NTZS

Lan Demšar
pic
Podatki o igralcu
Id 3458
Št. tekmovalne izkaznice 071/16/17
Starost 18 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 56 56 190 190
člani 18.02.2024 166 166 10 10
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bećirević 0:2 0:6
pic David Bočko 0:1 0:3
pic May Bočko 0:3 2:9
pic Marko Brajkovič 0:1 0:3
pic Robert Brajkovič 0:1 0:3
pic Aljaž Brezovnik 0:1 0:3
pic Luka Čačić Blažek 0:2 1:6
pic Jure Čampa 0:1 0:3
pic Miha Fatur 0:1 0:3
pic Aljaž Fortuna 0:1 1:3
pic Nejc Funtek 0:1 0:3
pic Jaka Gačnik Zupanc 0:1 0:3
pic Žan Gantar 0:1 0:3
pic Mark Gazvoda 0:2 0:6
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:2 0:6
pic David Grad 0:1 0:3
pic Rok Grad 0:1 0:3
pic Miha Homan 0:1 0:3
pic Oskar Horvat 1:0 3:1
pic Jan Hovnik Šipek 0:1 0:3
pic Gašper Hrovat 1:0 3:2
pic Mateo Ilić 0:2 2:6
pic Gašper Ipavec Lakner 0:1 0:3
pic Miha Jamšek 0:2 0:6
pic Janez Jedlovčnik 0:1 0:3
pic Luka Jokič 0:3 0:9
pic Bor Klešnik 1:0 3:2
pic Roj Klopčič 0:1 0:3
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Lan Koglot 0:4 0:12
pic Aleks Koren 0:1 0:3
pic Maj Koršič 0:1 1:3
pic Aleks Koželj 0:2 0:6
pic Jure Kraker 1:0 3:1
pic Urban Kralj 1:0 3:1
pic Jan Krč 0:2 1:6
pic Tine Krpan 0:1 0:3
pic Jaka Krpič Vodnik 0:1 0:3
pic Brin Kunstelj 0:3 0:9
pic Alin Lesnik 0:1 0:3
pic Dominik Maček 0:1 1:3
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Gaj Memedović 1:0 3:0
pic Maj Murn 0:3 0:9
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:2 0:6
pic Voranc Ogris 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 0:1 0:3
pic Aljaž Peršič 1:0 3:2
pic Tomaž Pertovt 0:1 0:3
pic Tjaš Petrovčič 0:1 1:3
pic Miha Podobnik 0:2 0:6
pic Luka Pšenič 1:0 3:2
pic Tomi Pugliese Štuva 0:1 0:3
pic Tilen Rakovec 0:1 0:3
pic Bine Rakušček 0:1 0:3
pic Berti Ramadani 0:1 2:3
pic Oskar Rosc 0:2 0:6
pic Luka Šantavec 0:3 0:9
pic Nel Savšek Pintarič 0:3 1:9
pic Jaka Sedej 0:1 0:3
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Vid Semprimožnik 0:1 0:3
pic Zal Šesek 0:2 1:6
pic Žan Simončič 1:0 3:0
pic Lovro Šinkovec 0:1 1:3
pic Aljaž Škufca 1:0 3:1
pic Matic Slodej 0:2 0:6
pic Rok Špendov 0:1 0:3
pic Tim Stajnko 1:3 4:9
pic Aleks Stepančič 0:1 1:3
pic Nejc Titan 0:2 2:6
pic Francesco Trevisan 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 0:2 0:6
pic Matic Vertuš 0:3 0:9
pic Brin Vovk Petrovski 0:2 0:6
pic Gašper Žagar 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Mitja Zavec 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 0:1 1:3
pic Peter Zlodej 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 0:3 0:9
pic Tej Zupanec 0:3 5:9
Skupaj: 14:110 67:342
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Škofja Loka mladinci
2022/2023 NTK Škofja Loka mladinci
2021/2022 NTK Škofja Loka mladinci
2020/2021 NTK Škofja Loka kadeti
2019/2020 NTK Škofja Loka kadeti
2018/2019 NTK Škofja Loka mlajši kadeti
2017/2018 NTK Škofja Loka mlajši kadeti
2016/2017 NTK Škofja Loka mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
33. - 42. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
43. - 83. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
45. - 87. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
43. - 77. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
39. - 76. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
47. - 94. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
29. - 53. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
27. - 52. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
41. - 78. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
31. - 60. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
41. - 80. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
37. - 72. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
35. - 65. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
Skupaj: 15 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Sven Pucihar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
33. - 44. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Maks Tomšič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
Skupaj: 2 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Škofja Loka : B2 I Bendl
10. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 9,-5,-7,-6 1:3 29:42
6. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 10,-7,-8,-2 1:3 29:43
2. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -8,-9,-8 0:3 25:33
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Škofja Loka : Savinja Žalec I
6. tekma pic Tej Zupanec Savinja Žalec I -12,7,-8,-6 1:3 37:43
3. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -9,-3,-4 0:3 16:33
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Škofja Loka
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš -5,-10,-8 0:3 23:34
1. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš 9,-8,7,5 3:1 41:32
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - B2 I : Škofja Loka
4. tekma pic May Bočko B2 I -4,-4,12,-8 1:3 30:45
1. tekma pic Urban Kralj B2 I 7,-9,6,10 3:1 43:34
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Vesna : Škofja Loka
7. tekma pic Zal Šesek Vesna 12,-7,-5,-5 1:3 31:45
