršič Log 12,4,2 3:0 36:18
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Erin Ukovič Arr 7,-8,-3,-6 1:3 28:40
Top, 6. krog pic Neža Horvat Int 3,-5,-5,-15 1:3 36:42
Top, 5. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -6,-9,-7 0:3 22:33
Top, 4. krog pic Pika Bavdek K-S -5,-7,-5 0:3 17:33
Top, 3. krog pic Layla Turk Arr 7,-5,10,-8,-6 2:3 42:50
Top, 2. krog pic Sara Erhatič Cir -3,-9,11,10,-2 2:3 39:54
Top, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr -10,-4,10,-7 1:3 33:44
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Tija Kastelic Krka -9,-8,7,-6 1:3 34:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 4,10,-6,-8,6 3:2 48:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Bizjan Ves 4,1,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 9,3,4 3:0 33:16
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -5,-9,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Neja Kalan B2 3,3,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Pogačar Žun Men 10,-11,-7,8,-3 2:3 44:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr -9,7,5,5 3:1 42:28
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - SU : Arrigoni
2. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 5,-6,4,-4,-8 2:3 40:42
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Vesna : SU
3. tekma pic Adriana Mrazić Vesna -7,-6,7,-7 1:3 31:40
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - SU : Letrika
3. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 9,7,-13,7 3:1 46:38
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont -9,8,-7,5,10 3:2 50:45
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Kema
5. tekma pic Živa Dogar Kema -3,-3,7,-5 1:3 22:40
2. tekma pic Ema Crnkovič Kema -3,-3,-4 0:3 10:33
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Krka : SU
1. tekma pic Tija Kastelic Krka -4,-10,-8 0:3 22:34
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Vesna
3. tekma pic Adriana Mrazić Vesna -7,-8,-9 0:3 24:33
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Kajuh-Slovan : SU
5. tekma pic Eva Triller Kajuh-Slovan 2,4,5 3:0 33:11
1. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -6,-6,-7 0:3 19:33
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Tjaša Večko Fužinar Inter Diskont 2,5,4 3:0 33:11
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Neža Horvat Int 7,9,-7,-9,-5 2:3 43:49
Finalni del, osmina finala pic Layla Turk Arr 9,7,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Tija Kastelic Krka -7,-5,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Ekart Mb - ZM 3,5,2 3:0 33:10
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Maruša Arnež B2 6,9,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Leskošek Sav -3,-5,8,-3 1:3 22:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Zara Judež Krka -5,-8,-8 0:3 21:33
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 7,5,-9,-6,8 3:2 48:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Pogačar Žun Men -7,-6,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Rozman Ljub 9,-2,10,-6,-9 2:3 40:52
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Živa Dogar Kema - Murexin -7,-7,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Layla Turk Arr 4,-3,-9,2,9 3:2 45:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Zoja Žolek Cir -3,-7,-9 0:3 19:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, finale pic Valentina Mišigoj Vrt -3,9,10,-1,-7 2:3 34:52
Mali finale, polfinale pic Živa Dervarič Kema - Murexin -7,7,5,8 3:1 40:31
Mali finale, četrtfinale pic Nina Mačič Int 5,5,8 3:0 33:18
Mali finale, osmina finala pic Lana Maučec Kema - Murexin 5,7,-10,8 3:1 43:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -7,-8,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Viktorija Letnar Pres -8,-9,6,-5 1:3 33:39
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Pika Bavdek K-S -1,-3,-2 0:3 6:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Vita Tamše Sav 3,8,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr 8,-9,6,-9,-9 2:3 49:47
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, osmina finala pic Layla Turk Arr -14,6,-8,4,-7 2:3 51:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Aneja Karlek Pres -9,4,15,1 3:1 48:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Adriana Mrazić Ves -7,-4,11,-5 1:3 29:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -4,-4,-7 0:3 15:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Layla Turk Arr 5,7,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -4,8,-5,-6 1:3 26:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Enya Moltara K-S -4,-5,-8 0:3 17:33
Skupaj: 55,74 % 165:131 590:478 9866:8895
Preskoči na orodno vrstico