NTZS

Jaka Gačnik Zupanc
pic
Podatki o igralcu
Id 3504
Št. tekmovalne izkaznice 117/16/17
Starost 18 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 25 26 1280 1280
člani 18.02.2024 106 105 120 120
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maks Bagari 1:0 3:0
pic Janez Balanč 1:0 3:0
pic Alen Bećirević 0:1 1:3
pic Benjamin Bećirević 1:3 6:9
pic Klemen Belehar 1:0 3:0
pic May Bočko 0:1 0:3
pic Marko Brajkovič 0:1 2:3
pic Aljaž Brezovnik 1:2 5:8
pic David Ciriković 1:0 3:1
pic Matic Čopar 0:2 0:6
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 0:1 2:3
pic Miodrag Drljača 0:1 1:3
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 3:0 9:3
pic Miha Fatur 0:1 2:3
pic Aljaž Fortuna 0:1 0:3
pic Žan Gantar 0:1 1:3
pic Mark Gazvoda 1:2 3:8
pic Gašper Glavan 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Luka Golmajer 1:0 3:1
pic Aljaž Goltnik 0:1 1:3
pic Matija Gorup 1:1 3:3
pic David Grad 1:1 4:4
pic Aljoša Grčar 2:0 6:0
pic Tian Hajšek 1:0 3:0
pic Miha Homan 0:4 5:12
pic Gašper Hrovat 2:0 6:0
pic Miha Jamšek 1:0 3:2
pic Erazem Janc 0:1 0:3
pic Urban Janc 1:0 3:1
pic Martin Janežič 1:0 3:2
pic Feliks Janje 1:0 3:1
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Tilen Jarc 1:0 3:1
pic Primož Jazbič 0:2 1:6
pic Janez Jedlovčnik 1:1 4:4
pic Benjamin Jekovec 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 0:2 2:6
pic Jošt Jevšnikar 2:0 6:0
pic Dejan Jokič 0:1 0:3
pic Luka Jokič 0:1 0:3
pic Gabriel Juratović 1:0 3:1
pic Matic Kaiser 0:1 0:3
pic Jaka Kanc 1:4 6:13
pic Andraž Klemen Pintar 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 0:2 2:6
pic Roj Klopčič 0:1 0:3
pic Nejc Konjiček 1:1 4:3
pic Aleks Koren 0:3 2:9
pic Aleks Koželj 0:1 0:3
pic Žan Krajnc 1:0 3:1
pic Jure Kraker 0:2 0:6
pic Luka Kramarič 1:0 3:0
pic Andraž Kramžar 0:1 2:3
pic Jan Krč 1:5 6:16
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Lovro Križnič 1:0 3:1
pic Jan Kromar 0:2 3:6
pic Jaka Krpič Vodnik 0:1 2:3
pic Brin Kunstelj 0:2 1:6
pic Nik Lagoja 0:1 1:3
pic Blaž Lapajne 1:1 4:3
pic Taj Lavrič 0:1 0:3
pic Alin Lesnik 2:0 6:1
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Dominik Maček 0:1 0:3
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Tomaž Mihelj 0:1 0:3
pic Aleksandar Miščević 0:1 0:3
pic Filip Miščević 0:1 1:3
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:2
pic Maj Murn 0:3 5:9
pic Filip Mušić 0:1 2:3
pic Vid Nared 1:1 3:5
pic David Novak 1:0 3:1
pic Žan Okorn 1:0 3:0
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 1:5 8:16
pic Mihajlo Pauković 0:1 1:3
pic Tomaž Pertovt 0:1 1:3
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 2:0 6:1
pic Miha Podobnik 0:2 0:6
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 1:3 6:11
pic Tomi Pugliese Štuva 0:1 1:3
pic Adam Rakun 1:2 4:6
pic Berti Ramadani 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 1:1 3:5
pic Luka Šantavec 3:2 10:11
pic Blaž Šarlah 0:2 2:6
pic Nel Savšek Pintarič 0:2 4:6
pic Nino Šegula 0:2 0:6
pic Vid Semprimožnik 1:1 4:4
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:0
pic Jan Širec 1:0 3:2
pic Matic Slodej 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 0:3 0:9
pic Tine Smole Justin 0:1 1:3
pic Rok Špendov 0:2 1:6
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 0:3
pic Tim Stajnko 1:2 6:8
pic Aleks Stepančič 0:1 1:3
pic Luka Stražišar 0:1 0:3
pic Žan Šuligoj 0:2 2:6
pic Aljaž Sušnik 1:0 3:0
pic Nejc Titan 0:1 1:3
pic Drago Torkar 0:1 1:3
pic Jože Urh 0:2 1:6
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Nik Velikonja 0:1 0:3
pic Matic Vertuš 1:1 4:5
pic Žiga Vidmar 1:0 3:1
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 0:3
pic Urban Zavasnik 1:0 3:2
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:3 0:9
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:1
pic Peter Zlodej 1:2 3:6
pic Andraž Zupančič 0:2 0:6
Skupaj: 72:127 302:432
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Žalec mladinci
2022/2023 NTK Savinja Luče mladinci
2021/2022 NTK Savinja Luče mladinci
2020/2021 NTK Savinja Luče mladinci
2019/2020 NTK Savinja Luče kadeti
2018/2019 NTK Savinja Luče kadeti
2017/2018 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2016/2017 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
22. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
5. - 8. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
33. - 44. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
33. - 42. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
45. - 86. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
37. - 69. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
33. - 46. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 34. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