5. tekma pic Bor Klešnik Vesna 7,-10,6,-11,7 3:2 54:45
3. tekma pic Tim Stajnko Vesna -9,-9,15,-9 1:3 44:48
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Škofja Loka : Melamin
5. tekma pic Gašper Žagar Melamin 3,3,3 3:0 33:9
3. tekma pic Gaj Memedović Melamin 1,1,1 3:0 33:3
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Škofja Loka : Arrigoni II
6. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -6,-7,-6 0:3 19:33
2. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 6,-12,-8,-8 1:3 39:42
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Škofja Loka : Logatec
10. tekma pic Vid Marinšek Logatec 8,7,6 3:0 33:21
6. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -9,-12,10,-9 1:3 42:46
2. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -4,-7,-6 0:3 17:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic May Bočko B2 -6,-9,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Simončič ŠD SU 6,14,8 3:0 38:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav -8,-9,-6 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 9,7,7 3:0 33:23
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Gorica : Škofja Loka
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,-8,10,-7 1:3 33:43
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Škofja Loka : Inter Diskont II
6. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -8,-3,-5 0:3 16:33
2. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -3,-8,-3 0:3 14:33
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Škofja Loka : Mura Sobota II
8. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II -8,9,-11,-9 1:3 39:44
5. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -8,-10,-6 0:3 24:34
3. tekma pic Dominik Maček Mura Sobota II 6,-4,-5,-5 1:3 25:39
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Voranc Ogris Int 10,9,7 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -5,-4,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -7,-4,8,-5 1:3 27:41
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -11,-2,-12 0:3 25:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta 11,7,-3,9 3:1 38:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -10,6,-2,-11 1:3 34:42
18.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 8. krog - Škofja Loka : B2 I Bendl
6. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 I Bendl -7,-9,-7 0:3 23:33
3. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -4,-9,-5 0:3 18:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koželj Sav -9,-5,-2 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Koglot Gor -2,-4,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -9,-6,-8 0:3 23:33
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Škofja Loka : Inter Diskont II
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -5,-2,-5 0:3 12:33
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja V : Škofja Loka
6. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V -8,-11,-6 0:3 25:35
2. tekma pic Luka Pšenič Savinja V 10,-11,-9,7,6 3:2 54:47
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja ZIT : Škofja Loka
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT -3,-3,-2 0:3 8:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Vesna
5. tekma pic Zal Šesek Vesna -8,-6,-8 0:3 22:33
1. tekma pic Peter Zlodej Vesna -3,-7,-5 0:3 15:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Gorica : Škofja Loka
6. tekma pic Aljaž Peršič Gorica -4,-10,5,9,3 3:2 47:40
2. tekma pic Lan Koglot Gorica -6,-5,-2 0:3 13:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - SU : Škofja Loka
4. tekma pic Maj Murn SU -6,-4,-10 0:3 20:34
1. tekma pic Andraž Zupančič SU -6,-7,-6 0:3 19:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Rakek : Škofja Loka
4. tekma pic Roj Klopčič Rakek -6,-8,-9 0:3 23:33
1. tekma pic Gašper Žirovnik Remenih Rakek -8,-9,9,-9 1:3 37:42
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : Škofja Loka
2. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -1,-6,-4 0:3 11:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Sedej Log -6,-8,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tej Zupanec Sav 6,-5,7,-4,-3 2:3 34:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,-7,-4 0:3 14:33
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Inter Diskont II : Škofja Loka
2. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -3,-3,-4 0:3 10:33
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Savinja IV
1. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV -9,-10,7,9,-7 2:3 48:50
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Škofja Loka : Cirkovce
5. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -4,-2,-4 0:3 10:33
1. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -3,-10,-3 0:3 16:34
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Škofja Loka : Sobota II
5. tekma pic Nejc Titan Sobota II -3,-9,12,-5 1:3 31:45
1. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -9,-6,-4 0:3 19:33
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Logatec : Škofja Loka
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -3,-7,-5 0:3 15:33
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -0,-3,-4 0:3 7:33