27. - 52. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
31. - 60. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 32. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
37. - 72. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
33. - 59. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
17. - 20. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
23. - 42. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
29. - 54. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 23 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja Žalec I : Ljubljana
4. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -6,-7,-7 0:3 20:33
1. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana 7,8,-7,-9,-4 2:3 42:48
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja Žalec I : Metlika
6. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 9,-6,9,-9,-8 2:3 45:51
2. tekma pic Gabriel Juratović Metlika -9,8,5,4 3:1 42:28
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Savinja ZIT I : Savinja Žalec I
6. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT I -6,-2,-5 0:3 13:33
2. tekma pic Lovro Šinkovec Savinja ZIT I 4,6,7 3:0 33:17
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec I : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -7,-6,-4 0:3 17:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja Žalec I
9. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 7,6,7 3:0 33:20
6. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -4,4,-10,-7 1:3 32:38
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - SU : Savinja Žalec I
2. tekma pic Mark Gazvoda SU -6,-5,-10 0:3 21:34
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : Vrtojba
5. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -10,-4,-8 0:3 22:34
1. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -8,7,-8,-5 1:3 32:40
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec I : B2 I
1. tekma pic May Bočko B2 I -2,-4,-9 0:3 15:33
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : Vesna
9. tekma pic Tilen Jarc Vesna -9,1,10,1 3:1 43:23
5. tekma pic Tim Stajnko Vesna 9,-4,-8,-9 1:3 32:42
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Mihajlo Pauković Arr -7,10,-8,-9 1:3 36:43
Top, 6. krog pic Mitja Erzetič Vrt 8,7,10 3:0 34:25
Top, 5. krog pic Blaž Pandev Int 9,-9,-10,-7 1:3 37:43
Top, 4. krog pic Tomaž Pertovt Žal -9,-7,7,-5 1:3 32:40
Top, 3. krog pic Filip Mušić K-S -2,-6,9,6,-5 2:3 35:48
Top, 2. krog pic Matic Vertuš Krka -7,-6,6,9,6 3:2 46:43
Top, 1. krog pic Aleks Koželj Žal -1,-9,-6 0:3 16:33
16.12.2023 4. SNTL 2023/2024, 4. krog - Savinja Žalec I : Savinja Žalec II
8. tekma pic Urban Zavasnik Savinja Žalec II 8,6,-8,-9,6 3:2 50:42
5. tekma pic David Novak Savinja Žalec II 7,12,-12,10 3:1 49:43
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec II -10,6,-10,-8 1:3 39:41
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav -6,-7,-9 0:3 22:33
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 7,7,6 3:0 33:20
Finalni del, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 7,-5,-3,10,8 3:2 42:47
Finalni del, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 10,3,4 3:0 34:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -8,-4,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Glavan Snj 7,1,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 6,6,8 3:0 33:20
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce II : Savinja Žalec I
7. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce II 9,5,6 3:0 33:20
3. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II 5,7,5 3:0 33:17
1. tekma pic Jan Širec Cirkovce II -10,6,7,-5,5 3:2 48:41
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 9,7,-7,-6,-4 2:3 39:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt -9,-6,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Križnič Men -10,6,10,5 3:1 44:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Vidmar Krka 7,6,-9,7 3:1 42:31
18.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 8. krog - Savinja V : Savinja IV
9. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja V 11,11,11 3:0 39:33
7. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V -9,-10,9,-5 1:3 35:43
4. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V -10,7,-8,-9 1:3 38:41
1. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V 7,-10,10,5 3:1 44:34
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -9,5,-7,-9 1:3 36:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men -5,4,9,-7,-7 2:3 41:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Križaj B2 5,9,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Hrovat K-S 3,3,2 3:0 33:8