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Škofja Loka : Savinja III
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -5,-5,-6 0:3 16:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 II : Škofja Loka
2. tekma pic David Bočko B2 II -9,-5,-4 0:3 18:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Hrovat K-S 9,1,-9,-12,7 3:2 54:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Koglot Gor -1,-6,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Stajnko Ves -8,-9,-7 0:3 24:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Krka II : Škofja Loka
9. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -2,-9,-10 0:3 21:34
6. tekma pic Matic Vertuš Krka II -4,-2,-6 0:3 12:33
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -11,-1,-3 0:3 15:35
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Metlika : Škofja Loka
6. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -8,-7,-8 0:3 23:33
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -3,-5,-6 0:3 14:33
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Horvat Sob 10,8,-8,6 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -1,-10,-1 0:3 12:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -5,-8,-10 0:3 23:34
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Vertuš Krka -3,-2,-7 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men -9,-3,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -4,-3,-5 0:3 12:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta -1,-6,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR -7,-6,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,-5,-5 0:3 13:33
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš I : Škofja Loka
2. tekma pic David Grad Mengeš I -6,-4,-4 0:3 14:33
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Škofja Loka : Krka
5. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -3,-5,-10 0:3 18:34
1. tekma pic Matic Vertuš Krka -9,-4,-6 0:3 19:33
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja II : Škofja Loka
8. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja II -4,-4,-8 0:3 16:33
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -7,-6,-6 0:3 19:33
1. tekma pic Lovro Šinkovec Savinja II 7,-9,-6,-11 1:3 37:42
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav -7,-9,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -1,-5,-8 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-4,-5 0:3 12:33
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr 6,-9,-8,-8 1:3 36:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -5,-4,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -9,-5,-2 0:3 16:33
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Berti Ramadani Ili 4,9,-8,-10,-9 2:3 49:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Sav -3,-5,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,8,-6,-4 1:3 28:41
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav -5,-6,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Stajnko Ves -1,-5,-8 0:3 14:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Škofja Loka : Letrika
6. tekma pic Francesco Trevisan Letrika -2,-1,-2 0:3 5:33
3. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -2,-3,-1 0:3 6:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Arrigoni : Škofja Loka
6. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -1,-1,-2 0:3 4:33
2. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni -4,-7,-3 0:3 14:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - SU : Škofja Loka
6. tekma pic Maj Murn SU -11,-2,-6 0:3 19:35
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -7,-2,-5 0:3 14:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Škofja Loka : Gorica
6. tekma pic Maj Koršič Gorica 6,-5,-9,-6 1:3 31:39
3. tekma pic Lan Koglot Gorica -1,-5,-1 0:3 7:33
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - B2 : Škofja Loka
4. tekma pic Gašper Ipavec Lakner B2 -3,-6,-7 0:3 16:33
1. tekma pic Žan Gantar B2 -8,-3,-7 0:3 18:33
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Kema : Škofja Loka
4. tekma pic Nino Šegula Kema -4,-2,-2 0:3 8:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Čampa PPR -9,-8,-4 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -5,-4,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -4,-3,-2 0:3 9:33
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Rakovec B2 -6,-2,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Grad Men -2,-4,-2 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -4,-3,-0 0:3 7:33
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Royal Beach
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -0,-0,-0 0:3 0:33
1. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont -0,-0,-0 0:3 0:33
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Savinja : Royal Beach
4. tekma pic Oskar Rosc Savinja -0,-0,-0 0:3 0:33
1. tekma pic Nejc Funtek Savinja -0,-0,-0 0:3 0:33
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Logatec : Royal Beach
4. tekma pic Bine Rakušček Logatec -0,-0,-0 0:3 0:33
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec -0,-0,-0 0:3 0:33
Skupaj: 11,29 % 14:110 67:342 2644:4300
Preskoči na orodno vrstico