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Cirkovce : Savinja IV
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -8,-3,-7 0:3 18:33
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 6,-9,-9,-7 1:3 36:39
1. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 7,-8,7,5 3:1 41:30
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Sobota II : Savinja IV
9. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -9,-11,-9 0:3 29:35
7. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -7,8,2,7 3:1 40:28
4. tekma pic Dominik Maček Sobota II -5,-6,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Nejc Titan Sobota II -9,-9,12,-9 1:3 41:45
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja IV : B2 I Bendl
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 12,-8,-7,7,-4 2:3 44:52
6. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 I Bendl 7,-6,6,-8,-2 2:3 38:46
3. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -8,-7,-7 0:3 22:33
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja IV : Škofja Loka
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -9,-5,-8 0:3 22:33
4. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 9,8,-9,-5,-9 2:3 45:50
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Cirkovce
3. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -2,13,-5,-7 1:3 29:46
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja III : Mengeš II
6. tekma pic Jan Kromar Mengeš II 9,-9,7,-3,-6 2:3 40:49
3. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 10,8,9 3:0 34:27
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Kema Murexin : Savinja III
6. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -6,-11,-8 0:3 25:35
2. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -8,-7,-8 0:3 23:33
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja III : Sobota
6. tekma pic Maks Bagari Sobota 3,9,6 3:0 33:18
3. tekma pic Luka Šantavec Sobota 8,-7,10,-7,8 3:2 48:48
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Inter Diskont II : Savinja IV
9. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 10,-8,-2,8,-9 2:3 42:51
7. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -13,-7,9,-9 1:3 40:46
4. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -8,-6,5,-8 1:3 33:38
1. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 7,9,9 3:0 33:25
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Vesna II : Savinja IV
9. tekma pic Peter Zlodej Vesna II 5,8,7 3:0 33:20
7. tekma pic Peter Zlodej Vesna II -8,-11,-6 0:3 25:35
4. tekma pic Martin Janežič Vesna II -8,2,6,-8,5 3:2 49:35
1. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 7,-6,-8,3,8 3:2 47:40
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -7,-7,-10 0:3 24:34
Finalni del, 1. krog pic Blaž Pandev Int 7,9,-9,8 3:1 42:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Benjamin Jekovec Ljub 5,6,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -3,-4,-2 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 9,-5,10,10 3:1 40:40
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - Savinja IV : Savinja V
7. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 5,-5,6,-9,6 3:2 47:39
5. tekma pic Luka Pšenič Savinja V 9,6,3 3:0 33:18
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja IV : Cirkovce
5. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -6,-7,-1 0:3 14:33
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja IV : Sobota II
7. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -8,6,3,-5,10 3:2 47:41
6. tekma pic Aljoša Grčar Sobota II 8,4,5 3:0 33:17
3. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 8,-8,-9,-6 1:3 34:41
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - B2 I Bendl : Savinja IV
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -7,-6,8,-6 1:3 30:41
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 9,2,-4,4 3:1 37:26
5. tekma pic Klemen Belehar B2 I Bendl 5,7,5 3:0 33:17
3. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 8,-11,-4,-7 1:3 33:43
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Savinja IV
8. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -6,8,-9,-5 1:3 31:41
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -1,-6,-6 0:3 13:33
5. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -5,10,-9,-6 1:3 32:43
3. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 9,6,-1,10 3:1 35:36
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Sušnik Ili 4,9,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -7,-3,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Homan Int -11,-8,10,-11 1:3 42:47
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Inter Diskont II
7. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -5,-6,5,-6 1:3 28:38
6. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -10,-6,6,5,7 3:2 49:41
3. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -9,-10,-10 0:3 29:35
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Vesna II
7. tekma pic Jože Urh Vesna II -6,-7,-10 0:3 23:34
3. tekma pic Jože Urh Vesna II -5,11,-8,-10 1:3 36:45
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Mengeš I : Savinja III
3. tekma pic David Grad Mengeš I 13,9,-8,12 3:1 48:45
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja III : Logatec
3. tekma pic Žan Okorn Logatec 5,3,4 3:0 33:12
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja III : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -12,1,10,-7,-7 2:3 49:47
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -1,-4,10,-3 1:3 20:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -8,-5,-5 0:3 18:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt -8,8,8,9 3:1 41:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -6,-6,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Bećirević Krka -6,-10,8,-7 1:3 34:42
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Savinja IV : Savinja III
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -3,-3,-6 0:3 12:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Kramarič K-S 4,9,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves -6,9,-9,8,-3 2:3 40:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men -8,-8,-8 0:3 24:33
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja IV : B2 BENDL
5. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -10,-9,-4 0:3 23:34
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja IV : Gorica
5. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -7,-7,-11 0:3 25:35
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 13,-8,-10,-15 1:3 48:53
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Savinja III : Savinja IV
5. tekma pic Miha Fatur Savinja III -6,9,9,-9,-8 2:3 45:51
3. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -7,6,-5,-5 1:3 28:39
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja IV : Škofja Loka
8. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 7,-7,-8,10,-8 2:3 46:50
6. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 7,-7,7,-8,8 3:2 48:44
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -2,-4,-6 0:3 12:33
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljoša Grčar Sob 1,4,9 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -8,-8,-5 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 11,-5,-10,10,-4 2:3 44:55
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja IV : Vrhnika
5. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -7,6,-6,-9 1:3 33:39
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-3,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -9,-7,10,9,-7 2:3 46:52
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 7,3,11 3:0 35:21
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 BENDL : Savinja IV
5. tekma pic Miodrag Drljača B2 BENDL 6,-7,-2,-6 1:3 26:39
3. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -6,-8,-7 0:3 21:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - B2 II : Savinja IV
3. tekma pic Janez Balanč B2 II 5,3,6 3:0 33:14
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Gorica : Savinja IV
7. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica -4,-7,5,8,3 3:2 44:38
5. tekma pic Žan Šuligoj Gorica -7,8,-10,-8 1:3 36:42
3. tekma pic Nik Velikonja Gorica -8,-12,-5 0:3 25:36
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Letrika : Savinja IV
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 9,8,-13,-8,11 3:2 56:54
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja II
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -2,-10,-2 0:3 14:34
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,-7,-5 0:3 20:33
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Muta
3. tekma pic Alin Lesnik Muta 7,6,4 3:0 33:17
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja II : Vesna I
2. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I -8,-9,-11 0:3 28:35
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Krka II : Savinja III
9. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -8,-9,-6 0:3 23:33
6. tekma pic Matic Vertuš Krka II -6,10,-4,-4 1:3 26:43
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - SU II : Savinja III
6. tekma pic Andraž Zupančič SU II -9,-2,-7 0:3 18:33
2. tekma pic Maj Murn SU II 4,10,-8,-11,-9 2:3 51:49
22.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 3. krog - Savinja III : Savinja II
3. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja II -1,-8,-9 0:3 18:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -10,-4,-3 0:3 17:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Alen Bećirević Krka 6,-6,-8,-9 1:3 34:39
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Škofja Loka
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -8,9,-11,-5 1:3 35:44
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Vrhnika
8. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -10,-10,-9 0:3 29:35
6. tekma pic David Ciriković Vrhnika 7,-8,7,5 3:1 41:30
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Savinja III : Gorica
1. tekma pic Žan Šuligoj Gorica -9,8,-6,-5 1:3 31:41
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Sven Pucihar Škl -6,-11,-13 0:3 30:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -11,5,-11,13,-7 2:3 55:55
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Hrovat K-S 3,3,10 3:0 34:16
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM -13,4,-5,-8 1:3 37:41
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men -6,-6,6,-3 1:3 26:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 3,4,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S -10,-8,6,10,8 3:2 52:47
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Savinja II
4. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -3,-6,4,9,-5 2:3 36:46
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 6,5,-9,6 3:1 42:28
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja II : Mengeš I
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -5,-10,-7 0:3 22:34
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Demšar Škl 7,9,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-7,-2 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -8,-7,-9 0:3 24:33
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -8,-10,-7 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 -2,-5,-5 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Golmajer Ili 7,2,-9,10 3:1 43:30
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 5,-12,-6,-6 1:3 35:41
Finalni del, 1. krog pic Matija Gorup Arr 5,8,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 6,-7,-5,-4 1:3 27:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Klemen Pintar PPR 15,7,10 3:0 40:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Feliks Janje K-S 7,5,-9,10 3:1 43:33
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM -11,8,9,-7,6 3:2 51:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Rakun Men -4,-8,9,-5 1:3 28:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta -6,-6,-6 0:3 18:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Savinja II : Mengeš II
6. tekma pic Jan Kromar Mengeš II -10,-7,5,-14 1:3 42:44
3. tekma pic Nik Lagoja Mengeš II 9,-5,-8,-9 1:3 33:42
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja II : Vesna I
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna I -5,-4,-4 0:3 13:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja II : Logatec
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-5,-6 0:3 14:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Savinja II : Krka
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 10,-13,-7,-7 1:3 39:47
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka 10,8,2 3:0 34:20
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Berti Ramadani Ili 4,7,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -2,-9,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR -6,-5,-4 0:3 15:33
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 11,-9,1,10 3:1 45:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Janc Ljub -6,-5,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -5,-2,-0 0:3 7:33
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Tarik Šaćirović Gor -9,-4,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub -6,9,8,13 3:1 43:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 12,-7,6,-5,-4 2:3 41:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 10,5,7 3:0 34:22
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, četrtfinale pic Tine Smole Justin Log -7,7,-5,-7 1:3 30:40
Mali finale, osmina finala pic Žan Krajnc B2 6,-8,2,6 3:1 41:25
Mali finale, 1. krog pic Til Erhatič Cir 8,8,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Kramžar Men 10,7,-4,-7,-6 2:3 40:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -10,-3,-7 0:3 20:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Gantar B2 7,-4,-9,-3 1:3 27:40
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Gorup Arr -4,-5,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta -4,-5,-1 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jokič Men -1,-1,-3 0:3 5:33
Skupaj: 36,18 % 72:127 302:432 6364:6997
Preskoči na orodno vrstico